Themes - Hello Elementor - en to ca translation catalogue (82 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor site builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
ca: Hello Elementor és un tema lleuger i minimalista que es va crear específicament per funcionar perfectament amb l'extensió del creador de pàgines de Elementor. El tema és gratuït, de codi obert i dissenyat per als usuaris que vulguin un lloc web flexible, fàcil d'utilitzar i personalitzable. El tema, optimitzat per al rendiment, proporciona una base sòlida perquè els usuaris puguin crear els seus propis dissenys únics mitjançant el creador de llocs d'arrossegar i deixar anar de Elementor. La seva senzillesa i flexibilitat el converteixen en una opció fantàstica tant per a principiants com per a creadors web experimentats.

en: Mobile menu
ca: Menú del mòbil

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Footer menu
ca: Menú del peu de pàgina

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: Next %s
ca: Següent %s

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: %s Previous
ca: %s Anterior

en: Below
ca: A sota

en: Before
ca: Abans de

en: After
ca: Després de

en: Hello Theme
ca: Tema Hello

en: Upgrade Now
ca: Actualitza ara

en: Customize your entire website with Elementor Pro
ca: Personalitzeu tot el lloc web amb l'Elementor Pro

en: Side Margins
ca: Marges laterals

en: Tagline Position
ca: Posició del lema

en: Tagline Gap
ca: Separació del lema

en: Build and customize every part of your website, including Theme Parts with Elementor Pro.
ca: Construïu i personalitzeu cada part del lloc web, incloses les parts del tema, amb l'Elementor Pro.

en: Get Elementor Pro
ca: Obtén l'Elementor Pro

en: Hello Theme Header
ca: Capçalera del tema Hello

en: Hello Theme Footer
ca: Peu del tema Hello

en: Learn More
ca: Més informació

en: Customize and style the builtin Hello Theme’s cross-site header & footer from the Elementor "Site Settings" panel.
ca: Personalitzeu i estilitzeu la capçalera i el peu de pàgina multilloc del tema Hello des del quadre «configuració del lloc» de l'Elementor.

en: Customize your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
ca: Personalitzeu la capçalera i el peu de pàgina entre llocs des del quadre «configuració del lloc» de l'Elementor.

en: Style cross-site header & footer
ca: Estil de capçalera i peu de pàgina entre llocs

en: Activate header & footer experiment
ca: Activa l'experiment de capçalera i peu de pàgina

en: Design your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
ca: Dissenyeu la capçalera i el peu de pàgina entre llocs des del quadre «configuració del lloc» de l'Elementor.

en: Create cross-site header & footer using Elementor.
ca: Creeu una capçalera i un peu de pàgina entre llocs utilitzant Elementor.

en: Header & Footer
ca: Capçalera i peu de pàgina

en: Start Designing
ca: Comenceu a dissenyar

en: Style using Elementor
ca: Crea estils utilitzant Elementor

note: translators: %s: Link that opens the theme settings page.
en: Note: Hiding all the elements, only hides them visually. To disable them completely go to <a href="%s">Theme Settings</a> .
ca: Nota: Quan s'amaguen tots els elements, només s'amaguen visualment. Per desactivar-los, aneu a <a href="%s">configuració del tema</a>.

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's title
ca: Aneu a <a href="%s">Identitat del lloc</a> per a gestionar el titol del vostre web

en: Skip to content
ca: Vés al contingut

en: None
ca: Cap

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Menu Layout
ca: Disseny del menú

en: All rights reserved
ca: Tots els drets reservats

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu de pàgina

en: Show
ca: Mostra

en: Hide
ca: Amaga

en: Tagline
ca: Lema

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disseny

en: Default
ca: Per defecte

en: Inverted
ca: Invertit

en: Centered
ca: Centrat

en: Boxed
ca: En caixa

en: Full Width
ca: Amplada completa

en: Content Width
ca: Amplada del contingut

en: Background
ca: Fons

en: Type
ca: Tipus

en: Logo
ca: Logotip

en: Title
ca: Títol

en: Text Color
ca: Color del text

en: Typography
ca: Tipografia

en: Logo Width
ca: Amplada del logotip

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
ca: Aneu a la pantalla de menús <a href="%s" target="_blank"></a> per crear-ne un.

en: There are no menus in your site.
ca: No hi ha menús al lloc web.

en: — Select a Menu —
ca: — Selecciona un menú —

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's tagline
ca: Aneu a <a href="%s">identitat del lloc</a> per gestionar el lema del lloc web

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
ca: Aneu a <a href="%s">identitat del lloc</a> per gestionar el logotip del lloc web

en: Site Logo
ca: Logotip del lloc web

en: Create Header
ca: Crea una capçalera

en: Create Footer
ca: Crea un peu de pàgina

en: Toggle Color
ca: Commuta el color

en: Create a custom footer with the Theme Builder
ca: Creeu un peu de pàgina personalitzat amb el constructor de temes

en: With the Theme Builder you can jump directly into each part of your site
ca: Amb el constructor de temes podreu saltar directament a cada part del vostre lloc web

en: Create a custom header with the Theme Builder
ca: Creeu una capçalera personalitzada amb el constructor de temes

en: Width
ca: Amplada

en: Thanks for installing the Hello Theme!
ca: Gràcies per instal·lar Hello Theme!

en: Activate Elementor
ca: Activa l'Elementor

en: Install Elementor
ca: Instal·la l'Elementor

en: Home
ca: Inici

en: Tagged
ca: Etiquetat

en: It looks like nothing was found at this location.
ca: Sembla que no s'ha trobat res en aquesta ubicació.

en: The page can&rsquo;t be found.
ca: No s'ha trobat aquesta pàgina.

en: It seems we can't find what you're looking for.
ca: Sembla que no podem trobar el que cerques.

[ctx: comments title]
en: One Response
ca: Una resposta

en: Search results for:
ca: Resultats de cerca per a:

[ctx: comments title]
en: %s Response | %s Responses
ca[0]: %s resposta
ca[1]: %s respostes
