Themes - Neve - en to gl_ES translation catalogue (468 entries)

en: %1$s at %2$s
gl_ES: o %1$s ás %2$s

en: %1$s | Powered by %2$s
gl_ES: %1$s | Funciona grazas a %2$s

en: %s Builder:
gl_ES: Maquetador %s:

en: %s Comment | %s Comments
gl_ES[0]: %s comentario
gl_ES[1]: %s comentarios

en: %s Options
gl_ES: %s Opcións

en: %s Settings
gl_ES: Axustes de %s

en: %s license
gl_ES: Licenza de %s

en: %s now comes with a sites library with various designs to pick from. Visit our collection of demos that are constantly being added.
gl_ES: %s agora ven cunha biblioteca de sitios con varios deseños para elixir. Visita a nosa colección de demostracións que aumentamos constantemente.

en: (opens in a new tab)
gl_ES: (ábrese en unha nova pestana)

en: API connectivity
gl_ES: Conectividade da API

en: API for %s is reachable on your site.
gl_ES: Pódese acceder no teu sitio á API para %s.

en: API for %s is reachable.
gl_ES: Pódese acceder á API para %s.

en: Active Item Color
gl_ES: Cor do elemento activo

en: Add item
gl_ES: Engadir elemento

en: Add items by clicking the ones below.
gl_ES: Engade elementos facendo clic nos seguintes.

en: Adjust default color scheme based on the user device preferences. %1$sLearn More%2$s.
gl_ES: Axusta o esquema de cor por defecto en base ás preferencias do dispositivo do usuario. %1$sAprende máis%2$s.

en: Alignment
gl_ES: Aliñación

en: All
gl_ES: Todos

en: All items are already selected.
gl_ES: Todos os elementos xa están seleccionados.

en: An error occurred. Please reload the page and try again.
gl_ES: Ocorreu un erro. Por favor, recarga a páxina e inténtao de novo.

en: Appearance
gl_ES: Apariencia

en: Appearance %1$s Customize %2$s Footer %3$s
gl_ES: Apariencia %1$s Personalizar %2$s Pé de páxina %3$s

en: Arbitrary HTML code. It supports also shortcodes.
gl_ES: Código HTML arbitrario. Tamén é compatible con shortcodes.

en: Archive
gl_ES: Arquivo

en: Archive Description
gl_ES: Descrición do arquivo

en: Archive Title
gl_ES: Título do arquivo

en: Archive URL
gl_ES: URL do arquivo

en: Author
gl_ES: Autor

en: Author Bio
gl_ES: Biografía de autor

en: Author Name
gl_ES: Nome do autor

en: Author URL
gl_ES: URL do autor

en: Author meta
gl_ES: Metadato «Autor»

en: Automatically adjust color scheme
gl_ES: Axustar automaticamente o esquema de cor

en: Avatar Size
gl_ES: Tamaño do avatar

en: Background
gl_ES: Fondo

en: Background Color
gl_ES: Background Cor

en: Background color
gl_ES: Cor do fondo

en: Blend mode
gl_ES: Modo de fusión

en: Blog / Archive
gl_ES: Blog / Arquivo

en: Blog / Archive Container Style
gl_ES: Estilo de contido blog / arquivo

en: Blog Layouts
gl_ES: Deseños de blog

en: Body
gl_ES: Corpo

en: Border Color
gl_ES: Cor do borde

en: Border Radius
gl_ES: Radio do borde

en: Border Width
gl_ES: Ancho do borde

en: Bottom
gl_ES: Abaixo

en: Boxed layout
gl_ES: Deseño en caixas

en: Build your own header or choose from preset options.
gl_ES: Constrúe a túa propia cabeceira ou elixe desde as opcións preestablecidas.

en: Button
gl_ES: Botón

en: Button Appearance
gl_ES: Apariencia do botón

en: Button Style
gl_ES: Estilo do botón

en: Button Text
gl_ES: Texto do botón

en: Button style
gl_ES: Estilo do botón

en: Button text
gl_ES: Texto do botón

en: Buttons
gl_ES: Botóns

en: Can not connect to API
gl_ES: Non se pode conectar coa API

en: Canvas
gl_ES: Lienzo

en: Cart
gl_ES: Carriño

en: Cart Icon
gl_ES: Icona do carriño

en: Cart URL
gl_ES: URL do carrito

en: Catalog Sidebar
gl_ES: Barra lateral do catálogo

en: Category
gl_ES: Categoría

en: Category meta
gl_ES: Metadato «Categoría»

en: Center
gl_ES: Centro

en: Change Copyright
gl_ES: Cambiar o copyright

en: Change Footer Color
gl_ES: Cambiar o cor do pie de páxina

en: Change H1 font size
gl_ES: Cambiar o tamaño da fonte de H1

en: Change Header Color
gl_ES: Cambiar a cor da cabeceira

en: Change Logo
gl_ES: Cambiar o logotipo

en: Change Menu
gl_ES: Cambiar o menú

en: Change archive font size
gl_ES: Cambiar o tamaño da fonte do arquivo

en: Change headings font
gl_ES: Cambiar a fonte dos encabezados

en: Change main font
gl_ES: Cambiar a fonte principal

en: Changelog
gl_ES: Rexistro de cambios

en: Checkout Style
gl_ES: Estilo do pago

en: Checkout URL
gl_ES: URL de pagamento

en: Child theme files
gl_ES: Arquivos do tema fillo

en: Choose Font family presets for your Headings and Text.
gl_ES: Elixe unha familia de fontes para os teus encabezados e texto.

en: Click on any empty space to add components, or existing components to adjust settings.
gl_ES: Fai clic en calquera espazo baleiro para engadir compoñentes, ou compoñentes existentes para axustar a configuración.

en: Click the %1$s icon in the top bar or use the keyboard shortcut ( %2$s ) to customise the layout settings for this page
gl_ES: Fai clic na icona %1$s da barra superior ou utiliza o atallo de teclado ( %2$s ) para personalizar os axustes de deseño desta páxina

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Color
gl_ES: Cor

en: Color Dodge
gl_ES: Sobreexposición da cor

en: Colors & Background
gl_ES: Cores e fondo

en: Columns
gl_ES: Columnas

en: Columns Layout
gl_ES: Deseño das columnas

en: Comment awaiting moderation.
gl_ES: Comentario á espera de moderación.

en: Comments
gl_ES: Comentarios

en: Comments Navigation
gl_ES: Navegación de comentarios

en: Comments Section
gl_ES: Sección de comentarios

en: Comments are closed.
gl_ES: Os comentarios están pechados.

en: Comments meta
gl_ES: Metadato «Comentarios»

en: Comments reply title
gl_ES: Título de resposta dos comentarios

en: Components
gl_ES: Componentes

en: Contained
gl_ES: Contido

en: Container
gl_ES: Contenedor

en: Container width
gl_ES: Ancho do contenedor

en: Content
gl_ES: Contido

en: Content / Sidebar
gl_ES: Contido / Barra lateral

en: Content Vertical Spacing
gl_ES: Espazado vertical do contido

en: Content Width
gl_ES: Ancho do contido

en: Content Width (%)
gl_ES: Ancho do contido (%)

en: Controlled by Neve
gl_ES: Controlado por Neve

en: Cover
gl_ES: Fondo

en: Cover container
gl_ES: Contenedor do fondo

en: Cover height
gl_ES: Altura do fondo

en: Cover padding
gl_ES: Recheo do fondo

en: Covers
gl_ES: Portadas

en: Currency Name
gl_ES: Nome da moeda

en: Currency Symbol
gl_ES: Símbolo da moeda

en: Current Page Title
gl_ES: Título da páxina actual

en: Current Post Meta
gl_ES: Metadato «Entrada actual»

en: Current Single Excerpt
gl_ES: Extracto individual actual

en: Current Single Title
gl_ES: Título individual actual

en: Current Single URL
gl_ES: URL individual actual

en: Current User
gl_ES: Usuario actual

en: Current Year
gl_ES: Ano actual

en: Custom
gl_ES: Personalizado

en: Custom Colors
gl_ES: Cores personalizadas

en: Custom Layouts
gl_ES: Deseños personalizados

en: Custom SVG
gl_ES: SVG personalizado

en: Custom Value
gl_ES: Valor personalizado

en: Custom footer layouts
gl_ES: Deseños de pé de páxina personalizados

en: Customize Fonts
gl_ES: Personalizar fontes

en: Customize the default button styles
gl_ES: Personalizar os estilos por defecto do botón

en: Customize the default vertical spacing <ctaButton>here</ctaButton>.
gl_ES: Personaliza o espazo vertical por defecto <ctaButton>aquí</ctaButton>.

en: Customize the general design of the form elements across the site.
gl_ES: Personaliza o deseño xeral dos elementos do formulario en todo o sitio.

en: Customizer Custom CSS
gl_ES: Personalizador de CSS personalizado

en: Customizer Setting
gl_ES: Configuración do personalizador

en: Dark Background
gl_ES: Fondo escuro

en: Dark Mode
gl_ES: Modo escuro

en: Dark Palette
gl_ES: Paleta escura

en: Dark header with centered content
gl_ES: Cabeceira escura co contido centrado

en: Darken
gl_ES: Escurecer

en: Date
gl_ES: Data

en: Date meta
gl_ES: Metadato «Data»

en: Default
gl_ES: Por defecto

en: Default Container Style
gl_ES: Estilo de contido por defecto

en: Design your %1$s by dragging, dropping and resizing all the elements in real-time. %2$s.
gl_ES: Deseña a túa %1$s arrastrando, soltando e axustando tódolos elementos en tempo real. %2$s.

en: Desktop
gl_ES: Escritorio

en: Difference
gl_ES: Diferenza

en: Disable Featured Image
gl_ES: Desactivar image destacada

en: Disable Footer
gl_ES: Desactivar pé de páxina

en: Disable Header
gl_ES: Desactivar cabeceira

en: Disable Homepage Link
gl_ES: Desactivar a ligazón á páxina de inicio

en: Disable Title
gl_ES: Desactivar título

en: Dismiss
gl_ES: Desestimar

en: Display
gl_ES: Amosar

en: Display Name
gl_ES: Nome a amosar

en: Display meta before title
gl_ES: Amosar o meta antes do título

en: Display your company logo here or simply use words to describe your business.
gl_ES: Amosa aquí o logotipo da túa empresa ou, simplemente, usa palabras para describir o teu negocio.

en: Documentation
gl_ES: Documentación

en: Dropdown
gl_ES: Despregable

en: Dynamic copyright
gl_ES: Copyright dinámico

en: EDD Cart
gl_ES: Carriño de EDD

en: Easily create custom headers and footers as well as adding your own custom code or content in any of the hooks locations.
gl_ES: Crea facilmente encabezados e pés de páxina personalizados, ademais de engadir o teu propio código ou contido personalizado en calquera das localizacións dos ganchos.

en: Easy Digital Downloads Cart
gl_ES: Carriño de Easy Digital Downloads

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Elements Order
gl_ES: Orde dos elementos

en: Enable
gl_ES: Activar

en: Enable Advanced Options
gl_ES: Activa opcións avanzadas

en: Enable Individual Content Width
gl_ES: Activar ancho do contido individual

en: Enable Masonry
gl_ES: Activar Masonry

en: Enable featured post section
gl_ES: Activar a sección da entrada destacada

en: Enter your license from %1$s purchase history in order to get plugin updates
gl_ES: Engade a túa licenza dende o historial de compras de %1$s para obter as actualizacións dos plugins

en: Excerpt
gl_ES: Extracto

en: Excerpt Length
gl_ES: Lonxitude do extracto

en: Exclusion
gl_ES: Exclusión

en: Exclusive Products
gl_ES: Produtos exclusivos

en: Expand first level of dropdowns when menu is in mobile menu content.
gl_ES: Ampliar o primeiro nivel do despregable cando o menú está no contido do menú móbil.

en: Extend your header with more components and settings, build sticky/transparent headers or display them conditionally.
gl_ES: Amplía a túa cabeceira con máis compoñentes e axustes, constrúe cabeceiras fixas/transparentes ou móstraas condicionalmente.

en: Extra Color 1
gl_ES: Cor adicional 1

en: Extra Color 2
gl_ES: Cor adicional 2

en: Fallback Font
gl_ES: Fonte de respaldo

en: Featured Post
gl_ES: Entrada destacada

en: Field Background Color
gl_ES: Cor de fondo do campo

en: Field Padding
gl_ES: Recheo do campo

en: Filter
gl_ES: Filtrar

en: Float Above Header
gl_ES: Flotar por riba da cabeceira

en: Font Size
gl_ES: Tamaño da fonte

en: Font presets
gl_ES: Preaxustes de fontes

en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

en: Footer Bottom
gl_ES: Pé de páxina de abaixo

en: Footer Four
gl_ES: Pé de páxina catro

en: Footer Main
gl_ES: Pé de páxina principal

en: Footer Menu
gl_ES: Menú do pé de páxina

en: Footer One
gl_ES: Pé de páxina un

en: Footer Options
gl_ES: Opcións do pé de páxina

en: Footer Three
gl_ES: Pé de páxina tres

en: Footer Top
gl_ES: Pé de páxina de arriba

en: Footer Two
gl_ES: Pé de páxina dous

en: For special characters make sure to use Unicode. For example > can be displayed using \003E.
gl_ES: Para caracteres especiales, asegúrate de usar Unicode. Por exemplo, `>` pódese amosar usando `\003E`.

en: Form Fields
gl_ES: Campos do formulario

en: Form Labels
gl_ES: Etiquetas do formulario

en: Four columns with team members
gl_ES: Catro columnas con membros do equipo

en: From 3.3.0 we decided to remove the copyright component from the free version. You can continue using it if you rollback to 3.2.x or you can upgrade to pro, using a one time 50%% discount: %s
gl_ES: A partir da versión 3.3.0 decidimos eliminar o compoñente do copyright da versión gratuíta. Podes seguir usándoo se volves á versión 3.2.x ou podes actualizar á versión pro cun desconto único do 50%%: %s

en: Front Page
gl_ES: Páxina de inicio

en: Full Canvas
gl_ES: Ancho completo

en: Full Site Editing
gl_ES: Edición completa do sitio

en: Full Width
gl_ES: Ancho completo

en: Full width
gl_ES: Ancho completo

en: Gallery grid with buttons
gl_ES: Cuadrícula de galería con botóns

en: Gallery with title and button
gl_ES: Galería con título e botón

en: General
gl_ES: Xeral

en: Get Neve Pro
gl_ES: Consigue Neve Pro

en: Get started here
gl_ES: Comeza aquí

en: Get the PRO version!
gl_ES: Consegue a versión PRO!

en: Global Colors
gl_ES: Cores globais

en: Global Header Settings
gl_ES: Axustes xerais de cabeceira

en: Grid
gl_ES: Cuadricula

en: Header
gl_ES: Cabeceira

en: Header Booster
gl_ES: Cabeceira Booster

en: Header Bottom
gl_ES: Cabeceira abaixo

en: Header Layout
gl_ES: Deseño da cabeceira

en: Header Main
gl_ES: Cabeceira principal

en: Header Options
gl_ES: Opcións da cabeceira

en: Header Presets
gl_ES: Preaxustes da cabeceira

en: Header Top
gl_ES: Cabeceira arriba

en: Headings
gl_ES: Cabeceiras

en: Height
gl_ES: Altura

en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by %1$s. Neve's minimal requirement is PHP%2$s.
gl_ES: Ola, notamos que estás executando unha versión obsoleta de PHP que xa non é compatible. Asegúrate de que o teu sitio é rápido e seguro, %1$s. O requisito mínimo para Neve é PHP %2$s.

en: Hide
gl_ES: Ocultar

en: Hide Hooks
gl_ES: Ocultar ganchos

en: Hide featured image
gl_ES: Ocultar a imaxe destacada

en: Hide on mobile
gl_ES: Ocultar en móbiles

en: Home URL
gl_ES: URL de inicio

en: Hover Color
gl_ES: Cor ao pasar o cursor

en: Hover Skin Mode
gl_ES: Modo de deseño ao pasar o cursor

en: How the color system works
gl_ES: Como funciona o sistema da cor

en: Hue
gl_ES: Ton

en: Icon
gl_ES: Icona

en: Icon Size
gl_ES: Tamaño do icona

en: Image
gl_ES: Imaxe

en: Image Size
gl_ES: Tamaño da imaxe

en: In order to be able to import any starter sites for %1$s you would need to have the %2$s plugin active.
gl_ES: Para poder importar calquera sitio de inicio para %1$s, necesitas ter o plugin %2$s activo.

en: In order to be able to import any starter sites for %1$s you would need to have the %2$s plugin updated to the latest version.
gl_ES: Para poder importar calquera sitio de inicio para %1$s, necesitas ter o plugin %2$s actualizado á última versión.

en: Inherit
gl_ES: Heredado

en: Input Text
gl_ES: Texto de entrada

en: Install
gl_ES: Instalar

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gl_ES: Parece que non podemos atopar o que estás buscando. É posible que facer unha busca poda axudar.

en: Items Color
gl_ES: Cor dos elementos

en: Items Hover Color
gl_ES: Cor do elemento ao pasar o cursor

en: Items Min Height (px)
gl_ES: Altura mínima dos elementos (px)

en: Items Spacing (px)
gl_ES: Espazado dos elementos (px)

en: Justify
gl_ES: Xustificar

en: Label
gl_ES: Etiqueta

en: Last Menu Item
gl_ES: Último elemento do menú

en: Latest Post
gl_ES: Última entrada

en: Layout
gl_ES: Deseño

en: Layout Options
gl_ES: Opcións de deseño

en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

en: Learn more
gl_ES: Aprender máis

en: Learn more about fallback fonts
gl_ES: Aprende máis sobre as fontes de respaldo

en: Leave blank for no label ...
gl_ES: Déixao en branco para ningunha etiqueta...

en: Left
gl_ES: Esquerda

en: Left Sidebar
gl_ES: Barra lateral esquerda

en: Legacy Skin
gl_ES: Estilo herdado

en: Leverage the true flexibility of Elementor with powerful addons and templates that you can import with just one click.
gl_ES: Aproveita a verdadeira flexibilidade de Elementor con potentes complementos e modelos que podes importar cun só clic.

en: LifterLMS Booster
gl_ES: Módulo LifterLMS Booster

en: Light Background
gl_ES: Fondo claro

en: Light Palette
gl_ES: Paleta clara

en: Light header with left-aligned content
gl_ES: Cabeceira clara co contido aliñado á esquerda

en: Lighten
gl_ES: Aclarar

en: Link
gl_ES: Ligazón

en: List
gl_ES: Lista

en: Logo & Site Identity
gl_ES: Logo e identidade do sitio

en: Logo max width
gl_ES: Ancho máximo do logotipo

en: Luminosity
gl_ES: Luminosidade

en: Margin
gl_ES: Marxe

en: Menu Icon
gl_ES: Icona do menú

en: Menu label
gl_ES: Etiqueta do menú

en: Meta Order
gl_ES: Orden meta

en: Middle
gl_ES: No medio

en: Migrate Builders Data
gl_ES: Migración dos datos do maquetador

en: Migrating builder data
gl_ES: Migración dos datos do maquetador

en: Minimal
gl_ES: Minimalista

en: Mobile
gl_ES: Móbil

en: Mobile Menu Options
gl_ES: Opcións do menú para móbiles

en: Mobile Sidebar
gl_ES: Barra lateral en móbiles

en: Mobile menu content
gl_ES: Contido do menú móbil

en: Module Activated
gl_ES: Módulo activado

en: Module Deactivated.
gl_ES: Módulo desactivado.

en: Multiply
gl_ES: Multiplicar

en: Navigation Menu
gl_ES: Menú de navegación

en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use %s.
gl_ES: Necesitas máis detalles? Consulta a nosa documentación completa para obter información con detalle sobre como usar %s.

en: Neve PRO Features
gl_ES: Características de Neve PRO

en: Neve Theme controls base style settings of Easy Digital Downloads. Additional settings from other extensions might appear below.
gl_ES: O tema Neve controla os axustes do estilo base de Easy Digital Downloads. Abaixo poderían aparecer axustes adicionais doutras extensións.

en: New plugin update for %1$s! Please update to %2$s.
gl_ES: Nova actualización do plugin por %1$s! Por favor, actualizar a %2$s.

en: New theme update for %1$s! Please update to %2$s.
gl_ES: Nova actualización do tema por %1$s! Por favor, actualizar a %2$s.

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: No
gl_ES: Non

en: No Sidebar
gl_ES: Sen barra lateral

en: None
gl_ES: Nada

en: Note: It seems that the shop page has an individual sidebar layout already set. To be able to control the layout from here, %s your page and set the sidebar to "Inherit".
gl_ES: Nota: parece que a páxina da tenda xa ten establecido un deseño de barra lateral individual. Para poder controlar o deseño desde aquí, %s a túa páxina e establece a barra lateral en «Herdado».

en: Number of Columns
gl_ES: Número de columnas

en: Oops! It looks like you&#8217;re offline.
gl_ES: Vaia! Parece que non tes conexión.

en: Oops! Something went wrong.
gl_ES: ¡Vaya! Foi producido un erro.

en: Open Behavior
gl_ES: Comportamento aberto

en: Open Behaviour
gl_ES: Comportamento de apertura

en: Open Submenu
gl_ES: Abrir submenú

en: Out of stock
gl_ES: Sen existencias

en: Overlay
gl_ES: Superposición

en: Overlay color
gl_ES: Cor de superposición

en: Overlay opacity
gl_ES: Opacidade da superposición

en: Padding
gl_ES: Recheo

en: Page
gl_ES: Páxina

en: Page Builder Full Width (Neve)
gl_ES: Ancho completo do maquetador de páxinas (Neve)

en: Page Elements
gl_ES: Elementos da páxina

en: Page Layout
gl_ES: Deseño da páxina

en: Page Settings are now accessible from the top bar
gl_ES: Os axustes de páxina agora están accesibles desde a barra superior

en: Page Title
gl_ES: Título da páxina

en: Pages:
gl_ES: Páxinas:

en: Palette Colors
gl_ES: Cores da paleta

en: Palette Switch
gl_ES: Cambio de paleta

en: Placeholder
gl_ES: Marcador de posición

en: Please update %s to the latest version and then refresh this page to have access to the options.
gl_ES: Por favor, actualiza %s á última versión e logo actualiza esta páxina para ter acceso ás opcións.

en: Post Content Order
gl_ES: Orden do contido das entradas

en: Post excerpt
gl_ES: Extracto da entrada

en: Post meta
gl_ES: Metadatos da entrada

en: Post navigation
gl_ES: Navegación de entradas

en: Post title
gl_ES: Título da entrada

en: Posts by %s
gl_ES: Entradas de %s

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Primary
gl_ES: Principal

en: Primary Accent
gl_ES: Énfase principal

en: Primary Button
gl_ES: Botón principal

en: Primary Menu
gl_ES: Menú principal

en: Product Price
gl_ES: Prezo do produto

en: Product Title
gl_ES: Título do produto

en: Pull from Left
gl_ES: Tirar desde a esquerda

en: Pull from Right
gl_ES: Tirar desde a dereita

en: Read More
gl_ES: Ler máis

en: Read full documentation
gl_ES: Ler tóda a documentación

en: Ready to publish your first post? %s.
gl_ES: Preparado para publicar a túa primeira entrada? %s.

en: Reload
gl_ES: Recargar

en: Removing old data
gl_ES: Eliminar os datos antiguos

en: Replace this widget content by going to %s and add widgets into this widget area.
gl_ES: Cambiar este contido do widget en %s e engadir widgets neste área do widget.

en: Reply
gl_ES: Responder

en: Right
gl_ES: Dereita

en: Right Sidebar
gl_ES: Barra lateral dereita

en: Roll Back
gl_ES: Volver atrás

en: Rolling back builder
gl_ES: Volver ao maquetador anterior

en: Row Background
gl_ES: Fondo da fila

en: Row height
gl_ES: Altura da fila

en: Saturation
gl_ES: Saturación

en: Screen
gl_ES: Pantalla

en: Scroll To Top
gl_ES: Scroll ao inicio

en: Scroll to Top module
gl_ES: Módulo de scroll ao inicio

en: Search
gl_ES: Buscar

en: Search Components
gl_ES: Buscar compoñentes

en: Search Field
gl_ES: Campo de busca

en: Search Form
gl_ES: Formulario de búsqueda

en: Search Icon
gl_ES: Icona da búsqueda

en: Search Results for: %s
gl_ES: Resultados para: %s

en: Search for...
gl_ES: Buscar&hellip;

en: Search products&hellip;
gl_ES: Buscar produtos&hellip;

en: Secondary
gl_ES: Secundario

en: Secondary Accent
gl_ES: Énfase secundario

en: Secondary Button
gl_ES: Botón secundario

en: Secondary Menu
gl_ES: Menú secundario

en: Section Content
gl_ES: Contido da sección

en: Section padding
gl_ES: Recheo da sección

en: Section title
gl_ES: Título da sección

en: Select Menu
gl_ES: Seleccionar menú

en: Select icon
gl_ES: Seleccionar unha icona

en: Separator
gl_ES: Separador

en: Set Colors
gl_ES: Establecer cores

en: Settings
gl_ES: Configuración

en: Shop / Archive
gl_ES: Tenda / Arquivo

en: Shop / Archive Container Style
gl_ES: Estilo de contido tenda / arquivo

en: Shop Sidebar
gl_ES: Barra lateral da tenda

en: Show
gl_ES: Amosar

en: Show Author Avatar
gl_ES: Amosar avatar do autor

en: Show Hooks
gl_ES: Amosar ganchos

en: Show Mobile Menu
gl_ES: Amosar menú móbil

en: Show Site Tagline
gl_ES: Amosar descrición curta do sitio

en: Show Site Title
gl_ES: Amosar título do sitio

en: Sidebar
gl_ES: Barra lateral

en: Sidebar Layout
gl_ES: Deseño da barra lateral

en: Sidebar Width
gl_ES: Ancho da barra lateral

en: Single
gl_ES: Individual

en: Single Post
gl_ES: Entrada individual

en: Single Post Container Style
gl_ES: Estilo de contido entrada individual

en: Single Product
gl_ES: Produto individual

en: Single Product Container Style
gl_ES: Estilo de contido de produto individual

en: Site Background
gl_ES: Fondo do sitio

en: Site Tagline
gl_ES: Descrición curta do sitio

en: Site Title
gl_ES: Título do sitio

en: Sitewide Content Width (%)
gl_ES: Ancho completo (%)

en: Sitewide Sidebar Layout
gl_ES: Deseño da barra lateral

en: Skip to content
gl_ES: Saltar ao contido

en: Slide Down
gl_ES: Deslizar cara abaixo

en: Slide from Left
gl_ES: Deslizar dende a esquerda

en: Slide from Right
gl_ES: Deslizar desde a dereita

en: Social Icons
gl_ES: Iconas sociais

en: Some manual adjustments may be required.
gl_ES: Poden ser necesarios algúns axustes manuais.

en: Something went wrong. Please reload the page and try again.
gl_ES: Algo saíu mal. Por favor, recarga a páxina e inténtao de novo.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gl_ES: Síntoo, pero nada coincide cos teus termos de busca. Por favor, proba de novo con algunhas verbas diferentes.

en: Spacing between elements
gl_ES: Espazo entre os elementos

en: Standard
gl_ES: Estándar

en: Starter Sites
gl_ES: Sitios de inicio

en: Stepped
gl_ES: Por pasos

en: Sticky Post
gl_ES: Entrada fixa

en: Style
gl_ES: Estilo

en: Submit Form Section
gl_ES: Sección de envío do formulario

en: Switch Skin
gl_ES: Cambiar o estilo

en: Switching skin
gl_ES: Cambiando o estilo

en: Tags
gl_ES: Etiquetas

en: Testimonial columns
gl_ES: Columnas de recomendacións

en: Text
gl_ES: Texto

en: Text Color
gl_ES: Cor de texto

en: Text Dark Background
gl_ES: Fondo escuro do texto

en: Text and Border
gl_ES: Texto e borde

en: Text color
gl_ES: Cor do texto

en: The base palette is used for light mode. %1$sEdit color palettes%2$s.
gl_ES: A paleta base que se usa para o modo claro. %1$sEdita as paletas de cor%2$s.

en: The following magic tags are available for this field: {title} and {comments_number}. Leave this field empty for default behavior.
gl_ES: Para este campo están dispoñibles as seguintes etiquetas máxicas: {title} e {comments_number}. Deixa baleiro este campo para o comportamento por defecto.

en: Theme
gl_ES: Tema

[ctx: Theme starter content]
en: About
gl_ES: Acerca de

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
gl_ES: Contacto

[ctx: Theme starter content]
en: Home
gl_ES: Inicio

[ctx: Theme starter content]
en: Portofolio
gl_ES: Porfolio

[ctx: Theme starter content]
en: Project Details
gl_ES: Detalles do proxecto

en: Three columns with images and text
gl_ES: Tres columnas con imaxes e texto

en: Three columns with images, content and buttons
gl_ES: Tres columnas con imaxes, contido e botóns

en: Thumbnail
gl_ES: Miniatura

en: Title
gl_ES: Título

en: Title & Meta
gl_ES: Título e meta

en: Title Alignment
gl_ES: Aliñación do título

en: Title Position
gl_ES: Posición do título

en: Toggle
gl_ES: Alternar

en: Top
gl_ES: Arriba

en: Total + Currency Symbol
gl_ES: Total e símbolo da moeda

en: Two columns with centered content
gl_ES: Dúas columnas co contido centrado

en: Two columns with image and text
gl_ES: Dúas columnas con imaxe e texto

en: Two columns with text
gl_ES: Dúas columnas con texto

en: Typography
gl_ES: Tipografía

en: Unlock %s with the Pro version.
gl_ES: Desbloquea %s coa versión Pro.

en: Update Now
gl_ES: Actualizar agora

en: Upgrade
gl_ES: Actualizar

en: Upgrade to Neve Pro and unlock all components, including Wish List, Breadcrumbs, Custom Layouts and many more.
gl_ES: Actualiza a Neve Pro e desbloquea todos os compoñentes, incluíndo a lista de desexos, as migas de pan, os deseños personalizados e moito máis.

en: Upgrade to the Pro version and get instant access to all Premium Starter Sites — including Expert Sites — and much more.
gl_ES: Actualiza á versión Pro e obtén acceso instantáneo a todos os sitios de inicio Premium —incluíndo os sitios expertos— e moito máis.

en: Upload Logo
gl_ES: Subir logo

en: Use last updated date instead of the published one
gl_ES: Utilizar a data da última actualización en vez da de publicación

en: Use one logo for both modes
gl_ES: Usar un logotipo para os dous modos

en: User Email
gl_ES: Correo electrónico do usuario

en: User Nice Name
gl_ES: Nome curto do usuario

en: Vertical Alignment
gl_ES: Aliñación vertical

en: Want to roll back to the old builder?
gl_ES: Queres volver ao maquetador antigo?

en: Wave
gl_ES: Onda

en: We recommend that both %1$s and %2$s are updated to the latest version to ensure optimal intercompatibility.
gl_ES: Recomendamos que %1$s e %2$s sexan actualizados á última versión para asegurar unha óptima compatibilidade.

en: We want to make sure you have the best experience using %1$s, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using %1$s as much as we enjoy creating great products.
gl_ES: Queremos estar seguros de que tes a mellor experiencia usando %1$s, e é por iso que reunimos aquí toda a información necesaria. Esperamos que desfrutes usando %1$s tanto como nos gusta crear grandes produtos.

en: We've created a new Header/Footer Builder experience! You can always roll back to the old builder from right here.
gl_ES: Creamos unha nova experiencia no maquetador da cabeceira/pé de páxina! Sempre podes volver ao antigo maquetador desde aquí.

en: Welcome to the %1$s builder! Click the %2$s button to add a new component or follow the Quick Links.
gl_ES: Benvido ao maquetador %1$s! Fai clic no botón %2$s para engadir un novo compoñente o segue as ligazóns rápidas.

en: White Label
gl_ES: Marca blanca

en: White Label module
gl_ES: Módulo marca blanca

en: With %s, you can choose from multiple unique demos, specially designed for you, that can be installed with a single click. You just need to choose your favorite, and we will take care of everything else.
gl_ES: Con %s, podes elixir entre múltiples demostracións únicas especialmente deseñadas para ti, que se poden instalar cun só clic. Só tes que elixir a túa favorita, e nos encargarémonos de todo o demais.

en: Yes
gl_ES: Si

en: You appear to be running the Neve theme from source code. Please finish installation by running %s.
gl_ES: Parece que estás executando o tema Neve desde o código fonte. Por favor, finaliza a instalación executando %s.

en: You are customizing the %s Header
gl_ES: Estás personalizando a cabeceira %s

en: You must save the current customizer values before running the migration.
gl_ES: Antes de executar a migración, debes gardar os valores actuais do personalizador.

en: by
gl_ES: por

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[0]: %1$s pensamento sobre &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[1]: %1$s pensamentos sobre &ldquo;%2$s&rdquo;

en: edit
gl_ES: editar

en: next
gl_ES: seguinte

en: or
gl_ES: ou

en: previous
gl_ES: anterior

en: update
gl_ES: actualizar

en: upgrading PHP to the latest version
gl_ES: actualizando PHP á última versión
