Themes - Hello Elementor - en to gl_ES translation catalogue (134 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor site builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
gl_ES: Hello Elementor é un tema para WordPress lixeiro e minimalista creado especificamente para funcionar á perfección co plugin maquetador de páxinas Elementor. O tema é gratuíto, de código aberto e está deseñado para usuarios que desexan unha web flexible, fácil de usar e personalizable. O tema, optimizado para o rendemento, proporciona unha base sólida para que os usuarios constrúan os seus propios deseños únicos utilizando o maquetador de sitios de arrastrar e soltar de Elementor. A súa simplicidade e flexibilidade convérteno nunha grande elección tanto para principiantes como para creadores web experimentados.

en: Hello Theme Home
gl_ES: Páxina de inicio do tema Hello

en: Connect any website to automated Email & SMS workflows in a click with Send.
gl_ES: Conecta calquera sitio web a fluxos de traballo automáticos de correo electrónico e SMS cun só clic con Send.

en: Add New
gl_ES: Engadir novo

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Add mega menus, search bars, login buttons and more with Elementor Pro.
gl_ES: Engade megamenús, barras de busca, botóns de inicio de sesión e moito máis con Elementor Pro.

en: Create custom headers
gl_ES: Crea cabeceiras personalizadas

en: Adjust your footer to include contact forms, sitemaps and more with Elementor Pro.
gl_ES: Axusta o teu pé de páxina para incluír formularios de contacto, mapas do sitio e máis con Elementor Pro.

en: Create custom footers
gl_ES: Crea pés de páxina personalizados

en: Settings must be an array
gl_ES: Os axustes deben ser un array.

en: Role Manager
gl_ES: Xestor de roles

en: Customs Attribute
gl_ES: Atributo personalizado

en: Form Integrations
gl_ES: Integracións de formularios

en: Form Submission
gl_ES: Envío de formulario

en: Collaborative Notes
gl_ES: Notas colaborativas

en: E-commerce Features
gl_ES: Características do comercio electrónico

en: Custom Code & CSS
gl_ES: Código e CSS personalizados

en: Popup Builder
gl_ES: Construtor de ventás emerxentes

en: Get complete design flexibility for your website with Elementor Pro’s advanced tools and premium features.
gl_ES: Obtén unha flexibilidade de deseño completa para a túa web coas ferramentas avanzadas e funcionalidades premium de Elementor Pro.

en: Bring your vision to life
gl_ES: Dálle vida á túa visión

en: Let's Go
gl_ES: Imos!

en: Boost creativity with Elementor AI. Craft & enhance copy, create custom CSS & Code, and generate images to elevate your website.
gl_ES: Aumenta a creatividade con Elementor AI. Crea e mellora textos, xera CSS e código personalizados, e xera imaxes para mellorar a túa web.

en: Elementor AI
gl_ES: IA de Elementor

en: Install
gl_ES: Instalar

en: Try Image Optimizer for free
gl_ES: Probar Image Optimizer de balde

en: Improve Speed.
gl_ES: Mellorar a velocidade.

en: Reduce Size.
gl_ES: Reducir o tamaño.

en: Optimize Images.
gl_ES: Optimizar imaxes.

en: Elementor Image Optimizer
gl_ES: Optimizador de imaxes de Elementor

en: Upgrade now
gl_ES: Actualizar agora

en: Unlock the theme builder, popup builder, 100+ widgets and more advanced tools to take your website to the next level.
gl_ES: Desbloquea o construtor de temas, o construtor de ventás emerxentes, máis de 100 widgets e máis ferramentas avanzadas para levar a túa web ao seguinte nivel.

en: Go Pro, Go Limitless
gl_ES: Faite Pro, sen límites

en: Welcome to Hello Theme—a lightweight, blank canvas designed to integrate seamlessly with Elementor, the most popular, no-code visual website builder. By installing and activating Elementor, you'll unlock the power to craft a professional website with advanced features and functionalities.
gl_ES: Benvido a Hello Theme—un lenzo en branco lixeiro, deseñado para integrarse á perfección con Elementor, o maquetador web visual sen código máis popular. Ao instalar e activar Elementor, desbloquearás o poder de crear unha web profesional con funcionalidades e características avanzadas.

en: Site Fonts
gl_ES: Fontes do sitio

en: Site Colors
gl_ES: Cores do sitio

en: Site Favicon
gl_ES: Favicon do sitio

en: Site Name
gl_ES: Nome do sitio

en: Add New Page
gl_ES: Engadir unha páxina nova

en: Platinum Support
gl_ES: Soporte platino

en: Help Center
gl_ES: Centro de axuda

en: Rate Us
gl_ES: Valóranos

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Notice dismissed.
gl_ES: Aviso descartado.

en: AI Site Planner
gl_ES: Planificador de sitios con IA

en: Theme Builder
gl_ES: Maquetador do tema

en: Something went wrong.
gl_ES: Algo saíu mal.

en: Toggle Background Color
gl_ES: Cambiar a cor do fondo

en: Text
gl_ES: Texto

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus. Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
gl_ES: Vai á <a href="%s" target="_blank">pantalla de menús</a> para xestionar os teus menús. Os cambios reflectiranse na vista previa só despois de que a páxina se recargue.

en: Transition Duration
gl_ES: Duración da transición

en: Hover
gl_ES: Ao pasar o cursor

en: Text Stroke
gl_ES: Trazo do texto

en: Text Shadow
gl_ES: Sombra do texto

en: Mobile menu
gl_ES: Menú móbil

en: Main menu
gl_ES: Menú principal

en: Footer menu
gl_ES: Menú do pé de páxina

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: Next %s
gl_ES: %s seguinte

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: %s Previous
gl_ES: %s Anterior

en: Side Margins
gl_ES: Marxes laterais

en: Tagline Gap
gl_ES: Separación do eslogan

en: After
gl_ES: Despois

en: Below
gl_ES: Debaixo

en: Before
gl_ES: Antes de

en: Tagline Position
gl_ES: Posición do eslogan

en: Hello Theme
gl_ES: Tema Hello

en: Upgrade Now
gl_ES: Actualiza agora

en: Build and customize every part of your website, including Theme Parts with Elementor Pro.
gl_ES: Crea e personaliza cada parte da túa web, incluídas as partes do tema con Elementor Pro.

en: Customize your entire website with Elementor Pro
gl_ES: Personaliza todo o teu sitio con Elementor Pro

en: Get Elementor Pro
gl_ES: Obter Elementor Pro

en: Hello Theme Header
gl_ES: Cabeceira do tema Hello

note: translators: %s: Link that opens the theme settings page.
en: Note: Hiding all the elements, only hides them visually. To disable them completely go to <a href="%s">Theme Settings</a> .
gl_ES: Nota: Ocultando todos os elementos, só os ocultas visualmente. Para desactivalos completamente, vai a <a href="%s">Axustes do tema</a> .

en: Hello Theme Footer
gl_ES: Pé de páxina do tema Hello

en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

en: Customize and style the builtin Hello Theme’s cross-site header & footer from the Elementor "Site Settings" panel.
gl_ES: Personaliza e dá estilo á cabeceira e ao pé de páxina integrados no tema Hello desde o panel «Axustes do sitio» de Elementor.

en: Start Designing
gl_ES: Empeza a deseñar

en: Customize your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
gl_ES: Personaliza a cabeceira e o pé de páxina da túa web desde o panel «Axustes do sitio» de Elementor.

en: Style cross-site header & footer
gl_ES: Estilos da cabeceira e do pé de páxina de todo o sitio

en: Activate header & footer experiment
gl_ES: Activar experimento de cabeceira e pé de páxina

en: Design your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
gl_ES: Personaliza a cabeceira e o pé de páxina da túa web desde o panel «Axustes do sitio» de Elementor.

en: Style using Elementor
gl_ES: Crea estilos usando Elementor

en: Create cross-site header & footer using Elementor.
gl_ES: Crea cabeceiras e pés de páxina de todo o sitio con Elementor.

en: Header & Footer
gl_ES: Cabeceira e pé de páxina

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's title
gl_ES: Vai a <a href="%s">Identidade do sitio</a> para xestionar o título do teu sitio

en: Skip to content
gl_ES: Ir o contido

en: Create Header
gl_ES: Crear unha cabeceira

en: Create a custom header with the Theme Builder
gl_ES: Crear unha cabeceira personalizada co maquetador de temas

en: Toggle Color
gl_ES: Cambiar a cor

en: None
gl_ES: Ningún

en: Breakpoint
gl_ES: Punto de ruptura

en: Dropdown
gl_ES: Despregable

en: Menu Layout
gl_ES: Deseño do menú

en: Create Footer
gl_ES: Crear un pé de páxina

en: With the Theme Builder you can jump directly into each part of your site
gl_ES: Co maquetador de temas, podes saltar directamente a cada parte do teu sitio

en: Create a custom footer with the Theme Builder
gl_ES: Crear un pé de páxina personalizado co maquetador de temas

en: All rights reserved
gl_ES: Todos os dereitos reservados

en: Color
gl_ES: Cor

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
gl_ES: Vai á <a href="%s" target="_blank">pantalla de menús</a> para crear un.

en: There are no menus in your site.
gl_ES: Non hai ningún menú no teu sitio.

en: — Select a Menu —
gl_ES: — Seleccionar un menú —

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's tagline
gl_ES: Vai a <a href="%s">Identidade do Sitio</a> para xestionar a descrición curta do teu sitio

en: Typography
gl_ES: Tipografía

en: Text Color
gl_ES: Cor do texto

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
gl_ES: Vai á <a href="%s">identidade do sitio</a> para xestionar o logotipo do teu sitio

en: Logo Width
gl_ES: Anchura do logotipo

en: Title
gl_ES: Título

en: Logo
gl_ES: Logotipo

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Background
gl_ES: Fondo

en: Content Width
gl_ES: Anchura do contido

en: Full Width
gl_ES: Ancho completo

en: Boxed
gl_ES: En caixas

en: Width
gl_ES: Ancho

en: Centered
gl_ES: Centrado

en: Inverted
gl_ES: Invertido

en: Default
gl_ES: Por defecto

en: Layout
gl_ES: Deseño

en: Menu
gl_ES: Menú

en: Tagline
gl_ES: Descrición curta

en: Hide
gl_ES: Ocultar

en: Show
gl_ES: Amosar

en: Site Logo
gl_ES: Logotipo do sitio

en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

en: Header
gl_ES: Cabeceira

en: Thanks for installing the Hello Theme!
gl_ES: Grazas por instalar o tema Hello!

en: Install Elementor
gl_ES: Instalar Elementor

en: Activate Elementor
gl_ES: Activar Elementor

[ctx: comments title]
en: %s Response | %s Responses
gl_ES[0]: %s Resposta
gl_ES[1]: %s Respostas

[ctx: comments title]
en: One Response
gl_ES: Unha resposta

en: It seems we can't find what you're looking for.
gl_ES: Semella que non podemos atopar o que estabas a buscar.

en: Search results for:
gl_ES: Resultados da búsqueda por:

en: Home
gl_ES: Inicio

en: Tagged
gl_ES: Etiquetado

en: It looks like nothing was found at this location.
gl_ES: Semella que non se atopou nada nesta ubicación.

en: The page can&rsquo;t be found.
gl_ES: Non se atopou esta páxina.
