Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (8683 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
gl_ES: 
    			Esta páxina está en modo «Proximamente» e só poderás vela ti e quen teña permiso. Para facela pública, <a href='%s'>cambia os axustes de visibilidade</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
gl_ES[0]: 
    Encontrouse %%C%1$d%%n plugin compatible%2$s
gl_ES[1]: 
    Encontráronse %%C%1$d%%n plugins incompatibles%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
gl_ES[0]: 
    Encontrouse %%C%1$d%%n plugin incompatible%2$s
gl_ES[1]: 
    Encontráronse %%C%1$d%%n plugins incompatibles%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
gl_ES[0]: 
    Encontrouse %%C%1$d%%n plugin incierto%2$s
gl_ES[1]: 
    Encontráronse %%C%1$d%%n plugins inciertos%2$s

en:  (%s ago)
gl_ES: (fai %s)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
gl_ES:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Conecta a túa tenda</a> a woocommerce.com para actualizar.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
gl_ES:  <a href="%1$s">Instala WooCommerce.com Update Manager</a> para actualizar.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
gl_ES:  Activa WooCommerce.com Update Manager para actualizar.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
gl_ES:  Se non estás subscrito, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscríbete</a> para actualizar.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
gl_ES:  A túa subscrición caducou, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renova %2$s</a>para actualizar.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
gl_ES:  A túa subscrición caduca o %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">habilita a renovación automática</a> para seguir recibindo actualizacións.

en:  says
gl_ES:  di

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
gl_ES: «%1$s» eliminouse do carriño. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
gl_ES: «%1$s» eliminouse do pedido. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
gl_ES: Non se puido gardar a URL «%s». Revisa a URL, asegúrate de que é válida e inténtao de novo.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
gl_ES: «%s» xa se aplicou e non pode utilizarse en conxunto con outros cupóns.

en: "%s" is already registered.
gl_ES: «%s» xa está rexistrada.

en: "%s" is an invalid coupon code.
gl_ES: «%s» é un código de cupón non válido.

en: "%s" shipping class cost
gl_ES: Custo da clase de envío «%s»

en: "%s" tax rates
gl_ES: Tipos impositivos «%s»

en: "From" address
gl_ES: Enderezo do remitente:

en: "From" name
gl_ES: Nome do remitente

en: "Reply-to" address
gl_ES: Enderezo «Responder a»

en: "Reply-to" name
gl_ES: Nome de «Responder a»

en: "{product_name}" is back in stock!
gl_ES: "{product_name}" volve estar en stock!

en: #%s is an invalid image ID.
gl_ES: #%s é un ID de imaxe inválido.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
gl_ES[0]: Programouse %1$d acción de %2$s.
gl_ES[1]: Programáronse %1$d accións de %2$s.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
gl_ES[0]: %1$d acción de %2$s.
gl_ES[1]: %1$d accións de %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
gl_ES[0]: %1$d erro atopado: %2$s ao volver a migrar o pedido. Por favor, revisa o erro de arriba.
gl_ES[1]: %1$d erros atopados: %2$s ao volver a migrar o pedido. Por favor, revisa os erros de arriba.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
gl_ES[0]: %1$d erro encontrado: %2$s. Por favor, valora o erro de arriba.
gl_ES[1]: %1$d erros encontrados: %2$s. Por favor, valora os erros de arriba.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
gl_ES[0]: Migrouse %1$d pedido en %2$d segundos.
gl_ES[1]: Migráronse %1$d pedidos en %2$d segundos.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
gl_ES[0]: Verificouse %1$d pedido en %2$d segundos.
gl_ES[1]: Verificáronse %1$d pedidos en %2$d segundos.

en: %1$d out of 5
gl_ES: %1$d de 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
gl_ES: Actualizacións de %1$d completas. A versión da base de datos é %2$s

en: %1$s #%2$s details
gl_ES: Detalles de %1$s #%2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
gl_ES: %1$s %2$sActualiza WordPress para activar a nova navegación%3$s

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
gl_ES[0]: %1$s (%2$d produto)
gl_ES[1]: %1$s (%2$d produto)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
gl_ES: %1$s (a actualización á versión %2$s está dispoñible)

en: %1$s - Image %2$d
gl_ES: %1$s: Imaxe %2$d

en: %1$s - Image %2$s
gl_ES: %1$s - Imaxe %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
gl_ES: %1$s - Hai unha versión nova de WordPress dispoñible (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
gl_ES: %1$s - Recomendamos como versión mínima de MySQL a 5.6. Ver: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
gl_ES: %1$s - Recomendamos configurar a memoria polo menos a 64 MB. Ver: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
gl_ES: %1$s - Recomendamos usar un prefixo de menos de 20 caracteres. Ver: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
gl_ES: %1$s Esta función de navegación deixará de estar dispoñible proximamente, mentres levamos a cabo as melloras necesarias.
    									Se a desactivas agora, non poderás volvela a activar.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
gl_ES: Programouse a acción de %1$s (%2$d).

en: %1$s and %2$s
gl_ES: %1$s e %2$s

en: %1$s at %2$s
gl_ES: %1$s en %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
gl_ES: %1$s ás %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
gl_ES: A clase %1$s non existe.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
gl_ES: %1$s non puido ser instalado (%2$s). <a href="%3$s">Por favor, fai clic nesta ligazón para instalalo manualmente.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
gl_ES: %1$s non se pode servir usando o método de descarga forzada. Usarase no seu lugar unha redirección.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
gl_ES: %1$s non se pode servir usando o método X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Usarase no seu lugar unha descarga forzada.

en: %1$s ending in %2$s
gl_ES: %1$s terminada en %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
gl_ES: %1$s terminada en %2$s (caduca %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
gl_ES[0]: %1$s para %2$s elemento
gl_ES[1]: %1$s para %2$s elementos

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
gl_ES: %1$s borrouse do teu carriño debido a que tivo modificacións. Podes engadilo de novo ao teu carriño <a href="%2$s">aquí</a>

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
gl_ES: %1$s ten poucas existencias. Quedan %2$d.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
gl_ES: %1$s non é un array indexado numericamente.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
gl_ES: %1$s non é un valor numérico válido. Os caracteres permitidos son números, separadores de miles (%2$s) e de decimais (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
gl_ES: %1$s non é do tipo %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
gl_ES: %1$s non é de tipo %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
gl_ES: %1$s non é válido. Por favor, introduce un dos seguintes: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
gl_ES: %1$s non é válido. Podes procurar o Eircode correcto <a target="_blank" href="%2$s">aquí</a>.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
gl_ES[0]: Eliminouse %1$s arquivo de rexistro da orixe %2$s.
gl_ES[1]: Elimináronse %1$s arquivos de rexistro da orixe %2$s.

en: %1$s order number %2$s
gl_ES: %1$s número de pedido %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
gl_ES[0]: %1$s reembolsado %2$d pedido (%3$d artículo)
gl_ES[1]: %1$s reembolsados %2$d pedidos (%3$d artículos)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
gl_ES: %1$s require unha instancia de %2$s ou %3$s para o enderezo

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
gl_ES[0]: %1$s valoración en %2$s
gl_ES[1]: %1$s valoracións en %2$s

en: %1$s sales in %2$s
gl_ES: %1$s vendas en %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
gl_ES: %1$s debería ser chamada dentro da acción %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
gl_ES: %1$s non debería reclamarse antes da acción %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
gl_ES: Non se debería chamar a %1$s antes de que finalicen as accións %2$s, %3$s e %4$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
gl_ES: %1$s é o máis vendido este mes (vendeu %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
gl_ES: %1$s unidades de %2$s quedaron reservadas no pedido #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
gl_ES: A version %2$s de %1$s está obsoleta. A versión do núcleo é %3$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
gl_ES: Chamouse a %1$s pero non se rexistrara ningún tipo de pedido: pode que se realizara a chamada demasiado pronto.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
gl_ES: Chamouse a %1$s co tipo de evento non válido «%2$s».

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
gl_ES: %1$s reclamouse cun nivel non válido "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
gl_ES: %1$s está instalado pero non se puido activar. <a href="%2$s">Por favor, actívao manualmente facendo clic aquí.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
gl_ES: %1$s, %2$s, %3$s, ou %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
gl_ES: %1$s... (%2$s máis)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
gl_ES: %1$sRecibe pagos facilmente%2$s dos teus clientes desde calquera parte coa nosa aplicación móbil.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
gl_ES: %1$sXestiona o pedido%2$s coa aplicación.

en: %1$sView and manage%2$s
gl_ES: %1$sVer e xestionar%2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
gl_ES[0]: %2$d fallo.
gl_ES[1]: %2$d fallos.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
gl_ES[0]: %d crave API anulada permanentemente.
gl_ES[1]: %d craves API anuladas permanentemente.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
gl_ES[0]: Non se puido actualizar %d dirección URL.
gl_ES[1]: Non se puideron actualizar %d direccións URL.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
gl_ES[0]: %d acción borrada.
gl_ES[1]: %d accións borradas.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
gl_ES[0]: Eliminouse %d dirección URL de directorio aprobado.
gl_ES[1]: Elimináronse %d direccións URL de directorio aprobado.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
gl_ES[0]: Desactivouse %d dirección URL de directorio aprobado.
gl_ES[1]: Desactiváronse %d direccións URL de directorio aprobado.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
gl_ES[0]: Activouse %d dirección URL de directorio aprobado.
gl_ES[1]: Activáronse %d direccións URL de directorio aprobado.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
gl_ES[0]: %d proceso en lote executado.
gl_ES[1]: %d procesos en lote executados.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
gl_ES[0]: %d lote procesado.
gl_ES[1]: %d lotes procesados.

en: %d is not a valid order ID.
gl_ES: %d non é un ID de pedido válido.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
gl_ES: %d non é un pedido ou ten un tipo de pedido non válido.

en: %d is not of a valid order type.
gl_ES: %d non é dun tipo de pedido válido.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
gl_ES[0]: Hai %d elemento do teu pedido anterior que non está dispoñible actualmente e non se puido engadir ao teu carriño.
gl_ES[1]: Hai %d elementos do teu pedido anterior que non están dispoñibles actualmente e non se puideron engadir ao teu carriño.

en: %d left in stock
gl_ES: Quedan %d dispoñibles

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
gl_ES[0]: %d de 5 estrelas
gl_ES[1]: %d de 5 estrelas

en: %d orphaned variations deleted
gl_ES: %d variacións orfas borradas

en: %d permissions deleted
gl_ES:  %d permisos borrados

en: %d product | %d products
gl_ES[0]: %d produto
gl_ES[1]: %d produtos

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
gl_ES[0]: %d tarefa programada completada.
gl_ES[1]: %d tarefas programadas completadas.

en: %d transients rows cleared
gl_ES: %d filas de datos temporais borradas

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
gl_ES[0]: %d variación non ten prezo
gl_ES[1]: %d variacións non teñen prezo

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
gl_ES[0]: %d webhook eliminado de forma permanente.
gl_ES[1]: %d webhooks eliminados de forma permanente.

en: %qty% variations
gl_ES: %qty% variacións

en: %qty% variations added
gl_ES: %qty% variacións engadidas

en: %s (Copy)
gl_ES: %s (copia)

en: %s (Deleted)
gl_ES: %s (borrado)

en: %s (No longer exists)
gl_ES: %s (Xa non existe)

en: %s (default)
gl_ES: %s (por defecto)

en: %s (optional)
gl_ES: %s (opcional)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
gl_ES: fai %s

en: %s Review | %s Reviews
gl_ES[0]: %s valoración
gl_ES[1]: %s valoracións

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
gl_ES[0]: %s valoración en moderación
gl_ES[1]: %s valoracións en moderación

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
gl_ES: A compatibilidade de %s con cadeas maiores que esta eliminarase nunha versión futura.

en: %s actions
gl_ES: Accións do %s

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
gl_ES: %s activouse con éxito. Agora xa recibirás actualizacións para este produto.

en: %s ago
gl_ES: hai %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
gl_ES[0]: %s e %d outra rexión
gl_ES[1]: %s e %d outras rexións

en: %s approved review | %s approved reviews
gl_ES[0]: %s valoración aprobada
gl_ES[1]: %s valoracións aprobadas

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
gl_ES: %s non ten existencias e non se poden comprar. Por favor, elimínaos do teu carriño.

en: %s attribution
gl_ES: Atribución de %s

en: %s average gross daily sales
gl_ES: %s promedio bruto de vendas diarias

en: %s average gross monthly sales
gl_ES: %s promedio bruto de vendas mensuais

en: %s average net daily sales
gl_ES: %s promedio neto de vendas diarias

en: %s average net monthly sales
gl_ES: %s promedio neto de vendas mensuais

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
gl_ES: %s non se pode usar como alias de táboa na consulta da táboa de pedidos

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
gl_ES: %s non se pode comprar. Por favor, elimínao do teu carriño.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
gl_ES: %s non se poden comprar. Por favor, elimínaos do teu carriño.

en: %s charged for shipping
gl_ES: %s cobrado por envío

en: %s connected successfully
gl_ES: %s conectado correctamente

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
gl_ES[0]: %s cupón enviado ó lixo.
gl_ES[1]: %s cupóns enviados ó lixo.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
gl_ES[0]: %s cupón nno actualizado, alguén o está editando.
gl_ES[1]: %s cupóns non actualizados, alguén os está editando.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
gl_ES[0]: %s cupón eliminado permanentemente.
gl_ES[1]: %s cupóns eliminados permanentemente.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
gl_ES[0]: %s cupón recuperado do lixo.
gl_ES[1]: %s cupóns recuperados do lixo.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
gl_ES[0]: %s cupón actualizado.
gl_ES[1]: %s cupóns actualizados.

en: %s coupons used in total
gl_ES: %s cupóns usados en total

en: %s customer review | %s customer reviews
gl_ES[0]: %s valoración do cliente
gl_ES[1]: %s valoración dos clientes

en: %s data
gl_ES: %s datos

en: %s day | %s days
gl_ES[0]: %s día
gl_ES[1]: %s días

en: %s discount
gl_ES: %s de desconto

en: %s discounts in total
gl_ES: %s descontos en total

en: %s does not exist.
gl_ES: %s non existe.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
gl_ES[0]: %s descarga pendente
gl_ES[1]: %s descargas pendentes

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
gl_ES[0]: Borrouse %s arquivo de rexistro caducado.
gl_ES[1]: Borráronse %s arquivos de rexistro caducado.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
gl_ES: %s fallou. Contacta con to provedor de aloxamento.

en: %s fee
gl_ES:  	%s de cota

en: %s field
gl_ES: Campo %s

en: %s gross sales in this period
gl_ES: %s vendas brutas neste período

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
gl_ES[0]: %s foi engadido a túa cesta.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
gl_ES: %s foi eliminado do teu carriño xa que non está dispoñible para a venda. Por favor, ponte en contacto con nós se necesitas axuda.

en: %s has taken over and is currently editing.
gl_ES: %s tomou o mando e está editando neste momento.

en: %s hour | %s hours
gl_ES[0]: %s hora
gl_ES[1]: %s horas

en: %s icon
gl_ES: Icona %s

en: %s in cart
gl_ES: %s no carriño

en: %s in stock
gl_ES: %s dispoñibles

en: %s is a required field | %s are required fields
gl_ES[0]: %s é un campo requirido

en: %s is a required field.
gl_ES: %s é un campo obrigatorio.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
gl_ES: %s é un produto variable superior e non se pode engadir.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
gl_ES[0]: %s é unha clave meta interna. Utiliza --props para configurala.
gl_ES[1]: %s son claves meta internas. Utiliza --props para configuralas.

en: %s is available
gl_ES: %s está dispoñible

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
gl_ES: %s está editando este pedido neste momento. Queres tomar o mando?

en: %s is not a valid URL.
gl_ES: %s non é unha URL válida.

en: %s is not a valid email address.
gl_ES: %s non é un enderezo de correo electrónico válido.

en: %s is not a valid numeric value.
gl_ES: %s non é un valor numérico válido.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
gl_ES: %s non é un valor numérico válido: debe haber un separador decimal e debe colocarse despois do separador de miles.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
gl_ES[0]: %s non é unha propiedade de pedido válida.
gl_ES[1]: %s non son propiedades de pedido válidas.

en: %s is not a valid order type.
gl_ES: %s non é un tipo de pedido válido.

en: %s is not a valid phone number.
gl_ES: %s non é un número de teléfono válido.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
gl_ES: %s non é un código postal válido.

en: %s is not a valid template for this order.
gl_ES: %s non é un modelo válido para este pedido.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
gl_ES: %s non está dispoñible para este pedido – Por favor, elixe un método de pago diferente

en: %s is not supported in the selected business location.
gl_ES: %s non é compatible coa ubicación do negocio seleccionada.

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
gl_ES: %s non ten existencias e non se pode comprar. Por favor, elimínao do teu carriño.

en: %s is out of stock.
gl_ES: %s está esgotado.

en: %s is required
gl_ES: %s é obrigatorio

en: %s item | %s items
gl_ES[0]: %s artigo
gl_ES[1]: %s artigos

en: %s items
gl_ES: %s elementos

en: %s items purchased
gl_ES: %s artigos comprados

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
gl_ES[0]: %s arquivo de rexistro borrado.
gl_ES[1]: %s arquivos de rexistros borrados.

en: %s minute | %s minutes
gl_ES[0]: %s minuto
gl_ES[1]: %s minutos

en: %s month | %s months
gl_ES[0]: %s mes
gl_ES[1]: %s meses

en: %s must be called after the current_screen action.
gl_ES: Debe chamarse a %s despois da acción current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
gl_ES: %s debe conter 2 números.

en: %s must contain 2 valid dates.
gl_ES: %s debe conter 2 datas válidas.

en: %s net sales in this period
gl_ES: %s as vendas netas neste período

en: %s net sales this month
gl_ES: %s vendas netas este mes

en: %s notes
gl_ES: Notas do %s

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
gl_ES[0]: %s pedido enviado ó lixo.
gl_ES[1]: %s pedidos enviados ó lixo.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
gl_ES[0]: %s pedido non actualizado, alguén o está editando.
gl_ES[1]: %s pedidos non actualizados, alguén os está editando.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
gl_ES[0]: %s pedido foi eliminado.
gl_ES[1]: %s pedidos foron eliminados.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
gl_ES[0]: %s pedido recuperado do lixo.
gl_ES[1]: %s pedidos recuperados do lixo.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
gl_ES[0]: Cambiado o estado de %s pedido.
gl_ES[1]: Cambiado o estado de %s pedidos.

en: %s order updated. | %s orders updated.
gl_ES[0]: %s pedido actualizado.
gl_ES[1]: %s pedidos actualizados.

en: %s orders placed
gl_ES: %s pedidos realizados

en: %s out of 5
gl_ES: %s de 5

en: %s page
gl_ES: Páxina %s

en: %s pending review | %s pending reviews
gl_ES[0]: %s valoración pendente
gl_ES[1]: %s valoracións pendentes

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
gl_ES[0]: %s pedido anterior relacionado
gl_ES[1]: %s pedidos anteriores relacionados

en: %s product | %s products
gl_ES[0]: %s produto
gl_ES[1]: %s produtos

en: %s product imported | %s products imported
gl_ES[0]: %s produto importado
gl_ES[1]: %s produtos importados

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
gl_ES[0]: %s produto enviado ó lixo.
gl_ES[1]: %s produtos enviados ó lixo.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
gl_ES[0]: O produto %s non se actualizou, alguén o está editando.
gl_ES[1]: Os produtos %s non se actualizaron, alguén os está editando.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
gl_ES[0]: %s produto foi eliminado
gl_ES[1]: %s produtos foron eliminados

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
gl_ES[0]: %s produto recuperado do lixo.
gl_ES[1]: %s produtos recuperados do lixo.

en: %s product updated | %s products updated
gl_ES[0]: %s produto actualizado
gl_ES[1]: %s produtos actualizados

en: %s product updated. | %s products updated.
gl_ES[0]: %s produto actualizado.
gl_ES[1]: %s produtos actualizados.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
gl_ES[0]: %s produto foi omitido
gl_ES[1]: %s produtos foron omitidos

en: %s purchases for the selected items
gl_ES: %s compras dos artigos seleccionados

en: %s quantity
gl_ES: %s cantidade

en: %s rates
gl_ES: Tarifas %s

en: %s removed.
gl_ES: %s eliminado.

en: %s review | %s reviews
gl_ES[0]: %s valoración
gl_ES[1]: %s valoracións

en: %s review approved | %s reviews approved
gl_ES[0]: %s valoración aprobada
gl_ES[1]: %s valoracións aprobadas

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
gl_ES[0]: %s valoración marcada como spam.
gl_ES[1]: %s valoracións marcadas como spam.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
gl_ES[0]: %s valoración movida á papeleira.
gl_ES[1]: %s valoracións movidas á papeleira.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
gl_ES[0]: %s valoración borrada permanentemente
gl_ES[1]: %s valoracións borradas permanentemente

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
gl_ES[0]: %s valoración restaurada da papeleira
gl_ES[1]: %s valoracións restauradas da papeleira

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
gl_ES[0]: %s valoración restaurada da papeleira
gl_ES[1]: %s valoracións restauradas da papeleira

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
gl_ES[0]: %s valoración rexeitada
gl_ES[1]: %s valoracións rexeitadas

en: %s sales for the selected items
gl_ES: %s vendas dos artigos seleccionados

en: %s second | %s seconds
gl_ES[0]: %s segundo
gl_ES[1]: %s segundos

en: %s signups in this period
gl_ES: %s inscripcións neste período

en: %s subscription expired
gl_ES: %s subscrición caducada

en: %s subscription expiring soon
gl_ES: %s subscrición caducará pronto

en: %s terms
gl_ES: %s termos

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
gl_ES: %s transforma o teu fogar coa nosa selecta colección de decoración, que aportará inspiración e estilo a cada rincón da túa casa.

en: %s variations imported | %s variations imported
gl_ES[0]: Importouse %s variación
gl_ES[1]: Importáronse %s variacións

en: %s week | %s weeks
gl_ES[0]: %s semana
gl_ES[1]: %s semanas

en: %s worth of coupons used
gl_ES: %s valor de cupóns utilizados

en: %s would like to connect to your store
gl_ES: %s gustaríalle conectarse á túa tenda

en: %s year | %s years
gl_ES[0]: %s ano
gl_ES[1]: %s anos

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
gl_ES: %s() chamouse antes de que o almacén de datos do programador de accións se inicializara.

en: %s-star rating
gl_ES: Puntuación de %s estrelas

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
gl_ES: “%s” (Editar)

en: &larr; Back to "%s" attributes
gl_ES: &larr; Voltar a "%s" atributos

en: &larr; Go to Brands
gl_ES: &larr; Ir a Marcas

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
gl_ES: «%s» engadiuse ao teu carriño

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
gl_ES: «%s» quitouse do teu carriño

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
gl_ES: — ou —

en: &nbsp;&ndash; Page %s
gl_ES: &nbsp;&ndash; Páxina %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
gl_ES: «%s» non está dispoñible para comprar.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
gl_ES: «%s» está sen existencias e non se pode comprar.

en: &uarr; Top
gl_ES: &uarr; Arriba

en: '%s' is not a valid country code.
gl_ES: '%s' non é un código de país válido.

en: '%s' is not a valid datastore.
gl_ES: «%s» non é un almacén de datos válido.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
gl_ES[0]: (%s valoración de cliente)
gl_ES[1]: (%s valoracións de clientes)

en: (Deleted)
gl_ES: (Borrado)

en: (Not available)
gl_ES: (Non dispoñible)

en: (Public)
gl_ES: (Público)

en: (can be backordered)
gl_ES: (pode reservarse)

en: (estimated for %s)
gl_ES: (estimado para %s)

en: (ex. VAT)
gl_ES: (sen IVE)

en: (ex. tax)
gl_ES: (sen impostos)

en: (incl. VAT)
gl_ES: (con IVE)

en: (incl. tax)
gl_ES: (imposto incluído)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
gl_ES: (inclúe %1$s estimado para %2$s)

en: (includes %s)
gl_ES: (inclue %s)

en: (items: %d)
gl_ES: (artigos: %d)

en: (no ID)
gl_ES: (sen ID)

en: + Add account
gl_ES: + Engadir conta

en: . Authorization ID: %1$s not found. Please log into your %2$sPayPal account%3$s to capture the payment
gl_ES: . ID de autorización: %1$s non encontrado. Accede á túa %2$sconta de PayPal%3$s para capturar o pago

en: . PayPal debug ID: %s
gl_ES: . ID de depuración de Paypal: %s

en: 1 minute
gl_ES: 1 minuto

en: 1 minute per product
gl_ES: 1 minuto por produto

en: 1 of 5 stars
gl_ES: 1 de 5 estrelas

en: 1 term
gl_ES: 1 termo

en: 1 variation
gl_ES: 1 variación

en: 1 variation added
gl_ES: variación engadida

en: 2 character continent code.
gl_ES: Código de 2 caracteres do continente.

en: 2 minutes
gl_ES: 2 minutos

en: 2 of 5 stars
gl_ES: 2 de 5 estrelas

en: 3 of 5 stars
gl_ES: 3 de 5 estrelas

en: 30-day free trial
gl_ES: Proba gratuíta de 30 días

en: 4 minutes
gl_ES: 4 minutos

en: 4 of 5 stars
gl_ES: 4 de 5 estrelas

en: 5 minutes
gl_ES: 5 minutos

en: 5 of 5 stars
gl_ES: 5 de 5 estrelas

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
gl_ES: <a href='%1$s'>Ver todos os plugins</a> - <a href='%2$s'>Xestionar características de WooCommerce</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
gl_ES: <a href='%s'>Máis información</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
gl_ES: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Conecta a túa tenda</a> a WooCommerce.com para obter actualizacións e asistencia optimizada para as túas subscricións.

en: <b>Bcc</b>: %s
gl_ES: <b>CCO</b>: %s

en: <b>Cc</b>: %s
gl_ES: <b>CC</b>: %s

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
gl_ES: <b>Externo ou afiliado –</b> móstralo e descríbelo na túa web, pero véndese noutra parte.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
gl_ES: <b>Agrupado –</b> unha colección de produtos relacionados que se poden comprar individualmente e que só consiste en produtos simples. Por exemplo, un conxunto de seis vasos.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
gl_ES: O <b>envío  %1$s</b> foi enviado o <b>%2$s</b>

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
gl_ES: <b>Simple –</b> cubre a inmensa maioría dos produtos que podes vender. Os produtos simples envíanse e non teñen opcións. Por exemplo, un libro.

en: <b>To</b>: %s
gl_ES: <b>Para</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
gl_ES: <b>Variable –</b> un produto con variacións, cada unha das cales pode ter distinto SKU, prezo, opcións de inventario, etc. Por exemplo, unha camiseta dispoñible en varias cores e tallas.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
gl_ES[0]: <strong>%s pedido</strong> en espera de procesar
gl_ES[1]: <strong>%s pedidos</strong> en espera de procesar

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
gl_ES[0]: <strong>%s pedido</strong> en espera
gl_ES[1]: <strong>%s pedidos</strong> en espera

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
gl_ES[0]: <strong>%s produto</strong> case sen existencias
gl_ES[1]: <strong>%s produtos</strong> case sen existencias

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
gl_ES[0]: <strong>%s produto</strong> esgotado
gl_ES[1]: <strong>%s produtos</strong> esgotados

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
gl_ES[0]: <strong>Programador de accións: encontrouse </strong> %1$d <a href="%2$s">acción vencida</a>; algo podería estar mal. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Ler documentación &raquo;</a>
gl_ES[1]: <strong>Programador de accións: encontráronse </strong> %1$d <a href="%2$s">accións vencidas</a>; algo podería estar mal. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Ler documentación &raquo;</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
gl_ES: <strong>Ollo!</strong> As versións que estás a executar dos seguintes plugins aínda non se probaron con WooCommerce %s. Por favor, actualízaos ou confirma a súa compatibilidade antes de actualizar WooCommerce ou poderías experimentar problemas:

en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
gl_ES: <strong>Modo de entorno de probas habilitado</strong>. Só se poden utilizar contas de proba de entornos de probas. Para obter máis información, consulta a <a href="%s">guía de probas do entorno de probas de PayPal</a>.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
gl_ES: <strong>Benvido a WooCommerce</strong> &#8211; Xa estás case listo para empezar a vender :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
gl_ES: <strong>O teu tema (%s) conten copias obsoletas dalgúns arquivos de plantilla de WooCommerce.</strong> Pode que teñas que actualizar estes arquivos para asegurar que son compatibles coa versión actual de WooCommerce. Suxerencias para solucionar esto:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
gl_ES: <strong>Estás editando detalles específicos desta variación.</strong>Algúns detalles, como a descrición e as imaxes, herdaranse do produto principal, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
gl_ES: Un código de país de 2 díxitos, por exemplo ES. Déixao en branco para aplicalo a todos.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
gl_ES: Un código de provincia de 2 díxitos, por exemplo PO. Déixao en branco para aplicalo a todos.

en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
gl_ES: Xa existe unha <a href="%s">notificación</a> para o mesmo produto e cliente na túa base de datos.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
gl_ES: Unha solución de pagos en Europa que che permite aceptar pagos en máis de 25 países e múltiples divisas.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
gl_ES: Unha URL á que redirixir ao cliente despois de finalizar a compra. Podería ser, por exemplo, un enlace á web do procesamento de pagos.

en: A cloud of your most used product tags.
gl_ES: Unha nube das etiquetas de produto máis utilizadas.

en: A collection of email content layouts.
gl_ES: Unha colección de deseños de contido de correo electrónico.

en: A description of the purpose of the email template.
gl_ES: Unha descrición da finalidade do modelo de correo electrónico.

en: A font face with slug "%s" already exists.
gl_ES: Xa existe un tipo de letra co slug «%s».

en: A font family with slug "%s" already exists.
gl_ES: Xa existe unha familia de fontes co slug «%s».

en: A friendly name for the webhook.
gl_ES: Un nome amigable para o webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
gl_ES: Un resumo amigable da resposta, incluindo o código de resposta HTTP, a mensaxe e o corpo.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
gl_ES: Unha experiencia de pago completa integrada no teu sitio que inclúe todos os métodos de pago habituais («pagar agora», «pagar máis tarde», «financiación», «prazos»).

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
gl_ES: Un proceso de pago totalmente integrado, con todos os métodos de pago habituais, para aumentar as vendas e reducir o número de carriños de compra abandonados.

en: A general template for emails.
gl_ES: Un modelo xeral para correos electrónicos.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
gl_ES: Unha descrición lexible do axuste utilizado nas interfaces.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
gl_ES: Unha etiqueta lexible do axuste utilizado nas interfaces.

en: A human-readable description of the resource.
gl_ES: Unha descrición do recurso lexible por humanos.

en: A link to a product category.
gl_ES: Un enlace a unha categoría de produtos.

en: A link to a product form.
gl_ES: Unha ligazón a un formulario de produto.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
gl_ES: Unha ligazón a un produto vendido noutra web, p.ex. colaboración cunha marca.

en: A link to a product tag.
gl_ES: Un enlace a unha etiqueta de produtos.

en: A link to a product.
gl_ES: Un enlace a un produto.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
gl_ES: Enviarase unha ligazón ao teu enderezo de correo electrónico para establecer un novo contrasinal.

en: A list of line items (products) within this order.
gl_ES: Unha lista dos artigos (produtos) deste pedido.

en: A list of plugins to install
gl_ES: Unha lista de plugins para instalar

en: A list of stats to query must be provided.
gl_ES: Débese proporcionar unha lista de estatísticas para a consulta.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
gl_ES: Unha lista dos termos da taxonomía que se poden utilizar en relación cos estados dos pedidos/produtos.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
gl_ES: Unha lista dos termos de taxonomía utilizados para a visibilidade do produto.

en: A list of your store's products.
gl_ES: Unha lista dos produtos da túa tenda.

en: A list of your store's top-rated products.
gl_ES: Unha lista dos produtos máis valorados da túa tenda.

en: A list or dropdown of product categories.
gl_ES: Unha lista ou despregable de categorías de produto.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
gl_ES: Unha tarifa en directo é o coste exacto para enviar un pedido, cotizada directamente polo transportista dos envíos.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
gl_ES: Un mapa de ID de provedor a valores enteiros que representan a orde de clasificación.

en: A message indicating that the action completed successfully.
gl_ES: Unha mensaxe que indica que a acción se completou correctamente.

en: A minimum order amount
gl_ES: Unha cantidade mínima de pedido

en: A minimum order amount AND a coupon
gl_ES: Unha cantidade mínima de pedido E un cupón

en: A minimum order amount AND coupon
gl_ES: Unha cantidade mínima de pedido E un cupón

en: A minimum order amount OR a coupon
gl_ES: Unha cantidade mínima de pedido OU un cupón

en: A minimum order amount OR coupon
gl_ES: Unha cantidade mínima de pedido OU un cupón

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
gl_ES: Empezou a procesarse unha nova cola. <a href="%s">Ver accións en curso &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
gl_ES: Engadiuse unha nota ao teu pedido

en: A note has been added to your order from {site_title}
gl_ES: Engadiuse unha nota ao teu pedido de {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
gl_ES: Pódese pasar un enderezo IP parcial e devolveranse os resultados coincidentes.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
gl_ES: Un correo para reiniciar o contrasinal foi enviado ao enderezo de correo da túa conta, pero pode tardar varios minutos en aparecer. Por favor, espera alomenos 10 minutos antes de intentalo outra vez.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
gl_ES: Un provedor de pagos no contexto da lista principal da páxina de «Axustes de pagos».

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
gl_ES: Para que o cupón sexa válido, o produto debe estar asociado a esta marca ou, non caso dos «Descontos en produtos», os produtos con estas marcas terán un desconto.

en: A product with this ID already exists.
gl_ES: Un produto con este ID xa existe.

en: A product with this SKU already exists.
gl_ES: Un produto con este SKU xa existe.

en: A search form for your store.
gl_ES: Un formulario de procura para a túa tenda.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
gl_ES: Un conxunto de produtos que irán xuntos, p. ex., un xogo de cámara.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
gl_ES: Un envío do pedido {order_number} de {site_title} foi cancelado

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
gl_ES: Un envío do pedido {order_number} de {site_title} foi actualizado

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
gl_ES: Unha zona de envío é unha rexión o rexións a onde che gustaría facer envíos, así como o método ou métodos de envío ofrecidos. Un comprador só pode ser asignado a unha zona, e usaremos o seu enderezo de envío para mostrarlle os métodos de envío dispoñibles na súa área.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
gl_ES: Unha zona de envío é unha rexión xeográfica onde se aplica certo conxunto de métodos de envío e tarifas.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
gl_ES: Unha sinxela pasarela sen conexión que che permite aceptar pagamentos por transferencia bancaria.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
gl_ES: Unha sinxela pasarela de pago sen conexión que che permite aceptar cheques como sistema de pagamento.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
gl_ES: Unha sinxela pasarela sen conexión que che permite aceptar efectivo na entrega.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
gl_ES: Un produto virtual ou físico simple, p. ex., unha camiseta ou un eBook.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
gl_ES: Un asunto para o tipo de correo electrónico proporcionado despois de aplicar os filtros e substituír os marcadores de posición.

en: A suggestion category.
gl_ES: Unha categoría de suxerencias.

en: A suggestion with full details.
gl_ES: Unha suxerencia con todos os detalles.

en: A test account is already set up.
gl_ES: Xa se configurou unha conta de proba.

en: A unique ID string for the email template.
gl_ES: Unha cadea de ID única para o modelo de correo electrónico.

en: A unique identifier for the setting.
gl_ES: Un identificador único para o axuste.

en: A unique identifier for the tool.
gl_ES: Un identificador único para a ferramenta.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
gl_ES: Un identificador único que pode usarse para enlazar varios axustes.

en: A valid email address is required
gl_ES: é obligatorio un correo electrónico válido

en: A valid event name must be specified.
gl_ES: Debe especificarse un nome de evento válido

en: A valid free shipping coupon
gl_ES: Un cupón válido de envío gratuíto

en: A valid prop name must be specified
gl_ES: Debe especificarse un nome de proposta válido

en: A zip file of the theme to be uploaded.
gl_ES: Un arquivo zip do tema a subir.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
gl_ES: Unha experiencia «cervexeira» :-)

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
gl_ES: Operacións de WooCommerce accesibles mediante IA a través de MCP

en: AID
gl_ES: AXUDA

en: AND
gl_ES: E

en: AOV
gl_ES: VMP

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
gl_ES: Clave da API xerada con éxito. Asegúrache de copiar as túas novas claves agora xa que a clave secreta ocultarase unha vez abandones esta páxina.

en: API Key updated successfully.
gl_ES: Clave de API actualizada correctamente.

en: API Version
gl_ES: Versión API

en: API credentials
gl_ES: Credenciais para a API

en: API docs
gl_ES: Documentación da API

en: API key
gl_ES: Clave API

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
gl_ES: As claves da API abren o acceso a información potencialmente sensible. Compárteos só con organizacións nas que confíes.

en: API path.
gl_ES: Ruta da API.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
gl_ES: Na resposta da API faltan elementos obrigatorios, ou están nun formato incorrecto.

en: ASC
gl_ES: Asc

en: Abort
gl_ES: Abortar

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
gl_ES: Abortar a rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto

en: About
gl_ES: Acerca de

en: About Action Scheduler %s
gl_ES: Acerca do programador de accións %s

en: About WooCommerce
gl_ES: Acerca de WooCommerce

en: Accent
gl_ES: Énfase

en: Accept COD if the order is virtual
gl_ES: Aceptar contra reembolso se o pedido é virtual

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
gl_ES: Acepta tarxetas, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal e moitos máis métodos de pago na túa tenda.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
gl_ES: Acepta domiciliacións bancarias, pagos ACH Pull e pagos de banca aberta.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
gl_ES: Acepta todos os métodos de pago habituais para clientes finlandeses B2C e B2B

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
gl_ES: Acepta tarxetas de crédito e débito na túa tenda de WooCommerce con funcións avanzadas como reembolsos parciais, capturas totais e parciais e seguridade 3D Secure.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
gl_ES: Acepta tarxetas de crédito e outros métodos de pago populares con %1$sWooCommerce Payments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
gl_ES: Acepta tarxetas de débito e crédito en máis de 135 moedas, métodos como Alipay e pagamento cun só toque con Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
gl_ES: Acepta cartóns de débito e crédito en máis de 135 divisas, métodos como Alipay e pago nun toque con Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Ler máis</a>

en: Accept for virtual orders
gl_ES: Aceptar para pedidos virtuais

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
gl_ES: Acepta pagos sen conexión utilizando múltiples métodos diferentes. Tamén se poden utilizar para probar as compras.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
gl_ES: Acepta pagos na túa tenda WooCommerce de forma segura.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
gl_ES: Acepta pagos con PayPal usando saldo da conta ou unha tarxeta de crédito.

en: Accept payments with Woo
gl_ES: Aceptar pagos con Woo

en: Access competitive shipping prices
gl_ES: Acceso a prezos de envío competitivos

en: Access denied
gl_ES: Acceso denegado

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
gl_ES: Accede a tarifas de envío con desconto con USPS, UPS e DHL.

en: Access expires
gl_ES: O acceso caduca

en: Access granted
gl_ES: Acceso concedido

en: Access restriction
gl_ES: Restricción de acceso

en: Access to Purchased Downloads
gl_ES: Acceso ás descargas compradas

en: Account Type
gl_ES: Tipo de conta

en: Account and Privacy
gl_ES: Conta e privacidade

en: Account at index %d must be an object.
gl_ES: A conta do índice %d debe ser un obxecto.

en: Account created
gl_ES: Conta creada

en: Account creation
gl_ES: Creación da conta

en: Account creation options
gl_ES: Opcións de creación de conta

en: Account details
gl_ES: Detalles da conta

en: Account details changed successfully.
gl_ES: A información da conta cambiouse correctamente.

en: Account details must be an array.
gl_ES: Os datos da conta deben ser un array.

en: Account details:
gl_ES: Detalles da conta:

en: Account endpoints
gl_ES:  	Variables da conta

en: Account erasure requests
gl_ES:  	Solicitudes de borrado de conta

en: Account name
gl_ES: Nome da conta

en: Account number
gl_ES: Número de conta

en: Account pages
gl_ES: Páxinas da conta

en: Account password reset
gl_ES: Contrasinal da conta restablecida

en: Account username
gl_ES: Nome de usuario

en: Accounts
gl_ES: Contas

en: Accounts & Privacy
gl_ES: Contas e privacidade

en: Accounts &amp; Privacy
gl_ES:  	Contas e privacidade

en: Action
gl_ES: Acción

en: Action Group
gl_ES: Grupo de acción

en: Action Scheduler
gl_ES: Acción programada

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
gl_ES: O programador de accións migrou datos a táboas personalizadas; sen embargo existen entradas de rexistro orfas na táboa de comentarios de WordPress. %1$s <a href="%2$s">Aprende máis &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
gl_ES: O programador de accións é unha cola de tarefas rastrexable e escalable para conxuntos grandes de accións de procesamento en segundo plano. O programador de accións funciona lanzando un gancho de acción que se executa nun momento dado no futuro. As accións programadas tamén se poden programar para que se executen en programación periódica.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
gl_ES: O programador de accións estasae cargando actualmente desde a seguinte ubicación. Isto pode ser útil ao depurar ou se o solicita o equipo de soporte.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
gl_ES: Migración do programador de accións en curso. A lista de accións programadas podería estar incompleta.

en: Action Scheduler package
gl_ES: Paquete do programador de accións

en: Action Scheduler package running on your site.
gl_ES: Paquete do programador de accións executándose no teu sitio.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
gl_ES: O programador de accións non puido borrar a acción %1$d: Motivo: %2$s

en: Action Status
gl_ES: Estado da acción

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
gl_ES: A acción [%1$s] ten unha programación non válida: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
gl_ES: A acción [%1$s] ten argumentos non válidos. Non se pode descodificar por JSON a un array. $args = %2$s

en: Action event
gl_ES: Evento da acción

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
gl_ES: Error na acción. Por favor, recarga a páxina e volve a intentalo.

en: Action needed
gl_ES: Acción necesaria

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
gl_ES: Os estados de acción son «Pendente», «Completo», «Cancelado» e «Errado»

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
gl_ES: Acción que debería completarse para conectar Jetpack.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
gl_ES: Acción para autorizar a conexión WPCOM.

en: Action to check the step status.
gl_ES: Acción para comprobar o estado do paso.

en: Action to clean the step progress.
gl_ES: Acción para limpar o progreso do paso.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
gl_ES: Acción para crear ou reanudar unha sesión de KYC incrustada.

en: Action to disable the test account currently in use
gl_ES: Acción para desactivar a conta de proba actualmente en uso

en: Action to finish an embedded KYC session.
gl_ES: Acción para finalizar unha sesión de KYC incrustada.

en: Action to initialize a test account.
gl_ES: Acción para inicializar unha conta de proba.

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
gl_ES: Acción para restablecer o proceso de integración, xa sexa parcial, para un certo paso ou completamente.

en: Action to save step information in the database.
gl_ES: Acción para gardar a información do paso na base de datos.

en: Action to signal the step completion.
gl_ES: Acción para indicar a finalización do paso.

en: Action to signal the step start.
gl_ES: Acción para indicar o inicio do paso.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
gl_ES: Acción que se usará como alternativa ao producirse erros co KYC incrustado.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
gl_ES: ActionScheduler_Action::$args demasiado largos. Para asegurarte de que se poden indexar as columnas de argumentos, os argumentos das accións non deberían ser de máis de %d caracteres ao cifrarse como JSON.

en: Actionable order statuses
gl_ES: Estados de pedido que requiren algunha acción

en: Actions
gl_ES: Accións

en: Activate
gl_ES: Activar

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
gl_ES: Activar BNPL ao instante en WooPayments

en: Activate usage tracking
gl_ES: Activar o seguimento de uso

en: Active
gl_ES: Activo

en: Active Product Filters
gl_ES: Filtros de produtos activos

en: Active filters
gl_ES: Filtros activos

en: Active plugins
gl_ES: Plugins activos

en: Active plugins.
gl_ES: Activar plugins

en: Activity log for the action.
gl_ES: Rexistro de actividade da acción.

en: Add
gl_ES: Engadir

en: Add "Reply-to" email
gl_ES: Engadir correo electrónico «Responder a»

en: Add %s
gl_ES: Engadir %s

en: Add Custom Field
gl_ES: Engadir un campo personalizado

en: Add Email
gl_ES: Engadir correo electrónico

en: Add File
gl_ES: Engadir arquivo

en: Add New
gl_ES: Engadir novo

en: Add New Approved Directory
gl_ES: Engadir novo directorio aprobado

en: Add New Brand
gl_ES: Engadir nova marca

en: Add New Custom Field:
gl_ES: Engadir novo campo personalizado:

en: Add New Scheduled Action
gl_ES: Engadir nova acción programada

en: Add Notification
gl_ES: Engadir notificación

en: Add a different email address to receive replies.
gl_ES: Engade unha enderezo de correo electrónico diferente para recibir respostas.

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
gl_ES: Engade unha ligazón e elixe unha etiqueta para o botón ligado a un produto vendido en calquera outra parte.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
gl_ES: Engade unha descrición significativa, incluída unha nota sobre a persoa, a empresa ou a aplicación coa que compartes a clave.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
gl_ES: Engade unha nota para a túa referencia, ou engade unha nota para o cliente (non se avisará ao usuario).

en: Add a review
gl_ES: Engadir unha valoración

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
gl_ES: Engade un toque de encanto e calidez a estas festas cunha ampla selección de adornos escollidos a man, desde vasos minimalistas ata mobles de deseño.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
gl_ES: Engade información adicional sobre cada categoría ao informe.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
gl_ES: Engade información adicional sobre cada cupón ao informe.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
gl_ES: Engade unha peza adicional de información sobre cada produto ao informe.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
gl_ES: Engade unha peza adicional de información sobre cada variación ao informe.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
gl_ES: Engade e xestiona os atributos utilizados para as opcións dos produtos, como o tamaño e a cor.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
gl_ES: Engade calquera arquivo que queiras pór a disposición do cliente para que lo descargue despois da compra, como instrucións ou información sobre a garantía.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
gl_ES: Engade calquera arquivo que queiras pór a disposición do cliente para a súa descarga tras a compra, como instrucións ou información sobre a garantía. As actualizacións de toda a tenda poden xestionarse nos %1$saxustes do produto%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
gl_ES: Engade tantas zonas como necesites &ndash; os clientes só verán os métodos dispoñibles para o teu enderezo.

en: Add attribute
gl_ES: Engadir atributo

en: Add coupon
gl_ES: Engadir cupón

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
gl_ES: Engade información descritiva que os compradores poidan usar para buscar este produto na túa tenda, como «Material» ou «Talle».

en: Add existing
gl_ES: Engadir existente

en: Add fee
gl_ES: Engadir cota

en: Add file
gl_ES: Engadir arquivo

en: Add images to product gallery
gl_ES: Engadir imaxes á galería de produtos

en: Add item(s)
gl_ES: Engadir artigo(s)

en: Add key
gl_ES: Engadir clave

en: Add manually
gl_ES: Engadir manualmente

en: Add new
gl_ES: Engadir novo

en: Add new %s
gl_ES: Engadir novo %s

en: Add new attribute
gl_ES: Engadir novo atributo

en: Add new category
gl_ES: Engadir nova categoría

en: Add new coupon
gl_ES: Engadir novo cupón

en: Add new order
gl_ES: Engadir novo pedido

en: Add new product
gl_ES: Engadir novo produto

en: Add new product form
gl_ES: Engadir novo formulario de produto

en: Add new shipping class
gl_ES: Engadir unha nova clase de envío

en: Add new tag
gl_ES: Engadir nova etiqueta

en: Add note
gl_ES: Engadir nota

en: Add or remove tags
gl_ES: Engadir ou eliminar etiquetas

en: Add order
gl_ES: Engadir pedido

en: Add payment method
gl_ES: Engadir método de pago:

en: Add price
gl_ES: Engadir prezo

en: Add price to all variations that don't have a price
gl_ES: Engadir prezo a todas as variacións que non teñen prezo

en: Add prices
gl_ES: Engadir prezos

en: Add product gallery images
gl_ES: Engadir imaxes á galería do produto

en: Add product(s)
gl_ES: Engadir produto(s)

en: Add products
gl_ES: Engadir produtos

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
gl_ES: Engade ferramentas de márketing recomendadas para chegar a novos clientes e facer crecer o teu negocio

en: Add shipping
gl_ES: Engadir envío

en: Add shipping class
gl_ES: Engadir clase de envío

en: Add shipping class costs
gl_ES: Engadir custos da clase de envío

en: Add shipping method
gl_ES: Engadir método de envío

en: Add shipping methods &amp; zones
gl_ES: Engadir métodos de envío e zonas

en: Add shipping zone
gl_ES: Engadir zona de envío

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
gl_ES: Engade algúns atributos na pestana <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Atributos</a> para xerar variacións. Asegúrate de marcar a recadro <b>Usado para variacións</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Máis información</a>

en: Add store details
gl_ES: Editar os detalles da tenda

en: Add tax
gl_ES: Engadir imposto

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
gl_ES: Engade o que che custa comprar ou facer este produto.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
gl_ES: Engade o que che cuesta comprar ou facer este produto. Déixao en branco para usar o valor por defecto de «Xeral»

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
gl_ES: Engade o que che cuesta comprar ou facer este produto. Isto aplicarase como valor por defecto nas variacións.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
gl_ES: Engade os métodos de envío que che gustaría pór a disposición dos teus clientes nesta zona.

en: Add to Cart + Options
gl_ES: Engadir ao carriño con opcións

en: Add to cart
gl_ES: Engadir ao carriño

en: Add to cart URL.
gl_ES: URL de «Engadir ao carriño».

en: Add to cart behaviour
gl_ES: Comportamento de engadir ó carriño

en: Add to cart button parameters.
gl_ES: Parámetros do botón «Engadir ao carriño»

en: Add to cart description.
gl_ES: Engadir á descrición do carriño.

en: Add to cart details.
gl_ES: Engadir aos detalles do carriño.

en: Add to cart single text.
gl_ES: Engadir ao texto único do carriño.

en: Add to cart text.
gl_ES: Engadir ao texto do carriño.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Engadir ao carriño: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
gl_ES: Engadir á galería

en: Add to menu
gl_ES: Engadir ó menú

en: Add webhook
gl_ES: Engadir webhook

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
gl_ES: Engade o teu logo a todos os teus correos electrónicos de WooCommerce. Se non se sube ningún logo, utilizarase o título do sitio.

en: Add your products
gl_ES: Engadir os teus produtos.

en: Add zone
gl_ES: Engadir zona

en: Add&nbsp;meta
gl_ES: Engadir&nbsp;meta

en: Added line items: %s
gl_ES: Liñas de artigos engadidos: %s

en: Added to cart
gl_ES: Engadido ao carriño

en: Adding new attribute failed.
gl_ES: Non se puido engadir un novo atributo.

en: Additional content
gl_ES: Contido adicional

en: Additional context
gl_ES: Contexto adicional

en: Additional data to pass to the extension
gl_ES: Datos adicionais para pasar á extensión

en: Additional fields related to the order.
gl_ES: Campos adicionais relacionados co pedido.

en: Additional fields to be persisted on the order.
gl_ES: Campos adicionais que deben permanecer no pedido.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
gl_ES: Texto de axuda adicional mostrado ao usuario sobre o axuste.

en: Additional information
gl_ES: Información adicional

en: Additional rates
gl_ES: Tarifas adicionais

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
gl_ES: O tipo impositivo adicional «%1$s» non se puido gardar. %2$s.

en: Additional tax classes
gl_ES: Tipos impositivos adicionais

en: Address | Addresses
gl_ES[0]: Enderezo
gl_ES[1]: Enderezos

en: Address (optional)
gl_ES: Enderezo (opcional)

en: Address Line 2
gl_ES: Enderezo, liña 2

en: Address autocomplete
gl_ES: Autocompletado de direccións

en: Address changed successfully.
gl_ES: Enderezo cambiado correctamente.

en: Address line 1
gl_ES: Enderezo, liña 1

en: Address line 1.
gl_ES: Enderezo, liña 1.

en: Address line 2
gl_ES: Enderezo, liña 2

en: Address line 2.
gl_ES: Enderezo, liña 2.

en: Address override
gl_ES: Sobrescribir o enderezo

en: Address:
gl_ES: Enderezo:

en: Addresses
gl_ES: Enderezo

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
gl_ES: Engade unha opción á pantalla de pedidos para eliminar os datos persoais en lote. Ten en conta que a eliminación dos datos persoais non pode desfacerse.

en: Adjusted stock: %s
gl_ES: Axustando inventario: %s

en: Adjusted stock: %s.
gl_ES: Inventario axustado: %s.

en: Admin
gl_ES: Administrador

en: Admin Order Note
gl_ES: Nota do pedido de administración

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
gl_ES: Categorías

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
gl_ES: Cupóns

[ctx: Admin menu name]
en: Home
gl_ES: Inicio

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
gl_ES: Pedidos

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
gl_ES: Formularios de produto

[ctx: Admin menu name]
en: Products
gl_ES: Produtos

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
gl_ES: Accións programadas

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
gl_ES: Clases de envíos

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
gl_ES: Etiquetas

en: Advanced
gl_ES: Avanzado

en: Advanced automated workflows and customs
gl_ES: Fluxos de traballo e personalizacións avanzados e automatizados

en: Advanced options
gl_ES: Opcións avanzadas

en: Affiliate product
gl_ES: Produto afiliado

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
gl_ES: Os programas «Buy Now Pay Later» de Affirm eliminan o prezo como barreira, convertendo aos visitantes en compradores, aumentando o valor medio dos pedidos e ampliando a túa base de clientes.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
gl_ES: Os programas «Buy Now Pay Later» de Affirm eliminan a barreira do prezo e convirten aos que miran en compradores, co que aumenta o valor medio dos pedidos e amplía a túa base de clientes.

en: Afghan afghani
gl_ES: Afgani afgano

en: Afghanistan
gl_ES: Afganistán

en: Africa
gl_ES: África

en: After checkout (recommended)
gl_ES: Despois de finalizar a compra (recomendado)

en: After pre-tax discounts.
gl_ES: Depóis dos descontos antes dos impostos.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
gl_ES: Despois de publicar os teus cambios, os novos tamaños de imaxe poida que non se mostren ata que <a href="%s" target="_blank">Rexeneres as miniaturas</a>

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
gl_ES: Despois de publicar os teus cambios, os novos tamaños de imaxe poida que non se mostren ata que rexeneres as miniaturas. Podes facer isto desde <a href="%1$s" target="_blank">sección de ferramentas en WooCommerce</a> ou usando un plugin como <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
gl_ES: Despois de publicar os teus cambios, os novos tamaños de imaxe xeraranse automaticamente.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
gl_ES: Despois dese, pódese volver a asignar ao usuario conectado indo á <a href="%1$s">páxina de axustes dos webhooks de WooCommerce</a> e volvendo a gardalos.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
gl_ES: Con Afterpay, os clientes poden recibir os produtos ao instante e pagar as compras en catro prazos, sempre sen intereses.

en: Agadir-Ida Ou Tanane
gl_ES: Agadir Ida-Outanane

en: Agentic Checkout API
gl_ES: API de pago axéntica

en: Agentic Commerce
gl_ES: Comercio con axentes

en: Agentic Commerce Protocol: Order created or updated
gl_ES: Protocolo de comercio con axentes: pedido creado ou actualizado

en: Agentic commerce
gl_ES: Comercio con axentes

en: Airwallex Payments
gl_ES: Pagos Airwallex

en: Al Haouz
gl_ES: Al Hauz

en: Al Hoceïma
gl_ES: Alhucemas

en: Albanian lek
gl_ES: Lek albanés

en: Alert
gl_ES: Alerta

en: Algeria
gl_ES: Alxeria

en: Algerian dinar
gl_ES: Dinar alxerino

en: Algiers
gl_ES: Alxeria

en: Alias for customer_type (deprecated).
gl_ES: Alias para customer_type (obsoleto).

en: All
gl_ES: Todo

en: All %s
gl_ES: Todos %s

en: All Brands
gl_ES: Todas as marcas

en: All Product Form
gl_ES: Todos os formularios de produto

en: All Products
gl_ES: Todos os produtos

en: All Products ( new )
gl_ES: Todos os produtos (novo)

en: All allowed countries
gl_ES: Todos os países permitidos

en: All categories
gl_ES: Todas as categorías

en: All coupons
gl_ES: Todos os cupóns

en: All dates
gl_ES: Todas as datas

en: All done!
gl_ES: Todo listo!

en: All levels
gl_ES: Todos os niveis

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
gl_ES: Todas as páxinas que faltaban de WooCommerce instaláronse correctamente

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
gl_ES: Canceláronse todas as accións de importación pendentes e en curso.

en: All products
gl_ES: Todos os produtos

en: All ratings
gl_ES: Todas as puntuacións

en: All sales channels
gl_ES: Todas as canles de venda

en: All shipping classes
gl_ES: Todas as clases de envío

en: All sources
gl_ES: Todas as orixes

en: All tags
gl_ES: Todas as etiquetas

en: All types
gl_ES: Todos os tipos

en: Allow
gl_ES: Permitir

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
gl_ES: Permite que WooCommerce envíe rexistros de erros e datos de diagnóstico non confidenciais para axudar a mellorar WooCommerce. Esta función require que estea habilitado o %1$sseguimiento de uso%2$s.

en: Allow backorders?
gl_ES: Permitir reservas?

en: Allow customer reviews?
gl_ES: Permitir valoracións de clientes?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
gl_ES: Permite aos clientes elixir unha ubicación de recollida local durante o proceso de pago.

en: Allow customers to create an account
gl_ES: Permite aos clientes crear unha conta

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
gl_ES: Permitir aos clientes que recollan os pedidos eles mesmos. Por defecto, cando se usa a recollida local, aplícanse os impostos base da tenda sen importar o enderezo do cliente.

en: Allow free shipping
gl_ES: Permitir o envío gratuito

en: Allow one item to be bought in a single order.
gl_ES: Permitir que un artigo sexa comprado nun único pedido.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
gl_ES: Permite que os datos persoais sexan eliminados en bloque dos pedidos

en: Allow products to be visible by default to the AI agents you integrate with. Can be overridden per product.
gl_ES: Permite que os produtos sean visibles por defecto para os axentes de IA con os que te integres. Pódese anular por produto.

en: Allow purchases
gl_ES: Permitir compras

en: Allow purchases, but notify customers
gl_ES: Permitir compras pero avisar aos clientes

en: Allow reviews.
gl_ES: Permitir valoracións.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
gl_ES: Permite aos compradores acelerar o proceso de pago con opcións exprés como Apple Pay e Google Pay.

en: Allow sign-ups
gl_ES: Permitir rexistros

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
gl_ES: Permitir o seguimento do uso de WooCommerce

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
gl_ES: Permitir o uso do modo de redirección (non seguro) como último recurso

en: Allow, but notify customer
gl_ES: Permitir, pero avisarase ao cliente

en: Allowed ZIP/post codes
gl_ES: Códigos postais permitidos

en: Allowed emails
gl_ES: Correos electrónicos permitidos

en: Allows customers to checkout without an account.
gl_ES: Permite aos clientes finalizar a compra sen crear unha conta.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
gl_ES: Permite introducir nos produtos información do custo dos produtos.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
gl_ES: Alternativamente, confirma o enderezo de correo electrónico ligado ao pedido abaixo.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
gl_ES: Alternativamente introduce a ruta ao arquivo CSV no teu servidor:

en: Alto Paraguay
gl_ES: Alto Paraguai

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
gl_ES: Amosar sempre a cantidade remanente en stock, p.e. "12 en stock"

en: Ambiguous shipping providers list.
gl_ES: Lista ambigua de provedores de envío.

en: American Samoa
gl_ES: Samoa Americana

en: Amount
gl_ES: Cantidade

en: Amount Paid
gl_ES: Importe pagado

en: Amount already refunded
gl_ES: Cantidade xa reembolsada

en: Amount discounted
gl_ES: Cantidade descontada

en: Amount discounted by coupons.
gl_ES: Cantidade descontada por cupóns.

en: Amount in cents.
gl_ES: Importe en céntimos.

en: Amount of coupons.
gl_ES: Cantidade de cupóns.

en: Amount of customers.
gl_ES: Cantidade de clientes.

en: Amount of items sold.
gl_ES: Cantidade de artigos vendidos.

en: Amount of orders.
gl_ES: Cantidade de pedidos

en: Amount of products.
gl_ES: Cantidade de produtos

en: Amount of reviews that the product has.
gl_ES: A cantidade de valoracións que ten o producto.

en: Amount of reviews that the product have.
gl_ES: Cantidade de valoracións que ten o produto.

en: Amount of reviews.
gl_ES: Cantidade de reseñas

en: Amount of sales.
gl_ES: Cantidade de vendas.

en: Amount of tax codes.
gl_ES: Cantidade de códigos de impostos.

en: Amount refunded for this tax.
gl_ES: Importe reembolsado deste imposto.

en: Amount that was refunded. This is calculated from the line items if not provided.
gl_ES: Importe que se reembolsou. Isto calcúlase a partir das partidas se non se proporciona.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
gl_ES: Cantidade que se reembolsará desta liña de artigo (impostos excluídos).

en: Amount that will be refunded for this tax.
gl_ES: Cantidade a reembolsar deste imposto.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
gl_ES: Xa hai unha conta registrada con %s. Inicia sesión ou utiliza outro enderezo de correo electrónico.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
gl_ES: Xa se rexistrou unha conta con ese nome de usuario. Por favor, elixe outro.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
gl_ES: Xa hai unha conta rexistrada co teu enderezo de correo electrónico. <a href="#" class="showlogin">Por favor, accede.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
gl_ES: Xa se configurou unha conta. Primeiro restablece a incorporación.

en: An additional, optional address line for your business location.
gl_ES: Unha liña de enderezo adicional, opcional, para a localización do teu negocio.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
gl_ES: Un identificador alfanumérico para o recurso único deste tipo

en: An alphanumeric identifier for the resource.
gl_ES: Un identificador alfanumérico para o recurso.

en: An array of actions, if any, for the note.
gl_ES: Un array de accións, se o houbese, para a nota.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
gl_ES: Un array de datos devoltos pola pasarela de pagamento.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
gl_ES: Unha ferramenta de comercio electrónico que che axuda a vender calquera cousa. Con elegancia.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
gl_ES: Unha variable utilizada para buscar rexistros de descarga dun enderezo IP específico.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
gl_ES: Un erro ocorreu ao activar %s. Por favor téntao de novo máis tarde.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
gl_ES: Ocorreu un erro ao desactivar a extensión %1$s. Por favor ve á <a href="%2$s">pantalla de plugins</a> e desactívaa manualmente.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
gl_ES: Un erro ocorreu ao desactivar a subscrición para %s. Por favor téntao de novo máis tarde.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
gl_ES: Ocurriu un erro na solicitude e nese momento non se puideron enviar os datos

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
gl_ES: Ocurriu un erro ao intentar crear o reembolso usando a API da pasarela de pago.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
gl_ES: Produciuse un erro ao encher o pedido %1$d de %2$s a %3$s: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
gl_ES: Ocorreu un erro ao limpar o pedido %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
gl_ES: Produciuse un erro ao calcular unha diferenza para o pedido %1$d: %2$s

en: An error occurred while processing your request.
gl_ES: Produciuse un erro ao procesar a túa solicitude.

en: An error occurred while saving account details: %s
gl_ES: Produciuse un erro ao gardar os detalles da conta: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
gl_ES: Produciuse un erro ao gardar a información do enderezo: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
gl_ES: Un identificador do grupo ao que perteñece este axuste.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
gl_ES: Xa hai unha importación en marcha. Por favor, permite que se complete a importación anterior antes de empezar unha nova.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
gl_ES: Esperábase un número enteiro pero recibiuse «%1$s» (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
gl_ES: Integración para usar MaxMind para facer consultas con xeolocalización. Ten en conta que esta integración só fará consultas nacionais.

en: An invalid order status slug was supplied.
gl_ES: Introduciuse un slug de estado de pedido non válido.

en: An invalid setting value was passed.
gl_ES: Pasouse un valor de configuración non válido.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
gl_ES: Un artigo do pedido {order_number} de {site_title} foi entregado!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
gl_ES: Eliminamos do teu carriño un artigo que xa non está dispoñible.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
gl_ES: Unha zona opcional que podes usar para configurar método(s) de envío dispoñible(s) para calquera rexión que non se listara arriba.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
gl_ES: Creouse un pedido para ti en %1$s. Os detalles do teu pedido están abaixo, cunha ligazón para realizar o pago cando esteas listo: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao aplicar o cupón %s.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao crear a sesión de KYC.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao desactivar a conta de proba.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao finalizar a sesión de KYC.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao inicializar a conta de proba.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao restablecer a incorporación.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
gl_ES: Produciuse un erro inesperado ao xerar o reembolso.

en: An unknown error occurred
gl_ES: Produciuse un erro descoñecido

en: Analytics
gl_ES: Análise

en: Analytics cache cleared.
gl_ES: Caché de analítica baleirada.

en: And
gl_ES: E

en: Angolan kwanza
gl_ES: Kwanza angoleño

en: Anguilla
gl_ES: Anguila

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
gl_ES: Xa hai outra acción de incorporación en curso. Espera a que termine.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
gl_ES: Outro fito cos pedidos! Bota un vistazo ao teu informe de pedidos para revisar os teus pedidos ata a data.

en: Antarctica
gl_ES: Antártida

en: Antigua and Barbuda
gl_ES: Antiga e Barbuda

en: Any %s
gl_ES: Calquera %s

en: Any %s&hellip;
gl_ES: Calquera %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
gl_ES: Calquera &quot;%1$s&quot; método

en: Any Brand
gl_ES: Calquera marca

en: Any brand
gl_ES: Calquera marca

en: Any category
gl_ES: Calquera categoría

en: Apartment, suite, etc.
gl_ES: Apartamento, habitación, etc.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
gl_ES: Apartamento, habitación, etc. (opcional)

en: Apartment, suite, unit, etc.
gl_ES: Apartamento, habitación, escaleira, etc.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
gl_ES: Apartamento, habitación, unidade, etc. (opcional)

en: Append a unique string to filename for security
gl_ES: Engade unha cadea única ao nome de arquivo por motivos de seguridade

en: Application Name
gl_ES: Nome da aplicación

en: Application authentication request
gl_ES: Solicitude de identificación da aplicación

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
gl_ES: Só se aplica ás variacións. Se é verdadeiro, o valor efectivo é o valor base do produto principal máis o valor definido; se é falso, o valor definido é o valor efectivo final.

en: Apply
gl_ES: Aplicar

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
gl_ES: Aplica un tipo impositivo se este produto se beneficia de redución ou exención de impostos. %1$sMáis información%2$s.

en: Apply coupon
gl_ES: Aplicar cupón

en: Apply minimum order rule before coupon discount
gl_ES: Aplicar a regra de pedido mínimo antes do desconto do cupón

en: Apply to all qualifying items in cart
gl_ES: Aplicar a todos os artigos do carriño adecuados

en: Approve
gl_ES: Aprobar

en: Approve this review
gl_ES: Aprobar esta valoración

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
gl_ES: Buscar

en: Approved Download Directories
gl_ES: Directorios de descarga aprobados

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
gl_ES: Sincronización de directorios de descarga aprobados: procesamento por lotes completado %1$d (%2$d%% completado).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
gl_ES: Sincronización de directorios de descarga aprobados: nova exploración programada.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
gl_ES: Sincronización de directorios de descarga aprobados: a exploración cancelouse.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
gl_ES: Sincronización de directorios de descarga aprobados: exploración completada.

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
gl_ES: As URL dos directorios aprobados non poden superar os 256 caracteres.

en: Approved download directories
gl_ES: Directorios de descarga aprobados

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
gl_ES: URL non válida

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
gl_ES: URL de directorio

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
gl_ES: Desactivar todo

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
gl_ES: Activar todo

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
gl_ES: Activado

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
gl_ES: Empezar a aplicación de regras

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
gl_ES: Deter a aplicación de regras

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
gl_ES: O ID proporcionado non é válido.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Todo <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Todos <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Desactivado <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Desactivados <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Activado <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Activados <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
gl_ES: Se das a túa aprobación compartirás as túas credenciais con %s. Non sigas adiante se isto che parece sospeitoso dalgunha maneira.

en: Araba/Álava
gl_ES: Araba

en: Archive template
gl_ES: Modelo de arquivo

en: Are WordPress cron jobs enabled?
gl_ES: Están activas as tarefas cron de WordPress?

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
gl_ES: Seguro que queres volver á versión anterior? Se o fas, borraranse todos os cambios que fixeches nos novos modelos de correo electrónico e restauraranse os deseños anteriores.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
gl_ES: Está seguro que querer borrar todos os rexistros da base de datos?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
gl_ES: Estás seguro de que queres eliminar todas as variacións? Esto non se pode desfacer.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
gl_ES: Estás seguro de que queres eliminar este atributo?

en: Are you sure you want to delete this log?
gl_ES: Estás seguro de que queres eliminar este rexistro?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
gl_ES: Seguro que queres borrar este método de envío?

en: Are you sure you want to delete this template file?
gl_ES: Estás seguro que desexas eliminar este arquivo de modelo?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
gl_ES: Estás seguro de querer borrar esta zona? Esta acción é irreversible.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
gl_ES: Seguro que queres desconectar a túa tenda de WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
gl_ES: Estás seguro de que queres saír? <a href="%s">Confirma para saír</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
gl_ES: Estás seguro que desexas eliminar as cotas seleccionadas?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
gl_ES: Estas seguro de querer borrar os artigos seleccionados?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
gl_ES: Estás seguro que desexas eliminar o envío seleccionado?

en: Are you sure you want to remove this variation?
gl_ES: Seguro que queres eliminar esta variación?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
gl_ES: Estás seguro de que queres revocar o acceso a esta descarga?

en: Are you sure you want to run this tool?
gl_ES: Estás seguro de que queres executar esta ferramenta?

en: Are you sure you wish to delete this item?
gl_ES: Seguro que queres borrar este elemento?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
gl_ES: Estás seguro que desexas eliminar esta nota? Esta acción non se puede desfacer.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
gl_ES: Estás seguro de querer eliminar este reembolso? Esta acción no se pode desfacer.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
gl_ES: Estás seguro de que desexas eliminar esta columna de impostos? Esta acción non se pode desfacer.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
gl_ES: Estás seguro de querer procesar este reembolso? Esta acción non se puede desfacer.

en: Are you sure you're ready?
gl_ES: Seguro que estás listo?

en: Area to get templates for.
gl_ES: Área para obter modelos:

en: Argentina
gl_ES: Arxentina

en: Argentine peso
gl_ES: Peso arxentino

en: Arguments
gl_ES: Argumentos

en: Arica y Parinacota
gl_ES: Arica e Parinacota

en: Armed Forces (AA)
gl_ES: Forzas Armadas (AA)

en: Armed Forces (AE)
gl_ES: Forzas Armadas (AE)

en: Armed Forces (AP)
gl_ES: Forzas Armadas (AP)

en: Armenian dram
gl_ES: Dram armenio

en: Array of locations for this zone. Can be empty array but must be explicitly provided.
gl_ES: Array de ubicacións para esta zona. Pode ser un array baleiro, pero debe indicarse de forma explícita.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
gl_ES: Array de opcións (pares de valores crave) para tipos de introdución como selección, selección múltiple e botóns de radio.

en: Array of options with associated values.
gl_ES: Array de opcións con valores asociados.

en: Array of plugin slugs.
gl_ES: Array de slugs de plugins.

en: Array of the response headers from the receiving server.
gl_ES: Array das cabeceiras de resposta do servidor receptor.

en: Array of transaction processors and their images.
gl_ES: Array de procesadores de transaccións e as súas imaxes.

en: Arts and crafts
gl_ES: Artes e manualidades

en: Aruban florin
gl_ES: Florín arubeño

en: As a reminder, here are your order details:
gl_ES: Como recordatorio, aquí tes os detalles do pedido:

en: As a single total
gl_ES: Como un total único

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
gl_ES: Intentouse determinar a URL de edición do pedido %d, sen embargo o pedido non existe.

en: Attempting to reduce used memory...
gl_ES: Intentando minimizar a memoria usada

en: Attempting to remigrate...
gl_ES: Intentando volver a migrar...

en: Attica
gl_ES: Ática

en: Attribute
gl_ES: Atributo

en: Attribute %d default
gl_ES: Atributo por defecto %d

en: Attribute %d global
gl_ES: Atributo global %d

en: Attribute %d name
gl_ES: Nome do atributo %d

en: Attribute %d value(s)
gl_ES: Valor(es) do atributo %d

en: Attribute %d visible
gl_ES: Atributo visible %d

en: Attribute ID.
gl_ES: ID do atributo.

en: Attribute does not exist.
gl_ES: O atributo non existe.

en: Attribute name
gl_ES: Nome do atributo

en: Attribute name.
gl_ES: Nome do atributo.

en: Attribute position.
gl_ES: Posición do atributo.

en: Attribute slug.
gl_ES: Slug do atributo.

en: Attribute taxonomy name.
gl_ES: Nome do atributo da taxonomía.

en: Attribute term.
gl_ES: Termo do atributo.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
gl_ES: Os termos de atributos pódense asignar ós produtos e variacións. <br/><br/> <b>Aviso:</b> O eliminar un termo eliminaráselle de todolos produtos e variacións as que foi asignado. Recreando un termo non se asignará automáticamente de novo a produtos.

en: Attribute terms.
gl_ES: Termos do atributo.

en: Attribute type.
gl_ES: Tipo de atributo

en: Attribute updated successfully
gl_ES: Atributo actualizado correctamente

en: Attribute value(s)
gl_ES: Valor(es) do atributo

en: Attribute visibility
gl_ES: Visibilidade do atributo

en: Attributes
gl_ES: Atributos

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
gl_ES: Os atributos permitenche definir datos adicionais do produto, como talla ou cor. Podes usar atributos na barra lateral usando os widgets de "navegación por capas"

en: Attributes totals.
gl_ES: Totales de atributos.

en: Attribution
gl_ES: Atribución

en: Audio
gl_ES: Son

en: Australian dollar
gl_ES: Dólar australiano

en: Auth code:
gl_ES: Código de identificación:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
gl_ES: Cache de identificación e subscrición actualizados con éxito.

en: Authentication failed.
gl_ES: Autenticación fallida.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
gl_ES: Autenticación fallida. Inténtao de novo dentro duns minutos. Se o problema persiste, desconecta a túa tenda de WooCommerce.com e volve a conectala.

en: Author
gl_ES: Autor

en: Author URL
gl_ES: URL do autor

en: Author: %s
gl_ES: Autor: %s

en: Authorization Token
gl_ES: Token de autorización

en: Authorize
gl_ES: Autorización

en: Auto renews on:
gl_ES: Renóvase automaticamente o:

en: Auto-sync with theme
gl_ES: Sincronización automática co tema

en: Autodetect
gl_ES: Detección automática

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
gl_ES: Automatiza o márketing en Facebook e Instagram con Kliken. Publica anuncios e programa un mes de entradas en 5 minutos, os primeiros 5 gratis! Plans desde só 20 $/mes.

en: Automated Taxes
gl_ES: Impostos automatizados

en: Automated, real-time order import
gl_ES: Importación de pedidos en tempo real, automatizada

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
gl_ES: Calcula automaticamente cantos impostos hai que pagar - por cidade, país ou provincia.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
gl_ES: Importa automaticamente información do pedido para imprimir rapidamente as túas etiquetas.

en: Automatically update email styles when theme styles change
gl_ES: Actualiza automaticamente os estilos de correo electrónico cando se modifiquen os estilos do tema

en: Automations
gl_ES: Automatizacións

en: Availability
gl_ES: Dispoñibilidade

en: Available downloads
gl_ES: Descargas dispoñibles

en: Available fulfillment options.
gl_ES: Opcións de tramitación dispoñibles.

en: Available layouts -- single, dual, or both
gl_ES: Deseños dispoñibles -- individual, dobre ou ambos

en: Available offline payment methods.
gl_ES: Métodos de pago sen conexión dispoñibles.

en: Available on backorder
gl_ES: Dispoñible para reserva

en: Available options for select/multiselect fields.
gl_ES: Opcións dispoñibles para campos de selección ou selección múltiple.

en: Available options for select/radio fields.
gl_ES: Opcións dispoñibles para os campos de selección/radio.

en: Available options for selectable fields.
gl_ES: Opcións dispoñibles para os campos seleccionables.

en: Available placeholders: %s
gl_ES: Marcadores de posición dispoñibles: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
gl_ES: URL do avatar cun tamaño de imaxe de %d píxeles.

en: Avatar URL.
gl_ES: URL do avatar.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
gl_ES: URLs do avatar do valorador do obxecto.

en: Average
gl_ES: Normal

en: Average AOV per customer.
gl_ES: Promedio de VMP por pedido.

en: Average gross sales amount
gl_ES: Importe do promedio bruto das vendas

en: Average items per order
gl_ES: Promedio de artigos por pedido

en: Average net daily sales.
gl_ES: Vendas netas medias diarias.

en: Average net sales amount
gl_ES: Importe neto medio das vendas

en: Average number of orders.
gl_ES: Promedio de número de pedidos.

en: Average order value
gl_ES: valor medio do pedido

en: Average order value.
gl_ES: Promedio de valor do pedido.

en: Average rating
gl_ES: Valoración promedio

en: Average total spend per customer.
gl_ES: Promedio total gastado por cliente.

en: Avg order value.
gl_ES: Valor medio do pedido.

en: Awaiting BACS payment.
gl_ES: Agardando o pago por transferencia.

en: Awaiting product image
gl_ES: Esperando a imaxe de produto

en: Azad Kashmir
gl_ES: Azad Cachemira

en: Azerbaijan
gl_ES: Acerbaixán

en: Azerbaijani manat
gl_ES: Manat azerbaiano

en: Back
gl_ES: Volver

en: Back in stock notification
gl_ES: Notificación de reposición de stock

en: Back in stock sign-up confirmation
gl_ES: Confirmación de subscrición para reposición de stock

en: Back in stock sign-up verification
gl_ES: Verificación de rexistro para reposición de stock

en: Back to Attributes
gl_ES: Volver a atributos

en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
gl_ES: As notificacións de reposición de stock para este produto estanse a procesar agora. Os clientes subscritos recibirán estes correos electrónicos nos próximos minutos. Podes supervisar ou xestionar as subscricións individuais na <a href="%s">páxina de Notificacións de Stock</a>.

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
gl_ES: O proceso en segundo plano para a metaconversión de cupóns comezou, non se fixo nada.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
gl_ES: Non se iniciou o proceso en segundo plano para a metaconversión de cupóns, non se fixo nada.

en: Background process for coupon meta conversion started
gl_ES: Iniciado o proceso en segundo plano para a metaconversión de cupóns

en: Background process for coupon meta conversion stopped
gl_ES: Detenido o proceso en segundo plano para a metaconversión de cupóns

en: Background sync is enabled.
gl_ES: A sincronización en segundo plano está activada.

en: Backordered
gl_ES: Reservado

en: Backorders allowed?
gl_ES: Permitir reservas de produtos esgotados?

en: Backorders?
gl_ES: Permitir reservas?

en: Bahamian dollar
gl_ES: Dólar bahameño

en: Bahraini dinar
gl_ES: Dinar bareiní

en: Baker Island
gl_ES: Illa Baker

en: Balochistan
gl_ES: Baluchistán

en: Bangladeshi taka
gl_ES: Taka bangladesí

en: Bank
gl_ES: Banco

en: Bank account details for direct bank transfer.
gl_ES: Detalles da conta bancaria para a transferencia bancaria directa.

en: Bank code
gl_ES: Código do banco

en: Bank name
gl_ES: Nome do banco

en: Bank transfer (BACS) payments
gl_ES: Pagamentos por transferencia bancaria

en: Bank transit number
gl_ES: Número de conta

en: Barbadian dollar
gl_ES: Dólar de Barbados

en: Base amount in cents.
gl_ES: Importe base en céntimos.

en: Basic details
gl_ES: Detalles básicos

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
gl_ES: Modelo básico para os correos electrónicos transaccionais de WooCommerce que se utilizan no editor de correos electrónicos

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
gl_ES: Proceso %1$d (%2$d pedidos) completado en %3$d segundos.

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
gl_ES: Proceso %1$d (%2$d pedidos) completado en %3$f segundos.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
gl_ES: Variable en lote para obter indicadores de rendemento específicos das variables de «estatísticas».

en: Bavaria
gl_ES: Baviera

en: Bcc(s)
gl_ES: CCO(s)

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Sé o primero en valorar &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
gl_ES: Antes de pedir axuda, recomendámosche revisar a páxina de estado do sistema para identificar calquera problema coa túa configuración.

en: Before discount
gl_ES: Antes do desconto

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
gl_ES: Antes de que podas subir o teu arquivo de importación terás que arranxar o seguinte erro:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
gl_ES: Inicio do proceso #%1$d (%2$d pedidos/proceso).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
gl_ES: Inicio da verificación para o proceso #%1$d (%2$d pedidos/proceso).

en: Belarus
gl_ES: Bielorrusia

en: Belarusian ruble
gl_ES: Rublo bielorruso

en: Belarusian ruble (old)
gl_ES: Rublo bieloruso (antigo)

en: Belgium
gl_ES: Bélxica

en: Belize dollar
gl_ES: Dólar beliceño

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
gl_ES: A continuación tes unha lista das extensións dispoñibles na túa conta de WooCommerce.com. Para recibir actualizacións dunha extensión, asegúrate de que a extensión estea instalada, e de que a súa subscrición estea activa e conectada á túa conta de WooCommerce.com. As extensións poden activarse desde a pantalla de <a href="%s">Plugins</a>.

en: Ben Slimane
gl_ES: Benslimane

en: Berkane
gl_ES: Berkán

en: Berlin
gl_ES: Berlín

en: Bermuda
gl_ES: Bermudas

en: Bermudian dollar
gl_ES: Dólar bermudeño

en: Best Sellers
gl_ES: Mellores vendedores

en: Bestsellers
gl_ES: Máis vendidos

en: Better security
gl_ES: Mellor seguridade

en: Bhutan
gl_ES: Bután

en: Bhutanese ngultrum
gl_ES: Ngultrum butanés

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
gl_ES: Billie é o provedor principal dos métodos de pago Buy Now, Pay Later para tendas B2B.

en: Billing
gl_ES: Facturación

en: Billing &amp; Shipping
gl_ES: Facturación e envío

en: Billing Address
gl_ES: Enderezo de facturación

en: Billing Address 1
gl_ES: Enderezo de facturación 1

en: Billing Address 2
gl_ES: Enderezo de facturación 2

en: Billing City
gl_ES: Cidade de facturación

en: Billing Company
gl_ES: Empresa de facturación

en: Billing Country / Region
gl_ES: País/rexión de facturación

en: Billing First Name
gl_ES: Nome de facturación

en: Billing Last Name
gl_ES: Apelidos de facturación

en: Billing Phone Number
gl_ES: Número de teléfono de facturación

en: Billing Postal/Zip Code
gl_ES: Código postal de facturación

en: Billing State
gl_ES: Provincia de facturación

en: Billing address
gl_ES: Enderezo de facturación

en: Billing address.
gl_ES: Enderezo de facturación.

en: Billing details
gl_ES: Detalles de facturación

en: Billing email
gl_ES: Correo electrónico de facturación

en: Billing email updated to %s.
gl_ES: Correo electrónico de facturación actualizado a %s.

en: Bjelovar-Bilogora County
gl_ES: Condado de Bjelovar-Bilogora

en: Block Email Editor (alpha)
gl_ES: Editor de correo electrónico de bloques (alpha)

en: Block name is required.
gl_ES: O nome do bloque é obrigatorio.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
gl_ES: Contidos do correo electrónico

en: Block theme
gl_ES: Tema de bloques

en: Blog id of the record on the multisite.
gl_ES: ID do blog no rexistro do multisitio.

en: Blueprint imports are disabled
gl_ES: As importacións de modelos están desactivadas

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
gl_ES: O tamaño da definición do paso de blueprint supera o límite máximo de %s MB

en: Bocas del Toro
gl_ES: Bocas do Toro

en: Bolivian boliviano
gl_ES: Boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
gl_ES: Bonaire, Sint Eustatius e Saba

en: Bono East
gl_ES: Bono Leste

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
gl_ES: Razóns adicionais polas que che encantará Jetpack

en: Bookings
gl_ES: Reservas

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
gl_ES: Impulsa as túas vendas internacionais e aforra en taxas de exportación. Acepta máis de 60 métodos de pago locais, incluídos Apple Pay e Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
gl_ES: Potencia as túas vendas orgánicas engadindo un programa de recomendación de clientes á túa tenda WooCommerce.

en: Bosnia and Herzegovina
gl_ES: Bosnia e Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
gl_ES: Marco convertible bosnioherzegovino

en: Both
gl_ES: Ambos

en: Botswana pula
gl_ES: Pula de Botswana

en: Boujdour
gl_ES: Bojador

en: Bouvet Island
gl_ES: Illa Bouvet

en: Branch code
gl_ES: Código da sucursal

en: Branch sort
gl_ES: Tipo de sucursal

en: Brand
gl_ES: Marca

en: Brand ID
gl_ES: ID da marca

en: Brand ID.
gl_ES: ID de marca.

en: Brand URL.
gl_ES: URL da marca.

en: Brand image.
gl_ES: Imaxe da marca.

en: Brand link
gl_ES: Ligazón da marca

en: Brand name
gl_ES: Nome da marca

en: Brand name.
gl_ES: Nome de marca.

en: Brand slug
gl_ES: Slug da marca

en: Brand slug.
gl_ES: Slug de marca.

en: Branded tracking experience
gl_ES: Experiencia de seguimento de marca

en: Brandenburg
gl_ES: Brandeburgo

en: Brands
gl_ES: Marcas

en: Brands Archives
gl_ES: Arquivos de marcas

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
gl_ES: As marcas poden engadirse e xestionarse desde esta pantalla. Se queres, podes subir unha imaxe de marca para mostrala nos widgets e nos arquivos de marca

en: Brands:
gl_ES: Marcas:

en: Brazil
gl_ES: Brasil

en: Brazilian real
gl_ES: Real brasileño

en: Brief statement that will appear on the receipts.
gl_ES: Texto breve que aparecerá nos recibos.

en: British Indian Ocean Territory
gl_ES: Territorio Británico do Océano Índico

en: Brod-Posavina County
gl_ES: Condado de Brod-Posavina

en: Browse
gl_ES: Ver

en: Browse Extensions
gl_ES: Navegar polas extensións

en: Browse categories
gl_ES: Examinar categorías

en: Browse log files
gl_ES: Ver os arquivos de rexistro

en: Browse products
gl_ES: Explorar os produtos

en: Browse store
gl_ES: Ver a tenda

en: Browse the Marketplace
gl_ES: Navega polo Marketplace

en: Browser User Agent
gl_ES: Navegador do usuario

en: Brunei dollar
gl_ES: Dólar bruneano

en: Built by WooCommerce
gl_ES: Creado por WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
gl_ES: Documentación integrada de impostos e dereitos aduaneiros.

en: Bulgarian lev
gl_ES: Lev búlgaro

en: Bundles
gl_ES: Lotes

en: Burmese kyat
gl_ES: Kyat birmano

en: Burundian franc
gl_ES: Franco burundiano

en: Business choice.
gl_ES: Elección de negocio.

en: Button description.
gl_ES: Descrición do botón.

en: Button text
gl_ES: Texto do botón

en: Button text in the single product page.
gl_ES: Texto do botón na páxina do produto individual.

en: Button text.
gl_ES: Texto do botón.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Compra &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy Now, Pay Later
gl_ES: Compra agora e paga despois

en: Buy button
gl_ES: Botón de comprar

en: Buy button text
gl_ES: Texto do botón de comprar

en: Buy now
gl_ES: Comprar agora

en: Buy one of %1$s for %2$s
gl_ES: Compra un de %1$s por %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
gl_ES: Compra un de %1$s á venda por %2$s, o prezo orixinal era %3$s

en: Buy postage when you need it
gl_ES: Compra franqueo cando o necesites

en: Buyer information.
gl_ES: Información do comprador.

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
gl_ES: Ao facer clic en «Iniciar», aceptas os nosos %1$sTermos de servizo%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
gl_ES: Ao conectar o teu sitio aceptas os nosos fascinantes <a href="%1$s" target="_blank">Termos do servizo</a> e <a href="%2$s" target="_blank">compartir detalles</a> con WordPress.com

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
gl_ES: Ao recomendar produtos accesorios no carriño da compra mediante vendas cruzadas, podes aumentar substancialmente o valor medio dos pedidos. %1$sObtén máis información sobre os produtos vinculados%2$s

en: Béni-Mellal
gl_ES: Beni Melal

en: CBD and other hemp-derived products
gl_ES: O CBD (cannabidol) e outros produtos derivados do cánabo

en: CFP franc
gl_ES: Franco CFP

en: CSV Delimiter
gl_ES: Delimitador CSV

en: CVC
gl_ES: CVV

en: Cairo
gl_ES: O Cairo

en: Calculate coupon discounts sequentially
gl_ES: Calcular descontos de cupóns secuencialmente

en: Calculate shipping
gl_ES: Calcular envío

en: Calculate tax based on
gl_ES: Calcular imposto baseado en

en: Calculation type
gl_ES: Tipo de cálculo

en: Calculations
gl_ES: Cálculos

en: Cambodia
gl_ES: Cambodja

en: Cambodian riel
gl_ES: Riel camboxano

en: Cameroon
gl_ES: Camerún

en: Campaign
gl_ES: Campaña

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
gl_ES: Non podes volver a usar o alias de táboa «%s» na consulta da táboa de pedidos.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
gl_ES: Non se pode establecer o pai do recurso, a taxonomía non é xerárquica.

en: Canada
gl_ES: Canadá

en: Canadian dollar
gl_ES: Dólar canadiense

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Cancel order %s
gl_ES: Cancelar pedido %s

en: Cancel schedule
gl_ES: Cancelar horario

en: Cancel synchronization of approved directories
gl_ES: Cancelar a sincronización dos directorios aprobados

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
gl_ES: Cancelar a acción agora para evitar a súa execución no futuro

en: Cancel thumbnail regeneration
gl_ES: Cancelar a rexeneración de miniaturas

en: Canceled
gl_ES: Cancelado

en: Canceled order
gl_ES: Pedido cancelado

en: Canceled order: #%s,
gl_ES: Pedido cancelado: n.º %s,

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Cancelado <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Cancelados <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
gl_ES: Pedido cancelado

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
gl_ES: Os correos electrónicos de pedido cancelados enviaranse aos destinatarios seleccionados cando os pedidos se marquen como cancelados (se previamente estaban marcados como procesando ou en espera).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
gl_ES: Os correos electrónicos de pedido cancelado envíanse aos clientes cando os seus pedidos se marcan como cancelados (se previamente se estaban procesando ou en espera).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
gl_ES: Os pedidos cancelados están sen pagar e poderían ter sido cancelados polo dono da tenda ou o cliente. Enviaranse á papeleira trala duración especificada.

en: Cancelled product image regeneration job.
gl_ES: Cancelado o traballo de rexeneración de imaxes de produto.

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
gl_ES: Non se poden engadir metadatos a un pedido eliminado.

en: Cannot change locations of "Rest of the World" zone.
gl_ES: Non se poden cambiar as ubicacións da zona «Resto do mundo».

en: Cannot change name of "Rest of the World" zone.
gl_ES: Non se pode cambiar o nome da zona «Resto do mundo».

en: Cannot change order of "Rest of the World" zone.
gl_ES: Non se pode cambiar a orde da zona «Resto do mundo».

en: Cannot create an existing cart item.
gl_ES: Non se pode crear un artigo de carriño existente.

en: Cannot create existing %s.
gl_ES: Non se pode crear %s existente.

en: Cannot create existing product review.
gl_ES: Non se pode crear a valoración do produto existente.

en: Cannot create existing resource.
gl_ES: Non se pode crear un recurso existente.

en: Cannot create order from empty cart.
gl_ES: Non se pode crear un pedido dun carriño baleiro.

en: Cannot create order note, please try again.
gl_ES: Non se pode crear a nota de pedido, por favor inténtao de novo.

en: Cannot create order refund, please try again.
gl_ES: Non se pode crear o reembolso do pedido, por favor inténtao de novo.

en: Cannot create order refund.
gl_ES: Non se pode crear o reembolso do pedido.

en: Cannot create resource.
gl_ES: Non se pode crear o recurso.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
gl_ES: Non se poden eliminar metadatos dun pedido eliminado.

en: Cannot delete resource.
gl_ES: Non se pode eliminar o recurso.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
gl_ES: Non se pode realizar un pedido, o teu carriño está baleiro.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
gl_ES: Non se puideron aplicar atributos debido a un produto superior non válido.

en: Cannot trash resource.
gl_ES: O recurso non se pode enviar á papeleira.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
gl_ES: Non se poden actualizar os metadatos dun pedido eliminado.

en: Cannot update resource.
gl_ES: Non se pode actualizar o recurso.

en: Canton
gl_ES: Cantón

en: Capabilities
gl_ES: Capacidades

en: Cape Verde
gl_ES: Cabo Verde

en: Cape Verdean escudo
gl_ES: Escudo Cabo Verdián

en: Capital District
gl_ES: Distrito Capital

en: Capture
gl_ES: Captura

en: Card code
gl_ES: Código de tarxeta

en: Card number
gl_ES: Número de tarjeta

en: Carrier name.
gl_ES: Nome da empresa de transporte.

en: Cart
gl_ES: Carriño

en: Cart & Checkout Blocks
gl_ES: Bloques de carriño e pago

en: Cart Page
gl_ES: Páxina do carriño

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
gl_ES: O carriño non está dispoñible. Isto pode indicar que se está chamando á función antes de woocommerce_init o nun contexto de administrador.

en: Cart item does not exist.
gl_ES: O artigo do carriño non existe.

en: Cart item is invalid.
gl_ES: O produto do carriño non é válido.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
gl_ES: O produto do carriño xa non existe ou non é válido.

en: Cart page
gl_ES: Páxina do carriño

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Cantidades totais do carriño ofrecidas usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Cart totals
gl_ES: Totais da compra

en: Cart updated.
gl_ES: Carriño actualizado.

en: Cash on delivery
gl_ES: Efectivo na entrega

en: Castellón
gl_ES: Castelló

en: Catalog
gl_ES: Catálogo

en: Catalog &amp; search
gl_ES: Catálogo e busca

en: Catalog visibility.
gl_ES: Visibilidade do catálogo.

en: Catalog visibility:
gl_ES: Visibilidade do catálogo:

en: Categories
gl_ES: Categorías

en: Categories deleted.
gl_ES: Categorías borradas.

en: Categories totals.
gl_ES: Totales de categorías.

en: Category | Categories
gl_ES[0]: Categoría

en: Category ID
gl_ES: IDs de categoría

en: Category ID.
gl_ES: ID de categoría.

en: Category URL.
gl_ES: URL de categoría.

en: Category added.
gl_ES: Categoría engadida.

en: Category archive display type.
gl_ES: Tipo de visualización do arquivo de categoría.

en: Category deleted.
gl_ES: Categoría borrada.

en: Category display
gl_ES: Visualización de categorías

en: Category image.
gl_ES: Imaxe da categoría.

en: Category link
gl_ES: Enlace da categoría

en: Category name
gl_ES: Nome da categoría

en: Category name.
gl_ES: Nome da categoría.

en: Category not added.
gl_ES: Categoría non engadida.

en: Category not updated.
gl_ES: A categoría non foi actualizada.

en: Category order
gl_ES: Orde de categoría

en: Category slug
gl_ES: Slug da categoría

en: Category slug.
gl_ES: Slug de categoría.

en: Category updated.
gl_ES: Categoría actualizada.

en: Category: | Categories:
gl_ES[0]: Categoría:
gl_ES[1]: Categorías:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
gl_ES: Produciuse unha excepción ao cancelar a acción «%1$s»: %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
gl_ES: Produciuse unha excepción ao encolar a acción «%1$s»: %2$s

en: Cayman Islands
gl_ES: Illas Caimán

en: Cayman Islands dollar
gl_ES: Dólar (Illas Caimán)

en: Cc(s)
gl_ES: CC(s)

en: Center
gl_ES: Centrar

en: Centimeters
gl_ES: Centímetros

en: Central African CFA franc
gl_ES: Franco CFA de África Central

en: Central African Republic
gl_ES: República Centroafricana

en: Central Greece
gl_ES: Grecia central

en: Central Macedonia
gl_ES: Macedonia central

en: Change address
gl_ES: Cambiar enderezo

en: Change due:
gl_ES: Cambio pendente:

en: Change order status to completed
gl_ES: Cambiar o estado do pedido a completado

en: Change order status to on-hold
gl_ES: Cambiar o estado do pedido a en espera

en: Change order status to processing
gl_ES: Cambiar o estado do pedido a procesando

en: Change status to cancelled
gl_ES: Cambiar o estado a cancelado

en: Change status to completed
gl_ES: Cambiar estado a completado

en: Change status to on-hold
gl_ES: Cambiar estado a en espera

en: Change status to processing
gl_ES: Cambiar estado a procesando

en: Change status:
gl_ES: Cambiar estado:

en: Change to:
gl_ES: Cambiar a:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
gl_ES: Cambiar entre plataformas de comercio electrónico pode parecer un gran obstáculo que superar, pero mover os teus produtos, clientes e pedidos a WooCommerce é máis fácil do que poderías pensar. Este artigo axudarache con este proceso.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
gl_ES: Cambiar entre plataformas pode parecer un gran obstáculo que superar, pero mover os teus produtos, clientes e pedidos a WooCommerce é máis fácil do que poderías pensar. Este artigo axudarache con este proceso.

en: Character encoding of the file
gl_ES: Codificación de caracteres do arquivo

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
gl_ES: Carga unha tarifa plana por artigo, ou introduce unha fórmula de custos para cargar unha porcentaxe baseada en custos ou unha cota mínima. Aprende máis sobre

en: Charge sales tax on
gl_ES: Cargar tarifas de impostos a

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment.
gl_ES: Agardando o pago por cheque.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
gl_ES: Pagamentos por cheque

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
gl_ES: Marca esta casilla se o cupón non se pode usar en combinación con outros cupóns.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
gl_ES: Marca esta casilla se o cupón ofrece envío gratuíto. O <a href="%s" target="_blank">método de envío gratuíto</a> debe estar activo na súa área de envío e esixir "un cupón de envío gratuíto válido" (consulta a configuración "Requíre envío gratuito ").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
gl_ES: Marque este campo se o cupón non se debe aplicar a elementos en oferta. Os cupóns para elementos específicos só funcionarán se o elemento non se rebaixa. Os cupóns para todo o carriño só funcionarán se non hai elementos descontos no carriño.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
gl_ES: Marca isto para permitir aos clientes comprar 1 só artigo por pedido. Isto é particularmente útil para artigos cunha cantidade limitada, por exemplo, artigos artísticos ou feitos a man.

en: Checkout
gl_ES: Finalizar compra

en: Checkout Page
gl_ES:  	Páxina de pago

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
gl_ES: O pago pódese personalizar <a href="%s">no editor</a> co teu tema activo.

en: Checkout endpoints
gl_ES: Variables de finalización de compra

en: Checkout page
gl_ES: Páxina de pago

en: Checkout privacy policy
gl_ES: Política de privacidade ao finalizar compra

en: Checkout session cannot be updated. Current status: %1$s. Allowed statuses: %2$s
gl_ES: A sesión de pago non se pode actualizar. Estado actual: %1$s. Estados permitidos: %2$s

en: Checkout session is not ready for payment. Current status: %s
gl_ES: A sesión de pago non está lista para o pago. Estado actual: %s

en: Chefchaouen
gl_ES: Chauen

en: Chernivtsi Oblast
gl_ES: Óblast de Chernivtsí

en: Child theme
gl_ES: Tema fillo

en: Chilean peso
gl_ES: Peso chileno

en: Chinese yuan
gl_ES: Yuan chino

en: Choose a CSV file from your computer:
gl_ES: Escolle un arquivo CSV desde o teu computador:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
gl_ES: Elixe unha cor de fondo para a área de contido dos teus correos electrónicos. %s por defecto.

en: Choose a category to view stats
gl_ES: Escolle unha categoría para ver as estatísticas

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
gl_ES: Elixe unha cor para o texto secundario, como o contido do pé de páxina. %s por defecto.

en: Choose a country / region&hellip;
gl_ES: Selecciona un país/rexión&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
gl_ES: Elixe unha moeda&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
gl_ES: Elixe un valor de formulario por defecto se queres que estea xa seleccionada unha certa variación cando un usuario visite a páxina do produto.

en: Choose a file from your computer:
gl_ES: Escolle un arquivo do teu ordenador:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
gl_ES: Elixe unha prioridade para este tipo impositivo. Utilizarase só 1 tipo impositivo por prioridade. Para definir múltiples tipos impositivos para unha soa área tes que especificar unha prioridade distinta por tipo impositivo.

en: Choose a product to view stats
gl_ES: Escolle un produto para ver as estatísticas

en: Choose a state&hellip;
gl_ES: Escolle unha provincia&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
gl_ES: Elixe un tipo impositivo para este produto. Os tipos impositivos utilízanse para aplicar distintos tipos impositivos específicos para certos tipos de produtos.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
gl_ES: Escolle o tema que mellor se adapte ao aspecto da túa marca e despois faino teu. Cambia as cores, engade o teu logotipo e crea páxinas.

en: Choose an action...
gl_ES: Escolle unha acción...

en: Choose an image
gl_ES: Escolle unha imaxe

en: Choose an option
gl_ES: Escolle unha opción

en: Choose countries / regions&hellip;
gl_ES: Seleccionar países/rexións&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
gl_ES: Elixe cupóns&hellip;

en: Choose file
gl_ES: Elixir arquivo

en: Choose from the most used tags
gl_ES: Escolle as etiquetas máis utilizadas

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
gl_ES: Escolle canto tempo tempo conservar os datos persoais cando xa non sexa necesario procesalos. Deixa as seguintes opcións en branco para conservar estes datos indefinidamente.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
gl_ES: Elixe provedores de pagamento e activa métodos de pagamento ao finalizar a compra.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
gl_ES: Elixe o pagamento que queiras, pagar agora, pagar máis tarde o divídeo. Sen números de tarxeta, sen contrasinais, sen preocupacións.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
gl_ES: Escolle o pago que queiras, paga agora, paga máis tarde, ou a prazos. Sen números de cartón de crédito, sen contrasinais, sen preocupacións. <a href="%s" target="_blank">Ler máis sobre Klarna</a>

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
gl_ES: Elixe o método de envío que desexes engadir. Só se mostran os métodos de envío compatibles con zonas.

en: Choose theme
gl_ES: Elixe un tema

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
gl_ES: Elixe amosar a descrición da marca na páxina do arquivo. Desactívao se desexas usar o widget de descrición. Nota: Isto é só para temas que non mostran a descrición.

en: Choose what to display on product category pages.
gl_ES: Escolle que mostrar nas páxinas de categoría de produtos.

en: Choose what to display on the main shop page.
gl_ES: Escolle que mostrar na páxina principal da tenda.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
gl_ES: Elixe se isto é ou non un tipos impositivo composto. Os tipos impositivos compostos aplícanse antes que outros tipos impositivos.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
gl_ES: Elixe se este tipo impositivo se aplica tamén ao envío ou non.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
gl_ES: Elixe se desexas capturar fondos inmediatamente ou autorizar o pago unicamente.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
gl_ES: Escolle os países aos que desexas enviar ou selecciona enviar a todas as ubicacións ás que vendes.

en: Choose which format of email to send.
gl_ES: Elixe o formato no que se enviarán os correos electrónicos.

en: Choose your theme
gl_ES: Elixe o teu tema

en: Chosen attributes (for variations).
gl_ES: Atributos elixidos (para variacións).

en: Christmas Island
gl_ES: Illa de Nadal

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
gl_ES: Cidades para esta regra. Usa punto e coma (;) para separar varios valores. Déixao en branco para aplicalo a todas as cidades.

en: City
gl_ES: Cidade

en: City (optional)
gl_ES: Cidade (opcional)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
gl_ES: «Nome da cidade» non é compatible con valores multiples. Quedará obsoleto a partir da versión 5.3 de WooCommerce, no seu lugar debe usarse «cidades».

en: City name.
gl_ES: Cidade.

en: City of the address being shipped to.
gl_ES: Cidade do enderezo á que se está facendo o envío.

en: City.
gl_ES: Cidade.

en: City:
gl_ES: Cidade:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
gl_ES: Cidade Autónoma de Bos Aires

en: Ciudad de México
gl_ES: Cidade de México

en: Claim ID
gl_ES: Solicitar ID

en: Classes
gl_ES: Clases

en: Classic theme
gl_ES: Tema clásico

en: Clean up download permissions
gl_ES:  Baleirar permisos de descarga

en: Clean up order data from legacy tables
gl_ES: Limpar datos de pedidos de táboas herdadas

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
gl_ES: A limpeza só se pode realizar cando está activo HPOS e o modo de compatibilidade está desactivado.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
gl_ES[0]: Limpeza completa de %d pedido.
gl_ES[1]: Limpeza completa de %d pedidos.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
gl_ES[0]: Limpeza completada para %d pedido. Revisa os erros anteriores.
gl_ES[1]: Limpeza completada para %d pedidos. Revisa os erros anteriores.

en: Cleanup completed for order %d.
gl_ES: Limpeza completa para o pedido %d.

en: Clear
gl_ES: Limpar

en: Clear Customer Sessions When Empty
gl_ES: Borrar as sesións de cliente cando estean baleiras

en: Clear WooCommerce.com cache
gl_ES: Borrar caché de WooCommerce.com

en: Clear analytics cache
gl_ES: Baleirar caché de analítica

en: Clear customer sessions
gl_ES:  	Borrar as sesións de cliente

en: Clear data
gl_ES: Borrar datos

en: Clear options
gl_ES: Baleirar opcións

en: Clear system status theme info cache
gl_ES: Baleirar a caché de información do tema de estado do sistema

en: Clear template cache
gl_ES: Baleirar a caché do modelo

en: Clear transients
gl_ES: Borrar datos temporais

en: Clearing data...
gl_ES: Borrando datos…

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
gl_ES: Clearpy permite aos clientes recibir os produtos ao instante e pagar as compras en catro prazos, sempre sen intereses.

en: Click here to enter your code
gl_ES: Fai clic aquí para engadir o teu código

en: Click here to login
gl_ES: Preme aquí para acceder

en: Click here to reset your password
gl_ES: Fai clic aquí para restablecer o teu contrasinal

en: Click here to set your new password.
gl_ES: Fai clic aquí para establecer o teu novo contrasinal.

en: Click to toggle
gl_ES: Preme para alternar

en: Cloning is forbidden.
gl_ES: O clonado está prohibido.

en: Close
gl_ES: Pechar

en: Close (Esc)
gl_ES: Pechar (Esc)

en: Close dialog
gl_ES: Cerrar ventá

en: Close modal panel
gl_ES: Pechar ventana modal

en: Cocos (Keeling) Islands
gl_ES: Illas Cocos

en: Code
gl_ES: Código

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
gl_ES: Reúne e mostra valoracións verificadas nas que confían os consumidores.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
gl_ES: Recompila e valida os números de IVE da UE ao finalizar a compra

en: Collect payments from customers offline.
gl_ES: Acepta pagos sen conexión dos teus clientes.

en: Collect sales tax
gl_ES: Recadar o imposto sobre as vendas.

en: Collection from <strong>%s</strong>:
gl_ES: Colección de <strong>%s</strong>:

en: Collection of setting groups.
gl_ES: Colección de grupos de axustes.

en: Colombian peso
gl_ES: Peso colombiano

en: Color
gl_ES: Cor

en: Color palette
gl_ES: Paleta de cores

en: Column mapping
gl_ES: Asignación de columnas

en: Column name
gl_ES: Nome da columna

en: Columns
gl_ES: Columnas

en: Columns:
gl_ES: Columnas:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
gl_ES: Non te perdas nada.

en: Coming soon
gl_ES: Proximamente

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
gl_ES: a, acordo, adiante, ademas, ademais, adrede, ahi, aí, agora, ao, alli, alí, ao redor, antano, outrora, ante, antes, apenas, aproximadamente, aquel, aquel, aquela, aquela, aquelas, aquelas, aquilo, aqueles, aqueles, aqui, aquí, arriba, abaixo, asi, así, aínda, aínda, aínda que, b, baixo, bastante, ben, breve, c, case, preto, claro, como, como, con, comigo, contigo, contra, cal, cal, cales, cales, cando, cando, canta, canta, cantas, cantas, canto, canto, cuantos, cantos, d, de, debaixo, do, diante, demasiado, dentro, rápido, desde, amodo, despues, despois, detras, detrás, dia, día, dias, días, onde, onde, dous, durante, e, o, el, ela, elas, eles, en, encima, en fronte, enseguida, entre, é, esa, esa, esas, esas, ese, ese, iso, eses, eses, esta, está, esta, estado, estados, estan, están, estar, estas, estas, leste, este, isto, estes, estes, ex, excepto, f, final, foi, fóra, foron, g, xeral, gran, h, ha, habia, había, fala, falan, fai, cara a, han, ata, hai, horas, hoxe, i, mesmo, informo, informou, j, xunto, k, l, a, lado, as, lle, lonxe, o, os, logo, m, mal, mais, máis, maior, me, medio, mellor, menos, miúdo, o meu, min, mia, miña, mias, miñas, mentres, mio, meu, mios, meus, os meus, mesmo, moito, moi, n, nada, ninguén, ningunha, non, nos, nós, nós, nosa, nosas, noso, nosos, nova, novo, nunca, ou, vos, outra, outros, p, pais, paìs, para, parte, pasado, peor, pero, pouco, por, porque, pronto, proximo, próximo, pode, q, qeu, que, que, quen, quen, quen, quen, quiza, quizá, quizas, quizais, r, raras, repente, s, salvo, se, sei, segun, segundo, ser, sera, será, se, si, sido, sempre, sen, sobre, soamente, só, só, son, soyos, o seu, suposto, os seus, súa, súas, seu, t, tal, tambien, tamén, tampouco, tarde, che, cedo, ti, ten, todavia, aínda, todo, todos, tras, o teu, ti, os teus, túa, túas, teu, teus, ou, un, unha, unhas, un, uns, vostede, vostedes, v, veces, vez, vós, vós, vosa, vosas, voso, vosos, w, www,x, e, xa, eu, z

en: Committed to a greener lifestyle
gl_ES: Comprometidos cun estilo de vida máis ecolóxico

en: Community forum
gl_ES: Foros da comunidade

en: Community support
gl_ES: Soporte técnico da comunidade

en: Comorian franc
gl_ES: Franco comorense

en: Comoros
gl_ES: Comores

en: Company
gl_ES: Empresa

en: Company (optional)
gl_ES: Empresa (opcional)

en: Company name
gl_ES: Nome da empresa

en: Company name.
gl_ES: Nome de empresa.

en: Compatibility mode disabled.
gl_ES: Modo de compatibilidade desactivado.

en: Compatibility mode enabled.
gl_ES: Modo de compatibilidade activado.

en: Compatibility mode enabled?: %s
gl_ES: Modo de compatibilidade activado?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
gl_ES: O modo de compatibilidade xa está desactivado.

en: Compatibility mode is already enabled.
gl_ES: O modo de compatibilidade xa está activado.

en: Complete
gl_ES: Completar

en: Completed
gl_ES: Completado

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Completado <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Completados <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
gl_ES: Enviado e completado

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
gl_ES: Acción de procesamento %1$s completada co gancho: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
gl_ES: Completada a tarefa de rexeneración da imaxe do produto.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
gl_ES: Cumprir con calquera obrigación legal que teñamos, como cálculos de impostos

en: Compound
gl_ES: Composto

en: Configuration Required
gl_ES: Necesítase configuración

en: Configure Permalinks
gl_ES: Configurar ligazóns permanentes

en: Configure settings to allow AI agents to purchase from your store.
gl_ES: Configura os axustes para que os axentes de IA poidan comprar na túa tenda.

en: Configure terms
gl_ES: Configurar termos

en: Configure your Privacy Policy page in <a href="%s">Settings &gt; Privacy</a>.
gl_ES: Configura a túa páxina de política de privacidade en <a href="%s">Axustes > Privacidade</a>.

en: Configure your Terms and Conditions page in <a href="%s">WooCommerce &gt; Settings &gt; Advanced &gt; Page setup</a>.
gl_ES: Configura a túa páxina de termos e condicións en <a href="%s">WooCommerce > Axustes > Avanzado > Configuración da páxina</a>.

en: Confirm email and view order
gl_ES: Confirmar correo electrónico e ver pedido

en: Confirm navigation
gl_ES: Confirmar navegación

en: Confirm new password
gl_ES: Confirma o teu novo contrasinal

en: Confirm sign-up
gl_ES: Confirmar rexistro

en: Congolese franc
gl_ES: Franco congolés

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
gl_ES: Noraboa por conseguir o teu primeiro pedido dun cliente! Aprende como xestionar os teus pedidos.

en: Congratulations on processing %s orders!
gl_ES: Noraboa por ter procesado %s pedidos!

en: Congratulations on the sale!
gl_ES: Noraboa pola venda.

en: Congratulations on the sale.
gl_ES: Felicitacións pola venda 🙌

en: Connect
gl_ES: Conectar

en: Connect your store to Jetpack
gl_ES: Conecta a túa tenda a Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
gl_ES: Conecta a túa tenda a Jetpack para activar características adicionais

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
gl_ES: Conecta a túa tenda para activar WooCommerce Services

en: Connected to WooCommerce.com
gl_ES: Conectado a WooCommerce.com

en: Connection password:
gl_ES: Contrasinal de conexión:

en: Consumer key
gl_ES: Clave do cliente

en: Consumer key ending in
gl_ES: Clave do cliente que termina en

en: Consumer key is invalid.
gl_ES: A clave de cliente non é válida.

en: Consumer secret
gl_ES: Clave secreta de cliente

en: Consumer secret is invalid.
gl_ES: A clave secreta do cliente non é válida

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
gl_ES: Contén o bloque <strong>%1$s</strong>

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
gl_ES: Contén o shortcode <strong>%1$s</strong>

en: Content background
gl_ES: Fondo do contido

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
gl_ES: Datos do contido para a nota. Cadea JSON. Dispoñible para relocalización.

en: Content of the note.
gl_ES: Contido da nota.

en: Content type
gl_ES: Tipo de contido

en: Content type.
gl_ES: Tipo de contido.

en: Content…
gl_ES: Contido…

en: Context
gl_ES: Contexto

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
gl_ES: ID do contexto no que se desestimou o incentivo.

en: Continue
gl_ES: Continuar

en: Continue shopping
gl_ES: Continuar mercando

en: Continue with Jetpack
gl_ES: Seguir con Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
gl_ES: Seguir con WooCommerce Services

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
gl_ES: Controla o tempo que o complemento almacenará os rexistros de notificacións non verificados na base de datos. Introduce cero ou deixa este campo baleiro se queres almacenar as solicitudes de rexistro caducadas indefinidamente.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
gl_ES: Xestiona a visualización do campo Apartamento (dirección_2) no pago.

en: Controls the display of the company field in checkout.
gl_ES: Xestiona a visualización do campo Empresa no pago.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
gl_ES: Xestiona a visualización do campo Teléfono no pago.

en: Controls the stock status of the product.
gl_ES: Controla o estado do inventario do produto.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
gl_ES: Controla se o produto se mostra (ou non) como «hai existencias» ou «esgotado» na tenda.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
gl_ES: Controla se a variación aparece como "en inventario" ou "fóra de inventario" na portada.

en: Conversion
gl_ES: Conversión

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
gl_ES: Convirte e conserva aos clientes con márketing automatizado que se encargará de facer o traballo duro por ti.

en: Convert order coupon data to the simplified format
gl_ES: Convirte os datos do cupón de pedido ao formato simplificado

en: Cook Islands
gl_ES: Illas Cook

en: Copied!
gl_ES: Copiado!

en: Copy
gl_ES: Copiar

en: Copy billing address
gl_ES: Copiar enderezo de facturación

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
gl_ES: Copiar a información de facturación á información de envío? Esto eliminará calquera información de envío previamente introducida.

en: Copy file to theme
gl_ES: Copiar arquivo ao tema

en: Copy for GitHub
gl_ES: Copia para GitHub

en: Copy for support
gl_ES: Copia para soporte

en: Copy from billing address
gl_ES: Copiar do enderezo de facturación

en: Copy link
gl_ES: Copiar ligazón

en: Copy to a new draft
gl_ES: Copiar a un novo borrador

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
gl_ES: Produciuse un erro o copiar o portapapeis. Preme Ctrl/Cmd+C para copiar.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
gl_ES: O copiado ao portapapeles fallou. Deberías poder facer clic dereito no botón e copiar.

en: Cost
gl_ES: Custo

en: Cost (%s)
gl_ES: Custo (%s)

en: Cost Total
gl_ES: Custo total

en: Cost of Goods Sold
gl_ES: Custo dos produtos vendidos

en: Cost of Goods Sold data.
gl_ES: Datos do custo dos produtos vendidos

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
gl_ES: Datos do custo dos produtos vendidos. Só dispoñible para artigos da liña de produtos.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
gl_ES: Datos do custo de produtos vendidos. Só dispoñible para as partidas de devolución de produtos.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
gl_ES: Valores do custo dos produtos vendidos.

en: Cost of goods
gl_ES: Custo dos bens

en: Cost of the marketing campaign.
gl_ES: Custo da campaña de márketing.

en: Cost per unit: %s
gl_ES: Custo por unidade: %s

en: Cost value
gl_ES: Valor de custo

en: Costa Rican col&oacute;n
gl_ES: Colón costarricense

en: Could not access file.
gl_ES: Non se puido acceder ao arquivo

en: Could not access the log file directory.
gl_ES: Non se puido acceder ao directorio do arquivo de rexistro.

en: Could not access the specified files.
gl_ES: Non se puido acceder aos arquivos especificados.

en: Could not create order in posts table.
gl_ES: Non se puido crear o pedido na táboa «posts».

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
gl_ES: Non se atoparon subscricións na túa conta de WooCommerce.com

en: Could not find classname for order ID %d
gl_ES: Non se puido encontrar a propiedade classname para o ID do pedido %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
gl_ES: Non se puido permitir o acceso - pode que o usuario xa tivera acceso a este arquivo ou que non especificara o seu correo electrónico de facturación. Asegúrate de ter establecido o correo electrónico de facturación e de que o pedido sexa guardado.

en: Could not mark the order as paid.
gl_ES: Non se puido marcar o pedido como pagado.

en: Could not persist order to database table "%s".
gl_ES: Non se puido manter o pedido na táboa da base de datos «%s».

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
gl_ES: Non se puido procesar o cambio da acción: «%1$s» (ID: %2$d). Erro: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
gl_ES: Non se puido rexistrar o padrón «%1$s» como padrón de bloques (o slug «%2$s» non é válido)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
gl_ES: Non se puido rexistrar o padrón «%s» como padrón de bloques (falta o campo «Slug»)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
gl_ES: Non se puido rexistrar o padrón «%s» como padrón de bloques (falta o campo «Título»)

en: Could not start the installation process. Reason:
gl_ES: O proceso de instalación non se puido iniciar. Motivo:

en: Could not update shipping method.
gl_ES: Non se puido actualizar o método de envío.

en: Could not update the attribute.
gl_ES: Non se puido actualizar o atributo.

en: Could not write to template file.
gl_ES: Non se puido escribir no arquivo de modelo.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
gl_ES: Non se puido escribir no directorio temporal. Proba a descargar os arquivos un a un no seu lugar.

en: Count
gl_ES: Conta

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
gl_ES: Contar as descargas incluso se só se obtén unha parte do arquivo.

en: Count partial downloads
gl_ES: Contar descargas parciais

en: Country / Region
gl_ES: País/Rexión

en: Country / Region.
gl_ES: País / Rexión.

en: Country / State
gl_ES:  	País / Rexión

en: Country / region
gl_ES: País/rexión

en: Country ISO 3166 code.
gl_ES: Código ISO 3166 do país.

en: Country code
gl_ES: Código do país

en: Country code (ISO 3166-1 alpha-2).
gl_ES: Código de país (ISO 3166-1 alpha-2).

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
gl_ES: Código do país en formato ISO 3166-1 alpha-2.

en: Country code to retrieve offline payment methods for.
gl_ES: Código de país para o que obter métodos de pago sen conexión.

en: Country code.
gl_ES: Código de país

en: Country&nbsp;code
gl_ES: Código de país

en: Country/Region
gl_ES: País/Rexión

en: Country/Region (optional)
gl_ES: País/Rexión (opcional)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
gl_ES: Código de país/rexión en formato ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
gl_ES: Provincia

en: Coupon | Coupons
gl_ES[0]: Cupón

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
gl_ES: O cupón «%s» non se pode aplicar porque non existe.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
gl_ES: O cupón «%s» non se pode aplicar porque non é válido.

en: Coupon "%s" has expired.
gl_ES: O cupón «%s» caducou.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
gl_ES: O cupón %s foi usado noutra transacción durante o pagamento e chegou ao seu límite de uso. Elimina o cupón e inténtao de novo.

en: Coupon ID.
gl_ES: ID do cupón.

en: Coupon amount
gl_ES: Importe do cupón

en: Coupon applied: "%s".
gl_ES: Cupón aplicado: «%s».

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
gl_ES: O cupón non se puido eliminar debido a que xa non está aplicado no carriño.

en: Coupon code
gl_ES: Código de cupón

en: Coupon code "%s" already applied!
gl_ES: O código do cupón «%s» xa se aplicou!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
gl_ES: O código do cupón «%s» xa se aplicou.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
gl_ES: O código de cupón xa existe - os clientes usarán o derradeiro cupón que teña este código.

en: Coupon code applied successfully.
gl_ES: O código de cupón aplicouse correctamente.

en: Coupon code is required.
gl_ES: O código de cupón é obligatorio

en: Coupon code removed successfully.
gl_ES: O código do cupón eliminouse correctamente.

en: Coupon code.
gl_ES: Código do cupón

en: Coupon created
gl_ES: Cupón creado

en: Coupon creation date in GMT.
gl_ES: Data de creación do cupón en GMT.

en: Coupon creation date.
gl_ES: Data de creación do cupón.

en: Coupon data
gl_ES: Datos do cupón

en: Coupon deleted
gl_ES: Cupón eliminado

en: Coupon description.
gl_ES: Descrición do cupón.

en: Coupon discount type.
gl_ES: Tipo de desconto do cupón.

en: Coupon does not exist in the cart.
gl_ES: O cupón non existe no carriño.

en: Coupon does not exist.
gl_ES: O cupón non existe.

en: Coupon draft updated.
gl_ES: Borrador do cupón actualizado.

en: Coupon expiration date in GMT.
gl_ES: Data de caducidade do cupón en GMT.

en: Coupon expiration date.
gl_ES: Data de caducidade do cupón.

en: Coupon expiry date
gl_ES: Data de caducidade do cupón

en: Coupon has been removed.
gl_ES: O cupón foi eliminado.

en: Coupon is not valid.
gl_ES: O cupón non é válido.

en: Coupon item ID is readonly.
gl_ES: O ID do elemento do cupón é de só lectura.

en: Coupon removed: "%s".
gl_ES: Cupón eliminado: «%s».

en: Coupon restored
gl_ES: Cupón restaurado

en: Coupon saved.
gl_ES: Cupón gardado.

en: Coupon scheduled for: %s.
gl_ES: Cupón programado para: %s.

en: Coupon submitted.
gl_ES: Cupón presentado.

en: Coupon type
gl_ES: Tipo de cupón

en: Coupon type name.
gl_ES: Nome do tipo de cupón

en: Coupon updated
gl_ES: Cupón actualizado

en: Coupon updated.
gl_ES: Cupón actualizado.

en: Coupon(s)
gl_ES: Cupón(s)

en: Coupon(s):
gl_ES: Cupón(s):

en: Coupon:
gl_ES: Cupón:

en: Coupon: %s
gl_ES: Cupón: %s

en: Coupons
gl_ES: Cupóns

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
gl_ES: Os cupóns son unha boa forma de ofrecer descontos e recompensas os teus clientes. Aparecerán aquí unha vez creados.

en: Coupons are disabled.
gl_ES: Os cupóns están desactivados.

en: Coupons by date
gl_ES: Cupóns por data

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
gl_ES: Poden aplicarse cupóns desde as páxinas do carriño e de finalizar compra.

en: Coupons detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de cupóns.

en: Coupons discounts
gl_ES: Cupóns de desconto

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
gl_ES: Cupóns para grupos. Permite limitar os cupóns a determinadas funcións ou membros dun grupo. Funciona co plugin gratuíto Groups.

en: Coupons line data.
gl_ES: Datos das liñas de cupóns.

en: Coupons list
gl_ES: Lista de cupóns

en: Coupons lookup table
gl_ES: Táboa de busca de cupóns

en: Coupons lookup table does not exist.
gl_ES: A táboa de busca de cupóns non existe.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
gl_ES: Entradas da táboa de busca de cupóns con importe de desconto cero reparadas con éxito. Procesáronse %1$d entradas con %2$d erros.

en: Coupons navigation
gl_ES: Navegación de cupóns

en: Coupons totals.
gl_ES: Totales de cupóns.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
gl_ES: Esta xerra, fabricada en resistente vidro groso, garante unha calidade duradeira, polo que é perfecta para o uso diario cun toque de encanto vintage.

en: Create
gl_ES: Crear

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
gl_ES: Crea cupóns con «crédito da tenda» para que os clientes o troquen no momento do pago.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
gl_ES: Crear columnas do custo dos bens vendidos na táboa de consulta de metadatos do produto

en: Create Order
gl_ES: Crear pedido

en: Create Product
gl_ES: Crear produto

en: Create a new order with customer information, line items, shipping details, and payment information.
gl_ES: Crea un pedido coa información do cliente, os artigos, os detalles de envío e a información de pago.

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
gl_ES: Crea un produto en WooCommerce co nome, o prezo, a descrición e outros atributos do produto.

en: Create a new webhook
gl_ES: Crear un novo webhook

en: Create a product
gl_ES: Crear un produto

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
gl_ES: Crea unha URL exclusiva que aplique un desconto e, se o desexas, engade un o varios produtos ao carriño de compra do cliente.

en: Create account password
gl_ES: Crear un contrasinal para a conta

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
gl_ES: Crea campañas publicitarias e chega a mil millóns de usuarios en todo o mundo con %1$sTikTok for WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
gl_ES: Crea campañas de anuncios con TikTok

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
gl_ES: Crea campañas publicitarias e chega a mil millóns de usuarios en todo o mundo con TikTok for WooCommerce

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
gl_ES: Crea campañas de anuncios e chega a miles de millóns de usuarios globais.

en: Create an API key
gl_ES: Crear unha clave de API

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
gl_ES: Crea unha conta cando os convidados se subscriban ás notificacións de stock.

en: Create an account with %s
gl_ES: Crear unha conta con %s

en: Create an account?
gl_ES: Queres crear unha conta como cliente?

en: Create and save
gl_ES: Crear e gardar

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
gl_ES: Crea e envía correos electrónicos de seguimento de compras, boletíns de noticias e campañas promocionais directamente desde o teu escritorio.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
gl_ES: Crea e utiliza índices de busca de texto completo para pedidos. Esta función só funciona co almacenamento de pedidos de alto rendemento.

en: Create anything
gl_ES: Crea o que ti queiras

en: Create columns
gl_ES: Crear columnas

en: Create coupons
gl_ES: Crear cupóns

en: Create customers
gl_ES: Crear clientes

en: Create default WooCommerce pages
gl_ES: Crea as páxinas por defecto de WooCommerce

en: Create fulfillment response.
gl_ES: Resposta ao crear o pedido.

en: Create new brand
gl_ES: Crear nova marca

en: Create new category
gl_ES: Crear nova categoría

en: Create orders
gl_ES: Crear pedidos

en: Create pages
gl_ES: Crear páxinas

en: Create products
gl_ES: Crear produtos

en: Create shipping method
gl_ES: Crear método de envío

en: Create some products
gl_ES:  	Crea algúns produtos

en: Create value
gl_ES: Crear valor

en: Create webhooks
gl_ES: Crear webhooks

en: Create your first coupon
gl_ES: Crea o teu primeiro cupón

en: Created
gl_ES: Creado

en: Created at
gl_ES: Creado o

en: Creating %d action | Creating %d actions
gl_ES[0]: Creando %d acción
gl_ES[1]: Creando %d accións

en: Creating product review failed.
gl_ES: Fallou a creación da valoración do produto.

en: Creative format
gl_ES: Formato creativo

en: Credit card
gl_ES: Tarxeta de crédito

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
gl_ES: Tarxetas de crédito e débito, Apple Pay, Google Pay e máis.

en: Crete
gl_ES: Creta

en: Critical
gl_ES: Crítico

en: Croatia
gl_ES: Croacia

en: Croatian kuna
gl_ES: Kuna croata

en: Cross-sells
gl_ES: Vendas cruzadas

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
gl_ES: Vendas cruzadas son produtos que promocionas no carriño, en base ao producto actual.

en: Crypto Payments
gl_ES: Pagos con criptomoedas

en: Cuban convertible peso
gl_ES: Peso convertible cubano

en: Cuban peso
gl_ES: Peso cubano

en: Currency
gl_ES: Moeda

en: Currency code (ISO 4217).
gl_ES: Código de moeda (ISO 4217).

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
gl_ES: Código de moeda (en formato ISO) para os prezos mostrados.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
gl_ES: Unidade menor da moeda (número de díxitos a continuación do separador decimal) para os prezos mostrados.

en: Currency options
gl_ES: Opcións de moeda

en: Currency position
gl_ES: Localización da moeda

en: Currency position.
gl_ES: Posición da moneda

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
gl_ES: Símbolo de moeda para a moeda que pode usarse para dar formato aos prezos mostrados.

en: Currency symbol position for this country.
gl_ES: Posición do símbolo de moeda para este país.

en: Currency symbol.
gl_ES: Símbolo de moeda.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
gl_ES: A moeda na que se creou o pedido, en formato ISO.

en: Currency the refund was created with, in ISO format.
gl_ES: Moeda na que se emitiu o reembolso, en formato ISO.

en: Currency.
gl_ES: Moeda.

en: Current
gl_ES: Actual

en: Current enabled state for all payment methods.
gl_ES: Estado actual habilitado para todos os métodos de pago.

en: Current page
gl_ES: Páxina actual

en: Current page of the collection.
gl_ES: Páxina actual da colección.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
gl_ES: A recuperación da páxina actual debe ser chamada non despois do gancho `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
gl_ES: Contrasinal actual (deixar en branco se non queres efectuar cambios no contrasinal)

en: Current plugin version.
gl_ES: Versión actual do plugin.

en: Current price is: %s.
gl_ES: O prezo actual é: %s.

en: Current product price.
gl_ES: Prezo actual do produto.

en: Current set billing address for the customer.
gl_ES: O enderezo de facturación actual do cliente.

en: Current set shipping address for the customer.
gl_ES: O enderezo de envío actual do cliente.

en: Current state configuration of the payment method.
gl_ES: Configuración actual do método de pago.

en: Current variation price.
gl_ES: Prezo actual da variación.

en: Currently syncing orders... %s pending
gl_ES: Actualmente sincronizando pedidos… %s pendentes

en: Custom
gl_ES: Persoalizado

en: Custom Email Styles
gl_ES: Estilos de correo electrónico personalizados

en: Custom Fields
gl_ES: Campos personalizados

en: Custom Link
gl_ES: Ligazón personalizada

en: Custom base
gl_ES: Base personalizada

en: Custom field deleted.
gl_ES: Campo personalizado eliminado.

en: Custom field updated.
gl_ES: Campo personalizado actualizado

en: Custom fields
gl_ES: Campos personalizados

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
gl_ES: Os campos personalizados poden utilizarse de diversas formas, como para compartir información máis detallada sobre os produtos, amosar máis campos de entrada ou organizar o inventario interno. %1$sMáis información sobre os campos personalizados%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
gl_ES: Os campos personalizados pódense utilizar para engadir metadatos adicionais a un pedido que podes %1$susar no teu tema%2$s.

en: Custom fonts
gl_ES: Fontes personalizadas

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
gl_ES: Non se activou o uso da táboa de pedidos personalizados. Se estás facendo probas, podes activalo coas instrucións de proba que encontrarás en %s.

en: Custom order tables could not be created.
gl_ES: Non se puideron crear as táboas de pedidos personalizadas.

en: Custom order tables does not exist, creating...
gl_ES: Non existen as táboas de pedidos personalizadas, creando...

en: Custom order tables were created successfully.
gl_ES: As táboas de pedidos personalizadas creáronse correctamente.

en: Custom ordering
gl_ES: Orden personalizado

en: Custom ordering position.
gl_ES: Posición de orde personalizado.

en: Custom orders tables have been deleted.
gl_ES: Elimináronse as táboas de pedidos personalizadas.

en: Custom:
gl_ES: Persoalizado

en: Customer
gl_ES: Cliente

en: Customer Country
gl_ES: País do cliente

en: Customer Data
gl_ES: Datos do cliente

en: Customer Email
gl_ES: Correo electrónico do cliente

en: Customer First Name
gl_ES: Nome do cliente

en: Customer Full Name
gl_ES: Nome completo do cliente

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
gl_ES: ID do cliente se está rexistrado. Devolverá 0 para os invitados.

en: Customer ID is invalid.
gl_ES: O ID do cliente non é válido.

en: Customer ID.
gl_ES: ID de cliente.

en: Customer IP: %s
gl_ES: IP do cliente: %s

en: Customer Last Name
gl_ES: Apelidos do cliente

en: Customer Name
gl_ES: Nome do cliente

en: Customer Username
gl_ES: Nome de usuario do cliente

en: Customer billing address
gl_ES: Enderezo de pedido do cliente

en: Customer created
gl_ES: Cliente creado

en: Customer deleted
gl_ES: Cliente eliminado

en: Customer details
gl_ES: Datos de cliente

en: Customer download link
gl_ES: Enlace de descarga do cliente

en: Customer download log
gl_ES: Rexistro de descargas do cliente

en: Customer download permissions have been retained.
gl_ES: Os permisos de descarga do cliente conserváronse.

en: Customer downloads
gl_ES:  	Descargas do cliente

en: Customer first name.
gl_ES: Nome do cliente.

en: Customer history
gl_ES: Historial do cliente

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
gl_ES: A información de cliente, como o teu nome, enderezo de correo electrónico e a información de facturación e envío.

en: Customer last name.
gl_ES: Apelidos do cliente.

en: Customer list
gl_ES: Listado de clientes

en: Customer login name.
gl_ES: Nome de usuario do cliente.

en: Customer matched zone "%s"
gl_ES: Zona de coincidencia co clienten "%s"

en: Customer note
gl_ES: Nota do cliente

en: Customer note added
gl_ES: Nota para o cliente engadida

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
gl_ES: As notas dos clientes son enviadas cando agregas unha nota a un pedido.

en: Customer notes about the order
gl_ES: As notas dos clientes sobre o pedido

en: Customer orders
gl_ES: Pedidos de clientes

en: Customer password for new accounts, if applicable.
gl_ES: Contrasinal do cliente para contas novas, se procede.

en: Customer password.
gl_ES: Contrasinal do cliente.

en: Customer payment page &rarr;
gl_ES: Páxina de pago do cliente &rarr;

en: Customer provided note
gl_ES: Nota do cliente

en: Customer provided note:
gl_ES: Nota ofrecida polo cliente:

en: Customer role.
gl_ES: Rol do cliente.

en: Customer sales
gl_ES: Vendas do cliente

en: Customer shipping address
gl_ES: Enderezo de envío do cliente

en: Customer stock notifications
gl_ES: Notificacións de stock para clientes

en: Customer type
gl_ES: Tipo de cliente

en: Customer type name.
gl_ES: Nome do tipo de cliente.

en: Customer updated
gl_ES: Cliente actualizado

en: Customer's IP address.
gl_ES: Enderezo IP do cliente.

en: Customer:
gl_ES: Cliente:

en: Customers
gl_ES: Clientes

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
gl_ES: Os clientes poden crear unha conta tras realizar o seu pedido. Personaliza as mensaxes %1$saquí%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
gl_ES: Os clientes poden crear unha conta antes de facer o seu pedido.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
gl_ES: Os clientes siguen podendo gardar o arquivo no seu dispositivo, pero por defecto o arquivo abrirase en vez de descargarse (non funciona coas redireccións).

en: Customers detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de clientes.

en: Customers do not support trashing.
gl_ES: Os clientes non soportan ser movidos á papeleira.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
gl_ES: Os clientes deben iniciar sesión para poder subscribirse ás notificacións de stock.

en: Customers totals.
gl_ES: Totales de clientes.

en: Customers vs. guests
gl_ES: Clientes ou convidados

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
gl_ES: Os clientes terán que gastar esta cantidade para conseguir o envío gratuíto.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
gl_ES: Os clientes non poderán comprar bens físicos da túa tienda ata que estea dispoñible un método de envío.

en: Customizable products
gl_ES: Produtos personalizables

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
gl_ES: Personaliza a cor dos teus botóns e ligazóns. %s por defecto.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
gl_ES: Personaliza a apariencia dos teus correos electrónicos de notificación.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
gl_ES: Personaliza o teu modelo de correo electrónico de WooCommerce e previsualízao a continuación.

en: Customize your emails
gl_ES: Personaliza os teus correos electrónicos

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
gl_ES: Personaliza a túa tenda online con bloques de WooCommerce

en: Customize your store
gl_ES: Personaliza a túa tenda

en: Cyprus
gl_ES: Chipre

en: Czech Republic
gl_ES: República Checa

en: Czech koruna
gl_ES: Coroa checa

en: DESC
gl_ES: Desc

en: Daily Cron
gl_ES: Tarefa diaria

en: Danish krone
gl_ES: Coroa danesa

en: Dashboard
gl_ES: Escritorio

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
gl_ES: Os datos da táboa de publicacións parecen máis recentes que os das táboas HPOS. Compara os datos do pedido con «wp wc hpos diff %1$d» e utiliza «wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos» para arranxalo.

en: Data resource ID.
gl_ES: ID do recurso dos datos.

en: Data resource description.
gl_ES: Descrición do recurso dos datos.

en: Data store:
gl_ES: Almacén de datos:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
gl_ES: Datos a pasar co método de pagamento ao procesar o pagamento.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
gl_ES: Datos: %1$.2fMB + Índice: %2$.2fMB + Motor %3$s

en: Database
gl_ES: Base de datos

en: Database (not recommended on live sites)
gl_ES: Base de datos (non se recomenda en sitios en produción)

en: Database Data Size
gl_ES:  	Tamaño dos datos da base de datos

en: Database File Path
gl_ES: Ruta do arquivo da base de datos

en: Database Index Size
gl_ES: Tamaño do índice da base de datos

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
gl_ES: Campo de data da base de datos que se ten en conta para os informes de ingresos e pedidos

en: Database error.
gl_ES: Erro da base de datos.

en: Database information:
gl_ES: Información da base de datos:

en: Database prefix
gl_ES: Prefixo da base de datos

en: Database prefix.
gl_ES: Prefixo da base de datos.

en: Database settings
gl_ES: Axustes da base de datos

en: Database tables missing
gl_ES: Faltan táboas na base de datos

en: Database tables.
gl_ES: Táboas da base de datos.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
gl_ES: A rutina de actualización da base de datos programouse para executarse en segundo plano.

en: Database verified successfully.
gl_ES: A base de datos verificouse correctamente.

en: Database.
gl_ES: Base de datos

en: Datastore currently in use for orders.
gl_ES: Almacén de datos actualmente en uso para os pedidos.

en: Date
gl_ES: Data

en: Date Paid
gl_ES: Data de pago

en: Date Type
gl_ES: Tipo de data

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
gl_ES: Data despois da cal o usuario debería recibir un recordatorio da nota, se a houbera (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
gl_ES: Data despois da cal o usuario debería recibir un recordatorio da nota, se a houbese.

en: Date created
gl_ES: Data de creación

en: Date created:
gl_ES: Data de creación:

en: Date last active GMT.
gl_ES: Data da última actividade GMT.

en: Date last active.
gl_ES: Data da última actividade.

en: Date modified
gl_ES: Data de modificación

en: Date registered GMT.
gl_ES: Data de rexistro GMT.

en: Date registered.
gl_ES: Data de rexistro.

en: Date sale price ends
gl_ES: Día en que termina o prezo rebaixado

en: Date sale price starts
gl_ES: Día en que empeza o prezo rebaixado

en: Date the note was created (GMT).
gl_ES: Data na que se creou a nota (GMT).

en: Date the note was created.
gl_ES: Data na que se creou a nota.

en: Date the order was created, as GMT.
gl_ES: Data na que se creou o pedido, en GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
gl_ES: Data na que se creou o pedido, na zona horaria do sitio.

en: Date:
gl_ES: Data:

en: Day(s)
gl_ES: Día(s)

en: Debug
gl_ES: Depuración

en: Debug log
gl_ES: Rexistro de depuración

en: Debug mode
gl_ES: Modo de depuración

en: Decimal precision of the returned prices.
gl_ES: Precisión decimal dos prezos ofrecidos.

en: Decimal separator
gl_ES: Separador decimal

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
gl_ES: Separador decimal para mostrar os precios para este país.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
gl_ES: Separador decimal para a moeda que pode usarse para dar formato aos prezos mostrados.

en: Decimal separator.
gl_ES: Coma decimal

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
gl_ES: Diminuír o prezo existente en (cantidade fixa ou %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
gl_ES: Diminución do prezo de oferta existente en (cantidade fixa ou %):

en: Decrease existing stock by:
gl_ES: Reducir o inventario existente en:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
gl_ES: Reducir prezos normais (cantidade fixa ou porcentaxe)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
gl_ES: Reducir prezos rebaixados (cantidade fixa ou porcentaxe)

en: Default
gl_ES: Predeterminado

en: Default Date Range
gl_ES: Rango de datas por defecto

en: Default Form Values
gl_ES: Valores por defecto do formulario

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
gl_ES: Código de moeda ISO4127 por defecto para o país.

en: Default attribute
gl_ES: Atributo por defecto

en: Default block content
gl_ES: Contido do bloque por defecto

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
gl_ES: Sen categoría

en: Default customer location
gl_ES: Ubicación do cliente por defecto

en: Default product category cannot be deleted.
gl_ES: A categoría de produtos por defecto non se puede borrar.

en: Default product sorting
gl_ES: Orde de produtos por defecto

en: Default sort order
gl_ES: Orden predeterminado

en: Default sort order.
gl_ES: Orde por defecto.

en: Default sorting
gl_ES: Orden predeterminado

en: Default sorting (custom ordering + name)
gl_ES: Orde predeterminado (orde personalizado + nome)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
gl_ES: Por defecto a zona horaria é %s - debe ser UTC

en: Default timezone is UTC
gl_ES: Por defecto a zona horaria é GMT

en: Default timezone.
gl_ES: Zona horaria por defecto.

en: Default to customer billing address
gl_ES: Por defecto ao enderezo de facturación do cliente

en: Default to customer shipping address
gl_ES: Por defecto ao enderezo de envío do cliente

en: Default value for the setting.
gl_ES: Valor por defecto para o axuste.

en: Default values for generated variations.
gl_ES: Valores por defecto para as variacións xeradas.

en: Defaults variation attributes.
gl_ES: Atributos da variación por defecto.

en: Define if the attribute can be used as variation.
gl_ES: Definir se o atributo pode ser usado como variación.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
gl_ES: Definir se o atributo é visible na pestana de «Información adicional» na páxina do produto.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
gl_ES: Definir se o pedido está pago. Establecerá o estado a procesando e reducirá o inventario dos artigos.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
gl_ES: Define se a variación é visible na páxina do produto.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
gl_ES: Define o texto que se mostrará despois dos prezos dos produtos. Podería ser, por exemplo, «IVE incluído», para así explicar a túa política de prezos. Tamén podes por aquí a substitución de prezos, usando algunha destas posibilidades: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
gl_ES: Define se todo o produto está suxeito a impostos ou non, ou só o custo de envío do mesmo.

en: Defined cost value.
gl_ES: Valor do custo definido.

en: Delete
gl_ES: Eliminar

en: Delete "%s" permanently
gl_ES: Borrar "%s" permanentemente

en: Delete Permanently
gl_ES: Borrar permanentemente

en: Delete Product
gl_ES: Borrar produto

en: Delete WooCommerce tax rates
gl_ES: Borar todas os tipos impositivos de WooCommerce

en: Delete all variations
gl_ES: Eliminar todas as variacións

en: Delete an Inbox Notification
gl_ES: Eliminar unha notificación da bandexa de entrada

en: Delete fee
gl_ES: Eliminar tarifa

en: Delete fulfillment meta data response.
gl_ES: Resposta de eliminación de metadatos de pedido.

en: Delete fulfillment response.
gl_ES: Resposta ao eliminar o pedido.

en: Delete image
gl_ES: Eliminar imaxe

en: Delete item
gl_ES: Eliminar elemento

en: Delete log
gl_ES: Borrar rexistro

en: Delete note
gl_ES: Eliminar nota

en: Delete orphaned variations
gl_ES: Borrar variacións orfas

en: Delete payment method
gl_ES: Eliminar método de pago

en: Delete permanently
gl_ES: Borrar permanentemente

en: Delete shipping
gl_ES: Eliminar envío

en: Delete tax rates
gl_ES: Borrar tipos impositivos

en: Delete template file
gl_ES: Eliminar arquivo de modelo

en: Delete the custom orders tables
gl_ES: Eliminar táboas de pedidos personalizadas

en: Delete the selected notifications permanently?
gl_ES: Eliminar as notificacións seleccionadas permanentemente?

en: Delete this log file permanently?
gl_ES: Queres borrar este arquivo de rexistro permanentemente?

en: Delete this notification permanently?
gl_ES: Eliminar esta notificación permanentemente?

en: Delete this review permanently
gl_ES: Borrar esta valoración permanentemente

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
gl_ES: Eliminar os rexistros de notificacións non verificados despois de (en días).

en: Deleted
gl_ES: Eliminado

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
gl_ES[0]: Eliminouse %1$d acción
gl_ES[1]: Elimináronse %1$d accións

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
gl_ES: Borrado %1$s e axustado o inventario (%2$s)

en: Deleted %s
gl_ES: Eliminado %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
gl_ES:  Borradas todas as sesións activas, e gardados %d carriños.

en: Deletes unused variations.
gl_ES: Borra as variacións sen utilizar.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
gl_ES[0]: Eliminando %d acción
gl_ES[1]: Eliminando %d accións

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
gl_ES: Eliminar unha categoría non elimina os produtos nesa categoría. No seu lugar aos produtos que soamente tiñan asignada a categoría eliminada, asígnaselles a categoría %s.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
gl_ES: Sorprende aos clientes e mellora as vendas orgánicas enviando un correo electrónico especial de cumpreanos de WooCommerce e un cupón para celebrar o seu día especial.

en: Delimiter
gl_ES: Delimitador

en: Delivery URL
gl_ES: URL de entrega

en: Delivery fee
gl_ES: Gastos de envío

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
gl_ES: Texto do tempo estimado de espera, p.ex. 3-5 días laborais.

en: Denmark
gl_ES: Dinamarca

en: Deny
gl_ES: Denegar

en: Department
gl_ES: Departamento

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
gl_ES: Describe este produto. Que o fai único? Cales son as súas características máis importantes?

en: Description
gl_ES: Descripción

en: Description (optional)
gl_ES: Descrición (opcional)

en: Description for the setting field.
gl_ES: Descrición do campo de axuste.

en: Description is missing.
gl_ES: Falta a descrición.

en: Description of the marketing campaign type.
gl_ES: Descrición do tipo de campaña de márketing.

en: Description of the marketing channel.
gl_ES: Descrición da canle de márketing

en: Description of the payment method.
gl_ES: A descrición do método de pago.

en: Description of the settings group.
gl_ES: Descrición do grupo de axustes.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
gl_ES: Descrición da tarifa de envío, p.ex. Enviada por encomenda.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
gl_ES: Deseña a túa tenda cunha integración profunda con WooCommerce. Se activas isto, instalaremos <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, e o teu tema actual <em>%s</em> desactivarase.

en: Desktop
gl_ES: Sobremesa

en: Destination logger must be configured before running a migration
gl_ES: O rexistrador de destinos debe configurarse antes de executar unha migración

en: Destination store must be configured before running a migration
gl_ES: O almacenamento de destino debe configurarse antes de executar unha migración

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
gl_ES: Actualmente non dispomos de información detallada sobre as fontes rexistradas.

en: Details
gl_ES: Detalles

en: Details about the store that are shown in email receipts.
gl_ES: Información sobre a tenda que se mostra nos recibos por correo electrónico.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
gl_ES: Non hai información dispoñible deste cliente, xa que este usuario non existe no sitio actual.

en: Details for order #%s,
gl_ES: Detalles do pedido n.º %s,

en: Details for order #{order_number}
gl_ES: Detalles do pedido #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
gl_ES: Detalles do pedido #{order_number} en {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
gl_ES: Determina como se mostran os valores deste atributo.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
gl_ES: Determina se se mostran os produtos do catálogo ocultos ou visibles.

en: Determines the display order of payment gateways during checkout.
gl_ES: Determina a orde en que se mostran as pasarelas de pago durante o pago.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
gl_ES: Determina o orden dos termos nas páxinas de produtos da tenda. Si usas un orden personalizado podes arrastrar e soltar os termos neste atributo.

en: Determines the type of discount that will be applied.
gl_ES: Determina o tipo de desconto que será aplicado.

en: Device type
gl_ES: Tipo de dispositivo

en: Did the tool run successfully?
gl_ES: Executouse con éxito a ferramenta?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
gl_ES: Sabías que podes imprimir etiquetas de envío en casa?

en: Differences found for order %d:
gl_ES: Encontráronse diferencias para o pedido %d:

en: Dimensions
gl_ES: Dimensións

en: Dimensions (%s)
gl_ES: Dimensións (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
gl_ES: Dimensións (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
gl_ES: Unidade de dimensións

en: Direct
gl_ES: Directo

en: Direct access to leading carriers
gl_ES: Acceso directo ás principais empresas de transporte

en: Direct bank transfer
gl_ES: Transferencia bancaria directa

en: Direct payments to email address:
gl_ES: Pagos directos ao enderezo de correo electrónico:

en: Direct updates
gl_ES: Actualizacións directas

en: Directory size: %s
gl_ES: Tamaño do directorio: %s

en: Disable
gl_ES: Desactivar

en: Disable rule
gl_ES: Desactivar regra

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
gl_ES: Desactivar envío e cálculos de envío

en: Disabled
gl_ES: Desactivado

en: Disabled Features
gl_ES: Funcións desactivadas

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
gl_ES: Desactivado nos <a href="%s" aria-label="stock management store settings">axustes da tenda</a>.

en: Disconnect
gl_ES: Desconectar

en: Discount (%s)
gl_ES: Desconto (%s)

en: Discount amount
gl_ES: Importe de desconto

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
gl_ES: Importe do desconto que aparece no cupón (valor absoluto ou unha porcentaxe, segundo o tipo de desconto).

en: Discount amount in cents.
gl_ES: Importe do desconto en céntimos.

en: Discount total tax.
gl_ES: Imposto total do desconto.

en: Discount total.
gl_ES: Desconto total.

en: Discount type
gl_ES: Tipo de desconto

en: Discount type.
gl_ES: Tipo de desconto.

en: Discount:
gl_ES: Desconto:

en: Discounted labels from top global carriers
gl_ES: Etiquetas de desconto dos principais operadores globais

en: Discounted orders
gl_ES: Pedidos con desconto

en: Discounted price:
gl_ES: Prezo con desconto:

en: Discounted rates
gl_ES: Tarifas con desconto

en: Discounts calculated at checkout.
gl_ES: Os descontos calcúlanse no momento do pago.

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
gl_ES: Descubre formas de ampliar a túa tenda cunha visita ao mercado Woo

en: Dismiss
gl_ES: Descartar

en: Dismiss the gateway
gl_ES: Descartar a pasarela

en: Dismiss this notice
gl_ES: Descartar este aviso

en: Dismiss this notice.
gl_ES: Descartar este aviso.

en: Dismiss this suggestion
gl_ES: Descartar esta suxerencia

en: Display Type:
gl_ES: Tipo de visualización:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
gl_ES: Mostra unha lista dos produtos recentemente vistos por un cliente.

en: Display a list of active product filters.
gl_ES: Mostra unha lista de filtros de produtos activos.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
gl_ES: Mostra unha lista de atributos polos que filtrar produtos da túa tenda.

en: Display a list of recent reviews from your store.
gl_ES: Mostra unha lista de valoracións recentes da túa tenda.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
gl_ES: Mostra unha lista de puntuacións de estrelas para filtrar produtos na túa tenda.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
gl_ES: Mostra un control deslizante para filtrar produtos da túa tenda por prezo.

en: Display name
gl_ES: Nome visible

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
gl_ES: O nome visible non se pode cambiar polo enderezo de correo electrónico debido a cuestións de privacidade.

en: Display order for the group.
gl_ES: Amosar a orde do grupo.

en: Display prices during cart and checkout
gl_ES: Mostrar prezos no carriño e no pago

en: Display prices in the shop
gl_ES: Mostrar prezos na tenda

en: Display suggestions within WooCommerce
gl_ES: Amosar suxerencias en WooCommerce

en: Display tax totals
gl_ES: Visualización do total de impostos

en: Display text.
gl_ES: Amosar texto.

en: Display the customer shopping cart.
gl_ES: Mostra o carriño de compra do cliente.

en: Display type
gl_ES: Tipo de visualización

en: Displayed title for the leaderboard.
gl_ES: Título a amosar no marcador.

en: Displays a single product.
gl_ES: Mostra un produto individual.

en: Displays products filtered by a brand.
gl_ES: Mostra produtos filtrados por unha marca.

en: Displays products filtered by a category.
gl_ES: Mostra os produtos filtrados por unha categoría.

en: Displays products filtered by a tag.
gl_ES: Mostra os produtos filtrados por unha etiqueta.

en: Displays products filtered by an attribute.
gl_ES: Mostra produtos filtrados por atributo.

en: Displays search results for your store.
gl_ES: Mostra os resultados de busca para a túa tenda.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
gl_ES: Mostra se as tarefas de WP Cron están activas ou non.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
gl_ES: Mostra se WordPress está en modo de depuración.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
gl_ES: Mostra se WordPress está a usar ou non caché externa de obxectos.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
gl_ES: Mostra se o tema activo actualmente é compatible con WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
gl_ES: Mostra se o tema actual é un tema menor.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
gl_ES: Mostra se o tema activo actual é un tema de bloques ou un clásico.

en: Displays your products.
gl_ES: Mostra os teus produtos.

en: District
gl_ES: Barrio

en: District of Columbia
gl_ES: Distrito de Columbia

en: Djibouti
gl_ES: Djibuti

en: Djiboutian franc
gl_ES: Franco xiboutiano

en: Do not allow
gl_ES: Non permitir

en: Do not import
gl_ES: Non importar

en: Do the important options return expected values?
gl_ES: As opcións importantes devolven os valores esperados?

en: Do you need help with adding your first product?
gl_ES: Necesitas axuda para engadir o teu primeiro produto?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
gl_ES: Necesitas máis información sobre WooCommerce Subscriptions?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
gl_ES: Estás seguro de que queres enlazar todas as variacións? Esto creará unha nova variación para cada posible combinación de variación de atributos (máx %d por execución).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
gl_ES: Queres migrar de Shopify a WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
gl_ES: Queres vender cursos en liña?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
gl_ES: Desexas gardar os teus cambios primeiro? Os datos que cambiaches serán descartados se elixes cancelar.

en: Docs
gl_ES: Documentación

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
gl_ES: O produto ten opcións adicionais antes de poder engadilo ao carriño?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
gl_ES: Está marcado este tema como compatible con WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
gl_ES: Ten este tema un arquivo woocommerce.php?

en: Does this theme have outdated templates?
gl_ES: Ten este tema plantillas obsoletas?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
gl_ES: Forza o teu sitio un certificado SSL para as transaccións?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
gl_ES: Ten o teu sitio activada a Legacy REST API?

en: Dominican Republic
gl_ES: República Dominicana

en: Dominican peso
gl_ES: Peso dominicano

en: Don't allow purchases
gl_ES: Non permitir compras

en: Don't charge for shipping.
gl_ES: Non cobrar polo envío.

en: Don't charge tax
gl_ES: Non cargar impostos

en: Done!
gl_ES: Feito!

en: Download | Downloads
gl_ES[0]: Descarga

en: Download %d
gl_ES: Descargar %d

en: Download %d ID
gl_ES: ID da descarga %d

en: Download %d URL
gl_ES: URL de descárgaa %d

en: Download %d name
gl_ES: Nome de descárgaa %d

en: Download ID
gl_ES: ID da descarga

en: Download ID (MD5).
gl_ES: ID da descarga (MD5)

en: Download ID.
gl_ES: ID de descarga.

en: Download URL
gl_ES: URL de descarga

en: Download count
gl_ES: Contador de descargas

en: Download expiry
gl_ES: Caducidade da descarga

en: Download expiry days
gl_ES: Días de expiración da descarga

en: Download file URL.
gl_ES: URL de descarga do ficheiro.

en: Download for support
gl_ES: Descargar para soporte

en: Download limit
gl_ES: Límite de descargas

en: Download name
gl_ES: Nome da descarga

en: Download permissions
gl_ES: Permisos de descarga

en: Download permissions were reset manually.
gl_ES: Os permisos de descarga restablecéronse manualmente.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
gl_ES: Tipo de descarga, isto controla o esquema na tienda.

en: Download your %1$s Report: %2$s
gl_ES: Descarga o teu informe de %1$s: %2$s

en: Download your %s Report
gl_ES: Descarga o teu informe de %s

en: Downloadable
gl_ES: Descargable

en: Downloadable file name.
gl_ES: Nome do arquivo descargable.

en: Downloadable files
gl_ES: Arquivos descargables

en: Downloadable product ID.
gl_ES: ID do produto descargable.

en: Downloadable product permissions
gl_ES: Permisos de produto descargable

en: Downloadable products
gl_ES: Produtos descargables

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
gl_ES: Os produtos descargables dan acceso a un arquivo despois da compra.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
gl_ES[0]: Descargado %s vez
gl_ES[1]: Descargado %s veces

en: Downloads
gl_ES: Descargas

en: Downloads remaining
gl_ES: Descargas restantes

en: Downloads require login
gl_ES: As descargas requiren inicio de sesión

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
gl_ES: Os borradores de pedidos créanse cando os clientes inician o proceso de pago mentres a versión de bloqueo de pago está activa.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Borrador <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Borradores <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
gl_ES: Arrastra e solta para reorganizar as túas zonas personalizadas. Esta é a orde na que serán emparelladas cos enderezos dos clientes.

en: Drag and drop to set admin attribute order
gl_ES: Arrastra e solta para establecer a orde dos atributos de administración

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
gl_ES: Arrastra e solta, ou fai clic para establecer unha orde nas variacións

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
gl_ES: Arrastra imaxes, sube novas ou elixe arquivos desde a túa biblioteca. Para obter os mellores resultados, usa arquivos JPEG cun tamaño de 1.000 x 1.000 píxeles ou máis. %1$sComo preparar imaxes?%2$s

en: Driouch
gl_ES: Driuch

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
gl_ES: Impulsa as vendas con %1$sGoogle para WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
gl_ES: Impulsa as vendas con Google para WooCommerce

en: Dropdown
gl_ES: Lista despregable

en: Dropin Plugins
gl_ES: Plugins dependentes

en: Dropins & MU plugins.
gl_ES: Plugins dependentes e imprescindibles.

en: Dublin
gl_ES: Dublín

en: Dubrovnik-Neretva County
gl_ES: Condado de Dubrovnik-Neretva

en: Dummy Downloadable Product
gl_ES: Produto descargable ficticio

en: Dummy Product
gl_ES: Produto ficticio

en: Dummy Product Variation
gl_ES: Variación de produto ficticio

en: Duplicate
gl_ES: Duplicar

en: Durable glass
gl_ES: Cristal resistente

en: During checkout
gl_ES: Durante o pago

en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
gl_ES: Dādra e Nagar Haveli e Damān e Diu

en: Earliest delivery time (ISO 8601).
gl_ES: Prazo de entrega mínimo (ISO 8601).

en: East Caribbean dollar
gl_ES: Dólar do Caribe Oriental

en: East Macedonia and Thrace
gl_ES: Macedonia oriental e Tracia

en: Eastern
gl_ES: Oriental

en: Eastern Cape
gl_ES: Cabo do Este

en: Eclectic finds, ethical delights
gl_ES: Achados eclécticos, delicias éticas

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Edit %s
gl_ES: Editar %s

en: Edit %s page
gl_ES: Modificar páxina %s

en: Edit Approved Directory
gl_ES: Editar directorio aprobado

en: Edit Brand
gl_ES: Editar marca

en: Edit Coupon
gl_ES: Editar cupón

en: Edit Email
gl_ES: Editar correo electrónico

en: Edit Notification
gl_ES: Editar notificación

en: Edit Order
gl_ES: Editar pedido

en: Edit Product
gl_ES: Editar produto

en: Edit Scheduled Action
gl_ES: Editar a acción programada

en: Edit account
gl_ES: Editar conta

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
gl_ES: Edita e crea novos produtos desde os teus dispositivos móbiles coa aplicación de Woo

en: Edit attribute
gl_ES: Editar atributo

en: Edit category
gl_ES: Editar categoría

en: Edit coupon
gl_ES: Editar cupón

en: Edit failed. Please try again.
gl_ES: A edición fallou. Por favor, inténtao de novo.

en: Edit fee
gl_ES: Editar tarifa

en: Edit item
gl_ES: Editar artigo

en: Edit order
gl_ES: Editar pedido

en: Edit page
gl_ES: Editar páxina

en: Edit product
gl_ES: Editar produto

en: Edit product form
gl_ES: Editar formulario de produto

en: Edit products on the move
gl_ES: Edita produtos sobre a marcha

en: Edit shipping
gl_ES: Editar envío

en: Edit shipping class
gl_ES: Modificar clase de envío

en: Edit tag
gl_ES: Editar etiqueta

en: Edit this order
gl_ES: Editar este pedido

en: Edit this review
gl_ES: Edita esta valoración

en: Education and learning
gl_ES: Educación e aprendizaxe

en: Effective monetary cost value.
gl_ES: Valor do custo monetario efectivo.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
gl_ES: Pagos sen esforzo con Mollie: ofrece métodos de pagamento globais e locais, ponos en marcha en minutos, e compatibles co teu idioma.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
gl_ES: Acepta pagos en criptomoedas sen esforzo na túa tenda.

en: Egypt
gl_ES: Exipto

en: Egyptian pound
gl_ES: Libra exipcia

en: El Hajeb
gl_ES: El Hayeb

en: El Jadida
gl_ES: El Yadida

en: El Oro
gl_ES: O Oro

en: El Paraíso
gl_ES: O Paraíso

en: El Salvador
gl_ES: O Salvador

en: El Valle
gl_ES: O Valle

en: Electronics and computers
gl_ES: Electrónica e ordenadores

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
gl_ES: Eleva a túa mesa cunha xerra de cristal retro de 330 ml, que combina un deseño clásico cun resistente cristal endurecido.

en: Email
gl_ES: Correo electrónico

en: Email Address
gl_ES: Correo electrónico

en: Email Settings
gl_ES: Axustes do correo electrónico

en: Email Template
gl_ES: Modelo de correo electrónico

en: Email address
gl_ES: Correo electrónico

en: Email address (optional)
gl_ES: Enderezo de correo electrónico (opcional)

en: Email address is invalid.
gl_ES: O enderezo electrónico non é válido

en: Email address to receive payments
gl_ES: Enderezo de correo electrónico para recibir pagos

en: Email address to send the email preview to.
gl_ES: Enderezo de correo electrónico ao que enviar a vista previa do correo electrónico.

en: Email address to send the order details to.
gl_ES: Enderezo de correo electrónico á que enviar os detalles do pedido.

en: Email address.
gl_ES: Enderezo de correo.

en: Email background
gl_ES: Fondo do correo electrónico

en: Email content
gl_ES: Contido do correo electrónico

en: Email description.
gl_ES: Descrición do correo electrónico.

en: Email design
gl_ES: Deseño de correo electrónico

en: Email group identifier.
gl_ES: Identificador do grupo de correo electrónico.

en: Email group title.
gl_ES: Título do grupo de correo electrónico.

en: Email heading
gl_ES: Encabezado do correo electrónico

en: Email heading (paid)
gl_ES: Encabezado do correo electrónico (pagado)

en: Email improvements
gl_ES: Melloras no correo electrónico

en: Email improvements button
gl_ES: Botón de melloras de correo electrónico

en: Email notification
gl_ES: Notificación por correo electrónico

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
gl_ES: Mercar agora

en: Email notifications
gl_ES: Notificacións por correo electrónico

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
gl_ES: A continuación lístanse os avisos por correo electrónico enviados desde WooCommerce. Fai clic nun correo electrónico para configuralo.<br>%s

en: Email of the reviewer.
gl_ES: Correo electrónico do que deixou a valoración.

en: Email options
gl_ES: Opcións do correo electrónico

en: Email post generated for %s.
gl_ES: Entrada de correo electrónico xerada para %s.

en: Email preview
gl_ES: Vista previa do correo electrónico

en: Email sender name cannot be empty.
gl_ES: O nome do remitente do correo electrónico non pode estar baleiro.

en: Email sender options
gl_ES: Opcións do remitente do correo electrónico

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
gl_ES: Correo electrónico enviado aos clientes despois de completar o proceso de rexistro con éxito.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
gl_ES: Correo electrónico enviado aos clientes subscritos cando un produto volve estar en stock.

en: Email template
gl_ES: Modelo de correo electrónico

en: Email template "%1$s" sent to %2$s.
gl_ES: Modelo de correo electrónico «%1$s» enviado a %2$s.

en: Email template ID.
gl_ES: ID do modelo de correo electrónico.

en: Email template not found.
gl_ES: Modelo de correo electrónico non encontrado.

en: Email title.
gl_ES: Título do correo electrónico.

en: Email type
gl_ES: Tipo de correo electrónico

en: Email you used during checkout.
gl_ES: Correo electrónico que utilizaches durante o pago.

en: Email:
gl_ES: Correo electrónico:

en: Emails
gl_ES: Correos electrónicos

en: Emergency
gl_ES: Emerxencia

en: Empty Mini-Cart Message
gl_ES: Mensaxe de mini carriño baleiro

en: Empty Spam
gl_ES: Baleirar spam

en: Empty Trash
gl_ES: Baleirar a papeleira

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
gl_ES: Padróns baleiros recibidos da tenda de padróns PTK

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
gl_ES: Recibiuse unha resposta baleira da API de Patterns Toolkit.

en: Empty the approved download directories list
gl_ES: Baleirar a lista de directorios de descarga aprobados

en: Enable
gl_ES: Activar

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
gl_ES: Activar botóns AJAX de engadir o carriño nos arquivos

en: Enable Archives?
gl_ES: Activamos o arquivo?

en: Enable Autorenew
gl_ES: Activar renovación automática

en: Enable IPN email notifications
gl_ES: Activar avisos por correo electrónico de IPN

en: Enable PayPal Buttons
gl_ES: Activar botóns de PayPal

en: Enable PayPal Standard
gl_ES: Activar PayPal estándar

en: Enable PayPal buttons to offer PayPal, Venmo and Pay Later as express checkout options on product, cart, and checkout pages.
gl_ES: Activa os botóns de PayPal para ofrecer PayPal, Venmo e «Pay Later» como opcións de pago exprés nas páxinas de produtos, carriño e pago.

en: Enable PayPal sandbox
gl_ES: Activar o entorno de probas de PayPal

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
gl_ES: Activa o plugin exclusivo de PayU para WooCommerce para empezar a aceptar pagos en máis de 100 métodos de pago dispoñibles na India, incluíndo tarxetas de crédito, débito, UPI e máis.

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
gl_ES: Activa o plugin exclusivo PayU's para WooCommerce para empezar a acepetar pagos en máis de 100 métodos de pagamento dispoñibles en India, incluídas tarxetas de crédito, débito, UP e máis!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
gl_ES: Activa a funcionalidade do punto de venda nas aplicacións móbiles de WooCommerce.

en: Enable WooCommerce Analytics
gl_ES: Activa WooCommerce Analytics

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
gl_ES: Activa o MCP de WooCommerce (Model Context Protocol) para operacións de tenda baseadas en IA. Os resultados e as accións xerados por IA poden ser impredecibles. Revisa antes de executalos na túa tenda.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
gl_ES: Permite que millóns de clientes activos de Amazon en todo o mundo poidan gozar dun proceso de pago rápido e popular.

en: Enable an account creation method to use this feature.
gl_ES: Activa o método de creación da conta para poder usar esta característica.

en: Enable archives?
gl_ES: Activar arquivos?

en: Enable auto-renew
gl_ES: Activar renovacións automáticas

en: Enable auto-renewal
gl_ES: Activar a renovación automática

en: Enable bank transfer
gl_ES: Activar transferencia bancaria

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
gl_ES: Activar blueprint para importar e exportar os axustes en lote

en: Enable cash on delivery
gl_ES: Habilita o pagamento contra reembolso

en: Enable check payments
gl_ES: Permitir pagos en cheque

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
gl_ES: Activa o modo de compatibilidade (sincroniza pedidos entre o almacenamento de pedidos de alto rendemento e o de almacenamento en entradas de WordPress).

en: Enable coupons
gl_ES:  	Activar cupóns

en: Enable debug mode
gl_ES: Activar o modo de depuración

en: Enable for shipping methods
gl_ES: Activar para métodos de envío

en: Enable guest checkout (recommended)
gl_ES: Activar o pago como invitado (recomendado)

en: Enable guest checkout to use this feature.
gl_ES: Permite a compra como invitado para poder usar esta característica.

en: Enable guided mode
gl_ES: Activar o modo guiado

en: Enable log-in during checkout
gl_ES: Activar o inicio de sesión durante o pago

en: Enable logging
gl_ES: Permitir rexistro

en: Enable low stock notifications
gl_ES: Activar avisos de poucas existencias

en: Enable modern email design for transactional emails
gl_ES: Habilitar un deseño moderno de correos electrónicos para correos electrónicos transaccionais

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage and is recommended for stores using object caching.
gl_ES: Habilita o almacenamento en caché de datos de pedidos no almacén de datos. Esta función só funciona con almacenamento de pedidos de alto rendemento e recoméndase para tendas que usan caché de obxectos.

en: Enable out of stock notifications
gl_ES: Activar os avisos de inventario esgotado

en: Enable predictive address search
gl_ES: Activar a busca predictiva de direccións

en: Enable product reviews
gl_ES: Activar valoracións de produto

en: Enable product visibility
gl_ES: Habilitar visibilidade do produto

en: Enable push notifications for the WooCommerce mobile apps to receive order notifications and store updates.
gl_ES: Habilita as notificacións push das aplicacións móbiles de WooCommerce para recibir notificacións de pedidos e actualizacións da tenda.

en: Enable reviews
gl_ES: Activa as valoracións

en: Enable rule
gl_ES: Activar regra

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
gl_ES: Activa o modo de depuración do envío para mostrar as zonas de envío e saltarte a caché da taxa de envío.

en: Enable star rating on reviews
gl_ES: Activar valoracións con estrelas nas reseñas

en: Enable stock management
gl_ES: Activar a xestión de inventario

en: Enable store notice
gl_ES: Activar o aviso na tenda

en: Enable table usage
gl_ES: Activa o uso da táboa

en: Enable tax rates and calculations
gl_ES: Activar tipos impositivos e cálculos

en: Enable taxes
gl_ES: Activar impostos

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
gl_ES: Activa os impostos e cupóns e configura como se calculan.

en: Enable the Agentic Checkout API for AI-powered checkout experiences (e.g., ChatGPT). This adds REST API endpoints that allow AI agents to create and manage checkout sessions.
gl_ES: Habilita a API de pago axéntico para experiencias de pago baseadas en IA (por exemplo, ChatGPT). Isto engade variables da API REST que permiten aos axentes de IA crear e xestionar sesións de pago.

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
gl_ES: Activa a funcionalidade de pedidos para xestionar o procesamento de pedidos e os envíos.

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
gl_ES: Habilitar o editor de correo electrónico baseado en bloques para os correos electrónicos transaccionais.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
gl_ES: Habilita a calculadora de envío na páxina do carriño

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
gl_ES: Activar a insignia de visibilidade do sitio na barra de administración de WordPress

en: Enable the use of coupon codes
gl_ES: Activa o uso de códigos de cupóns

en: Enable this email notification
gl_ES: Activar este aviso por correo electrónico

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
gl_ES: Activa esta característica para rastrexar e recoñecer as canles e campañas que contribúen aos pedidos na túa web.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
gl_ES: Habilita isto si queres que este atributo teña páxinas de arquivo de produto na túa tenda.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
gl_ES: Activa esta opción se un produto non se envía ou non hai gastos de envío

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
gl_ES: Activa esta opción se das acceso a un arquivo descargable coa compra dun produto

en: Enable this option to enable stock management at variation level
gl_ES: Activa esta opción para permitir a xestión de existencias en cada variación

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
gl_ES: Activa esta opción para permitir o acceso ás descargas cando os pedidos están «en proceso», en lugar de «completado».

en: Enable this payment gateway
gl_ES: Habilitar esta pasarela de pago

en: Enable tracking
gl_ES: Activar seguemento

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
gl_ES: Activar o seguimento do uso e axudar a mellorar WooCommerce

en: Enable/Disable
gl_ES: Activar/Desactivar

en: Enable/Disable attribute archives.
gl_ES: Activar/desactivar os arquivos de atributo.

en: Enabled
gl_ES: Activado

en: Enabled Features
gl_ES: Funcións activadas

en: Enabled features.
gl_ES: Características activas.

en: Enabled features:
gl_ES: Características activas:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
gl_ES: Activa o límite de frecuencia ao finalizar a compra do pedido e a variable da API da tenda/pago. Para un maior control, consulta a documentación sobre o <a href="%s" target="_blank">límite de frecuencia</a>.

en: End date of sale price, as GMT.
gl_ES: Data de finalización do prezo rebaixado, en GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
gl_ES: Data do fin do desconto no prezo, na zona horaria do sitio.

en: End date of sale price.
gl_ES: Data final do prezo da oferta.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «Finalizar compra &rarr; Engadir método de pago».

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «Finalizar compra &rarr; Pedido recibido».

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina de «Finalizar compra &rarr; Pagar».

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «A miña conta &rarr; Enderezos».

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «A miña conta &rarr; Descargas».

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «A miña conta &rarr; Editar conta».

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «A miña conta &rarr; Contrasinal perdido».

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina "A miña conta &rarr; Pedidos".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «A miña conta &rarr; Métodos de pago».

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
gl_ES: Endpoint para a páxina «A miña conta &rarr; Ver pedido».

en: Endpoint for the delete payment method page.
gl_ES: Endpoint para a páxina de eliminar método de pago

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
gl_ES: Endpoint para a páxina que establece un método de pago por defecto.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
gl_ES: Endpoint para forzar a desconexión. Podes engadir isto aos teus menús cun enlace personalizado: oteusitio.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
gl_ES: As variables axúntanse ás URLs da túa páxina para manexar as accións específicas durante o proceso de finalización da compra. Deben ser únicas.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
gl_ES: As variables engádense ás URLs da túa páxina para manexar accións específicas nas páxinas de contas. Deberían ser únicas e poden deixarse en branco para desactivar a variable.

en: Enforce Approved Product Download Directories
gl_ES: Aplicar directorios de descarga de produtos aprobados

en: Enforce approved download directories?
gl_ES: Aplicar directorios de descarga de produtos aprobados?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
gl_ES: Mellora a velocidade e a seguridade con %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
gl_ES: Mellora os teu produtos

en: Enhance your store with extensions
gl_ES: Mellora a túa tenda con extensións

en: Enhance your store with these recommended free features.
gl_ES: Mellora a túa tenda con estas características recomendadas gratuítas.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
gl_ES: Desfruta de tódolos produtos de Facebook combinados nunha sola extensión: seguimento de píxeles, sincronización de catálogos, sala de conversación, de mensaxería, funcionalidade de tenda e compras de Instagram (proximamente)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
gl_ES: Asegura que meta_data exclúe claves específicas.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
gl_ES: Asegura que o resultado establecido exclúe as valoracións asignadas a IDs de usuario específicos.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
gl_ES: Excluir dos resultados IDs específicas.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
gl_ES: Indica os destinatarios con CCO (separados por comas) deste correo electrónico.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
gl_ES: Indica os destinatarios con CC (separados por comas) deste correo electrónico.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
gl_ES: Introduce un código de barras ou calquera outro identificador exclusivo deste produto. Pode axudarche a pór este produto noutras canales ou mercados.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
gl_ES: Engade un custo (sen impostos) ou a suma, por exemplo, <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
gl_ES: Introduce un código de cupón para solicitalo. Os descontos aplícanse aos totais das liñas, antes de impostos.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
gl_ES: Introduce a base personalizada que se usará. Debes engadir unha base ou WordPress usará a base predeterminada.

en: Enter a different address
gl_ES: Introduce un enderezo diferente

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
gl_ES: Introduce unha cantidade fixa ou porcentaxe a aplicar como cota.

en: Enter a name for the new attribute term:
gl_ES: Introduce un nome para o novo atributo:

en: Enter a name for this tax rate.
gl_ES: Introduce un nome para este tipo impositivo.

en: Enter a new password below.
gl_ES: Introduce un novo contrasinal.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
gl_ES: Engade un número para establecer a cantidade de inventario en cada variación. Usa a casilla de selección de arriba 'Xestionar inventario?' dunha variación para activar/desactivar a xestión de inventario en cada variación.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
gl_ES: Introduce un tipo impositivo (porcentaxe) con 4 decimais.

en: Enter a username or email address.
gl_ES: Introduce un usuario ou correo electrónico.

en: Enter a value
gl_ES: Introduce un valor

en: Enter a value (fixed or %)
gl_ES: Introduce un valor  (absoluto ou en %)

en: Enter an optional description for this variation.
gl_ES: ntroduce unha descrición opcional para esta variación.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
gl_ES: Introduce unha nota opcional adxunta á mensaxe de confirmación de pedido enviado ao comprador.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
gl_ES: Introduce unha nota opcional para enviar ao cliente despois da compra.

en: Enter attachment ID or URL to an image
gl_ES: Introduce o ID do adxunto ou a URL a unha imaxe

en: Enter cost value (%s)
gl_ES: Introducir valor de custo (%s)

en: Enter customer e-mail&hellip;
gl_ES: Introduce o correo electrónico do cliente...

en: Enter new
gl_ES: Introducir novo

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
gl_ES: Introduce as opcións entre as que poderán elixir para os compradores, p. ex. «Azul» ou «Grande». Usa «%s» para separar diferentes opcións.

en: Enter price (%s)
gl_ES: Introduza prezo (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
gl_ES: Introduce os destinatarios (separados por comas) deste correo electrónico. Por defecto é %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
gl_ES: Introduce os destinatarios (separados por coma) que recibirán este aviso.

en: Enter sale price (%s)
gl_ES: Introduce o prezo rebaixado (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
gl_ES: Introduce algún texto descritivo. Usa “%s” para separar diferentes valores.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
gl_ES: Introduce algún texto ou algún atributo separando os valores co símbolo (|)

en: Enter the action that will trigger this webhook.
gl_ES: Introduce a acción que activará este webhook.

en: Enter the external URL to the product
gl_ES: Introduce a URL externa ao produto

en: Enter the external URL to the product.
gl_ES: Introduce a URL externa ao produto.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
gl_ES: Introduce o número de días antes de que expire un enlace de descarga, ou déixao en branco.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
gl_ES: Engade as túas credenciais do API de PayPal para procesar os reembolsos a través de PayPal. Aprende como acceder a túas <a href="%s">credenciais do API de PayPal</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
gl_ES: Introduce o teu enderezo para ver as opcións de envío.

en: Enter your coupon code
gl_ES: Introduce o código do teu cupón

en: Environment.
gl_ES: Contorna.

en: Epirus
gl_ES: Épiro

en: Equatorial Guinea
gl_ES: Guinea Ecuatorial

en: Eritrean nakfa
gl_ES: Nafka eritreo

en: Errachidia
gl_ES: Er-Rachidia

en: Error
gl_ES: Erro

en: Error 404
gl_ES: Erro 404

en: Error code
gl_ES: Código de erro

en: Error during status transition.
gl_ES: Erro durante o cambio de estado.

en: Error generating email post. Error: %s.
gl_ES: Erro ao xerar a entrada de correo electrónico. Erro: %s.

en: Error getting remote image %s.
gl_ES: Erro recuperando a imaxe remota %s.

en: Error message
gl_ES: Mensaxe de erro

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
gl_ES: As mensaxes de erro poden conter información sensible sobre a contorna da túa tenda. Deberían estar ocultos a visitantes non fiables.

en: Error messages should not be shown to visitors.
gl_ES: As mensaxes de erro non deberían mostrarse aos visitantes.

en: Error processing action %1$s: %2$s
gl_ES: Erro o procesar a acción %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
gl_ES: Erro ao procesar o reembolso. Por favor, téntao de novo.

en: Error saving action: %s
gl_ES: Erro o gardar a acción: %s

en: Error saving order ID %1$s.
gl_ES: Erro ao gardar o ID de pedido %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
gl_ES: Erro ao gardar o transient. Inténtao de novo.

en: Error sending test email. Please try again.
gl_ES: Produciuse un erro ao enviar o correo electrónico de proba. Inténtao de novo.

en: Error unable to generate email post.
gl_ES: Erro: Non se pode xerar a entrada de correo electrónico.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
gl_ES: Erro ao establecer a propiedade '%1$s' para o pedido %2$d: %3$s

en: Error:
gl_ES: Erro:

en: Error: %s
gl_ES: Erro: %s

en: Error: %s.
gl_ES: Erro: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
gl_ES: Erro: non se pode acceder á URL de entrega: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
gl_ES: Erro: a URL de entrega devolveu un código de resposta: %s

en: Error: Please type your reply text.
gl_ES: Erro: Por favor, escribe o texto da túa resposta.

en: Error: Please type your review text.
gl_ES: Erro: Por favor, escribe o texto da túa valoración.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
gl_ES: Erro: Non podes responder a unha valoración nun produto en borrador.

en: Error: non-existing attribute ID.
gl_ES: Error: ID de atributo non existe.

en: Errors list for the step.
gl_ES: Lista de erros do paso.

en: Essaouira
gl_ES: Esauira

en: Eswatini
gl_ES: Esuatini

en: Ethiopia
gl_ES: Etiopía

en: Ethiopian birr
gl_ES: Birr etíope

en: Europe
gl_ES: Europa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
gl_ES: Zona europea = Calquera país en Europa = Tarifa plana de envío

en: European Article Number
gl_ES: Número de artigo europeo

en: Every %d minutes
gl_ES: Cada %d minutos

en: Every %s
gl_ES: Cada %s

en: Every 15 Days
gl_ES: Cada 15 días

en: Every minute
gl_ES: Cada minuto

en: Everywhere
gl_ES: En toda a tenda

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
gl_ES: Sabores excepcionais, opcións sostibles. A cuidada colección de cafeteiras e accesorios converteu a miña cociña nun paraíso de estilo e gusto.

en: Exclude brands
gl_ES: Excluír marcas

en: Exclude categories
gl_ES: Exclúe categorías

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
gl_ES: Excluír variacións de produtos con calquera dos estados do conxunto de resultados.

en: Exclude products
gl_ES: Produtos excluidos

en: Exclude products that belong to specific product category IDs.
gl_ES: Exclúe os produtos que pertencen ao ID de categorías de produtos específicos.

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
gl_ES: Excluír produtos con calquera dos estados do conxunto de resultados.

en: Exclude products with any of the types from result set.
gl_ES: Excluír produtos con calquera dos tipos do conxunto de resultados.

en: Exclude sale items
gl_ES: Excluir os artigos en oferta

en: Exclude:
gl_ES: Excluír:

en: Excluded report order statuses
gl_ES: Estados do pedido excluídos do informe

en: Excluding selected countries
gl_ES: Excluíndo os países seleccionados

en: Excluding tax
gl_ES: Sen impostos

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
gl_ES[0]: Executouse %d acción.
gl_ES[1]: Executáronse %d accións.

en: Executing %d action | Executing %d actions
gl_ES[0]: Executando %d acción
gl_ES[1]: Executando %d accións

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
gl_ES: Os produtos existentes que coincidan en IDE ou SKU actualizaranse. Os produtos que non existan se omitirán.

en: Expand
gl_ES: Expandir

en: Expected Delivery
gl_ES: Entrega prevista

en: Expected an array of country codes.
gl_ES: Esperábase un array de códigos de país.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
gl_ES: Goza da música como nunca coa nosa última xeración de auriculares de alta fidelidade.

en: Experimental features
gl_ES: Características experimentais

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
gl_ES: Data de caducidade con formato aaaa-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
gl_ES: Data de caducidade do recibo con formato aaaa-mm-dd.

en: Expired
gl_ES: Caducada

en: Expired :(
gl_ES: Caducada :(

en: Expired transients
gl_ES: Datos temporais caducados

en: Expires
gl_ES: Remata

en: Expires on:
gl_ES: Caduca o:

en: Expiring Soon
gl_ES:  	Caduca pronto

en: Expiring soon!
gl_ES: Caduca pronto!

en: Expiry (MM/YY)
gl_ES: Caducidade (MM/AA)

en: Expiry date
gl_ES: Data de caducidade

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
gl_ES: Explora un novo método de entrega mellorado que che permite ofrecer facilmente unha ou máis ubicacións de recollida aos teus clientes na <a href="%s">páxina de configuración da recollida local</a>.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
gl_ES: Explora a nosa exclusiva colección de gafas de sol, creadas para realzar o teu look e protexer os teus ollos. Encontra o teu par perfecto e ve o mundo a través dunha nova lente.

en: Export
gl_ES: Exportar

en: Export %d selected
gl_ES: Exportar %d seleccionados

en: Export CSV
gl_ES: Exportar en formato CSV

en: Export ID.
gl_ES: ID da exportación.

en: Export Products
gl_ES: Exportar produtos

en: Export all categories
gl_ES: Exportar todas as categorías

en: Export all columns
gl_ES: Exportar todas as columnas

en: Export all products
gl_ES: Exportar todos os produtos

en: Export custom meta?
gl_ES: Exportar a meta personalizados?

en: Export download URL.
gl_ES: URL de descarga da exportación.

en: Export products to a CSV file
gl_ES: Exportar produtos a un arquivo CSV

en: Export status message.
gl_ES: Mensaxe do estado da exportación.

en: Export status.
gl_ES: Estado da exportación.

en: Extended task List
gl_ES: Lista de tarefas ampliada

en: Extension data registered by %s
gl_ES: Datos da extensión rexistrados por %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
gl_ES: Nome da extensión: utilizarase para garantir que os datos da solicitude se encamiñen correctamente.

en: Extensions
gl_ES: Extensións

en: Extensions %s
gl_ES: Extensións %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
gl_ES: As extensións poden engadir novas funcionalidades nas túas páxinas de produtos que fan que a túa tenga destaque.

en: External URL
gl_ES: URL externa

en: External object cache
gl_ES: Caché externa de obxectos

en: External product
gl_ES: Produto externo

en: External products cannot be backordered.
gl_ES: Os produtos externos non poden reservarse.

en: External products cannot be stock managed.
gl_ES: Os produtos externos non poden ter inventario.

en: External/Affiliate product
gl_ES: Produto externo/afiliado

en: Extra business extensions to install.
gl_ES: Extensións de negocio adicionais a instalar.

en: FTS index recreated.
gl_ES: O índice FTS volveuse a crear.

en: Facebook for WooCommerce
gl_ES: Facebook para WooCommerce

en: Facebook icon
gl_ES: Icono de Facebook

en: Failed
gl_ES: fallou

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Fallou <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Fallaron <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
gl_ES: Pedido fallido

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
gl_ES: Os correos electrónicos de pedidos erróneos envíanse aos destinatarios seleccionados cando os pedidos foron marcados como errados (se estaban previamente en proceso ou en espera)

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
gl_ES: Os pedidos errados están sen pagar e poderían ser abandonados polo cliente. Enviaranse á papeleira tras a duración especificada.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
gl_ES: Erro ao limpiar todos os pedidos nun lote. Anulando.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
gl_ES: Produciuse un erro ao conectarse á API de Patterns Toolkit: téntao de novo máis tarde.

en: Failed to create FTS index on address table
gl_ES: Produciuse un erro ao crear o índice FTS na táboa de enderezos

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
gl_ES: Non se puido crear o índice FTS na táboa do enderezo do pedido. Vai a WooCommerce > Estado > Ferramentas e executa a ferramenta «Volver a crear o índice FTS do enderezo do pedido».

en: Failed to create FTS index on order item table
gl_ES: Produciuse un erro ao crear o índice FTS na táboa de artigos de pedido

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
gl_ES: Produciuse un erro ao crear o índice FTS na táboa de pedidos. Esta función só está dispoñible cando o almacenamento de pedidos de alto rendemento está activado.

en: Failed to create fulfillment status column: %s
gl_ES: Non se puido crear a columna de estado de tramitación: %s

en: Failed to delete fulfillment.
gl_ES: Erro ao eliminar o pedido.

en: Failed to disable the test account.
gl_ES: Non se puido desactivar a conta de proba.

en: Failed to download the MaxMind database.
gl_ES: Produciuse un erro ao descargar a base de datos de MaxMind.

en: Failed to fetch dummy products.
gl_ES: Erro ao obter os produtos de proba.

en: Failed to finish the KYC session.
gl_ES: Non se puido finalizar a sesión de KYC.

en: Failed to generate catalog file.
gl_ES: Erro ao xerar o arquivo de catálogo.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
gl_ES: Produciuse un erro ao obter os padróns de WooCommerce de PTK: «%s»

en: Failed to get onboarding fields data.
gl_ES: Erro ao obter os datos dos campos de incorporación.

en: Failed to get the KYC session data.
gl_ES: Non se puideron obter os datos da sesión de KYC.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
gl_ES[0]: Fallou ao importar %s produto
gl_ES[1]: Fallou ao importar %s produtos

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
gl_ES: Produciuse un erro ao iniciar a API WC_Filesystem mentres se intentaba actualizar a base de datos de MaxMind Geolocation.

en: Failed to initialize the test account.
gl_ES: Non se puido inicializar a conta de proba.

en: Failed to insert fulfillment meta.
gl_ES: Erro ao inserir os metadatos do pedido.

en: Failed to insert fulfillment.
gl_ES: Erro ao inserir o pedido.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
gl_ES: Erro ao modificar o índice FTS existente. Vai a WooCommerce > Estado > Ferramentas e executa a ferramenta «Volver a crear o índice FTS do enderezo do pedido».

en: Failed to read fulfillment data.
gl_ES: Erro ao ler os datos do pedido.

en: Failed to reset onboarding.
gl_ES: Non se puido restablecer a incorporación.

en: Failed to retrieve updated email settings.
gl_ES: Erro ao obter os axustes do correo electrónico actualizados.

en: Failed to save settings: %s
gl_ES: Non se puideron gardar os axustes: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
gl_ES: Erro ao enviar a notificación. Por favor, asegúrate de que o produto indicado estea dispoñible.

en: Failed to sign up. Please try again.
gl_ES: Erro ao subscribirse. Por favor, téntao de novo.

en: Failed to update fulfillment meta.
gl_ES: Erro ao actualizar os metadatos do pedido.

en: Failed to update fulfillment.
gl_ES: Erro ao actualizar o pedido.

en: Failed to update order fulfillment status. Please check the database logs for errors.
gl_ES: Non se puido actualizar o estado de tramitación do pedido. Comproba os rexistros da base de datos en busca de erros.

en: Falkland Islands
gl_ES: Illas Malvinas

en: Falkland Islands pound
gl_ES: Libra malvinense

en: Fan Favorites
gl_ES: Favoritos dos fans

en: Faroe Islands
gl_ES: Illas Feroe

en: Fashion, apparel, and accessories
gl_ES: Moda, complementos e accesorios

en: Faster future purchases
gl_ES: Compras futuras máis rápidas

en: Featured
gl_ES: Característica

en: Featured Selling
gl_ES: Venda destacada

en: Featured product.
gl_ES: Produto destacado.

en: Featured products
gl_ES: Produtos destacados

en: Features
gl_ES: Características

en: Features that are currently enabled.
gl_ES: Características actualmente activas.

en: Federal Dependencies
gl_ES: Dependencias federais

en: Fee
gl_ES: Cuota

en: Fee has already been added.
gl_ES:  	A cota xa se engadiu.

en: Fee lines data.
gl_ES: Datos das liñas de cota.

en: Fee name
gl_ES: Nome da cota

en: Fee name is required.
gl_ES: O nome da cota é requirido.

en: Fee name.
gl_ES: Nome da cota.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Importes totais da cota proporcionados usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Fee type
gl_ES: Tipo de cota

en: Feel free to reconnect again using the button below.
gl_ES: Síntete libre de conectar outra vez usando o botón de abaixo.

en: Fees & dimensions
gl_ES: Tarifas e dimensións

en: Fees:
gl_ES: Cotas:

en: Fiji
gl_ES: Fidxi

en: Fijian dollar
gl_ES: Dólar fidxiano

en: File
gl_ES: Arquivo

en: File %d
gl_ES: Arquivo %d

en: File ID
gl_ES: ID do arquivo

en: File ID.
gl_ES: ID de archivo.

en: File URL
gl_ES: URL do arquivo

en: File URL.
gl_ES: URL do arquivo.

en: File details.
gl_ES: Detalles do arquivo.

en: File does not exist
gl_ES: O arquivo non existe

en: File download method
gl_ES: Método de descarga de ficheiros

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
gl_ES: O arquivo está baleiro. Por favor sobe algo con máis sustancia. Este erro podería ser causado tamén se as subidas de arquivos están desactivadas no teu php.ini ou se o post_max_size está definido como máis pequeno que o upload_max_filesize no php.ini.

en: File name
gl_ES: Nome de arquivo

en: File name.
gl_ES: Nome do arquivo.

en: File not found
gl_ES: Arquivo non encontrado

en: File path is not a valid upload path.
gl_ES: A ruta do arquivo non é unha ruta de subida válida.

en: File path provided for import is invalid.
gl_ES: A ruta de arquivo facilitada para a importación non é válida.

en: File rotations:
gl_ES: Rotacións do arquivo:

en: File size
gl_ES: Tamaño do arquivo

en: File system (default)
gl_ES: Sistema de arquivos (por defecto)

en: File system settings
gl_ES: Axustes do sistema de arquivos

en: File uploaded: %s
gl_ES: Arquivo subido: %s

en: File was not found.
gl_ES: O arquivo non se encontrou.

en: Filename
gl_ES: Nome de arquivo

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
gl_ES: Atopáronse arquivos que poden conter informes de %1$sanalíticas da tenda%2$s no teu directorio de subidas - recomendamos analizar e borrar ditos arquivos.

en: Filling in progress (%d)
gl_ES: Estamos enchendo a táboa (%d)

en: Filter
gl_ES: Filtro

en: Filter Products by Attribute
gl_ES: Filtrar produtos por atributo

en: Filter Products by Price
gl_ES: Filtrar produtos por prezo

en: Filter Products by Rating
gl_ES: Filtrar produtos por puntuación

en: Filter by
gl_ES: Filtrar por

en: Filter by IP address
gl_ES: Filtrar por enderezo IP

en: Filter by brand
gl_ES: Filtrar por marca

en: Filter by category
gl_ES: Filtrar por categoría

en: Filter by coupon
gl_ES: Filtrar por cupón

en: Filter by date
gl_ES: Filtrar por data

en: Filter by file
gl_ES: Filtrar por arquivo

en: Filter by fulfillment
gl_ES: Filtrar por estado do pedido

en: Filter by level
gl_ES: Filtrar por nivel

en: Filter by log source
gl_ES: Filtrar polo orixe do rexistro

en: Filter by order
gl_ES: Filtrar por pedido

en: Filter by price
gl_ES: Filtrar por prezo

en: Filter by product
gl_ES: Filtrar por produto

en: Filter by product type
gl_ES: Filtrar por tipo de produto

en: Filter by registered customer
gl_ES: Filtrar por cliente rexistrado

en: Filter by review rating
gl_ES: Filtrar por puntuación da valoración

en: Filter by review type
gl_ES: Filtrar por tipo de valoración

en: Filter by source
gl_ES: Filtrar por orixe

en: Filter by stock status
gl_ES: Filtrar por estado de inventario

en: Filter by template post ID.
gl_ES: Filtrar por ID do modelo de entrada.

en: Filter by user
gl_ES: Filtrar por usuario

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
gl_ES: Tipo de consulta en marcha que podería afectar ao contador. Os valores válidos inclúen «and» e «or».

en: Filter coupons
gl_ES: Filtrar cupóns

en: Filter orders
gl_ES: Filtrar pedidos

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
gl_ES: Filtrar os resultados nos que algún dos campos introducidos estea baleiro

en: Filter product forms
gl_ES: Filtrar formularios de produto

en: Filter products
gl_ES: Filtrar produtos

en: Filter products by maximum price
gl_ES: Filtrar produtos por maior prezo

en: Filter products by minimum price
gl_ES: Filtrar produtos polo menor prezo

en: Filter refunds by order ID.
gl_ES: Filtra os reembolsos polo ID do pedido.

en: Find your shade
gl_ES: Encontra a túa sombra

en: Finish checkout
gl_ES: Finalizar o pago

en: Finish setting up your store
gl_ES: Terminar de configurar a túa tenda

en: Finish setup
gl_ES: Finalizar configuración

en: Finland
gl_ES: Finlandia

en: First line of the address being shipped to.
gl_ES: Primeira liña do enderezo á que se está facendo o envío.

en: First name
gl_ES: Nome

en: First name (optional)
gl_ES: Nome (opcional)

en: First name.
gl_ES: Nome

en: First order received
gl_ES: Primeiro pedido recibido

en: First page
gl_ES: Primeira páxina

en: Fixed amount
gl_ES: Cantidade fixa

en: Fixed amount per product
gl_ES: Cantidade fixa por produto

en: Fixed cart discount
gl_ES: Desconto fixo no carriño

en: Fixed product discount
gl_ES: Desconto fixo de produto

en: Flat Rate
gl_ES: Tarifa fixa

en: Flat key-value mapping of all setting field values.
gl_ES: Asignación de clave-valor plana de todos os valores de campo de axuste.

en: Flat rate
gl_ES: Prezo fixo

en: Flat rate (legacy)
gl_ES: Prezo único (herdado)

en: Fluid columns:
gl_ES: Columnas fluídas:

en: Flush all logs
gl_ES: Borrar todos os rexistros

en: Font Face installation error: %s
gl_ES: Erro de instalación do tipo de letra: %s

en: Font family
gl_ES: Familia de fontes

[ctx: Font size name]
en: extra-large
gl_ES: extra grande

[ctx: Font size name]
en: large
gl_ES: grande

[ctx: Font size name]
en: medium
gl_ES: mediana

[ctx: Font size name]
en: small
gl_ES: pequena

en: Food and drink
gl_ES: Alimentación e bebidas

en: Footer text
gl_ES: Texto do pé de páxina

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
gl_ES: Para obter mellores resultados sube arquivos JPG ou PNG que sexan de 1000 por 1000 píxeles ou máis. Tamaño máximo de subida de arquivo: %1$s.

en: For example:
gl_ES: Por exemplo:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
gl_ES: Para máis axuda co núcleo de WooCommerce, usa o <a href="%1$s">foro da comunidade</a>. Para axuda coas extensións premium vendidas en WooCommerce.com, <a href="%2$s">abre unha solicitude de soporte en WooCommerce.com</a>.

en: For more information:
gl_ES: Para máis información:

en: Force HTTP when leaving the checkout
gl_ES: Forzar HTTP ao terminar o pago

en: Force SSL
gl_ES: Forzar SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
gl_ES: Forzar SSL (HTTPS) nas páxinas de checkout (<a href="%s" target="_blank">require un certificado SSL</a>).

en: Force downloads
gl_ES: Forzar descargas

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
gl_ES: Forzar a recuperación de datos novos en vez que desde a caché.

en: Force secure checkout
gl_ES: Forzar o pago seguro

en: Force shipping to the customer billing address
gl_ES: Forzar o envío ao enderezo de facturación do cliente

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
gl_ES: Forzar as descargas manterá ocultas as URLs, pero algúns servidores poida que sirvan arquivos grandes de modo pouco fiable. Se fose compatible, pódense usar %1$s / %2$s para servir descargas no seu lugar (o servidor require %3$s).

en: Format of the stat.
gl_ES: Formato da estatística.

en: Found %1$d updates (%2$s)
gl_ES: Atopadas %1$d actualizacións (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
gl_ES[0]: Atopouse %d tarefa programada
gl_ES[1]: Atopáronse %d tarefas programadas

en: Found a bug?
gl_ES: Atopaches un erro?

en: Found in your order confirmation email.
gl_ES: Encontrado no teu correo electrónico de confirmación de pedido.

en: France
gl_ES: Francia

en: Free
gl_ES: Gratis

en: Free Plan Available
gl_ES: Plan gratuíto dispoñible

en: Free Shipping
gl_ES: Envío gratuito

en: Free State
gl_ES: Estado Libre

en: Free shipping
gl_ES: Envío gratuíto

en: Free shipping (legacy)
gl_ES: Envío gratuíto (herdado)

en: Free shipping coupon
gl_ES: Cupón de envío gratuíto

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
gl_ES: O envío gratuito é un método especial que pode ser activado con cupóns e cun gasto mínimo.

en: Free shipping platform
gl_ES: Plataforma de envío gratuíto

en: Free shipping requires
gl_ES: O envío gratuíto require

en: Free shipping requires...
gl_ES: O envío gratuíto require...

en: Free!
gl_ES: ¡GRATIS!

en: French Guiana
gl_ES: Guayana Francesa

en: French Polynesia
gl_ES: Polinesia Francesa

en: French Southern Territories
gl_ES: Territorios Francéses do Sur

en: Friendly name for identifying this key.
gl_ES: Nome descritivo para identificar esta clave.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
gl_ES: Nome descritivo para identificar este webhook, por defecto o Webhook creouse en %s.

en: From %1$s to %2$s
gl_ES: Desde o %1$s ao %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
gl_ES: Desde estampados atrevidos ata detalles intrincados, os nosos produtos son unha combinación perfecta de estilo e funcionalidade.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
gl_ES: Desde tés de orixe sostible ata elegantes vasos, esta tenda é un tesouro escondido. Encántame saber que as miñas compras contribúen a un planeta máis verde.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
gl_ES: Desde o escritorio da túa conta podes ver os teus <a href="%1$s">pedidos recentes</a>, xestionar o teu <a href="%2$s">enderezo de facturación</a> e <a href="%3$s">editar a túa contrasinal e os detalles da túa conta</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
gl_ES: Dende o panel de control da túa conta podes ver os teus <a href="%1$s">pedidos recentes</a>, xestionar os teus <a href="%2$s">enderezos de envío e facturación</a> e <a href="%3$s">editar o teu contrasinal e os detalles da túa conta</a>.

en: Fulfilled
gl_ES: Entregado

en: Fulfillment Status
gl_ES: Estado do pedido

en: Fulfillment created
gl_ES: Pedido creado

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
gl_ES: Os correos electrónicos de creación de pedido envíanse ao cliente cando o comerciante crea un pedido e o marca como entregado. A notificación non se envía para os pedidos en borrador.

en: Fulfillment deleted
gl_ES: Pedido eliminado

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
gl_ES: Os correos electrónicos de eliminación de pedido envíanse ao cliente cando o comerciante cancela un pedido que xa estaba entregado. A notificación non se envía para os pedidos en borrador.

en: Fulfillment deleted successfully.
gl_ES: Pedido eliminado con éxito.

en: Fulfillment not found.
gl_ES: Pedido non atopado.

en: Fulfillment option ID.
gl_ES: ID da opción de tramitación.

en: Fulfillment summary
gl_ES: Resumo do pedido

en: Fulfillment type.
gl_ES: Tipo de tramitación.

en: Fulfillment updated
gl_ES: Pedido actualizado

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
gl_ES: Os correos electrónicos de actualización do pedido envíanse ao cliente cando o comerciante actualiza un pedido. A notificación non se envía para os pedidos en borrador.

en: Fulfillment/shipping address.
gl_ES: Enderezo de envío/tramitación.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
gl_ES: Completa experiencia de pago podendo pagar agora, máis tarde ou a prazos. Sen números de cartón de crédito, sen contrasinais, sen preocupacións. <a href="%s" target="_blank">Ler máis sobre Klarna</a>.

en: Full name of continent.
gl_ES: Nome completo do continente.

en: Full name of country.
gl_ES: Nome completo do país.

en: Full name of currency.
gl_ES:  Nome completo da moeda

en: Full name of state.
gl_ES: Nome completo da provincia.

en: Full name.
gl_ES: Nome completo.

en: Full refund email heading
gl_ES: Encabezado do correo electrónico de reembolso completo

en: Full refund subject
gl_ES: Motivo do reembolso completo

en: Full screen image
gl_ES: Imaxe a pantalla completa

en: Full size image URL.
gl_ES: URL da imaxe a tamaño completo.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
gl_ES: GTIN, UPC, EAN ou ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
gl_ES: GTIN, UPC, EAN ou ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
gl_ES: Úsase Gzip (gzopen) para abrir a base de datos GEOIP de MaxMind.

en: Gabon
gl_ES: Gabón

en: Gambian dalasi
gl_ES: Dalasi gambiano

en: Gateway disabled
gl_ES: Pasarela desactivada

en: Gateway image.
gl_ES: Imaxe da pasarela.

en: Gateway title.
gl_ES: Nome da pasarela.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
gl_ES: Recompilar datos de uso permítenos mellorar WooCommerce. Terase en conta a túa tenda a medida que evaluamos novas características, xulgamos a calidade dunha actualización ou determinamos se unha mellora ten sentido. Sempre podes visitar os %1$sAxustes%3$s e elixir deixar de compartir datos. %2$sLe máis%3$s sobre os datos que recopimlamos.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
gl_ES: A recompilación de datos de uso permítenos adaptar a experiencia de configuración da túa tenda, ofrecer contido máis relevante e axudar a que WooCommerce sexa mellor para todos.

en: General
gl_ES: Xeral

en: General Email
gl_ES: Correo electrónico xeral

en: General options
gl_ES: Opcións xerais

en: Generate API key
gl_ES: Xerar clave de API

en: Generate CSV
gl_ES: Xerar CSV

en: Generate coupon code
gl_ES: Xerar un código de cupón

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
gl_ES: Xera cupóns personalizados dinámicos para os teus clientes e consigue aumentar o seu volume de compras.

en: Generate variations
gl_ES: Xerar variacións

en: Generated at
gl_ES: Xerado ás

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
gl_ES: Os métodos meta add/update/get non deberían usarse para os metadatos internos, incluído "%s". Utiliza getters e setters.

en: Geolocate
gl_ES: Xeolocalizar

en: Geolocate (with page caching support)
gl_ES: Xeolocalizar (compatible con caché de páxina)

en: Geolocation enabled?
gl_ES: Geolocalización activa?

en: Geolocation has not been configured.
gl_ES: Non se configurou a xeolocalización.

en: Georgia
gl_ES: Xeorxia

en: Georgian lari
gl_ES: Lari xeorxiano

en: Germany
gl_ES: Alemaña

en: Get Order
gl_ES: Obter pedido

en: Get Product
gl_ES: Obter produto

en: Get Started
gl_ES: Iniciar

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
gl_ES:  	Recibe unha alerta se cae a túa tenda aínda que só sexa uns poucos minutos.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
gl_ES: Obtén impostos automáticos sobre as vendas con %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
gl_ES: Consigue tipos impositivos automáticas con WooCommerce Tax

en: Get backups
gl_ES: Obter copias de seguridade

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
gl_ES: Adquirir carriño non debería ser chamado antes da acción wp_loaded

en: Get fulfillment meta data response.
gl_ES: Resposta ao obter os metadatos do pedido.

en: Get fulfillment response.
gl_ES: Resposta ao obter o pedido.

en: Get fulfillments response.
gl_ES: Resposta ao obter os pedidos.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
gl_ES: Ponte fronte aos compradores e dirixe tráfico para que poidas facer crecer o teu negocio con campañas de compra intelixentes e anuncios gratuítos.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
gl_ES: Obtén estatísticas de como vai a túa tenda, incluíndo vendas totais, os produtos máis vendidos e máis.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
gl_ES: Recibe avisos sobre a actividade da tenda, incluídos novos pedidos e valoracións de produtos directamente nos teus dispositivos móbiles coa aplicación Woo.

en: Get paid with WooPayments
gl_ES: Recibe pagos con WooPayments

en: Get ready to start selling
gl_ES: Prepárate para empezar a vender

en: Get real-time order alerts anywhere
gl_ES: Recibe alertas de pedidos en tempo real en calquera lugar

en: Get started
gl_ES: Iniciar

en: Get system report
gl_ES: Obter o informe do sistema

en: Get the basics
gl_ES: Consigue os básicos

en: Get the free WooCommerce mobile app
gl_ES: Obtén a aplicación móbil de WooCommerce

en: Get the value of an individual field.
gl_ES: Obtén o valor dun campo individual.

en: Get your API credentials from PayPal.
gl_ES: Obtén as túas credenciales da API desde PayPal.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
gl_ES: Consigue os teus vinilos favoritos a prezos de récord.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
gl_ES: Pon os teus produtos diante de pineadores que busquen ideas e cousas que comprar.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
gl_ES: Consigue que os usuarios de Pinterest encontren primeiro os teus produtos cando busquen ideas e artigos para comprar. Empeza a usar Pinterest e configura o teu catálogo de produtos para que se poida navegar por el.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
gl_ES: Mostra os teus produtos a un público moi interesado.

en: Get your products shipped
gl_ES: Envíar os teus produtos.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
gl_ES: Pon a túa tenda en marcha máis rapidamente coa nosa experiencia de configuración nova e mellorada

en: Ghana cedi
gl_ES: Cedi ghanés

en: Gibraltar
gl_ES: Xibraltar

en: Gibraltar pound
gl_ES: Libra de Xibraltar

en: Gilan (گیلان)
gl_ES: Gilán (گیلان)

en: Gilgit Baltistan
gl_ES: Gilgit-Baltistán

en: GitHub project
gl_ES: Proxecto en GitHub

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
gl_ES: Regala un artigo gratis a un cliente co código do cupón.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
gl_ES: Permite que os clientes poidan pagar máis tarde, sen intereses, e mira como aumentan as túas vendas.

en: Give your shipping class a name for easy identification
gl_ES: Dálle un nome á túa clase de envío para que sexa fácil identificala

en: Give your shoppers additional ways to pay.
gl_ES: Ofrece aos teus compradores opcións adicionais para pagar.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
gl_ES: Ponlle un nome á túa zona! P.ex. local, ou global.

en: Global Trade Item Number
gl_ES: Número de artigo de comercio mundial

en: Go
gl_ES: Ir

en: Go back
gl_ES: Volver

en: Go shopping
gl_ES: Ir de compras

en: Go to Variations
gl_ES: Ir ás variacións

en: Go to category
gl_ES: Ir á categoría

en: Go to checkout
gl_ES: Ir ao pagamento

en: Go to shop
gl_ES: Ir á tenda

en: Go to the first page
gl_ES: Ir á primera páxina

en: Go to the last page
gl_ES: Ir á última páxina

en: Go to the next page
gl_ES: Ir á seguinte páxina

en: Go to the previous page
gl_ES: Ir á páxina anterior

en: Golestan (گلستان)
gl_ES: Golestán (گلستان)

en: Good
gl_ES: Bo

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
gl_ES: Boas novas! WooCommerce Tax pode automatizar para ti os cálculos de impostos de vendas.

en: Good things are heading your way!
gl_ES: Vanche chegar cousas bonitas!

en: Google for WooCommerce
gl_ES: Google para WooCommerce

en: Gracias a Dios
gl_ES: Grazas a Dios

en: Grams
gl_ES: Gramos

en: Grand total.
gl_ES: Gran total.

en: Grant access
gl_ES: Permitir acceso

en: Grant access to downloadable products after payment
gl_ES: Permitir acceso aos produtos descargables despois do pago

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
gl_ES: Boas novas! Recibimos o teu pedido e enviarase unha confirmación ao teu correo electrónico.

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
gl_ES: Boas noticias: "{product_name}" xa está dispoñible para a compra.

en: Great things are coming soon
gl_ES: Véñense grandes cousas

en: Great things are on the horizon
gl_ES: Temos grandes proxectos por anunciar

en: Greater Accra
gl_ES: Gran Acra

en: Greece
gl_ES: Grecia

en: Greenland
gl_ES: Groenlandia

en: Grenada
gl_ES: Granada

en: Gross sales
gl_ES: Vendas brutas

en: Gross sales amount
gl_ES: Cantidade de vendas bruto

en: Gross sales in the period.
gl_ES: Vendas brutas no período.

en: Gross sales.
gl_ES: Vendas brutas.

en: Group
gl_ES: Grupo

en: Group description.
gl_ES: Descrición do grupo.

en: Group title.
gl_ES: Título do grupo.

en: Group type.
gl_ES: Tipo de grupo.

en: Grouped product
gl_ES: Produto agrupado

en: Grouped products
gl_ES: Produtos agrupados

en: Grouped settings for offline payment methods.
gl_ES: Axustes agrupados para os métodos de pago sen conexión.

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
gl_ES: Aumenta e fideliza os clientes con correos electrónicos, SMS, automatizacións e unha vista consolidada das interaccións cos clientes.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
gl_ES: Gaña clientes e fidelízaos cunha automatización intelixente e impactante das campañas de márketing por correo electrónico e SMS e unha visión consolidada das interaccións cos clientes.

en: Grow your business
gl_ES: Facer crecer o teu negocio.

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
gl_ES: Faille crecer ao teu negocio en Pinterest! Usa este plugin oficial para permitir aos compradores fixar produtos mentres navegan pola túa tenda, facer seguimento das conversións e anunciarte en Pinterest.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
gl_ES: Fai crecer o teu negocio con Facebook e Instagram

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
gl_ES: Aumenta as vendas online ao promocionar os teus produtos en TikTok, unha plataforma con máis de mil millóns de usuarios activos mensuais en todo o mundo.

en: Grow your store
gl_ES: Fai crecer a túa tenda

en: Guadeloupe
gl_ES: Guadalupe

en: Guatemalan quetzal
gl_ES: Quetzal guatemalteco

en: Guernsey pound
gl_ES: Lari xeorxiano

en: Guest
gl_ES: Invitado

en: Guest orders
gl_ES: Pedidos de invitados

en: Guest sales
gl_ES: Vendas a invitados

en: Guest sign-up
gl_ES: Rexistro de convidados

en: Guinea-Bissau
gl_ES: Guiné-Bissau

en: Guinean franc
gl_ES: Franco guineano

en: Guyana
gl_ES: Güiana

en: Guyanese dollar
gl_ES: Dólar güianés

en: HPOS Data Caching
gl_ES: Caché de datos HPOS

en: HPOS Full text search indexes
gl_ES: Índices de busca de texto completo de HPOS

en: HPOS cleanup
gl_ES: Limpeza de HPOS

en: HPOS could not be disabled.
gl_ES: Non se puido desactivar HPOS.

en: HPOS could not be enabled.
gl_ES: Non se puido activar o HPOS.

en: HPOS data sync enabled:
gl_ES: Sincronización de datos HPOS activada:

en: HPOS disabled.
gl_ES: HPOS desactivado.

en: HPOS enabled.
gl_ES: HPOS habilitado.

en: HPOS enabled:
gl_ES: HPOS habilitada:

en: HPOS enabled?: %s
gl_ES: HPOS activado?: %s

en: HPOS is already disabled.
gl_ES: O HPOS xa está desactivado.

en: HPOS is already enabled.
gl_ES: HPOS xa está activado.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
gl_ES: Erro nas comprobacións previas de HPOS, consulta os erros anteriores

en: HPOS tables do not exist.
gl_ES: Non hai táboas HPOS.

en: HTML description of the resource.
gl_ES: Descrición HTML do recurso.

en: HTML template
gl_ES: Modelo HTML

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
gl_ES: Correos electrónicos HTML/multiparte utilizan DOMDocument para xerar CSS en liña nos modelos.

en: HTTPS is required for MCP requests.
gl_ES: HTTPS é necesario para as solicitudes de MCP.

en: Haiti
gl_ES: Haití

en: Haitian gourde
gl_ES: Gourde haitiano

en: Hamburg
gl_ES: Hamburgo

en: Handler
gl_ES: Controlador

en: Handmade gifts
gl_ES: Regalos feitos a man

en: Hard crop?
gl_ES: Recortar imaxe?

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
gl_ES: Utiliza os datos de WooCommerce para facer crecer o teu negocio. Xestiona os clientes, potenciais e existentes, e segmenta as túas vendas con recursos de automatización, presupostos, facturación e márketing por correo electrónico. Saca todo o partido da túa tenda cun CRM.

en: Have a coupon?
gl_ES: Tes un cupón?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
gl_ES: Tes unha conta con nós? %1$sInicia sesión aquí%2$s para ver os detalles do teu pedido.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
gl_ES: Tes unha conta con nós? %1$sInicia sesión aquí%2$s para ver o teu pedido.

en: Have an existing store?
gl_ES: Xa tes unha tenda?

en: Header alignment
gl_ES: Aliñación do encabezado

en: Headers already sent when generating download error message.
gl_ES: As cabeceiras xa se enviaran ao xerar a mensaxe de erro de descarga.

en: Heading & text
gl_ES: Encabezado e texto

en: Health and beauty
gl_ES: Saúde e beleza

en: Heard Island and McDonald Islands
gl_ES: Illa Heard e Illas McDonald

en: Height
gl_ES: Altura

en: Height (%s)
gl_ES: Altura (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
gl_ES: Ola %1$s (non es %1$s? <a href="%2$s">Saír</a>)

en: Help &amp; Support
gl_ES: Axuda e soporte

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
gl_ES: Axuda a WooCommerce a mellorar co seguimento de uso

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
gl_ES: Axuda aos clientes a encontrar este produto asignándolle categorías, engadindo detalles adicionais e xestionando a súa visibilidade na túa tenda e noutras canles.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
gl_ES: Axuda a mellorar WooCommerce co seguimento de uso

en: Helper cache cleared.
gl_ES: Borrouse a caché auxiliar.

en: Here are the details of your order placed on %s:
gl_ES: Aquí tes os detalles do teu pedido realizado o %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
gl_ES: Aquí tes un recordatorio do que compraches:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
gl_ES: Aquí tes un recordatorio do que pediches:

en: Here’s the latest info we have:
gl_ES: Aquí está a información máis recente que temos:

en: Hesse
gl_ES: Hessen

en: Hi %s,
gl_ES: Ola %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
gl_ES: Ola! Sube un arquivo CSV que teña os tipos impositivos para importar o contido na túa tenda. Escolle un arquivo .csv para cargar e fai clic en "Subir arquivo e importar".

en: Hi there,
gl_ES: Ola, que tal,

en: Hi,
gl_ES: Ola:

en: Hidden
gl_ES: Oculto

en: Hide Price
gl_ES: Ocultar prezo

en: Hide advanced options
gl_ES: Ocultar opcións avanzadas

en: Hide context
gl_ES: Ocultar contexto

en: Hide details
gl_ES: Ocultar detalles

en: Hide empty brands:
gl_ES: Ocultar marcas baleiras:

en: Hide empty categories
gl_ES: Ocultar categorías baleiras

en: Hide errors from visitors
gl_ES: Ocultar erros aos visitantes

en: Hide errors from visitors?
gl_ES: Ocultar erros aos visitantes?

en: Hide free products
gl_ES: Ocultar produtos gratuítos

en: Hide from search results
gl_ES: Ocultar dos resultados de busca

en: Hide if cart is empty
gl_ES: Ocultar o carriño se está baleiro

en: Hide in product catalog
gl_ES: Ocultar no catálogo de produtos

en: Hide out of stock items from the catalog
gl_ES: Ocultar do inventario os produtos esgotados

en: Hide password
gl_ES: Ocultar contrasinal

en: Hide shipping costs until an address is entered
gl_ES: Ocultar os custos de envío ata que se ingrese un enderezo

en: Hide shipping rates when free shipping is available
gl_ES: Oculta as tarifas de envío cando o envío gratuíto estea dispoñible

en: Hide template
gl_ES: Ocultar modelo

en: High-Performance order storage
gl_ES: Almacenamento de pedidos de alto rendemento

en: High-performance order storage (recommended)
gl_ES: Almacenamento de pedidos de alto rendemento (recomendado)

en: Highlight required fields with an asterisk
gl_ES: Destaca os campos obrigatorios cun asterisco

en: Highly discounted shipping rates
gl_ES: Tarifas de envío moi reducidas.

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
gl_ES: Manter o inventario (para pedidos pendentes de pago) durante x minutos. Cando se alcance este límite cancelarase o pedido pendente. Déixao en branco para desactivalo.

en: Hold stock (minutes)
gl_ES: Manter en inventario (en minutos)

en: Holiday Sale
gl_ES: Rebaixas

en: Home
gl_ES: Inicio

en: Home URL.
gl_ES: URL de portada.

en: Home decor
gl_ES: Decoración para o fogar

en: Home, furniture, and garden
gl_ES: Fogar, mobles e xardín

en: Homepage
gl_ES: Páxina de inicio

en: Homepage URL
gl_ES: URL da páxina de inicio

en: Homepage created
gl_ES: Páxina de inicio creada

en: Honduran lempira
gl_ES: Lempira hondureña

en: Hong Kong dollar
gl_ES: Dólar de Hong Kong

en: Hook
gl_ES: Gancho

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
gl_ES: Con sorte, volverán. Le máis sobre <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">o diagnóstico dos pagos errados</a>.

en: Hormozgan (هرمزگان)
gl_ES: Hormozgán (هرمزگان)

en: House number and street name
gl_ES: Nome da rúa e número

en: How easy was it to add a product attribute?
gl_ES: Como de fácil foi engadir un atributo ao produto?

en: How easy was it to add a product tag?
gl_ES: Como de fácil foi engadir unha etiqueta de produto?

en: How easy was it to add product category?
gl_ES: Como de fácil foi engadir unha categoría ao produto?

en: How easy was it to edit your product?
gl_ES: Como de fácil foi editar o teu produto?

en: How easy was it to import products?
gl_ES: Como de fácil foi importar produtos?

en: How easy was it to update an order?
gl_ES: Como de fácil foi actualizar un pedido?

en: How easy was it to update your settings?
gl_ES: Como de fácil foi actualizar a configuración?

en: How easy was it to use search?
gl_ES: Como de fácil foi usar a busca?

en: How log entries are being stored.
gl_ES: Como se almacenan as entradas do rexistro.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
gl_ES: Número de días que se conservarán as entradas do rexistro antes de eliminarse automaticamente.

en: How many notes in the database?
gl_ES: Cantas notas hai na base de datos?

en: How many products should be shown per row?
gl_ES: Cúantos produtos deberían mostrarse por fila?

en: How many rows of products should be shown per page?
gl_ES: Cantas filas de produto deberían mostrarse por páxina?

en: How many times the coupon can be used in total.
gl_ES: Cantas veces pode usarse en total o cupón.

en: How many times the coupon can be used per customer.
gl_ES: Cantas veces pode usar o cupón cada cliente.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
gl_ES: Cantas veces se pode utilizar este cupón antes de que se anule.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
gl_ES: Cantas veces pode utilizar este cupón un usuario individual. Utiliza o correo electrónico de facturación para os invitados e o ID de usuario para os usuarios rexistrados.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
gl_ES: Como deberían ordenarse por defecto os produtos no catálogo?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
gl_ES: Como se ordenan por defecto os termos neste atributo.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
gl_ES: Como debe controlarse a cantidade deste artigo, por exemplo, calquera límite establecido.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
gl_ES: Como migrar desde Magento a WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
gl_ES: Como calcular os cargos por envío

en: How to customize your product catalog
gl_ES: Como personalizar o teu catálogo de produtos

en: How to update your database table prefix
gl_ES: Como actualizar o prefixo da túa base de datos

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
gl_ES: Ola %1$s,
    
    A pasarela de pago «%2$s» acaba de activarse neste sitio:
    %3$s
    
    Se isto foi intencionado, podes ignorar e borrar este correo electrónico. 
    
    Se non activaches esta pasarela de pago, por favor, accede ao teu sitio e considera desactivala aquí:
    %4$s
    
    Este correo electrónico enviouse a %5$s
    
    Saúdos,
    O equipo de %6$s
    %7$s

en: Howland Island
gl_ES: Illa Howland

en: Human readable label for the stat.
gl_ES: Etiqueta lexible para humanos para a estatística.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
gl_ES: Etiqueta de segmento lexible para humanos, xa sexa o nome do produto ou da variación.

en: Hungarian forint
gl_ES: Florín húngaro

en: Hungary
gl_ES: Hungría

en: I don't know how to get a date from a %s
gl_ES: Non sei como obter unha data desde un %s

en: I have read and agree to the website %s
gl_ES: Lin e estou de acordo cos %s da web

en: I plan to sell both physical and digital products
gl_ES: Teño pensado vender tanto produtos físicos como dixitais

en: I plan to sell digital products
gl_ES: Teño pensado vender produtos dixitais

en: I plan to sell physical products
gl_ES: Teño pensado vender produtos físicos

en: I will also be selling products or services in person.
gl_ES:  	Tamén venderei produtos ou servizos en persoa.

en: ID is invalid.
gl_ES: ID non é válido.

en: ID of parent grouping.
gl_ES: ID da agrupación superior.

en: ID of the note record.
gl_ES: ID do rexistro da nota.

en: ID of the original line item.
gl_ES: ID da partida orixinal.

en: ID of the parent product, if applicable.
gl_ES: ID do produto pai, se está dispoñible.

en: ID of the refund line item. This is not the ID of the original line item.
gl_ES: ID da partida do reembolso. Este non é o ID da partida orixinal.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
gl_ES: ID do método de envío que facilitou a tarifa.

en: ID of the shipping rate.
gl_ES: ID da tarifa de envío.

en: ID to reassign posts to.
gl_ES: ID ao que reasignar artigos.

en: IDs for settings sub groups.
gl_ES: IDs dos subgrupos de axustes.

en: IP Address
gl_ES: Enderezo IP

en: IP address
gl_ES: Enderezo IP

en: IP address for the downloader.
gl_ES: Enderezo IP do usuario da descarga.

en: IP address.
gl_ES: Enderezo IP.

en: IPN email notifications
gl_ES: Avisos por correo electrónico de IPN

en: IPN payment completed
gl_ES: Pago IPN completado

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
gl_ES: O código ISO do país do enderezo ao que se está realizando o envío.

en: ISO code of the country.
gl_ES: Código ISO do país.

en: ISO code or name of the state, province or district.
gl_ES: Código ISO ou nome do estado, provincia ou distrito.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
gl_ES: Código ISO, ou nome do estado, provincia ou distrito do enderezo ao que se está realizando o envío.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
gl_ES: Código de país ISO3166 alpha-2.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
gl_ES: Código de país ISO3166 alpha-2. Por defecto, utiliza o país da ubicación principal de WooCommerce.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
gl_ES: Código de país ISO3166 alpha-2. Por defecto, é o código de país da ubicación da empresa dos provedores gardados.

en: ISO4217 currency code.
gl_ES: Código de moneda ISO4217.

en: Ialomița
gl_ES: Lalomița

en: Iceland
gl_ES: Islandia

en: Icelandic kr&oacute;na
gl_ES: Coroa islandesa

en: Icon URL for the payment method.
gl_ES: URL da icona do método de pago.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
gl_ES: Si o contra reembolso está dispoñible para certos métodos de envío, configúrao aquí. Déixao en branco para activalo para tódolos métodos.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
gl_ES: Se se define un custo, isto controla se se aplican as tarifas a ese custo.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
gl_ES: Se algo non che parece correcto ou tes algunha pregunta, non dubides en contactar co noso equipo de soporte.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
gl_ES: Se está marcado, o envío gratuíto estaría dispoñible en base á cantidade do pedido con desconto previo.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
gl_ES: Se está activo, este método aparecerá no pago baseado en bloques.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
gl_ES: Se se activa mostrarase este texto en toda a tenda. Podes usalo para mostrar eventos ou promocións aos visitantes!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
gl_ES: Se se xestiona o inventario, isto controla se se permiten reservas.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
gl_ES: Se xestionas o inventario, isto controla se se permitirán reservas ou non. Se se activa, o inventario pode ser menor que 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
gl_ES: Se se solicita, calcula a cantidade do termo do atributo dos produtos na colección.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
gl_ES: Se se solicita, calcula a conta de termos de taxonomía para os produtos na colección.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
gl_ES: Se a opción «Eliminar todo o contido» está seleccionada, os ganchos de WooCommerce afectados <b>non</b> serán eliminados e serán atribuídos ao id de usuario 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
gl_ES: Se se selecciona o método de descarga «Forzar descargas» ou «X-Accel-Redirect/X-Sendfile», pero non funciona, o sistema usará o método «Redirixir» como último recurso. <a href="%1$s">Mira esta guía</a> para máis detalles.

en: If the payment was refunded via the API.
gl_ES: Se o pago se reembolsó mediante o API.

en: If the product is downloadable.
gl_ES: Se o produto é descargable.

en: If the product is virtual.
gl_ES: Se o produto é virtual.

en: If the quantity is editable or fixed.
gl_ES: Se a cantidade é editable ou fixa.

en: If the variation is downloadable.
gl_ES: Se a variación é descargable.

en: If the variation is virtual.
gl_ES: Se a variación é virtual.

en: If the variation is visible.
gl_ES: Se a variación é visible.

en: If this attribute has term archive pages.
gl_ES: Se este atributo ten páxinas de arquivo do termo.

en: If this is a default attribute
gl_ES: Se este é un atributo por defecto

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
gl_ES: Se é <em>true</em> e o método de envío gratuíto require un cupón este cupón activará o envío gratuíto.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
gl_ES: Se é true, calcula o contador de valoracións dos produtos da colección.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
gl_ES: Se é «true», calcula o inventario de existencias dos produtos da colección.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
gl_ES: Se é «true», calcula os prezos mínimo e máximo dos produtos da colección.

en: If true, empty terms will not be returned.
gl_ES: Se é «true», non se mostrarán os termos baleiros.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
gl_ES: Se é «verdadeiro», só se permite comprar en cada pedido un artigo deste produto.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
gl_ES: Se é <em>true</em> o cupón só pódese usar individualmente. O resto de cupóns que se engadan borraranse do carriño.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
gl_ES: Se é verdadeiro, o valor efectivo é o valor básico do produto principal máis o valor definido; se é falso, o valor definido é o valor efectivo final.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
gl_ES: Se é verdadeiro, o rexeitamento do incentivo será ignorado polo seguimento.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
gl_ES: Se é <em>true</em>, a nota mostrarase aos clientes e avisaráselles. Se é <em>false</em>, a nota só será de referencia para o administrador.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
gl_ES: Cando sexa «true», a nota mostrarase aos clientes. Cando sexa «false», a nota só será de referencia para o administrador.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
gl_ES: Se é <em>true</em> este cupón non se aplicará aos artigos que teñan prezos rebaixados.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
gl_ES: Se o valor é true esta nota atribuiráse ao usuario actual. -Se o valor é false a nota atribuiráse ao sistema.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
gl_ES: Se está desmarcado, os clientes terán que establecer un nome de usuario durante a creación da conta.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
gl_ES: Se estás modificando WooCommerce nun tema pai que non creaches personalmente, recomendámosche utilizar un tema fillo. Ver: <a href="%s" target="_blank">Como crear un tema fillo</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
gl_ES: Se estás utilizando o método de descarga X-Accel-Redirect xunto co servidor NGINX, asegúrate de ter aplicado os axustes como se describe na guía de <a href='%s'>xestión de produtos digitais/descargables</a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
gl_ES: Se copiaches sobre un arquivo de plantilla para cambiar algo, terás que copiar a nova versión da plantilla e aplicar de novo os teus cambios.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
gl_ES: Se creas unha conta almacenaremos o teu nome, enderezo, correo electrónico e número de teléfono, que usaremos para o proceso de pago e futuros pedidos.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
gl_ES: Se defines unha páxina de termos e condicións preguntaráselle ao cliente se os acepta no momento de pagar.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
gl_ES: Se non fixeche esta solicitude ignora este correo electrónico. Se quieres proceder:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
gl_ES: Se non fixeches esta solicitude, podes ignorar este correo electrónico. Se queres continuar, restablece o teu contrasinal a través da seguinte ligazón:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
gl_ES: Se non tes un contrasinal de aplicación (non é o contrasinal da túa conta), xera un contrasinal desde %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
gl_ES: Se atopas un erro no núcleo de WooCommerce podes crear un tícket na zona de <a href="%1$s">erros de Github</a>. Antes de enviar o teu informe, asegúrate de ler a <a href="%2$s">guía de colaboración</a>. Para axudarnos a resolver o teu problema, por favor procura ser tan descritivo como poidas e inclúe o <a href="%3$s">informe de estado do teu sistema</a> .

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
gl_ES: Se tes algunha pregunta ou notas algo inesperado, non dubides en contactar co noso equipo de soporte a través da túa conta ou respondendo a este correo electrónico.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
gl_ES: Si xa es cliente, por favor, engade os teus datos a continuación. Se es un novo cliente, segue na sección de facturación

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
gl_ES: Se gustaches %1$s, por favor, déixanos unha valoración de %2$s. Grazas anticipadas!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
gl_ES: Se queres, podes engadir aquí estruturas personalizadas para as URLs dos teus produtos. Por exemplo, usar <code>tenda</code> faría que o teu produto se enlace como <code>%stenda/produto-exemplo/</code>. Esta configuración só afecta as URLs de produto, no a outras cousas, como as categorías de produtos.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
gl_ES: Se necesitas axuda co pedido, ponte en contacto con nós escribindo a %s

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
gl_ES: Se necesitas axuda co pedido, ponte en contacto con nós escribindo a %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
gl_ES: Ponte en contacto con nós en {store_email} se necesitas axuda para facer o pedido.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
gl_ES: Se necesitas acceder outra vez ó asistente de configuración fai clic no botón de abaixo por favor.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
gl_ES: Se necesitas activar ou desactivar as listas de tarefas ampliadas, por favor, fai clic no seguinte botón.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
gl_ES: Se tes que activar ou desactivar a lista de tarefas, por favor, fai clic no seguinte botón.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
gl_ES: Se quitas este atributo, os clientes xa non poderán comprar algunhas variacións deste produto.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
gl_ES: Se queres seguir coa túa compra, por favor, volve a %s e proba cun método de pago diferente.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
gl_ES: Se queres ofrecer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">tarifas en directo</span> dun transportista específico (p.ex. UPS) podes atopar unha amplia variedade de extensións dispoñibles para WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">aquí</a>.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
gl_ES: Se acabas de facer un pedido, dálle unha ollada rápida ao teu correo electrónico para confirmalo.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
gl_ES: Se o teu enderezo de correo principal de PayPal é diferente ao correo de PayPal introducido arriba, escribe o teu enderezo principal de recepción de correo de PayPal aquí. Isto úsase para validar as peticións IPN.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
gl_ES: Se a túa tenda está ubicada na UE, recomendamos utilizar a extensión do número de IVE da UE ademais dos impostos automatizados. Proporciona aos teus pagos un campo para recompilar e validar o número de IVE da UE dun cliente, se ten un.

en: Ifrane
gl_ES: Ifrán

en: Image
gl_ES: Imaxe

en: Image ID.
gl_ES: ID da imaxe.

en: Image URL.
gl_ES: URL da imaxe.

en: Image alternative text.
gl_ES: Texto alternativo da imaxe.

en: Image data.
gl_ES: Datos da imaxe.

en: Image name.
gl_ES: Nome da imaxe.

en: Image of the product that the review belongs to.
gl_ES: Imaxe do producto o que pertence a valoración.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
gl_ES: Posición da imaxe. 0 significa que a imaxe está destacada.

en: Image size used for products in the catalog.
gl_ES: Tamaño de imaxe usado para os produtos no catálogo.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
gl_ES: Tamaño de imaxe utilizado para a imaxe principal nas páxinas de produto. Estas imaxes manteranse sen recortar.

en: Image url
gl_ES: URL da imaxe

en: Images
gl_ES: Imaxes

en: Images will be cropped into a square
gl_ES: As imaxes recortaranse a un recuadro

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
gl_ES: As imaxes recortaranse a unha relación de aspecto personalizada

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
gl_ES: As imaxes mostraranse usando a relación de aspecto na que se subiron

en: Import
gl_ES: Importar

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
gl_ES: Importar <strong>produtos</strong> á túa tenda a traves dun arquivo CSV

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
gl_ES: Importa <strong>impostos</strong> a túa tenda mediante un arquivo csv.

en: Import CSV
gl_ES: Importar CSV

en: Import Products
gl_ES: Importar produtos

en: Import as meta data
gl_ES: Importar como datos meta

en: Import complete - imported %s tax rates.
gl_ES: Importación completada - %s tipos impositivos importados.

en: Import complete!
gl_ES: Importación completada!

en: Import products
gl_ES: Importar produtos

en: Import products from a CSV file
gl_ES: Importar produtos desde un arquivo CSV

en: Import tax rates
gl_ES: Importar tasas de impostos

en: Import your products
gl_ES: Importar os produtos de demostración

en: Importing
gl_ES: Importando

en: Improve our store offerings
gl_ES: Mellorar as ofertas da nosa tenda

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
gl_ES: Para que funcione o <strong>cacheo da base de datos</strong> con WooCommerce debes engadir %1$s á opción de "Cadeas de petición ignoradas" nos <a href="%2$s">axustes de W3 Total Cache</a>

en: In progress
gl_ES: En curso

en: In reply to %s.
gl_ES: En resposta a %s.

en: In stock
gl_ES: Hai existencias

en: In stock?
gl_ES: En inventario?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
gl_ES: Nesta sección deberías apuntar con quen estás a compartir datos, e con que obxectivo. Isto podería incluír, pero non está só limitado a iso, analítica, mercadotecnia, pasarelas de pago, provedores de envío, e incrustados de terceiros.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
gl_ES: Nesta subsección deberías apuntar que outros procesadores de pago externos estás a usar para admitir pagos na túa tenda, xa que poida que manexen datos dos clientes. Incluímos PayPal como exemplo, pero deberías borralo se non estás a usar PayPal.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: En curso <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: En curso <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
gl_ES: En progreso

en: Inactive
gl_ES: Inactivo

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
gl_ES: Contas inactivas son as que non accederon, ou realizado algún pedido, durante unha duración especificada. Borraranse. Calquera pedido converterase en pedido de invitado.

en: Inactive plugins
gl_ES: Plugins inactivos

en: Inactive plugins.
gl_ES: Plugins inactivos.

en: Inbox notification has been deleted
gl_ES: Eliminouse a notificación da bandexa de entrada

en: Inbox notification not found
gl_ES: Non se encontrou a notificación da bandexa de entrada

en: Inches
gl_ES: Pulgadas

en: Include downloads
gl_ES: Incluír descargas

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Conta e privacidade.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Avanzado.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Correos electrónicos.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Xeral.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Integracións.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Pagos.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Produtos.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Envío.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Impostos.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
gl_ES: Inclúe todos os axustes en WooCommerce | Axustes | Visibilidade.

en: Includes all the installed plugins.
gl_ES: Inclúe todos os plugins instalados.

en: Includes all the installed themes.
gl_ES: Inclúe todos os temas instalados.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
gl_ES: Inclúe todos os elementos destacados que aparecen en WooCommerce | Axustes.

en: Includes onboarding configuration options
gl_ES: Inclúe opcións de configuración da posta en marcha

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
gl_ES: Inclúe as configuracións de tarefas para WooCommerce.

en: Including tax
gl_ES: IVE incluído

en: Incompatible webhooks warning
gl_ES: Aviso de webhooks incompatibles

en: Incompatible with '%s'
gl_ES: Incompatible con «%s»

en: Incompatible with WooCommerce features
gl_ES: Incompatible coas características de WooCommerce

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
gl_ES: Incrementa o prezo existente en (cantidad fixa no %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
gl_ES: incrementar o prezo de oferta existente en (cantidade fixa ou %):

en: Increase existing stock by:
gl_ES: Aumentar o inventario existente en:

en: Increase quantity of %s
gl_ES: Aumentar a cantidade de %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
gl_ES: Incrementar prezos normais (cantidade fixa ou porcentaxe)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
gl_ES: Incrementar prezos rebaixados (cantidade fixa ou porcentaxe)

en: Increasing memory allocated to PHP
gl_ES: Aumentar a memoria asignada para PHP

en: Indian rupee
gl_ES: Rupia india

en: Indicates the order that will appear in queries.
gl_ES: Indica a orde que aparecerá nas peticións.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
gl_ES: Indica se todas as condiciones deben ser ciertas para o conjunto resultante, o se algunha de ellas é suficiente. A coincidencia afecta aos seguintes parámetros: produtos, pedidos, nome de usuario, enderezo IP.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
gl_ES: Indica se todas as condicións deben ser certas para o conxunto resultante, ou se algunha delas é suficiente. A coincidencia afecta aos seguintes parámetros: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Individual use only
gl_ES: Uso individual

en: Indonesian rupiah
gl_ES: Rupia indonesia

en: Industry.
gl_ES: Sector.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
gl_ES: Detectouse un bucle infinito, procédese a abortar. Non se encontrou ningún erro.

en: Info
gl_ES: Información

en: Information about the operating system your server is running.
gl_ES: Información sobre o sistema operativo que executa o teu servidor.

en: Information about the product's availability.
gl_ES: Información acerca da dispoñibilidade do produto.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
gl_ES: Información sobre o servidor web que está aloxando o teu sitio.

en: Inner Mongolia / 內蒙古
gl_ES: Mongolia interior / 內蒙古

en: Insert file URL
gl_ES: Insertar URL do arquivo

en: Insert into product
gl_ES: Insertar en produto

en: Insert into product form
gl_ES: Inserir no formulario do produto

en: Insert row
gl_ES: Insertar fila

en: Install Woo mobile app
gl_ES: Instala a aplicación móbil WooCommerce

en: Install plugins
gl_ES: Instalar plugins

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
gl_ES: Instala a aplicación móbil de WooCommerce para xestionar pedidos, recibir avisos de vendas e ver métricas clave – alí onde esteas.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
gl_ES: Data de instalación da aplicación móbil WooCommerce.

en: Installed
gl_ES: Instalado

en: Installed Extensions without a Subscription
gl_ES: Extensións instaladas sen unha subscrición

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
gl_ES: A versión instalada non está probada coa versión activa de WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
gl_ES: ID da instancia do método de envío que facilitou a tarifa.

en: Instance ID.
gl_ES: ID da instancia.

en: Instantly send tracking to your customers
gl_ES: Envía un seguimento instantáneo aos teus clientes

en: Instructions
gl_ES: Instruccións

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
gl_ES: Instruccións que se engadirán á páxina de agradecemento e correos electrónicos.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
gl_ES: Instruccións que se engadirán á páxina de agradecemento.

en: Insufficient privileges to export products.
gl_ES: Privilexios insuficientes para exportar produtos.

en: Insufficient privileges to import products.
gl_ES:  	Privilexios insuficientes para importar produtos.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
gl_ES: Integra hoxe mesmo a túa tenda de WooCommerce con máis de 5.000 aplicacións e servizos na nube. Coa confianza de máis de 11.000 usuarios.

en: Integration
gl_ES: Integración

en: Integration "%s" is not registered.
gl_ES: A integración «%s» non está rexistrada.

en: Integration registry requires an identifier.
gl_ES: O rexistro da integración necesita un identificador.

en: Integrations
gl_ES: Integracións

en: Internal server error
gl_ES: Erro interno do servidor

en: International
gl_ES: Internacional

en: International Standard Book Number
gl_ES: Número internacional normalizado do libro

en: International flat rate (legacy)
gl_ES: Tarifa plana internacional (herdada)

en: Interval subtotals.
gl_ES: Subtotais do intervalo.

en: Intro
gl_ES: Introdución

en: Invalid %s provided.
gl_ES: Proporcionouse un %s inválido.

en: Invalid ID.
gl_ES: ID non válido.

en: Invalid Rate ID.
gl_ES: ID de tarifa non válido.

en: Invalid URL %s.
gl_ES: URL non válida %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
gl_ES: Acción non válida - debe ser unha acción periódica.

en: Invalid action ID. No status found.
gl_ES: ID de acción non válida. Non se atopou ningún estado.

en: Invalid admin note
gl_ES: Nota de administración non válida

en: Invalid attribute ID.
gl_ES: ID de atributo non válido.

en: Invalid authorization.
gl_ES: Autorización non válida.

en: Invalid billing email address
gl_ES: Enderezo correo electrónico de facturación non válido

en: Invalid billing email provided.
gl_ES: O correo electrónico de facturación proporcionado non é válido.

en: Invalid brand ID.
gl_ES: ID da marca non válido.

en: Invalid brand slug.
gl_ES: Slug da marca non válido.

en: Invalid catalog visibility option.
gl_ES: Opción de visibilidade do catálogo non válida.

en: Invalid category ID.
gl_ES: ID de categoría non válido.

en: Invalid country code in list.
gl_ES: Código de país da lista non válido.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
gl_ES: O código proporcionado do país non é válido. Debe ser un dos seguintes: %s

en: Invalid country code.
gl_ES: Código de país non válido.

en: Invalid country/state format.
gl_ES: Formato de país ou estado non válido.

en: Invalid coupon
gl_ES: Cupón non válido

en: Invalid coupon code
gl_ES: Código de cupón non válido

en: Invalid coupon code.
gl_ES: Código de cupón non válido.

en: Invalid coupon.
gl_ES: Cupón non válido.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
gl_ES: Os cupóns non válidos elimináronse do carriño: «%s»

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
gl_ES: Os cupóns non válidos elimináronse do pedido: «%s»

en: Invalid currency code
gl_ES: Código de moeda inválido.

en: Invalid customer query.
gl_ES: Procura de cliente non válida.

en: Invalid customer.
gl_ES: Cliente non válido.

en: Invalid data store.
gl_ES: Almacenamento de datos non válido.

en: Invalid date provided.
gl_ES: Data proporcionada non válida.

en: Invalid dimension unit. Valid units are: m, cm, mm, in, yd.
gl_ES: Unidade de dimensións non válida. As unidades válidas son: m, cm, mm, in, yd.

en: Invalid discount amount.
gl_ES: Cantidade de desconto non válida.

en: Invalid discount type.
gl_ES: Tipo de desconto non válido.

en: Invalid download link.
gl_ES: Enlace de descarga non válido.

en: Invalid download log: no ID.
gl_ES: Rexistro de descarga non válido: non ten ID.

en: Invalid download log: not found.
gl_ES: Rexistro de descarga non válido: non atopado.

en: Invalid download.
gl_ES: Descarga non válida.

en: Invalid email
gl_ES: Correo electrónico non válido

en: Invalid email address
gl_ES: Enderezo de correo electrónico non válido

en: Invalid email address provided for sender settings
gl_ES: Enderezo de correo electrónico non válido para os axustes do remitente

en: Invalid email address restriction.
gl_ES: Restrición de enderezo de correo electrónico non válido.

en: Invalid email address.
gl_ES: Enderezo de correo electrónico non válido.

en: Invalid email format for %s.
gl_ES: Formato de correo electrónico non válido para %s.

en: Invalid email type.
gl_ES: Tipo de correo electrónico non válido.

en: Invalid entity ID.
gl_ES: ID de entidade non válido.

en: Invalid entity type.
gl_ES: Tipo de entidade non válido.

en: Invalid error object provided.
gl_ES: Obxecto de erro proporcionado non válido.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
gl_ES: Clase de captador non válida para a plataforma %1$s. A clase %2$s non existe.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
gl_ES: Clase de captador non válida para a plataforma %1$s. A clase %2$s non implementa %3$s.

en: Invalid fetcher class for platform %s. Fetcher must be a non-empty string.
gl_ES: Clase de captador non válida para a plataforma %s. O captador debe ser unha cadea de caracteres non baleira.

en: Invalid field
gl_ES: Campo non válido

en: Invalid field.
gl_ES: Campo non válido.

en: Invalid file type for a CSV import.
gl_ES: Tipo de arquivo non válido para importalo desde CSV.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
gl_ES: Tipo de arquivo non válido. O importador é compatible con arquivos en formatos CSV e TXT.

en: Invalid fulfillment ID.
gl_ES: ID de pedido non válido.

en: Invalid fulfillment or meta.
gl_ES: Pedido ou metadatos non válidos.

en: Invalid fulfillment status.
gl_ES: Estado do pedido non válido.

en: Invalid fulfillment.
gl_ES: Pedido non válido.

en: Invalid image: %s
gl_ES: Imaxe non válida: %s

en: Invalid item.
gl_ES: Artigo non válido.

en: Invalid items
gl_ES: Artigos non válidos

en: Invalid layout template ID.
gl_ES: ID de modelo de deseño non válido.

en: Invalid line items type.
gl_ES: Tipo de liña de artigos non válido.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
gl_ES: Clase de mapeador non válida para a plataforma %1$s. A clase %2$s non existe.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
gl_ES: Clase de mapeador non válida para a plataforma %1$s. A clase %2$s non implementa %3$s.

en: Invalid mapper class for platform %s. Mapper must be a non-empty string.
gl_ES: Clase de mapeador non válida para a plataforma %s. O mapeador debe ser unha cadea de caracteres non baleira.

en: Invalid maximum spend value.
gl_ES: Valor de gasto máximo non válido.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
gl_ES: Clave da cláusula meta_query non válida: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
gl_ES: Nonce non válido - este nonce xa foi utilizado.

en: Invalid nonce verification
gl_ES: Verificación non válida

en: Invalid nonce.
gl_ES: Nonce non válido.

en: Invalid onboarding step ID.
gl_ES: ID do paso de incorporación non válido.

en: Invalid onboarding step data.
gl_ES: Datos do paso de incorporación non válidos.

en: Invalid option "%2$s" for %1$s.
gl_ES: Opción «%2$s» non válida para %1$s.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
gl_ES: GTIN, UPC, EAN ou ISBN non válidos ou duplicados.

en: Invalid or duplicated SKU.
gl_ES: SKU inválido ou duplicado.

en: Invalid or empty request body.
gl_ES: Corpo da solicitude non válido ou baleiro.

en: Invalid or expired checkout session ID.
gl_ES: ID de sesión de pago non válido ou caducado.

en: Invalid or missing payment token fields.
gl_ES: Campos de token de pago non dispoñibles ou non válidos.

en: Invalid order
gl_ES: Pedido non válido

en: Invalid order ID or key provided.
gl_ES: ID ou clave de pedido facilitados non válidos.

en: Invalid order ID.
gl_ES: ID do pedido non válido.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
gl_ES: ID do pedido non válido na chamada a read_multiple()

en: Invalid order item.
gl_ES: Elemento de pedido non válido.

en: Invalid order refund ID.
gl_ES: ID do reembolso do pedido non válida.

en: Invalid order type: %s.
gl_ES: Tipo de pedido non válido: %s

en: Invalid order.
gl_ES: Pedido non válido.

en: Invalid parameter(s): %s
gl_ES: Parámetro(s) non válido(s): %s

en: Invalid parameter.
gl_ES: Parámetro non válido.

en: Invalid parent ID
gl_ES: ID pai inválido

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
gl_ES: Contrasinal non válida. Xera unha nova desde %s.

en: Invalid path provided.
gl_ES: A ruta proporcionada non é válida.

en: Invalid payment gateway ID.
gl_ES: ID da pasarela de pago non válido.

en: Invalid payment gateway.
gl_ES: Pasarela de pago non válida.

en: Invalid payment method.
gl_ES: Método de pago non válido.

en: Invalid payment methods data received.
gl_ES: Recibíronse datos do método de pago non válidos.

en: Invalid payment result received from payment method.
gl_ES: Resultado de pagamento non válido recibido do método de pagamento.

en: Invalid payment token.
gl_ES: Token de pago non válido.

en: Invalid permission ID.
gl_ES: ID de permiso non válido.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
gl_ES: Slug do plugin proporcionado non válido na regra de plugins activados.

en: Invalid plugin.
gl_ES: Plugin non válido.

en: Invalid post
gl_ES: Entrada non válida

en: Invalid post ID.
gl_ES: ID de entrada non válido.

en: Invalid product
gl_ES: Produto non válido

en: Invalid product ID
gl_ES: ID de produto non válido

en: Invalid product ID %d.
gl_ES: ID %d de produto non válida.

en: Invalid product ID.
gl_ES: ID de produto non válido.

en: Invalid product object.
gl_ES: Obxecto de produto non válido.

en: Invalid product review ID.
gl_ES: ID de valoración de produto non válido.

en: Invalid product selected.
gl_ES: Produto seleccionado non válido.

en: Invalid product slug.
gl_ES: Slug do produto non válido.

en: Invalid product tax status.
gl_ES: Estado de imposto do produto non válido.

en: Invalid product type.
gl_ES:  Tipo de produto non válido.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
gl_ES: Tipo de produto non válido: o ID transferido non se corresponde coa variación dun produto.

en: Invalid product.
gl_ES: Produto non válido.

en: Invalid rate
gl_ES: Tipo non válido

en: Invalid refund amount
gl_ES: O importe do reembolso non é válido

en: Invalid refund amount.
gl_ES: Cantidade de reembolso non válida.

en: Invalid request object.
gl_ES: Obxecto da solicitude non válido.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
gl_ES: Solicitude non válida. Por favor, pasa o parámetro de coincidencia.

en: Invalid resource ID.
gl_ES: ID de recurso non válido.

en: Invalid resource id for reassignment.
gl_ES: ID do recurso non válida para reasignación.

en: Invalid resource id.
gl_ES: ID do recurso non válido.

en: Invalid response from data store.
gl_ES: Resposta non válida do almacén de datos.

en: Invalid review ID.
gl_ES: ID de valoración non válido.

en: Invalid review content.
gl_ES: Contido de valoración non válido.

en: Invalid role
gl_ES: Perfil non válido

en: Invalid schedule. Cannot save action.
gl_ES: Programación non válida. Non se pode garda-la acción.

en: Invalid scope %s
gl_ES: Ámbito non válido %s

en: Invalid selling location option.
gl_ES: Opción de localización de venda non válida.

en: Invalid setting group.
gl_ES: Grupo de axustes non válido.

en: Invalid setting.
gl_ES: Axuste non válido.

en: Invalid shipping location option.
gl_ES: Opción de localización de envío non válida.

en: Invalid shipping method type.
gl_ES: Tipo de método de envío non válido.

en: Invalid shipping method!
gl_ES: Método de envío non válido!

en: Invalid shipping zone ID.
gl_ES: ID da zona de envío non válido.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
gl_ES: Sinatura non válida - houbo un fallo ao ordenar parámetros.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
gl_ES: Sinatura non válida - a sinatura proporcionada non coincide.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
gl_ES: Sinatura non válida - o método de sinatura non é válido.

en: Invalid slug.
gl_ES: Slug non válido.

en: Invalid suggestion ID.
gl_ES: ID de suxerencia non válido.

en: Invalid table id: %s.
gl_ES: ID da táboa non válido: %s.

en: Invalid tax class
gl_ES: Tipo impositivo non válido

en: Invalid taxonomy: %s.
gl_ES: Taxonomía non válida: %s.

en: Invalid theme %s.
gl_ES: Tema %s non válido.

en: Invalid timestamp.
gl_ES: Data e hora non válidas.

en: Invalid tool ID.
gl_ES: IDE de ferramenta non válido.

en: Invalid user ID.
gl_ES: ID de usuario non válido.

en: Invalid user.
gl_ES: Usuario non válido.

en: Invalid username or email.
gl_ES: Usuario ou correo electrónico non válido.

en: Invalid value for "%1$s". Allowed values: %2$s.
gl_ES: Valor non válido para «%1$s». Valores permitidos: %2$s.

en: Invalid value for %1$s. Valid options: %2$s
gl_ES: Valor non válido para %1$s. Opcións válidas: %2$s

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
gl_ES: Valor non válido para o parámetro select ou count. Non se poden facer consultas de accións.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
gl_ES: Valores non válidos publicados para %1$s. Valores permitidos: %2$s

en: Invalid value posted for %s
gl_ES: Valor non válido publicado para %s

en: Invalid variation ID
gl_ES: ID de variación non válido

en: Invalid webhook ID.
gl_ES: ID do webhook non válido.

en: Invalid webhook.
gl_ES: Webhook non válido.

en: Invalid weight unit. Valid units are: kg, g, lbs, oz.
gl_ES: Unidade de peso non válida. As unidades válidas son: kg, g, lbs, oz.

en: Inventory
gl_ES: Inventario

en: Invoice prefix
gl_ES: Prefixo de factura

en: Ionian Islands
gl_ES: Illas Jónicas

en: Iran
gl_ES: Irán

en: Iranian rial
gl_ES: Rial iraniano

en: Iranian toman
gl_ES: Toman iraniano

en: Iraqi dinar
gl_ES: Dinar iraquí

en: Ireland
gl_ES: Irlanda

en: Is DomDocument class enabled?
gl_ES: Está a clase DomDocument activa?

en: Is GZip enabled?
gl_ES: Está GZip activo?

en: Is HPOS enabled?
gl_ES: Está HPOS habilitada?

en: Is HPOS sync enabled?
gl_ES: Está activada a sincronización HPOS?

en: Is SUHOSIN installed?
gl_ES: Está SUHOSIN instalado?

en: Is SoapClient class enabled?
gl_ES: Está a clase SoapCliente activa?

en: Is WordPress debug mode active?
gl_ES: Está activo o modo de depuración de WordPress?

en: Is WordPress multisite?
gl_ES: É WordPress multisitio?

en: Is a global attribute?
gl_ES: É un atributo global?

en: Is data sync enabled for HPOS?
gl_ES: Está activada a sincronización de datos para HPOS?

en: Is featured?
gl_ES: Está destacado?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
gl_ES: Está fsockopen/cURL activo?

en: Is log directory writable?
gl_ES:  Pódese escribir no directorio de rexistros?

en: Is logging enabled?
gl_ES: Está activado o rexistro?

en: Is mbstring enabled?
gl_ES: Está mbstring activo?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
gl_ES: Está a tenda conectada a WooCommerce.com?

en: Is the connection to your store secure?
gl_ES: É segura a conexión á túa tenda?

en: Is the customer a paying customer?
gl_ES: É o cliente un cliente de pago?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
gl_ES: Está activa a tarefa diaria? Cando se executa de novo?

en: Is the product in stock?
gl_ES: Este produto está no inventario?

en: Is the product on sale?
gl_ES: Está este produto rebaixado?

en: Is the product purchasable?
gl_ES: Este produto pódese comprar?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
gl_ES: O stock de produtos está reservado? Isto tamén devolverá falso se os avisos de reservas están desactivados.

en: Is this theme a block theme?
gl_ES: ¿É este un tema de bloques?

en: Is this theme a child theme?
gl_ES: É este tema un tema fillo?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
gl_ES: Está o teu sitio conectado a WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
gl_ES: O teu sitio aplica o uso de directorios de descarga de produtos aprobados?

en: Islamabad Capital Territory
gl_ES: Territorio de la capital Islamabad

en: Isle of Man
gl_ES: Illa de Man

en: Israel
gl_ES: Islael

en: Israeli new shekel
gl_ES: Novo shekel israelí

en: Istria County
gl_ES: Condado de Istria

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
gl_ES: Parece que unha ou máis táboas da base de datos non están dispoñibles. Tratando de volver a crear a(s) táboa(s) non dispoñible(s).

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
gl_ES: Aínda non ten <mark class="fulfillment-status">pedidos</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
gl_ES: Foi <mark class="fulfillment-status">completado</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
gl_ES: Foi <mark class="fulfillment-status">parcialmente completado</mark>.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
gl_ES: Actualmente está <mark class="fulfillment-status">non entregado</mark>.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
gl_ES: Non se puido determinar unha hora límite válida: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
gl_ES: Non se puideron sincronizar os directorios de descarga trala última actualización.

en: It's back in stock!
gl_ES: Volve estar en stock!

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
gl_ES: É hora de celebralo: xa estás a punto para publicar a túa tenda! Bravo! Pulsa o botón para obter unha vista previa da túa tenda e facela pública.

en: Italy
gl_ES: Italia

en: Item
gl_ES: Artigo

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
gl_ES: Inventario do artigo #%1$s incrementado de %2$s a %3$s.

en: Item ID.
gl_ES: ID do artigo.

en: Item moved down
gl_ES: Artículo movido abaixo

en: Item moved up
gl_ES: Artículo movido arriba

en: Item name.
gl_ES: Nome do artigo.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
gl_ES: Prezo do artigo. Calculado como total/cantidade.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Cantidades totais do produto ofrecidas usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Itemized
gl_ES: Detallado

en: Items
gl_ES: Artigos

en: Items Base Amount
gl_ES: Importe base dos artigos

en: Items Discount
gl_ES: Desconto dos artigos

en: Items Purchased
gl_ES: Produtos comprados

en: Items Subtotal:
gl_ES: Subtotal de artigos:

en: Items sold
gl_ES: Artigos vendidos

en: Items sold.
gl_ES: Artigos vendidos.

en: Ivory Coast
gl_ES: Costa do Marfil

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
gl_ES: A coincidencia parcial JSON non se admite no teu sistema. Comproba a versión de MySQL/MariaDB.

en: JSON path to the related field.
gl_ES: Ruta JSON ao campo relacionado.

en: Jamaica
gl_ES: Xamaica

en: Jamaican dollar
gl_ES: Dolar Xamaicano

en: Japan
gl_ES: Xapón

en: Japanese yen
gl_ES: Yen xaponés

en: Jarvis Island
gl_ES: Illa Jarvis

en: Jaén
gl_ES: Xaén

en: Jerada
gl_ES: Yerada

en: Jersey pound
gl_ES: Libra esterlina (Illa de Jersey)

en: Jetpack is not connected.
gl_ES: Jetpack non está conectado.

en: Jetpack is not installed or active.
gl_ES: Jetpack non está instalado ou activo.

en: Jetpack logo
gl_ES: Logotipo de Jetpack

en: Johnston Atoll
gl_ES: Atolón Johnston

en: Join the "{product_name}" waitlist.
gl_ES: Únete á lista de espera de "{product_name}".

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
gl_ES: Únete a 16 millóns de clientes que usan MailChimp. Sincroniza as túas listas e almacena datos para enviar correos electrónicos automáticos, e campañas segmentadas.

en: Join the community
gl_ES: Únete á comunidade

en: Jordan
gl_ES: Xordania

en: Jordanian dinar
gl_ES: Dinar xordano

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
gl_ES: Só para que esteas informado &mdash; recibimos o teu pedido #%s, e estase procesando:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
gl_ES: Informámoste de que recibimos o teu pedido e que o estamos procesando.

en: Karlovac County
gl_ES: Condado de Karlovac

en: Kavango East
gl_ES: Kavango este

en: Kavango West
gl_ES: Kavango oeste

en: Kazakhstan
gl_ES: Kazajistán

en: Kazakhstani tenge
gl_ES: Tenge kazajo

en: Keep dry with 50% off rain jackets
gl_ES: Mantente seco cun 50 % de desconto en chubasqueiros

en: Keep legacy template
gl_ES: Manter modelo anterior

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
gl_ES: Mantén informados aos teus clientes con avisos de seguimento.

en: Keep your store online with full security and backups
gl_ES: Mantén a túa tenda en liña con seguridade total e copias de seguridade

en: Kelaat Sraghna
gl_ES: El Kelaa des Sraghna

en: Kenyan shilling
gl_ES: Chelín keniano

en: Key
gl_ES: Clave

en: Key details
gl_ES: Detalles da clave

en: Key for the data being registered must be a string
gl_ES: A clave para os datos a rexistrar debe ser unha cadea

en: Khemisset
gl_ES: Jemisset

en: Khouribga
gl_ES: Jouribga

en: Khuzestan (خوزستان)
gl_ES: Khuzestan  (خوزستان)

en: Khénifra
gl_ES: Jenifra

en: Kilograms
gl_ES: Kilogramos

en: Kingman Reef
gl_ES: Arrecife Kingman

en: Klarna Checkout
gl_ES: Pagamento con Klarna

en: Klarna Payments
gl_ES: Pagos Klarna

en: Koprivnica-Križevci County
gl_ES: Condado de Koprivnica-Križevci

en: Krapina-Zagorje County
gl_ES: Condado de Krapina-Zagorje

en: Kurdistan / کردستان)
gl_ES: Kurdistán / کردستان)

en: Kuwaiti dinar
gl_ES: Dinar kuwaití

en: Kyrgyzstan
gl_ES: Kirguizistán

en: Kyrgyzstani som
gl_ES: Som kirguís

en: Kénitra
gl_ES: Kenitra

en: LOCAL LOVE
gl_ES: AMOR LOCAL

en: La Guaira (Vargas)
gl_ES: A Guaira (Vargas)

en: La Guajira
gl_ES: A Guajira

en: La Pampa
gl_ES: A Pampa

en: La Rioja
gl_ES: A Rioxa

en: Lakshadweep
gl_ES: Lakshadeep

en: Language
gl_ES: Idioma

en: Lao kip
gl_ES: Kip laosiano

en: Last 7 days
gl_ES: Últimos 7 días

en: Last Active
gl_ES: Última actividade

en: Last access
gl_ES: Último acceso

en: Last month
gl_ES: O mes pasado

en: Last name
gl_ES: Apelidos

en: Last name (optional)
gl_ES: Apelidos (opcional)

en: Last name.
gl_ES: Apelidos.

en: Last order
gl_ES: Último pedido

en: Last order ID.
gl_ES: ID do último pedido.

en: Last order data.
gl_ES: Datos do último pedido.

en: Last page
gl_ES: Última páxina

en: Last warning, are you sure?
gl_ES: Última advertencia, estás seguro?

en: Latest
gl_ES: Recentes

en: Latest available plugin version.
gl_ES: Última versión dispoñible do plugin.

en: Latest delivery time (ISO 8601).
gl_ES: Prazo de entrega máximo (ISO 8601).

en: Latest version of theme.
gl_ES: Última versión do tema.

en: Latvia
gl_ES: Letonia

en: Launch your store
gl_ES: Publicar a túa tenda.

en: Laâyoune
gl_ES: El Aaiún

en: Leaderboard ID.
gl_ES: ID do marcador

en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

en: Learn about new products and discounts
gl_ES: Coñece os novos produtos e descontos

en: Learn how to update
gl_ES: Aprende como actualizar

en: Learn how to upgrade
gl_ES: Aprende como actualizar

en: Learn more
gl_ES: Aprender máis

en: Learn more about coupons
gl_ES: Aprende máis sobre os cupóns

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
gl_ES: Aprende máis sobre como funcionan as tarefas de seguimento, e como che axudaremos na nosa <a href="%1$s" target="_blank">documentación de uso do seguimento</a>.

en: Learn more about orders
gl_ES: Aprende máis sobre os pedidos

en: Learn more about shipping zones
gl_ES: Aprende máis sobre zonas de envío

en: Learn more about templates
gl_ES: Aprende máis sobre os modelos

en: Learn more about updates
gl_ES: Aprende máis acerca das actualizacións

en: Learn more here
gl_ES: Aprende máis aquí

en: Learn more link .
gl_ES: Ligazón para obter máis información.

en: Leave a Reply to %s
gl_ES: Deixa unha respuesta a %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
gl_ES: Déixao en branco para re-descargas ilimitadas.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
gl_ES: Deixa esta recadro sen marcar se non queres ver suxerencias de extensións de WooCommerce.com.

en: Lebanese pound
gl_ES: Libra libanesa

en: Lebanon
gl_ES: Líbano

en: Left
gl_ES: Esquerda

en: Left with space
gl_ES: Esqueda con espacio

en: Legacy
gl_ES: Herdado

en: Legacy API
gl_ES: API herdada

en: Legacy API enabled
gl_ES: Legacy API activada

en: Legacy API v3 (deprecated)
gl_ES: API v3 herdada (obsoleta)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
gl_ES: Legacy API v3 (⚠️ NON DISPONIBLE)

en: Legacy REST API enabled?
gl_ES: A Legacy REST API está activada?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
gl_ES: Os métodos de envío herdados (tarifa plana, tarifa plana internacional, recollida e entrega local, e envío gratuíto) están obsoletos pero continuarán funcionando de maneira normal polo de agora. <b><em>Eliminaranse en futuras versións de WooCommerce</em></b>. Recomendamos desactivalas e configurar novas tarifas dentro das zonas de envío tan pronto como sexa posible.

en: Length
gl_ES: Lonxitude

en: Length (%s)
gl_ES: Lonxitude (%s)

en: Length x width x height in decimal form
gl_ES: Longo x ancho x alto en formato decimal

en: Lesotho
gl_ES: Lesoto

en: Lesotho loti
gl_ES: Loti de Lesoto

en: Let customers know once their POS order is complete.
gl_ES: Informa aos clientes cando se complete o seu pedido no TPV.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
gl_ES: Avisa aos compradores cando vaian recibir un reembolso total ou parcial do seu pedido de TPV.

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
gl_ES: Permite que os clientes se subscriban para ser notificados cando os produtos da túa tenda volvan estar en stock.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
gl_ES: Permite que os clientes se subscriban para ser notificados cando este produto volva estar en stock.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
gl_ES: Permite aos compradores saber que o teu sitio ou parte do mesmo está en construcción.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
gl_ES: Permite que os teus compradores paguen no momento da entrega, en efectivo ou con outros métodos de pago.

en: Let's go
gl_ES: Vamos

en: Let's go!
gl_ES: Imos aló!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
gl_ES: Permite cargar un prezo fixo por envío.

en: Level
gl_ES: Nivel

en: Level threshold
gl_ES: Limiar do nivel

en: Liberian dollar
gl_ES: Dólar liberiano

en: Libya
gl_ES: Libia

en: Libyan dinar
gl_ES: Dinar libio

en: Lifetime Subscription
gl_ES: Subscrición para sempre

en: Lika-Senj County
gl_ES: Condado de Lika-Senj

en: Limit meta_data to specific keys.
gl_ES: Limita meta_data a claves específicas.

en: Limit purchases to 1 item per order
gl_ES: Limitar compras a 1 artigo por pedido

en: Limit response to objects excluding emails.
gl_ES: Limitar a resposta aos obxectos, excluíndo os correos electrónicos.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos, excluíndo países específicos.

en: Limit response to objects excluding specific names.
gl_ES: Limitar a resposta aos obxectos, excluíndo nomes específicos.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos excluíndo nomes de usuario específicos.

en: Limit response to objects including emails.
gl_ES: Limitar a resposta aos obxectos, incluídos os correos electrónicos.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos activos por última vez despois de (ou en) unha data/hora determinada conforme á norma ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos activos por última vez antes de (ou en) unha data e hora determinada conforme á norma ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos activos por última vez entre dúas datas conforme á norma ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos rexistrados despois de (ou en) unha data e hora determinada conforme á norma ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos rexistrados antes (ou en) unha determinada data e hora que cumpla coa norma ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos que non teñan un enderezo ip especificado.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos que non teñen os identificadores de cliente especificados.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos que non teñan os IDs de usuario especificados.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos que teñan un enderezo ip específico.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos que teñen os identificadores de cliente especificados.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos que teñan os IDs de usuario especificados.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
gl_ES: Limitar a resposta a obxectos cun campo de cliente que conteña o concepto de busca. Busca no campo proporcionado por «searchby».

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos cun total de gasto de pedido entre dous números determinados.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos cun total de gasto de pedido maior ou igual a un número determinado.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos cun total de gasto de pedido inferior ou igual a un número determinado.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos cun gasto medio de pedido entre dous números determinados.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos cun gasto medio de pedido superior ou igual a un número determinado.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos cun gasto medio de pedido inferior ou igual a un número determinado.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos cunha conta de pedidos entre dous números enteiros dados.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos cun número de pedidos maior ou igual ao número enteiro dado.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos cun número de pedidos menor ou igual ao número enteiro dado.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos co último pedido despois de (ou en) unha determinada data e hora conforme a ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
gl_ES: Limita a resposta aos obxectos co último pedido antes (ou en) unha determinada data e hora conforme á norma ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
gl_ES: Limita a resposta a obxectos con países específicos.

en: Limit response to objects with specific names.
gl_ES: Limitar a resposta aos obxectos con nomes específicos.

en: Limit response to objects with specific usernames.
gl_ES: Limitar a resposta aos obxectos con nomes de usuario específicos.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limitar a resposta a recursos creados despois dunha data determinada compatible con ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limitar a resposta a recursos creados antes dunha data determinada compatible con ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limita a resposta a recursos modificados despois dunha data dada conforme coa norma ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limita a resposta aos recursos modificados antes dunha data dada conforme coa norma ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limitar a resposta a recursos publicados despois dunha data escrita en formato ISO8601.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limitar a resposta a recursos publicados antes dunha data escrita en formato ISO8601.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
gl_ES: Limita a resposta a valoracións publicadas antes dunha data dada compatible con ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
gl_ES: Limita a resposta a campos específicos. Por defecto son todos os campos.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
gl_ES: Limitar a resposta ás estatísticas de informes específicos. Valores permitidos: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
gl_ES: Limitar os resultados a todolos artigos agás os que teñan un ID de superior específico.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
gl_ES: Limita o resultado a todos os artigos que teñen o termo especificado asignado na taxonomía das categorías.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
gl_ES: Limitar o resultado a todos os artigos que teñan asignado un termo específico na taxonomía de impostos.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
gl_ES: Limita o resultado aos cupóns aos que se lles asignaran IDs de cupón específicos.

en: Limit result set to downloadable product variations.
gl_ES: Limitar o resultado ás variacións de produtos descargables.

en: Limit result set to downloadable products.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos que se poden descargar.

en: Limit result set to featured products.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos destacados.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
gl_ES: Limita o resultado establecido a artigos asignados a un tipo de informe de inventario.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
gl_ES: Límite de resultado establecido para os artigos asignados a un ou máis tipos impositivos.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
gl_ES: Limita o resultado aos artigos que non teñen asignado o cupón ou os cupóns especificados.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
gl_ES: Limita o resultado establecido a artigos que non teñan os IDs de pedido especificados.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
gl_ES: Limita o resultado establecido aos artigos que non teñen o estado de pedido especificado.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
gl_ES: Limitar o resultado establecido a artigos que no tengan os produtos superiores especificados.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
gl_ES: Limita o resultado establecido a artigo(s) que non teña(n) o(s) produto(s) especificado(s) asignado(s)

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a artigos nos que no especificaras o tipo impositivo asignado.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a artigos nos que non especificaras a(s) variación(s) asignada(s).

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
gl_ES: Limita o resultado aos artigos que teñen asignado o cupón ou os cupóns especificados.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
gl_ES: Limita o resultado establecido a artigos que teñan os IDs de pedido especificados.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
gl_ES: Limita o resultado fixado a artigos que teñen o estado de pedido especificado.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
gl_ES: Limitar o resultado establecido a artigos que teñan os produtos superiores especificados.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
gl_ES: Limita o resultado establecido a artigos que teñan o/os produto(s) específico(s) asignado(s).

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
gl_ES: Limita o resultado aos artigos que teñen asignados ID(s) de imposto específicos.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a artigos nos que especificaras o tipo impositivo asignado.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a artigos nos que hayas especificado a(s) variación(é) asignada(s).

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
gl_ES: Limitar resultados a pedidos dun cliente determinado.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
gl_ES: Limitar resultados a pedidos asignados cun produto determinado.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
gl_ES: Limitar resultados a pedidos cun estado determinado.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
gl_ES: Limita o conxunto de resultados aos pedidos creados a través de fontes específicas (por exemplo, pago, administración).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
gl_ES: Limita o resultado aos pedidos que coincidan con parte dun número de pedido.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
gl_ES: Limita o conxunto de resultados aos pedidos que non inclúan produtos cos atributos especificados.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
gl_ES: Limita o conxunto de resultados aos pedidos que teñan o tipo de cliente especificado

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
gl_ES: Limita o conxunto de resultados aos pedidos que inclúan produtos cos atributos especificados.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
gl_ES: Limitar o resultado aos pedidos que teñan estados específicos.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a pedidos con estados de cumprimento específicos.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a pedidos con importes totais específicos. Entre operadores, enumera dos valores.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
gl_ES: Limitar o resultado ás variacións de produtos con calquera dos estados.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a produtos asignados a un conxunto de IDs ou slugs de marca, separados por comas.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a produtos asignados a un conxunto de IDs ou slugs de categorías, separados por comas.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a produtos asignados a un conxunto de IDs de etiquetas ou slugs, separados por comas.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a produtos asignados a un conxunto de ID de taxonomías ou slugs, separados por comas.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
gl_ES: Limita os resultados a produtos asignados ao ID dunha marca específica.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
gl_ES: Limitar resultados a produtos asignados ao ID dunha categoría específica.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
gl_ES: Limita os resultados a produtos asignados ao ID dunha clase de envío específica

en: Limit result set to products assigned a specific status.
gl_ES: Limitar resultados a produtos asignados cun estado determinado.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
gl_ES: Limita o resultado a produtos asignados a unha tag ID específica

en: Limit result set to products assigned a specific type.
gl_ES: Limitar resultados a produtos dun tipo determinado.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Limita o conxunto de resultados a produtos baseados nun prezo máximo, facilitado usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos baseados nun prezo máximo.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Limita o conxunto de resultados a produtos baseados nun prezo mínimo, facilitado usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos baseados nun prezo mínimo.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos con existencias ou sen existencias.

en: Limit result set to products on sale.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos en oferta.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
gl_ES: Limita o conxunto de resultados a produtos que teñan poucas existencias ou estean esgotados. (Obsoleto)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a produtos cunha certa valoración media.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
gl_ES: Limita o conxunto de produtos cun SKU específico.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
gl_ES: Limita os resultados a produtos cun ID de termo de atributo específico (require un atributo asignado).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
gl_ES: Limita os resultados a produtos cun atributo específico

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
gl_ES: Limita o resultado a produtos cun atributo específico. Usa a taxonomía nome/atributo slug.

en: Limit result set to products with a specific slug.
gl_ES: Limitar resultados a produtos cun slug determinado.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos cunha clase de impostos específica.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos con calquera dos estados.

en: Limit result set to products with any of the types.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados aos produtos con calquera dos tipos.

en: Limit result set to products with or without price.
gl_ES: Limita o conxunto de resultados a produtos con ou sen prezo.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos cos atributos globais seleccionados.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
gl_ES: Limita o resultado a produtos con SKU(s) específico(s). Utiliza comas para separalos.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
gl_ES: Limita os resultados a produtos con slugs determinados. Sepáraos con comas.

en: Limit result set to products with specified attributes.
gl_ES: Limitar resultados a produtos con atributos específicos.

en: Limit result set to products with specified stock status.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos cunha clase de imposto específica.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
gl_ES: Limitar o resultado aos recursos asignados a un superior específico. Aplícase só a taxonomías xerárquicas.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
gl_ES: Limitar os resultados ós recursos asignados a un produto específico.

en: Limit result set to resources with a specific code.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a recursos cun código específico.

en: Limit result set to resources with a specific email.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a recursos cun correo electrónico determinado.

en: Limit result set to resources with a specific role.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a recursos cun perfil específico.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
gl_ES: Limitar resultados a recursos cun slug determinado.

en: Limit result set to returning or new customers.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a clientes habituais ou novos.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
gl_ES: Limita o resultado ás valoracións asignadas a un estado específico.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
gl_ES: Limita o resultado a valoracións asignadas a IDs de produtos específicos.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
gl_ES: Limitar o resultado ás valoracións asignadas a IDs de usuario específicos.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
gl_ES: Limita o conxunto de resultados ás valoracións de ID de categorías específicas.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
gl_ES: Límite de resultados establecido para as valoracións de IDs de produtos específicos.

en: Limit result set to specific IDs.
gl_ES: Limitar resultados a IDs específicas.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
gl_ES: Limita o resultado establecido a unha cantidade específica de produtos recomendados.

en: Limit result set to specific ids.
gl_ES: Limitar os resultados a ids específicos.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
gl_ES: Limita o resultado establecido a ID de categorías de produtos específicos.

en: Limit result set to specific product tag ids.
gl_ES: Limita o resultado establecido a ID de etiquetas de produtos específicos.

en: Limit result set to specific types of refunds.
gl_ES: Limitar o resultado a tipos específicos de reembolsos.

en: Limit result set to that from a specific author email.
gl_ES: Limita o resultado aos do correo electrónico dun autor específico.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
gl_ES: Limitar resultados ós que teñan IDs superiores específicos.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
gl_ES: Limitar o resultado ás variacións das categorías especificadas.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
gl_ES: Limitar o resultado establecido a variacións que non estean nas categorías especificadas.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados ás variacións que no inclúan os atributos especificados.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados ás variacións que inclúan os atributos especificados.

en: Limit result set to virtual product variations.
gl_ES: Limitar o resultado a variacións virtuais de produtos.

en: Limit result set to virtual products.
gl_ES: Limitar o resultado a produtos virtuais.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
gl_ES: Limitar o conxunto de resultados a webhooks asignados a un estado específico.

en: Limit result to customer notes or private notes.
gl_ES: Limitar o resultado a notas de clientes ou notas privadas.

en: Limit result to customers or internal notes.
gl_ES: Limitar o resultado a notas de clientes ou internas.

en: Limit result to items from the specified categories.
gl_ES: Limita o resultado aos artigos das categorías especificadas.

en: Limit result to items with specified customer ids.
gl_ES: Limita o resultado a artigos cos IDs de cliente especificados.

en: Limit result to items with specified product ids.
gl_ES: Limita o resultado a artigos con IDs de produto específicos.

en: Limit result to items with specified user ids.
gl_ES: Limitar o resultado a artigos cos id de usuario especificados.

en: Limit result to items with specified variation ids.
gl_ES: Limita o resultado a artigos con IDs de variación específicos.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
gl_ES: Limitar os resultados aos cupóns con códigos que coincidan cunha cadea concreta.

en: Limit results to those matching a string.
gl_ES: Limita os resultados ó indicado na cadea.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
gl_ES: Limita os resultados a aqueles cun SKU que coincida parcialmente cunha cadea. Este argumento ten prioridade sobre o «sku».

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
gl_ES: Limita os resultados aos que teñan un nome ou SKU que coincidan parcialmente cunha cadea. Este argumento ten prioridade sobre «search», «sku» e «search_sku».

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
gl_ES: Limita a busca a campos específicos cando se usa co parámetro de busca. Campos dispoñibles: nome, sku, global_unique_id, description, short_description. Este argumento ten precedencia sobre todos os outros parámetros de busca.

en: Limit stats fields to the specified items.
gl_ES: Limita os campos de estatística aos artigos especificados.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
gl_ES: Limitar a códigos postais específicos

en: Limit usage to X items
gl_ES: Limitar o uso a X artigos

en: Line #
gl_ES: Liña #

en: Line %s
gl_ES: Liña %s

en: Line item ID is required.
gl_ES: O ID do artigo da liña é obrigatorio.

en: Line item ID.
gl_ES: ID da partida.

en: Line item image, if available.
gl_ES: Imaxe do artigo, se está dispoñible.

en: Line item is not a product, fee, or shipping line.
gl_ES: A partida non é un produto, unha tarifa nin unha liña de envío.

en: Line item meta data.
gl_ES: Metadatos do artigo do pedido.

en: Line item not found.
gl_ES: Partida non encontrada.

en: Line item quantity cannot be greater than the item quantity (%s).
gl_ES: A cantidade da partida non pode ser maior que a cantidade do artigo (%s).

en: Line item tax not found. Must be: %s.
gl_ES: Impostos da partida non encontrados. Debe ser: %s.

en: Line items data.
gl_ES: Datos dos artigos da liña.

en: Line items in the checkout session.
gl_ES: Partidas da sesión de pago.

en: Line items to add to the cart.
gl_ES: Partidas que engadir ao carriño.

en: Line subtotal (before discounts).
gl_ES: Subtotal da liña (antes de descontos).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
gl_ES: Liña de subtotal (o prezo do produto antes de aplicar os descontos do cupón).

en: Line subtotal tax (before discounts).
gl_ES: Subtotal de impostos da liña (antes de descontos).

en: Line subtotal tax.
gl_ES: Liña de subtotal de impostos.

en: Line taxes.
gl_ES: Impostos da liña.

en: Line total (after discounts).
gl_ES: Total da liña (despois de descontos).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
gl_ES: Liña total (o prezo do produto unha vez se aplicaron os descuentos do cupón).

en: Line total tax (after discounts).
gl_ES: Total de impostos da liña (despois de descontos).

en: Line total tax.
gl_ES: Liña total de impostos.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
gl_ES: Liñas de impostos aplicadas aos produtos e ao envío.

en: Link previous orders
gl_ES: Vincular pedidos anteriores

en: Link to template editor.
gl_ES: Ligazón ao editor de modelos.

en: Link to the external product
gl_ES: Ligazón ao produto externo

en: Link to the external product is an invalid URL.
gl_ES: A ligazón ao produto externo é unha URL non válida.

en: Link type.
gl_ES: Tipo de ligazón.

en: Linked Products
gl_ES: Produtos relacionados

en: Linked products
gl_ES: Produtos relacionados

en: Links for the provider.
gl_ES: Ligazóns do provedor.

en: List
gl_ES: Lista

en: List 1 postcode per line
gl_ES: Enumera 1 código postal por liña

en: List Orders
gl_ES: Enumerar pedidos

en: List Products
gl_ES: Crea unha lista de produtos

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
gl_ES: A continuación, lista os tipos impositivos adicionais que necesitas (1 por liña, por exemplo tipo reducido). Estas súmanse á «Tipo xeral» que existe por defecto.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
gl_ES: Lista de correos electrónicos permitidos contra os que probar o correo electrónico de facturación do cliente ao facer un pedido. Separa os enderezos de correo electrónico con comas. Tamén podes usar un asterisco (*) para facer coincidir partes dun correo electrónico. Por exemplo «*@gmail.com» coincidirá con todos os enderezos de correo electrónico de gmail.

en: List of applied cart coupons.
gl_ES: Lista de cupóns aplicados ao carriño.

en: List of assigned attribute terms.
gl_ES: Lista de termos de atributos asignados.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
gl_ES: Lista de slug(s) do(s) atributo(s). Se se facilita un ID do termo isto ignorarase.

en: List of attribute term IDs.
gl_ES: Lista de IDs do termo do atributo.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
gl_ES: Lista de atributos (termos de taxonomía) asignados ao produto. Nos produtos variables asígnanse ás variacións (mira o campo `variacións`).

en: List of attributes.
gl_ES: Lista de atributos.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
gl_ES: Lista dos ID de métodos de pago dispoñibles que poden usarse para procesar o pedido.

en: List of available shipping rates for the cart.
gl_ES: Lista de tarifas de envío dispoñibles no carriño.

en: List of available term names of the attribute.
gl_ES: Lista de nomes de termo do atributo dispoñibles.

en: List of billing address data.
gl_ES: Lista dos datos do enderezo de facturación.

en: List of brands, if applicable.
gl_ES: Lista de marcas, se corresponde.

en: List of brands.
gl_ES: Lista de marcas.

en: List of cart fees.
gl_ES: Lista de cotas de carriño.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
gl_ES: Lista de erros nos produtos do carriño, por exemplo, produtos no carriño sen existencias.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
gl_ES: Lista de produtos do carriño aos que se aplican as tarifas de envío mostradas.

en: List of cart items.
gl_ES: Lista de artigos do carriño.

en: List of categories
gl_ES: Lista de categorías

en: List of categories with their product counts
gl_ES: Lista de categorías co seu reconto de produtos

en: List of categories, if applicable.
gl_ES: Lista de categorías, se aplica.

en: List of categories.
gl_ES: Lista de categorías.

en: List of category IDs the coupon applies to.
gl_ES: Lista de IDs de categorías aos que se aplica o cupón.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
gl_ES: Lista de IDs de categorías ás que non se aplica o cupón.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
gl_ES: Lista de nomes de cidades. Presentado na versión 5.3 de WooCommerce.

en: List of countries on this continent.
gl_ES: Lista de países neste continente.

en: List of created resources.
gl_ES: Lista de recursos creados.

en: List of cross-sell products IDs.
gl_ES: Lista de IDs de produtos de vendas cruzadas.

en: List of cross-sells items related to cart items.
gl_ES: Lista de artigos de vendas cruzadas relacionados cos artigos do carro de compra.

en: List of delete resources.
gl_ES: Lista de recursos eliminados.

en: List of downloadable files.
gl_ES: Lista de arquivos descargables.

en: List of email addresses that can use this coupon.
gl_ES: Lista de enderezos de correo electrónico que poden utilizar este cupón.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
gl_ES: Lista de tarefas obsoletas ampliada no filtro do cliente.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
gl_ES: Lista de IDs de produtos agrupados, se corresponde.

en: List of grouped product ids.
gl_ES: Lista de IDs de produtos agrupados.

en: List of grouped products ID.
gl_ES: Lista de identificadores de produtos agrupados.

en: List of images.
gl_ES: Lista de imaxes.

en: List of order coupons.
gl_ES: Lista de cupóns do pedido.

en: List of order product IDs, names, quantities.
gl_ES: Lista de IDs de produto, nomes e cantidades do pedido.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
gl_ES: Lista de códigos postais. Presentado na versión 5.3 de WooCommerce.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
gl_ES: Lista de IDs de produtos nos que se pode utilizar o cupón.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
gl_ES: Lista de IDs de produtos nos que non se pode utilizar o cupón.

en: List of refunds.
gl_ES: Lista de reembolsos.

en: List of related products IDs.
gl_ES: Lista de IDs de produtos relacionados.

en: List of required payment gateway features to process the order.
gl_ES: Lista das características necesarias da pasarela de pagamento para procesar o pedido.

en: List of sales reports.
gl_ES: Lista dos informes de venta.

en: List of shipping address data.
gl_ES: Lista de datos de enderezos de envío.

en: List of shipping rates.
gl_ES: Lista de tarifas de envío.

en: List of states in this country.
gl_ES: Lista de provincias deste país.

en: List of supported continents, countries, and states.
gl_ES: Lista de continentes, países e provincias dispoñibles.

en: List of supported currencies.
gl_ES: Lista de moedas admitidas.

en: List of supported payment methods.
gl_ES: Lista dos métodos de pago admitidos.

en: List of supported states in a given country.
gl_ES: Lista das provincias dispoñibles nun país dado.

en: List of tags, if applicable.
gl_ES: Lista de etiquetas, se aplica.

en: List of tags.
gl_ES: Lista de etiquetas.

en: List of top sellers products.
gl_ES: Lista dos principais produtos vendidos.

en: List of up-sell products IDs.
gl_ES: Lista de IDs de produtos de vendas adicionais.

en: List of updated resources.
gl_ES: Lista de recursos actualizados.

en: List of upsell products IDs.
gl_ES: Lista de IDs de produtos de vendas dirixidas.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
gl_ES: Lista de IDs de usuario (ou enderezos de correo electrónico dos invitados) que utilizaron o cupón.

en: List of variation IDs, if applicable.
gl_ES: Lista de ID da variación, se está dispoñible.

en: List of variation attributes.
gl_ES: Lista dos atributos da variación.

en: List of variations IDs.
gl_ES: ID da lista de variacións.

en: List of variations.
gl_ES: Lista de variacións.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
gl_ES: Presenta produtos e crea anuncios en Facebook e Instagram con <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook para WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
gl_ES: Presenta produtos e crea anuncios en Facebook e Instagram.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
gl_ES: Lista as rexións que che gustaría incluír na túa zona de envío. Aos clientes asociaránselle estas rexións.

en: Listen on Mixcloud
gl_ES: Escoitar en Mixcloud

en: Listen on Pocket Casts
gl_ES: Escoitar en Pocket Casts

en: Listen on ReverbNation
gl_ES: Escoitar en ReverbNation

en: Listen on SoundCloud
gl_ES: Escoitar en SoundCloud

en: Listen on Spotify
gl_ES: Escoitar en Spotify

en: Listen to the audio
gl_ES: Escoitar o audio

en: Lithuania
gl_ES: Lituania

en: Live
gl_ES: En directo

en: Live API password
gl_ES: Contrasinal do API de produción

en: Live API signature
gl_ES: Firma do API de produción

en: Live API username
gl_ES: Nome de usuario do API de produción

en: Load billing address
gl_ES: Usar o enderezo de facturación

en: Load shipping address
gl_ES: Cargar enderezo de envío

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
gl_ES: Usar a información de facturación do cliente? Esto eliminará calquera información de facturación previamente introducida.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
gl_ES: Cargar a información de envío do cliente? Esto eliminará calquera información de envío introducida.

en: Loading network orders
gl_ES: Cargando pedidos da rede

en: Loading status data...
gl_ES: Cargando datos de estado...

en: Loading&hellip;
gl_ES: Cargando&hellip;

en: Local delivery
gl_ES: Envío local

en: Local delivery (legacy)
gl_ES: Envío local (herdado)

en: Local pickup
gl_ES: Recollida local

en: Local pickup (legacy)
gl_ES: Recollida local (herdado)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
gl_ES: Recollida local: xestiona as ubicacións de recollida na <a href="%s">páxina de configuración da recollida local</a>.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
gl_ES: Recollida local: configura as ubicacións de recollida na <a href="%s">páxina de configuración da recollida local</a>.

en: Locale used for the note title and content.
gl_ES: Idioma utilizado para o título e o contido da nota.

en: Location
gl_ES: Ubicación

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
gl_ES: Localización, enderezo IP e tipo de navegador: usaremos isto para propósitos como estimar impostos e custos de envío

en: Locations not covered by your other zones
gl_ES: Localizacións non cubertas polas túas outras zonas

en: Locations outside all other zones
gl_ES: Ubicacións fóra de todas as demais zonas

en: Log
gl_ES: Rexistro

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
gl_ES: Rexistra eventos de PayPal como solicitudes de IPN e revísaos na pantalla <a href="%s">Rexistros</a>. Nota: isto pode rexistrar información persoal. Recomendámosche que o utilices só con fins de depuración e que borres os rexistros cando remates.

en: Log directory size
gl_ES: Tamaño do directorio de rexistro

en: Log directory writable
gl_ES: Directorio de rexistros con permiso de escritura

en: Log directory.
gl_ES: Directorio de rexistros.

en: Log entries are stored in this database table: %s
gl_ES: As entradas do rexistro almacénanse nesta táboa da base de datos: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
gl_ES: Os arquivos de rexistro almacénanse neste directorio: %s

en: Log in
gl_ES: Acceder

en: Log in to Download Files
gl_ES: Inicia sesión para descargar arquivos

en: Log out
gl_ES: Saír

en: Log storage
gl_ES: Almacenamento do rexistro

en: Logged in as %s
gl_ES: Conectado como %s

en: Logger
gl_ES: Rexistro

en: Logging
gl_ES: Rexistro

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
gl_ES: O rexistro está desactivado. Pódese activar nos <a href="%s">axustes de rexistros</a>.

en: Logging.
gl_ES: Rexistro.

en: Login
gl_ES: Identificación

en: Logo
gl_ES: Logotipo

en: Logo width (px)
gl_ES: Ancho do logotipo (px)

en: Logout
gl_ES: Pechar sesión

en: Logs
gl_ES: Rexistros

en: Logs settings
gl_ES: Axustes dos rexistros

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
gl_ES: Busca pedidos, información de clientes e procesa reembolsos nun clic coa app de Woo.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
gl_ES: Buscas un asistente de WooCommerce?

en: Lookup tables are regenerating
gl_ES: As táboas de busca estanse rexenerando

en: Los Santos
gl_ES: Os Santos

en: Lost password
gl_ES: Perdiches o teu contrasinal?

en: Lost your password?
gl_ES: Esqueciches o contrasinal?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
gl_ES: Perdiches o teu contrasinal? Por favor, engade o teu nome de usuario ou correo electrónico. Recibirás unha ligazón para crear un novo contrasinal por correo electrónico.

en: Low Stock amount for the product.
gl_ES: Cantidade de poucas existencias do produto.

en: Low Stock amount for the variation.
gl_ES: Cantidade de poucas existencias da variación.

en: Low in stock
gl_ES: Case sen existencias

en: Low stock amount
gl_ES: Cantidade case esgotada

en: Low stock threshold
gl_ES: Limiar de poucas existencias

en: Lower Saxony
gl_ES: Baixa Saxonia

en: Luxembourg
gl_ES: Luxemburgo

en: LxWxH in decimal form
gl_ES: Lonxitude, ancho e altura en forma decimal

en: M j, Y
gl_ES: j M, Y

en: M j, Y @ G:i
gl_ES: j M, Y @ G:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
gl_ES: Hash MD5 dos artigos do carriño para asegurar que os pedidos non son modificados.

en: MM / YY
gl_ES: MM / AA

en: Macanese pataca
gl_ES: Pataca macaense

en: Macedonian denar
gl_ES: Denar macedonio

en: Mailchimp for WooCommerce
gl_ES: MailChimp para WooCommerce

en: Mailchimp icon
gl_ES: Icono de MailChimp

en: Main image width
gl_ES: Ancho da imaxe principal

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
gl_ES: Fai &#8220;%s&#8221; a categoría por defecto

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
gl_ES: Fai unha colección de produtos relacionados, permitindo aos clientes comprar varios artigos xuntos.

en: Make a duplicate from this product
gl_ES: Fai un duplicado deste produto.

en: Make default
gl_ES: Predeterminar

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
gl_ES: Asegúrate de incluír a marca --user cunha conta que teña permisos para esta acción.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
gl_ES: Asegúrate de que introduces o nome e os valores para cada atributo.

en: Make your house feel like home
gl_ES: Fai que a túa casa pareza un fogar

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
gl_ES: Fai o teu pago directamente na nosa conta bancaria. Por favor, usa o número do pedido como referencia de pago. O teu pedido non se procesará ata que se reciba o importe na nosa conta.

en: Malacca (Melaka)
gl_ES: Malaca (Melaca)

en: Malagasy ariary
gl_ES: Ariary malgache

en: Malawi
gl_ES: Malaui

en: Malawian kwacha
gl_ES: Kwacha malauí

en: Malaysia
gl_ES: Malaisia

en: Malaysian ringgit
gl_ES: Ringgit malaio

en: Maldives
gl_ES: Maldivas

en: Maldivian rufiyaa
gl_ES: Rupia de Maldivas

en: Mali
gl_ES: Malí

en: Manage
gl_ES: Xestionar

en: Manage WooCommerce features
gl_ES: Xestionar características de WooCommerce

en: Manage individual product combinations created from options.
gl_ES: Xestiona combinacións de produtos individuais creadas a partir de opcións.

en: Manage offline payment methods available for your store.
gl_ES: Xestiona os métodos de pago sen conexión dispoñibles na túa tenda.

en: Manage product settings including dimensions, weight units, and display options.
gl_ES: Xestiona os axustes do produto, incluídas as dimensións, as unidades de peso e as opcións de visualización.

en: Manage stock
gl_ES: Xestionar inventario

en: Manage stock.
gl_ES: Xestionar inventario.

en: Manage stock?
gl_ES: Xestión de inventario?

en: Manage suggestions
gl_ES: Xestionar suxerencias

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
gl_ES: Xestiona as transaccións sen saír do escritorio de WordPress. Só con WooCommerce Payments.

en: Manage your orders on the go
gl_ES: Xestiona os teus pedidos desde calquera lugar

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
gl_ES: Xestiona os informes da túa tenda e controla as métricas clave cunha interface e panel de instrumentos novos e mellorados.

en: Manage your store’s tax setup.
gl_ES: Xestiona a configuración dos impostos da túa tenda.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
gl_ES: Xestiona as túas subscricións, consegue avisos importantes de produtos, e actualizacións, todo desde a comodidade do teu escritorio de WooCommerce

en: Management links for the payment method.
gl_ES: Ligazóns de xestión do método de pago.

en: Management options for the payment method.
gl_ES: Opcións de xestión do método de pago.

en: Manual
gl_ES: Manualmente

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
gl_ES: Envía manualmente un correo electrónico aos teus clientes coa información do seu pedido e ligazóns de pago.

en: Manually send customers an email to review their order and complete payment.
gl_ES: Envía manualmente aos clientes un correo electrónico para revisar o seu pedido e completar o pago.

en: Manually sent
gl_ES: Enviado manualmente

en: Manx pound
gl_ES: Libra manesa

en: Map CSV fields to products
gl_ES: Asignar campos CSV aos produtos

en: Map to field
gl_ES: Asignar ao campo

en: Maputo Province
gl_ES: Provincia de Maputo

en: Mark as fulfilled
gl_ES: Marcar como completado

en: Mark this review as spam
gl_ES: Marcar esta valoración como spam

en: Markazi (مرکزی)
gl_ES: Markazí (مرکزی)

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
gl_ES: A canle de márketing non se pode rexistrar debido a que xa hai unha canle rexistrada co mesmo slug!

en: Marketing tactic
gl_ES: Táctica de marketing

en: Marketplace
gl_ES: Mercado

en: Marketplace suggestions
gl_ES: Suxerencias do Mercado

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
gl_ES: Obter máis opcións

en: Marks the order as paid. Updates the order status and reduces line item stock if necessary.
gl_ES: Marca o pedido como pagado. Actualiza o estado do pedido e reduce o inventario do artigo se é necesario.

en: Marrakech-Medina
gl_ES: Medina de Marrakech

en: Marshall Islands
gl_ES: Illas Marshall

en: Martinique
gl_ES: Martinica

en: Match images
gl_ES: Coincidir imaxes

en: Matched Line
gl_ES: Liña coincidente

en: Mauritanian ouguiya
gl_ES: Ouguiya mauritano

en: Mauritian rupee
gl_ES: Rupia de Mauricio

en: Mauritius
gl_ES: Mauricio

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
gl_ES: Número máximo de artigos no carriño nos que se pode aplicar o cupón.

en: Max price
gl_ES: Prezo máximo

en: Max price found in collection of products.
gl_ES: Prezo máximo encontrado na colección de produtos.

en: Max upload size
gl_ES: Tamaño máximo de subida

en: Max upload size.
gl_ES: Tamaño máximo de carga

en: MaxMind GeoIP database.
gl_ES: Base de datos GeoIP de MaxMind.

en: MaxMind Geolocation
gl_ES: Xeolocalización MaxMind

en: MaxMind License Key
gl_ES: Clave de licenza de MaxMind

en: Maximum depth
gl_ES: Profundidade máxima

en: Maximum number of items to be returned in result set.
gl_ES: Número máximo de artigos a mostrar nos resultados.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
gl_ES: Número máximo de produtos a amosar no conxunto de resultados. Por defecto non hai límite se se deixa en branco.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
gl_ES: Cantidade máxima de pedido permitida cando se utilice o cupón.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
gl_ES[0]: Xa están en progreso o máximo de colas simultáneas (%s cola). Non se procesarán máis colas ata que se completen as colas actuais.
gl_ES[1]: Xa están en progreso o máximo de colas simultáneas (%s colas). Non se procesarán máis colas ata que se completen as colas actuais.

en: Maximum size: %s
gl_ES: Tamaño máximo: %s

en: Maximum spend
gl_ES: Gasto máximo

en: Mazandaran (مازندران)
gl_ES: Mazandarán (مازندران)

en: Measurements
gl_ES: Medidas

en: Mecklenburg-Vorpommern
gl_ES: Mecklemburgo-Pomerania Occidental

en: Medium
gl_ES: Mediano

en: Meet us
gl_ES: Coñécenos

en: Meknès
gl_ES: Mequinez

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
gl_ES: Os membros do noso equipo teñen acceso á información que nos ofreces. Por exemplo, os administradores e xestores de tenda poden acceder:

en: Memberships
gl_ES: Membresías

en: Menu order
gl_ES: Orden no menú

en: Menu order, used to custom sort products.
gl_ES: Orde no menú, utilizado para ordenar os produtos de maneira persoalizada.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
gl_ES: Orde no menú, utilizado para aplicar unha orde personalizada ao recurso.

en: Message
gl_ES: Mensaxe

en: Message content.
gl_ES: Contido da mensaxe.

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
gl_ES: Non se atoparon resultados

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
gl_ES: Non se atoparon produtos que coincidan coa túa selección.

en: Message to show the user.
gl_ES: Mensaxe a amosar ao usuario.

en: Message type.
gl_ES: Tipo de mensaxe.

en: Messages (info, warnings, errors).
gl_ES: Mensaxes (información, advertencias, erros).

en: Meta ID.
gl_ES: ID do meta.

en: Meta data attached to the shipping rate.
gl_ES: Datos meta adxuntos á tarifa de envío.

en: Meta data for the fulfillment.
gl_ES: Metadatos para o pedido.

en: Meta data.
gl_ES: Metadatos.

en: Meta key for UI display.
gl_ES: Clave meta para a visualización da interface.

en: Meta key.
gl_ES: Clave meta.

en: Meta label.
gl_ES: Etiqueta meta.

en: Meta value for UI display.
gl_ES: Valor meta para a visualización da interface.

en: Meta value.
gl_ES: Valor meta.

en: Metadata related to the item
gl_ES: Datos meta relativos ao artigo do carriño

en: Meters
gl_ES: Metros

en: Method
gl_ES: Método

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
gl_ES: Non se implementou o método %1$s. Para omitir as clases has_cogs tamén debes omitir este método.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
gl_ES: Método '%s' non implementado. Debe sobreescribirse nunha subclase.

en: Method ID.
gl_ES: ID do método.

en: Method availability
gl_ES: Dispoñibilidade do método

en: Method not implemented
gl_ES: Método non implementado

en: Method title
gl_ES: Título do método

en: Mexican peso
gl_ES: Peso mexicano

en: Mexico
gl_ES: México

en: Međimurje County
gl_ES: Condado de Međimurje

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
gl_ES: O comando de migrar está obsoleto. No seu lugar, usa a «sincronización».

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
gl_ES: Acción migrada co ID %1$d en %2$s para ID %3$d en %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
gl_ES[0]: Migrando %d acción
gl_ES[1]: Migrando %d accións

en: Millimeters
gl_ES: Milímetros

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Prezos máximos e mínimos encontrados na colección de produtos, ofrecidas usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Min price
gl_ES: Prezo mínimo

en: Min price found in collection of products.
gl_ES: Prezo mínimo encontrado na colección de produtos.

en: Mini-Cart
gl_ES: Minicarriño

en: Minimum order amount
gl_ES: Cantidade mínima de pedido

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
gl_ES: Cantidade mínima de pedido que necesita estar no carriño antes de que se aplique o cupón.

en: Minimum severity level.
gl_ES: Nivel de gravidade mínima.

en: Minimum spend
gl_ES: Gasto mínimo

en: Missing MaxMind Reader library!
gl_ES: Falta a biblioteca de lectura de MaxMind

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
gl_ES[0]: Parámetro OAuth %s non dispoñible
gl_ES[1]: Parámetros OAuth %s non dispoñibles

en: Missing attributes for variable product.
gl_ES: Faltan atributos para o produto variable.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
gl_ES: Táboas da base de datos faltantes: %s. É posible que algunhas funcións de WooCommerce non funcionen como se esperaba.

en: Missing parameter %s
gl_ES: Falta o parámetro %s

en: Missing parameter(s): values
gl_ES: Parámetro(s) que falta(n): valores

en: Missing product ID
gl_ES: Falta o ID do produto

en: Missing required data
gl_ES: Faltan datos obrigatorios

en: Missing table info for query arg.
gl_ES: Falta información da táboa para a consulta.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
gl_ES: Non está dispoñible a cabeceira Nonce. Esta variable necesita un nonce válido.

en: Missing the WooCommerce %s package
gl_ES: Falta o paquete %s de WooCommerce

en: Missing variation data for variable product.
gl_ES: Datos da variación non dispoñibles no produto variable.

en: Mobile
gl_ES: Móbil

en: Mobile app
gl_ES: Aplicación móbil

en: Mohammedia
gl_ES: Mohammedía

en: Moldova
gl_ES: Moldavia

en: Moldovan leu
gl_ES: Leu moldavo

en: Monaco
gl_ES: Mónaco

en: Money spent
gl_ES: Diñeiro gastado

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
gl_ES: Tugrik mongol

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
gl_ES: Supervisa as túas vendas e os produtos de alto rendemento coa aplicación de Woo.

en: Month(s)
gl_ES: Mes(es)

en: Monthly
gl_ES: Mensual

en: Moroccan dirham
gl_ES: Dírham marroquí

en: Morocco
gl_ES: Marrocos

en: Most discount
gl_ES: Con máis desconto

en: Most popular
gl_ES: Máis popular

en: Most stocked
gl_ES: Con máis existencias

en: Moulay Yacoub
gl_ES: Mulay Yacub

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
gl_ES: Mover &#8220;%s&#8221; á papeleira

en: Move this review to the Trash
gl_ES: Mover esta valoración á papeleira

en: Move to Trash
gl_ES: Enviar á papeleira

en: Mozambican metical
gl_ES: Metical mozambiqueño

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
gl_ES: Multibyte String (mbstring) utilízase para converter a codificación de caracteres, como para o correo electrónico ou a conversión de caracteres a minúsculas

en: Multibyte string
gl_ES: Cadea multibyte

en: Multipart
gl_ES: Multiparte

en: Multiple files match this ID.
gl_ES: Varios arquivos coinciden con este ID

en: Multiple providers
gl_ES: Múltiples provedores

en: Multiple trackings
gl_ES: Múltiples seguimentos

en: Municipality
gl_ES: Municipio

en: Municipality / District
gl_ES: Municipio / Barrio

en: Must Use Plugins
gl_ES: Plugins imprescindibles

en: My Account
gl_ES: A miña conta

en: My Account Page
gl_ES: Páxina da miña conta

en: My Account URL
gl_ES: URL da miña conta

en: My Subscriptions
gl_ES: As miñas subscricións

en: My Subscriptions %s
gl_ES: As miñas subscricións %s

en: My account
gl_ES: A miña conta

en: My account page
gl_ES: Páxina da miña conta

en: MySQL version
gl_ES: Versión de MySQL

en: MySQL version string.
gl_ES: Cadea da versión de MySQL.

en: MySQL version.
gl_ES: Versión MySQL

en: Myanmar
gl_ES: Birmania

en: Médiouna
gl_ES: Mediuna

en: M’diq-Fnideq
gl_ES: M'diq-Fnideq

en: N. Revenue
gl_ES: Ingresos netos

en: N. Revenue (formatted)
gl_ES: Ingresos netos (con formato)

en: N/A
gl_ES: N/D

en: Nairobi County
gl_ES: Condado de Nairobi

en: Name
gl_ES: Nome

en: Name (Last, First)
gl_ES: Nome (Apelidos, Nome)

en: Name (numeric)
gl_ES: Nome (numérico)

en: Name (required)
gl_ES: Nome (requirido)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
gl_ES: Nome para o atributo (mostrado na tenda).

en: Name for the resource.
gl_ES: Nome para o recurso.

en: Name of the action hook that will be triggered.
gl_ES: Nome do gancho de acción que se lanzará.

en: Name of the customer for the order
gl_ES: Nome do cliente para o pedido

en: Name of the item.
gl_ES: Nome do produto.

en: Name of the marketing campaign type.
gl_ES: Nome do tipo de campaña de márketing.

en: Name of the marketing channel.
gl_ES: Nome da canle de márketing.

en: Name of the metadata.
gl_ES: Nome dos datos meta.

en: Name of the note.
gl_ES: Nome da nota.

en: Name of the package.
gl_ES: Nome do paquete.

en: Name of the plugin.
gl_ES: Nome do plugin.

en: Name of the product that the review belongs to.
gl_ES: Nome do producto o que pertence a valoración.

en: Name of the reviewer.
gl_ES: Nome do que deixou a valoración.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
gl_ES: Nome da tarifa de envío, p.ex. Envío urxente.

en: Name.
gl_ES: Nome.

en: Namibian dollar
gl_ES: Dólar namibio

en: Navassa Island
gl_ES: Illa Navaza

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
gl_ES: Navegando polo intrincado tecido da vida, as eleccións abren camiños cara o extraordinario, esixindo creatividade, curiosidade e valentía para unha viaxe verdadeiramente satisfactoria.

en: Nepalese rupee
gl_ES: Rupia nepalí

en: Net Payment
gl_ES: Pago neto

en: Net Revenue
gl_ES: Ingresos netos

en: Net Sales
gl_ES: Vendas netas

en: Net discount amount.
gl_ES: Cantidade de desconto neto.

en: Net profit
gl_ES: Beneficio neto

en: Net sales
gl_ES: Ventas netas

en: Net sales amount
gl_ES: Cantidade de vendas netas

en: Net sales in the period.
gl_ES: Vendas netas no período.

en: Net sales.
gl_ES: Vendas netas.

en: Net total revenue (formatted).
gl_ES: Ingresos totales netos (con formato).

en: Net total revenue.
gl_ES: Ingresos netos totais.

en: Netherlands
gl_ES: Holanda

en: Netherlands Antillean guilder
gl_ES: Florín antillano neerlandés

en: Network enabled
gl_ES: Activado para a rede

en: Never
gl_ES: Nunca

en: Never show quantity remaining in stock
gl_ES: Nunca amosar a cantidade remanente en stock

en: New %s
gl_ES: Novo %s

en: New Brand Name
gl_ES: Nome da nova marca

en: New Caledonia
gl_ES: Nova Caledonia

en: New Email
gl_ES: Novo correo electrónico

en: New In
gl_ES: Novo en

en: New Order: #{order_number}
gl_ES: Novo pedido: #{order_number}

en: New Products
gl_ES: Novos produtos

en: New Scheduled Action
gl_ES: Nova acción programada

en: New Taiwan dollar
gl_ES: Nuevo dólar taiwanés

en: New Zealand
gl_ES: Nova Zelandia

en: New Zealand dollar
gl_ES: Dólar neozelandés

en: New account
gl_ES: Nova conta

en: New attribute
gl_ES: Atributo novo

en: New category name
gl_ES: Nome da nova categoría

en: New coupon
gl_ES: Novo cupón

en: New custom field name
gl_ES: Novo nome de campo personalizado

en: New in store
gl_ES: Novo na tenda

en: New order
gl_ES: Novo pedido

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
gl_ES: Cando se recibe un novo pedido envíanse correos electrónicos de novo pedido aos destinatarios seleccionados.

en: New order: #%s,
gl_ES: Novo pedido: n.º %s,

en: New order: #{order_number}
gl_ES: Novo pedido: n.º {order_number}

en: New password
gl_ES: Contrasinal novo

en: New password (leave blank to leave unchanged)
gl_ES: Novo contrasinal (déixaa en branco para que non haxa cambios)

en: New passwords do not match.
gl_ES: Os novos contrasinais non coinciden

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
gl_ES: Os novos métodos de pago só pódense engadir durante o pago. Por favor, contáctar se necesitas axuda.

en: New product
gl_ES: Novo produto

en: New product editor
gl_ES: Novo editor de produtos

en: New product form
gl_ES: Novo formulario de produto

en: New quantity of the item in the cart.
gl_ES: Nova cantidade do produto no carriño.

en: New sales record!
gl_ES: Novo récord de vendas!

en: New shipping class Name
gl_ES: Nome da nova clase de envío

en: New tag name
gl_ES: Nome da nova etiqueta

en: New user email address.
gl_ES: Correo electrónico.

en: New user password.
gl_ES: Contrasinal.

en: New user username.
gl_ES: Nome de usuario/a.

en: New users receive an email to set up their password.
gl_ES: Os novos usuarios reciben un correo electrónico para configurar o seu contrasinal.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
gl_ES: A nova forma e máis rápida de atopar extensións e temas para a túa tenda WooCommerce

en: New:
gl_ES: Novo:

en: New: Retro Glass Jug
gl_ES: Novo: xarra de cristal retro

en: Newer Reviews
gl_ES: Valoracións máis recentes

en: Newest Scheduled Date
gl_ES: Data de programación máis recente

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: Next (arrow right)
gl_ES: Seguinte (frecha dereita)

en: Next image
gl_ES: Seguinte imaxe

en: Next page
gl_ES: Páxina seguinte

en: Next products
gl_ES: Produtos seguintes

en: Next step
gl_ES: Seguinte paso

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
gl_ES: Córdoba

en: Niger
gl_ES: Níxer

en: Nigeria
gl_ES: Nixeria

en: Nigerian naira
gl_ES: Naira nixeriano

en: No
gl_ES: Non

en: No &quot;%s&quot; found
gl_ES: Non se atopou &quot;%s&quot;

en: No Brands Found
gl_ES: Non se encontrou ningunha marca

en: No Notifications found
gl_ES: Non se atoparon notificacións

en: No actions found
gl_ES: Non se atoparon accións

en: No actions found in trash
gl_ES: Non se atoparon accións na papeleira

en: No agentic-supported payment gateway available.
gl_ES: Non hai ningunha pasarela de pago compatible con axentes dispoñible.

en: No approved directory URLs found.
gl_ES: Non se encontraron URL de directorios aprobados.

en: No approved reviews
gl_ES: Non hai valoracións aprobadas

en: No attributes currently exist.
gl_ES: Actualmente non existen atributos.

en: No billing address set.
gl_ES: Non se estableceu un enderezo de facturación.

en: No brands
gl_ES: Ningunha marca

en: No categories
gl_ES: Sen categorías

en: No categories found
gl_ES: Non se atoparon categorías

en: No coupons found
gl_ES: No se encontraron cupóns

en: No coupons found in range
gl_ES: Ningún cupón neste rango

en: No coupons found in trash
gl_ES: Non se encontraron cupóns na papeleira

en: No customer downloads found.
gl_ES: Non se atoparon descargas do cliente.

en: No customer selected
gl_ES: Non seleccionaches ningún cliente

en: No customers found.
gl_ES: No se encontraron clientes.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
gl_ES: Aínda non hai clientes subscritos para recibir notificacións de stock.

en: No default %s&hellip;
gl_ES:  %s&hellip; Sen valor por defecto

en: No differences found.
gl_ES: Non se encontraron diferencias.

en: No downloads available yet.
gl_ES: Aínda non hai descargas dispoñibles.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
gl_ES: Non se atoparon entradas con importe de desconto cero. A táboa de busca de cupóns está actualizada.

en: No file defined
gl_ES: Arquivo non definido

en: No fulfillments
gl_ES: Sen pedidos

en: No inbox notification selected
gl_ES: Non se seleccionou ningunha notificación da bandexa de entrada

en: No keys found.
gl_ES:  	Non se atoparon claves.

en: No location by default
gl_ES: Sen ubicación por defecto

en: No log files found.
gl_ES: Non se encontraron arquivos de rexistro.

en: No low in stock products found.
gl_ES: Non se encontrou ningún producto con poucas existencias.

en: No matching product exists to update.
gl_ES: Non hai produtos que actualizar.

en: No matching tax rates found.
gl_ES: Non se encontraron tipos impositivos que coincidan

en: No matching variation found.
gl_ES: Non se encontraron variacións que coincidan.

en: No maximum
gl_ES: Non hai máximo

en: No minimum
gl_ES: Sen mínimo

en: No need to wonder where that stampbook went.
gl_ES: Non fai falla que busques os teus selos.

en: No order has been made yet.
gl_ES: Non se fixo ningún pedido aínda.

en: No orders found
gl_ES: Non se atoparon pedidos

en: No orders found in trash
gl_ES: Non se encontraron pedidos na papeleira

en: No orders in need of cleanup
gl_ES: Non hai pedidos que necesiten limpeza

en: No orders to cleanup.
gl_ES: Non hai pedidos que limpar.

en: No orders were synced.
gl_ES: Non se sincronizou ningún pedido.

en: No out of stock products found.
gl_ES: Non se encontraron produtos esgotados.

en: No page set
gl_ES: Ningunha páxina definida

en: No payment gateway available.
gl_ES: Non hai ningunha pasarela de pago dispoñible.

en: No payment method provided.
gl_ES: Non se facilitou ningún método de pagamento.

en: No pending reviews
gl_ES: Non hai valoracións pendentes

en: No product attribute with that slug was found.
gl_ES: Non se encontrou ningún atributo de produto con ese slug.

en: No product categories exist.
gl_ES: Non existen categorías de produto.

en: No product forms found
gl_ES: No se atoparon formularios de producto

en: No product forms found in trash
gl_ES: Non se atopou ningún formulario de produto na papeleira

en: No product to duplicate has been supplied!
gl_ES: Non se facilitou produto algún para duplicalo!

en: No products found
gl_ES: Non se atoparon produtos

en: No products found in range
gl_ES: Ningún produto neste rango

en: No products found in trash
gl_ES: Non se atoparon produtos no lixo

en: No products found.
gl_ES: No se encontraron produtos.

en: No products in the cart.
gl_ES: Non hai produtos no carriño.

en: No products were found matching your selection.
gl_ES: Non se atoparon produtos que concorden coa selección.

en: No requirement
gl_ES: Ningún requisito

en: No restrictions
gl_ES: Sen restriccións

en: No reviews
gl_ES: Non hai valoracións

en: No reviews awaiting moderation.
gl_ES: Non hai valoracións pendentes de moderación.

en: No reviews found.
gl_ES: Non se encontraron valoracións.

en: No row(s) selected
gl_ES: Ningunha fila(s) seleccionada

en: No saved methods found.
gl_ES: Non se encontraron métodos gardados.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
gl_ES: Non se atopou ningún título de schema para %s, saltando ao rexistro do comando REST.

en: No search results.
gl_ES: Non hai resultados de busca.

en: No setting groups have been registered.
gl_ES: Non se rexistraron grupos de axuste.

en: No shipping address set.
gl_ES: Sen enderezo de envío configurado.

en: No shipping class
gl_ES: Ningunha clase de envío

en: No shipping class cost
gl_ES: Clase de envío sen custo

en: No shipping classes have been created.
gl_ES: Non se crearon as clases de envío.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
gl_ES: Non seleccionaches un método de envío. Por favor, revisa o teu enderezo ou contacta connosco se necesitas axuda.

en: No shipping method selected.
gl_ES: Non se seleccionou ningún método de envío.

en: No shipping methods offered to this zone.
gl_ES: Non hai métodos de envío nesa zona.

en: No shipping options were found for %s.
gl_ES: Non se encontraron opcións de envío para %s.

en: No tags found
gl_ES: Non se atoparon etiquetas

en: No taxes found in this period
gl_ES: Non se encontraron impostos neste período

en: No theme is defined for this template.
gl_ES: Non se definiu ningún tema para este modelo.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
gl_ES: Non hai información de seguimento dispoñible para este pedido polo momento.

en: No tracking number available
gl_ES: Non hai número de seguimento dispoñible.

en: No updates required. Database version is %s
gl_ES: Non se necesitan actualizacións. A versión da base de datos é a %s

en: No used coupons found
gl_ES: No se encontraron cupóns usados

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
gl_ES: Aínda non hai ningunha variación. Xéraas a partir de todos os atributos engadidos ou engade unha nova variación de forma manual.

en: No webhooks found.
gl_ES: No se atoparon webhooks.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
gl_ES: Non, introducirei os prezos sen impostos

en: Non-paying customer
gl_ES: Cliente non pagador

en: Non-repeating
gl_ES: Non repetitiva

en: Nonce is invalid.
gl_ES: O nonce non é válido.

en: None
gl_ES: Nada

en: Norfolk Island
gl_ES: Illa Norfolk

en: North Aegean
gl_ES: Egeo norte

en: North America
gl_ES: Norteamérica

en: North East
gl_ES: Nordeste

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
gl_ES: North Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
gl_ES: Corea do Norte

en: North Korean won
gl_ES: Won norcoreano

en: North Macedonia
gl_ES: Macedonia do Norte

en: North Rhine-Westphalia
gl_ES: Renania Setentrional-Westfalia

en: North West
gl_ES: Noroeste

en: North-Western
gl_ES: Noroccidental

en: Northern
gl_ES: Septentrional

en: Northern Cape
gl_ES: Cabo do Norte

en: Northern Mariana Islands
gl_ES: Islas Marianas do Norte

en: Norway
gl_ES: Noruega

en: Norwegian krone
gl_ES: Coroa noruega

en: Not able to attach "%s".
gl_ES: Non se puido adxuntar "%s".

en: Not all expected
gl_ES: Non todas as esperadas

en: Not declared
gl_ES: Non declarada

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
gl_ES: Non hai suficientes unidades dispoñibles en existencias de %s para cubrir este pedido.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
gl_ES: Non é obrigatorio se o teu directorio de descargas está protexido. <a href='%s'>Mira esta guía</a> para máis detalles. Os arquivos xa subidos non se verán afectados.

en: Not right now
gl_ES: Agora non

en: Not scheduled
gl_ES: Ningunha programación

en: Not that bad
gl_ES: Non está tan mal

en: Note
gl_ES: Nota

en: Note added to the order by the customer during checkout.
gl_ES: Nota engadida ao pedido polo cliente durante o pagamento.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
gl_ES: Nota engadida ao teu pedido en {site_title} ordeado desde {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
gl_ES: Nota deixada polo cliente durante o pago.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
gl_ES: Ten en conta que se este axuste se cambia, as entradas de rexistro que xa estean incluídas permanecerán almacenadas na súa ubicación actual, e que non se moverán.

en: Note to customer
gl_ES: Nota para o cliente

en: Note type
gl_ES: Tipo de nota

en: Note:
gl_ES: Aviso:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
gl_ES: Aviso: Os permisos para os artigos do pedido concederanse de forma automática cando o estado do pedido cambie a procesando/completado.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
gl_ES: Nota: WP CRON foi deshabilitado na túa instalación o que impide que esta actualización sexa completada.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
gl_ES[0]: Aviso: Actualmente tes <a href="%1$s">%2$d extensión de pago</a> que debería actualizarse antes antes de actualizar WooCommerce.
gl_ES[1]: Aviso: Actualmente tes <a href="%1$s">%2$d extensións</a> que deberían ser actualizadas primeiro antes de actualizar WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
gl_ES: Aviso: o motivo do reembolso será visible para o cliente.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
gl_ES: Observación: poida que queiras detallar a túa política de cookies, e enlazar desde aquí a esta sección.

en: Notes
gl_ES: Notas

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
gl_ES: Nota ou indicacións para o transportista sobre como facer a entrega.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
gl_ES: As notas non están dispoñibles porque non se poden cargar os datos da tenda de «admin-note».

en: Notice
gl_ES: Aviso

en: Notification #%d details
gl_ES: Detalles da notificación #%d

en: Notification actions
gl_ES: Accións da notificación

en: Notification created.
gl_ES: Notificación creada

en: Notification deleted.
gl_ES: Notificación eliminada.

en: Notification details
gl_ES: Detalles da notificación

en: Notification not found.
gl_ES: Notificación non atopada.

en: Notification recipient(s)
gl_ES: Destinatario(s) dos avisos

en: Notification sent to "%s".
gl_ES: Notificación enviada a "%s".

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
gl_ES: Só para que o saibas &mdash; o pedido #%1$s que pertence a %2$s cancelouse:

en: Notification updated.
gl_ES: Notificación actualizada.

en: Notifications
gl_ES: Notificacións

en: Notifications per page
gl_ES: Notificacións por páxina

en: Notifies admins when a new order has been placed.
gl_ES: Notifica aos administradores cando se realizou un novo pedido.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has been canceled.
gl_ES: Notifica aos administradores cando se cancelou un pedido que se estaba procesando ou en espera.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has failed.
gl_ES: Notifica aos administradores cando fallou un pedido que se estaba procesando ou en espera.

en: Notifies customers when a full or partial refund has been issued for their in-person (POS) order.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se emitiu un reembolso total ou parcial do seu pedido en persoa (TPV).

en: Notifies customers when their account has been created.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se creou a súa conta.

en: Notifies customers when their in-person (POS) order has been completed.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se completou o seu pedido en persoa (TPV).

en: Notifies customers when their order has been cancelled.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se cancelou o seu pedido.

en: Notifies customers when their order has been partially or fully refunded.
gl_ES: Notifica aos clientes cando o seu pedido se reembolsou parcial ou totalmente.

en: Notifies customers when their order has been placed on hold.
gl_ES: Notifica aos clientes cando o seu pedido se puxo en espera.

en: Notifies customers when their order has been received and is being processed.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se recibiu o seu pedido e se está procesando.

en: Notifies customers when their order has been shipped.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se enviou o seu pedido.

en: Notifies customers when their order has failed.
gl_ES: Notifica aos clientes cando o seu pedido fallou.

en: Notifies customers when their password has been reset.
gl_ES: Notifica aos clientes cando se restableceu o seu contrasinal.

en: Notifies customers when you’ve added a note to their order.
gl_ES: Notifica aos clientes cando engadiches unha nota ao seu pedido.

en: Notify me
gl_ES: Notificarme

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
gl_ES: Agora que nos elixiches como socio, o noso obxectivo é asegurarnos de que che estamos proporcionando as ferramentas adecuadas para satisfacer as túas necesidades. Esperamos recibir os teus comentarios sobre a experiencia de configuración da tenda para que poidamos mellorala no futuro.

en: Now!
gl_ES: ¡Agora!

en: Nueva Esparta
gl_ES: Nova Esparta

en: Nueva Segovia
gl_ES: Nova Segovia

en: Number of %s products.
gl_ES: Número de produtos %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
gl_ES: Número de problemas/erros da canle (p.ex.: erros relacionados coa conta, problemas de sincronización de produtos, etc.)

en: Number of coupons used
gl_ES: Número de cupóns utilizado

en: Number of coupons.
gl_ES: Cantidade de cupóns.

en: Number of customers.
gl_ES: Número de clientes.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
gl_ES: Número de días que hai que engadir á data actual para obter a data de caducidade.

en: Number of days to import.
gl_ES: Número de días a importar.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
gl_ES: Número de días ata que caduca o acceso aos arquivos descargables.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
gl_ES: Número de puntos decimais mostrados ao mostrar prezos para este país.

en: Number of decimal points to use in each resource.
gl_ES: Número de puntos decimais a usar en cada recurso.

en: Number of decimals
gl_ES: Número de decimais

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
gl_ES: O número de decimais debe estar entre 0 e 10.

en: Number of decimals.
gl_ES: Número de decimais.

en: Number of discounted orders.
gl_ES: Cantidade de pedidos con desconto.

en: Number of distinct products sold.
gl_ES: Número de produtos distintos vendidos.

en: Number of downloads remaining.
gl_ES: Cantidade de descargas restantes.

en: Number of downloads.
gl_ES: Número de descargas.

en: Number of items in the cart.
gl_ES: Número de artigos no carriño.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
gl_ES: Número de artigos no carriño: %1$d. Prezo total de %2$s.

en: Number of items in the cart: %d
gl_ES: Número de artigos no carro: %d

en: Number of items sold
gl_ES: Número de artigos vendidos

en: Number of items sold.
gl_ES: Número de artigos vendidos.

en: Number of low stock products.
gl_ES: Número de produtos con existencias baixas.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
gl_ES: Número de obxectos (contidos de calquera tipo) asignados ao termo.

en: Number of orders
gl_ES: Número de pedidos

en: Number of orders product appeared in.
gl_ES: Número de pedidos nos que apareceu o produto.

en: Number of orders.
gl_ES: Número de pedidos.

en: Number of product items sold.
gl_ES: Número de artigos vendidos.

en: Number of products to show
gl_ES: Número de produtos a mostrar

en: Number of products.
gl_ES: Número de produtos.

en: Number of published products for the resource.
gl_ES: Número de produtos publicados para o recurso

en: Number of reviews for products in this category.
gl_ES: Número de valoracións de produtos nesta categoría.

en: Number of reviews for products of this brand.
gl_ES: Número de valoracións dos produtos desta marca.

en: Number of reviews to show
gl_ES: Número de valoracións a mostrar

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
gl_ES: Número de termos na taxonomía do atributo.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
gl_ES: Número de veces que se poden descargar os arquivos descargables despois da compra.

en: Number of times the coupon has been used already.
gl_ES: Número de veces que o cupón xa foi utilizado.

en: Number of variation items sold.
gl_ES: Número de variacións vendidas.

en: Number:
gl_ES: Número:

en: OK
gl_ES: Aceptar

en: OR
gl_ES: OU

en: OR enter path to file:
gl_ES: Ou engade a ruta ó arquivo:

en: Oceania
gl_ES: Oceanía

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
gl_ES: Ofrece opcións de pago con criptomoedas aos teus compradores.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
gl_ES: Ofrece opcións de pago flexibles aos teus compradores.

en: Official extensions
gl_ES: Extensións oficiais

en: Official themes
gl_ES: Tema oficial

en: Offline Payment Methods
gl_ES: Métodos de pago sen conexión

en: Offline Payments
gl_ES: Pagos sen conexión

en: Offset the result set by a specific number of items.
gl_ES: Saltar un número específico de artigos nos resultados.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
gl_ES: Desprazar o conxunto de resultados nun número específico de elementos. Aplícase só a taxonomías xerárquicas.

en: Older Reviews
gl_ES: Valoracións anteriores

en: Oldest Scheduled Date
gl_ES: Data de programación máis antiga

en: Oman
gl_ES: Omán

en: Omani rial
gl_ES: Rial omaní

en: On "My account" page
gl_ES: Na páxina de «A miña conta»

en: On Sale
gl_ES: En oferta

en: On backorder
gl_ES: Reservado

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: En espera <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: En espera <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
gl_ES: En espera

en: On-sale products
gl_ES: Produtos rebaixados

en: Onboarding
gl_ES: Incorporación de empregados

en: Onboarding Configuration
gl_ES: Configuración da incorporación

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
gl_ES: O despegue segue na administración de WooCommerce.

en: Onboarding profile data has been updated.
gl_ES: Actualizáronse os datos do perfil integrado.

en: Onboarding step requirements are not met.
gl_ES: Non se cumpren os requisitos do paso de incorporación.

en: Onboarding-related details for the provider.
gl_ES: Datos do provedor relacionados coa incorporación.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
gl_ES: Unha vez esteas conectado, as túas compras en WooCommerce.com mostraranse aquí.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
gl_ES: Una vez desactivado, este método herdado non estará dispoñible.

en: One of your shipments has been removed
gl_ES: Un dos teus envíos foi eliminado

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES: Unha das túas subscricións para <strong>%1$s</strong> caduca o %2$s. <a href="%3$s">Activa a renovación automática</a> para seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES: Unha das túas subscricións para <strong>%1$s</strong> caducou. <a href="%3$s">%4$s.</a> para seguir recibindo actualizacións e soporte simplificado.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
gl_ES: Unha o máis direccións de correo electrónico CCO non son válidas: «%s». Introduce direccións de correo electrónico válidas separadas por comas.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
gl_ES: Unha o máis direccións de correo electrónico CC non son válidas: «%s». Introduce direccións de correo electrónico válidas separadas por comas.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
gl_ES: Unha o máis direccións de correo electrónico do destinatario non son válidas: «%s». Introduce direccións de correo electrónico válidas separadas por comas.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
gl_ES: Faltan unha ou máis táboas necesarias para que WooCommerce funcione, algunhas características poden non funcionar como se esperaba. Táboas faltantes: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
gl_ES: Faltan unha ou máis táboas necesarias para que WooCommerce funcione, algunhas características poden non funcionar como se esperaba. Táboas faltantes: %1$s. <a href="%2$s">Comprobar novamente.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
gl_ES: Unha por liña: Nome da opción | Custo adicional [+-Porcentaxe]s | Por tipo de custo (orde, clase ou artigo) Exemplo: <code>Envío rápido | 6.95 [+0.2%] | pedido </code>.

en: One review
gl_ES: Unha valoración

en: One review for %s
gl_ES: Unha valoración para %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
gl_ES: Os cursos en liña son unha solución fantástica para calquera negocio que poida ensinar unha nova habilidade. Como os cursos non requiren envío ou desenvolvemento de produtos físicos, son accesibles, rápidos de crear, e podes xerar ingresos pasivos durante anos. Neste artigo ofrecémosche máis información sobre como vender cursos usando WooCommerce.

en: Only %s left in stock
gl_ES: So quedan %s dispoñibles

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
gl_ES: Só está dispoñible cando HPOS é autoritativo e o modo de compatibilidade está desactivado.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
gl_ES: Só os usuarios rexistrados que compraran este produto poden facer unha valoración.

en: Only shipping
gl_ES: Só envío

en: Only show children of the current category
gl_ES: Mostrar só subcategorías da categoría actual

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
gl_ES: Amosar só os metadatos que deben aparecer nun pedido.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
gl_ES: Só amosar a cantidade remanente en stock cando é baixa, p.e. "Só quedan 2 en stock"

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
gl_ES: Abre os arquivos descargables no navegador, en vez de gardarse no dispositivo.

en: Open in browser
gl_ES: Abrir non navegador

en: Operator to compare product attribute terms.
gl_ES: Operador para comparar termos de atributos de produto.

en: Operator to compare product brand terms.
gl_ES: Operador para comparar os termos da marca do produto.

en: Operator to compare product category terms.
gl_ES: Operador para comparar termos de categoría de produto.

en: Operator to compare product tags.
gl_ES: Operador para comparar etiquetas de produtos.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
gl_ES: Operador para comparar termos de taxonomías de produtos.

en: Optimize for faster checkout
gl_ES: Optimizar para un pago máis rápido

en: Optimize your full shipping process:
gl_ES: Optimiza o teu proceso completo de envío:

en: Optimized updates
gl_ES: Actualizacións optimizadas

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
gl_ES: Nome da opción | Custo adicional [+- Porcentaxes%] | Por tipo de custo (pedido, clase ou artigo)

en: Optional
gl_ES: Opcional

en: Optional action group.
gl_ES: Grupo de acción opcional.

en: Optional cost for local pickup.
gl_ES: Coste opcional para recollidas no local.

en: Optional cost to charge for local pickup.
gl_ES: Custo opcional a cargar para a recollida local.

en: Optional data array passed to the action hook.
gl_ES: Datos opcionais do array pasados ao gancho de acción.

en: Optional note to send the customer after purchase.
gl_ES: Nota opcional a enviar ao cliente despois da compra.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
gl_ES: Parámetro opcional para obter só listas de tarefas específicas por ID.

en: Optional parameter to query specific task list.
gl_ES: Parámetro opcional para consultar unha lista específica de tarefas.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
gl_ES: Opcionalmente, engade algo de texto sobre a política de privacidade da túa tenda, que se mostrará ao finalizar compra.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
gl_ES: Opcionalmente, engade algo de texto sobre a política de privacidade da túa tenda, que se mostrará nos formularios de rexistro da conta.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
gl_ES: Opcionalmente, engade algo de texto á casa dos termos, que os clientes deberán aceptar.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
gl_ES: Control opcional para o tipo impositivo do envío, ou déixao tal cual se o imposto por envío está baseado nos produtos do carriño.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
gl_ES: Opcionalmente activa «Transferencia de datos de pago» (Perfil > Configuración da conta > Opcións de venta > Preferencias de sitio web) despois copia o teu Código persoal de identidade. Isto permitirá aos pagos verificarse sen a necesidade da IPN de PayPal.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
gl_ES: Opcionalmente introduce a URL a unha imaxe de 150x50 píxeles que se mostrará como o teu logotipo na esquina superior esquerda das páxinas de pago de PayPal.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
gl_ES: Opcionalmente, como debe mostrarse ao usuario o valor do dato meta.

en: Options
gl_ES: Opcións

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
gl_ES: Ou podes descargar unha versión preconstruída do plugin desde o <a href="%1$s">repositorio de WordPress.org</a> ou visitando <a href="%2$s">a páxina de versións no repositorio de GitHub</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
gl_ES: Ou introduce o ID do tipo impositivo:

en: Order | Orders
gl_ES[0]: Pedido

en: Order #
gl_ES: Pedido #

en: Order #%1$s (%2$s)
gl_ES: Pedido n.º %1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
gl_ES: O pedido %1$s foi marcado como reembolsado - código do motivo de PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
gl_ES: O pedido %1$s foi marcado en-espera por unha reversión - Código de razón en PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
gl_ES: O pedido %1$s ten unha cancelación anulada. Por favor verifica o estado do pago e actualiza o estado do pedido aquí: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
gl_ES: O pedido #%1$s realizouse o %2$s e está actualmente %3$s.

en: Order #%s
gl_ES: Pedido #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
gl_ES: O pedido #%s marcouse como pagado pola IPN de PayPal, pero cancelouse previamente. Requírese unha xestión de administración.

en: Order #:
gl_ES: N.º de pedido:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
gl_ES: Pedido %1$d enchido de %2$s a %3$s.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
gl_ES: O pedido %1$d non se puido restaurar da papeleira: xa se restaurara co estado de «%2$s».

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
gl_ES: Non se puideron limpar os datos herdados do pedido %1$d durante o proceso por lotes. Erro: %2$s

en: Order %s is locked.
gl_ES: O pedido %s está bloqueado.

en: Order &ndash; %s
gl_ES: Pedido &ndash; %s

en: Order Actions
gl_ES: Accións do pedido

en: Order Admin URL
gl_ES: URL de administración do pedido

en: Order Attribution
gl_ES: Atribución do pedido

en: Order Billing Address
gl_ES: Enderezo de facturación do pedido

en: Order Cancelled: #%s
gl_ES: Pedido cancelado: n.º%s

en: Order Cancelled: #{order_number}
gl_ES: Pedido cancelado: #{order_number}

en: Order Custom Field
gl_ES: Campo personalizado do pedido

en: Order Date
gl_ES: Data do pedido:

en: Order Discount
gl_ES: Desconto do pedido

en: Order Failed: #{order_number}
gl_ES: Pedido errado: #{order_number}

en: Order Fulfillments
gl_ES: Pedidos completados

en: Order ID
gl_ES: Num. pedido

en: Order ID is required.
gl_ES: O ID do pedido é obrigatorio.

en: Order ID the note belongs to.
gl_ES: ID de pedido ao que pertence a nota.

en: Order ID.
gl_ES: ID do pedido

en: Order Items
gl_ES: Artigos do pedido

en: Order Number
gl_ES: Número de pedido

en: Order Number.
gl_ES: Número do pedido.

en: Order Refunded: {order_number}
gl_ES: Pedido reembolsado: {order_number}

en: Order Shipping
gl_ES: Envío do pedido

en: Order Shipping Address
gl_ES: Enderezo de envío do pedido

en: Order Shipping Method
gl_ES: Método de envío do pedido

en: Order Status
gl_ES: Estado do pedido

en: Order Subtotal
gl_ES: Subtotal do pedido

en: Order Tax
gl_ES: Imposto do pedido

en: Order Total
gl_ES: Total do pedido

en: Order Transaction ID
gl_ES: ID de transacción do pedido

en: Order View URL
gl_ES: URL de vista do pedido

en: Order again
gl_ES: Facer outro pedido

en: Order already has a billing email.
gl_ES: O pedido xa ten un correo electrónico de facturación.

en: Order attribution field: %s
gl_ES: Campo de atribución do pedido: %s

en: Order attribution information.
gl_ES: Información sobre a atribución do pedido.

en: Order by
gl_ES: Ordenar por

en: Order by:
gl_ES: Ordenar por:

en: Order cancelled
gl_ES: Pedido cancelado

en: Order cancelled by customer.
gl_ES: Pedido cancelado polo cliente.

en: Order cancelled: #{order_number}
gl_ES: Pedido cancelado: n.º {order_number}

en: Order changes
gl_ES: Cambios no pedido

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
gl_ES: Os correos electrónicos de pedido completado envíanse aos clientes cando os seus pedidos de TPV se marcan como completados.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
gl_ES: Os avisos de pedido completado envíanse o cliente cando o pedido é marcado como «completado» e indican que o pedido foi enviado ou está listo para recoller.

en: Order completed
gl_ES: Pedido completado

en: Order confirmation
gl_ES: Confirmación do pedido

en: Order confirmation email
gl_ES: Correo electrónico de confirmación do pedido

en: Order count.
gl_ES: Contador de pedidos.

en: Order created
gl_ES: Pedido creado

en: Order customer information.
gl_ES: Información do cliente do pedido.

en: Order data storage
gl_ES: Almacenamento de datos de pedidos

en: Order datastore.
gl_ES: Almacén de datos de pedidos.

en: Order datastore:
gl_ES: Almacén de datos de pedidos:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
gl_ES: j \d\e F \d\e\ E, g:i A

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
gl_ES: Falta a data, hora, minuto ou segundo do pedido.

en: Order deleted
gl_ES: Pedido eliminado

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
gl_ES: Pódense enviar correos electrónicos cos detalles do pedido aos clientes que conteñan a información do seu pedido e ligazóns de pago.

en: Order details
gl_ES: Detalles do pedido

en: Order details manually sent to customer.
gl_ES: Detalles do pedido enviados manualmente ao cliente.

en: Order details sent to %s.
gl_ES: Detalles do pedido enviados a %s.

en: Order does not have an email address.
gl_ES: O pedido non ten un enderezo de correo electrónico.

en: Order draft updated.
gl_ES: Borrador do pedido actualizado.

en: Order failed
gl_ES: Non se puido completar o pedido

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
gl_ES: Os correos electrónicos de pedidos fallidos envíanse aos clientes cando os seus pedidos se marcan como fallidos.

en: Order failed: #%s,
gl_ES: Non se puido completar o pedido: n.º %s,

en: Order failed: #{order_number}
gl_ES: Non se puido completar o pedido: n.º {order_number}

en: Order fulfilled
gl_ES: Pedido tramitado

en: Order fulfilled and complete.
gl_ES: O pedido foi completado e finalizado.

en: Order fully refunded
gl_ES: Pedido reembolsado totalmente

en: Order fully refunded.
gl_ES: O pedido foi completamente reembolsado.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
gl_ES: A información de pedidos, como que se comprou, cando se comprou e onde se debería enviar, e

en: Order is invalid
gl_ES: O pedido non é válido

en: Order is not an HPOS order.
gl_ES: O pedido non é un pedido HPOS.

en: Order item ID provided is not associated with order.
gl_ES: O ID do artigo do pedido proporcionado non está asociado co pedido.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
gl_ES: Clave do pedido utilizada para comprobar a validez ou para protexer o acceso a certos datos do pedido.

en: Order key.
gl_ES: Clave do pedido.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
gl_ES: Fallou a limpeza dun lote completo de pedidos. Abortando a limpeza.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
gl_ES: Cancelouse a limpeza de datos herdados do pedido.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
gl_ES: Iniciouse o proceso de limpeza de datos herdados do pedido.

en: Order not editable
gl_ES: Pedido non editable

en: Order not found
gl_ES: Pedido non encontrado

en: Order not found.
gl_ES: Pedido non encontrado.

en: Order note author.
gl_ES: Autor da nota do pedido.

en: Order note content.
gl_ES: Contido da nota de pedido.

en: Order note.
gl_ES: Notas do pedido

en: Order notes
gl_ES: Notas do pedido

en: Order notes.
gl_ES: Notas de pedidos.

en: Order number used for display.
gl_ES: Número de pedido utilizado para a súa visualización.

en: Order number.
gl_ES: Número de pedido

en: Order number:
gl_ES: Número de pedido

en: Order on hold
gl_ES: Pedido en espera

en: Order on-hold
gl_ES: Pedido á espera

en: Order payment URL.
gl_ES: URL de pago do pedido.

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
gl_ES[0]: O argumento da consulta de pedidos (%s) non é compatible co almacén de datos de pedidos actual.
gl_ES[1]: Os argumentos da consulta de pedidos (%s) non son compatibles co almacén de datos de pedidos actual.

en: Order received
gl_ES: Pedido recibido

en: Order refunded
gl_ES: Pedido reembolsado

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
gl_ES: Os correos electrónicos de pedidos reembolsados envíanse aos clientes cando se reembolsan os seus pedidos de TPV.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
gl_ES: Os correos electrónicos dos reembolsos envíanse aos clientes cando os seus pedidos se reembolsan.

en: Order refunded: %s
gl_ES: Reembolsouse o pedido: %s

en: Order refunded: {order_number}
gl_ES: Reembolsouse o pedido: {order_number}

en: Order restored
gl_ES: Pedido restaurado

en: Order saved.
gl_ES: Pedido gardado.

en: Order scheduled for: %s.
gl_ES:  	Pedido programado para: %s

en: Order sort attribute ascending or descending.
gl_ES: Ordenar atributo de forma ascendente ou descendente.

en: Order sort items ascending or descending.
gl_ES: Ordenar os elementos de forma ascendente ou descendente.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
gl_ES: Cancelado

[ctx: Order status]
en: Completed
gl_ES: Completado

[ctx: Order status]
en: Draft
gl_ES: Borrador

[ctx: Order status]
en: Failed
gl_ES: Fallido

[ctx: Order status]
en: On hold
gl_ES: Pendiente

[ctx: Order status]
en: Pending payment
gl_ES: Pendente de pago

[ctx: Order status]
en: Processing
gl_ES: Tramitándose

[ctx: Order status]
en: Refunded
gl_ES: Abonado

en: Order status changed by bulk edit.
gl_ES: O estado do pedido cambiou mediante a edición en lotes.

en: Order status changed by bulk edit:
gl_ES: Estado del pedido cambiado por edición en lote:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
gl_ES: Estado do pedido cambiado de %1$s a %2$s.

en: Order status is missing.
gl_ES: Falta o estado do pedido.

en: Order status name.
gl_ES: Nome do estado da orde

en: Order status set to %s.
gl_ES: O estado do pedido estableceuse a %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
gl_ES: O estado do pedido cambiouse a reembolsado. Para reembolsar fondos ao cliente necesitarás emitir un reembolso a través da túa pasarela de pago.

en: Order status slug.
gl_ES: Slug de estado do pedido

en: Order status.
gl_ES: Estado del pedido.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
gl_ES: Estado do pedido. Os provedores de pagos actualizarán este valor despois do pagamento.

en: Order statuses not found
gl_ES: Non se encontraron estados do pedido

en: Order submitted.
gl_ES: Pedido enviado.

en: Order summary
gl_ES: Resumo do pedido

en: Order tax
gl_ES: Imposto do pedido

en: Order tax.
gl_ES: Imposto do pedido.

en: Order total formatted for locale
gl_ES: Total do pedido formateado localmente

en: Order totals breakdown.
gl_ES: Detalle do total do pedido.

en: Order totals.
gl_ES: Total do pedido.

en: Order type mismatch.
gl_ES: Non coincide o tipo de pedido.

en: Order updated
gl_ES: Pedido actualizado

en: Order updated and sent.
gl_ES: Pedido actualizado e enviado.

en: Order updated.
gl_ES: Pedido actualizado.

en: Order updates
gl_ES: Actualización de pedidos

en: Orders
gl_ES: Pedidos

en: Orders (page %d)
gl_ES: Pedidos (páxina %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
gl_ES: Os pedidos pasan automaticamente ao estado Reembolsado cando un administrador ou xestor da tenda devolveu o valor total do pedido despois do pago.

en: Orders list
gl_ES: Lista de pedidos

en: Orders navigation
gl_ES: Navegación de pedidos

en: Orders subject to cleanup: %d
gl_ES: Pedidos suxeitos a limpeza: %d

en: Orders table created.
gl_ES: Creouse a táboa de pedidos.

en: Orders table does not exist.
gl_ES: A táboa de pedidos non existe.

en: Orders table does not exist. Creating...
gl_ES: A táboa de pedidos non existe. Creando...

en: Orders totals.
gl_ES: Totales de pedidos.

en: Organic: %s
gl_ES: Orgánico: %s

en: Organization
gl_ES: Organización

en: Origin
gl_ES: Orixe

en: Original price was: %s.
gl_ES: O prezo orixinal era: %s.

en: Orphaned variations
gl_ES: Variacións orfas

en: Osijek-Baranja County
gl_ES: Condado de Osijek-Baranja

en: Other
gl_ES: Outro

en: Other locations
gl_ES: Outras localizacións

en: Ouarzazate
gl_ES: Uarzazate

en: Oued Ed-Dahab
gl_ES: Dajla-Río de Oro

en: Ouezzane
gl_ES: Uezán

en: Ounces
gl_ES: Onzas

en: Our bank details
gl_ES: Detalle do noso banco

en: Our latest and greatest
gl_ES: O último e o mellor

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
gl_ES: A nosa paixón é crear momentos conscientes con produtos locais, ecolóxicos e sostibles. Somos máis que unha tenda: somos o teu camiño cara un estilo de vida ecolóxico, impulsado pola comunidade e de calidade superior.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
gl_ES: A nosa solicitude á API %1$s obtivo o código de erro %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
gl_ES: A nosa solicitude á API %s obtivo unha resposta cun formato non válido.

en: Our services
gl_ES: Os nosos servizos

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
gl_ES: Os membros do noso equipo teñen acceso a esta información para axudar a completar pedidos, procesar reembolsos e darche soporte.

en: Out of stock
gl_ES: Esgotado

en: Out of stock threshold
gl_ES: Umbral de inventario esgotado

en: Out of stock visibility
gl_ES: Visibilidade do inventario esgotado

en: Outdated templates
gl_ES: Plantillas obsoletas

en: Output just the id when the operation is successful.
gl_ES: Só móstrase o ID cando a operación se completa con éxito.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
gl_ES: Anula a opción «woocommerce_date_type» que se utiliza para o campo de data da base de datos a fins de informes de ingresos.

en: Overrides
gl_ES: Anulacións

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
gl_ES: Substituír os datos existentes cunha clave xa rexistrada non está permitido

en: Overview
gl_ES: Resumo

en: Owner of these keys.
gl_ES: Propietario destas claves.

en: PDT payment completed
gl_ES: Pago PDT completado

en: PHP max execution time.
gl_ES: Tempo máximo de execución de PHP.

en: PHP max input vars
gl_ES: Número máximo de variables de entrada PHP

en: PHP post max size
gl_ES: Tamaño máximo do post PHP

en: PHP time limit
gl_ES: Límite de tempo en PHP

en: PHP version
gl_ES: Versión de PHP

en: PHP version.
gl_ES: Versión PHP

en: PIN Code
gl_ES: Código PIN

en: POS completed order
gl_ES: Pedido de TPV completado

en: POS order complete
gl_ES: Pedido de punto de venda completado

en: POS order refunded
gl_ES: Pedido de punto de venda reembolsado

en: POS refunded order
gl_ES: Pedido de TPV reembolsado

en: Page
gl_ES: Páxina

en: Page %d
gl_ES: Páxina %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
gl_ES: O ID de páxina está establecido, pero a páxina non existe

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
gl_ES: A páxina contén o shortcode %1$s e o bloque %2$s.

en: Page contents: [%s]
gl_ES: Contidos da páxina: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
gl_ES: A páxina non contén o shortcode %1$s ou o bloque %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
gl_ES: A páxina non contén o shortcode %s.

en: Page not set
gl_ES: Páxina sen definir

[ctx: Page setting]
en: Cart
gl_ES: Carriño

[ctx: Page setting]
en: Checkout
gl_ES: Finalizar compra

[ctx: Page setting]
en: My account
gl_ES: A miña conta

[ctx: Page setting]
en: Shop base
gl_ES: Base da tienda

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
gl_ES: Termos e condicións

en: Page setup
gl_ES: Instalación de páxinas

[ctx: Page slug]
en: cart
gl_ES: Carriño

[ctx: Page slug]
en: checkout
gl_ES: finalizar compra

[ctx: Page slug]
en: my-account
gl_ES: a-mina-conta

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
gl_ES: reembolso_devolucions

[ctx: Page slug]
en: shop
gl_ES: tenda

[ctx: Page title]
en: Cart
gl_ES: Carriño

[ctx: Page title]
en: Checkout
gl_ES: Finalizar compra

[ctx: Page title]
en: My account
gl_ES: A miña conta

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
gl_ES: Política de devolucións e reembolsos

[ctx: Page title]
en: Shop
gl_ES: Tenda

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
gl_ES: A visibilidade da páxina debe ser <a href="%s" target="_blank">pública</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
gl_ES: Páxina na que os compradores finalizan a súa compra

en: Page where shoppers review their shopping cart
gl_ES: Páxina onde os compradores revisan o seu carriño da compra

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
gl_ES: %1$s de %2$s

en: Paid
gl_ES: Pagada

en: Paid on %1$s @ %2$s
gl_ES: Pagado o %1$s @ %2$s

en: Pakistan
gl_ES: Paquistán

en: Pakistani rupee
gl_ES: Rupia pakistaní

en: Palestinian Territory
gl_ES: Territorios Palestinos

en: Palmyra Atoll
gl_ES: Atolón Palmyra

en: Panama
gl_ES: Panamá

en: Panamanian balboa
gl_ES: Balboa panameño

en: Papua New Guinea
gl_ES: Papúa Nova Guinea

en: Papua New Guinean kina
gl_ES: Kina (Papúa Nova Guinea)

en: Paraguay
gl_ES: Paraguai

en: Paraguayan guaran&iacute;
gl_ES: Guaraní paraguaio

en: Parameters to pass on to the exported report.
gl_ES: Parámetros para pasar ao informe exportado.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
gl_ES: Desculpa este desorde! Estamos traballando en algo incrible, volve pronto!

en: Parent
gl_ES: Superior

en: Parent %s
gl_ES: Pai %s

en: Parent %s:
gl_ES: Pai %s:

en: Parent Brand
gl_ES: Marca principal

en: Parent Brand:
gl_ES: Marca principal:

en: Parent SKU
gl_ES: SKU do pai

en: Parent category
gl_ES: Categoría pai

en: Parent category:
gl_ES: Categoría pai:

en: Parent coupon
gl_ES: Cupón pai

en: Parent order ID.
gl_ES: ID del padre del pedido.

en: Parent orders
gl_ES: Pedidos pai

en: Parent product
gl_ES: Produto pai

en: Parent product form
gl_ES: Formulario de produto pai

en: Parent product name if the product is a variation.
gl_ES: Nome do produto principal, se o produto é unha variación.

en: Parent product's threshold (%d)
gl_ES: Limiar do produto superior (%d)

en: Parent shipping class
gl_ES: Clase de envío superior

en: Parent shipping class:
gl_ES: Clase de envío superior:

en: Parent term ID, if applicable.
gl_ES: ID do termo superior, se aplica.

en: Parent theme author URL
gl_ES: URL do autor do tema pai

en: Parent theme author URL.
gl_ES: URL do autor do tema pai.

en: Parent theme name
gl_ES: Nome do tema pai

en: Parent theme name.
gl_ES: Nome do tema principal

en: Parent theme version
gl_ES: Versión do tema pai

en: Parent theme version.
gl_ES: Versión do tema pai.

en: Partial Refund: Order {order_number}
gl_ES: Reembolso parcial: Pedido {order_number}

en: Partial refund email heading
gl_ES: Encabezado do correo electrónico de reembolso parcial

en: Partial refund subject
gl_ES: Motivo do reembolso parcial

en: Partial refund: Order {order_number}
gl_ES: Reembolso parcial: pedido {order_number}

en: Partially fulfilled
gl_ES: Parcialmente entregado

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
gl_ES: O tipo de pedido pasado non coincide con ningún tipo de pedido rexistrado. Están rexistrados os seguintes tipos de pedido: %s

en: Password
gl_ES: Contrasinal

en: Password Reset Request
gl_ES: Solicitude de restablecemento do contrasinal

en: Password Reset Request for {site_title}
gl_ES: Solicitude de restablecemento do contrasinal para {site_title}

en: Password change
gl_ES: Cambio de contrasinal

en: Password must be at least 8 characters.
gl_ES: O contrasinal debe ter polo menos 8 caracteres.

en: Password reset email has been sent.
gl_ES: O correo electrónico de restablecemento do contrasinal foi enviado.

en: Password reset is not allowed for this user
gl_ES: Non está permitido restablecer o contrasinal deste usuario.

en: Passwords do not match.
gl_ES: Os contrasinais non coinciden.

en: Path to the channel icon.
gl_ES: Ruta á icona da canle.

en: Paused
gl_ES: En pausa

en: Pay
gl_ES: Pagar

en: Pay for order
gl_ES: Pagar polo pedido

en: Pay for order %s
gl_ES: Pagar o pedido %s

en: Pay for this order
gl_ES: Pagar este pedido

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
gl_ES: Pagar con PayPal; podes pagar coa túa tarxeta de crédito se non tes unha conta de PayPal.

en: Pay with cash upon delivery.
gl_ES: Paga en efectivo no momento da entrega.

en: PayPal %1$s payment failed. PayPal Order ID: %2$s
gl_ES: Produciuse un erro co pago %1$s de PayPal. ID do pedido de Paypal: %2$s

en: PayPal Account Restricted
gl_ES: Conta de PayPal restrinxida

en: PayPal Buttons
gl_ES: Botóns de PayPal

en: PayPal Payments
gl_ES: Pagos con PayPal

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
gl_ES: PayPal Payments permíteche ofrecer as opcións de PayPal, Venmo (só en EEUU), opcións de pago diferido e máis.

en: PayPal Standard
gl_ES: PayPal estándar

en: PayPal Standard does not support your store currency (%s).
gl_ES: PayPal Standard non é compatible coa moeda da túa tenda (%s).

en: PayPal Standard does not support your store currency.
gl_ES: PayPal estándar non é compatible coa moeda da túa tenda.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
gl_ES: PayPal Standar redirixe aos clientes a PayPal para introducir a súa información de pago.

en: PayPal acceptance mark
gl_ES: Marca de aceptación de PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
gl_ES: PayPal permítenos enviar un enderezo. Se estás a usar PayPal para as etiquetas de envío, pode que prefiras enviar o enderezo de envío no canto do de facturación. Desactivar isto pode evitar que se aplique a protección do vendedor de PayPal.

en: PayPal capture authorized payment failed
gl_ES: Non se puido capturar o pago autorizado de PayPal.

en: PayPal email
gl_ES: Correo electrónico de PayPal

en: PayPal email address
gl_ES: Enderezo de correo electrónico de PayPal

en: PayPal email address:
gl_ES: Enderezo de correo electrónico de PayPal:

en: PayPal identity token
gl_ES: Token de identidade de PayPal

en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
gl_ES: Produciuse un erro na creación do pedido de PayPal. ID de depuración de Paypal: %1$s

en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
gl_ES: O pago con PayPal non se aprobou. ID do pedido de PayPal: %1$s. Estado: %2$s

en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
gl_ES: Pago de PayPal aprobado. ID do pedido de Paypal: %1$s

en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
gl_ES: Pago autorizado de PayPal. N.º da transacción: %1$s. Cambia o estado do pedido a procesando ou completo para capturar os fondos.

en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
gl_ES: Captura do pago de PayPal. N.º da transacción: %1$s.

en: PayPal sandbox
gl_ES: Entorno de probas de PayPal

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
gl_ES: Pódese usar a zona de probas de PayPal para probar pagos. Crea unha <a href="%s">conta de desenvolvedor</a>

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
gl_ES: PayPal utiliza este método de comunicación ao enviar de novo a información das transaccións.

en: Payer PayPal address
gl_ES: Enderezo de PayPal da persoa pagadora

en: Payer first name
gl_ES: Nome do pagador

en: Payer last name
gl_ES: Apelidos do pagador

en: Payfast
gl_ES: PayFast

en: Paying customer
gl_ES: Cliente pagador

en: Payment
gl_ES: Pago

en: Payment %s via IPN.
gl_ES: Pago a través de %s IPN.

en: Payment Method
gl_ES: Método de pagamento

en: Payment Providers
gl_ES: Provedores de pago

en: Payment Tokens
gl_ES: Tokens de pago

en: Payment URL
gl_ES: URL de pago

en: Payment action
gl_ES: Acción de pago

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
gl_ES: Pago autorizado. Cambia o estado do pedido a procesando ou completo para capturar os fondos.

en: Payment complete event failed.
gl_ES: Fallou o evento de completar o pago.

en: Payment complete.
gl_ES: Pago completado.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
gl_ES: Non se puido capturar o pago - ID de autorización: %1$s, Estado: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
gl_ES: Non se puido capturar o pago: %s

en: Payment data including token and provider.
gl_ES: Datos de pago, incluídos o token e o provedor.

en: Payment for cancelled order %s received
gl_ES: Recibiuse o pago para o pedido cancelado %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
gl_ES: O pago do pedido #%1$s de %2$s fallou. O pedido era o seguinte:

en: Payment for order %s refunded
gl_ES: O pago do pedido %s foi reembolsado

en: Payment for order %s reversed
gl_ES: Pago do pedido %s retirado

en: Payment gateway
gl_ES: Pasarela de pago

en: Payment gateway ID.
gl_ES: ID da pasarela de pago.

en: Payment gateway description on checkout.
gl_ES: Descrición da pasarela de pago na páxina de finalizar compra.

en: Payment gateway enabled status.
gl_ES: Estado de activación da pasarela de pago.

en: Payment gateway field values to update.
gl_ES: Valores dos campos da pasarela de pago que se van a actualizar.

en: Payment gateway method description.
gl_ES: Descrición do método da pasarela de pago.

en: Payment gateway method title.
gl_ES: Título do método da pasarela de pago.

en: Payment gateway settings.
gl_ES: Axustes da pasarela de pago.

en: Payment gateway sort order.
gl_ES: Orde de visualización da pasarela de pago

en: Payment gateway title on checkout.
gl_ES: Título da pasarela de pago na páxina de finalizar compra.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
gl_ES: As pasarelas de pago poden utilizar CURL para comunicarse con servidores remotos para autorizar os pagos, outros plugins tamén poden utilizalo na comunicación cos servicios remotos.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
gl_ES: Recibiuse o pago (pagouse) e reduciuse o stock. O pedido está á espera de ser completado.

en: Payment method
gl_ES: Forma de pago

en: Payment method ID.
gl_ES: ID do método de pago.

en: Payment method deleted.
gl_ES: Método de pagamento borrado.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
gl_ES: Descrición do método de pago que o cliente verá no pago.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
gl_ES: Descrición do método de pago que o cliente verá no sitio web.

en: Payment method is missing.
gl_ES: Falta o método de pago.

en: Payment method successfully added.
gl_ES: Método de pago engadido con éxito.

en: Payment method title.
gl_ES: Título do método de pago.

en: Payment method:
gl_ES: Método de pago:

en: Payment methods
gl_ES: Métodos de pago

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
gl_ES: Capturouse o pago de %1$s - ID de autorización: %2$s, ID de transacción: %3$s

en: Payment pending (%s).
gl_ES: Pendente de pago (%s).

en: Payment pending (reason: %s).
gl_ES: Pago pendente (motivo: %s).

en: Payment provider identifier.
gl_ES: Identificador do provedor de pagos.

en: Payment provider information.
gl_ES: Información do provedor de pagos.

en: Payment request
gl_ES: Solicitude de pago

en: Payment status
gl_ES: Estado do pago

en: Payment to be made upon delivery.
gl_ES: Pagos que se farán ao entregar o produto.

en: Payment token from the payment provider.
gl_ES: Token de pago do provedor de pagos.

en: Payment via
gl_ES: Pago mediante

en: Payment via %1$s (%2$s).
gl_ES: Pago mediante %1$s (%2$s).

en: Payment via %s
gl_ES: Pago feito a través de %s

en: Payment was declined.
gl_ES: Rexeitouse o pago.

en: Payment:
gl_ES: Pago:

en: Payments
gl_ES: Pagamentos

en: Payments made simple with WooPayments
gl_ES: Pagos sinxelos con WooPayments

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
gl_ES: Pagos máis sinxelos, incluíndo WooPay, unha nova función de pago exprés.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
gl_ES: Pagos sinxelos, sen cotas mensuais, deseñados en exclusiva para tendas WooCommerce. Acepta tarxetas de crédito, tarxetas de débito e outros métodos de pago populares.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
gl_ES: Paymob é unha pasarela de pago líder en Oriente Medio e África. Acepta pagos en liña e en tendas con Paymob.

en: Payoneer Checkout
gl_ES: Pago con Payoneer

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
gl_ES: Payoneer Checkout é a seguinte xeración de plataformas de procesamento de pagos. Ofrece aos comerciantes de todo o mundo as solucións e a orientación que necesitan para ter éxito no mercado global de hoxe en día, extremadamente competitivo.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
gl_ES: Payoneer Checkout é a seguinte xeración de plataformas de procesamento de pagos. Ofrece a comerciantes de todo o mundo as solucións e a guía que necesitan para ter éxito no mercado global de hoxe en día, extremadamente competitivo.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
gl_ES: Paystack axuda aos vendedores africanos a aceptar pagos únicos e periódicos en liña cunha pasarela de pagamento moderna e segura.

en: Peloponnese
gl_ES: Peloponeso

en: Pemba North
gl_ES: Pemba Norte

en: Pemba South
gl_ES: Pemba Sur

en: Pending
gl_ES: Pendente

en: Pending items
gl_ES: Artigos pendentes

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
gl_ES: Os pedidos pendentes están sen pagar e poderían ser abandonados polo cliente. Enviaranse á papeleira tras a duración especificada.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Pendente de pago <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Pendentes de pago <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
gl_ES: Por clase: cobra o envío por cada clase de envío individualmente

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
gl_ES: Por pedido: cobra o envío pola clase de envío máis cara

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
gl_ES: Segundo a túa %1$sconfiguración da tenda%2$s, a xestión de inventario está <strong>desactivada</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
gl_ES: Segundo a %1$sconfiguración da túa tenda%2$s, os impostos non están activados.

en: Percentage complete.
gl_ES: Porcentaxe completo.

en: Percentage discount
gl_ES: Desconto en porcentaxe

en: Percentage of cart total
gl_ES: Porcentaxe do total do carriño

en: Perfect
gl_ES: Perfecto

en: Period
gl_ES: Período

en: Permalink of the product that the review belongs to.
gl_ES: Enlace permanente do producto o que pertence a valoración.

en: Permalink template for the product.
gl_ES: Modelo de ligazón permanente do produto.

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
gl_ES: Eliminar permanentemente un produto da tenda. Esta acción non se pode deshacer.

en: Permission #%d not found.
gl_ES: Permiso #%d non atopado.

en: Permission ID
gl_ES: ID do permiso

en: Permissions
gl_ES: Permisos

en: Permissions is missing.
gl_ES: Faltan os permisos.

en: Personal data removal
gl_ES: Eliminación de datos persoais

en: Personal data removed.
gl_ES: Datos persoais borrados.

en: Personal data retention
gl_ES: Conservación de datos persoais

en: Personal data within order %s has been retained.
gl_ES: Os datos persoais do pedido %s conserváronse.

en: Personalize homepage
gl_ES: Personalizar páxina de inicio

en: Personalize your store's homepage
gl_ES: Personaliza a páxina de inicio da túa tenda

en: Peru
gl_ES: Perú

en: Philippine peso
gl_ES: Peso filipino

en: Philippines
gl_ES: Filipinas

en: Phone
gl_ES: Teléfono

en: Phone (optional)
gl_ES: Teléfono (opcional)

en: Phone Number
gl_ES: Número de teléfono

en: Phone number
gl_ES: Número de teléfono

en: Phone number.
gl_ES: Número de teléfono.

en: Physical address
gl_ES: Enderezo físico

en: Physical products
gl_ES: Produtos físicos

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
gl_ES: Recolle un pedido; logo, só tes que pagar, imprimir, empaquetar e envialo.

en: Pickup
gl_ES: Recollida

en: Pickup address
gl_ES: Enderezo de recollida

en: Pickup cost: %s
gl_ES: Custo da recollida: %s

en: Pickup details
gl_ES: Detalles da recollida

en: Pickup location
gl_ES: Ubicación da recollida

en: Place order
gl_ES: Realizar o pedido

en: Placeholder
gl_ES: Marcador

en: Placeholder image
gl_ES: Marcador de posición da imaxe

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar un produto que se mostra nunha sección a pantalla completa.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar un produto que se mostra nunha sección a pantalla completa. 1 de 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar un produto que se mostra nunha sección a pantalla completa. 2 de 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar un produto que se está a mostrar.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran nun banner.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran no banner de categorías destacadas. 1 de 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran no banner de categorías destacadas. 2 de 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran no banner de categorías destacadas. 3 de 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran baixo as iconas das redes sociais. 1 de 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran baixo as iconas das redes sociais. 2 de 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran baixo as iconas das redes sociais. 3 de 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición utilizada para representar os produtos que se mostran baixo as iconas das redes sociais. 4 de 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
gl_ES: Imaxe de marcador de posición co avatar do usuario que está a escribir o testemuño.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
gl_ES: Texto de mostra que se verá nos campos de introdución de texto.

en: Plain text
gl_ES: Texto sen formato

en: Plain text template
gl_ES: Modelo de texto sen formato

en: Platform %s not found.
gl_ES: Plataforma %s non atopada.

en: Platform to track.
gl_ES: Plataforma para rastrexar.

en: Platform version to track.
gl_ES: Versión da plataforma para rastrexar.

en: Play
gl_ES: Reproducir

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
gl_ES: <a href="%1$s">Instala WooCommerce.com Update Manager</a> para seguir recibindo as actualizacións e a asistencia optimizada incluídas nas túas subscricións a WooCommerce.com. Tamén podes <a href="%2$s">descargar</a> a extensión e instalala manualmente.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
gl_ES: <a href="%1$s">Activa WooCommerce.com Update Manager</a> para seguir recibindo as actualizacións e a asistencia optimizada incluídas nas túas subscricións a WooCommerce.com.

en: Please check your email for the order confirmation.
gl_ES: Por favor, revisa o teu correo electrónico para a confirmación do pedido.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
gl_ES: Por favor, elixe un produto para engadir ao carriño&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
gl_ES: Por favor, elixe as opcións do produto visitando <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options for %1$s.
gl_ES: Elixe as opcións do produto para %1$s.

en: Please choose product options&hellip;
gl_ES: Por favor, elixe as opcións do produto&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
gl_ES: Por favor escolle a cantidade de artigos que desexas engadir o teu carriño&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
gl_ES: Por favor, copia e pega esta información no teu ticket cando contactes co soporte:

en: Please create a password for your account.
gl_ES: Crea un contrasinal para a túa conta.

en: Please enter a coupon code.
gl_ES: Por favor, engade un código de cupón.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
gl_ES: Por favor, engade un prefixo para os números de factura. Se usas a túa conta de PayPal para varias tendas asegúrate de que este prefixo é único xa que PayPal non permite facer os pedidos co mesmo número de factura.

en: Please enter a stronger password.
gl_ES: Por favor, introduce un contrasinal máis forte.

en: Please enter a valid Eircode.
gl_ES: Por favor, introduce un Eircode válido

en: Please enter a valid email address
gl_ES: Por favor, introduce un enderezo de correo electrónico válido

en: Please enter a valid email address.
gl_ES: Por favor, introduce un enderezo de correo electrónico válido.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
gl_ES: Introduce un enderezo de correo electrónico válido ao realizar a compra para utilizar o código de cupón «%s».

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
gl_ES: Introduce un enderezo de correo electrónico válido para utilizar o código de cupón «%s».

en: Please enter a valid number.
gl_ES: Por favor, introduce un número válido.

en: Please enter a valid order ID
gl_ES: Por favor, introduce un ID de pedido válido

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
gl_ES: Por favor, introduce un código postal válido.

en: Please enter a valid reply-to email address.
gl_ES: Introduce un enderezo de correo electrónico «Responder a» válido.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
gl_ES: Por favor, introdúceo cun punto decimal (%s) sen separador de miles.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
gl_ES: Por favor, introduce un punto decimal monetario (%s) sen separador de miles e símbolos de moeda.

en: Please enter an address to continue.
gl_ES: Por favor, introduce un enderezo de correo para continuar.

en: Please enter in a value less than the regular price.
gl_ES: Introduce un valor inferior o prezo normal.

en: Please enter in country code with two capital letters.
gl_ES: Escribe o código do país con dúas letras maiúsculas.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
gl_ES: Introduce só números e guións (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
gl_ES: Por favor, escribe o teu enderezo de correo electrónico de PayPal, necesitase para recibir o pago.

en: Please enter your current password.
gl_ES: Por favor, escribe o teu contrasinal actual.

en: Please enter your password.
gl_ES: Por favor, introduce o teu contrasinal.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
gl_ES: Por favor, introduce os teus datos arriba para ver os métodos de pago dispoñibles.

en: Please fill out all password fields.
gl_ES: Por favor, enche todos os campos de contrasinal.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
gl_ES: Por favor, segue a ligazón de abaixo para completar o proceso de rexistro e unirte á lista de espera de "{product_name}".

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
gl_ES: Por favor accede á túa conta abaixo para continuar co formulario de pago.

en: Please log in to your account to view this order.
gl_ES: Por favor, accede á túa conta para ver este pedido.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
gl_ES: Ten en conta que os transportistas poden tardar un tempo en proporcionar a información de envío máis recente.

en: Please provide a valid %s
gl_ES: Indica unha %s válida

en: Please provide a valid account username.
gl_ES: Por favor, introduce un nome de usuario válido.

en: Please provide a valid email address.
gl_ES: Por favor, escribe un enderezo de correo electrónico válido.

en: Please provide a valid order ID.
gl_ES: Por favor, proporciona un ID de pedido válido.

en: Please provide a valid promo note name.
gl_ES: Por favor, indica un nome de nota promocional válido.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
gl_ES: Por favor, facitlita un array de IDs mediante o parámetro noteIds.

en: Please rate the product.
gl_ES: Por favor, califica o produto.

en: Please re-enter your password.
gl_ES: Por favor, volve a escribir o teu contrasinal.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
gl_ES: Por favor, le e acepta os termos e condicións para procesar o teu pedido.

en: Please review the errors above.
gl_ES: Revisa os erros anteriores.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
gl_ES: Por favor, revisa a <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">política de privacidade de PayPal</a> para máis detalles.

en: Please select a customer.
gl_ES: Por favor, selecciona un cliente.

en: Please select a product.
gl_ES: Por favor, selecciona un produto.

en: Please select a rating
gl_ES: Por favor, elixe unha puntuación

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
gl_ES: Selecciona unha cantidade válida para engadir ao carriño.

en: Please select product attributes before adding to cart.
gl_ES: Por favor, selecciona os atributos do produto antes de engadir ao carriño.

en: Please select some items.
gl_ES: Por favor, escolle algún artículo.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
gl_ES: Elixe as opcións do produto antes de engadir este produto ao teu carriño.

en: Please select some products to add to the cart.
gl_ES: Por favor, selecciona algúns produtos para engadir ao carriño.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
gl_ES: Por favor, envía un cheque a nome da tenda, Rúa da tenda, Cidade da tenda, Provincia/País da tenda, Código portal da tenda.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
gl_ES: Indica o gancho ou o grupo de accións que queres cancelar.

en: Please specify hook of action to cancel.
gl_ES: Indica o gancho de acción que queres cancelar.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
gl_ES: Utiliza distintos almacéns de datos de orixe (--from) e de destino (--to).

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
gl_ES: Por favor, visita a <a href="%s" target="_blank">páxina de subscricións</a> e renóvaa para seguir recibindo actualizacións.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
gl_ES: Por favor, {login_link} para subscribirte ás notificacións de stock.

en: Please, provide an attribute name.
gl_ES: Por favor, indique un nome de atributo.

en: Plugin Activation Error
gl_ES: Erro de activación do plugin

en: Plugin URL.
gl_ES: URL do plugin.

en: Plugin activation has been scheduled.
gl_ES: Programouse a activación do plugin.

en: Plugin author URL.
gl_ES: URL do autor do plugin.

en: Plugin author name.
gl_ES: Nome do autor do plugin.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
gl_ES: Nome base do plugin. A ruta ao arquivo principal do plugin relativa ao directorio de plugins.

en: Plugin installation has been scheduled.
gl_ES: Programouse a instalación do plugin.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
gl_ES: Plugin instalado por %1$s o %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
gl_ES: Plugin instalado por %1$s o %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Máis información</a>

en: Plugin name.
gl_ES: Nome do plugin.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
gl_ES: Slug do plugin utilizado en https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
gl_ES: Slug do plugin.

en: Plugin status.
gl_ES: Estado do plugin.

en: Plugins must be a non-empty array.
gl_ES: Os plugins deben ser un array non baleiro.

en: Plugins were successfully activated.
gl_ES: Os plugins activáronse correctamente.

en: Plugins were successfully installed.
gl_ES: Os plugins instaláronse correctamente.

en: Point of Sale
gl_ES: Punto de venda

en: Poland
gl_ES: Polonia

en: Polish z&#x142;oty
gl_ES: Z&#x142;oty polaco

en: Popular tags
gl_ES: Etiquetas populares

en: Popularity
gl_ES: Popularidade

en: Popularity (sales)
gl_ES: Popularidade (vendas)

en: Position
gl_ES: Posición

en: Post Type Counts
gl_ES: Contador de tipo de contido

en: Post password.
gl_ES: Contrasinal da entrada.

en: Post-purchase note
gl_ES: Nota de posventa

en: Postal Code
gl_ES: Código postal

en: Postal code
gl_ES: Código postal

en: Postal code (optional)
gl_ES: Código postal (opcional)

en: Postal code.
gl_ES: Código postal.

en: Postal/ZIP code.
gl_ES: Código postal.

en: Postcode
gl_ES: Código postal

en: Postcode / ZIP
gl_ES: Código postal

en: Postcode / ZIP.
gl_ES: Código postal.

en: Postcode / ZIP:
gl_ES: Código postal:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
gl_ES: Código postal para esta regra. O punto e coma (;) separa múltiples valores. Déixao en branco para que se aplique a todas as áreas. Tamén se poden usar comodíns (*) e rangos de códigos postais numéricos (p. ex. 12345…12350).

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
gl_ES: «Código postal/ZIP» non é compatible con valores multiples. Quedará obsoleto a partir da versión 5.3 de WooCommerce, no seu lugar debe usarse «códigopostal».

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
gl_ES: Os códigos postais que conteñen comodíns (p.ej.: CB23*) ou rangos totalmente numéricos (p.ej.: <code>90210...99000</code>) tamén son compatibles. Por favor, revisa a <a href="%s" target="_blank">documentación</a> das zonas de envío para máis información.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Posts etiquetados &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
gl_ES: Atopáronse arquivos potencialmente inseguros no teu directorio de subidas

en: Pound sterling
gl_ES: Libra esterlina

en: Pounds
gl_ES: Libras

en: Powered by %1$s with %2$s
gl_ES: Coa tecnoloxía de %s con %s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
gl_ES: Solución potente á vez que sinxela:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
gl_ES: Potente solución «todo en un» para certificados de regalo, créditos da tenda, cupóns de desconto e vales.

en: Požega-Slavonia County
gl_ES: Condado de Požega-Eslavonia

en: Prefecture
gl_ES: Prefectura

en: Preferred address autocomplete provider
gl_ES: Provedor de autocompletado de direccións preferido

en: Preheader
gl_ES: Precabeceira

en: Premium support
gl_ES: Soporte de pago

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
gl_ES: Evita que os compradores cambien o enderezo de envío.

en: Preview
gl_ES: Vista previa

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
gl_ES: Vista previa do modelo de correo electrónico. Tamén podes facer probas en distintos dispositivos e enviarte un correo electrónico de proba.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
gl_ES: Previsualizando os novos deseños de modelo. Podes personalizar e probar os teus correos electrónicos e cambiar á nova modelo cando queiras.

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Previous (arrow left)
gl_ES: Anterior (frecha esquerda)

en: Previous image
gl_ES: Imaxe anterior

en: Previous page
gl_ES: Páxina anterior

en: Previous price:
gl_ES: Prezo anterior:

en: Previous products
gl_ES: Produtos anteriores

en: Price
gl_ES: Prezo

en: Price amount.
gl_ES: Cantidade do prezo.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Datos do prezo do produto no produto da liña actual, incluíndo ou excluíndo impostos baseándose no axuste de «Amosar prezos no carriño e ao finalizar compra». Proporcionados usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Datos de prezo facilitados usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Price display suffix
gl_ES: Sufixo a mostrar no prezo

en: Price formatted in HTML.
gl_ES: Prezo en formato HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Prezo desta tarifa de envío usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
gl_ES: Prefixo do prezo para a moeda que pode usarse para dar formato aos prezos mostrados.

en: Price range, if applicable.
gl_ES: Rango de prezos, se procede.

en: Price range: %1$s through %2$s
gl_ES: Rango de prezos: desde %1$s ata %2$s

[ctx: Price range: from-to]
en: %1$s <span aria-hidden="true">&ndash;</span> %2$s
gl_ES: %1$s <span aria-hidden="true">-</span> %2$s

en: Price string formatted as HTML.
gl_ES: Cadea de prezo en formato HTML.

en: Price:
gl_ES: Prezo:

en: Price: %1$s - %2$s
gl_ES: Prezo: %1$s-%2$s

en: Price: From %s
gl_ES: Prezo: a partir de %s

en: Price: From {{min}}
gl_ES: Prezo: a partir de {{min}}

en: Price: Up to %s
gl_ES: Prezo: ata %s

en: Price: Up to {{max}}
gl_ES: Prezo: ata {{max}}

en: Price: high to low
gl_ES: Prezo: De maior a menor

en: Price: low to high
gl_ES: Prezo: De menor a maior

en: Price: {{min}} - {{max}}
gl_ES: Prezo: {{min}}-{{max}}

en: Prices entered with tax
gl_ES: Prezos con impostos incluídos

en: Pricing
gl_ES: Prezos

en: Primorje-Gorski Kotar County
gl_ES: Condado de Primorje-Gorski Kotar

en: Print at home
gl_ES: Imprime desde casa

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
gl_ES: Imprime etiquetas de USPS, UPS e DHL con desconto

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
gl_ES: Imprime etiquetas de envío con %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
gl_ES: Prioridade

en: Priority of recommendation.
gl_ES: Prioridade de recomendación.

en: Priority.
gl_ES: Prioridade.

en: Privacy Policy URL
gl_ES: URL de política de privacidade

en: Privacy policy
gl_ES: Política de privacidade

en: Private note
gl_ES: Nota interna

en: Proceed to PayPal
gl_ES: Finalizar e pagar con PayPal

en: Proceed to checkout
gl_ES: Finalizar compra

en: Process payments and prevent fraud
gl_ES: Procesar pagos e evitar a fraude

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
gl_ES: Procesar a acción agora coma si se executase como parte dunha cola

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
gl_ES: Procesa os teus pedidos sobre a marcha. %1$sConsigue a aplicación%2$s.

en: Processing
gl_ES: Tramitándose

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Tramitándose <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Tramitándose <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
gl_ES: Xestionando pedido

en: Product | Products
gl_ES[0]: Produto

en: Product / Variation
gl_ES: Produto / Variación

en: Product / Variation title
gl_ES: Produto / Título da variación

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
gl_ES: Produto %s

en: Product Catalog
gl_ES: Catálogo de produtos

en: Product Categories
gl_ES: Categorías dos produtos

en: Product Category Link
gl_ES: Enlace á categoría do produto

en: Product Details
gl_ES: Detalles do produto

en: Product Export
gl_ES: Exportar produto

en: Product Filters
gl_ES: Filtros de produto

en: Product Form
gl_ES: Formulario do produto

en: Product Forms
gl_ES: Formularios de produto

en: Product ID is required.
gl_ES: O ID do produto é obrigatorio.

en: Product ID must be numeric.
gl_ES: O ID do produto debe ser numérico.

en: Product ID or SKU is required.
gl_ES: ID do produto ou SKU requirido.

en: Product ID.
gl_ES: ID do produto.

en: Product IDs
gl_ES: IDs de Produto

en: Product Images
gl_ES: Imaxes do produto

en: Product Import
gl_ES: Importar produto

en: Product Link
gl_ES: Enlace do produto

en: Product Pagination
gl_ES: Paxinación de produto

en: Product Reviews
gl_ES: Reseñas de produtos

en: Product SKU.
gl_ES: SKU do produto.

en: Product Search
gl_ES: Procura de produtos

en: Product Tag Cloud
gl_ES: Nube de etiquetas de produtos

en: Product Tag Link
gl_ES: Enlace á etiqueta do produto

en: Product Title
gl_ES: Título do produto.

en: Product Type
gl_ES: Tipo de produto

en: Product URL
gl_ES: URL do produto

en: Product URL.
gl_ES: URL do produto.

en: Product Variation Template
gl_ES: Modelo de variacións do produto

en: Product and shipping
gl_ES: Produto e envío

en: Product attribute base
gl_ES: Base do atributo de produto

en: Product attributes are easy to use.
gl_ES: Os atributos de produtos son fáciles de usar.

en: Product attributes lookup table
gl_ES: Táboa de busca de atributos do produto

en: Product attributes lookup table data is regenerating
gl_ES: Os datos da táboa de consulta dos atributos do produto estanse rexerando

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
gl_ES: Abortouse o proceso de rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
gl_ES: Reanudouse o proceso de rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade de atributos de produtos cumpre coas miñas necesidades.

en: Product attributes.
gl_ES: Atributos do produto.

en: Product backorder
gl_ES: Reserva de produto

en: Product brand base
gl_ES: Base de marcas de produtos

en: Product brands
gl_ES: Marcas de produtos

en: Product catalog
gl_ES: Catálogo de produtos

en: Product categories
gl_ES: Categorías de produto

en: Product categories detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de categorías de produtos.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
gl_ES: As categorías de produto da túa tenda poden ser xestionadas dende aquí. Para cambiar a orde das categorías na tenda podes arrastralas y soltalas aquí. Para ver aquí máis categorías fai clic na ligazón de "opcións de pantalla" da parte superior de esta páxina.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
gl_ES: Categorías de produto ás que se aplicará o cupón, ou que terán que estar no carriño para que se aplique o "Desconto fixo no carriño".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
gl_ES: Categorías de produto ás que non se poderá aplicar o cupón, ou que non poderán estar no carriño para que se aplique o "Desconto fixo no carriño".

en: Product category IDs.
gl_ES: IDs de categorías de produto.

en: Product category base
gl_ES: Base da categoría de produto

en: Product count
gl_ES: Total de produtos

en: Product created
gl_ES: Produto creado

en: Product creation failed, could not find original product: %s
gl_ES: Fallou a creación do produto, non se atopa o produto orixinal: %s

en: Product data
gl_ES: Datos do produto

en: Product data this item is linked to.
gl_ES: Datos do produto aos que está vinculado este artigo.

en: Product deleted
gl_ES: Produto eliminado

en: Product description
gl_ES: Descrición do produto

en: Product description.
gl_ES: Descrición do produto.

en: Product dimensions.
gl_ES: Dimensións do produto.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
gl_ES: É posible que a visualización, a ordenación e os informes do produto non sexan precisos ata que remate. Levará uns minutos e este aviso desaparecerá cando estea completo.

en: Product download files detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de arquivos de descarga de produtos.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
gl_ES: Migración de descarga do produto: %1$s (para o produto %1$d) non se puido engadir á lista dos directorios de descarga aprobados.

en: Product downloads detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de descargas de produtos.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
gl_ES: Borrar permanentemente

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
gl_ES: Editar

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
gl_ES: Borrador do produto actualizado. <a target="_blank" href="%s">Vista previa do Produto</a>

en: Product external URL. Only for external products.
gl_ES: URL externa do produto. Só para produtos externos.

en: Product external button text. Only for external products.
gl_ES: Texto do botón externo do produto. Só para produtos externos.

en: Product form Link
gl_ES: Ligazón a formulario de produto

en: Product form image
gl_ES: Imaxe do formulario de produto

en: Product forms list
gl_ES: Lista de formularios de produtos

en: Product forms navigation
gl_ES: Navegación de formularios de produtos

en: Product full description in HTML format.
gl_ES: Descrición completa do produto en formato HTML.

en: Product gallery
gl_ES: Galería do produto

en: Product global unique ID.
gl_ES: ID único global do produto.

en: Product height (%s).
gl_ES: Altura do produto (%s).

en: Product image
gl_ES: Imaxe do produto

en: Product image matching by SKU
gl_ES: Coincidencia da imaxe do produto por SKU

en: Product image.
gl_ES: Imaxe do produto.

en: Product inventory quantity.
gl_ES: Cantidade de inventario do produto.

en: Product inventory status.
gl_ES: Estado do inventario do produto.

en: Product inventory threshold for low stock.
gl_ES: Umbral de inventario de produto para poucas existencias.

en: Product is downloadable.
gl_ES: O produto é descargable.

en: Product is virtual.
gl_ES: O produto é virtual.

en: Product item details.
gl_ES: Detalles do artigo do produto.

en: Product length (%s).
gl_ES: Lonxitude do produto (%s).

en: Product link.
gl_ES: Enlace do produto.

en: Product lookup tables
gl_ES: Táboas de busca de produtos

en: Product low in stock
gl_ES: produto con poucas existencias

en: Product maximum price.
gl_ES: Prezo máximo do produto.

en: Product minimum price.
gl_ES: Prezo mínimo do produto.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
gl_ES: Para que o cupón sexa válido, o produto non debe estar asociado a estas marcas ou, non caso dos «Descontos en produtos», os produtos asociados a estas marcas non terán desconto.

en: Product name
gl_ES: Nome do produto

en: Product name.
gl_ES: Nome do produto.

en: Product needs shipping.
gl_ES: O produto debe enviarse.

en: Product not found.
gl_ES: Produto non atopado

en: Product on sale
gl_ES: Produto en oferta

en: Product or variation ID.
gl_ES: ID de produto ou variación.

en: Product out of stock
gl_ES: produto esgotado

en: Product parent ID.
gl_ES: ID do pai do produto.

en: Product parent name.
gl_ES: Nome do produto pai.

en: Product permalink.
gl_ES: Ligazón permanente do produto.

en: Product permalinks
gl_ES: Ligazóns permanentes do produto

en: Product price.
gl_ES: Prezo do produto.

en: Product promotion
gl_ES: Promoción de produtos

en: Product properties should not be accessed directly.
gl_ES: Non se debería acceder ás propiedades do produto directamente.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
gl_ES: Produto publicado. %1$sVer produto%2$s

en: Product quantity
gl_ES: Cantidade de produtos

en: Product ratings
gl_ES: Valoracións de produto

en: Product regular price.
gl_ES: Prezo normal do produto.

en: Product restored
gl_ES: Produto restaurado

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
gl_ES: O campo da valoración do produto excede a lonxitude máxima permitida.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
gl_ES: As valoracións de produtos agora pódense xestionar desde «Produtos > Valoracións».

en: Product reviews have moved!
gl_ES: As valoracións de produtos movéronse!

en: Product sale price.
gl_ES: Prezo de oferta do produto.

en: Product saved.
gl_ES: Produto gardado.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
gl_ES: Produto programado para: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Vista previa do produto</a>

en: Product search
gl_ES: Buscar produto

en: Product shipping classes
gl_ES: Clases de envío do produto

en: Product short description
gl_ES: Descrición curta do produto

en: Product short description in HTML format.
gl_ES: Descrición curta do produto en formato HTML.

en: Product short description.
gl_ES: Descrición curta do produto.

en: Product slug.
gl_ES: Slug do produto.

en: Product status (post status).
gl_ES: Estado do produto (estado da entrada).

en: Product stock
gl_ES: Existencias do produto

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
gl_ES: Produto enviado. <a target="_blank" href="%s">Vista previa do produto</a>

en: Product tag base
gl_ES: Base da etiqueta de produto

en: Product tags
gl_ES: Etiquetas do produto

en: Product template name.
gl_ES: Nome de modelo de produto.

en: Product title
gl_ES: Título do produto

en: Product transients cleared
gl_ES: Datos temporais de produto borrados

en: Product type name.
gl_ES: Nome do tipo de produto.

en: Product type.
gl_ES: Tipo de produto.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
gl_ES: Os tipos de produto definen os detalles e atributos dispoñibles do produto, como os arquivos descargables e as variacións. Tamén se utilizan para a análise e a xestión do inventario.

en: Product updated
gl_ES: Produto actualizado

en: Product updated.
gl_ES: Produto actualizado.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
gl_ES: Produto actualizado. %1$sVer produto%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
gl_ES: Atributos de variacións de produtos, se se aplican.

en: Product variations
gl_ES: Variacións de produto

en: Product variations IDs.
gl_ES: IDs de variacións de produto.

en: Product weight (%s).
gl_ES: Peso do produto (%s)

en: Product width (%s).
gl_ES: Anchura do produto (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
gl_ES: O produto co ID «%s» non se atopou e non se pode engadir ao carriño.

en: Product(s)
gl_ES: Produto(s)

en: Product/variation fields to include in the catalog. Can be an array or comma-separated string.
gl_ES: Campos de produto/variación que incluír no catálogo. Pode ser un array ou unha cadea separada por comas.

en: Products
gl_ES: Produtos

en: Products by Rating list
gl_ES: Produtos por lista de valoracións

en: Products catalog file URL. Null when catalog is not ready.
gl_ES: URL do arquivo do catálogo de produtos. Nulo cando o catálogo non está listo.

en: Products catalog generation status.
gl_ES: Estado da xeración do catálogo de produtos.

en: Products detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de produtos.

en: Products in cart
gl_ES: Produtos no carriño

en: Products in this group
gl_ES: Produtos deste grupo

en: Products list
gl_ES: Lista de produtos

en: Products navigation
gl_ES: Navegación de produtos

en: Products per row
gl_ES: Produtos por fila

en: Products sold
gl_ES: Produtos vendidos

en: Products sold.
gl_ES: Produtos vendidos.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Produtos etiquetados &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
gl_ES: Produtos aos que se aplicará o cupón, ou que teñen que estar no carriño para que se aplique o "Desconto fixo no carriño".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
gl_ES: Produtos aos que non se aplicará o cupón, ou que non poden estar no carriño para que se aplique o "Desconto fixo no carriño".

en: Products totals.
gl_ES: Totales de produtos.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
gl_ES: Os produtos que viches: usaremos isto para, por exemplo, mostrarche produtos que viches recentemente

en: Profile &rarr;
gl_ES: Perfil &rarr;

en: Profile Setup Wizard
gl_ES: Asistente de configuración de perfil

en: Properties of the main product image.
gl_ES: Propiedades da imaxe principal do produto.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
gl_ES: Protexe a túa tenda de WooCommerce con Jetpack Backup.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
gl_ES: Protexe a túa tenda e aos teus compradores con Jetpack

en: Protect your store from unauthorized access.
gl_ES:  	Protexe a túa tenda de accesos non autorizados.

en: Province
gl_ES: Provincia

en: Public url of the receipt.
gl_ES: URL pública do recibo.

en: Published
gl_ES: Publicado

en: Purchase
gl_ES: Mercar

en: Purchase note
gl_ES: Nota de compra

en: Purchased Downloads
gl_ES: Descargas compradas

en: Push Notifications
gl_ES: Notificacións push

en: QRCode
gl_ES: Código QR

en: Qatari riyal
gl_ES: Riyal catarí

en: Qty
gl_ES: Ud.

en: Quality Materials
gl_ES: Materiais de calidade

en: Quantity
gl_ES: Unidades

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
gl_ES: Inventario

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
gl_ES: Cantidade que queda no inventario se o inventario é baixo, ou nulo se non é aplicable.

en: Quantity of %s in your cart.
gl_ES: Cantidade de %s no teu carriño.

en: Quantity of orders made by the customer.
gl_ES: Cantidade de pedidos feitos polo cliente.

en: Quantity of the item in the current package.
gl_ES: Cantidade do produto no paquete actual.

en: Quantity of this item to add to the cart.
gl_ES: Cantidade deste artigo para engadir no carriño.

en: Quantity of this item.
gl_ES: Cantidade deste artigo.

en: Quantity ordered.
gl_ES: Cantidade pedida.

en: Quantity refunded.
gl_ES: Cantidade reembolsada.

en: Quantity.
gl_ES: Cantidade.

en: Query type
gl_ES: Tipo de consulta

en: Quick Edit
gl_ES: Edición rápida

en: Quick edit this review inline
gl_ES: Edición rápida integrada desta valoración

en: Quickly bulk print labels
gl_ES: Imprime etiquetas en lotes rapidamente

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
gl_ES: Operacións da API REST para os recursos de WooCommerce, incluíndo produtos, pedidos e outros datos da tenda.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
gl_ES: Versión da REST API utilizada nas entregas de webhook.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
gl_ES: Petición REST de GET %1$s fallou con: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
gl_ES: Petición REST de POST %1$s fallou con: (%2$s) %3$s

en: Random
gl_ES: Aleatorio

en: Rate
gl_ES: Tipo impositvo

en: Rate %
gl_ES: Tarifa %

en: Rate code
gl_ES: Código da tasa

en: Rate limit Checkout
gl_ES: Límite de frecuencia no pago

en: Rate name
gl_ES: Nome da tarifa

en: Rate&hellip;
gl_ES: Puntuar&hellip;

en: Rate&nbsp;%
gl_ES: Tarifa&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
gl_ES: Valorado con %1$d de 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
gl_ES[0]: Valorado %1$s sobre 5 baseado en %2$s puntuación de cliente
gl_ES[1]: Valorado %1$s sobre 5 baseado en %2$s puntuacións de clientes

en: Rated %s out of 5
gl_ES: Valorado en %s de 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
gl_ES: Os tipos impositivos poderán configurarse e os impostos calcularanse durante o pago.

en: Rating
gl_ES: Puntuación

en: Rating: Rated %d out of 5
gl_ES: Valoración: %d de 5

en: Rating: {{label}}
gl_ES: Valoración: {{label}}

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
gl_ES: Axustes do método de envío sen formato para o procesamento no frontend.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
gl_ES: Prezos de produtos en bruto sen redondear utilizados nos cálculos. Proporcionados usando unha unidade de precisión maior que a moeda.

en: Re-create Order Address FTS index
gl_ES: Volver a crear o índice FTS do enderezo do pedido

en: Re-enter new password
gl_ES: Volve a introducir o teu novo contrasinal

en: Re-schedule
gl_ES: Volver a programar

en: Re-schedule expired transient files cleanup
gl_ES: Volver a programar a limpeza de arquivos temporais caducados

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
gl_ES: Chega a millóns de compradores activos en Google con catálogos e anuncios de produtos gratuítos.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
gl_ES: Chega a máis compradores e impulsa as vendas da túa tenda. Intégraa con Google para publicar os teus produtos de forma gratuíta e lanzar campañas publicitarias de pago.

en: Reach out to customers
gl_ES: Contacta cos clientes

en: Reach your customers with MailPoet
gl_ES: Chega aos teus clientes con MailPoet

en: Read
gl_ES: Lectura

en: Read more
gl_ES: Ler máis

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Ler máis sobre &ldquo;%s&rdquo;

en: Read/Write
gl_ES: Lectura/Escritura

en: Ready to launch your store?
gl_ES: Estás preparado para lanzar a túa tenda?

en: Ready to start selling something awesome?
gl_ES: Listo para comezar a vender algo fantástico?

en: Ready!
gl_ES: Listo!

en: Reason for failure
gl_ES: Motivo do fallo

en: Reason for refund (optional):
gl_ES: Motivo do reembolso (opcional):

en: Reason for refund.
gl_ES: Razón do reembolso.

en: Reason for the refund.
gl_ES: Motivo do reembolso.

en: Reasons you'll love Jetpack
gl_ES: Razóns polas que che encantará Jetpack

en: Recalculate
gl_ES: Recalcular

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
gl_ES: Recalcular totais? Isto recalculará os tipos impositivos no país dos vendedores (ou no país base da tenda)

en: Receipt
gl_ES: Recibo

en: Receipt from %s
gl_ES: Recibo de %s

en: Receipt not found
gl_ES: Recibo non encontrado

en: Receive an email notification every time a new order is placed
gl_ES: Recibe unha notificación por correo electrónico cada vez que se realice un novo pedido

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
gl_ES: Recibe unha notificación por correo electrónico cando falle un pedido que se estaba procesando ou estaba en espera

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
gl_ES: Recibe unha notificación por correo electrónico cando se cancele un pedido que se estaba procesando ou estaba en espera

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
gl_ES: Recibido aviso PDT para outra conta: %1$s. ID do pedido: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
gl_ES: Recibido aviso PDT para o pedido %1$d na variable do pedido %2$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
gl_ES: Recibiuse unha resposta inesperada desde a plataforma.

en: Receiver email
gl_ES: Correo electrónico do receptor

en: Recent Product Reviews
gl_ES: Valoracións recentes de produtos

en: Recent orders
gl_ES: Pedidos recentes

en: Recent reviews
gl_ES: Valoracións recentes

en: Recently Viewed Products
gl_ES: Produtos vistos recentemente

en: Recently Viewed Products list
gl_ES: Lista de produtos vistos recentemente

en: Recipient(s)
gl_ES: Destinatario(s)

en: Recommended
gl_ES: Recomendado

en: Recommended for All WooCommerce Stores
gl_ES: Recomendado para todas as tendas WooCommerce

en: Recount terms
gl_ES: Recontar os termos

en: Recreate index
gl_ES: Volver a crear o índice

en: Recurrence
gl_ES: Recurrencia

en: Red
gl_ES: Vermello

en: Redirect only
gl_ES: Redireccionar só

en: Redirect only (Insecure)
gl_ES: Só redirección (inseguro)

en: Redirect to the cart page after successful addition
gl_ES: Redirixir á páxina do carriño tras engadir produtos con éxito

en: Reduce quantity of %s
gl_ES: Reducir a cantidade de %s

en: Reduced rate
gl_ES: Tipo reducido

en: Referral: %s
gl_ES: Referido: %s

en: Refresh
gl_ES: Actualizar

en: Refresh Remote Inbox Notifications
gl_ES: Actualizar as notificacións da bandexa de entrada remota

en: Refresh stats
gl_ES: Actualizar estatísticas

en: Refreshed stats for %s
gl_ES: Estatísticas actualizadas para %s

en: Refund
gl_ES: Abonar

en: Refund #%1$s - %2$s
gl_ES: Reembolso #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
gl_ES: Reembolso #%1$s - %2$s por %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
gl_ES: Reembolsar %1$s mediante %2$s

en: Refund %s manually
gl_ES: Reembolsar %s manualmente

en: Refund & Returns Policy
gl_ES: Política de devolucións e reembolsos

en: Refund &ndash; %s
gl_ES: Reembolso &ndash; %s

en: Refund ID.
gl_ES: ID do reembolso.

en: Refund amount
gl_ES: Cantidade reembolsada

en: Refund amount must be greater than zero.
gl_ES: A cantidade de reembolso debe ser maior de cero.

en: Refund amount.
gl_ES: Cantidade do reembolso.

en: Refund failed.
gl_ES: Fallou o reembolso.

en: Refund reason.
gl_ES: Motivo do reembolso.

en: Refund tax total cannot be greater than the line item tax total (%s).
gl_ES: O total de impostos do reembolso non pode ser maior que o total de impostos da partida (%s).

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
gl_ES: Reembolso das partidas anteriores. Isto amosará o importe total a reembolsar

en: Refund total cannot be greater than the line item total (%s).
gl_ES: O total do reembolso non pode ser maior que o total da partida (%s).

en: Refund total must be greater than zero.
gl_ES: O total do reembolso debe ser maior que cero.

en: Refund total.
gl_ES: Total do reembolso.

en: Refunded
gl_ES: Abonado

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
gl_ES: Reembolsado %1$s - ID de reembolso: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Abonado <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Abonados <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded line items. This can include products, fees, and shipping lines, combined into a single array.
gl_ES: Partidas reembolsadas. Isto pode incluír produtos, tarifas e liñas de envío, combinados nun só array.

en: Refunded order
gl_ES: Pedido con reembolso

en: Refunds
gl_ES: Reembolsos

en: Regenerate
gl_ES: Rexenerar

en: Regenerate data message.
gl_ES: Rexerar mensaxe de datos.

en: Regenerate download permissions
gl_ES: Rexenerar os permisos de descarga

en: Regenerate order fulfillment status for Analytics
gl_ES: Volver a xerar o estado de tramitación do pedido para Analytics

en: Regenerate shop thumbnails
gl_ES: Rexenerar as miniaturas da tenda

en: Regenerate the product attributes lookup table
gl_ES: Rexerar a táboa de consulta dos atributos do produto

en: Regenerating images for attachment ID: %s
gl_ES: Rexenerando imaxes para o ID de adxunto: %s

en: Regeneration status.
gl_ES: Estado de rexeración.

en: Region
gl_ES: Rexión

en: Region(s)
gl_ES: Rexión(s)

en: Region.
gl_ES: Rexión.

en: Register
gl_ES: Rexistrarse

en: Registered schema for %s
gl_ES: Schema rexistrado para %s

en: Registers whether the note is deleted or not
gl_ES: Rexistra se a nota se elimina ou non

en: Registers whether the note is read or not
gl_ES: Rexistra se a nota se leu ou non

en: Registration privacy policy
gl_ES: Política de privacidade no rexistro

en: Región Metropolitana de Santiago
gl_ES: Rexión Metropolitana de Santiago

en: Regular price
gl_ES: Prezo normal

en: Regular price (%s)
gl_ES: Prezo normal (%s)

en: Regular product price.
gl_ES: Prezo normal do produto

en: Related links.
gl_ES: Ligazóns relacionadas.

en: Related products
gl_ES: Produtos relacionados

en: Relevance
gl_ES: Relevancia

en: Remember me
gl_ES: Recórdame

en: Remote GET response.
gl_ES: Resposta remota GET.

en: Remote GET successful?
gl_ES: Funcionou o GET remoto?

en: Remote Logging
gl_ES: Rexistro remoto

en: Remote POST response.
gl_ES: Resposta POST remota.

en: Remote POST successful?
gl_ES: Funcionou o POST remoto?

en: Remote get
gl_ES: Obtención remota

en: Remote inbox notifications have been refreshed
gl_ES: Actualizáronse as notificacións da bandexa de entrada remota

en: Remote post
gl_ES: Publicación remota

en: Remove
gl_ES: Eliminar

en: Remove %s coupon
gl_ES: Eliminar o cupón %s

en: Remove %s from cart
gl_ES: Eliminar %s do carriño

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
gl_ES: Eliminar as columnas de custo dos bens vendidos da táboa de consulta de metadatos do produto

en: Remove access to downloads on request
gl_ES: Elimina o acceso ás descargas mediante a solicitude

en: Remove columns
gl_ES: Eliminar columnas

en: Remove custom costs
gl_ES: Eliminar custos personalizados

en: Remove filter
gl_ES: Eliminar filtro

en: Remove filter: %s
gl_ES: Eliminar filtro: %s

en: Remove filter: {{label}}
gl_ES: Eliminar filtro: {{label}}

en: Remove image
gl_ES: Quitar imaxe

en: Remove item
gl_ES: Eliminar artigo

en: Remove personal data
gl_ES:  	Borrar datos persoais

en: Remove personal data from orders on request
gl_ES: Elimina os datos persoais dos pedidos cando se solicite

en: Remove product form image
gl_ES: Eliminar a imaxe do formulario do produto

en: Remove product image
gl_ES: Eliminar imaxe do produto

en: Remove selected account(s)
gl_ES: Eliminar conta(s) seleccionada(s)

en: Remove selected row(s)
gl_ES: Eliminar fila(s) seleccionada

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
gl_ES: Elimina a acción programada actualmente para eliminar os arquivos transitorios caducados, e volve a programala para que se execute inmediatamente. As accións posteriores executaranse unha vez cada 24h.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
gl_ES: Quita a acción programada actualmente para eliminar arquivos transitorios caducados. Os arquivos caducados non se eliminarán automaticamente ata que se volva a executar a ferramenta «Programar limpeza de arquivos transitorios caducados».

en: Remove this image
gl_ES: Eliminar esta imaxe

en: Remove this item meta?
gl_ES: Eliminar este metadato de artículo?

en: Removed access to downloadable files.
gl_ES: Eliminado o acceso aos arquivos descargables.

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
gl_ES: Eliminouse a notificación de reposición de stock para o ID de produto: %d.

en: Removed customer "%s"
gl_ES: Eliminado o cliente "%s"

en: Removed payment token "%d"
gl_ES: Eliminado o token de pago "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
gl_ES[0]: Elimináronse os datos persoais do pedido %s.
gl_ES[1]: Elimináronse os datos persoais dos pedidos %s.

en: Removed personal data from order %s.
gl_ES: Eliminados os datos persoais do pedido %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
gl_ES: Elimina todas as entradas actuais da lista de directorios de descarga de produtos aprobados.

en: Render response in a particular format.
gl_ES: Visualización da resposta nun formato específico.

en: Renew
gl_ES: Renovar

en: Renew Subscription
gl_ES: Renovar subscrición

en: Renew for %1$s
gl_ES: Renovar por %1$s

en: Repair
gl_ES: Reparar

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
gl_ES: As buscas repetidas realizadas dentro dunha ventá de tempo razonable (por defecto, 30 minutos) non se contarán dúas veces. Esta é unha forma xeralmente razoable de facer cumprir os límites de descarga en relación coas peticións repetidas. %1$sMáis información.%2$s

en: Replies
gl_ES: Respostas

en: Reply
gl_ES: Responder

en: Reply to this review
gl_ES: Responde a esta valoración

en: Reply-to enabled must be a boolean value.
gl_ES: «Responder a» activado debe ser un valor booleano.

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
gl_ES: O nome de «Responder a» non pode estar baleiro cando «Responder a» está activado.

en: Report a bug
gl_ES: Informar dun erro

en: Report period.
gl_ES: Período do informe.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
gl_ES: Os programadores de sincronización de informes deben derivarse da clase Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
gl_ES: Os datos da táboa do informe estanse borrando.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
gl_ES: Estanse reconstruíndo os datos da táboa de informes.  Por favor, espera un pouco de tempo para que os datos se enchan por completo.

en: Reports
gl_ES: Informes

en: Reports data grouped by intervals.
gl_ES: Datos dos informes agrupados por intervalos.

en: Reports data grouped by segment condition.
gl_ES: Informa os datos agrupados por condición do segmento.

en: Request body.
gl_ES: Corpo da solicitude.

en: Request headers.
gl_ES: Cabeceiras da petición.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
gl_ES: Completouse a solicitude de cancelación de accións programadas.

en: Require a password
gl_ES: Require un contrasinal

en: Require double opt-in to sign up
gl_ES: Requirir dobre confirmación para o rexistro

en: Required
gl_ES: Obrigatorio

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
gl_ES: Ten que ser verdadeiro, xa que o recurso non soporta ser movido ó lixo.

en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
gl_ES: Require un plugin compatible coa busca predictiva de direccións (p.ex.: <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).

en: Resend new order notification
gl_ES: Volver a enviar o aviso de novo pedido

en: Resend verification email
gl_ES: Reenviar correo electrónico de verificación

en: Reset
gl_ES: Restablecer

en: Reset capabilities
gl_ES: Restablecer as capacidades

en: Reset password
gl_ES: Restablecer contrasinal

en: Reset your password
gl_ES: Restablecer o contrasinal

en: Reset your password for {site_title}
gl_ES: Restablecer o contrasinal de {site_title}

en: Resets any download permissions linked to the order.
gl_ES: Restablece calquera permiso de descarga vinculado ao pedido.

en: Resource already exists.
gl_ES: O recurso xa existe.

en: Resource cannot be created.
gl_ES: Non se puido crear o recurso.

en: Resource cannot be created. Check for validation errors or server logs for details.
gl_ES: Non se pode crear o recurso. Comproba se hai erros de validación ou consulta os rexistros do servidor para obter máis información.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
gl_ES: Non se puido crear o recurso. Revisa para asegurarte de que están presentes o 'pedido' e o 'nome'.

en: Resource does not exist.
gl_ES: O recurso non existe.

en: Resource does not support trashing.
gl_ES: O recurso non soporta ser movido ó lixo.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
gl_ES: Responder as túas solicitudes, incluídos reembolsos e reclamacións

en: Rest of the world
gl_ES: Resto do mundo

en: Restock refunded items
gl_ES: Repoñer artigos reembolsados

en: Restore
gl_ES: Restaurar

en: Restore this review from the Trash
gl_ES: Restaurar esta valoración desde a papeleira

en: Restore this review from the spam
gl_ES: Restaurar esta valoración desde o spam

en: Restrictions
gl_ES: Restriccións

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
gl_ES: Resultado do procesamento do pagamento, ou «nulo» se aínda non se procesou.

en: Resume
gl_ES: Reactivar

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
gl_ES: Reanudar a rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto

en: Retain cancelled orders
gl_ES: Conservar pedidos cancelados

en: Retain completed orders
gl_ES:  	Conservar pedidos completados

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
gl_ES: Conserva os pedidos coa información completa durante un tempo especificada antes de anonimizar os datos persoais que conteñan.

en: Retain failed orders
gl_ES: Conservar pedidos errados

en: Retain inactive accounts
gl_ES: Conservar contas inactivas

en: Retain pending orders
gl_ES: Conservar pedidos pendentes

en: Retain refunded orders
gl_ES: Conservar pedidos reembolsados

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
gl_ES: Conserva pedidos reembolsados durante un prazo determinado antes de anonimizar os datos persoais que conteñan.

en: Retention period
gl_ES: Período de retención

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
gl_ES: Recupera unha lista paxinada de pedidos con filtros opcionais para o estado, o cliente, o rango de datas e outros criterios.

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
gl_ES: Recupera unha lista paxinada de produtos con filtros opcionais para o estado, a categoría, o rango de prezos e outros atributos.

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
gl_ES: Recupera información detallada sobre un único pedido por ID, incluídos os artigos, os detalles do cliente e a información de pago.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
gl_ES: Recupera información detallada sobre un só produto por ID, incluíndo prezo, descrición, imaxes e metadatos.

en: Retro photography
gl_ES: Fotografía retro

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
gl_ES: Devolve as ventas para unha data de fin específica, a data ten que estar en formato %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
gl_ES: Devolve as ventas para unha data de inicio específica, a data ten que estar en formato %s.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
gl_ES: Mostra as suxerencias de pago cando as opcións woocommerce_show_marketplace_suggestions e woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden estén establecidas en «non»

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
gl_ES: Devolve as suxestións dos provedores de envíos por defecto cando a opción woocommerce_show_marketplace_suggestions está configurada en "Non".

en: Return to cart
gl_ES: Volver ao carriño

en: Return to emails
gl_ES: Volver a correos electrónicos

en: Return to payments
gl_ES: Voltar ós pagos

en: Return to shipping
gl_ES: Volver ao envío

en: Return to shop
gl_ES: Voltar á tenda

en: Return to the Plugins page
gl_ES: Volver á páxina de plugins

en: Return to the file list.
gl_ES: Volver á lista de arquivos.

en: Returning customer?
gl_ES: Xa es cliente?

en: Returning or new customer.
gl_ES: Cliente novo ou habitual.

en: Returns
gl_ES: Mostra

en: Returns number of products with each average rating.
gl_ES: Devolve o número de produtos con cada calificación promedio.

en: Returns number of products with each stock status.
gl_ES: Devolve o número de produtos con cada estado de existencias.

en: Returns number of products within attribute terms.
gl_ES: Devolve o número de produtos dentro dos termos do atributo.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
gl_ES: Devolve o número de produtos dentro dos termos de taxonomía.

en: Reunion
gl_ES: Reunión

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
gl_ES: Modelo reutilizable para amosar ligazóns de redes sociais na páxina «Proximamente».

en: Revenue
gl_ES: Ingresos

en: Reversal cancelled for order #%s
gl_ES: Cancelación anulada para o pedido %s

en: Revert to legacy template
gl_ES: Reverter ao modelo anterior

en: Review
gl_ES: Valoración

en: Review Settings
gl_ES: Revisar axustes

en: Review content.
gl_ES: Contido da valoración.

en: Review for %s
gl_ES: Valoración para %s

en: Review rating (0 to 5).
gl_ES: Puntuación da valoración (de 0 a 5)

en: Review shipping options
gl_ES: Revisar opcións de envío

en: Review type name.
gl_ES: Nome do tipo de visión

en: Review your orders
gl_ES: Revisa os teus pedidos

en: Reviewer email.
gl_ES: Correo electrónico de quen valora.

en: Reviewer name.
gl_ES: Nome de quen valora.

en: Reviews
gl_ES: Reseñas

en: Reviews (%d)
gl_ES: Valoracións (%d)

en: Reviews average rating.
gl_ES: Puntuación media das valoracións.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
gl_ES: As reseñas só pódenas deixar "propietarios verificados"

en: Reviews for %s
gl_ES: Valoracións para %s

en: Reviews totals.
gl_ES: Totales de valoracións.

en: Revision restored.
gl_ES: Revisión restaurada.

en: Revoke
gl_ES: Revocar

en: Revoke API key
gl_ES: Revocar a clave API

en: Revoke access
gl_ES: Revocar acceso

en: Revoke key
gl_ES: Revocar clave

en: Rhineland-Palatinate
gl_ES: Renania-Palatinado

en: Right
gl_ES: Dereita

en: Right with space
gl_ES: Dereita con espacio

en: Roles successfully reset
gl_ES: Perfís restaurados con éxito

en: Romania
gl_ES: Romanía

en: Romanian leu
gl_ES: Leu rumano

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
gl_ES: Redondeo de imposto no subtotal, en lugar de redondeo por cada liña

en: Rounding
gl_ES: Redondeo

en: Routing number
gl_ES: Número de ruta (ABA)

en: Rows per page
gl_ES: Filas por páxina

en: Run
gl_ES: Executar

en: Run the Setup Wizard
gl_ES: Executar o asistente de configuración

en: Run the importer
gl_ES: Executar o importador

en: Running %d action | Running %d actions
gl_ES[0]: Executando %d acción
gl_ES[1]: Executando %d accións

en: Running pre-disable checks...
gl_ES: Execución de comprobacións previas á desactivación...

en: Running pre-enable checks...
gl_ES: Realizando comprobacións de preactivación...

en: Russia
gl_ES: Rusia

en: Russian ruble
gl_ES: Rublo ruso

en: Rwanda
gl_ES: Ruanda

en: Rwandan franc
gl_ES: Franco ruandés

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
gl_ES: San Tomé e Príncipe

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
gl_ES: SKU refírese a unha unidade de almacenamento de inventario, un identificador único para cada produto e servicio que se pode comprar.

en: SSL forced?
gl_ES: SSL forzado?

en: STEP 1 OF 2
gl_ES: PASO 1 DE 2

en: STEP 2 OF 2
gl_ES: PASO 2 DE 2

en: SUHOSIN installed
gl_ES: SUHOSIN instalado

en: Saarland
gl_ES: Sarre

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
gl_ES: Pagos seguros e protexidos usando tarxetas de crédito ou a conta PayPal do teu cliente.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
gl_ES: Pagos seguros con tarxetas de crédito ou coa conta de PayPal do teu cliente. <a href="%s" target="_blank">Aprende máis acerca de PayPal</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
gl_ES: Pagos seguros e protexidos usando a conta de PayPal do teu cliente.

en: Safi
gl_ES: Safí

en: Saint Andrew
gl_ES: San Andrés

en: Saint Ann
gl_ES: Santa Ana

en: Saint Catherine
gl_ES: Santa Catalina

en: Saint Elizabeth
gl_ES: Santa Isabel

en: Saint Helena pound
gl_ES: Libra de Santa Elena

en: Saint James
gl_ES: San Xaime

en: Saint Lucia
gl_ES: Santa Lucía

en: Saint Mary
gl_ES: Santa María

en: Saint Pierre and Miquelon
gl_ES: San Pedro e Miguelón

en: Saint Thomas
gl_ES: Santo Tomás

en: Saint Vincent and the Grenadines
gl_ES: San Vicente e Granadinas

en: Sale
gl_ES: Oferta

en: Sale end date
gl_ES: Data de finalización da oferta

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
gl_ES: Data de finalización da oferta (formato AAAA-MM-DD o déixao en branco)

en: Sale price
gl_ES: Prezo rebaixado

en: Sale price (%s)
gl_ES: Prezo rebaixado (%s)

en: Sale price dates
gl_ES: Datas do prezo rebaixado

en: Sale product price, if applicable.
gl_ES: Prezo rebaixado do produto, se procede.

en: Sale start date
gl_ES: Data de inicio da oferta

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
gl_ES: Data de inicio da oferta (formato AAAA-MM-DD ou déixao en branco)

en: Sale!
gl_ES: ¡Oferta!

en: Sales
gl_ES: Ofertas

en: Sales amount
gl_ES: Cantidade de vendas

en: Sales by category
gl_ES: Vendas por categoría

en: Sales by date
gl_ES: Vendas por data

en: Sales by product
gl_ES: Vendas por produto

en: Sales channels
gl_ES: Canles de venda

en: Sales of the marketing campaign.
gl_ES: Vendas da campaña de márketing.

en: Sales reports
gl_ES: Informes de vendas

en: Same as main product
gl_ES: Igual que no produto principal

en: Same as parent
gl_ES: Igual que o pai

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
gl_ES: T&#x101;l&#x101; de Samoa

en: Sample
gl_ES: Mostra

en: Sample Download File.pdf
gl_ES: Arquivo de descarga de exemplo.pdf

en: Sample:
gl_ES: Exemplo:

en: San Andrés & Providencia
gl_ES: San Andrés e Providencia

en: Sandbox API password
gl_ES: Contrasinal do API de probas

en: Sandbox API signature
gl_ES: Firma do API de probas

en: Sandbox API username
gl_ES: Nome de usuario do API de probas

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
gl_ES: Santo Domingo dos Tsáchilas

en: Saudi Arabia
gl_ES: Arabia Saudita

en: Saudi riyal
gl_ES: Saudi Riyal

en: Save
gl_ES: Gardar

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
gl_ES: A acción de gardar non é compatible co ID do paso de incorporación.

en: Save address
gl_ES: Gardar enderezo

en: Save attributes
gl_ES: Gardar atributos

en: Save big with WooPayments
gl_ES: Grandes aforros con WooPayments

en: Save changes
gl_ES: Gardar os cambios

en: Save changes before changing page?
gl_ES: Gardar os cambios antes de cambiar de páxina?

en: Save money
gl_ES: Aforra cartos

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
gl_ES: Aforra nos envíos con WooCommerce Shipping

en: Save time
gl_ES: Aforra tempo

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
gl_ES: Aforra tempo e erros co cálculo automático de impostos e a súa aplicación ao finalizar compra. Grazas a WooCommerce Services e Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
gl_ES: Aforra tempo e cartos imprimindo as túas etiquetas de envío directamente dende o teu ordenador con WooComerce Shipping. Proba WooCommerce Shipping gratis.

en: Save to account
gl_ES: Gardar na conta

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
gl_ES: Aforra ata un 50% en comisións xestionando as transaccións en WooCommerce Payments. Con WooCommerce Payments podes aceptar de forma segura as principais tarxetas, Apple Pay e pagos en máis de 100 divisas.

en: Save webhook
gl_ES: Gardar webhook

en: Saxony
gl_ES: Saxonia

en: Saxony-Anhalt
gl_ES: Saxonia-Anhalt

en: Schedule
gl_ES: Horario

en: Schedule expired transient files cleanup
gl_ES: Programar a limpeza de arquivos transitorios caducados

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
gl_ES: Programa a acción de eliminar arquivos transitorios caducados para que se execute inmediatamente. As accións posteriores ejecutaranse unha vez cada 24h.

en: Scheduled
gl_ES: Programada

en: Scheduled Action
gl_ES: Acción programada

en: Scheduled Action Columns
gl_ES: Columnas de accións programadas

en: Scheduled Actions
gl_ES: Accións programadas

en: Scheduled Date
gl_ES: Data programada

en: Scheduled action cancelled.
gl_ES: Cancelouse a acción programada.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
gl_ES: A acción programada para %1$s non se executará xa que non se rexistraron chamadas.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
gl_ES: As accións programadas son ganchos lanzados nunha certa data e hora.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
gl_ES: Ámbito baixo o que se realiza a solicitude; determina os campos presentes na resposta.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
gl_ES: O script co xestor %s tiña unha dependencia en si mesma que se eliminou. Isto é un indicador de que o teu código JS ten unha dependencia circular que pode causar fallos.

en: Seamless order sync and label printing
gl_ES: Sincronización de pedidos e impresión de etiquetas sen problemas

en: Search
gl_ES: Buscar

en: Search %s
gl_ES: Buscar %s

en: Search Brands
gl_ES: Buscar marcas

en: Search Emails
gl_ES: Buscar correos electrónicos

en: Search Notifications
gl_ES: Buscar notificacións

en: Search Reviews
gl_ES: Buscar valoracións

en: Search Scheduled Actions
gl_ES: Buscar accións programadas

en: Search by similar attribute name.
gl_ES: Buscar por nome de atributo similar.

en: Search by similar product name or sku.
gl_ES: Buscar por nome de produto similar ou sku.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
gl_ES: Busca un nome de produto, SKU ou valor de atributo similar.

en: Search by similar tax code.
gl_ES: Buscar por código de impostos similar.

en: Search by user e-mail
gl_ES: Buscar por correo electrónico do usuario

en: Search categories
gl_ES: Buscar categorías

en: Search coupons
gl_ES: Buscar cupóns

en: Search customers
gl_ES: Buscar clientes

en: Search for a customer&hellip;
gl_ES: Buscar un cliente...

en: Search for a downloadable product&hellip;
gl_ES: Busca un produto descargable&hellip;

en: Search for a page&hellip;
gl_ES: Buscar unha páxina&hellip;

en: Search for a product&hellip;
gl_ES: Busca un produto&hellip;

en: Search for a user&hellip;
gl_ES: Buscar un usuario&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
gl_ES: Buscar unha notificación da bandexa de entrada&hellip;

en: Search for:
gl_ES: Buscar por:

en: Search hook, args and claim ID
gl_ES: Buscar gancho, argumentos e solicitar ID

en: Search key
gl_ES: Buscar clave

en: Search logs
gl_ES: Rexistros de procura

en: Search or create categories…
gl_ES: Buscar ou crear categorías…

en: Search orders
gl_ES: Buscar pedidos

en: Search product forms
gl_ES: Buscar formularios de produtos

en: Search products
gl_ES: Buscar produtos

en: Search products&hellip;
gl_ES: Buscar produtos&hellip;

en: Search products…
gl_ES: Buscar produtos...

en: Search results
gl_ES: Resultados da busca

en: Search results for "%s"
gl_ES: Resultados da busca para «%s»

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Resultados da busca para &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
gl_ES: Resultados de busca para: %s

en: Search results only
gl_ES: Só nos resultados de procura

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Resultados de búsqueda: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
gl_ES: Buscar clases de envío

en: Search tags
gl_ES: Buscar etiquetas

en: Search webhooks
gl_ES: Buscar webhooks

en: Search within these files
gl_ES: Buscar dentro destes arquivos

en: Search&hellip;
gl_ES: Buscar&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
gl_ES: Segunda liña do enderezo ao que se está facendo o envío.

en: Secondary text
gl_ES: Texto secundario

en: Secret
gl_ES: Secreto

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
gl_ES: Clave secreta utilizada para crear un hash do webhook emitido e ofrecido nas cabeceiras da resposta. Por defecto é un hash MD5 do ID do usuario actual | nome de usuario se non o tivese.

en: Secure checkout
gl_ES: Pago seguro

en: Secure connection (HTTPS)
gl_ES: Conexión segura (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
gl_ES: Acepta de forma segura no teu sitio tarxetas de crédito e débito. Xestiona as transaccións sen saír do teu escritorio de WordPress. Só con <strong>WooCommerce Payments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
gl_ES: Acepta de forma segura tarxetas de crédito e débito cunha tarifa reducida, sen cotas sorpresa (dispoñibles tarifas personalizadas). Vende en tenda física e rastrexa as vendas e o inventario nun só lugar.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
gl_ES: Acepta de forma segura tarxetas de crédito e débito cunha tarifa baixa, sen cotas sorpresa (dispoñibles tarifas personalizadas). Vende online e en tenda física e segue as ventas e o inventario nun só lugar.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
gl_ES: Acepta cartóns de crédito e débito con seguridade cunha tarifa baixa, sen cotas sorpresa (hai tarifas personalizadas dispoñibles). Vende en liña e na túa tenda e leva o seguimento das vendas e o inventario desde un só lugar. <a href="%s" target="_blank">Ler máis sobre Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
gl_ES: Acepta pagos seguros e xestiona a actividade de pagos directamente desde o escritorio da túa tenda

en: Securely save payment info
gl_ES: Gardar a información do pago de forma segura

en: Security
gl_ES: Seguridade

en: Security.
gl_ES: Seguridade

en: Sefrou
gl_ES: Sefrú

en: Segment identificator.
gl_ES: Identificador do segmento.

en: Segment the response by additional constraint.
gl_ES: Segmentar a resposta por restricións adicionais.

en: Select
gl_ES: Seleccionar

en: Select %s
gl_ES: Seleccionar %s

en: Select Page
gl_ES: Elixir páxina

en: Select a category
gl_ES: Elixe unha categoría

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
gl_ES: Elixe unha cor de fondo para os teus correos electrónicos. %s por defecto.

en: Select a country / region&hellip;
gl_ES: Selecciona un país/rexión&hellip;

en: Select a page&hellip;
gl_ES: Escolle unha páxina&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
gl_ES: Selecciona un produto para o que rexenerar os datos ou déixao baleiro para unha rexeneración completa da táboa:

en: Select all
gl_ES: Seleccionar todo

en: Select an inbox notification to delete:
gl_ES: Selecciona unha notificación da bandexa de entrada para eliminala:

en: Select an option&hellip;
gl_ES: Escolle unha opción&hellip;

en: Select categories&hellip;
gl_ES: Elixe as categorías&hellip;

en: Select customer&hellip;
gl_ES: Seleccionar cliente...

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
gl_ES: Selecciona os campos do teu arquivo CSV para asignalos aos campos de produto, ou para ignoralos durante a importación.

en: Select none
gl_ES: Borrar selección

en: Select options
gl_ES: Seleccionar opcións

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Escolle as opcións para "%s"

en: Select product&hellip;
gl_ES: Seleccionar produto...

en: Select review
gl_ES: Seleccionar valoración

en: Select shipping methods
gl_ES: Elixe os métodos de envío

en: Select some countries
gl_ES: Elixe algúns países

en: Select the %1$s log file for %2$s
gl_ES: Selecciona o arquivo de rexistro de %1$s de %2$s

en: Select the access type of these keys.
gl_ES: Elixe o tipo de acceso para estas claves.

en: Select values
gl_ES: Seleccionar valores

en: Select when the webhook will fire.
gl_ES: Selecciona cando se disparará o webhook.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
gl_ES: Selecciona que usuarios reciben a notificación se un pedido que se estaba procesando previamente ou estaba en espera fallou.

en: Select your shipping options
gl_ES: Selecciona as túas opcións de envío

en: Selected attribute term name.
gl_ES: Nome do termo do atributo seleccionado.

en: Selected countries
gl_ES: Países seleccionados

en: Selected fulfillment option ID.
gl_ES: ID da opción de tramitación seleccionada.

en: Selected payment method for the order.
gl_ES: Método de pago seleccionado para o pedido.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
gl_ES: Se non se selecciona ningún país/rexión ao que vender, non se poderá completar o pagamento. Continuar de todos os modos?

en: Sell to all countries
gl_ES: Vender a todos os países

en: Sell to all countries, except for&hellip;
gl_ES: Vender a todos os países, excepto a&hellip;

en: Sell to specific countries
gl_ES: Vender a países específicos

en: Selling location(s)
gl_ES: Ubicación(s) de venda

en: Selling online answer.
gl_ES: Resposta de vendas en liña.

en: Selling platforms.
gl_ES: Plataformas de vendas.

en: Semnan (سمنان)
gl_ES: Semnán (سمنان)

en: Send
gl_ES: Enviar

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles que o seu pedido se está procesando

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles que o seu pedido se completou e enviou

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles que se restableceu o seu contrasinal

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles que crearon unha conta

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles que se reembolsou parcial ou totalmente un pedido

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para avisalos cando se cancele o seu pedido

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles que o seu pedido se puxo en espera

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
gl_ES: Envía un correo electrónico aos clientes para notificarlles cando engadas unha nota ao seu pedido

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
gl_ES: Enviar avisos cando se recibe unha IPN de PayPal que se refire a reembolsos, devolucións e cancelacións.

en: Send order details to customer
gl_ES: Enviar ao cliente os detalles do pedido

en: Send password setup link (recommended)
gl_ES: Enviar ligazón de configuración de contrasinal (recomendado)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
gl_ES: Envía correos electrónicos de seguimento de vendas, boletíns e campañas promocionais.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
gl_ES: Enviar os datos de envío a PayPal en lugar dos de facturación.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
gl_ES: Envía campañas segmentadas, recupera carriños de compra abandonados e moito máis con Mailchimp.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
gl_ES: Envía campañas dirixidas, recupera carriños abandonados e moito máis con Mailchimp.

en: Send you information about your account and order
gl_ES: Enviarche información sobre a túa conta e pedido

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
gl_ES: Enviarche mensaxes promocioniales, se ecsolles recibilos

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
gl_ES: Separa os códigos con coma. Acepta comodíns (*), p.e. <code>P*</code> coincidirá co postcode PE30. Ademais acepta patróns, p.e. <code>NG1___</code> coincidirá con NG1 1AA pero non con NG10 1AA

en: Separate tags with commas
gl_ES: Separar etiquetas con comas

en: Serbian dinar
gl_ES: Dinar serbio

en: Server architecture
gl_ES: Arquitectura do servidor

en: Server architecture.
gl_ES: Arquitectura do servidor.

en: Server environment
gl_ES: Entorno do servidor

en: Server info
gl_ES: Información do servidor

en: Server info.
gl_ES: Información do servidor.

en: Service
gl_ES: Servizo

en: Services
gl_ES: Servizos

en: Session page views
gl_ES: Páxinas vistas na sesión

en: Set Status - In stock
gl_ES: Establecer estado - Con existencias

en: Set Status - On backorder
gl_ES: Establecer estado - Reservado

en: Set Status - Out of stock
gl_ES: Establecer estado - Esgotado

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
gl_ES: Establece un prezo fixo para cubrir os custos de envío.

en: Set default payment method
gl_ES: Establecer método de pago por defecto

en: Set options relating to customer accounts and data privacy.
gl_ES: Establece opcións relacionadas coas contas dos clientes e a privacidade dos datos.

en: Set password
gl_ES: Establecer o contrasinal

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
gl_ES: Establece a imaxe destacada do produto cando o arquivo de imaxe subido coincide co SKU do produto.

en: Set product form image
gl_ES: Establecer a imaxe do formulario do produto

en: Set product image
gl_ES: Establecer imaxe do produto

en: Set regular prices
gl_ES: Establecer prezos normais

en: Set sale prices
gl_ES: Establecer prezos rebaixados

en: Set scheduled sale dates
gl_ES: Establecer o período de rebaixas

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
gl_ES: Establece a acción como manual para que a nota do pedido se rexistre como "engadida polo usuario".

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
gl_ES: Define a cor dos teus encabezados e texto.  %s por defecto.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
gl_ES: Define o nome e o enderezo de correo electrónico que queres que utilicen os teus correos electrónicos saíntes.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
gl_ES: Establecer a un prezo normal diminuído en (cantidade fixa ou %):

en: Set up %s
gl_ES: Configurar %s

en: Set up PayPal for me using this email:
gl_ES: Configura PayPal para min usando este correo electrónico:

en: Set up Stripe for me using this email:
gl_ES: Configura Stripe para min usando este correo electrónico:

en: Set up additional payment options
gl_ES: Configura provedores de pagamento adicionais

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
gl_ES: Establece e xestiona o inventario deste produto, incluído o estado e a cantidade dispoñible. %1$sXestionar axustes de inventario da tenda%2$s

en: Set up payments
gl_ES: Configurar pagos

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
gl_ES: Establece os custos de envío e introduce as dimensións para calcular as tarifas adecuadas. %1$sPrimeiros pasos%2$s

en: Set up your account for our store
gl_ES: Configurar a túa conta para a nosa tenda

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
gl_ES: Configura os teus métodos de pago e acepta tarxetas de crédito e débito, efectivo, transferencias bancarias e diñeiro da túa conta Mercado Pago. Ofrece pagos seguros e protexidos co procesador líder de Latinoamérica.

en: Set variation image
gl_ES: Establecer a imaxe de esta variación

en: Set your new password.
gl_ES: Establece un novo contrasinal.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
gl_ES: Configura a ubicación da túa tenda e configura os axustes das tarifas de impostos.

en: Set your store location and where you'll ship to.
gl_ES: Configura a ubicación da túa tenda e a onde realizarás envíos.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
gl_ES: Establece o enderezo, visibilidade, moeda, idioma e zona horaria da túa tenda.

en: Setting field ID.
gl_ES: ID do campo de axuste.

en: Setting field description.
gl_ES: Descrición do campo de axuste.

en: Setting field label.
gl_ES: Etiqueta do campo de axuste.

en: Setting field type.
gl_ES: Tipo de campo de axuste.

en: Setting field value.
gl_ES: Valor do campo de axuste.

en: Setting value.
gl_ES: Valor do axuste.

en: Settings
gl_ES: Configuración

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
gl_ES: Os seguintes axustes aplícanse a todas as variacións sen xestión de inventario manual activada.

en: Settings description.
gl_ES: Descrición dos axustes.

en: Settings fields.
gl_ES: Campos de axuste.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
gl_ES: Axustes do informe de administración de WooCommerce

en: Settings group ID.
gl_ES: ID de axustes do grupo.

en: Settings group.
gl_ES: Grupo de axustes.

en: Settings must be an array.
gl_ES: Os axustes deben ser un array.

en: Settings section.
gl_ES: Sección de axustes.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
gl_ES:  	Pagos

en: Settings tab.
gl_ES: Pestana de axustes.

en: Settings title.
gl_ES: Título de axustes.

en: Settings.
gl_ES: Axustes.

en: Setup Wizard
gl_ES: Asistente de configuración

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
gl_ES: Configura unha páxina de política de devolucións e reembolsos para aumentar a credibilidade da túa tenda.

en: Setup shipping zones
gl_ES: Configuración de zonas de envío

en: Setup wizard
gl_ES: Asistente de configuración

en: Sevastopol
gl_ES: Sebastopol

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
gl_ES: Hai varias extensións de WooCommerce que poden escribir rexistros, o que fai que depurar problemas sexa máis fácil. O directorio debe ter permisos de escritura para que isto suceda.

en: Seychellois rupee
gl_ES: Rupia seychelense

en: Share
gl_ES: Compartir

en: Share feedback
gl_ES: Compartir comentarios

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
gl_ES: Comparte os novos produtos nas redes sociais no momento en que estean publicados na túa tenda.

en: Shared by %s
gl_ES: Compartido por %s

en: Ship to
gl_ES: Enviar a

en: Ship to a different address?
gl_ES: Enviar a un enderezo diferente?

en: Ship to all countries
gl_ES: Envío a todos os países

en: Ship to all countries you sell to
gl_ES: Envío a todos os países aos que vendes

en: Ship to specific countries
gl_ES: Envío a paises especificados

en: Ship to specific countries only
gl_ES: Envío só a paises especificados

en: ShipStation icon
gl_ES: Icono de ShipStation

en: Shipment %s
gl_ES: Envío %s

en: Shipment Provider
gl_ES: Provedor de envío

en: Shipment Tracking
gl_ES: Seguimento de envíos

en: Shipping
gl_ES: Envío

en: Shipping Address
gl_ES: Enderezo de envío

en: Shipping Address 1
gl_ES: Enderezo de envío 1

en: Shipping Address 2
gl_ES: Enderezo de envío 2

en: Shipping City
gl_ES: Cidade do envío

en: Shipping Company
gl_ES: Empresa do envío

en: Shipping Country / Region
gl_ES: País/rexión de envío

en: Shipping First Name
gl_ES: Nome do envío

en: Shipping Label
gl_ES: Etiqueta de envío

en: Shipping Last Name
gl_ES: Apelidos do envío

en: Shipping Method
gl_ES: Método de envío

en: Shipping Phone Number
gl_ES: Número de teléfono de envío

en: Shipping Postal/Zip Code
gl_ES: Código postal do envío

en: Shipping State
gl_ES: Provincia do envío

en: Shipping Zone
gl_ES: Zona de envío

en: Shipping address
gl_ES: Enderezo de envío

en: Shipping address required.
gl_ES: O enderezo de envío é obrigatorio.

en: Shipping address.
gl_ES: Enderezo de envío.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
gl_ES: Enderezo de envío: pedirémosche que facilites isto para que poidamos, por exemplo, estimar o custo do envío antes de que fagas un pedido, e enviarche o pedido!

en: Shipping amount
gl_ES: Cantidade de envíos

en: Shipping and discounts calculated at checkout.
gl_ES: Os gastos de envío e descontos calcúlanse no momento do pago.

en: Shipping and taxes calculated at checkout.
gl_ES: Os gastos de envío e impostos calcúlanse no momento do pago.

en: Shipping calculated at checkout.
gl_ES: O envío calcúlase no momento do pago.

en: Shipping class
gl_ES: Clase de envío

en: Shipping class ID.
gl_ES: ID da clase de envío.

en: Shipping class costs
gl_ES: Custos da clase de envío

en: Shipping class name.
gl_ES: Nome da clase de envío.

en: Shipping class slug.
gl_ES: Slug da clase de envío.

en: Shipping classes
gl_ES: Clases de envío

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
gl_ES: As clases de envío úsanas certos métodos de envío para agrupar produtos similares.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
gl_ES: Os custos de envío calcúlanse ao finalizar a compra.

en: Shipping costs updated.
gl_ES: Custos de envío actualizados.

en: Shipping destination
gl_ES: Destino do envío

en: Shipping destination address.
gl_ES: Enderezo de destino do envío.

en: Shipping details
gl_ES: Datos de envío

en: Shipping instance ID.
gl_ES: ID da instancia de envío.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
gl_ES: O envío está agora activado, pero non engadiches ningún método de envío as túas zonas de envío.

en: Shipping is disabled.
gl_ES: O envío está desactivado.

en: Shipping lines data.
gl_ES: Datos das liñas de envío.

en: Shipping location(s)
gl_ES: Ubicación(s) de envío

en: Shipping method
gl_ES: Método de envío

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
gl_ES: ID do método de envío (por exemplo, tarifa_fixa, envío_gratuito).

en: Shipping method ID is required.
gl_ES: O ID do método de envío é requirido.

en: Shipping method ID.
gl_ES: ID do método de envío.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
gl_ES: O método de envío no se puido engadir. Por favor, inténtao de novo.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
gl_ES: Non se puido eliminar o método de envío. Por favor, volve a intentalo.

en: Shipping method customer facing title.
gl_ES: Título visible para o cliente do método de envío.

en: Shipping method description.
gl_ES: Descrición do método de envío.

en: Shipping method does not belong to the specified zone.
gl_ES: O método de envío non pertenece á zona especificada.

en: Shipping method enabled status.
gl_ES: Estado de activación do método de envío.

en: Shipping method instance ID.
gl_ES: ID de instancia do método de envío.

en: Shipping method name.
gl_ES: Nome do método de envío.

en: Shipping method settings including title and configuration.
gl_ES: Axustes do método de envío, como o título e a configuración.

en: Shipping method settings.
gl_ES: Axustes do método de envío.

en: Shipping method sort order.
gl_ES: Orde de pedidos do método de envío.

en: Shipping method title.
gl_ES: Título do método de envío.

en: Shipping method(s)
gl_ES: Método(s) de envío

en: Shipping methods
gl_ES: Métodos de envío

en: Shipping methods do not support trashing.
gl_ES: Os métodos de envío non se poden enviar á papeleira.

en: Shipping methods for this zone.
gl_ES: Métodos de envío para esta zona.

en: Shipping name
gl_ES: Nome de envío

en: Shipping only
gl_ES: Envío só

en: Shipping options will be updated during checkout.
gl_ES: As opcións de envío actualizaranse durante o pago.

en: Shipping settings
gl_ES: Axustes de envíos

en: Shipping tax
gl_ES: Tarifa de envío

en: Shipping tax amount
gl_ES: Importe da taxa de envío

en: Shipping tax class
gl_ES: Tipo impositivo do envío

en: Shipping tax class based on cart items
gl_ES: Tipo impositivo do envío baseado nos produtos do carriño

en: Shipping tax total.
gl_ES: Total do imposto de envío.

en: Shipping tax.
gl_ES: Tarefa de envío.

en: Shipping to %s.
gl_ES: Envío a %s.

en: Shipping via %s
gl_ES: Envío vía %s

en: Shipping zone ID.
gl_ES: ID da zona de envío.

en: Shipping zone location code.
gl_ES: Código de localización da zona de envío.

en: Shipping zone location name (readonly, auto-generated from code).
gl_ES: Nome da ubicación da zona de envío (só lectura, xerado automaticamente a partir de código).

en: Shipping zone location type.
gl_ES: Tipo de localización da zona de envío.

en: Shipping zone name.
gl_ES: Nome de zona de envío.

en: Shipping zone order.
gl_ES: Orde de zona de envío.

en: Shipping zones
gl_ES: Zonas de envío

en: Shipping zones do not support trashing.
gl_ES: Non se poden enviar á papeleira as zonas de envío.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
gl_ES: Gastos de envío, impostos e descontos calculados no momento do pago.

en: Shipping:
gl_ES: Envío:

en: Shop
gl_ES: Tenda

en: Shop All
gl_ES: Comprar todo

en: Shop Now
gl_ES: Comprar agora

en: Shop Page
gl_ES: Páxina da tenda

en: Shop and search results
gl_ES: Na tenda e nos resultados de procura

en: Shop base
gl_ES: Base da tenda

en: Shop base address
gl_ES: Enderezo principal do negocio

en: Shop base with category
gl_ES: Base da tenda con categorías

en: Shop by Category
gl_ES: Comprar por categoría

en: Shop chairs
gl_ES: Comprar cadeiras

en: Shop country/region
gl_ES: País/rexión da tenda

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
gl_ES: Vende coas mellores tarifas de envío e accede a tarifas pre-negociadas con desconto.

en: Shop home decor
gl_ES: Comprar decoración para o fogar

en: Shop new arrivals
gl_ES: Comprar novidades

en: Shop now
gl_ES: Comprar agora

en: Shop only
gl_ES: Só na tenda

en: Shop order
gl_ES: Pedido de compra

en: Shop page
gl_ES: Páxina da tenda

en: Shop page display
gl_ES: Visualización da páxina da tienda

en: Shop pages
gl_ES: Páxinas da tenda

en: Shop the sale
gl_ES: Compra en rebaixas

en: Shop vinyl records
gl_ES: Comprar discos de vinilo

en: Short description
gl_ES: Descrición curta

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
gl_ES: Pode que necesites axuda para comprender, usar e ampliar WooCommerce, <a href="%s">por favor lee a nosa documentación</a>. Atoparás todo tipo de recursos, incluindo códigos, tutoriais e moito máis.

en: Show
gl_ES: Mostrar

en: Show "verified owner" label on customer reviews
gl_ES: Mostrar a etiqueta «propietario verificado» nas valoracións dos clientes

en: Show Price
gl_ES: Amosar prezo

en: Show Suggestions
gl_ES: Amosar Suxerencias

en: Show a grid of brand thumbnails.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula de miniaturas de marcas.

en: Show advanced options
gl_ES: Mostrar opcións avanzadas

en: Show all types
gl_ES: Mostrar todos os tipos

en: Show as dropdown
gl_ES: Mostrar como despregable

en: Show categories
gl_ES: Mostrar categorías

en: Show categories &amp; products
gl_ES: Mostrar categorías e produtos

en: Show context
gl_ES: Amosar contexto

en: Show custom fields
gl_ES: Amosar campos personalizados

en: Show description
gl_ES: Mostrar descrición

en: Show details
gl_ES: Amosar detalles

en: Show hidden products
gl_ES: Mostrar produtos ocultos

en: Show hierarchy
gl_ES: Mostrar xerarquía

en: Show if is a compound tax rate.
gl_ES: Mostrar se é un tipo impositivo composto.

en: Show more details
gl_ES: Amosar máis detalles

en: Show more…
gl_ES: Ver máis…

en: Show password
gl_ES: Amosar contrasinal

en: Show product counts
gl_ES: Mostrar contador de produtos

en: Show products
gl_ES: Mostrar produtos

en: Show subcategories
gl_ES: Mostrar subcategorías

en: Show subcategories &amp; products
gl_ES: Mostrar subcategorías e produtos

en: Showcase your products with Pinterest
gl_ES: Mostra os teus produtos con Pinterest

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
gl_ES[0]: Mostrando %1$d resultado
gl_ES[1]: Mostrando todos os %1$d resultados

en: Showing reports for:
gl_ES: Mostrando informes para:

en: Showing the single result
gl_ES: Mostrando o único resultado

en: Shown as a preview in the Inbox, next to the subject line. (Max 150 characters).
gl_ES: Móstrase como unha vista previa na bandexa de entrada, xunto á liña do asunto. (Máximo 150 caracteres).

en: Shown to customers on the product page.
gl_ES: Amosado aos clientes na páxina do produto.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
gl_ES: Mostra as marcas nun widget que permite acotar a lista de produtos ao visualizalos.

en: Shows if backorders are allowed.
gl_ES: Mostra se se permiten reservas.

en: Shows if the product can be bought.
gl_ES: Mostra se o produto pode ser comprado.

en: Shows if the product is on backordered.
gl_ES: Mostra se o produto está reservado.

en: Shows if the product is on sale.
gl_ES: Mostra se o produto está á venda.

en: Shows if the product need to be shipped.
gl_ES: Mostra se o produto necesita ser enviado.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
gl_ES: Mostra se o produto debe configurarse para poder compralo.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
gl_ES: Mostra se quen valora comprou o produto ou non.

en: Shows if the variation can be bought.
gl_ES: Mostra se a variación pode ser comprada.

en: Shows if the variation is on backordered.
gl_ES: Mostra se a variación está reservada.

en: Shows if the variation is on sale.
gl_ES: Mostra se a variación está de oferta.

en: Shows where the order was created.
gl_ES: Mostra onde foi creado o pedido.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
gl_ES: Mostra se o envío do produto é impoñible ou non.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
gl_ES: Mostra/define se a nota é só para referencia ou para o cliente (avisarase ao usuario).

en: Sierra Leone
gl_ES: Serra Leoa

en: Sierra Leonean leone
gl_ES: Leone

en: Sign Up
gl_ES: Rexistro

en: Sign-up successful
gl_ES: Rexistro exitoso

en: Signed up
gl_ES: Subscrito

en: Signed-up customers
gl_ES: Clientes subscritos

en: Signups
gl_ES: Inscripcións

en: Simple Product Template
gl_ES: Modelo de produto simple

en: Simple product
gl_ES: Produto simple

en: Simplified shipping with:
gl_ES: Envío simplificado con:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
gl_ES: Por causa de que o teu navegador non admite JavaScript ou está desactivado, asegúrate de facer clic no botón %1$sActualizar totais%2$s antes de facer o pedido. En caso contrario, poderáseche cobrar máis do importe anteriormente indicado.

en: Singapore
gl_ES: Singapur

en: Singapore dollar
gl_ES: Dólar de Singapur

en: Sip, Shop, Savor
gl_ES: Beber, comprar, saborear

en: Sisak-Moslavina County
gl_ES: Condado de Sisak-Moslavina

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
gl_ES: Sistán and Baluchestán (سیستان و بلوچستان)

en: Sit back and relax
gl_ES: Séntate e reláxate

en: Site
gl_ES: Sitio

en: Site Title
gl_ES: Título do sitio

en: Site URL.
gl_ES: URL do sitio.

en: Site Visibility
gl_ES: Visibilidade do sitio

en: Site address (URL)
gl_ES: Enderezo do sitio (URL)

en: Site visibility
gl_ES: Visibilidade do sitio

en: Site visibility badge
gl_ES: Insignia de visibilidade do sitio

en: Size
gl_ES: Tamaño

en: Skhirat-Témara
gl_ES: Sjirat-Temara

en: Skip importing existing order data.
gl_ES: Non importar datos de pedidos existentes.

en: Skip setup
gl_ES: Saltar configuración

en: Skip this step
gl_ES: Saltar este paso

en: Slovakia
gl_ES: Eslovaquia

en: Slovenia
gl_ES: Eslovenia

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
gl_ES: O slug "%s" Xa se está a usar. Cámbiao, por favor.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
gl_ES: O slug "%s" non está permitido porque é un termo reservado. Cámbiao, por favor.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
gl_ES: O slug "%s" é demasiado longo (O máximo é 28 caracteres) . Acórtao, por favor

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
gl_ES: O slug (identificador único) pode deixarse en branco e xerarase automaticamente, ou podes introducir un

en: Slug automatically generated from the product name.
gl_ES: Slug xerado automaticamente a partir do nome do produto.

en: Slug identifier for the resource.
gl_ES: Identificador do slug do recurso.

en: Slug of the resource.
gl_ES: Slug do recurso.

en: Small
gl_ES: Pequeno

en: Social Media
gl_ES: Redes sociais

en: Sofia District
gl_ES: Distrito de Sofía

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
gl_ES[0]: Vendido %1$d artigo nos últimos %2$d días
gl_ES[1]: Vendido %1$d artigos nos últimos %2$d días

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
gl_ES: Vendido un valor de %1$s nos últimos %2$d días

en: Sold individually
gl_ES: Vendido individualmente

en: Sold individually?
gl_ES: Vendido individualmente?

en: Solomon Islands
gl_ES: Illas Salomón

en: Solomon Islands dollar
gl_ES: Dólar das Islas Salomón

en: Somali shilling
gl_ES: Chelín somalí

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
gl_ES: Algúns detalles do teu envío foron actualizados recentemente. Isto pode incluír información de seguimento, contido dos artigos ou estado da entrega.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
gl_ES: Pode que algúns datos da subscrición non estean dispoñibles temporalmente. Por favor, recarga a páxina dentro duns minutos para intentalo de novo.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
gl_ES: Algúns servicios web como o envío usan SOAP para obter información dos servidores remotos, por exemplo, os gastos de envío de FedEx en vivo requiren SOAP para instalarse.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
gl_ES: Alguén solicitou un novo contrasinal para a seguinte conta en %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
gl_ES: Estase cociñando algo grande. A nosa tenda está en obras e pronto abrirá as súas portas.

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
gl_ES: Estase xestando algo grande! A nosa tenda está en obras e pronto abrirá as súas puertas.

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
gl_ES: Algo saíu mal ao tratar de restaurar o pedido %d da papeleira. Non se puido restaurar.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
gl_ES: Sentímolo, houbo un problema ao eliminar este cupón.

en: Sorry to see you go.
gl_ES: Sentimos que teñas que marchar.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
gl_ES: Síntoo! Non puidemos contactar con Jetpack xusto agora  😭. Por favor asegúrate de que o teu sitio está visible en internet e que acepta peticións de entrada e saída vía curl. Podes tamén tentar conectar Jetpack de novo, e se tes máis problemas, por favor contacta con soporte.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
gl_ES: Sentímolo!. Tentámolo, pero non puidemos conectar con Jetpack xustamente agora 😭. Por favor vai á pestana de Plugins para conectar Jetpack e así poder terminar de configurar a túa tenda.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
gl_ES: Síntoo! Tentamos pero non puidemos instalar Jetpack por ti  😭. Por favor ve á pestana de Plugins para instalalo e terminar de configurar a túa tenda.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
gl_ES: Sentímolo pero xa non hai existencias de "%s" así que non se pode pagar este pedido. Sentimos calquera inconveniente que che causou.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
gl_ES: Sentímolo, «%s» está esgotado. Por favor, modifica o teu carriño e volve a intentalo. Sentimos calquera inconvinte que isto che provoque.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
gl_ES: Síntoo, %1$s non se pode actualizar desde esta variable para un usuario que teña o perfil de %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
gl_ES: Síntoo, o cupón «%1$s» non é aplicable ás categorías: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
gl_ES: Síntoo, o cupón «%1$s» non é aplicable aos produtos: %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
gl_ES: Sentímolo, o cupón «%s» xa foi aplicado e non pode utilizarse en conxunto con outros cupóns.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
gl_ES: Síntoo, o cupón «%s» non se pode aplicar aos produtos seleccionados.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
gl_ES: Síntoo, o cupón «%s» non se pode aplicar ao contido do teu carriño.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
gl_ES: Síntoo, o cupón «%s» non é válido para artigos rebaixados.

en: Sorry, creating the product with template failed.
gl_ES: Síntoo, fallou a creación do produto co modelo.

en: Sorry, experiment_name is required.
gl_ES: O valor de «experiment_name» é obrigatorio.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
gl_ES: Síntoo, a obtención de datos de descargas fallou.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
gl_ES: Síntoo, os indicadores de rendemento fallaron.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
gl_ES: Síntoo, a obtención de datos dos ingresos fallou.

en: Sorry, fetching tax data failed.
gl_ES: Síntoo, a obtención de datos de impostos fallou.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
gl_ES: Síntoo, pare que non hai métodos de pago dispoñibles para a túa localización. Por favor, contacta con nós se necesitas axuda.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
gl_ES: Síntoo, pare que non hai métodos de pago dispoñibles para a túa provincia. Por favor, contacta con nós se necesitas axuda.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
gl_ES: Sentímolo, parece que o cupón «%s» non é válido - eliminouse do teu pedido.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
gl_ES: Síntoo, non se atopou ningunha tarefa que se poida descartar con ese ID.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
gl_ES: Sentímolo, non hai produtos que encaixaen coa túa selección. Por favor, escolle unha combinación diferente.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
gl_ES: Síntoo, non se atopou ningunha tarefa que se poida silenciar con ese ID.

en: Sorry, no task with that ID was found.
gl_ES: Síntoo, non se atopou ningunha tarefa silenciada con ese ID.

en: Sorry, that task list was not found
gl_ES: Síntoo, non se encontrou esa lista de tarefas

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
gl_ES: Síntoo, non se puido atopar o pedido. Por favor, contácta con nós se estás a ter dificultades para atopar os detalles do teu pedido.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
gl_ES: Síntoo, non se encontrou o arquivo de datos de produtos de mostra.

en: Sorry, there has been an error.
gl_ES: Sentímolo, produciuse un erro.

en: Sorry, there is no export with that ID.
gl_ES: Síntoo, non hai ningunha exportación con ese ID.

en: Sorry, there is no note with that ID.
gl_ES: Síntoo, non hai unha nota con ese ID.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
gl_ES: Síntoo, non hai ningún recurso con ese ID.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
gl_ES: Sentímolo, este cupón non se pode aplicar ás marcas dos produtos seleccionados.

en: Sorry, this download has expired
gl_ES: Sentímolo, esta descarga caducou

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
gl_ES: Sentímolo, este pedido non é válido e non pode pagarse.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
gl_ES: Síntoo, este pedido necesita unha opción de envío.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
gl_ES: Sentímolo, este produto non se pode comprar.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
gl_ES: Sentímolo, este produto non está dispoñible. Por favor, elixe outra combinación.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
gl_ES: Síntoo, os usuarios co perfil de %1$s non poden borrarse desde esta variable. Perfís permitidos: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
gl_ES:  	Síntoo! Non puidemos conectar a túa tenda con Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
gl_ES: Síntoo, non admitimos pedidos desde o país indicado (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
gl_ES: Sentímolo, non temos suficientes existencias de "%1$s" para completar o teu pedido (hai %2$s dispoñibles). Sentimos calquera inconveniente que isto che provoque.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
gl_ES: Síntoo, non enviamos pedidos ao país indicado (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access account settings.
gl_ES: Non tes permiso para acceder aos axustes da conta.

en: Sorry, you are not allowed to access email settings.
gl_ES: Non tes permiso para acceder aos axustes do correo electrónico.

en: Sorry, you are not allowed to access general settings.
gl_ES: Non tes permiso para acceder aos axustes xerais.

en: Sorry, you are not allowed to access product settings.
gl_ES: Non tes permiso para acceder aos axustes de produtos.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
gl_ES: Sentímolo, pero non tes permisos para manipular este recurso.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
gl_ES: Sentímolo, non tes permisos para cambiar o tipo de comentario.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
gl_ES: Síntoo, non tes permiso para crear novas páxinas.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
gl_ES: Sentímolo, non tes permiso para crear recursos.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
gl_ES: Sentímolo, non tes permiso para eliminar %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
gl_ES: Sentímolo, non tes permiso para eliminar este recurso.

en: Sorry, you are not allowed to edit account settings.
gl_ES: Non tes permiso para editar os axustes da conta.

en: Sorry, you are not allowed to edit email settings.
gl_ES: Non tes permiso para editar os axustes do correo electrónico.

en: Sorry, you are not allowed to edit general settings.
gl_ES: Non tes permiso para editar os axustes xerais.

en: Sorry, you are not allowed to edit product settings.
gl_ES: Non tes permiso para editar os axustes de produtos.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
gl_ES: Sentímolo, non tes permiso para editar este recurso.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
gl_ES: Síntoo, non tes permisos para borrar entradas.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
gl_ES: Síntoo, non tes permisos para instalar temas neste sitio.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
gl_ES: Non tes permisos realizar esta acción.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
gl_ES: Síntoo, non tes permisos para recuperar tarefas de posta en marcha.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
gl_ES: Síntoo, non tes permisos para recuperar datos do formulario de produtos.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
gl_ES: Síntoo, non tes permisos para silenciar tarefas de posta en marcha.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
gl_ES: Síntoo, non tes permisos para subir este tipo de arquivo.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
gl_ES: Sentímolo, non podes crear produtos ficticios.

en: Sorry, you cannot create new resource.
gl_ES: Sentímolo, non podes crear un novo recurso.

en: Sorry, you cannot create resources.
gl_ES: Síntoo, non podes crear recursos.

en: Sorry, you cannot delete resources.
gl_ES: Síntoo, non podes borrar recursos.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
gl_ES: Sentímolo, non podes eliminar este recurso.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
gl_ES: Desculpa, non podes modificar este recurso

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
gl_ES: Síntoo, non podes exportar Blueprints de WooCommerce.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
gl_ES: Síntoo, non podes importar Blueprints de WooCommerce.

en: Sorry, you cannot list resources.
gl_ES: Sínto moito, non podes listar os recursos.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
gl_ES: Síntoo, non podes xestionar plugins.

en: Sorry, you cannot manage themes.
gl_ES: Síntoo, non podes xestionar temas.

en: Sorry, you cannot manage these options.
gl_ES: Síntoo, non podes xestionar estas opcións.

en: Sorry, you cannot update resource.
gl_ES: Sentímolo, non podes actualizar o recurso.

en: Sorry, you cannot update resources.
gl_ES: Non podes actualizar os recursos.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
gl_ES: Síntoo, non podes ver canales de márketing.

en: Sorry, you cannot view resources.
gl_ES: Síntoo, non podes ver os recursos.

en: Sorry, you cannot view these options.
gl_ES: Síntoo, non podes ver estas opcións.

en: Sorry, you cannot view this resource.
gl_ES: Sentímolo, non podes ver este recurso.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
gl_ES: Sentímolo, alcanzaches o límite de descargas para este arquivo.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
gl_ES: Síntoo, tes que acceder para responder a unha valoración.

en: Sorry, you post telemetry data.
gl_ES: Síntoo, publicas datos de telemetría.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
gl_ES: Síntoo, o teu pedido de %1$s fallou. A continuación móstranse os detalles do teu pedido, xunto cunha ligazón para volver a intentar o pago: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
gl_ES: Sentímolo, o teu pedido non se realizou correctamente

en: Sorry, your session has expired.
gl_ES: Sentímolo, a túa sesión caducou.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
gl_ES: Sentímolo, a túa sesión caducou. <a href="%s" class="wc-backward">Volver á tenda</a>

en: Sort ascending or descending.
gl_ES: Ordenar ascendente ou descendentemente.

en: Sort by
gl_ES: Ordenar por

en: Sort by average rating
gl_ES: Ordenar por calificación media

en: Sort by latest
gl_ES: Ordenar polas últimas

en: Sort by most recent
gl_ES: Ordenar por máis recente

en: Sort by popularity
gl_ES: Ordenar por popularidad

en: Sort by price (asc)
gl_ES: Ordenar por prezo (asc)

en: Sort by price (desc)
gl_ES: Ordenar por prezo (desc)

en: Sort by price: high to low
gl_ES: Ordenar por prezo: alto a bajo

en: Sort by price: low to high
gl_ES: Ordenar por prezo: bajo a alto

en: Sort by tax class.
gl_ES: Ordenar por tipo impositivo

en: Sort by term property.
gl_ES: Ordenar por propiedade do termo.

en: Sort by:
gl_ES: Ordenar por:

en: Sort code
gl_ES: Código de clasificación

en: Sort collection by object attribute.
gl_ES: Ordenar o conxunto polo atributo do obxeto.

en: Sort collection by resource attribute.
gl_ES: Ordenar colección por atributo de recurso.

en: Sort order for the payment method.
gl_ES: A orde de clasificación do método de pago.

en: Sorted by average rating
gl_ES: Ordenado por puntuación media

en: Sorted by latest
gl_ES: Ordenado polos últimos

en: Sorted by popularity
gl_ES: Ordenado por popularidade

en: Sorted by price: high to low
gl_ES: Ordenado por prezo: alto a baixo

en: Sorted by price: low to high
gl_ES: Ordenado por prezo: baixo a alto

en: Sorting
gl_ES: Orde

[ctx: Sorting order]
en: Order
gl_ES: Pedido

en: Sound like no other
gl_ES: Son sen igual

en: Source
gl_ES: Orixe

en: Source logger must be configured before running a migration
gl_ES: O rexistrador de orixes debe configurarse antes de executar unha migración

en: Source of note.
gl_ES: Orixe da nota.

en: Source of the note.
gl_ES: Orixe da nota.

en: Source platform
gl_ES: Plataforma de orixe

en: Source store must be configured before running a migration
gl_ES: O almacenamento de orixe debe configurarse antes de executar unha migración

en: Source type
gl_ES: Tipo de fonte

en: Source: %s
gl_ES: Fonte: %s

en: South Aegean
gl_ES: Egeo sur

en: South Africa
gl_ES: Suráfrica

en: South African rand
gl_ES: Rand sudafricano

en: South America
gl_ES: Sudamérica

en: South Georgia/Sandwich Islands
gl_ES: Xeorxia do Sur e Illas Sandwich

en: South Korea
gl_ES: Corea do Sur

en: South Korean won
gl_ES: Won surcoreano

en: South Sudan
gl_ES: Sudán do Sur

en: South Sudanese pound
gl_ES: Libra sursudanesa

en: Southern
gl_ES: Meridional

en: Spain
gl_ES: España

en: Specific Countries
gl_ES: Países Especiais

en: Specific countries
gl_ES: Países específicos

en: Specified file failed upload test.
gl_ES: O arquivo especificado fallou na proba de subida.

en: Split-Dalmatia County
gl_ES: Condado de Split-Dalmacia

en: Sports and recreation
gl_ES: Deportes e tempo libre

en: Square
gl_ES: Cadrado

en: Sri Lankan rupee
gl_ES: Rupia de Sri Lanka

en: Staff picks
gl_ES: Selección de persoal

en: Standard
gl_ES: Estándar

en: Standard fonts
gl_ES: Fontes estándar

en: Standard product
gl_ES: Produto estándar

en: Standard rate
gl_ES: Tarifa estándar

en: Standard rates
gl_ES: Tarifas estándar

en: Star ratings should be required, not optional
gl_ES: As valoracións con estrelas deberán ser obrigatorias, non opcionais

en: Start Import
gl_ES: Iniciar importación

en: Start accepting payments on your store!
gl_ES: Empeza a aceptar pagos na túa tenda!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
gl_ES: Empeza engadindo o primeiro produto á túa tenda. Podes engadir produtos manualmente, desde un arquivo CSV, ou importalos desde outro servizo.

en: Start converting
gl_ES: Empezar a converter

en: Start converting order coupon data to the simplified format
gl_ES: Empezar a converter os datos dos cupóns de pedido ao formato simplificado

en: Start date of sale price, as GMT.
gl_ES: Data do inicio do desconto no prezo, en GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
gl_ES: Data do inicio do desconto no prezo, na zona horaria do sitio.

en: Start date of sale price.
gl_ES: Data de inicio do prezo de oferta.

en: Start selling
gl_ES: Empeza a vender

en: Start shopping
gl_ES: Empezar a comprar

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
gl_ES: Comeza a usar as novas características que se están implementando progresivamente para mellorar a experiencia de xestión da tenda.

en: Start your online clothing store
gl_ES: Inicia a túa tenda de roupa en liña

en: Started processing action %s
gl_ES: Iniciado o procesamento da acción %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
gl_ES: Iniciar unha web de moda é emocionante, pero tamén pode parecer abrumador. Neste artigo, guiarémoste a través do proceso de configuración, ensinarémosche a crear listas de produtos exitosas e mostrarémosche como comercializar á túa audiencia ideal.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
gl_ES[0]: Empezando a limpeza de %d pedido…
gl_ES[1]: Empezando a limpeza de %d pedidos…

en: State
gl_ES: Provincia

en: State / County
gl_ES: Provincia

en: State / County or state code
gl_ES: Código da provincia/rexión

en: State / Zone
gl_ES: Provincia / Zona

en: State code
gl_ES: Código de provincia

en: State code.
gl_ES: Código do estado.

en: State.
gl_ES: Provincia.

en: State/County
gl_ES: Rexión/Provincia

en: State/County (optional)
gl_ES: Estado/Municipio (opcional)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
gl_ES: Código de provincia/condado, ou nome da provincia, condado, ou distrito.

en: State/province.
gl_ES: Estado ou provincia.

en: Stats about coupons.
gl_ES: Estatísticas sobre cupóns.

en: Stats about groups of customers.
gl_ES: Estatísticas sobre grupos de clientes.

en: Stats about orders.
gl_ES: Estatísticas sobre pedidos.

en: Stats about product categories.
gl_ES: Estatísticas sobre categorías de produtos.

en: Stats about product downloads.
gl_ES: Estatísticas sobre descargas de produtos.

en: Stats about products.
gl_ES: Estatísticas sobre produtos.

en: Stats about revenue.
gl_ES: Estatísticas sobre ingresos.

en: Stats about taxes.
gl_ES: Estatísticas sobre impostos.

en: Stats about variations.
gl_ES: Estatísticas sobre as variacións.

en: Status
gl_ES: Estado

en: Status of note.
gl_ES: Estado da nota.

en: Status of the checkout session.
gl_ES: Estado da sesión de pago.

en: Status of the marketing channel's product listings.
gl_ES: Estado do catálogo de produtos da canle de márketing.

en: Status of the order.
gl_ES: Estado do pedido.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
gl_ES: Estado do pagamento devolto pola pasarela de pagamento. Entre completado, pendente, fallo, erro.

en: Status of the review.
gl_ES: Estado da valoración.

en: Status report information
gl_ES: Información do informe de estado

en: Status:
gl_ES: Estado:

en: Status: %s
gl_ES: Estado: %s

en: Status: {{label}}
gl_ES: Estado: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
gl_ES: Estados que requiren unha acción adicional por parte do administrador da tenda.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
gl_ES: Estados que non deberían incluírse ao calcular os totais do informe.

en: Stay in the loop
gl_ES: Permanece ao tanto

en: Step
gl_ES: Paso

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
gl_ES: Limítate a unha clave por cliente: isto facilitará a revogación do acceso no futuro a un só cliente, sen causar interrupcións aos demais.

en: Stock
gl_ES: Inventario

en: Stock Keeping Unit
gl_ES: Unidade de salvagarda de inventario

en: Stock Keeping Unit.
gl_ES: Unidade de salvagarda de inventario.

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
gl_ES: Confirmar

en: Stock Notifications
gl_ES: Notificacións de stock

en: Stock availability class.
gl_ES: Clase de dispoñibilidade de existencias.

en: Stock availability text.
gl_ES: Texto da dispoñibilidade de existencias.

en: Stock display format
gl_ES: Formato de visualización de inventario

en: Stock keeping unit, if applicable.
gl_ES: Unidad de mantemento de stock, se é aplicable.

en: Stock levels increased:
gl_ES: Incrementados os niveis de inventario:

en: Stock levels reduced:
gl_ES: Niveis de inventario reducidos:

en: Stock management
gl_ES: Xestión de inventario

en: Stock management at product level.
gl_ES: Xestión do inventario a nivel de produto.

en: Stock management at variation level.
gl_ES: Xestión do inventario a nivel das variacións.

en: Stock management disabled in store settings
gl_ES: Xestión do inventario desactivada nos axustes da tenda

en: Stock notifications
gl_ES: Notificacións de stock

en: Stock qty
gl_ES: Cantidade dispoñible

en: Stock quantity
gl_ES: Cantidade do inventario

en: Stock quantity.
gl_ES: Cantidade do inventario.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
gl_ES: Existencias dispoñibles. Se se trata dun produto variable este valor utilizarase para controlar o inventario de todas as variacións, a menos que definas un inventario para cada variación.

en: Stock status
gl_ES: Estado do inventario

en: Stock status.
gl_ES: Estado do inventario.

en: Stock: %d
gl_ES: Inventario: %d

en: Stop converting
gl_ES: Deixa de converter

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
gl_ES: Deixar de converter os datos dos cupóns de pedido ao formato simplificado

en: Stop sync
gl_ES: Deter a sincronización

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
gl_ES[0]: Detívose a tolemia durante %d segundo
gl_ES[1]: Detívose a tolemia durante %d segundos

en: Store
gl_ES: Tenda

en: Store Address
gl_ES: Enderezo da tenda

en: Store Email
gl_ES: Correo electrónico da tenda

en: Store Information
gl_ES: Información da tenda

en: Store Name
gl_ES: Nome da tenda

en: Store Notice
gl_ES: Aviso na tenda

en: Store URL
gl_ES: URL da tenda

en: Store coming soon
gl_ES: Tenda proximamente

en: Store connected successfully.
gl_ES: Stripe conectado correctamente.

en: Store details
gl_ES: Detalles da tenda

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
gl_ES: Ter unha tenda inactiva implica unha perda de vendas. As restauracións nun só clic axúdanche a volver a estar operativo rapidamente se hai algún problema.

en: Store email address.
gl_ES: Enderezo de correo electrónico da tenda.

en: Store emails have had an upgrade!
gl_ES: Os correos electrónicos da tenda actualizaronse!

en: Store monitoring
gl_ES: Monitorización das tendas

en: Store name
gl_ES: Nome da tenda

en: Store notice
gl_ES: Aviso na tenda

en: Store policies
gl_ES: Políticas da tenda

en: Store setup
gl_ES: Configuración da tenda

en: Store stats
gl_ES: Estatísticas da tenda

en: Store-wide threshold (%d)
gl_ES: Limiar da tenda (%d)

en: Storefront Theme
gl_ES: Tema Storefront

en: Storefront icon
gl_ES: Icona de Storefront

en: Street address
gl_ES: Enderezo da rúa

en: String based identifier for the term.
gl_ES: Identificador baseado na cadea do termo.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
gl_ES: Os procesadores de cadeas deben ser un array de chamadas válidas.

en: Stripe email address
gl_ES: Enderezo de correo electrónico de Stripe

en: Stripe email address:
gl_ES: Enderezo de correo electrónico de Stripe:

en: Subcategories
gl_ES: Subcategorías

en: Subject
gl_ES: Asunto

en: Subject (paid)
gl_ES: Asunto (pago)

en: Submit
gl_ES: Enviar

en: Subscribe
gl_ES: Subscribir

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
gl_ES: Desactivouse con éxito a subscrición de %1$s. Non recibirás máis actualizacións para este produto. <a href="%2$s">Fai clic aquí</a> se desexas desactivar o plugin tamén.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
gl_ES: Subscrición para %s desactivada con éxito. Non recibirás máis actualizacións para este produto.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
gl_ES: A subscrición <strong>caducará</strong> pronto.

en: Subscription not found
gl_ES: Subscrición non encontrada

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
gl_ES: Subscrición: Non dispoñible - %1$d de %2$d xa en uso

en: Subscription: Unlimited
gl_ES: Subscrición: sen límite

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
gl_ES: Subscrición: Utilizando %1$d de %2$d sitios dispoñibles

en: Subscriptions
gl_ES: Subscricións

en: Subtitle.
gl_ES: Subtítulo.

en: Subtotal in cents.
gl_ES: Subtotal en céntimos.

en: Subtotal of the order.
gl_ES: Subtotal do pedido.

en: Suburb
gl_ES: Barrio residencial

en: Success
gl_ES: Conseguido

en: Successfully canceled action: %s
gl_ES: Acción cancelada correctamente: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
gl_ES: Conectouse correctamente a <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
gl_ES: Desconectouse correctamente de <b>%1$s</b>.

en: Successfully executed action: %s
gl_ES: Acción executada con éxito: %s

en: Successfully processed change for action: %s
gl_ES: O cambio da acción procesouse con éxito: %s

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
gl_ES: Desubscribiches con éxito a %1$s. Non recibirás unha notificación cando "%2$s" estea dispoñible.

en: Successfully updated fulfillment status for %d orders.
gl_ES: Actualizouse correctamente o estado de tramitación de %d pedidos.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
gl_ES: Verificaches con éxito as notificacións de stock para "%s".

en: Sud Sardegna
gl_ES: Sur de Cerdeña

en: Sudan
gl_ES: Sudán

en: Sudanese pound
gl_ES: Libra sudanesa

en: Suggest a slug for the term.
gl_ES: Suxire un slug para o termo.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
gl_ES: Suxire enderezos completos para os clientes mentres escriben.

en: Suggestion ID.
gl_ES: ID da suxerencia.

en: Suggestion description.
gl_ES: Descrición da suxerencia.

en: Suggestion visibility.
gl_ES: Visibilidade das suxerencias.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
gl_ES: Suhosin é un sistema de protección avanzado para instalacións de PHP. Foi deseñado para protexer os teus servidores, por un lado fronte a diversos problemas ben coñecidos en aplicacións PHP e, por outro lado, fronte a potenciais vulnerabilidades descoñecidas dentro destas aplicacións ou o propio núcleo de PHP. Se está activado no teu servidor, Suhosin pode que necesite configurarse para aumentar os seus límites de envío de datos.

en: Sum of all taxes.
gl_ES: Suma de todos os impostos.

en: Sum of line item taxes only.
gl_ES: Suma dos impostos do artigo da liña soamente.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
gl_ES: Resume este produto en 1 ou 2 frases curtas. Mostrarémolas na parte superior da páxina.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
gl_ES: Resume este produto en 1 ou 2 frases curtas. Mostrarémolas na parte superior da páxina.

en: Summary
gl_ES: Resumo

en: Summary: Order #%d
gl_ES: Resumo: pedido n.º %d

en: Supported features for this payment gateway.
gl_ES: Características compatibles desta pasarela de pago.

en: Supported features for this provider.
gl_ES: Funcións compatibles con este provedor.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
gl_ES: Compatible cos seguintes marcadores: <code>[qty]</code> = número de artigos, <code>[cost]</code> = custo dos artigos, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = tipo baseado en porcentaxe.

en: Surinamese dollar
gl_ES: Dólar surinamés

en: Swazi lilangeni
gl_ES: Lilangeni

en: Sweden
gl_ES: Suecia

en: Swedish krona
gl_ES: Coroa sueca

en: Swiss franc
gl_ES: Franco suízo

en: Switch to new template
gl_ES: Cambiar ao novo modelo

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
gl_ES: Cambiar o almacenamento de datos mentres a sincronización está incompleta é perigoso e pode provocar a corrupción ou a perda dos datos do pedido.

en: Switzerland
gl_ES: Suíza

en: Sync all your selling channels in one place
gl_ES: Sincroniza todas as túas canles de vendas nun só lugar

en: Sync completed.
gl_ES: Sincronización completada.

en: Sync orders now
gl_ES: Sincroniza os pedidos agora

en: Sync with theme
gl_ES: Sincronizar co tema

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
gl_ES: Sincroniza o catálogo da túa tenda, configura o seguimento de píxeles e realiza campañas publicitarias específicas.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
gl_ES: Sincroniza os datos do teu sitio web, como os contactos, produtos e pedidos, en Salesforce CRM con Salesforce Integration for WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
gl_ES: A sincronización dos directorios de descarga de produtos aprobados xa está en marcha.

en: Synchronize approved download directories
gl_ES: Sincronizar os directorios de descarga aprobados

en: Syria
gl_ES: Siria

en: Syrian pound
gl_ES: Libra Siria

en: System status
gl_ES: Estado do sistema

en: System status theme info cache cleared.
gl_ES: Baleirouse a caché de información do tema de estado do sistema.

en: Table cell display.
gl_ES: Visualización de celas de táboa.

en: Table cell format.
gl_ES: Formato de celda de táboa.

en: Table cell value.
gl_ES: Valor da cela da táboa.

en: Table column header.
gl_ES: Cabeceira da columna da táboa.

en: Table does not exist
gl_ES: A táboa non existe

en: Table headers.
gl_ES: Cabeceiras de táboa.

en: Table rows.
gl_ES: Filas da táboa.

en: Tablet
gl_ES: Tableta

en: Tag
gl_ES: Etiqueta

en: Tag ID
gl_ES: ID da etiqueta

en: Tag ID.
gl_ES: ID da etiqueta.

en: Tag added.
gl_ES: Etiqueta engadida.

en: Tag associated with the provider.
gl_ES: Etiqueta asociada ao provedor.

en: Tag deleted.
gl_ES: Etiqueta borrada.

en: Tag link.
gl_ES: Ligazón da etiqueta.

en: Tag name
gl_ES: Nome da etiqueta

en: Tag name.
gl_ES: Nome da etiqueta.

en: Tag not added.
gl_ES: Etiqueta non engadida.

en: Tag not updated.
gl_ES: Etiqueta non actualizada.

en: Tag slug
gl_ES: Slug da etiqueta

en: Tag slug.
gl_ES: Slug da etiqueta.

en: Tag updated.
gl_ES: Etiqueta actualizada.

en: Tag: | Tags:
gl_ES[0]: Etiqueta:
gl_ES[1]: Etiquetas:

en: Tags
gl_ES: Etiquetas

en: Tags (comma separated)
gl_ES: Etiquetas (separadas por unha coma)

en: Tags (space separated)
gl_ES: Etiquetas (separadas por un espacio)

en: Tags deleted.
gl_ES: Etiquetas borradas.

en: Tags totals.
gl_ES: Totales de etiquetas.

en: Taiwan
gl_ES: Taiwán

en: Tajikistan
gl_ES: Taxiquistán

en: Tajikistani somoni
gl_ES: Somoni tayiko

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
gl_ES: Recibe pagos con tarxetas de crédito de forma segura a través de Eway mantendo aos clientes no teu sitio web.

en: Take offline payments
gl_ES: Acepta pagos sen conexión

en: Take over
gl_ES: Tomar o mando

en: Take payments in cash upon delivery.
gl_ES: Acepta pagos en efectivo no momento da entrega.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
gl_ES: Recibe pagos en persoa mediante BACS. Tamén coñecida como transferencia directa ao banco ou por cable.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
gl_ES: Obtén pagos en persoa mediante cheques. Esta pasarela de pago offline tamén pode ser útil para probas de compra.

en: Take payments via bank transfer.
gl_ES: Acepta pagos mediante transferencia bancaria.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
gl_ES: Acepta pagos mediante o provedor adecuado para ti - elixe entre máis de 100 pasarelas de pagamento para WooCommerce.

en: Tangier-Assilah
gl_ES: Tánger-Arcila

en: Tanzanian shilling
gl_ES: Chelín tanzano

en: Taounate
gl_ES: Taunat

en: Taourirt
gl_ES: Taurirt

en: Tarfaya (EH-partial)
gl_ES: Tarfaya (parte EH)

en: Taroudant
gl_ES: Tarudant

en: Task Configurations
gl_ES: Axustes de tarefas

en: Task List
gl_ES: Lista de tarefas

en: Task is not a subclass of `Task`
gl_ES: A tarefa non é unha subclase de "Tarefa".

en: Task list ID already exists
gl_ES: O ID da lista de tarefas xa existe

en: Task list ID does not exist
gl_ES: O ID da lista de tarefas non existe

en: Tax
gl_ES: Imposto

en: Tax ID.
gl_ES: ID fiscal.

en: Tax amount
gl_ES: Importe de impostos

en: Tax amount in cents.
gl_ES: Importe de impostos en céntimos.

en: Tax class
gl_ES: Tipo impositivo

en: Tax class already exists
gl_ES: O tipo impositivo xa existe

en: Tax class name.
gl_ES: Nome do tipo impositivo.

en: Tax class of fee.
gl_ES: Tipo impositivo da cota.

en: Tax class of product.
gl_ES: Tipo impositivo do produto.

en: Tax class requires a valid name
gl_ES: A clase do imposto require un nome válido

en: Tax class slug already exists
gl_ES: O slug do tipo impositivo xa existe

en: Tax class slug is invalid
gl_ES: O slug do tipo impositivo non é válido.

en: Tax class.
gl_ES: Tipo impositivo.

en: Tax code
gl_ES: Código de imposto

en: Tax id and refund_total are required.
gl_ES: O identificador fiscal e o refund_total son obrigatorios.

en: Tax in cents.
gl_ES: Impostos en céntimos.

en: Tax lines data.
gl_ES: Datos das liñas de imposto.

en: Tax name
gl_ES: Nome do imposto

en: Tax options
gl_ES: Opcións de impostos

en: Tax priority.
gl_ES: Prioridade de impostos.

en: Tax rate ID.
gl_ES: ID do tipo impositivo.

en: Tax rate ID: %s
gl_ES: ID do tipo impositivo: %s

en: Tax rate code.
gl_ES: Código do tipo impositivo.

en: Tax rate label.
gl_ES: Etiqueta do tipo impositivo.

en: Tax rate name.
gl_ES: Nome do tipo impositivo

en: Tax rate.
gl_ES: Tipo impositivo

en: Tax rates successfully deleted
gl_ES: Tasas de impostos eliminadas correctamente.

en: Tax status
gl_ES: Estado do imposto

[ctx: Tax status]
en: None
gl_ES: Ningún

en: Tax status of fee.
gl_ES: Estado do imposto da cota.

en: Tax status.
gl_ES: Estado do imposto.

en: Tax subtotal.
gl_ES: Subtotal de impostos.

en: Tax total (not including shipping taxes).
gl_ES: Total de impostos (non inclúe os impostos de envío).

en: Tax total.
gl_ES: Total de imposto.

en: Taxable
gl_ES: Suxeito

en: Taxes
gl_ES: Impostos

en: Taxes and coupons
gl_ES: Impostos e cupóns

en: Taxes and discounts calculated at checkout.
gl_ES: Os impostos e descontos calcúlanse no momento do pago.

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Os impostos aplicados a esta tarifa de envío usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Taxes by code
gl_ES: Impostos por código

en: Taxes by date
gl_ES: Impostos por data

en: Taxes calculated at checkout.
gl_ES: Os impostos calcúlanse no momento do pago.

en: Taxes detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de impostos.

en: Taxes do not support trashing.
gl_ES: Os impostos non son compatibles con ser movidos á papeleira.

en: Taxes refunded for this item.
gl_ES: Impostos reembolsados deste artigo.

en: Taxonomies: Product types
gl_ES: Taxonomías: Tipos de produto

en: Taxonomies: Product visibility
gl_ES: Taxonomías: Visibilidade do produto

en: Taxonomy does not exist.
gl_ES: A taxonomía non existe.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
gl_ES: Tipo de produto

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
gl_ES: Visibilidade do produto

en: Taxonomy name.
gl_ES: Nome da taxonomía.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
gl_ES: Termos de taxonomía para os estados de produto/pedido.

en: Tehran (تهران)
gl_ES: Tehran  (تهران)

en: Template cache cleared.
gl_ES: A caché do modelo baleirouse.

en: Template file copied to theme.
gl_ES: Arquivo de modelo copiado ao tema.

en: Template file deleted from theme.
gl_ES: Arquivo de modelo eliminado do tema.

en: Template for the product variation form
gl_ES: Modelo para o formulario de variacións do produto

en: Template for the simple product form
gl_ES: Formulario de modelo de produto simple

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
gl_ES: Cabeceira de finalizar compra

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
gl_ES: Ligazóns de redes sociais de Proximamente

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
gl_ES: Engadir ao carriño un produto externo con opcións

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
gl_ES: Engadir ao carriño un produto agrupado con opcións

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
gl_ES: Minicarriño

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
gl_ES: Confirmación do pedido

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
gl_ES: Páxina: Carriño

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
gl_ES: Páxina: Finalizar compra

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
gl_ES: Páxina: Proximamente

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
gl_ES: Catálogo de produtos

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
gl_ES: Resultados da busca de produtos

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
gl_ES: Produtos por atributo

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
gl_ES: Produtos por marca

[ctx: Template name]
en: Products by Category
gl_ES: Produtos por categoría

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
gl_ES: Produtos por etiqueta

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
gl_ES: Engadir ao carriño un produto simple con opcións

[ctx: Template name]
en: Single Product
gl_ES: Produto individual

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
gl_ES: Engadir ao carriño un produto variable con opcións

en: Template overrides.
gl_ES: Sobreescrituras de persoal.

en: Template post ID.
gl_ES: ID de entrada de modelo.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
gl_ES: Modelo usado para amosar o formulario «Engadir ao carriño» con opcións para produtos externos.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
gl_ES: Modelo usado para amosar o formulario «Engadir ao carriño» con opcións para produtos agrupados.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
gl_ES: Modelo usado para amosar o formulario «Engadir ao carriño» con opcións para produtos simples.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
gl_ES: Modelo usado para amosar o formulario «Engadir ao carriño» con opcións para produtos variables.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
gl_ES: Modelo utilizado para amosar a área do minicarriño.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
gl_ES: Modelo utilizado para amosar a cabeceira de finalizar compra simplificada.

en: Templates
gl_ES: Modelos

en: Term ID
gl_ES: ID de termo

en: Term counts
gl_ES: Recontos de termos

en: Term description.
gl_ES: Descrición do termo.

en: Term name.
gl_ES: Nome do termo.

en: Terms
gl_ES: Termos

en: Terms and Conditions Page
gl_ES: Páxina de Termos e Condicións

en: Terms and Conditions URL
gl_ES: URL de termos e condicións

en: Terms and conditions
gl_ES: Termos e condicións

en: Terms in the product visibility taxonomy.
gl_ES: Os termos na taxonomía de visibilidade do produto.

en: Terms successfully recounted
gl_ES: Termos recalculados con éxito

en: Test account
gl_ES: Conta de proba

en: Test email sent to %s.
gl_ES: Enviouse o correo electrónico de proba a %s.

en: Tested up to WooCommerce version
gl_ES: Probado ata a versión de WooCommerce

en: Text to appear below the main e-mail header.
gl_ES: Texto que aparecerá debaixo da cabeceira principal do correo electrónico.

en: Text to appear below the main email content.
gl_ES: O texto que aparecerá debaixo do contido principal do correo electrónico

en: Thai baht
gl_ES: Baht tailandés

en: Thailand
gl_ES: Tailandia

en: Thank you for selling with WooCommerce.
gl_ES: Grazas por vender con WooCommerce.

en: Thank you for your feedback!
gl_ES: Grazas pola túa opinión!

en: Thank you for your in-store purchase
gl_ES: Grazas pola túa compra na tenda

en: Thank you for your order
gl_ES: Grazas polo teu pedido

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
gl_ES: Grazas por tu pagamento. Tu transacción foi completado e te hemos enviado por correo electrónico un recibo do teu compra. Accede a tu conta de PayPal para ver os detalles da transacción.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
gl_ES: Grazas. O teu pedido completouse.

en: Thank you. Your order has been received.
gl_ES: Graciñas. O teu pedido foi aceptado correctamente.

en: Thanks :)
gl_ES: Grazas :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
gl_ES: Grazas de novo! Se necesitas axuda co pedido, ponte en contacto con nós escribindo a %s,

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
gl_ES: Grazas de novo! Se necesitas axuda co pedido, ponte en contacto con nós escribindo a %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
gl_ES: Grazas de novo! Ponte en contacto con nós en {store_email} se necesitas axuda para facer o pedido.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
gl_ES: Grazas por crear unha conta en %1$s. Como recordatorio, o nome de usuario que escolliches é %2$s. Podes acceder á túa conta para ver pedidos, cambiar o teu contrasinal e máis en: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
gl_ES: Grazas por crear unha conta en %s. Aquí tes unha copia dos datos de usuario.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
gl_ES: Grazas por unirte á lista de espera! Volverás saber de nós cando "{product_name}" volva estar en stock.

en: Thanks for reading.
gl_ES: Grazas por ler.

en: Thanks for shopping with us
gl_ES: Grazas pola túa compra

en: Thanks for shopping with us.
gl_ES: Grazas pola túa compra.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
gl_ES: Grazas por subscribirte! Creouse unha conta para ti. Por favor, completa o proceso de rexistro seguindo a ligazón de verificación enviada ao teu correo electrónico.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
gl_ES: Grazas por subscribirte! Por favor, completa o proceso de rexistro seguindo a ligazón de verificación enviada ao teu correo electrónico.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
gl_ES: Grazas por usar Jetpack! A túa tenda está case lista: para activar servizos como %s simplemente conecta a túa tenda.

en: Thanks for using {site_url}!
gl_ES: Grazas por usar {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
gl_ES: Grazas polo teu pedido. Está en espera ata que confirmemos que se recibiu o pago.

en: Thanks!
gl_ES: Grazas!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
gl_ES: O cupón «%1$s» eliminouse do teu carriño: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
gl_ES: O plugin «WooCommerce Admin» instalarase e activarase

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
gl_ES: A zona "localizacións non cubertas polas túas outras zonas" non se puido actualizar.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
gl_ES: O plugin %1$s desactivouse e as últimas melloras están agora incluídas co plugin %2$s.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
gl_ES: A %1$slista de directorios de descarga de produtos aprobados%2$s actualizouse. Para protexer o teu sitio, revisa a lista e fai os cambios que sexan necesarios. Para obter máis información, consulta %3$sesta guía%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
gl_ES: %s non pode eliminarse.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
gl_ES: A clase %s só pode executarse dentro de WP CLI.

en: The %s does not support trashing.
gl_ES: %s non soporta ser movido á papeleira.

en: The %s extension is not active.
gl_ES: A extensión %s non está activa.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
gl_ES: A extensión %s non está actualizada. Actualízaa á última versión e volve a intentalo.

en: The %s has already been deleted.
gl_ES: %s xa foi eliminado.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
gl_ES: O gancho %s ten un filtro establecido, polo que algúns arquivos de rexistro poden ter axustes de retención diferentes.

en: The %s is not a valid URL
gl_ES: O %s non é unha URL válida

en: The %s payment gateway is not available.
gl_ES: A pasarela de pago %s non está dispoñible.

en: The API key provided does not have read permissions.
gl_ES: A clave da API proporcionada non ten permisos de lectura.

en: The API key provided does not have write permissions.
gl_ES: A clave da API proporcionada non ten permisos de escritura.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
gl_ES: Os modelos «Engadir ao carriño» con opcións permiten definir un deseño diferente para cada tipo de produto.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
gl_ES: Neste momento, a lista de directorios de descarga de produtos aprobados estase sincronizando co catálogo de produtos (%d%% completado). Se o necesitas, podes cancelar esta acción.

en: The CSV is invalid.
gl_ES: O CSV non é válido.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
gl_ES: O modelo do carriño mostra os artigos seleccionados polo usuario para a súa compra, incluíndo cantidades, prezos e descontos. Permite aos usuarios revisar as súas eleccións antes de proceder ao pago.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
gl_ES: O modelo de finalizar compra guía aos usuarios cara aos pasos finais do proceso de compra. Permite aos usuarios introducir a súa información de facturación e envío, seleccionar un método de pago, e revisar os detalles do pedido.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
gl_ES: O paso do «core profiler» que se debe marcar como completado.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
gl_ES: A extensión de Eway para WooCommerce permíteche aceptar pagos con tarxeta de crédito directamente na túa tenda sen redirixir aos teus clientes a un sitio de terceiros para realizar o pago.

en: The HTTP response code from the receiving server.
gl_ES: O código de resposta HTTP do servidor receptor.

en: The HTTP response message from the receiving server.
gl_ES: A mensaxe de resposta HTTP do servidor receptor.

en: The ID for the parent of the resource.
gl_ES: O ID para o pai do recurso.

en: The ID for the resource.
gl_ES: O ID do recurso.

en: The ID of the order that was refunded.
gl_ES: O ID do pedido que se reembolsou.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
gl_ES: O ID do paquete a enviar. Déixao en branco para aplicalo a todos os paquetes.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
gl_ES: O ID do paquete ao que pertencen as tarifas de envío.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
gl_ES: O ID do método de pagamento que se está usando para procesar o pagamento.

en: The ID of the template to use for sending the email.
gl_ES: O ID do modelo que se usará para enviar o correo electrónico.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
gl_ES: O código de país ISO3166 alfa-2 que se gardará para o usuario actual.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
gl_ES: O plugin Legacy REST API non está instalado neste sitio.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
gl_ES: A clave da licenza de MaxMind non é válida. Se creaches esta clave recentemente, pode que teñas que esperar a que se active.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
gl_ES: O modelo minicarriño permite aos compradores ver os artigos do seu carriño e proporciona acceso ás páxinas de carriño e finalizar compra.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
gl_ES: O modelo de confirmación de pedido serve como recibo e confirmación dunha compra correcta. Inclúe un resumo dos elementos pedidos, envío, facturación e totais.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
gl_ES: A extensión PayFast para WooCommerce permíteche aceptar pagos mediante cartón de crédito e EFT grazas a unha das pasarelas de pago máis populares de Sudáfrica. Non hai cotas de activación nin custos de subscrición.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
gl_ES: A extensión Payfast para WooCommerce permíteche aceptar pagos mediante tarxeta de crédito e EFT a través dunha das pasarelas de pago máis populares de Sudáfrica. Non hai cotas de activación nin custos de subscrición mensual. Se elixes esta extensión, a túa tenda configurarase para usar rands sudafricanos como divisa seleccionada.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
gl_ES: A extensión PayFast for WooCommerce permíteche aceptar pagos mediante tarxetas de crédito e EFT a través dunha das pasarelas de pago máis populares de Sudáfrica. Non ten cotas de acceso nin custos mensuais de subscrición. Ao seleccionar esta extensión configurarase a túa tenda para que use rands sudafricanos como a moeda seleccionada.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
gl_ES: A clásica silueta da xerra de cristal retro complementa sen esforzo calquera ambiente, convertíndoa na elección ideal para servir bebidas con estilo.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
gl_ES: A URL da icona (relación de aspecto cadrada)

en: The URL of the image.
gl_ES: A URL da imaxe.

en: The URL of the link.
gl_ES: A URL do ligazón.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
gl_ES: A URL da icona do método de pago ou unha imaxe SVG con codificación base64.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
gl_ES: A URL da icona do provedor (relación de aspecto cadrada: 72 px por 72 px).

en: The URL of the provider image.
gl_ES: A URL da imaxe do provedor.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
gl_ES: A URL da túa páxina %s (xunto co ID da páxina).

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
gl_ES: A ligazón para publicar e desactivar a conta de proba para a pasarela de pago.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
gl_ES: A ligazón para publicar e restablecer a integración do provedor.

en: The URL to attach the suggestion.
gl_ES: A URL para axuntar a suxerencia.

en: The URL to dismiss the incentive.
gl_ES: A URL para descartar o incentivo.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
gl_ES: A URL para realizar a precarga da posta en marcha da pasarela de pagos.

en: The URL to hide the suggestion.
gl_ES: A URL para ocultar a suxerencia.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
gl_ES: A URL para iniciar/continuar a incorporación coa pasarela de pago.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
gl_ES: A URL da páxina de axustes da pasarela de pago.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
gl_ES: A URL dos termos e condicións do incentivo.

en: The URL to use for the action.
gl_ES: A URL que se utilizará para a acción.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
gl_ES: A URL onde a carga do webhook é entregada.

en: The URL where the webhook was delivered.
gl_ES: A URL onde se enviou o webhook.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
gl_ES: Xa non é necesario o plugin de axuda para WooCommerce. <a href="%s">Xestiona as subscricións</a> desde a pestana de extensións no seu lugar.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
gl_ES: O plugin Legacy REST API de WooCommerce en execución neste sitio.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
gl_ES: A REST API de WooCommerce permite a aplicacións externas ver e xestionar os datos da tenda. O acceso só permítese a aqueles que teñan claves do API válidas.

en: The action type to determine how to use the URL.
gl_ES: O tipo de acción para determinar como usar a URL.

en: The action's schedule frequency.
gl_ES: Frecuencia de programación da acción.

en: The active incentive for the provider.
gl_ES: O incentivo activo para o provedor.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
gl_ES: A versión activa de WooCommerce non é compatible coa limpieza de caché dos modelos.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «action label» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «action name» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note content prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «content» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
gl_ES: A propiedade «content_data» da nota de administracion debe ser unha instancia de stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «date» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
gl_ES: O deseño da nota de administrador ten un valor de referencia incorrecto.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «locale» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note name prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «name» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note source prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «source» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
gl_ES: A propiedade «status» (%s) da nota de administración non é un dos estados compatibles.

en: The admin note status prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «status» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note title prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «title» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
gl_ES: A propiedade «type» (%s) da nota de administración non está entre os tipos compatibles.

en: The admin note type prop cannot be empty.
gl_ES: A propiedade «type» da nota de administración non pode estar baleira.

en: The admin note type prop is deprecated.
gl_ES: A propiedade type de nota de administración está obsoleta.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
gl_ES: Os webhooks de WooCommerce que se vexan afectados <b>non</b> se eliminarán e atribuiranse ao ID de usuario 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
gl_ES: A cantidade de desconto. Sempre debe ser numérico, aínda que se defina unha porcentaxe.

en: The amount of tax charged.
gl_ES: O importe de impostos cargado.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
gl_ES: A cantidade de tempo (en segundos) que o teu sitio vai a consumir nunha soa operación antes de esgotarse o tempo de espera (para evitar bloqueos de servidor)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
gl_ES: A cantidade na que se incrementan as cantidades. A cantidade debe ser un múltiplo deste valor.

en: The assigned attribute.
gl_ES: O atributo asignado.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
gl_ES: O ID do atributo, ou 0 se o atributo non está baseado nunha taxonomía.

en: The attribute name.
gl_ES: O nome do atributo.

en: The attribute taxonomy name.
gl_ES: O nome do atributo da taxonomía.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
gl_ES: A taxonomía de atributos, ou nulo se o atributo non está baseado nunha taxonomía.

en: The available actions for the step.
gl_ES: As accións dispoñibles para o paso.

en: The backup datastore does not support updating orders.
gl_ES: O almacén de datos de copia de seguridade non admite a actualización de pedidos.

en: The badge label for the incentive.
gl_ES: A etiqueta identificativa do incentivo.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
gl_ES: A páxina base tamén se pode utilizar nos <a href="%s">enlaces permanentes dos teus produtos</a>.

en: The bearer token that ChatGPT uses to authenticate checkout requests.
gl_ES: O token do portador que utiliza ChatGPT para autenticar as solicitudes de pago.

en: The call to action label for the incentive.
gl_ES: A etiqueta de chamada á acción do incentivo.

en: The callback_url needs to be over SSL
gl_ES: A callback_url necesita estar en SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
gl_ES: O carriño encheuse con artigos dos teus pedidos anteriores.

en: The cart item product or variation ID.
gl_ES: O ID do produto ou a variación no carriño.

en: The category of the suggestion.
gl_ES: A categoría da suxerencia.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
gl_ES: Os cambios que fixeches perderanse se deixas esta páxina.

en: The checkout session ID (Cart-Token JWT).
gl_ES: O ID da sesión de pago (Cart-Token JWT).

en: The chosen rate ID for the package.
gl_ES: O ID da tarifa elixida para o paquete.

en: The city in which your business is located.
gl_ES: A cidade na que está situado o teu negocio.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
gl_ES: A solicitude perdeuse. Abortando o proceso actual en lotes.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
gl_ES: A clase %1$s ofrecida polo filtro %2$s debe implementar %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
gl_ES: A clase adxunta a "woocommerce_queue_class" non implementa a interfaz WC_Queue_Interface. Usarase no seu lugar a clase %s por defecto.

en: The comment has already been trashed.
gl_ES: O comentario xa está na papeleira.

en: The comparison operator to use for total filtering.
gl_ES: O operador de comparación que se utilizará para o filtrado total.

en: The content of the review.
gl_ES: O contido da valoración.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
gl_ES: O ID de contexto para o que excluír o incentivo. Se non se proporciona, excluirase o incentivo para todos os contextos.

en: The corresponding plugin details of the provider.
gl_ES: Os datos do plugin correspondiente do provedor.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
gl_ES: O país, rexión ou provincia, se o houbese, no que está situado o teu negocio.

en: The coupon code already exists
gl_ES: O código do cupón xa existe

en: The coupon code cannot be empty.
gl_ES: O código do cupón non pode estar vacío.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
gl_ES: O cupón caducará as 00:00:00 desta data.

en: The coupon's unique code.
gl_ES: O código único do cupón.

en: The coupons unique code.
gl_ES: O código único dos cupóns.

en: The current language used by WordPress. Default = English
gl_ES: O idioma actual utilizado por WordPress. Por defecto = Inglés

en: The current status of the step.
gl_ES: O estado actual do paso.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
gl_ES: O custo personalizado dos bens vendidos restablecerase aos seus valores por defecto en todas as variacións. Queres continuar?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
gl_ES: O pago do cliente fallou ou foi rexeitado e non se realizou ningún pago.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
gl_ES: O proceso de actualización da base de datos execútase en segundo plano e pode levar un anaco, así que se paciente. Os usuarios avanzados poden actualizar de xeito alternativo via %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
gl_ES: A versión da base de datos para WooCommerce. Esta debe ser a mesma que a túa versión de WooCommerce.

en: The date of the customer last order, as GMT.
gl_ES: A data do último pedido do cliente, en GMT.

en: The date of the download, as GMT.
gl_ES: A data da descarga, en GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
gl_ES: A data da descarga, na zona horaria do sitio.

en: The date the coupon expires, as GMT.
gl_ES:  A data de caducidade do cupón, en GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
gl_ES: A data de caducidade do cupón, na zona horaria do sitio.

en: The date the coupon was created, as GMT.
gl_ES: A data de creación do cupón, en GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que se creou o cupón, na zona horaria do sitio.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
gl_ES: A data do último cambio do cupón, en GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o cupón se modificou por última vez, na zona horaria do sitio.

en: The date the customer was created, as GMT.
gl_ES: A data de creación do cliente, en GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o cliente foi creado, na zona horaria do sitio.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
gl_ES: A data da última modificación do cliente, en GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o cliente foi modificado por última vez, na zona horaria do sitio,

en: The date the fulfillment was deleted.
gl_ES: A data na que o pedido foi eliminado.

en: The date the fulfillment was last updated.
gl_ES: A data na que se creou o pedido.

en: The date the image was created, as GMT.
gl_ES: A data na que a imaxe foi creada, segundo horario GMT

en: The date the image was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que a imaxe foi creada, na zona horaria do sitio.

en: The date the image was last modified, as GMT.
gl_ES: A data na que a imaxe foi modificada por última vez, segundo horario GMT

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que a imaxe foi modificada por última vez, na zona horaria do sitio.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o produto se pediu por última vez, na zona horaria do sitio.

en: The date the order note was created, as GMT.
gl_ES: A data en que se creou a nota do pedido, en GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que a nota do pedido foi creada, na zona horaria do sitio.

en: The date the order refund was created, as GMT.
gl_ES: A data na que se creou o reembolso do pedido, en formato GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o reembolso do pedido foi creado, na zona horaria do sitio.

en: The date the order was completed, as GMT.
gl_ES: A data na que se completou o pedido, en GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que se completou o pedido, na zona horaria do sitio.

en: The date the order was created, as GMT.
gl_ES: A data na que se creou o pedido, en GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o pedido foi creado, na zona horaria do sitio.

en: The date the order was last modified, as GMT.
gl_ES: A data da última modificación no pedido, en GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o pedido se modificou por última vez, na zona horaria do sitio.

en: The date the order was paid, as GMT.
gl_ES: A data na que se pagou o pedido, en GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que se pagou o pedido, na zona horaria do sitio.

en: The date the product was created, as GMT.
gl_ES: A data de creación do produto, en GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que foi creado o produto, na zona horaria do sitio.

en: The date the product was last modified, as GMT.
gl_ES: A data da última modificación do produto, en GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que o produto foi modificado por última vez, na zona horaria do sitio.

en: The date the refund was created, as GMT.
gl_ES: A data na que se creou o reembolso, en GMT.

en: The date the refund was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que se creou o reembolso, na zona horaria do sitio.

en: The date the report end, as GMT.
gl_ES: A data de fin do informe, en GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
gl_ES: A data de fin do informe, na zona horaria do sitio.

en: The date the report start, as GMT.
gl_ES: A data de inicio do informe, en GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
gl_ES: A data de inicio do informe, na zona horaria do sitio.

en: The date the review was created, as GMT.
gl_ES: A data na que a revisión foi creada, segundo horario GMT

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
gl_ES: A data de creación da valoración, na zona horaria do sitio en formato lexible polos humanos.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que foi creada a valoración, na zona horaria do sitio.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que a variación foi creada, na zona horaria do sitio.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que a variación foi modificada por última vez, na zona horaria do sitio.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
gl_ES: A data en que se rexistrou a entrega do webhook, en GMT

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que se rexistrou a entrega do webhook, na zona horaria do sitio.

en: The date the webhook was created, as GMT.
gl_ES: A data en que se creou o webhook, en GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que se creou o webhook, na zona horaria do sitio.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
gl_ES: A data na que se modificou por última vez o webhook, en GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
gl_ES: A última data de modificación do webhook, na zona horaria do sitio.

en: The date when download access expires, as GMT.
gl_ES: A data de caducidade do acceso á descarga, en GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
gl_ES: A data na que caduca o acceso á descarga, na zona horaria do sitio.

en: The date you provided is invalid.
gl_ES: A data que escribiches non é válida.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
gl_ES: A data/hora na que se programa(ou) a execución da acción.

en: The decimal separator of displayed prices.
gl_ES: Isto establece o separador decimal dos prezos mostrados.

en: The default timezone for your server.
gl_ES: A zona horaria por defecto para o teu servidor.

en: The delivery duration, in seconds.
gl_ES: A duración do envío, en segundos.

en: The description of the category.
gl_ES: A descrición da categoría.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
gl_ES: A descrición do método de pago. Pode conter HTML básico.

en: The description of the provider.
gl_ES: A descrición do provedor.

en: The description of the suggestion.
gl_ES: A descrición da suxerencia.

en: The details for a recommended payment method.
gl_ES: Os detalles dun método de pago recomendado.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
gl_ES: O tipo de desconto do cupón (p. ex. unha porcentaxe ou unha cantidade fixa)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
gl_ES: A lista de descartes do incentivo. Cada entrada de descarte inclúe un contexto e unha marca temporal. A entrada `todos` significa que o incentivo se descartou en tódolos contextos.

en: The display name of the email template.
gl_ES: O nome visible do modelo de correo electrónico.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
gl_ES: El ficheiro descargable %1$s non pode utilizarse porque non é de un tipo permitido. Os tipos permitidos inclúen: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
gl_ES: O arquivo descargable %s non pode utilizarse porque non existe no servidor, ou non se encontra nun directorio aprobado. Ponte en contacto cun administrador do sitio para obter axuda. %2$sMás información.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
gl_ES: O arquivo descargable %s non se pode utilizar, xa que se desactivou.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
gl_ES: A extensión eWAY para WooCommerce permíteche recibir pagos directamente por cartón de crédito na túa tenda sen redirixir aos teus clientes a outro sitio para facer o pago.

en: The email ID to recreate the post for.
gl_ES: O ID de correo electrónico para o que recrear a entrada.

en: The email address for the customer.
gl_ES: Enderezo de correo do cliente.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
gl_ES: O enderezo de correo electrónico proporcionado non coincide co enderezo de correo electrónico deste pedido.

en: The email type to get subject for.
gl_ES: O tipo de correo electrónico do que se obterá o asunto.

en: The email type to preview.
gl_ES: O tipo de correo electrónico que se vai a previsualizar.

en: The entity ID is required.
gl_ES: O ID da entidade é obrigatorio.

en: The entity type must be "order".
gl_ES: O tipo de entidade debe ser «Pedido».

en: The extension %s has been deactivated successfully.
gl_ES: A extensión %s foi desactivada con éxito.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
gl_ES: O campo %1$s non é válido para a ubicación %2$s.

en: The field %s is invalid.
gl_ES: O campo %s non é válido.

en: The field %s is required.
gl_ES: O campo %s é obrigatorio.

en: The file does not exist, please try again.
gl_ES: O arquivo non existe, inténtao de novo, por favor.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
gl_ES: O arquivo está baleiro ou utiliza unha codificación diferente a UTF-8, por favor, téntao de novo cun novo arquivo.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
gl_ES: O/os seguinte/s complementos(s) activo/s non declararon compatibilidade con WooCommerce %s aínda e deberías actualizalos e revisalos algo máis antes de proceder:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
gl_ES: Os seguintes enderezos utilizaranse por defecto na páxina de pago.

en: The following note has been added to your order:
gl_ES: Engadiuse a seguinte nota o teu pedido:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
gl_ES: As seguintes opcións afectan a como se mostran os prezos na tenda.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
gl_ES: Os seguintes complementos instalaranse e activaranse para ti:

en: The following problems were found:
gl_ES: Encontráronse os seguintes problemas:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
gl_ES: O asistente a continuación axudarache a configurar a túa tenda e empezar a funcionar rapidamente.

en: The font face family name is required.
gl_ES: O nome da familia de fontes é obrigatorio.

en: The font face font style is required.
gl_ES: Requírese o estilo de fonte da tipografía de fonte.

en: The font face src is required.
gl_ES: É necesario a orixe (src) do tipo de letra.

en: The font face weight is required.
gl_ES: Requírese o grosor da tipografía de fonte.

en: The font family name is required.
gl_ES: Requírese o nome da familia de fontes.

en: The font family preview is required.
gl_ES: Requírese a vista previa da familia de fontes.

en: The fulfillment items should be an array.
gl_ES: Os artigos do pedido deben ser unha matriz.

en: The fulfillment should contain at least one item.
gl_ES: O pedido debe conter polo menos un artigo.

en: The fulfillment status of the order.
gl_ES: O estado de cumprimento do pedido.

en: The general state of the onboarding process.
gl_ES: O estado xeral do proceso de incorporación.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
gl_ES: O estado xeral do provedor en relación ao seu procesamento de pagos.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
gl_ES[0]: O grupo "%s" non existe.

en: The group of order note.
gl_ES: O grupo de notas do pedido.

en: The homepage URL of your site.
gl_ES: A URL da páxina de inicio do teu sitio.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
gl_ES: A páxina de inicio é un dos puntos de entrada máis importantes da túa tienda. Cando se fai ben, pode levar a conversións maiores e a participación. Non olvides personalizar a páxina de inicio que creamos para a túa tenda durante a integración.

en: The id for the resource.
gl_ES: O ID para o recurso.

en: The image of the note, if any.
gl_ES: A imaxe da nota, se a hai.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
gl_ES: Erro ao subir a imaxe: «%s», creando o produto sen imaxe

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
gl_ES: A descrición do incentivo. Pode conter HTML de estilo.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
gl_ES: O ID da promoción do incentivo. Ests ID debe introducirse no fluxo da incorporación.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
gl_ES: O título do incentivo. Pode conter HTML de estilo.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
gl_ES: O ID único do incentivo. Este ID debe utilizarse para as baixas incentivadas.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
gl_ES: As descargas indicadas desactiváronse (ubicación ou tipo de arquivo non válidos, %1$smáis información%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
gl_ES: A versión instalada do tema activo actualmente.

en: The installed version of the parent theme.
gl_ES: A versión instalada do tema pai.

en: The item product or variation ID.
gl_ES: O ID de produto ou de variación do artigo.

en: The item type.
gl_ES: O tipo de elemento.

en: The key of the meta data.
gl_ES: A clave dos metadatos.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
gl_ES: A clave que se usará cando se trate dos servizos de xeolocalización de MaxMind. Podes ler como xerar unha na <a href="%1$s">documentación de integración coa xeolocalización de MaxMind</a>.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
gl_ES: O maior tamaño de arquivo que pode estar contido nun só post.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
gl_ES: O tamaño máximo de arquivo que se pode subir á túa instalación de WordPress.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
gl_ES: O deseño da nota (p. ex. banner, miniatura, plano).

en: The legacy REST API is NOT enabled
gl_ES: A Legacy REST API NON está habilitada

en: The legacy REST API is enabled
gl_ES: A API REST herdada está habilitada

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
gl_ES: A ligazón para desactivar a conta de proba para a pasarela de pago.

en: The link to dismiss the incentive.
gl_ES: A ligazón para descartar o incentivo.

en: The link to hide the suggestion.
gl_ES: A ligazón para ocultar a suxerencia.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
gl_ES: A ligazón para marcar a suxerencia como adxunta. Debe chamarse cando se instala unha extensión.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
gl_ES: A ligazón para restablecer o estado/conta do provedor e reiniciar a integración.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
gl_ES: A ligazón á páxina de axustes da pasarela de pago.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
gl_ES: A lista de detalles dos métodos de pago recomendados para a pasarela de pago.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
gl_ES: A lista de suxestións, excluíndo as que forman parte da lista de provedores.

en: The location argument must be a string.
gl_ES: O argumento de ubicación debe ser unha cadea.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
gl_ES: O argumento de ubicación debe ser un código de país ISO3166 alpha-2 válido.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
gl_ES: Ubicación na que se debe almacenar a base de datos de MaxMind. Por defecto, a integración gardará automaticamente a base de datos aquí.

en: The logging handler class.
gl_ES: Clase de controlador do rexistro.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
gl_ES: A relación lóxica entre atributos ao filtrar entre varios á vez.

en: The management details of the provider.
gl_ES: Os datos de xestión do provedor.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
gl_ES: A canle de márketing á que pertence este tipo de campaña.

en: The maximum allowed setting is %d
gl_ES: O axuste máximo permitido é %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
gl_ES: A cantidade máxima de memoria (RAM) que o teu sitio pode utilizar ao mesmo tempo.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
gl_ES: O número máximo de artigos individuais ao que pode aplicarse este cupón ao usar descontos en produtos. Déixao en branco para que se aplique a todos os artigos válidos do carriño.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
gl_ES: O número máximo de variables que o teu servidor pode utilizar en cada función para evitar sobrecargas.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
gl_ES: A cantidade máxima permitida no carriño para o artigo desta liña.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
gl_ES: A cantidade máxima de &quot;%1$s&quot; permitida no carriño é de %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
gl_ES: A cantidade máxima que se pode engadir ao carriño.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
gl_ES: O máximo gastado para o cupón «%1$s» é %2$s.

en: The meta data array.
gl_ES: A matriz de metadatos.

en: The meta data object.
gl_ES: O obxecto de metadatos.

en: The meta key to delete.
gl_ES: A clave de metadatos a eliminar.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
gl_ES: O valor de metadatos metaboxhidden_product dos metadatos dos usuarios.

en: The minimum allowed setting is %d
gl_ES: O axuste mínimo permitido é %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
gl_ES: A cantidade mínima permitida no carriño para o artigo desta liña.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
gl_ES: A cantidade mínima de &quot;%1$s&quot; permitida no carriño é de %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
gl_ES: A cantidade mínima que se pode engadir ao carriño.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
gl_ES: Nivel de gravidade mínimo dos rexistros que se almacenarán.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
gl_ES: O mínimo gastado para o cupón «%1$s» é %2$s.

en: The name of the current active theme.
gl_ES: O nome do tema activo actualmente.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
gl_ES: O nome da canle de márketing á que pertence este tipo de campaña.

en: The name of the parent theme.
gl_ES: O nome do tema pai.

en: The name of the tax.
gl_ES: O nome do imposto.

en: The name of your physical store.
gl_ES: O nome da túa tenda física.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
gl_ES: A seguinte cola empezará a procesarse en aproximadamente %d segundos.

en: The number of days log entries are retained.
gl_ES: Número de días que se conservan as entradas do rexistro.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
gl_ES: O número de decimais que se mostran nos prezos mostrados.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
gl_ES: A cantidade de resultados de busca acadou o límite de %s. Proba a refinar a túa busca.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
gl_ES: A cantidade de páxinas únicas vistas polo cliente antes de facer este pedido.

en: The object cannot be deleted.
gl_ES: O obxecto non se pode borrar.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
gl_ES: O obxecto non se pode enviar á papeleira. Aplica '%s' para borralo.

en: The object has already been trashed.
gl_ES: O obxecto xa está na papeleira.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
gl_ES: A extensión oficial de Razorpay para WooCommerce permíteche aceptar pagos con tarxetas de crédito, débito, netbanking, carteiras e UPI.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
gl_ES: A ligazón de precarga da posta en marcha da pasarela de pagos.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
gl_ES: O ID do paso de incorporación non é válido: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
gl_ES: No paso de incorporación faltan as entradas obrigatorias: %s

en: The onboarding steps in case this provider supports native in-context onboarding.
gl_ES: Os pasos da posta en marcha no caso de que este provedor soporte a posta en marcha nativa en contexto.

en: The onboarding steps.
gl_ES: Os pasos de incorporación.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
gl_ES: As opcións son &quot;activo&quot; (entrega de carga útil), &quot;En pausa&quot; (non entrega), ou &quot;Deshabilitado&quot; (non entrega debido a erros na entrega).

en: The order ID is required.
gl_ES: O ID do pedido é obrigatorio.

en: The order ID that notes belong to.
gl_ES: O ID do pedido ao que pertencen as notas.

en: The order ID to process during checkout.
gl_ES: O ID do pedido a procesar durante o pagamento.

en: The order ID.
gl_ES: ID de pedido.

en: The order details screen is easy to use.
gl_ES: A pantalla de detalles do pedido é fácil de usar.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade da pantalla de detalles do pedido cumpre coas miñas necesidades.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
gl_ES: Recibiuse o pedido, pero non se realizou ningún pago. Os pedidos con pago pendente xeralmente están á espera da acción do cliente.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
gl_ES: O pedido está á espera da confirmación do pago. O stock reduciuse, pero debes confirmar o pago.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
gl_ES: O total do pedido actualizouse. Por favor, confirma o teu pedido facendo clic no botón de «Realizar pedido» da parte inferior da páxina

en: The order value must be an integer.
gl_ES: O valor do pedido debe ser un número enteiro.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
gl_ES: O cliente ou un administrador cancelou o pedido.

en: The ordered offline payment methods providers list.
gl_ES: A lista ordenada de provedores de métodos de pago sen conexión.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
gl_ES: A lista de provedores ordenada. Inclúe as pasarelas de pago rexistradas, suxerencias e a entrada do grupo de métodos de pago sen conexión. Os métodos de pago individuais sen conexión están separados.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
gl_ES: O argumento de ordenación debe ser un obxecto co IDs de provedor como claves e valores numéricos como valores.

en: The ordering argument must be an object.
gl_ES: O argumento de ordenación debe ser un obxecto.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
gl_ES: Os grans de café ecolóxico son unha revelación. Cada sorbo é como unha viaxe. Os accesorios belamente elaborados engaden un toque de elegancia ao meu fogar.

en: The parent theme developers URL.
gl_ES: URL dos desenvolvedores do tema pai.

en: The payment gateway for this order does not exist.
gl_ES: A pasarela de pago deste pedido non existe.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
gl_ES: A pasarela de pago deste pedido non é compatible con reembolsos automáticos.

en: The plugin could not be activated.
gl_ES: Non se puido activar o plugin.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
gl_ES: Non se puido activar o plugin da túa subscrición.

en: The plugin for your subscription has been activated.
gl_ES: O plugin da túa subscrición activouse.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
gl_ES: O arquivo principal do plugin. É unha ruta relativa ao directorio de plugins.

en: The position of the currency symbol.
gl_ES: A posición do símbolo de moeda.

en: The post ID of the generated email post.
gl_ES: O ID de entrada da entrada de correo electrónico xerada.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
gl_ES: O código postal, se o houbese, no que está situado o teu negocio.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
gl_ES: O estado previo do pedido %1$d («%2$s») non é válido. Non se puido restaurar.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
gl_ES: O estado previo do pedido %1$d («%2$s») non é válido. Restaurouse ao estado de «pendente» no seu lugar.

en: The priority of the category.
gl_ES: A prioridade da categoría.

en: The priority of the suggestion.
gl_ES: A prioridade da suxerencia.

en: The product category details screen is easy to use.
gl_ES: A pantalla de detalles da categoría do produto é fácil de usar.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade da pantalla de detalles da categoría do produto cumpre coas miñas necesidades.

en: The product creation screen is easy to use.
gl_ES: A pantalla de creación de produtos é fácil de usar.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade da pantalla de creación de produtos cumpre coas miñas necesidades.

en: The product import process is easy to complete.
gl_ES: O proceso de importación de produtos é fácil de completar.

en: The product import process meets my needs.
gl_ES: O proceso de importación de produtos cumpre coas miñas necesidades.

en: The product review cannot be deleted.
gl_ES: Non pode borrarse a valoración do produto.

en: The product review does not support trashing.
gl_ES: A valoración do produto non se pode enviar á papeleira.

en: The product tag details screen is easy to use.
gl_ES: A pantalla de detalles da etiqueta do produto é fácil de usar.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade da pantalla de detalles da etiqueta do produto cumpre coas miñas necesidades.

en: The product update process is easy to complete.
gl_ES: O proceso de actualización de produtos é fácil de completar.

en: The product update process meets my needs.
gl_ES: O proceso de actualización de produtos cumpre coas miñas necesidades.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
gl_ES: O produto co SKU (%1$s) que estás intentando insertar xa está na táboa de busca

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
gl_ES: A ligazón de pago proporcionada estaba desactualizada ou non era válida. Non se engadiu ningún produto ao carriño.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
gl_ES: O enderezo de correo electrónico proporcionado (%s) non é válido. Por favor, proporciona un enderezo de correo electrónico válido

en: The provided email address is not valid
gl_ES: O enderezo de correo electrónico proporcionado non é válido

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
gl_ES: O xestor ofrecido %1$s non inclúe %2$s.

en: The provided phone number is not valid
gl_ES: O número de teléfono proporcionado non é válido

en: The provided postcode / ZIP is not valid
gl_ES: O código postal proporcionado non é válido

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
gl_ES: A provincia proporcionada (%1$s) non é válida. Debe ser unha das seguintes: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
gl_ES: O ID do provedor debe ser unha cadea con unicamente letras ASCII, díxitos, barras baixas e guións.

en: The provider class for gateway ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
gl_ES: A clase de provedor para o ID da pasarela «%s» debe ampliar a clase PaymentGateway.

en: The provider class for payment extension suggestion ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
gl_ES: A clase de provedor para a suxerencia de extensión de pago ID «%s» debe ampliar a clase PaymentGateway.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
gl_ES: A cantidade de &quot;%1$s&quot; non se pode cambiar

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
gl_ES: A cantidade de &quot;%1$s&quot; debe ser un múltiplo de %2$s

en: The rate at which tax is applied.
gl_ES: O tipo ao que se aplica o imposto.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
gl_ES: A ruta relativa do paso que se usará na navegación frontend.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
gl_ES: Non se puido activar o plugin `%s`  solicitado.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
gl_ES: O plugin solicitado `%s` non se puido instalar.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
gl_ES: O plugin solicitado `%s` non se puido instalar. Fallou na chamada á API do plugin.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
gl_ES: O plugin «%s» solicitado non se puido instalar. A instalación do actualizador fallou.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
gl_ES: O plugin «%s» solicitado aínda non se instalou.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
gl_ES: O tema solicitado `%s` non se puido instalar.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
gl_ES: O tema solicitado `%s` non se puido instalar. Fallou na chamada á API do tema.

en: The requested theme could not be activated.
gl_ES: O tema solicitado non se puido activar.

en: The resource cannot be deleted.
gl_ES: O recurso non se pode borrar.

en: The response body from the receiving server.
gl_ES: O corpo da resposta do servidor receptor.

en: The response message.
gl_ES: A mensaxe de resposta.

en: The root URL of your site.
gl_ES: A URL raíz do teu sitio.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
gl_ES: A oferta comenzará ás 00:00:00 da data «Dende» e terminará ás 23:59:59 da data «Hasta»

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
gl_ES: A característica de busca en WooCommerce é fácil de usar.

en: The search's functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade de busca cumpre coas miñas necesidades.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
gl_ES: A clave secreta emprégase para xerar un hash do webhook entregado e ofrecido nas cabeceiras da petición.

en: The selected product is invalid.
gl_ES: O produto elixido non é válido.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
gl_ES: O produto seleccionado non é unha variación de %2$s, por favor, elixe opcións do produto visitando <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
gl_ES: Os axustes de este tamaño de imaxe desactiváronse porque os seus valores foron substituídos por un filtro.

en: The settings screen is easy to use.
gl_ES: A pantalla de axustes é fácil de usar.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
gl_ES: A funcionalidade da pantalla de axustes cumpre coas miñas necesidades.

en: The shipping provider.
gl_ES: O provedor de envío.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
gl_ES: A descrición breve do incentivo. Pode conter HTML de estilo.

en: The size of the log directory.
gl_ES: O tamaño do directorio de rexistro.

en: The slug for the resource.
gl_ES: O slug do recurso.

en: The slug of the containing entity.
gl_ES: O slug da entidade contedora.

en: The slug of the plugin.
gl_ES: O slug do plugin.

en: The sort order of the payment method.
gl_ES: A orde de clasificación do método de pago.

en: The sort order of the provider.
gl_ES: A orde de clasificación do provedor.

en: The specific chart this stat referrers to.
gl_ES: O gráfico específico ao que se refire esta estatística.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
gl_ES: A categoría especificada para as recomendacións non é válida: Valores permitidos: «channels», «extensions».

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
gl_ES: A ligazón de incorporación de inicio/continuación da pasarela de pago.

en: The state of the onboarding process.
gl_ES: O estado do proceso de incorporación.

en: The status of the containing entity.
gl_ES: O estado da entidade contedora.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
gl_ES: O estado do cupón. Sempre debe ser borrador, publicado ou pendente de revisión

en: The status of the fulfillment.
gl_ES: O estado do pedido.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
gl_ES: O estado da nota (p.ex. sen activar, activa).

en: The status of the plugin.
gl_ES: O estado do plugin.

en: The step definition to import
gl_ES: A definición do paso que debe importarse

en: The steps that are required to be completed before this step.
gl_ES: Os pasos que deben completarse antes deste paso.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
gl_ES: Non se actualizou o inventario debido a que o valor cambiou mentres se modificaba. O produto %1$d ten %2$d existencias no inventario.

en: The street address for your business location.
gl_ES: O enderezo da rúa da localización do teu negocio.

en: The suggestion ID matching this provider.
gl_ES: O ID de suxerencia que corresponde a este provedor.

en: The suggestion categories.
gl_ES: As categorías de suxerencias.

en: The tags associated with the provider.
gl_ES: As etiquetas asociadas ao provedor.

en: The tags associated with the suggestion.
gl_ES: As etiquetas asociadas á suxerencia.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
gl_ES: O ID do termo, ou 0 se o atributo non é un atributo global.

en: The term name.
gl_ES: O nome do termo.

en: The term slug.
gl_ES: O slug do termo.

en: The theme developers URL.
gl_ES: URL dos desenvolvedores do tema.

en: The theme you are currently using is not compatible.
gl_ES: O tema que estás usando actualmente non é compatible.

en: The thousand separator of displayed prices.
gl_ES: O separador de miles dos prezos mostrados.

en: The title of the category.
gl_ES: O título da categoría.

en: The title of the order note group.
gl_ES: O título do grupo de notas do pedido.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
gl_ES: O título do método de pago. Non inclúe etiquetas HTML.

en: The title of the provider.
gl_ES: O título do provedor.

en: The title of the suggestion.
gl_ES: O título da suxerencia.

en: The total size of the files in the log directory.
gl_ES: Tamaño total dos arquivos do directorio de rexistro.

en: The tracking URL.
gl_ES: Ligazón de seguimento.

en: The tracking number details response.
gl_ES: A resposta dos detalles do número de seguimento.

en: The tracking number to look up.
gl_ES: O número de seguimento a buscar.

en: The tracking number.
gl_ES: O número de seguimento.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
gl_ES: O tipo de entidade para a que se crea o pedido.

en: The type of entity for which the fulfillment is created. Must be "order".
gl_ES: O tipo de entidade para a que se creou o pedido. Debe ser «Pedido».

en: The type of onboarding process the provider supports.
gl_ES: O tipo de proceso de incorporación que admite o provedor.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
gl_ES: O tipo de provedor de pago. Utilízao para diferenciar entre os distintos elementos da lista e determinar o seu uso previsto.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
gl_ES: O tipo de entidade contedora. Habitualmente adoita ser un plugin normal, pero tamén podería ser unha entidade non estándar, como un tema ou un plugin imprescindible do usuario.

en: The type of the link.
gl_ES: O tipo de ligazón.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
gl_ES: O tipo de nota (p.ex. erro, advertencia, etc.).

en: The type of the plugin.
gl_ES: O tipo de plugin.

en: The type of the suggestion.
gl_ES: O tipo de suxerencia.

en: The unique identifier for the category.
gl_ES: O identificador único da categoría.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
gl_ES: O identificador único do tipo de campaña de márketing.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
gl_ES: O identificador único da campaña de márketing.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
gl_ES: O identificador único da canle de márketing á que pertence esta campaña.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
gl_ES: O identificador único para os metadatos. Establece '0' para novos rexistros.

en: The unique identifier for the payment method.
gl_ES: O identificador único do método de pago.

en: The unique identifier for the provider.
gl_ES: O identificador único do provedor.

en: The unique identifier for the step.
gl_ES: O identificador único do paso.

en: The unique identifier for the suggestion.
gl_ES: O identificador único da suxerencia.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
gl_ES: O identificador único da canle de márketing á que pertence este tipo de campaña.

en: The unit lengths are defined in for this country.
gl_ES: As unidades de lonxitude definidas para este país.

en: The unit weights are defined in for this country.
gl_ES: As unidades de peso definidas para este país.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
gl_ES: O punto de entrada máis avanzado desde o que o vendedor entrou no fluxo de incorporación.

en: The user associated with this API key no longer exists.
gl_ES: O usuario asociado a esta clave de API xa non existe.

en: The value of the meta data.
gl_ES: O valor dos metadatos.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
gl_ES: Non se admite o tipo de valor para a coincidencia parcial JSON. Debe ser enteiro, booleano, dobre ou cadea. Proporcionouse o tipo %s.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
gl_ES: A versión de MySQL instalada no teu servidor de aloxamento.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
gl_ES: A versión de PHP instalada no teu servidor de aloxamento.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
gl_ES: A versión de WooCommerce instalada no teu sitio.

en: The version of WordPress installed on your site.
gl_ES: A versión de WordPress instalada no teu sitio.

en: The version of cURL installed on your server.
gl_ES: A versión de cURL instalada no teu servidor.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
gl_ES: As opcións favoritas do mundo de compra agora e paga despois e moitas máis están ao alcance da túa man con WooPayments: todo desde un escritorio, sen necesidade de múltiples extensións e accesos.

en: Theme
gl_ES: Tema

en: Theme author URL.
gl_ES: URL do autor do tema.

en: Theme installation message.
gl_ES: Mensaxe de instalación do tema.

en: Theme installation status.
gl_ES: Estado da instalación do tema.

en: Theme name.
gl_ES: Nome do tema.

en: Theme slug.
gl_ES: Slug do tema.

en: Theme status.
gl_ES: Estado do tema.

en: Theme type
gl_ES: Tipo de tema

en: Theme version.
gl_ES: Versión do tema.

en: Theme.
gl_ES: Tema.

en: Themes
gl_ES: Temas

en: There are currently no logs to view.
gl_ES: Actualmente non hai rexistros para ver.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
gl_ES: Hai problemas no entorno ou na configuración da tenda que están bloqueando o progreso. Por favor, resólveos antes de proceder.

en: There are no currencies matching these parameters.
gl_ES: Nome do tipo de cupón

en: There are no locations matching these parameters.
gl_ES: Non hai ubicacións que coincidan con estes parámetros.

en: There are no notes yet.
gl_ES: Aínda non hai notas.

en: There are no orders to sync, aborting.
gl_ES: Non hai ningún pedido para migrar, procédese a abortar.

en: There are no orders to verify, aborting.
gl_ES: Non hai ningún pedido para verificar, procédese a abortar.

en: There are no product reviews yet.
gl_ES: Ainda non hai valoracións.

en: There are no reviews yet.
gl_ES: Aínda non hai valoracións.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
gl_ES: Non hai opcións de envío dispoñibles. Por favor, asegúrate de que introduciches correctamente o teu enderezo, ou contactar con nós se precisas axuda.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
gl_ES: Non hai suficientes %s en existencias. Por favor, reduce as cantidades no teu carriño.

en: There are orders pending sync.
gl_ES: Hai pedidos pendentes de sincronización.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
gl_ES: Hai algúns problemas cos artigos do teu carriño. Por favor, volve á páxina do carriño e resolve los problemas antes de pagar.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
gl_ES: Hai demasiados %s no carriño. Só se pode comprar 1. Por favor, reduce a cantidade no teu carriño.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
gl_ES: Hai demasiados %s no carriño. Só se pode comprar 1. Por favor, reduce as cantidades no teu carriño.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
gl_ES: Hai demasiados procesos concurrentes en lote, pero forzouse a execución para que continue.

en: There are too many concurrent batches.
gl_ES: Hai demasiados procesos concurrentes no lote.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
gl_ES[0]: Hai %1$d pedido para migrar.
gl_ES[1]: Hai %1$d pedidos para migrar.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
gl_ES[0]: Hai %1$d pedido para verificar.
gl_ES[1]: Hai %1$d pedidos para verificar.

en: There is no data to export for the given request.
gl_ES: Non hai ningún dato que exportar para a solicitude dada.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
gl_ES: Non hai suficientes %s en existencias. Por favor, reduce a cantidade no teu carriño.

en: There was a failure fetching this action
gl_ES: Houbo un erro realizando esta acción

en: There was a failure fetching this action: %s
gl_ES: Houbo un fallo ao recuperar esta acción: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
gl_ES: Ocorreu un fallo ao programar a seguinte instancia desta acción: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
gl_ES: Houbo un problema ao activar algúns dos plugins solicitados.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
gl_ES: Houbo un problema ao instalar algúns dos plugins solicitados.

en: There was a problem with the provided %s:
gl_ES: Houbo un problema coa %s proporcionada:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
gl_ES: Houbo un problema co enderezo de facturación facilitado: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
gl_ES: Houbo un problema co enderezo de envío facilitado: %s

en: There was an error activating this plugin.
gl_ES: Ocorreu un erro ao activar este plugin.

en: There was an error activating this theme.
gl_ES: Ocorreu un erro ao activar este tema.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
gl_ES: Houbo un erro ao chamar a %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
gl_ES: Houbo un erro o chamar a %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
gl_ES: Ocorreu un erro ao reclamar esta ferramenta. Non hai un callback presente.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
gl_ES: Produciuse un erro ao cancelar o/os %1$s: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
gl_ES: Houbo un erro ao comunicar co plugin WooCommerce Payments.

en: There was an error connecting to Square.
gl_ES: Ocorreu un erro ao conectar con Square.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
gl_ES: Houbo un erro ao conectar con WooCommerce.com. Por favor, inténtao de novo.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
gl_ES: Ocorreu un erro ao conectar a túa subscrición. Por favor, inténtao de novo.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
gl_ES: Produciuse un erro ao crear a acción programada: %s

en: There was an error deleting an action: %s
gl_ES: Produciuse un erro ao borrar unha acción: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
gl_ES: Ocorreu un erro ao desconectar a túa subscrición. Por favor, inténtao de novo.

en: There was an error generating your API Key.
gl_ES: Produciuse un erro ao xerar a clave API.

en: There was an error getting the install URL for this product.
gl_ES: Ocorreu un erro ao obter a URL de instalación deste produto.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
gl_ES: Houbo un erro ao cargar a API de axuda de WooCommerce.com.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
gl_ES: Produciuse un erro ao procesar o teu pedido. Comproba se hai cargos no teu método de pago e revista o teu <a href="%s">historial de pedidos</a> antes de volver a realizar o pedido.

en: There was an error rendering an email preview.
gl_ES: Produciuse un erro ao presentar a vista previa do correo electrónico.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
gl_ES: Produciuse un erro ao renderizar o contido do marcador de posición do editor de correo electrónico.

en: There was an error rendering the email preview.
gl_ES: Produciuse un erro ao renderizar a vista previa do correo electrónico.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
gl_ES: Produciuse un erro ao renderizar a vista previa do correo electrónico. Isto non afecta á entrega do correo electrónico. Ponte en contacto co autor da extensión para obter axuda.

en: There was an error running the action scheduler: %s
gl_ES: Houbo un erro o executar a programación da acción: %s

en: There was an error with an item in your cart.
gl_ES: Houbo un erro cun artigo no teu carriño.

en: There was an issue loading the report endpoints
gl_ES: Houbo un problema ao cargar as variables do informe

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
gl_ES[0]: Hai %d webhook que está configurado para ser entregado mediante a Legacy REST API , que foi eliminada de WooCommerce. Este webhook non se pode enviar.
gl_ES[1]: Hai %d webhooks que están configurados para ser entregados mediante a Legacy REST API, que foi eliminada de WooCommerce. Estes webhooks non se enviarán.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
gl_ES: Estes detalles da conta mostraranse na páxina de agradecemento do pedido e no correo electrónico de confirmación.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
gl_ES: Estes custos pódense engadir opcionalmente segundo a <a href="%s">clase de envío de produto</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
gl_ES: Estes custos poden engadirse opcionalmente baseándose na <a target="_blank" href="%s">clase de envío do produto</a>. Aprende máis sobre <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">o axuste de custos da clase de envío</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
gl_ES: Estas características son experimentais ou están incompletas. Actívaas baixo a túa responsabilidade!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
gl_ES: Estas opcións permítenche cambiar a aparencia da páxina de finalizar compra de WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
gl_ES: Estas páxinas teñen que definirse para que WooCommerce sepa onde enviar aos usuarios para finalizar a compra.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
gl_ES: Estas tarifas son opcións adicionais de envío con gastos adicionais (sobre a base do prezo único).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
gl_ES: Estes axustes no están dispoñibles mentres a rexeneración da táboa de busca está en curso.

en: Thessaly
gl_ES: Tesalia

en: Things to do next
gl_ES: Que facer a continuación

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
gl_ES: Esta acción parece estar fallando constantemente. Non se programará unha nova instancia.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
gl_ES: Esta acción non é reversible. Estás seguro de que queres borrar os datos persoais dos pedidos seleccionados?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
gl_ES: Isto controla como se mostran as cantidades do inventario na tenda.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
gl_ES: Isto controla a descrición que o usuario verá ao acabar a compra.

en: This controls the position of the currency symbol.
gl_ES: Isto controla a posición do símbolo de moeda.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
gl_ES: Isto controla o título que o usuario ve ao terminar a compra.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
gl_ES: Isto controla en que moeda se listan os prezos no catálogo e en que moeda se realizarán os pagos a través das opcións de pago.

en: This controls what unit you will define lengths in.
gl_ES: Isto controla en que unidade definirás as lonxitudes.

en: This controls what unit you will define weights in.
gl_ES: Isto controla en que unidade definirás os pesos.

en: This controls which shipping address is used by default.
gl_ES: Isto controla que enderezo de envío se usa por defecto.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
gl_ES: Este cupón está protexido con contrasinal. WooCommerce non admite a protección con contrasinal dos cupóns. Podes ocultar un cupón de xeito temporal facéndoo privado. Ademais, podes configurar os límites e as restricións de uso a continuación.

en: This data will be deleted in %s.
gl_ES: Este voto borrarase en %s.

en: This determines where log entries are saved.
gl_ES: Determina onde se gardan as entradas do rexistro.

en: This email address is already registered.
gl_ES: Este correo electrónico xa foi rexistrado.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
gl_ES: Esta característica non está dispoñible cando se utilizan os <a href="%s">bloques de carriño e finalizar compra</a>. O envío calcularase ao finalizar a compra.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
gl_ES: Esta característica só está dispoñible cos bloques de carriño e finalizar compra. %1$sSaber máis%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
gl_ES: Este campo permíteche establecer o gasto máximo (subtotal) permitido cando se usa o cupón.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
gl_ES: Este campo permíteche establecer o gasto mínimo (subtotal) permitido para poder usar o cupón.

en: This file does not exist.
gl_ES: Este arquivo non existe.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
gl_ES: Esta función non debería chamarse antes de plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
gl_ES: Esta función non debe ser chamada antes de woocommerce_init.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
gl_ES: Esta información mostrarase na páxina do produto, nas páxinas de categorías, en redes sociais e nos resultados de busca.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
gl_ES: Isto é unha nota do cliente. Os clientes poden engadir unha nota ao seu pedido ao tramitar a compra.
    
    Pode ter varias liñas. Se non hai nota, esta sección está oculta.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
gl_ES: Esta é unha tenda de demostración para realizar probas &mdash; non se completará ningún pedido.

en: This is a featured product
gl_ES: Este é un produto destacado

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
gl_ES: Isto é un aviso de pedido enviada aos clientes que contén os datos do pedido, despois de que este se puxera en espera desde o estado «Pendente», «Cancelado» ou «Erro».

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
gl_ES: Esta é unha notificación de pedido enviada aos clientes que contén os detalles do pedido despois de facer o pago.

en: This is not your download link.
gl_ES: Este non é o teu enlace de descarga.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
gl_ES: Este é o valor de ciclo de vida do cliente, ou a cantidade total que gañaches cos pedidos deste cliente.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
gl_ES: Esta é a URL ou a ruta absoluta ao arquivo á que os clientes terán acceso. Os enlaces introducidos aquí xa deberían estar codificados.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
gl_ES: Esta é a páxina da tenda de WooCommerce. Esta páxina da tenda é un arquivo especial que lista os teus produtos. <a href="%s">Podes ler máis sobre isto aquí</a>

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
gl_ES: O ID de adxunto, ou URL da imaxe, usando para as imaxes de marcador de posición no catálogo de produtos. Os produtos sen imaxe usarán isto.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
gl_ES: Esta é a categoría por defecto e non pode ser eliminada. Asignarase automaticamente aos produtos sen categoría.

en: This is the name of the download shown to the customer.
gl_ES: Este é o nome da descarga que se mostra ao cliente.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
gl_ES: Esta é a suma do total de impostos de envío dos teus pedidos nas «Filas de impostos».

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
gl_ES: Esta é a suma do total de impostos dos teus pedidos nas «Filas de impostos».

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
gl_ES: Esta é a suma do campo «Total do pedido» dentro dos teus pedidos.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
gl_ES: Esta é a suma do campo «Total do envío» dentro dos teus pedidos.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
gl_ES: Esta é a suma dos totais de pedidos despois dos reembolsos, excluíndo gastos de envío e impostos.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
gl_ES: Esta é a suma dos totais de pedidos despois dos reembolsos, incluíndo gastos de envío e impostos.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
gl_ES: Este é o total de impostos para a taxa (impostos de envío + impostos do produto).

en: This is where store orders are stored.
gl_ES: Aquí é onde se gardan os pedidos da tenda.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
gl_ES: Aquí é onde podes engadir novos cupóns que os clientes poderán usar na túa tenda.

en: This is where you can browse products in this store.
gl_ES: Aquí é onde podes ver os produtos nesta tenda.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
gl_ES: Aquí é onde podes configurar formularios de produtos para varios tipos no teu escritorio.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
gl_ES: Aquí é onde está situado o teu negocio. Os tipos impositivos e tarifas de envío usarán este enderezo.

en: This item is not available for purchase.
gl_ES: Este artigo non está dispoñible para a compra.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
gl_ES: A clave non é válida ou xa se empregou con anterioridade. Por favor, restablece o teu contrasinal de novo se o precisas.

en: This lets you choose which products are part of this group.
gl_ES: Isto permíteche elixir que produtos son parte deste grupo.

en: This link will remain active for %s.
gl_ES: Esta ligazón permanecerá activa durante %s.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
gl_ES: Isto significa que probablemente o estado da táboa sexa inconsistente. Recoméndase executar un novo proceso de rexeración ou reanudar o proceso abortado (Estado > Ferramentas > Rexerar a táboa de consulta dos atributos do produto/Reanudar a rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto) antes de activar o uso da táboa.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
gl_ES: Este método quedou en desuso e eliminarase en breve. Usa Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed no seu lugar.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
gl_ES: Este método está obsoleto na versión 2.6.0 e será eliminado en futuras versións - recomendamos desactivalo e, no seu lugar, establecer unha nova taxa nas túas <a href="%s">zonas de envío</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
gl_ES: Este método non debe ser invocado antes de plugins_loaded

en: This month
gl_ES: Este mes

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
gl_ES: Esta opción determina a situación predeterminada do cliente. Se usa xeolocalización, a base de datos de MaxMind GeoLite descargarase periodicamente no teu directorio de contido wp.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
gl_ES: Esta opción determina o enderezo que se utiliza para calcular o imposto.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
gl_ES: Esta opción é importante, xa que afectará a como introduces os prezos. Cambialo non actualizará os produtos existentes.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
gl_ES: Con esta opción podes elixir a que países queres vender.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
gl_ES: Esta opción borrará TODOS os teus tipos impositivos, úsaa con precaución. Esta acción é irreversible.

en: This order belongs to a different customer.
gl_ES: Este pedido pertenece a un cliente distinto.

en: This order cannot be paid for.
gl_ES: Este pedido non se pode pagar.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
gl_ES: Este pedido non se puido pagar. Por favor contáctar se necesitas axuda.

en: This order is already linked to a user account.
gl_ES: Este pedido xa está vinculado a unha conta de usuario.

en: This order is no longer editable.
gl_ES: Este pedido xa non é editable.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
gl_ES: O estado deste pedido é «%s». Non se puido pagar. Por favor, ponte contacta con nos si necesitas axuda.

en: This page's content is overridden by custom template content
gl_ES: O contido desta páxina é substituído polo contido do modelo personalizado

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
gl_ES: Esta clave de restablecemento de contrasinal é para a conta doutro usuario. Por favor, accede e inténtao de novo.

en: This payment method was successfully set as your default.
gl_ES: Este método de pagamento foi configurado correctamente como o método por defecto.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
gl_ES: Este plugin xa non se pode activar porque a súa funcionalidade xa está incluída en <strong>WooCommerce</strong>. Recoméndase <strong>borralo</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
gl_ES: Este plugin non se pode activar porque a súa funcionalidade xa está incluída no núcleo de WooCommerce.

en: This product cannot be added to the cart.
gl_ES: Este produto non se pode engadir ao carriño.

en: This product has been activated.
gl_ES: Este produto activouse.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
gl_ES: Este produto ten múltiples variantes. As opcións pódense elixir na páxina de produto

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
gl_ES: Este produto ten opcións, como a talla ou a cor. Podes xestionar individualmente as imaxes, descargas e outros detalles de cada variación.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
gl_ES: Este produto ten opcións, como a talla ou a cor. Agora podes xestionar individualmente o inventario e outros detalles de cada variación.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
gl_ES: Este produto ten opcións, como a talla ou a cor. Agora podes xestionar individualmente os axustes de envío e outros detalles de cada variación.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
gl_ES: Este produto produciu vendas e pode estar ligado a pedidos existentes. Estás seguro de querer borralo?

en: This product is already active.
gl_ES: Este produto xa está activo.

en: This product is already installed.
gl_ES: Este produto xa está instalado.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
gl_ES: Este produto non está dispoñible porque non quedan existencias.

en: This product is not installed.
gl_ES: Este produto non está instalado.

en: This product is protected and cannot be purchased.
gl_ES: Este produto está protexido e non pode ser comprado.

en: This product requires shipping or pickup
gl_ES: Este produto require envío ou recollida

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
gl_ES: Este produto non mostrará a calculadora de envío do teu cliente no carriño ou ao finalizar a compra. Este produto tampouco requirirá que os teus clientes introduzan os seus detalles de envío ao finalizar a compra. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Le máis sobre os produtos virtuais</a>.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
gl_ES: A ligazón do informe caducou. %1$sFai clic aquí para ver o informe filtrado%2$s.

en: This resource cannot be created.
gl_ES: Non puido crearse o recurso.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
gl_ES: Este texto de mostra inclúe os básicos sobre que datos persoais recompila, almacena e comparte a túa tenda, así como quen ten acceso a eses datos. Dependendo de que axustes estean activos e que plugins adicionais se usane, a información específica compartida pola túa tenda pode variar. Recomendámosche que consultes a un avogado para decidir que información mostrar na túa política de privacidade.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
gl_ES: Esta sección controla a visualización da política de privacidade da túa web. Os seguintes avisos de privacidade non se mostrarán a menos que se estableza unha %s.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
gl_ES: Esta sección mostra os arquivos que están usándose en vez das páxinas de modelo por defecto de WooCommerce.

en: This section shows details of Action Scheduler.
gl_ES: Esta sección mostra os detalles do programador de accións.

en: This section shows details of WC Admin.
gl_ES: Esta sección mostra os detalles do WC Admin.

en: This section shows information about this status report.
gl_ES: Esta sección mostra información sobre este informe de estado.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
gl_ES: Establece cantos días se conservarán as entradas do rexistro antes de ser eliminadas automaticamente.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
gl_ES: Isto establece a páxina base da túa tenda - aquí é onde estará o arquivo dos teus produtos.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
gl_ES: Isto establece o separador decimal dos prezos mostrados.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
gl_ES: Establece o nivel de gravidade mínimo dos rexistros que se almacenarán. Os niveis de menor gravidade ignoraranse. «Ningún» significa que se almacenarán todos os rexistros.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
gl_ES: Isto establece o número de decimais que se visualizan nos prezos mostrados.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
gl_ES: Isto establece o separador de miles dos prezos mostrados.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
gl_ES: Este axuste non se pode cambiar aquí porque o está establecendo un filtro no gancho %s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
gl_ES: Este axuste non se pode cambiar aquí porque está definido na constante %1$s, posiblemente no teu arquivo %2$s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
gl_ES: Este axuste non se pode modificar aquí porque está definido na constante %s.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
gl_ES: Este axuste determina que produtos das páxinas da tenda mostraranse.

en: This setting does not apply to guest purchases.
gl_ES: Este axuste non se aplica ás compras dos invitados.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
gl_ES: Esta configuración só funciona cando os datos do produto se almacenan na táboa das entradas.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
gl_ES: Este método de envío non ten ningún axuste a configurar.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
gl_ES: Esta subscrición caducou. Contacta co propietario para <strong>renovar</strong> a subscrición e recibir actualizacións e soporte.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
gl_ES: Esta subscrición caducou. Por favor, <strong>renóvaa</strong> para recibir actualizacións e soporte.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
gl_ES: Esta subscrición caducará pronto. Por favor, <strong>renóvaa</strong> para seguir recibindo actualizacións e soporte.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
gl_ES: Este modelo foi sobrescrito polo teu tema e pode atoparse en: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
gl_ES: Este texto aparecerá no pé de páxina de todos os teus correos electrónicos de WooCommerce.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
gl_ES: Este texto móstrase no botón que o enlaza ao produto externo.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
gl_ES: Esta ferramenta permíteche xerar e descargar un arquivo CSV que contén unha lista de todos os produtos.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
gl_ES: Esta ferramenta permíteche xerar e descargar un arquivo CSV cos produtos seleccionados.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
gl_ES: Esta ferramenta permíteche importar (ou fusionar) datos de produtos á túa tenda desde un arquivo CSV ou TXT.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
gl_ES: Esta ferramenta abortará a rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto. Unha vez completada a acción, o proceso pódese comezar de novo ou reanudar para que continúe onde se detivo.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
gl_ES: Esta ferramenta borrará TODOS os datos temporais caducados de WordPress.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
gl_ES: Esta ferramenta borrará os datos das táboas de pedidos herdadas en WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
gl_ES: Esta ferramenta borrará a caché de datos temporais de produto/tenda

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
gl_ES: Esta ferramenta borrará todos os datos de sesión do cliente da base de datos, incluídos os carriños e carriños gardados na base de datos.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
gl_ES: Esta ferramenta borrará todas as variacións que non teñan unha superior.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
gl_ES:  Esta ferramenta borrará os permisos de descargas caducadas e os permisos cando quedan 0 descargas.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
gl_ES: Esta ferramenta borrará a caché de datos de WooCommerce.com, que se utiliza en WooCommerce Extensions.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
gl_ES: Esta ferramenta baleirará a caché de información do tema de estado do sistema.

en: This tool will empty the template cache.
gl_ES: Esta ferramenta baleirará a caché do modelo.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
gl_ES: Esta ferramenta xerará as columnas relacionadas co custo dos bes vendidos (COGS) necesarias na táboa de consulta de metadatos de produtos e encheranse a partir dos datos de produtos existentes.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
gl_ES: Esta ferramenta instalará todas as páxinas de WooCommerce que falten. As páxinas xa definidas e configuradas non se substituirán.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
gl_ES: Esta ferramenta recorrerá os termos do produto: é útil cando se modifica a configuración e os produtos no catálogo xa non se mostran.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
gl_ES: Esta ferramenta recreará o índice de busca de texto completo para as direccións dos pedidos. Se o índice non existe, tentarase crealo.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
gl_ES: Esta ferramenta rexenerará os datos das táboas de busca de produtos. Este proceso pode levar un anaco.

en: This tool will regenerate the order fulfillment status for all orders and update the Analytics data using a direct SQL query.
gl_ES: Esta ferramenta volverá a xerar o estado de tramitación de todos os pedidos e actualizará os datos de Analytics mediante unha consulta SQL directa.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
gl_ES: Esta ferramenta volverá a xerar os datos para a táboa de consulta dos atributos do produto a partir dos datos dos produtos existentes. Este proceso pode levar un rato.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
gl_ES: Esta ferramenta eliminará as columnas relacionadas co custo dos bens vendidos (COGS) da táboa de consulta de metadatos do produto. O custo dos bens vendidos seguirá funcionando (se a función está habilitada), pero algunhas funcionalidades non estarán dispoñibles.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
gl_ES: Esta ferramenta reparará os datos da táboa de busca de cupóns con importes de desconto que faltan. Este proceso pode levar un tempo.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
gl_ES: Esta ferramenta restaurará os perfís de administrador, cliente e shop_manager o seu estado orixinal. Use isto se os seus usuarios non poden acceder a tódalas páxinas de administración de WooCommerce.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
gl_ES: Esta ferramenta restablecerá os valores en caché utilizados por a analítica de WooCommerce. Se todavía se ven os números incorrectos proba a %1$svolver a importar os datos históricos%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
gl_ES: Esta ferramenta reanudará a rexeración da táboa de consulta dos atributos do produto a partir do punto no que se abortou (xa se procesaran %1$s produtos).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
gl_ES: Esta ferramenta actualizará a túa base de datos de WooCommerce á última versión. Por favor, asegúrate de ter copias de seguridade necesarias antes de proceder.

en: This variation requires shipping or pickup
gl_ES: Esta variación require envío ou recollida

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
gl_ES: Esta variación non mostrará a calculadora de envío do teu cliente no carriño ou ao finalizar a compra. Este produto tampouco requirirá que os teus clientes introduzan os seus detalles de envío ao finalizar a compra. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Le máis sobre os produtos virtuais</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
gl_ES: Este tutorial en video axudarache no proceso de engadir o teu primeiro produto en WooCommerce.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
gl_ES[0]: Este webhook ten o símbolo ⚠️ diante do seu nome na lista de abaixo. Edita o webhook para usar un formato de entrega diferente ou instala e activa a <a href="%s" target="_blank">extensión da Legacy REST API de WooCommerce</a>.
gl_ES[1]: Estes webhooks teñen o símbolo ⚠️ diante dos seus nomes na lista de abaixo. Edita os webhooks para usar un formato de entrega diferente ou instala e activa a <a href="%s" target="_blank">a extensión da Legacy REST API de WooCommerce</a>.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
gl_ES: Este webhook está configurado para ser entregado mediante a REST API  herdada, pero o complemento da REST API  herdado non está instalado neste sitio.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
gl_ES: Así será como se mostrará o teu nome na sección da túa conta e nas valoracións

en: This will change the stock status of all variations.
gl_ES: Isto cambiará o estado do inventario de todas as variacións.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
gl_ES: Converteranse entradas meta de elementos de pedido <code>coupon_data</code> en entradas de <code>coupon_info</code> simplificadas. A conversión irase producindo en segundo plano (a través do programador de accións). Actualmente, hai %d entradas que poden converterse.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
gl_ES: Converteranse entradas meta de elementos de pedido <code>coupon_data</code> en entradas de <code>coupon_info</code> simplificadas. A conversión irase producindo en segundo plano (a través do programador de accións). Actualmente, non hai entradas que poidan converterse.

en: This will delete an inbox notification by slug
gl_ES: Isto eliminará unha notificación da bandexa de entrada por slug

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
gl_ES: Isto borrará as táboas de pedido personalizadas. As táboas só se poden borrar se a característica «Almacenamento de pedidos de alto rendemento» está desactivada (en Axustes > Avanzados > Características).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
gl_ES: Isto borrará as táboas de pedido personalizadas. Para crealas de novo, activa a característica de «Almacenamento de pedidos de alto rendemento» (en Axustes > Avanzados > Características).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
gl_ES: Isto dará a "%1$s" acceso de %2$s o que lle permitirá:

en: This will refresh the remote inbox notifications
gl_ES: Isto actualizará as notificacións da bandexa de entrada remota

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
gl_ES: Isto rexenerará todas as miniaturas da tenda para que concorde cos axustes do teu tema e/ou de imaxes.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
gl_ES: Isto deterá o proceso en segundo plano que convirte as metaentradas dos artigos de pedido <code>coupon_data</code> en entradas simplificadas de <code>coupon_info</code>. Actualmente hai %d entradas que se poden converter.

en: Thousand separator
gl_ES: Separador de miles

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
gl_ES: Separador de miles para a moeda que pode usarse para dar formato aos prezos mostrados.

en: Thousand separator.
gl_ES: Separador de miles.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
gl_ES: Separador de miles para os prezos mostrados neste país.

en: Thumbnail
gl_ES: Miniatura

en: Thumbnail URL.
gl_ES: URL da miniatura.

en: Thumbnail cropping
gl_ES: Recorte da miniatura

en: Thumbnail image
gl_ES: Imaxe en miniatura

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
gl_ES: A rexeneración de miniaturas programouse para realizarse en segundo plano.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
gl_ES: A rexeneración de miniaturas está a executarse en segundo plano. Dependendo da cantidade de imaxes na túa tenda isto pode levar un intre.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
gl_ES: Tamaños das miniaturas para as imaxes adaptables.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
gl_ES: «srcset» das miniaturas para as imaxes adaptables.

en: Thumbnail width
gl_ES: Ancho da miniatura

en: Thuringia
gl_ES: Turinxia

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
gl_ES: Intervalo de tempo para utilizar para os contedores nos datos devoltos.

en: Time of payment:
gl_ES: Tipo de pago:

en: Time period to snooze the task.
gl_ES: Período de tempo no que silenciar a tarefa.

en: Timeless elegance
gl_ES: Elegancia atemporal

en: Timestamp
gl_ES: Marca temporal

en: Timor-Leste
gl_ES: Timor Leste

en: Tinghir
gl_ES: Tinerhir

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
gl_ES: Consello: Suxerindo produtos complementarios no carriño mediante vendas cruzadas, podes aumentar significativamente o valor medio do pedido.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
gl_ES: Consello: As vendas adicionais diríxense a produtos que aportan un beneficio extra, son de mellor calidade ou máis caros. Proba a combinar distintos tipos de vendas para aumentar as túas cifras finais.

en: Title
gl_ES: Título

en: Title of the marketing campaign.
gl_ES: Título da campaña de márketing.

en: Title of the note.
gl_ES: Título da nota.

en: Title of the payment method.
gl_ES: O título do método de pago.

en: Title of the settings group.
gl_ES: O título do grupo de axustes.

en: Title.
gl_ES: Título.

en: Title:
gl_ES: Título:

en: To allow logging, make %s writable.
gl_ES: Para permitir o rexistro, fai que %s teña permisos de escritura.

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
gl_ES: Para completar o proceso de rexistro, os clientes deben seguir unha ligazón de verificación enviada ao seu correo electrónico despois de enviar o formulario de rexistro.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
gl_ES: Para conectarte a %1$s tes que acceder. Inicia sesión na túa tenda a continuación o <a href="%2$s">cancela e volve a %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
gl_ES: Para editar este pedido, cambia o estado a «Pendente de pago»

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
gl_ES: Para activar esta actualización necesitas <strong>activar</strong> esta subscrición.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
gl_ES: Para activar esta actualización necesitas <strong>comprar</strong> unha nova subscrición.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
gl_ES: Para asegurar que os avisos da túa tenda cheguen á túa bandexa de entrada e á dos teus clientes, recomendamos conectar o teu enderezo de correo electrónico ao teu dominio e configurar un servidor SMTP dedicado. Se parece que algo non se está enviando correctamente, instala o <a href="%1$s">plugin WP Mail Logging Plugin</a> ou bota un vistazo á <a href="%2$s">páxina de FAQ de correo electrónico</a>.

en: To get started, <a href="%s" target="_blank">apply to ChatGPT</a>. Once approved, ChatGPT will provide the credentials below.
gl_ES: Para empezar, <a href="%s" target="_blank">envía unha solicitude a ChatGPT</a>. Unha vez aprobada, ChatGPT proporcionará as seguintes credenciais.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
gl_ES: Para asegurarnos de que nunca teñas esa sensación de «Que se me olvidou?» preparamos a lista de comprobación esencial de despegue.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
gl_ES: Para xestionar as túas notificacións, %s para iniciar sesión na túa conta.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
gl_ES: Para xestionar variacións de produtos deberías usar /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
gl_ES: Para ofrecer recollida local, configura os teus puntos de recollida na <a href='%s'>configuración de recollida local</a>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
gl_ES: Para rexeitalo, deixa esta caixa sen marcar. Non se fará seguimento da túa tenda e non se recogellerá ningún dato. Obtén máis información sobre que datos recollemos en: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
gl_ES: Para sobreescribir o persoal de correo electrónico copia %1$s ao cartafol do teu tema: %2$s.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
gl_ES: Para continuar, por favor, consente a creación dunha nova conta co teu correo electrónico.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
gl_ES: Para recibir actualizacións e soporte desta extensión tes que <strong>adquirir</strong> unha nova subscrición, ou consolidar as túas extensións a unha conta conectada <strong><a href="%1$s" title="Compartir Documentos">compartindo</a> ou <a href="%2$s" title="Transferir Documentos">transferindo</a> </strong> esta extensión a esta conta conectada.

en: To set your password, visit the following address:
gl_ES: Para establecer o teu contrasinal, visita o seguinte enderezo:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
gl_ES: Para deixar de recibir estas mensaxes, %s para darte de baixa.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
gl_ES: Para facer o seguimento do teu pedido, por favor engade o ID do teu pedido no cadro de abaixo e pulsa no botón «Seguir». Isto enviouse no teu recibo e no correo electrónico de confirmación que deberías ter recibido.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
gl_ES: Para ver esta páxina debes, ou %1$sacceder%2$s ou verificar a dirección de correo electrónico asociada co pedido.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
gl_ES: Cambiar a &quot;Descargable&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
gl_ES: Cambiar a &quot;Activado&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
gl_ES: Cambiar a &quot;Xestionar inventario&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
gl_ES: Cambiar a &quot;Virtual&quot;

en: Toggle featured
gl_ES: Marcar como destacado

en: Toggle fullscreen
gl_ES: Cambiar a pantalla completa

en: Tongan pa&#x2bb;anga
gl_ES: Pa&#x2bb;anga tongana

en: Tool description.
gl_ES: Descrición da ferramenta.

en: Tool does not exist.
gl_ES: A ferramenta non existe.

en: Tool name.
gl_ES: Nome da ferramenta.

en: Tool ran.
gl_ES: Ferramenta executada.

en: Tool return message.
gl_ES: Mensaxe mostrada pola ferramenta.

en: Tools
gl_ES: Ferramentas

en: Top Coupons - Number of Orders
gl_ES: Principais cupóns - Número de pedidos

en: Top Customers - Total Spend
gl_ES: Principais clientes - Gasto total

en: Top categories - Items sold
gl_ES: Principais categorías - Artigos vendidos

en: Top earners
gl_ES: Os máis rendibles

en: Top freebies
gl_ES: Os mellores gratuítos

en: Top products - Items sold
gl_ES: Principais produtos - Artigos vendidos

en: Top rated products
gl_ES: Produtos mellor valorados

en: Top sellers
gl_ES: Os máis vendidos

en: Topic
gl_ES: Tema

en: Total Database Size
gl_ES: Tamaño total da base de datos

en: Total Net sales of all items sold.
gl_ES: Ingresos netos totais de todos os artigos vendidos.

en: Total Spend
gl_ES: Gasto total

en: Total amount for this fee.
gl_ES: Importe total para esta cota.

en: Total amount in cents.
gl_ES: Importe total en céntimos.

en: Total amount spent.
gl_ES: Cantidade total gastada.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
gl_ES: Cantidades totais ofrecidas usando a unidade máis pequena da moeda.

en: Total available to refund
gl_ES: Total dispoñible para reembolso

en: Total charged for shipping.
gl_ES: Total cobrado en envíos.

en: Total charged for taxes.
gl_ES: Total cobrado en impostos.

en: Total discount amount for the order.
gl_ES: Cantidade do desconto total para o pedido.

en: Total discount applied by this coupon.
gl_ES: Total do desconto aplicado por este cupón.

en: Total discount from applied coupons.
gl_ES: Total descontado polos cupóns aplicados.

en: Total discount tax amount for the order.
gl_ES: Impostos totais do desconto do pedido.

en: Total distinct customers.
gl_ES: Total de clientes distintos.

en: Total in cents.
gl_ES: Total en céntimos.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
gl_ES: Valor monetario total do custo dos produtos vendidos para o produto (suma de todos os valores efectivos).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
gl_ES: Cantidade total de pedidos sen cancelar e sen fallos deste cliente, incluído o actual.

en: Total number of purchases.
gl_ES: Número total de compras.

en: Total of coupons used.
gl_ES: Total de cupóns utilizados.

en: Total of items purchased.
gl_ES: Total de artigos comprados.

en: Total of orders placed.
gl_ES: Total de pedidos realizados.

en: Total of refunded orders.
gl_ES: Total de pedidos reembolsados.

en: Total of returns.
gl_ES: Total de reembolsos.

en: Total of shipping.
gl_ES: Total de envío.

en: Total of taxes.
gl_ES: Total de impostos.

en: Total orders
gl_ES: Total de pedidos

en: Total post count.
gl_ES: Cantidade total de entradas.

en: Total price of any applied fees.
gl_ES: Prezo total de calquera cota aplicada.

en: Total price of items in the cart.
gl_ES: Prezo total dos produtos do carriño.

en: Total price of items in the order.
gl_ES: Prezo total dos artigos do pedido.

en: Total price of shipping.
gl_ES: Prezo total do envío.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
gl_ES: Prezo total do envío. Se o envío non se calculou, enviarase unha resposta nula.

en: Total price the customer will pay.
gl_ES: Total do prezo que pagará o cliente.

en: Total refund amount for the order.
gl_ES: Importe total reembolsado do pedido.

en: Total refund applied to the order.
gl_ES: Reembolso total aplicado ao pedido.

en: Total refund tax amount for the order.
gl_ES: Importe total de impostos reembolsado do pedido.

en: Total refunded for this item.
gl_ES: Total reembolsado deste artigo.

en: Total revenue
gl_ES: Total de ingresos

en: Total sales
gl_ES: Vendas totais

en: Total sales minus shipping and tax.
gl_ES: Vendas totais menos gastos de envío e impostos.

en: Total sales.
gl_ES: Vendas totais.

en: Total shipping
gl_ES: Envío total

en: Total shipping amount for the order.
gl_ES: Cantidade de envío total para o pedido.

en: Total shipping tax amount for the order.
gl_ES: Impostos totais do envío para o pedido.

en: Total spend.
gl_ES: Gasto total.

en: Total tax
gl_ES: Total de impostos

en: Total tax amount for this fee.
gl_ES: Importe total de impóstos para esta cota.

en: Total tax applied to items and shipping.
gl_ES: Total de impostos aplicados aos produtos e ao envío.

en: Total tax applied to the order.
gl_ES: Imposto total aplicado ao pedido.

en: Total tax on fees.
gl_ES: Total de impostos nas cotas.

en: Total tax on items in the cart.
gl_ES: Total de impostos dos produtos do carriño.

en: Total tax on items in the order.
gl_ES: Total de impostos dos artigos do pedido.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
gl_ES: Total de impostos no envío. Se o envío non se calculou, enviarase unha resposta nula.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
gl_ES: Total de impostos eliminados debido ao desconto aplicado por este cupón.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
gl_ES: Total de impostos eliminados debido ao desconto dos cupóns aplicados.

en: Total tax.
gl_ES: Total de impostos.

en: Total type.
gl_ES: Tipo total.

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
gl_ES: O valor total debe ser un array con exactamente 2 números entre operadores.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
gl_ES: Valor total do custo dos produtos vendidos para o pedido.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
gl_ES: Valor total do custo dos produtos vendidos para o reembolso.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
gl_ES: Peso total (en gramos) de todos os produtos no carriño.

en: Totals
gl_ES: Totais

en: Totals data.
gl_ES: Datos totais.

en: Totals.
gl_ES: Totais.

en: Town / City
gl_ES: Localidade / Cidade

en: Town / City / Post Office
gl_ES: Localidade / Cidade / Oficina postal

en: Town / District
gl_ES: Cidade / Poboación

en: Town / Village
gl_ES: Cidade / pobo

en: Track
gl_ES: Seguir

en: Track inventory
gl_ES: Rexistro do inventario

en: Track orders &amp; view shopping history
gl_ES: Seguimento de pedidos e historial de compras

en: Track stock quantity for this product
gl_ES: Rastrexar a cantidade de inventario deste produto

en: Track your shipment
gl_ES: Rastrexa o teu envío

en: Track your store performance on mobile
gl_ES: Fai seguimento do rendemento da túa tenda no teu móbil

en: Tracking Number
gl_ES: Número de seguimento

en: Tracking URL
gl_ES: Ligazón de seguimento

en: Tracking number is required.
gl_ES: O número de seguimento é obrigatorio.

en: Transaction ID
gl_ES: ID de transacción

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
gl_ES: Transfire produtos existentes á túa nova tenda — simplemente importa un arquivo CSV.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
gl_ES: Transformou a miña rutina diaria con tesouros únicos e ecolóxicos. Calidade e servizo excepcionais. Orgulloso de apoiar a unha tenda que coincide cos meus valores.

en: Transient saved for key %s.
gl_ES: Transient gardado para a tecla %s.

en: Translatable Label
gl_ES: Etiqueta traducible

en: Transnistrian ruble
gl_ES: Rublo transnistrio

en: Trash
gl_ES: Lixo

en: Trash not supported.
gl_ES: A papeleira non é compatible.

en: Trashed
gl_ES: Borrado

en: Treinta y Tres
gl_ES: Trinta e tres

en: Trinidad and Tobago
gl_ES: Trinidad e Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
gl_ES: Dólar de Trinidade e Tobago

en: True if backorders are allowed past stock availability.
gl_ES: «Verdadeiro» se se permiten os pedidos reservados no pasado.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
gl_ES: True se o carriño reúne os criterios para mostrar custos de envío, e as tarifas se calcularon e incluíron nos totais.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
gl_ES: «Verdadeiro» se o carriño necesita un pagamento. «Falso» se os carriños só teñen produtos gratuítos e non teñen custos de envío.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
gl_ES: «True» se o carriño necesita envío. «False» para carriños que só teñan produtos dixitais ou tendas sen métodos de envío configurados.

en: True if the product is on backorder.
gl_ES: «True» se o produto está reservado.

en: True if this attribute is used by product variations.
gl_ES: «Verdadeiro» se este atributo é utilizado por variacións do produto.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
gl_ES: «Verdadeiro» se é a tarifa seleccionada actualmente polo cliente no carriño.

en: True the prices included tax during checkout.
gl_ES: Mostra, durante o pagamento, se os prezos inclúen impostos.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
gl_ES: Verdadeiro para forzar a creación dun novo recibo anque xa exista un e aínda non caducara.

en: Try again
gl_ES: Volver a intentalo

en: Try new templates
gl_ES: Probar novos modelos

en: Try our new email templates!
gl_ES: Proba os nosos novos modelos de correo electrónico!

en: Try the new product editor (Beta)
gl_ES: Proba o novo editor de produtos (Beta)

en: Try the new templates
gl_ES: Proba os novos modelos

en: Try the new way to get paid
gl_ES: Proba a nova forma de cobrar

en: Tunisian dinar
gl_ES: Dinar tunecino

en: Turkish lira
gl_ES: Lira turca

en: Turkmenistan
gl_ES:  Turkmenistán

en: Turkmenistan manat
gl_ES: Manat turcomano

en: Turks and Caicos Islands
gl_ES: Illas Turks e Caicos

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
gl_ES: Convirte as imaxes dos teus produtos en vídeos atractivos que desperten o interese da audiencia e convirte en clientes a todo aquel que os vexa; non necesitas experiencia de edición de vídeo.

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Type of attribute.
gl_ES: Tipo de atributo.

en: Type of interval.
gl_ES: Tipo de intervalo.

en: Type of note.
gl_ES: Tipo de nota.

en: Type of setting.
gl_ES: Tipo de axuste.

en: Tétouan
gl_ES: Tetuán

en: Türkiye
gl_ES: Turquía

en: URL could not be added (probable database error).
gl_ES: Non se puido engadir a URL (posible erro na base de datos).

en: URL could not be updated (probable database error).
gl_ES: Non se puido actualizar a URL (posible erro na base de datos).

en: URL for the management link.
gl_ES: URL da ligazón de xestión.

en: URL query to persist across links.
gl_ES: Consulta de URL para persistir nos enlaces.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
gl_ES: URL a unha imaxe/icona do tipo de campaña.

en: URL to edit the order
gl_ES: URL para editar o pedido

en: URL to the campaign management page.
gl_ES: URL á páxina de xestión da campaña.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
gl_ES: URL para a páxina de crear campaña deste tipo de campaña.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
gl_ES: URL á páxina de axustes, ou a ligazón para completar a configuración/posta en marcha se aínda non se configurou a canle.

en: URL was successfully added.
gl_ES: A URL engadiuse correctamente.

en: URL was successfully updated.
gl_ES: A URL actualizouse correctamente.

en: URL where the webhook payload is delivered.
gl_ES: URL na que se entrega a carga útil do webhook.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
gl_ES: Zona doméstica EEUU = Todos os estados de EEUU = Tarifa plana de envío

en: UTC DateTime when the coupon expires.
gl_ES: Data e hora UTC de caducidade do cupón.

en: Ugandan shilling
gl_ES: Chelín ugandés

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
gl_ES: Vaia... Houbo un problema durante a instalación de Jetpack e WooCommerce Shipping & Tax. Por favor, inténtao de novo.

en: Ukraine
gl_ES: Ucraína

en: Ukrainian hryvnia
gl_ES: Grivna ucraniana

en: Un-schedule
gl_ES: Cancelar

en: Un-schedule expired transient files cleanup
gl_ES: Cancelar limpeza de arquivos temporais caducados

en: Unable to accept more than %s items for this request.
gl_ES: Non se poden aceptar máis de %s artigos para esta petición.

en: Unable to add payment method to your account.
gl_ES: Non foi posible engadir o método de pago a túa conta

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
gl_ES: Non se puido cancelar a acción programada: comproba os rexistros.

en: Unable to claim actions. Database error.
gl_ES: Imposible reclamar acciones.Error na base de datos.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
gl_ES: Non se puideron solicitar accións. Erro da base de datos: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
gl_ES: Non se puideron crear táboas HPOS para a sincronización.

en: Unable to create a scheduled action.
gl_ES: Non se puido crear unha acción programada.

en: Unable to create account. Please try again.
gl_ES: Non se pode crear a conta. Inténtao de novo.

en: Unable to create backup post for order %d.
gl_ES: Non se pode crear unha copia de seguridade do pedido %d.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
gl_ES: Non se puido crear ou escribir en %s durante a exportación do CSV. Por favor, revisa os permisos do arquivo.

en: Unable to create order
gl_ES: Incapaz de crear o pedido

en: Unable to create order.
gl_ES: Non foi posible crear o pedido.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
gl_ES: Non se puido detectar o paquete do programador de accións.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
gl_ES: Non se puido determinar a arquitectura do servidor.  Por favor, pídelle ao teu provedor de aloxamiento web esta información.

en: Unable to insert download log entry in database.
gl_ES: Non foi posible inserir a entrada do rexistro de descarga na base de datos.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
gl_ES: Non se puido cargar o produto fillo %1$d ao axustar os permisos de descarga do produto %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
gl_ES: Non se puido cargar o rexistro de publicación do pedido %1$d

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
gl_ES: Non foi posible marcar o fallo na acción %s. Error na base de datos.

en: Unable to reduce stock for item %s.
gl_ES: Non foi posible reducir o inventario do artigo %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
gl_ES: Non se puideron lanzar accións do id reclamado %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
gl_ES: Non se puido eliminar a orixe da acción migrada %s

en: Unable to restore stock for item %s.
gl_ES: Non foi posible restaurar o inventario do artigo %s.

en: Unable to retrieve action %d.
gl_ES: Non se puido recuperar a acción de %d.

en: Unable to retrieve cart.
gl_ES: Nob foi posible recuperar o carriño.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
gl_ES: Non foi posible recuperar a información da base de datos. Normalmente, isto non é un problema e só significa que a túa instalación está usando unha clase que remplaza á clase da base de datos de WordPress (por exemplo, HyperDB) e WooCommerce non é capaz de obter a información da base de datos.

en: Unable to save action.
gl_ES: Imposible garda-la acción.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
gl_ES: Non se pode iniciar a sincronización. A ligazón que seguiches pode ter caducado.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
gl_ES: Non se puido deter a sincronización. É posible que a ligazón que seguiches caducara.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
gl_ES: Non foi posible desbloquear a petición %s. Erro na base de datos

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
gl_ES: Non foi posible desbloquear a petición da acción %s. Erro na base de datos.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
gl_ES: Non se puido actualizar o estado da acción %1$d a %2$s.

en: Unable to use image "%s".
gl_ES: Non foi posible utilizar a imaxe "%s".

en: Unapprove
gl_ES: Rexeitar

en: Unapprove this review
gl_ES: Rexeitar esta valoración

en: Uncropped
gl_ES: Sen recortar

en: Understanding the status report
gl_ES: Entendendo o informe de estado

en: Undo
gl_ES: Desfacer

en: Undo?
gl_ES: Desfacer?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
gl_ES: Desafortunadamente, <strong>non enviamos a %s</strong>. Por favor, introduce un enderezo de envío alternativo.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
gl_ES: Por desgraza a túa orde non se pode procesar xa que o banco ou o comerciante orixinario denegou a túa transacción. Por favor intenta facer a compra de novo.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
gl_ES: Desafortunadamente, produciuse un erro no pago do pedido n.º %1$s de %2$s. O pedido era o seguinte:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
gl_ES: Desafortunadamente non puidemos completar o teu pedido debido a un problema co teu método de pago.

en: Unfulfilled
gl_ES: Non entregado

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
gl_ES: Acción %s non identificada: non puidemos cancelar esta acción. Pode que fora borrada por outro proceso.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
gl_ES: Acción %s non identificada: non puidemos eliminar esta acción. Pode que fora borrada por outro proceso.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
gl_ES: Acción %s non identificada: non puidemos determinar a data desta acción. Pode que fora borrada por outro proceso.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
gl_ES: Acción %s non identificada: non puidemos marcar esta acción como finalizada. Pode que fora borrada por outro proceso.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
gl_ES: Acción %s non identificada: non puidemos marcar esta acción como fallida. Pode que fora borrada por outro proceso.

en: Unique ID for the Note Action.
gl_ES: ID único da acción da nota.

en: Unique ID for the Note.
gl_ES: ID único da nota.

en: Unique ID for the instance.
gl_ES: ID único da instancia.

en: Unique ID for the resource.
gl_ES: ID único do recurso.

en: Unique ID for the zone.
gl_ES: ID único da zona.

en: Unique coupons count.
gl_ES: Suma de cupóns únicos.

en: Unique design
gl_ES: Deseño único

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
gl_ES: Identificador único (clave) do produto do carriño a actualizar.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
gl_ES: Identificador único (clave) do produto do carriño.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
gl_ES: Identificador único para o atributo dos términos.

en: Unique identifier for the attribute.
gl_ES: Identificador único do atributo.

en: Unique identifier for the checkout session.
gl_ES: Identificador único da sesión de pago.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
gl_ES: Identificador único para o cupón no carriño.

en: Unique identifier for the entity.
gl_ES: Identificador único para a entidade.

en: Unique identifier for the fee within the cart
gl_ES: Identificador único para a tarifa dentro do carriño.

en: Unique identifier for the fee within the cart.
gl_ES: Identificador único para a cota dentro do carriño.

en: Unique identifier for the fulfillment.
gl_ES: Identificador único para o pedido.

en: Unique identifier for the item within the cart.
gl_ES: Identificador único para o artigo no carriño.

en: Unique identifier for the item.
gl_ES: Identificador único do artigo.

en: Unique identifier for the object.
gl_ES: Identificador único para o obxecto.

en: Unique identifier for the order.
gl_ES: Identificador único para o pedido.

en: Unique identifier for the payment method.
gl_ES: O identificador único do método de pago.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
gl_ES: Identificador único do produto ao que pertence a valoración.

en: Unique identifier for the product.
gl_ES: Identificador único do produto.

en: Unique identifier for the refund.
gl_ES: Identificador único do reembolso.

en: Unique identifier for the resource
gl_ES: Identificador único do recurso

en: Unique identifier for the resource.
gl_ES: Identificador único para o recurso.

en: Unique identifier for the settings group.
gl_ES: Identificador único para o grupo de axustes.

en: Unique identifier for the shipping zone.
gl_ES: Identificador único para esta zona de envío.

en: Unique identifier for the variable product.
gl_ES: Identificador único para o produto variable

en: Unique identifier for the variation.
gl_ES: Identificador único da variación.

en: Unique identifier for the webhook.
gl_ES: Identificador único do webhook.

en: Unique identifier of the order.
gl_ES: Identificador único do pedido.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
gl_ES: Cadea de identificador único da extensión da canle de márketing, tamén coñecida como slug do plugin.

en: Unique identifier.
gl_ES: Identificador único.

en: Unique slug for the resource.
gl_ES: Slug único do recurso.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
gl_ES: Slug/referencia única para o atributo; debe ter menos de 28 caracteres.

en: Unique transaction ID.
gl_ES: ID único da transacción.

en: United Arab Emirates
gl_ES: Emiratos Árabes Unidos

en: United Arab Emirates dirham
gl_ES: Dirham Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom (UK)
gl_ES: Reino Unido (UK)

en: United States (US)
gl_ES: Estados Unidos (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
gl_ES: Islas de ultramar menores de Estados Unidos (EEUU)

en: United States (US) dollar
gl_ES: Dólar dos Estados Unidos (US)

en: Units in stock
gl_ES: Unidades en inventario

en: Universal Product Code
gl_ES: Código universal de produto

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
gl_ES: A marca temporal de Unix que representa cando se descartou o incentivo.

en: Unknown
gl_ES: Descoñecido

en: Unknown database error occurred while adding fulfillment_status column.
gl_ES: Produciuse un erro descoñecido na base de datos ao engadir a columna fulfillment_status.

en: Unknown error
gl_ES: Erro descoñecido

en: Unknown partial args matching value.
gl_ES: Argumentos parciais descoñecidos que coinciden co valor.

en: Unknown request method.
gl_ES: Método de petición descoñecido.

en: Unknown status found for action.
gl_ES: Encontrouse un estado descoñecido para a acción.

en: Unlimited
gl_ES: Ilimitado

en: Unlimited usage
gl_ES: Uso ilimitado

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
gl_ES: O pedido sen pagar foi cancelado - alcanzouse o limite de tempo.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
gl_ES: As instancias sen serializar para esta clase están prohibidas.

en: Unsupported argument type provided as value.
gl_ES: Tipo de argumento non compatible facilitado como valor.

en: Unsynced orders: %d
gl_ES: Pedidos non sincronizados: %d

en: Up to 60% off
gl_ES: Ata un 60 % de desconto

en: Update
gl_ES: Actualizar

en: Update %s
gl_ES: Actualizar %s

en: Update Available
gl_ES: Actualización dispoñible

en: Update Brand
gl_ES: Actualizar marca

en: Update Order
gl_ES: Actualizar pedido

en: Update Product
gl_ES: Actualizar o produto

en: Update WooCommerce Database
gl_ES: Actualizar a base de datos de WooCommerce

en: Update an existing order by modifying status, customer information, line items, or other order details.
gl_ES: Actualiza un pedido existente modificando o estado, a información do cliente, os artigos ou outros detalles do pedido.

en: Update an existing product by modifying its attributes such as price, stock, description, or metadata.
gl_ES: Actualiza un produto existente modificando os seus atributos, como o prezo, o inventario, a descrición ou os metadatos.

en: Update cart
gl_ES: Actualizar carriño

en: Update category
gl_ES: Actualizar categoría

en: Update country / region
gl_ES: Actualizar país/rexión

en: Update database
gl_ES: Actualizar base de datos

en: Update existing products
gl_ES: Actualizar produtos existentes

en: Update fulfillment meta data response.
gl_ES: Resposta de actualización de metadatos do pedido.

en: Update fulfillment response.
gl_ES: Resposta ao actualizar o pedido.

en: Update now
gl_ES:  	Actualizar agora

en: Update shipping class
gl_ES: Actualizar clase de envío

en: Update status event failed.
gl_ES: Fallou o evento de actualización de estado.

en: Update tag
gl_ES: Actualizar etiqueta

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
gl_ES: Actualiza a táboa directamente cando se produzan cambios no produto, en vez de programar unha actualización diferida.

en: Update totals
gl_ES: Actualizar totais

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
gl_ES: Actualiza o teu tema á última versión. Se non hai ningunha actualización dispoñible contacta co autor do teu tema para preguntarlle sobre a compatibilidade coa versión actual de WooCommerce.

en: Updated
gl_ES: Actualizado

en: Updated at
gl_ES: Actualizado o

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
gl_ES: Actualiza a lista de directorios de descarga de produtos aprobados. Ten en conta que a activación desta ferramenta non afecta a se a lista de directorios de descarga aprobados está activada ou non.

en: Updating database
gl_ES: Actualizando a base de datos

en: Updating product review failed.
gl_ES: Fallou a actualización da valoración do produto.

en: Updating review failed.
gl_ES: Erro na actualización da valoración.

en: Updating review status failed.
gl_ES: Erro na actualización da valoración.

en: Upgrade
gl_ES: Actualizar

en: Upload CSV file
gl_ES: Subir arquivo CSV

en: Upload a new file
gl_ES: Cargar un novo arquivo

en: Upload an image
gl_ES: Subir unha imaxe

en: Upload file and import
gl_ES: Subir arquivo e importar

en: Upload/Add image
gl_ES: Subir/Engadir imaxe

en: Uploaded theme.
gl_ES: Tema subido.

en: Uploaded to this product
gl_ES: Subido a este produto

en: Uploaded to this product form
gl_ES: Subido a este formulario de produto

en: Upper East
gl_ES: Alto Lste

en: Upper West
gl_ES: Alto Oriente

en: Upsells
gl_ES: Vendas adicionais

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
gl_ES: As ventas dirixidas son produtos que recomendas en lugar do produto que se está vendo, por exemplo, produtos que son máis rendibles ou de mellor calidade ou máis caros.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
gl_ES: As vendas adicionais adoitan ser de produtos que achegan un beneficio extra, son de mellor calidade ou máis caros. Proba a combinar distintos tipos de vendas para aumentar as túas cifras finais. %1$sObtén máis información sobre os produtos vinculados%2$s

en: Uruguay
gl_ES: Uruguai

en: Uruguayan peso
gl_ES: Peso uruguaio

en: Usage / Limit
gl_ES: Uso / Límite

en: Usage Tracking
gl_ES: Uso do seguemento

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
gl_ES: Acadouse o límite de uso do cupón «%1$s». Se acabas de tentar utilizar este cupón pero o pedido non estaba completo, podes volver a tentalo ou cancelar o pedido indo á <a href="%2$s">páxina «A miña conta»</a>.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
gl_ES: Acadouse o límite de uso do cupón «%s».

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
gl_ES: Acadouse o límite do cupón «%s». Inténtao de novo máis tarde, ou ponte en contacto con nós se necesitas axuda.

en: Usage limit per coupon
gl_ES: Límite de uso por cupón

en: Usage limit per user
gl_ES: Límite de uso por usuario

en: Usage limits
gl_ES: Límites de uso

en: Usage restriction
gl_ES: Restrición de uso

en: Usage tracking activated
gl_ES: Seguimento de uso activado

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
gl_ES: Utiliza <code>[qty]</code> para o número de artigos, <br/><code>[cost]</code> para o custo total de artigos e <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> para cargos en porcentaxe.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
gl_ES: Usar parámetros de WP Query para modificar a resposta. As variables de consulta privadas necesitan a autorización correspondente.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
gl_ES: Usa WooCommerce Shipping (alimentado por WooCommerce Services & Jetpack) para aforrar tempo na oficina de correos imprimindo na casa as túas etiquetas de envío.

en: Use a new payment method
gl_ES: Engadir unha nova forma de pago

en: Use as product form image
gl_ES: Use como imaxe do formulario do produto

en: Use as product image
gl_ES: Usar como imaxe de produto

en: Use email address as account login (recommended)
gl_ES: Utilizar a enderezo de correo electrónico como nome de usuario (recomendado)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
gl_ES: Utiliza atributos globais para permitir aos compradores filtrar e buscar este produto. Utiliza atributos personalizados para proporcionar información detallada do produto.

en: Use image
gl_ES: Usar imaxe

en: Use previous column mapping preferences?
gl_ES: Usamos as anteriores preferencias de asignación de columnas?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
gl_ES: Usa as clases de envío para personalizar as tarifas de envío en diferentes grupos de produtos, como por exemplo en produtos pesados que requiran unhas cotas de franqueo superiores.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
gl_ES: Utiliza a táboa de busca de atributos do produto para filtrar o catálogo.

en: Used for variations
gl_ES: Usado para variacións

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
gl_ES: Podes probar

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
gl_ES: baleirando calquera filtro

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
gl_ES: ou diríxete ao noso

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
gl_ES: inicio da tenda

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
gl_ES: Onde os soños dos ciclistas se fan realidade.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
gl_ES: proximamente

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
gl_ES: Dedicados a ofrecer bicicletas da máxima calidade, accesorios e asesoramento experto para ciclistas de todos os niveis. Mantente informado.

en: Used-up download permissions
gl_ES:  Permisos de descarga esgotados

en: User
gl_ES: Usuario

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
gl_ES: O usuario #%d borrouno WooCommerce de acordo aos axustes do sitio de retención de datos persoais. Calquera contido que pertenza a ese usuario mantívose, pero sen asignar a ninguén.

en: User Email is invalid.
gl_ES: O correo electrónico do usuario non é válido.

en: User ID for the downloader.
gl_ES: ID do usuario da descarga.

en: User ID of user who created the refund.
gl_ES: ID do usuario que creou o reembolso.

en: User ID or User Email is required.
gl_ES: O ID de usuario ou o correo electrónico do usuario son obrigatorios.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
gl_ES: ID do usuario que fixo o pedido. 0 para invitados.

en: User ID.
gl_ES: ID de usuario.

en: User Name
gl_ES: Nome de usuario

en: User agent of the customer.
gl_ES: Axente de usuario do cliente.

en: User email
gl_ES: Correo electrónico do usuario

en: User is missing.
gl_ES: Falta o usuario.

en: User name of the downloader.
gl_ES: Nome do usuario da descarga.

[ctx: User role]
en: Customer
gl_ES: Cliente

[ctx: User role]
en: Shop manager
gl_ES: Xestor da tenda

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
gl_ES: Datos de acceso a descargas compradas de WooCommerce do usuario.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
gl_ES: Datos de cliente de WooCommerce do usuario.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
gl_ES: Datos de pedidos de WooCommerce do usuario.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
gl_ES: Datos de tokens de pagamento de WooCommerce do usuario.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
gl_ES: Datos de descargas compradas de WooCommerce do usuario.

en: Username
gl_ES: Nome de usuario

en: Username is required.
gl_ES: Nome de usuario requirido.

en: Username isn't editable.
gl_ES: O nombre de usuario non é editable.

en: Username or email
gl_ES: Nome de usuario ou correo electrónico

en: Username or email address
gl_ES: Nome de usuario ou correo electrónico

en: Username.
gl_ES: Nome de usuario.

en: Username: %s
gl_ES: Nome de usuario: %s

en: Username: %s.
gl_ES: Nome de usuario: %s.

en: Username: <b>%s</b>
gl_ES: Nome de usuario: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
gl_ES: Os usuarios terán que gastar esta cantidade para conseguir o envío de balde (se está activo arriba).

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
gl_ES: Usa consultas moito máis potentes para actualizar a táboa de busca, pero é posible que non sexa compatible con algunhas extensións.

en: Uzbekistan
gl_ES: Uzbequistán

en: Uzbekistani som
gl_ES: Som uzbeko

en: VAT
gl_ES: IVE

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
gl_ES: Erro de validación: a resposta IPN de Paypal provén dun enderezo de correo diferente (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
gl_ES: Erro de validación: as cantidades de PayPal non coinciden (cantidade %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
gl_ES: Erro de validación: as cantidades de PayPal non coinciden (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
gl_ES: Erro de validación: as divisas en Paypal non coinciden (código %s)

en: Validation failed.
gl_ES: Validación non superada.

en: Valle del Cauca
gl_ES: Valle do Cauca

en: Value
gl_ES: Valor

en: Value (required)
gl_ES: Valor (requirido)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
gl_ES: Valor do custo dos produtos vendidos do artigo do pedido.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
gl_ES: Valor do custo dos produtos vendidos do artigo reembolsado.

en: Value of the coupon.
gl_ES: Valor do cupón.

en: Value of the metadata.
gl_ES: Valor dos datos meta.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
gl_ES: Valor da estatística. Devolve «null» se a estatística non existe ou non se pode cargar.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
gl_ES: Enviouse un valor de tipo %s á chamada de retorno de atribución de pedido

en: Value(s)
gl_ES: Valor(es)

en: Vanuatu vatu
gl_ES: Vatu de Vanuatu

en: Varaždin County
gl_ES: Condado de Varaždin

en: Variable product
gl_ES: Produto variable

en: Variation #%1$s of %2$s
gl_ES: Variación #%1$s de %2$s

en: Variation ID, if applicable.
gl_ES: ID da variación, se é aplicable.

en: Variation ID.
gl_ES: ID da variación.

en: Variation ID:
gl_ES: ID da variación:

en: Variation URL.
gl_ES: URL da variación.

en: Variation attribute name.
gl_ES: Nome do atributo da variación.

en: Variation attribute value.
gl_ES: Valor do atributo da variación.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
gl_ES: A variación non se puido importar: falta o ID do pai ou o pai non existe aínda.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
gl_ES: Non se pode importar a variación: O produto pai non pode ser unha variación de produto.

en: Variation description.
gl_ES: Descrición da variación

en: Variation details
gl_ES: Detalles da variación

en: Variation dimensions.
gl_ES: Dimensións da variación.

en: Variation height (%s).
gl_ES: Altura da variación (%s).

en: Variation image data.
gl_ES: Datos da imaxe da variación.

en: Variation length (%s).
gl_ES: Longo da variación (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
gl_ES: Orden do menú da variación (determina a posición na lista de variacións)

en: Variation options
gl_ES: Opcións de navegación

en: Variation price (required)
gl_ES: Prezo da variación (requirido)

en: Variation regular price.
gl_ES: Precio normal da variación.

en: Variation sale price.
gl_ES: Prezo rebaixado da variación.

en: Variation status.
gl_ES: Estado da variación.

en: Variation system generated attribute name.
gl_ES: Nome do atributo xerado polo sistema de variación.

en: Variation weight (%s).
gl_ES: Peso da variación (%s).

en: Variation width (%s).
gl_ES: Anchura da variación (%s).

en: Variations
gl_ES: Variacións

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
gl_ES: As variacións (e os seus atributos) que non teñan prezos non se amosarán na túa tenda.

en: Variations Sold
gl_ES: Variantes vendidas

en: Variations detailed reports.
gl_ES: Informes detallados de variacións.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
gl_ES: Varios datos contextuais que se usarán no proceso de incorporación.

en: Various contextual data for the step to use.
gl_ES: Varios datos contextuais que se usarán no paso.

en: Various messages to possibly show the user.
gl_ES: Varias mensaxes para amosar posiblemente ao usuario.

en: Vatican
gl_ES: Cidade do Vaticano

en: Venezuelan bol&iacute;var
gl_ES: Bolívar venezolano

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
gl_ES: Bolivar venezolano (2008–2018)

en: Verification completed.
gl_ES: Verificación completada.

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
gl_ES: Correo electrónico de verificación enviado aos clientes, como parte do proceso de rexistro con dobre confirmación.

en: Verification email sent to "%s".
gl_ES: Correo electrónico de verificación enviado a "%s"

en: Verify
gl_ES: Verificar

en: Verify base database tables
gl_ES: Verificar as táboas da base de datos base

en: Verify database
gl_ES: Verificar base de datos

en: Verify if all base database tables are present.
gl_ES: Verifica se todas as táboas da base de datos base están presentes.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
gl_ES: Verificando a base de datos... aínda faltan unha ou máis táboas:

en: Versatile charm
gl_ES: Encanto versátil

en: Version
gl_ES: Versión

en: Version %s
gl_ES: Versión %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
gl_ES: A versión %s está <strong>dispoñible</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
gl_ES: A versión %s está <strong>dispoñible</strong>. Para activar esta actualización necesitas <strong>adquirir</strong> unha nova subscrición.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
gl_ES: Versión de WooCommerce na que se actualizou o pedido.

en: Version:
gl_ES: Versión:

en: Very poor
gl_ES: Moi pobre

en: Vientiane Province
gl_ES: Provincia de Vientiane

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
gl_ES: &#x111;&#x1ed3;ng vietnamita

en: View
gl_ES: Ver

en: View &amp; Customize
gl_ES:  	Ver e personalizar

en: View Action
gl_ES: Ver acción

en: View All
gl_ES: Ver todo

en: View Email
gl_ES: Ver correo electrónico

en: View Fulfillments
gl_ES: Ver pedidos

en: View WooCommerce API docs
gl_ES: Ver a documentación da API de WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
gl_ES: Ver a documentación de WooCommerce

en: View WooCommerce settings
gl_ES: Ver os axustes de WooCommerce

en: View affected templates
gl_ES: Ver plantillas afectadas

en: View and manage coupons
gl_ES: Ver e xestionar cupóns

en: View and manage customers
gl_ES: Ver e xestionar clientes

en: View and manage orders and sales reports
gl_ES: Ver e xestionar pedidos e informes de vendas

en: View and manage products
gl_ES: Ver e xestionar produtos

en: View cart
gl_ES: Ver cesta

en: View coupon
gl_ES: Ver cupón

en: View coupons
gl_ES: Ver cupóns

en: View customers
gl_ES: Ver clientes

en: View full-screen image gallery
gl_ES: Ver galería de imaxes a pantalla completa

en: View import log
gl_ES: Ver o rexistro da importación

en: View my cart
gl_ES: Ver o meu carriño da compra

en: View notifications &rarr;
gl_ES: Ver notificacións →

en: View order
gl_ES: Ver pedido

en: View order %s
gl_ES: Ver pedido %s

en: View order number %s
gl_ES: Ver número do pedido %s

en: View order: %s
gl_ES: Ver pedido: %s

en: View orders
gl_ES: Ver pedidos

en: View orders and sales reports
gl_ES: Ver pedidos e informes de vendas

en: View other orders &rarr;
gl_ES: Ver outros pedidos &rarr;

en: View product
gl_ES: Ver produto

en: View product form
gl_ES: Ver formulario do produto

en: View product forms
gl_ES: Ver formularios de produtos

en: View products
gl_ES: Ver produtos

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
gl_ES: Ver produtos no grupo &ldquo;%s&rdquo;

en: View profile &rarr;
gl_ES: Ver perfil →

en: View progress &rarr;
gl_ES: Ver progreso &rarr;

en: View progress →
gl_ES: Ver progreso

en: View report
gl_ES: Ver informe

en: View tax rates
gl_ES: Ver tasas de impostos

en: View template
gl_ES: Ver modelo

en: View/Edit
gl_ES: Ver/Editar

en: Viewing log file %s
gl_ES: Vendo o arquivo de rexistro %s

en: Views
gl_ES: Visitas

en: Virgin Islands (British)
gl_ES: Islas Virxes (Reino Unido)

en: Virgin Islands (US)
gl_ES: Islas Virxes (US)

en: Virovitica-Podravina County
gl_ES: Condado de Virovitica-Podravina

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
gl_ES: Os produtos virtuais son intanxibles e non se envían.

en: Visibility
gl_ES: Visibilidade

en: Visibility in catalog
gl_ES: Visibilidade no catálogo

en: Visible on the product page
gl_ES: Visible na páxina de produtos

en: Visit %s admin area:
gl_ES: Visita a área de administración de %s:

en: Visit Dashboard
gl_ES: Visitar o escritorio

en: Visit Store
gl_ES: Visita a tenda

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
gl_ES: Visita WooCommerce.com para aprender máis sobre os <a href="%1$s" target="_blank">primeiros pasos</a>.

en: Visit community forums
gl_ES: Visitar os foros da comunidade

en: Visit new location
gl_ES: Visita a nova ubicación

en: Visit plugin homepage
gl_ES: Visitar a web do plugin

en: Visit premium customer support
gl_ES: Visita o soporte ao cliente premium

en: Visit product category %1$s
gl_ES: Visitar a categoría de produto %1$s

en: Visitors
gl_ES: Visitantes

en: Viva.com Smart Checkout
gl_ES: Pago inteligente de Viva.com

en: Vukovar-Srijem County
gl_ES: Condado de Vukovar-Srijem

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
gl_ES: ADVERTENCIA: O proceso de rexeración da táboa de busca de atributos do produto abortouse.

en: WC database version.
gl_ES: Versión da base de datos de WC.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
gl_ES: WC_Session non está dispoñible, os datos do cliente non se poden gardar na sesión.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
gl_ES: Os comandos de WP CLI están dispoñibles: executa %1$s para obter unha lista de comandos dispoñibles.

en: WP REST API Integration v%d
gl_ES: Integración con WP REST API v%d

en: Waiting
gl_ES: En espera

en: Wake Island
gl_ES: Illa Wake

en: Wallets & Express checkouts
gl_ES: Carteiras e pagos rápidos

en: Want to be notified when this product is back in stock?
gl_ES: Queres que te notifiquemos cando este produto volva estar en stock?

en: Warning
gl_ES: Advertencia

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
gl_ES: Aviso: Os prezos de oferta eliminaranse se non son inferiores aos prezos normais.

en: Was onboarding completed or skipped?
gl_ES: Completouse a incorporación ou omitiuse?

en: Watch on YouTube
gl_ES: Ver en YouTube

en: Watch tutorial
gl_ES: Ver o titorial

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
gl_ES: ceptamos pagos mediante PayPal. Ao procesar pagos algúns dos teus datos pasaranse a PayPal, incluída a información requirida para procesar ou dar soporte ao pago, tales como o total da compra e a información de facturación.

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
gl_ES: Non podemos procesar o teu pago de PayPal neste momento. Volve a tentalo ou utiliza un método de pago distinto.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
gl_ES: Recompilamos información túa durante o proceso de pago na nosa tenda.

en: We couldn't find a preview for this product.
gl_ES: Non atopamos ningunha vista previa para este produto.

en: We couldn't find a subscription for this product.
gl_ES: Non puidemos encontrar unha subscrición para este produto.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
gl_ES: Detectamos un erro de SSL. Asegúrate de que o teu sitio web é compatible coa versión 1.2 ou posterior de TLS.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
gl_ES: Normalmente almacenamos información sobre ti durante o tempo que necesitemos a información para os propósitos para os que a recompilamos e usamos, e non esteamos legalmente obrigados a seguir gardándoa. Por exemplo, almacenaremos información dos pedidos durante XXX anos para propósitos de impostos e contabilidade. Isto inclúe o teu home, enderezo de correo electrónico e enderezos de facturación e envío.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
gl_ES: Creamos un borrador de mostra da páxina de política de devolucións e reembolsos. Bota unha ollada e modifícaa segundo as necesidades da túa tenda.

en: We have finished processing your order.
gl_ES: Xa rematamos de procesar o teu pedido.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
gl_ES: Esperamos que volvan pronto! Consulta máis información sobre a <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">solución de problemas de pagos con erros</a>.

en: We hope to see you again soon.
gl_ES: Esperamos verte pronto de novo.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
gl_ES: Esperamos poder cumprir a túa solicitude en breve.

en: We look forward to seeing you soon.
gl_ES: Esperamos verte axiña.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
gl_ES: Vimos que houbo un problema durante a instalación de Jetpack e WooCommerce Shipping & Tax. Por favor, inténtao de novo e goza de todas as vantaxes de ter os plugins conectados á túa tenda! Disculpa as molestias. Os plugins «Jetpack» e «WooCommerce Shipping & Tax» instalaranse e activaranse gratuitamente.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
gl_ES: Recentemente pedímosche se querías máis información sobre WooCommerce Payments. Administra o teu negocio e xestiona os teus pagos nun só lugar coa solución creada e con soporte de WooCommerce.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
gl_ES: Recomendamos usar ShipStation para aforrar tempo na oficina de correos o imprimir as túas etiquetas de envío na casa. Proba gratis ShipStation durante 30 días.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
gl_ES: Compartimos información con outros, que nos axudan a ofrecer os nosos pedidos e xestionar servizos para ti; por exemplo --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
gl_ES: Amosamos suxerencias contextuais para extensións oficiais que poden ser útiles para a súa tenda.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
gl_ES: Recomendamos seriamente crear unha copia de seguridade do teu sitio antes de actualizar.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
gl_ES: Só utilizamos materiais da máxima calidade nos nosos produtos, para que teñan un aspecto estupendo e duren moitos anos.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
gl_ES: Queremos informarche de que un dos envíos previamente entregados do teu pedido foi eliminado do noso sistema. Isto pode deberse a unha corrección ou a unha actualización nos nosos rexistros de pedidos. Non te preocupes: isto non afectará a ningún artigo que xa recibiches.

en: We were unable to process your order, please try again.
gl_ES: Non puidemos procesar o teu pedido, por favor inténtao de novo.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
gl_ES: Non puidemos verificar a dirección de correo electrónico que facilitaches. Por favor, téntao de novo.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
gl_ES: Tamén almacenamos comentarios ou valoracións, se escolles deixalos.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
gl_ES: Usaremos %1$s para o peso do produto e  %2$s para as dimensións do produto.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
gl_ES: Estamos aquí para axudarche — consegue trucos, actualizacións de produtos e inspiración directamente na túa bandexa de entrada.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
gl_ES: Creamos dúas zonas de envío - para %s e para o resto do mundo. Abaixo podes configurar costes de tarifa plana de envío para estas zonas ou ofrecer envío gratuito.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
gl_ES: Fixemos todo máis simple e fácil para seguir mellorando. A partir de agora podes xestionar todas as compras da túa WooCommerce directamente desde o menú Extensións, dentro do mesmo plugin WooCommerce. <a href="%s">Ve e xestiona</a> as túas extensións agora.

en: Web admin
gl_ES: Administrador da web

en: Webhook actions
gl_ES: Accións de webhook

en: Webhook created on %s
gl_ES: Webhook creado en %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
gl_ES: j \d\e F \d\e\ E, g:i A

en: Webhook created successfully.
gl_ES: Webhook creado correctamente.

en: Webhook data
gl_ES: Datos do webhook

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
gl_ES: A URL de entrega do webhook ten que ser unha URL válida empezando con http:// ou https://.

en: Webhook delivery URL.
gl_ES: URL de entrega do webhook.

en: Webhook event.
gl_ES: Evento do webhook.

en: Webhook resource.
gl_ES: Recurso do webhook.

en: Webhook status must be valid.
gl_ES: O estado do webhook debe ser válido.

en: Webhook status.
gl_ES: Estado do webhook.

en: Webhook topic is required and must be valid.
gl_ES: O tema do webhook é obrigatorio e ten que ser válido.

en: Webhook topic must be valid.
gl_ES: O tema do webhook ten que ser válido.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
gl_ES: Asunto de webhook descoñecido. Por favor, escolle un asunto válido.

en: Webhook topic.
gl_ES: Tema do webhook.

en: Webhook updated successfully.
gl_ES: Webhook actualizado correctamente.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
gl_ES: Os webhooks son notificacións de eventos enviadas a URLs da túa elección. Poden usarse para integracións con servizos de terceiros que sexan compatibles con eles.

en: Webhooks do not support trashing.
gl_ES: Os webhooks non soportan ser movidos á papeleira.

en: Week(s)
gl_ES: Semana(s)

en: Weight
gl_ES: Peso

en: Weight (%s)
gl_ES: Peso (%s)

en: Weight in decimal form
gl_ES: Peso en forma decimal

en: Weight unit
gl_ES: Unidade de peso

en: Welcome to
gl_ES: Benvido a

en: Welcome to %s
gl_ES: Dámosche a benvida a %s

en: Welcome to the store
gl_ES: Benvido á tenda

en: Welcome to {site_title}
gl_ES: Benvido a {site_title}

en: West African CFA franc
gl_ES: Franco CFA de África do Oeste

en: West Greece
gl_ES: Grecia occidental

en: West Macedonia
gl_ES: Macedonia occidental

en: Western
gl_ES: Occidental

en: Western Cape
gl_ES: Cabo Occidental

en: Western North
gl_ES: Noroeste

en: Western Sahara
gl_ES: Sáhara Occidental

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
gl_ES: Tamén usamos cookies para realizar o seguimento dos contidos do carriño mentres navegas polo noso sitio.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
gl_ES: Pómonos en contacto contigo para que saibas que se cancelou o pedido n.º %1$s de %2$s.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
gl_ES: Pómonos en contacto contigo para que saibas que o pedido n.º %1$s se cancelou.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
gl_ES: Estamos tendo problemas ao conectar con WooCommerce.com

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
gl_ES: Lamentamos informarte de que o teu pedido n.º %1$s cancelouse.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
gl_ES: Realizamos algunhas melloras interesantes nos nosos modelos de correo electrónico, incluídos deseños modernos e fáciles de usar para os compradores e novas opcións de personalización. E se utilizas un tema de bloques, podes sincronizar automaticamente os estilos dos teus temas. Accede aos teus axustes de correo electrónico para explorar as novas características.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
gl_ES: Realizamos algunhas melloras interesantes nos teus modelos de correo electrónico, incluídos deseños modernos e fáciles de usar para os compradores e novas opcións de personalización. E se utilizas un tema de bloques, podes sincronizar automaticamente os estilos dos teus temas. Accede aos teus axustes de correo electrónico para ver os novos cambios.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
gl_ES: Recibimos o teu pedido e está actualmente en estado de espera ata que poidamos confirmar que se procesou o pago.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
gl_ES: Que códigos postais están dispoñibles para a entrega local?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
gl_ES: Que códigos postais están dispoñibles para a recollida local?

en: What currency do you accept payments in?
gl_ES:  	En que moeda aceptas pagos?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
gl_ES: En que moeda están os prezos no catálogo e en que moeda se farán os pagos a través das pasarelas.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
gl_ES: Que cota desexas cobrar para entregas locais, aínda que elixiras de balde. Déixao en branco para desactivar.

en: What is PayPal?
gl_ES: Que é PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
gl_ES: Que é o que fai que este produto sexa único? Cales son as súas características máis importantes? Mellora a páxina do produto ao engadir contido enriquecido usando bloques.

en: What our customers say
gl_ES: Opinións dos nosos clientes

en: What running the tool will do.
gl_ES: O que fará a ferramenta en funcionamento.

en: What type of products do you plan to sell?
gl_ES: Que tipos de produtos tes pensado vender?

en: What we collect and store
gl_ES: O que recompilamos e almacenamos

en: What we share with others
gl_ES: O que compartimos con outros

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
gl_ES: Que che gustaría cobrar pola tarifa fixa de envío?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
gl_ES: Ao aplicar múltiples cupóns, aplícase o primeiro cupón ao prezo completo e o segundo cupón para o prezo xa rebaixado e así sucesivamente.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
gl_ES: Cando esta opción estea marcada, os clientes só poderán comprar 1 elemento nun pedido individual. Isto é especialmente útil no caso de elementos cunha cantidade limitada como, por exemplo, produtos artesanais ou artísticos.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
gl_ES: Cando se activa, PayPal utilizará o enderezo proporcionado polo formulario de pago e evitará que o comprador o cambie dentro da páxina de pago de PayPal. Desactiva esta opción para que os compradores poidan elixir un enderezo de envío na súa conta de PayPal. PayPal verifica as direccións polo que este axuste pode causar erros (recomendamos mantelo desactivado).

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
gl_ES: Cando esta opción está activada, os convidados serán redirixidos a unha páxina de inicio de sesión para completar o proceso de rexistro.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
gl_ES: O manexar un %s, debe revocarse o acceso os arquivos descargables e vaciar o rexistro de descargas?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
gl_ES: O manexar un %s, deben conservarse ou eliminarse os datos personais dos pedidos?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
gl_ES: Ao limitar a resposta usando antes/despois, contra que columnas de data comparar.

en: When out of stock
gl_ES: Cando non haxa existencias

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
gl_ES: Cando o inventario do produto alcanza esta cantidade o estado do inventario cambiará a "sen existencias" e recibirás un aviso por correo electrónico. Este axuste non afecta os produtos "con existencias".

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
gl_ES: Cando o inventario dun produto chega a esta cantidade recibirás un aviso por correo electrónico. É posible definir distintos valores individualmente para cada variación. O valor por defecto da tenda pode configurarse nos Axustes > Produtos > Inventario.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
gl_ES: Cando o inventario do produto alcance esta cantidade serás notificado por correo electrónico.

en: When the customer was last active in the site's timezone.
gl_ES: A última vez que o cliente estivo activo, na zona horaria do sitio.

en: When the customer was last active, as GMT.
gl_ES: A última vez que o cliente estivo activo, en GMT.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
gl_ES: Cando se configura a true, envía por correo electrónico un enlace para descargar a exportación ao usuario que o solicitou.

en: When true, refunded items are restocked.
gl_ES: Se o valor é verdadeiro, repóñense os artigos reembolsados.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
gl_ES: Cando sexa <em>true</em>, o API da pasarela de pago utilízase para xerar o reembolso.

en: When true, the payment gateway API is used to perform the refund. If the payment gateway does not support refunds, the refund will fail.
gl_ES: Cando o valor é «true», utilizarase a API da pasarela de pago para emitir o reembolso. Se a pasarela de pago non admite reembolsos, o reembolso non se poderá realizar.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
gl_ES: Cando o inventario dunha variación chega a esta cantidade recibirás un aviso por correo electrónico. O valor por defecto para todas as variacións pode configurarse na pestana de inventario do produto. O valor por defecto da tenda pode configurarse nos Axustes > Produtos > Inventario.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
gl_ES: Ao ver un arquivo de marcas, mostra a descrición das marcas actuais.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
gl_ES: Cando nos compras algo pedímosche que facilites información que inclúe o teu nome, enderezo de facturación, enderezo de envío, enderezo de correo electrónico, número de teléfono, detalles do cartón bancario/pagamento e información adicional opcional como o nome de usuario e o contrasinal. Usaremos esta información para propósitos como:

en: When you receive a new order, it will appear here.
gl_ES: Cando recibas un novo pedido aparecerá aquí.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
gl_ES: Desde que punto do fluxo de incorporación se activou esta solicitude.

en: Where is your store based?
gl_ES: Onde está a túa tenda?

en: Whether WooPayments is in dev mode.
gl_ES: Se WooPayments está en modo de desenvolvemento.

en: Whether an order can be edited.
gl_ES: Se un pedido se pode editar.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
gl_ES: Se un pedido se debe pagar, segundo o estado e o total.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
gl_ES: Se un pedido se debe procesar antes de completarse.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
gl_ES: Se están permitidas actualmente as importacións de modelos

en: Whether onboarding is supported.
gl_ES: Se a incorporación é compatible.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
gl_ES: Se o usuario pode solicitar un recordatorio da nota.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
gl_ES: Se se omitiu ou non o paso de plugins no perfilador do núcleo.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
gl_ES: Se se configurou ou non a canle de márketing.

en: Whether or not the profile was completed.
gl_ES: Se se completou ou non o perfil.

en: Whether or not the profile was skipped.
gl_ES: Se se omitiu ou non o perfil.

en: Whether or not this is a compound rate.
gl_ES: Se se trata ou non dunha tarifa composta.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
gl_ES: Se esta tenda acepta ou non recibir contidos de márketing de WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
gl_ES: Se o país da tenda está configurado no perfil da posta en marcha.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
gl_ES: Se este tipo impositivo se aplica tamén ao envío ou non.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
gl_ES: Se tes ou non WordPress multisitio activo.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
gl_ES: Se o cupón ofrece ou non envío gratis.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
gl_ES: Se o pedido está entregado.

en: Whether the onboarding process is completed.
gl_ES: Se se completou o proceso de posta en marcha.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
gl_ES: Se o proceso de incorporación está en modo de proba.

en: Whether the onboarding process is started.
gl_ES: Se se iniciou o proceso de posta en marcha.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
gl_ES: Se o método de pago debe recomendarse como activado ou non.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
gl_ES: Se o método de pago debe ser obrigatorio (e activarse forzosamente) ou non.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
gl_ES: Se o plugin só se pode activar para toda a rede.

en: Whether the product is visible in the catalog
gl_ES: Se o produto é visible no catálogo

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
gl_ES: Se o provedor ten unha conta de procesamento de pagos conectada.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
gl_ES: Se o provedor está activo para usalo no pago.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
gl_ES: Se o provedor está en modo de desenvolvemento. Se isto se cumple, se obliga a efectuar os pagos de proba.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
gl_ES: Se o provedor está en modo de proba para o procesamento de pagos.

en: Whether the provider needs setup.
gl_ES: Se o provedor necesita configuración.

en: Whether the shipping method is enabled.
gl_ES: Se o método de envío está activado.

en: Whether this is a customer email.
gl_ES: Se se trata dun correo electrónico dun cliente.

en: Whether this is sent only manually.
gl_ES: Se se envía só manualmente.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
gl_ES: Se desexas eliminar o lixo e forzar a eliminación.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
gl_ES: Se se deben considerar as datas GMT das entradas ao limitar a resposta pola data de publicación ou modificación.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
gl_ES: Se crear unha nova conta de usuario como parte do proceso do pedido.

en: Whether to generate a new catalog file regardless of whether a catalog file already exists.
gl_ES: Se se xera un novo arquivo de catálogo, independentemente de se xa existe o non.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
gl_ES: Ocultar o no os recursos que non estén asignados a ningún produto.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
gl_ES: Se notificar ao cliente sobre a actualización do pedido.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
gl_ES: Se se actualiza o correo electrónico de facturación do pedido, anque xa haxa un.

en: Which columns should be exported?
gl_ES: Que columnas deberían exportarse?

en: Which features are disabled?
gl_ES: Que funcións están desactivadas?

en: Which features are enabled?
gl_ES: Que funcións están activadas?

en: Which product category should be exported?
gl_ES: Qué categoría de produtos debería exportarse?

en: Which product types should be exported?
gl_ES: Que tipos de produto deberían exportarse?

en: While you visit our site, we’ll track:
gl_ES: Mentres visitas o noso sitio realizaremos o seguimento de:

en: Who on our team has access
gl_ES: Quen do noso equipo ten acceso

en: Width
gl_ES: Anchura

en: Width (%s)
gl_ES: Ancho (%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
gl_ES: Con WooCommerce Payments, podes aceptar de forma segura as principais tarxetas, Apple Pay e pagos en máis de 100 moedas, sen costes de configuración nin cotas mensuais, e agora podes aceptar pagos en persoa coa aplicación móbil de Woo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
gl_ES: Con WooCommerce Payments, podes aceptar de forma segura as principais tarxetas, Apple Pay e pagos en máis de 100 moedas. Fai un seguimento do fluxo de efectivo e xestiona os ingresos recurrentes directamente desde o panel de administración da túa tenda: sen costes de configuración nin cotas mensuais.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
gl_ES: Cunha ampla gama de cadeiras de deseño para elevar o teu espazo vital.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
gl_ES: Cos nosos bloques podes seleccionar e amosar produtos, categorías, filtros e máis, virtualmente en calquera parte do teu sitio – sen necesidade de usar shortcodes ou editar liñas de código. Aprende máis sobre como usar cada un deles.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
gl_ES: Co lanzamento de WooCommerce 4.0, estanse substituíndo estes informes. Hai 
     unha nova e mellor sección de analítica para os usuarios que estean usando WordPress 5.3+. Bota unha ollada á <a href="%1$s">analítica de WooCommerce</a> ou aprende máis sobre a nova experiencia na <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">documentación da analítica de WooCommerce</a>.

en: Woo Email Content Pattern
gl_ES: Padrón de contido de correo electrónico de Woo

en: Woo Email Template
gl_ES: Modelo de correo electrónico de Woo

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
gl_ES: Xenial! Algúns artigos que compraches están sendo entregados. Podes usar a seguinte información para rastrexar o teu envío:

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
gl_ES: Fallou a creación da táboa %1$s de WooCommerce. O usuario %2$s ten privilexios de CREATE na base de datos %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
gl_ES: WooCommerce &rsaquo; Asistente de configuración

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
gl_ES: API de WooCommerce. Utiliza unha clave de cliente no campo de usuario e unha clave secreta de cliente no campo de contrasinal

en: WooCommerce Admin
gl_ES: Administración de WooCommerce

en: WooCommerce Admin has been disabled
gl_ES: WooCommerce Admin desactivouse

en: WooCommerce Admin icon
gl_ES: Icono de administración de WooCommerce

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
gl_ES: O modo de desenvolvemento de WooCommerce Blocks require a creación de arquivos. Desde o directorio raíz, executa %1$s para asegurarte de que a túa versión de node estea aliñada, executa %2$s para instalar dependencias e %3$s para crear os arquivos ou %4$s para crear os arquivos e observar os cambios.

en: WooCommerce Brand Description
gl_ES: Descrición de marcas de WooCommerce

en: WooCommerce Brand Layered Nav
gl_ES: Navegación por capas de marcas de WooCommerce

en: WooCommerce Brand Thumbnails
gl_ES: Miniaturas de marcas de WooCommerce

en: WooCommerce Customer Data
gl_ES: Datos do cliente de WooCommerce

en: WooCommerce Customer Downloads
gl_ES: Descargas do cliente en WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
gl_ES: Pedidos do cliente en WooCommerce

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
gl_ES: Tokens de pago do cliente en WooCommerce

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
gl_ES: Notificacións de stock de cliente de WooCommerce

en: WooCommerce Endpoint
gl_ES: Variable de WooCommerce

en: WooCommerce Endpoints
gl_ES: Variables de WooCommerce

en: WooCommerce Extensions
gl_ES: Extensións de WooCommerce

en: WooCommerce Helper
gl_ES: Asistente de WooCommerce

en: WooCommerce Legacy REST API package
gl_ES: Paquete de Legacy REST API de WooCommerce

en: WooCommerce MCP
gl_ES: MCP de WooCommerce

en: WooCommerce MCP Server
gl_ES: Servidor MCP de WooCommerce

en: WooCommerce Network Orders
gl_ES:  	Pedidos da rede WooCommerce

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
gl_ES: Pasarela de pago PayPal para WooCommerce

en: WooCommerce Product Elements
gl_ES: Elementos do produto WooCommerce

en: WooCommerce REST API
gl_ES: API REST de WooCommerce

en: WooCommerce Recent Reviews
gl_ES: Valoracións recentes de WooCommerce

en: WooCommerce Services
gl_ES: Servicios de WooCommerce

en: WooCommerce Services icon
gl_ES: Icono de WooCommerce Services

en: WooCommerce Settings
gl_ES: Axustes de WooCommerce

en: WooCommerce Setup
gl_ES: Configuración de WooCommerce

en: WooCommerce Status
gl_ES: Estado de WooCommerce

en: WooCommerce Store Identifier.
gl_ES: Identificador da tenda WooCommerce.

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
gl_ES: WooCommerce Suscriptions permíteche introducir unha variedade de subscricións para produtos e servizos físicos ou virtuais. Crea clubes de produtos do mes, subscricións de servizos semanais ou incluso paquetes de facturación de software anuais. Engade tarifas de rexistro, ofrece períodos de proba gratuítos ou establece períodos de vencemento.

en: WooCommerce Tax
gl_ES: Imposto de WooCommerce

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
gl_ES: Nomes de accións de WooCommerce asociadas co webhook.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
gl_ES: WooCommerce pode aceptar tanto pagos en liña como fora de liña. Os <a href="%s" target="_blank">métodos de pago adicionais</a> pódense instalar máis tarde.

en: WooCommerce database update
gl_ES: Actualización da base de datos de WooCommerce

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
gl_ES: Actualización da base de datos de WooCommerce completa. Grazas por actualizar á última versión!

en: WooCommerce database update done
gl_ES: Actualización da base de datos de WooCommerce terminada

en: WooCommerce database update in progress
gl_ES: Actualización da base de datos de WooCommerce en marcha

en: WooCommerce database update required
gl_ES: Actualización obrigatoria da base de datos de WooCommerce

en: WooCommerce database version
gl_ES:  	Versión da base de datos de WordPress

en: WooCommerce endpoints
gl_ES: Variables de WooCommerce

en: WooCommerce extensions
gl_ES: Extensións WooCommerce

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
gl_ES: WooCommerce actualizouse! Para que todo funcione correctamente temos que actualizar a túa base de datos á versión máis recente.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
gl_ES: WooCommerce detectou que algúns dos teus plugins activos son incompatibles coas características de WooCommerce que están activas neste momento. <a>Revisa os detalles</a>.

en: WooCommerce has upgraded your PayPal integration from PayPal Standard to PayPal Payments (PPCP), for a more reliable and modern checkout experience. If you do not prefer the upgraded integration in WooCommerce, we recommend switching to %1$sPayPal Payments%2$s extension.
gl_ES: WooCommerce mellorou a túa integración de PayPal, de PayPal estándar a PayPal Payments (PPCP), para unha experiencia de pago máis fiable e moderna. Se non prefires a integración mellorada en WooCommerce, recomendámosche cambiar á extensión %1$sPayPal Payments%2$s .

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
gl_ES: WooCommerce instalou o plugin Legacy REST API pero non puido activalo. Podes ver o contexto para obter máis información.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
gl_ES: WooCommerce está actualmente <a href="%s">configurado</a> para crear novas contas sen xerar contrasinais automaticamente. Os convidados que se subscriban para recibir notificacións de stock terán que restablecer o seu contrasinal antes de poder iniciar sesión na súa nova conta.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
gl_ES: WooCommerce está actualmente <a href="%s">configurado</a> para agochar os produtos esgotados do teu catálogo. Os clientes non poderán subscribirse ás notificacións de stock mentres esta opción estea activada.

en: WooCommerce is updating product data in the background
gl_ES: WooCommerce está actualizando os datos do produto en segundo plano.

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
gl_ES: WooCommerce está a actualizar a base de datos en segundo plano. O proceso de actualización da base de datos pode tardar un pouco, polo que ten paciencia.

en: WooCommerce pages
gl_ES: Páxinas de WooCommerce

en: WooCommerce pages.
gl_ES: Páxinas de WooCommerce

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
gl_ES: Os plugins para WooCommerce poden utilizar este método de comunicación na comprobación de actualizacións do plugin.

en: WooCommerce products (CSV)
gl_ES: Produtos de WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce settings
gl_ES: Axustes de WooCommerce

en: WooCommerce status
gl_ES: Estado do WooCommerce

en: WooCommerce support
gl_ES: Compatible con WooCommerce

en: WooCommerce tax rates (CSV)
gl_ES: Tasas de impostos de WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce transients
gl_ES:  Datos temporais de WooCommerce

en: WooCommerce version
gl_ES: Versión de WooCommerce

en: WooCommerce version.
gl_ES: Versión de WooCommerce.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
gl_ES: Os webhooks de WooCommerce que utilizan a API REST herdada non son compatibles

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
gl_ES: A API de WooCommerce.com devolveu o código de estado HTTP %d.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
gl_ES: A API de WooCommerce.com devolveu unha resposta non válida.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
gl_ES: Documentación do seguimento de uso de WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
gl_ES: Soporte de WooCommerce.com

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
gl_ES: Guau, %1$s foi o teu día récord de vendas! A facturación neta foi de %2$s superando o récord anterior de %3$s establecido o %4$s.

en: WordPress address (URL)
gl_ES: Dirección de WordPress (URL)

en: WordPress cron
gl_ES: Cron de WordPress

en: WordPress debug mode
gl_ES: Modo de depuración de WordPress

en: WordPress environment
gl_ES: Entorno WordPress

en: WordPress language.
gl_ES: Idioma de WordPress.

en: WordPress memory limit
gl_ES:  	Límite de memoria de WordPress

en: WordPress memory limit.
gl_ES: Límite de memoria de WordPress.

en: WordPress multisite
gl_ES: WordPress multisitio

en: WordPress permalinks must be set to anything other than "Plain" for MCP to work.
gl_ES: As ligazóns permanentes de WordPress deben estar configuradas en calquera opción que non sexa «Normal» para que MCP funcione.

en: WordPress posts storage (legacy)
gl_ES: Almacenamento de entradas de WordPress (herdado)

en: WordPress requirements
gl_ES: Requisitos de WordPress

en: WordPress version
gl_ES: Versión de WordPress

en: WordPress version.
gl_ES: Versión de WordPress.

en: WordPress.org project
gl_ES: Proxecto en WordPress.org

en: Wow your shoppers
gl_ES: Sorprende aos teus clientes

en: Write
gl_ES: Escritura

en: Write a short welcome message here
gl_ES: Escribe aquí unha mensaxe curta de benvida

en: Write title…
gl_ES: Escribe o título…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
gl_ES: As claves de só escritura non impiden que os clientes vexan información sobre as entidades que están a actualizar.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
gl_ES: Recibiuse unha resposta incorrecta da API de Patterns Toolkit: téntao de novo máis tarde.

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
gl_ES: Necesítasae a cabeceira X-MCP-API-Key. Formato: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
gl_ES: X-MCP-API-Key debe ter o formato consumer_key:consumer_secret

en: Y/m/d
gl_ES: d/m/Y

en: Yards
gl_ES: Iardas

en: Year
gl_ES: Ano

en: Year(s)
gl_ES:  	Ano(s)

en: Yemen
gl_ES: Sáhara Occidental

en: Yemeni rial
gl_ES: Rial iemení

en: Yes
gl_ES: Si

en: Yes please
gl_ES: Si, por favor

en: Yes please!
gl_ES: Si, por favor!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
gl_ES: Si, vou a introducir os prezos con impostos incluídos

en: Yes, export all custom meta
gl_ES: Si, exporta todos a meta personalizados

en: You added store details
gl_ES: Engadiches os detalles da tenda.

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
gl_ES[0]: Estás a punto de exportar %1$d produto. Para exportar todos os produtos, <a href="%2$s">baleira a túa selección</a>
gl_ES[1]: Estás a punto de exportar %1$d produtos. Para exportar todos os produtos, <a href="%2$s">baleira a túa selección</a>

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
gl_ES: Fáltanche argumentos obrigatorios do campo ProductForm de WooCommerce: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
gl_ES: Fáltanche argumentos obrigatorios da sección ProductForm de WooCommerce: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
gl_ES: Fáltanche parámetros obrigatorios na pestana ProductForm de WooCommerce: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
gl_ES: Non tes permiso para facer esta solicitude.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
gl_ES: Estás a pagar por un pedido como invitado. Continúe co pago só se recoñece este pedido.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
gl_ES: Estás vendo os plugins activos que son incompatibles coas características de WooCommerce que están activas neste momento.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
gl_ES: Estás vendo os plugins activos que son incompatibles coa característica «%s».

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
gl_ES: Intentaches editar un pedido que non existe. ¿É posible que se eliminara?

en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
gl_ES: Podes acceder a máis detalles do teu pedido visitando <a href="%s" target="_blank">A miña conta > Pedidos</a> e selecciona o pedido do que desexes ver o estado máis recente da entrega.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
gl_ES: Podes acceder a máis detalles do teu pedido visitando A miña conta > Pedidos e selecciona o pedido do que desexes ver o último estado da entrega.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
gl_ES: Podes acceder á área da túa conta para ver pedidos, cambiar o teu contrasinal e moito máis a través da seguinte ligazón:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
gl_ES: Podes engadir múltiples métodos de envío dentro desta zona. Só os clientes dentro da zona poderán velos.

en: You can also:
gl_ES:  	Tamén podes:

en: You can manually run queued updates here.
gl_ES: Podes executar manualmente as actualizacións pendentes aquí.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
gl_ES: Agora podes %1$sver os teus pedidos recentes%4$s, xestionar as túas %2$sdireccións de envío e facturación%4$s e modificar o teu %3$scontrasinal e os datos da túa conta%4$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
gl_ES: Só podes ter 1 %s no teu carriño.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
gl_ES: Podes especificar un <a href="#" class="switch-to-xeral-tab">valor por defecto</a> para todas as variacións

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
gl_ES: Podes cambiar o almacenamento de datos de pedidos <strong>só cando as táboas de entradas e pedidos estean sincronizadas</strong>. Agora hai pedidos sen sincronización.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
gl_ES: Non podes engadir &quot;%s&quot; ao carriño porque o produto está esgotado.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
gl_ES: Non podes engadir ao carriño «%s» cunha cantidade menor ou igual a 0.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
gl_ES[0]: Non podes engadir un novo método de pagamento tan pronto tralo anterior. Por favor, espera durante %d segundo.
gl_ES[1]: Non podes engadir un novo método de pagamento tan pronto tralo anterior. Por favor, espera durante %d segundos.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
gl_ES: Non podes engadir outro "%s" ao teu carriño.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
gl_ES: Non podes engadir esa cantidade de &quot;%1$s&quot; ao carriño porque non hai suficientes existencias (quedan %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
gl_ES: Non podes engadir esa cantidade ao carriño &mdash; temos %1$s existencias e engadiches %2$s no teu carriño.

en: You cannot add the same tax rate twice!
gl_ES: Non podes engadir o mesmo imposto dúas veces!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
gl_ES: Non podes editar este elemento porque está na papeleira. Restáurao e inténtao de novo.

en: You created %s
gl_ES: Creaches %s.

en: You do not have permission to access this page
gl_ES: Non tes permisos para acceder a esta páxina

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
gl_ES: Non tes permisos para nomear claves API ao usuario seleccionado.

en: You do not have permission to edit API Keys
gl_ES: Non tes permisos para editar API Keys

en: You do not have permission to edit Webhooks
gl_ES: Non tes permisos para editar Webhooks!

en: You do not have permission to edit this API Key
gl_ES: No tes permisos para editar esta clave API

en: You do not have permission to edit this order.
gl_ES: Non tes permiso para editar este pedido.

en: You do not have permission to install plugins.
gl_ES: Non tes permiso para instalar plugins.

en: You do not have permission to manage log entries.
gl_ES: Non tes permisos para xestionar entradas do rexistro.

en: You do not have permission to manage log files.
gl_ES: Non tes permisos para xestionar arquivos de rexistro.

en: You do not have permission to manage logging settings.
gl_ES: Non tes autorización para xestionar os axustes de rexistro.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
gl_ES: Non tes permiso para modificar a lista de directorios aprobados para a descarga de produtos.

en: You do not have permission to revoke API Keys
gl_ES: No tes permisos para revocar claves API

en: You do not have permission to revoke this API Key
gl_ES: No tes permisos para revocar esta clave API

en: You do not have permission to save settings.
gl_ES: Non tes permiso para gardar os axustes.

en: You do not have permission to update Webhooks
gl_ES: Non tes permisos para actualizar Webhooks

en: You don&#8217;t have permission to do this.
gl_ES:  	Non tes permisos para facer isto.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
gl_ES: Non tes ningunha subscrición a <strong>%1$s</strong>. Subscríbete para recibir actualizacións e asistencia optimizada.

en: You don't have permission to create a new order.
gl_ES: Non tes permiso para crear un novo pedido.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
gl_ES: Non tes subscricións para <strong>%1$s extensións de Woo</strong>. Subscríbete para recibir actualizacións e asistencia optimizada.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES: Tes <strong>%1$s subscricións de extensións Woo</strong> que caducan en breve. <a href="%2$s">Activa a renovación automática</a> para seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES: Tes <strong>%1$s subscricións de extensións Woo</strong> que caducaron. <a href="%2$s">Renovar</a> para seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
gl_ES: Xa te uniches á lista de espera! Preme {manage_account_link} para xestionar as túas notificacións.

en: You have already joined this waitlist.
gl_ES: Xa te uniches a esta lista de espera.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
gl_ES: Xa te uniches a esta lista de espera. Por favor, completa o proceso de rexistro seguindo a ligazón de verificación enviada ao teu correo electrónico.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
gl_ES: Xa te subscribiches demasiadas veces. Por favor, téntao de novo máis tarde.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
gl_ES: Trataches de rexistrar un formulario duplicado %1$s co formulario de WooCommerce: %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
gl_ES: Superaches o límite de solicitudes. Inténtao de novo dentro duns minutos.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
gl_ES: Instalaches unha versión de desenvolvemento de WooCommerce que require que os arquivos se creen e minimicen. Desde o directorio do plugin, executa <code>pnpm install</code> e, logo, <code>pnpm -- run build --filter=woocommerce</code> para crear e minimizar recursos.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
gl_ES: Unícheste á lista de espera de "{product_name}".

en: You have not set up this type of address yet.
gl_ES: Aínda non indicache un enderezo de envío alternativo.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
gl_ES[0]: Recibiches a seguinte mensaxe de rexistro de WooCommerce:
gl_ES[1]: Recibiches as seguintes mensaxes de rexistro de WooCommerce:

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
gl_ES: Recibiches esta mensaxe porque o teu enderezo de correo electrónico se utilizou para subscribirte ás notificacións de stock na nosa tenda.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
gl_ES: Recibiches esta mensaxe porque o teu enderezo de correo electrónico se utilizou para subscribirte ás notificacións de stock na nosa tenda. Non fuches ti? Por favor, ponte en contacto connosco se segues recibindo estas mensaxes.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
gl_ES: Conectaches correctamente a túa tenda a WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
gl_ES: Desconectaches correctamente a túa tenda de WooCommerce.com

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
gl_ES: Subscribícheste con éxito e serás notificado cando "%s" volva estar en stock! Ten en conta que se creou unha nova conta para ti; por favor, revisa o teu correo electrónico para os detalles.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
gl_ES: Subscribícheste con éxito! Serás notificado cando "%s" volva estar en stock.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
gl_ES: Usaches o cupón %s noutra transacción durante o pagamento e chegou ao seu límite de uso. Elimina o cupón e inténtao de novo.

en: You may also like&hellip;
gl_ES: Tamén che recomendamos&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
gl_ES: Pode que esteas interesado en&hellip;

en: You may be interested in…
gl_ES: Pode que che interese…

en: You may need to manually restore the item's stock.
gl_ES: Pode que teñas que restaurar manualmente o inventario do artigo.

en: You may want to switch to the database for log storage.
gl_ES: Pode que queiras cambiar á base de datos para o almacenamento do rexistro.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
gl_ES: É necesario que estes %1$slogueado en%2$s  para valorar unha entrada.

en: You must be logged in to checkout.
gl_ES: Debes iniciar sesión para realizar o pago

en: You must be logged in to download files.
gl_ES: Debes acceder para descargar arquivos.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
gl_ES: Debes introducir unha clave de licenza válida na <a href="%1$s">páxina de axustes de integración de MaxMind</a> para poder usar o servizo de xeolocalización. Se non necesitas o servizo de xeolocalización para o envío ou os impostos, deberías cambiar a ubicación por defecto do cliente na <a href="%2$s">páxina de axustes xerais</a>.

en: You must supply an array of options and values.
gl_ES: Debes proporcionar un array de opcións e valores.

en: You must supply an array of options.
gl_ES: Debes proporcionar un array de opcións.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
gl_ES: Necesitas WooCommerce 4.2 ou superior para executar esta ferramenta.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
gl_ES: Queres que o teu catálogo de produtos e as túas imaxes teñan un aspecto estupendo e estean en consonancia coa túa marca. Esta guía darache todos os consellos que necesitas para que os teus produtos se vexan ben na túa tenda.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
gl_ES: Terás que enviar un reembolso manualmente a través da túa pasarela de pago despois de usar esto.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
gl_ES: Case terminaches! Unha vez termines a configuración da túa tenda, podes empezar a recibir pedidos.

en: You're invited to share your experience
gl_ES: Estás invitado a compartir a túa experiencia

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
gl_ES: Estás só a un paso de recibir pagos. Verifica os detalles do teu negocio para empezar a xestionar transaccións con WooCommerce Payments.

en: You're ready to add products to your store.
gl_ES:  	Xa estás listo para engadir produtos á túa tenda.

en: You're ready to start selling!
gl_ES: Xa estás listo para empezar a vender!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
gl_ES: Lograches o fito dos 10 pedidos! Mira como vas. Ve algunhas historias de éxito de WooCommerce para inspirarte.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
gl_ES: Reembolsouse parcialmente o teu pedido n.º %2$s de %1$s

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
gl_ES: Reembolsouse o teu pedido n.º %2$s de %1$s

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
gl_ES: O teu CSV ten que incluír columnas nunha orde específica. %1$sFai clic aquí para descargar un exemplo%2$s.

en: Your PayPal account has been restricted by PayPal. This may prevent customers from completing payments. Please %1$scontact PayPal support%2$s to resolve this issue and restore full functionality to your account.
gl_ES: A túa conta de PayPal está restrinxida desde PayPal. Isto podería impedir que os clientes completen os pagos. %1$sContacta co soporte de PayPal%2$s para resolver este problema e restaurar a funcionalidade completa da túa conta.

en: Your Report Download
gl_ES: Descarga do teu informe

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES[0]: A túa subscrición á extensión de WooCommerce non ten un método de pago para renovala. <a href="%s">Engade un método de pago</a> para asegurarte de seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.
gl_ES[1]: As túas subscricións de extensións de WooCommerce non teñen un método de pago para renovalas. <a href="%s">Engade un método de pago</a> para asegurarte de seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES[0]: A túa subscrición á extensión de WooCommerce non ten un método de pago para renovala. Engade un método de pago para asegurarte de seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.
gl_ES[1]: As túas subscricións de extensións de WooCommerce non teñen un método de pago para renovalas. Engade un método de pago para asegurarte de seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: Your account has been successfully created
gl_ES: A túa conta creouse correctamente

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
gl_ES: A túa conta creouse correctamente e enviouse un contrasinal ao teu enderezo de correo electrónico.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
gl_ES: A túa conta creouse correctamente. Os teus datos de acceso enviáronse ao teu enderezo de correo electrónico.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
gl_ES: A túa conta de %s está utilizando un contrasinal temporal. Enviámosche por correo electrónico unha ligazón para cambiar a túa contrasinal.

en: Your cart
gl_ES: O teu carriño

en: Your cart is currently empty!
gl_ES: O teu carriño actualmente está baleiro!

en: Your cart is currently empty.
gl_ES: O teu carriño está baleiro.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
gl_ES: Perderanse os cambios realizados se abandonas esta páxina sen gardar.

en: Your changes have been saved.
gl_ES: os teus cambios foron gardados.

en: Your changes were not saved. Please retry.
gl_ES: Os teus cambios non se gardaron. Por favor, inténtao de novo.

en: Your current password is incorrect.
gl_ES: O teu contrasinal actual non é correcto.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
gl_ES: Os teus clientes verán o nome deste método de envío durante o pago.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
gl_ES: A túa compra na tenda n.º %1$s de %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
gl_ES: A túa instalación de WooCommerce está incompleta. Se instalaches WooCommerce dende GitHub, por favor, %1$sconsulta este documento%2$s para configurar o teu entorno de desenvolvemento.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
gl_ES: A túa instalación de WooCommerce está incompleta. Se instalaches WooCommerce dende GitHub, por favor, consulta este documento para configurar o teu entorno de desenvolvemento:https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your item is on the way!
gl_ES: O teu artigo está en camiño!

en: Your order
gl_ES: O teu pedido

en: Your order #%s has been cancelled.
gl_ES: O teu pedido n.º %s cancelouse.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
gl_ES: O teu pedido en {site_title} non se realizou correctamente

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
gl_ES: O teu pedido xa non pode cancelarse. Por favor, ponte en contacto con nós se precisas axuda.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
gl_ES: O teu pedido non se pode procesar xa que o banco ou o comerciante orixinario denegou a túa transacción. Por favor, intenta facer a compra de novo.

en: Your order details are as follows:
gl_ES: Os detalles do teu pedido son os seguintes:

en: Your order from %s has been partially refunded.
gl_ES: Reembolsouse parcialmente o teu pedido de %s.

en: Your order from %s has been refunded.
gl_ES: Reembolsouse o teu pedido de %s.

en: Your order from {site_title} is on its way!
gl_ES: O teu pedido de {site_title} está en camiño!

en: Your order has been cancelled.
gl_ES: O teu pedido cancelouse.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
gl_ES: O teu pedido en %s foi reembolsado parcialmente. Hai máis detalles abaixo para a túa información:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
gl_ES: O teu pedido en %s foi reembolsado. Hai máis detalles abaixo para a túa información:

en: Your order was cancelled.
gl_ES: O teu pedido foi cancelado

en: Your order was refunded %s.
gl_ES: O teu pedido reembolsouse %s.

en: Your password has been reset successfully.
gl_ES: O teu contrasinal restableceuse correctamente.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
gl_ES: Os teus datos persoais utilizaranse para procesar o teu pedido, mellorar a túa experiencia nesta web e outros propósitos descritos en nosa %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
gl_ES: Os teus datos persoais utilizaranse para procesar o teu pedido, mellorar a túa experiencia nesta web, xestionar o acceso á túa conta e outros propósitos descritos en nosa %s.

en: Your products are now being imported...
gl_ES: Os teus produtos están a ser importados agora...

en: Your rating
gl_ES: A túa puntuación

en: Your report file is being generated.
gl_ES: O teu arquivo de informe estase xerando.

en: Your review
gl_ES: A túa valoración

en: Your review is awaiting approval
gl_ES: A túa valoración está pendente de aprobación

en: Your review is awaiting moderation.
gl_ES: A túa valoración está pendente de moderación.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
gl_ES: A túa valoración está pendente de moderación. Isto é unha vista previa, a túa valoración será visible despois de que se aprobe.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
gl_ES: Restableceuse a túa selección. Por favor, elixe algunha opción do produto antes de engadir este produto ao teu carriño.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
gl_ES: O teu servidor non ten activado fsockopen ou CURL - PayPal IPN e outras secuencias de comandos que se comunican con outros servidores non funcionarán. Ponte en contacto co teu provedor de aloxamiento.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
gl_ES: O teu servidor non ten activa a clase %s - os correos electrónicos HTML/Multiparte, e tamén algunhas extensións, non funcionarán sen o DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
gl_ES: O teu servidor non ten a clase %s activada - pode que algúns plugins de pasarela de pago que usan SOAP non funcionen como se espera.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
gl_ES: O teu servidor non é compatible coa función %s - é imprescindible para usar a base de datos GeoIP de MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
gl_ES: O teu servidor non admite as funcións %s - isto é necesario para unha mellor codificación de caracteres. No seu lugar utilizaranse algúns mecanismos alternativos.

en: Your settings have been saved.
gl_ES: A túa configuración foi gardada.

en: Your shipment has been updated
gl_ES: O teu envío foi actualizado

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
gl_ES: O teu sitio está conectado a WooCommerce.com a través de <b>%1$s</b>, pero a URL real do teu sitio é <b>%2$s</b>. Para solucionalo, volve a conectar o teu sitio a <b>WooCommerce.com</b> para asegurarte de que todo funciona correctamente.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
gl_ES: O teu sitio podería estar nunha rede privada. Jetpack só pode conectarse a sitios públicos. Por favor asegúrache de que o teu sitio está visible en internet e despois tenta conectalo de novo 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
gl_ES: O enderezo da túa tenda é obrigatorio para configurar o país de orixe dos envíos, divisas e opcións de pago.

en: Your store contact email.
gl_ES: Correo electrónico de contacto da túa tenda.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
gl_ES: Parece que a túa tenda non está a usar unha conexión segura. Recomendamos encarecidamente servir toda a túa web nunha conexión HTTPS para axudar a manter seguros os datos dos clientes. <a href="%s">Saber máis aquí.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
gl_ES: Os correos electrónicos da túa tenda actualizaronse!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
gl_ES: A túa tenda está case lista! Para activar servizos como %s simplemente conecta con Jetpack.

en: Your store is already connected.
gl_ES: A túa tenda xa está conectada.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
gl_ES: A túa tienda está configurada para servir produtos dixitais usando o método de «Só redirixir». Este método está obsoleto. <a href="%s">Por favor, cambia a un método distinto no seu lugar.</a><br><em>Se usas un servidor remoto para os arquivos descargables (como Google Drive, Dropbox, Amazon S3), pode que, opcionalmente, queiras «permitir o uso de redireccións como último recurso». Activándoo e/ou seleccionando calquera das outras opcións, farás que desapareza este aviso.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
gl_ES: A túa tenda non está conectada a WooCommerce.com. Executa o comando `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
gl_ES: A túa tenda non está a usar HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Aprende máis sobre HTTPS e o certificados SSL</a>

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
gl_ES: A túa tenda está usando un shortcode de finalizar compra. Usa os bloques de finalizar compra para activar esta opción.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
gl_ES: A túa tenda podería estar en perigo, xa que estás executando versións antigas de plugins de WooCommerce.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
gl_ES: O directorio de subidas da túa tenda é <a href="%1$s">navegable a través da web</a>. Recomendámosche encarecidamente que <a href="%2$s">configures o teu servidor web para impedir a indexación de directorios</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
gl_ES: A túa subscrición caducou o %s. Consigue unha nova subscrición para seguir recibindo actualizacións e acceso a soporte.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
gl_ES: A túa subscrición caduca en %d días. Activa a renovación automática para evitar a perda de actualizacións e o acceso ao soporte.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES: A túa subscrición a <strong>%1$s</strong> caducou. <a href="%3$s">%4$s</a> para seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
gl_ES: A túa subscrición a <strong>%1$s</strong> caduca o %2$s. <a href="%3$s">Activa a renovación automática</a> para seguir recibindo actualizacións e asistencia simplificada.

en: Your subscription has been connected.
gl_ES: A túa subscrición conectouse.

en: Your subscription has been disconnected.
gl_ES: A túa subscrición desconectouse.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
gl_ES: O teu tema ten un arquivo woocommerce.php, non poderás sobrescribir o modelo personalizado woocommerce/archive-product.php xa que woocommerce.php ten prioridade sobre archive-product.php. Isto é intencionado para prever problemas de visualización.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
gl_ES: O teu socio de pagos de confianza en Asia e en todo o mundo.

en: Your {site_title} account has been created!
gl_ES: Creouse a túa conta en {site_title}!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
gl_ES: O teu pedido en {site_title} orde #{order_number} foi abonado parcialmente

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
gl_ES: O teu pedido en {site_title} orde #{order_number} foi abonado

en: Your {site_title} order has been received!
gl_ES: Recibido o teu pedido en {site_title}!

en: Your {site_title} order is now complete
gl_ES: O teu pedido en {site_title} xa está completo

en: Youssoufia
gl_ES: Yusufía

en: You’ve received a new order from %s
gl_ES: Recibiches un pedido de %s

en: You’ve received a new order from %s:
gl_ES: Recibiches un pedido de %s:

en: You’ve received the following order from %s:
gl_ES: Recibiches o seguinte pedido de %s:

en: ZIP Code
gl_ES: Código postal

en: Zadar County
gl_ES: Condado de Zadar

en: Zagreb City
gl_ES: Cidade de Zagreb

en: Zagreb County
gl_ES: Condado de Zagreb

en: Zambian kwacha
gl_ES: Kwacha zambiano

en: Zanzibar North
gl_ES: Zanzibar Norte

en: Zanzibar South
gl_ES: Zanzibar Sur

en: Zanzibar West
gl_ES: Zanzibar Oeste

en: Zero rate
gl_ES: Exento

en: Zimbabwe
gl_ES: Cimbabue

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
gl_ES: Zip Co: compra agora e paga despois

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
gl_ES: Código postal do enderezo á que se está realizando o envío.

en: Zone
gl_ES: Zona

en: Zone ID.
gl_ES: ID da zona.

en: Zone does not exist!
gl_ES: A zona non existe!

en: Zone name
gl_ES: Nome da zona

en: Zone name cannot be empty.
gl_ES: O nome da zona non pode estar baleiro.

en: Zone regions
gl_ES: Rexións da zona

en: Zoom in/out
gl_ES: Ampliar/Reducir

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
gl_ES[0]: [%1$s] %2$s: %3$s mensaxe de rexistro de WooCommerce
gl_ES[1]: [%1$s] %2$s: %3$s mensaxes de rexistro de WooCommerce

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
gl_ES: [%1$s] Pasarela de pago «%2$s» activada

en: [Failed] Orders table could not be created.
gl_ES: [Fallo] Non se puido crear a táboa de pedidos.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
gl_ES: [Fallo] Algúns plugins instalados son incompatibles. Revisa os plugins indo a WooCommerce > Configuración > Avanzado > Funcións e consulta a "Sección «Almacenamento de datos de pedidos».

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
gl_ES: [Fallo] A táboa de pedidos non existe e esta non é unha tenda nova. Crea a táboa indo a WooCommerce > Configuración > Avanzado > Funcións e activando a sincronización.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
gl_ES: [Fallo] Hai pedidos pendentes de sincronización. Executa `%s` para sincronizar os pedidos pendentes.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
gl_ES: [Fallo] Esta non é unha tenda nova, pero pasou a bandeira --for-new-shop.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
gl_ES: [Pedido #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
gl_ES: [Pedido #%s]

en: [Performance] Removes session cookies for non-logged in customers when session data is empty, improving page caching performance. May cause compatibility issues with extensions that depend on the session cookie without using session data.
gl_ES: [Rendemento] Elimina as cookies de sesión dos clientes que non iniciaron sesión cando os datos de sesión estean baleiros, o que mellora o rendemento do almacenamento en caché da páxina. Pode causar problemas de compatibilidade con extensións que dependen da cookie de sesión sen usar os datos da sesión.

en: [Remove]
gl_ES: [Eliminar]

en: [deleted]
gl_ES: [borrado]

en: [product description rendering halted]
gl_ES: [procesamento da descrición de produto detido]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
gl_ES: [{site_title}] Novo pedido #({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
gl_ES: [{site_title}]: O pedido #{order_number} foi cancelado

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
gl_ES: [{site_title}]: O pedido #{order_number} errou

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
gl_ES: [{site_title}]: Tes un novo pedido: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
gl_ES: [{site_title}]: O teu pedido n.º {order_number} cancelouse

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
gl_ES: [{site_title}]: A descarga do teu informe {report_name} está preparada

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
gl_ES: un grupo de rexións ao que se pode asignar diferentes métodos de envío e tarifas.

en: account erasure request
gl_ES: solicitude de borrado da conta

en: action canceled
gl_ES: Acción cancelada

en: action complete
gl_ES: acción completa

en: action complete via %s
gl_ES: acción completa vía %s

en: action created
gl_ES: acción creada

en: action failed via %1$s: %2$s
gl_ES: acción fallida vía %1$s: %2$s

en: action failed: %s
gl_ES: acción fallida: %s

en: action ignored
gl_ES: acción ignorada

en: action ignored via %s
gl_ES: acción ignorada vía %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
gl_ES: acción marcada como fallida despois de %s segundos. Produciuse un erro descoñecido. Revisa os rexistros de erros do servidor, de PHP e da base de datos para diagnosticar o motivo.

en: action reset
gl_ES: Acción reseteada

en: action started
gl_ES: Acción empezada

en: action started via %s
gl_ES: acción empezada vía %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
gl_ES: No deben sobreescribirse os action_args ao chamar a wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
gl_ES: engadida o %1$s ás %2$s

en: advanced costs
gl_ES: custos avanzados

en: and
gl_ES: e

en: automated taxes
gl_ES: impostos automáticos

en: automated taxes and discounted shipping labels
gl_ES: impostos automáticos e etiquetas de envío con desconto

en: automated taxes icon
gl_ES:  	icona de impostos automáticos

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
gl_ES: Enderezo de correo electrónico para ser notificado cando este produto volva estar en stock

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
gl_ES: Introduce o teu correo electrónico

[ctx: back in stock form]
en: here
gl_ES: aquí

[ctx: back in stock form]
en: log in
gl_ES: iniciar sesión

en: billing address
gl_ES: enderezo de facturación

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
gl_ES: Un bloque que permite aos teus clientes acceder e desconectar das súas contas na túa tenda.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
gl_ES: Bloque que amosa un campo de taxonomía e permite buscar, seleccionar e crear novos elementos

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
gl_ES: Unha recadro de verificación e un campo para teclear un contrasinal para ver un produto.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
gl_ES: Unha recadro de verificación para xestionar a visibilidade do produto no catálogo.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
gl_ES: Un campo para elixir as categorías de produto.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
gl_ES: Un grupo de cabeceiras e contido ampliable asociado.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
gl_ES: Modelo de elemento de lista que representa un subproducto dentro do bloque Selector de produtos agrupados.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
gl_ES: Un campo de aviso para usalo no editor de produtos.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
gl_ES: Un bloque de marcador de posición para o contido do correo electrónico.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
gl_ES: Bloque de prezos dos produtos con indicación das divisas.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
gl_ES: Unha caixa de verificación reutilizable para o editor de produtos.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
gl_ES: Un campo de número reutilizable para o editor de produtos.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
gl_ES: Un campo de selección para utilizalo no editor de produtos.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
gl_ES: Un único acordeón que mostra unha cabeceira e contido ampliable.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
gl_ES: Un control escorregadizo que axuda ao comprador a elixir un rango de prezos.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
gl_ES: Un modelo para o nome e as opcións de atributos que se aplicarán a todos os produtos variables con atributos.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
gl_ES: Un campo de texto para usar no editor de produtos.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
gl_ES: Un campo de texto para utilizalo no editor de produtos.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
gl_ES: Panel do acordeón

[ctx: block description]
en: Accordion header.
gl_ES: Cabeceira do acordeón.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
gl_ES: Engade unha forma de seleccionar un produto secundario dentro do bloque Produto agrupado. Dependendo do tipo de produto e das súas propiedades, pode ser un botón, unha recadro de verificación ou unha ligazón.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
gl_ES: Permite aos clientes proceder ao pago.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
gl_ES: Permite aos clientes engadir unha nota ao seu pedido.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
gl_ES: Permite que os clientes paguen rapidamente.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
gl_ES: Permite que os clientes creen unha conta despois de facer unha compra.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
gl_ES: Permite que os clientes realicen o seu pedido.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
gl_ES: Permite aos compradores restablecer os filtros activos.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
gl_ES: Bloque que contén as liñas de pedido actuais no carriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
gl_ES: Bloque que mostra a parte «O teu carriño» do bloque título do mini carriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
gl_ES: Bloque que mostra o botón do carriño de compra cando hai produtos no minicarriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
gl_ES: Bloque que mostra o botón de pago cando hai produtos no minicarriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
gl_ES: Bloque que mostra o pé de páxina do bloque do mini carriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
gl_ES: Bloque que mostra a parte do contador de elementos do bloque Título do mini carriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
gl_ES: Bloque que mostra a táboa de produtos do bloque do mini carriño.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
gl_ES: Bloque que mostra o botón de compra cando o mini carriño está baleiro.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
gl_ES: Bloque que mostra o título do bloque do mini carriño.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
gl_ES: Bloques que se mostran cando o mini carriño está baleiro.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
gl_ES: Recompila o enderezo de facturación do teu cliente.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
gl_ES: Recompila a información de contacto do teu cliente.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
gl_ES: Recompila o enderezo de envío dos teus clientes.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
gl_ES: Columna que contén os artigos do carriño.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
gl_ES: Columna que contén os campos do enderezo de pago.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
gl_ES: Columna que contén os totais do carriño.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
gl_ES: Columna que contén os totais do pago.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
gl_ES: Os bloques internos renderizaranse no contedor só baixo determinadas condicións.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
gl_ES: Contedor con bloques internos pregables.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
gl_ES: Contén bloques que se mostran cando o carriño contén produtos.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
gl_ES: Contén bloques que se mostran cando o carriño está baleiro.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
gl_ES: Contén bloques que mostran o contido do mini carriño.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
gl_ES: Contén os elementos do bloque utilizados para amosar valoracións de produto, como o título, autor, data, valoración e máis.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
gl_ES: Contén os elementos do bloque utilizados para amosar un produto.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
gl_ES: Contén a táboa de produtos e outros bloques personalizados do mini carriño cheo.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
gl_ES: Mostrar unha mensaxe de «grazas» ou unha frase sobre o estado actual do pedido.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
gl_ES: Mostra un widget de mini-carriño

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
gl_ES: Mostra un botón aos compradores para ver rapidamente o seu carriño.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
gl_ES: Mostra un botón que permite aos clientes engadir un produto ao seu carriño. Utiliza as opcións engadidas para optimizar diferentes tipos de produtos.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
gl_ES: Mostra un botón de chamada á acción con anuncios ao produto no carriño ou ligazóns á páxina do produto.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
gl_ES: Mostra un formulario de pago para que os teus clientes poidan facer pedidos.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
gl_ES: Mostra unha colección de produtos da túa tenda.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula de produtos actualmente rebaixados.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula de produtos das categorías que elixas.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula de produtos cos atributos seleccionados.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula de produtos coas etiquetas seleccionadas.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula dos teus produtos máis vendidos de sempre.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula dos teus produtos máis recentes.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
gl_ES: Mostra unha cuadrícula dos teus produtos mellor valorados.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
gl_ES: Mostra un grupo de produtos que se poden engadir ao carriño.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
gl_ES: Mostra unha ligazón ao carriño.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
gl_ES: Mostra unha lista de opcións de filtro.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
gl_ES: Mostra a descrición, os atributos e as valoracións dun produto

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
gl_ES: Mostrar as imaxes dun produto.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
gl_ES: Mostra as valoracións dun produto

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
gl_ES: Mostra o formulario de valoracións de produto.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
gl_ES: Mostra o SKU dun produto, as categorías, as etiquetas e moito máis.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
gl_ES: Amosar nunha cuadrícula unha selección de produtos elixidos manualmente.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
gl_ES: Mostrar a descrición curta dun produto.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
gl_ES: Mostra un único produto da túa elección cun control total sobre a súa presentación.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
gl_ES: Mostra os métodos de pagamento aceptados.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
gl_ES: Mostra os campos de pago adicionais das ubicacións «contacto» e «pedido».

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
gl_ES: Mostra un campo de entrada que os clientes poden usar para seleccionar o número de produtos que se engaden ao seu carriño.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
gl_ES: Mostra as variacións de produtos dispoñibles para seleccionar e engadir ao carriño.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
gl_ES: Mostra as opcións de filtro como fichas.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
gl_ES: Mostra iconas para os métodos de pago dispoñibles.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
gl_ES: Mostrar ligazóns a descargas compradas.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
gl_ES: Amosa os botóns seguinte e anterior.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
gl_ES: Mostra o peso, dimensións e atributos do produto.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
gl_ES: Mostra produtos da túa tenda nun deseño en cuadrícula.

[ctx: block description]
en: Display related products.
gl_ES: Mostra produtos relacionados.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
gl_ES: Mostra como fichas os filtros activos eliminables.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
gl_ES: Mostra valoracións dos teus produtos.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
gl_ES: Mostra opcións e tarifas de envío para a túa tenda.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
gl_ES: Amosa avisos ao comprador xerados por WooComerce ou polas súas extensións.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
gl_ES: Mostra a imaxe grande dun produto.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
gl_ES: Amosar as miniaturas dun produto.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
gl_ES: Mostra as opcións de atributos asociadas a un produto variable.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
gl_ES: Mostra a valoración media dun produto

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
gl_ES: Amosa a valoración media dun produto con estrelas

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
gl_ES: Mostra o promedio de puntuacións dun produto.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
gl_ES: Mostra os filtros de produto activos actualmente.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
gl_ES: Mostrar a sección de produtos descargables.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
gl_ES: Amosar os artigos comprados e os totais do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
gl_ES: Mostra a lista de valores dos campos adicionais do pedido actual.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
gl_ES: Mostra a imaxe principal do produto.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
gl_ES: Amosa o número de produtos na páxina de arquivo ou na páxina de resultados de busca.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
gl_ES: Mostrar a dirección de facturación da confirmación do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
gl_ES: Amosa a sección de facturación da confirmación do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
gl_ES: Mostrar a dirección de envío da confirmación do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
gl_ES: Mostrar a sección de envío da confirmación do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
gl_ES: Amosa a sección de detalles do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
gl_ES: Amosar o resumo do pedido na páxina da confirmación do pedido.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
gl_ES: Mostra o prezo dun produto.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
gl_ES: Mostra o título do produto como unha etiqueta ou parágrafo.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
gl_ES: Mostra o contador de valoracións dun produto

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
gl_ES: Mostrar o título dun produto.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
gl_ES: Amosa o contido da páxina de WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
gl_ES: Mostra unha lista de números de páxina para a paxinación de valoracións de produto.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
gl_ES: Cando sexa aplicable, mostra unha navegación paxinada ao seguinte/anterior conxunto de valoracións de produto.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
gl_ES: Mostra un título co número de opinións.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
gl_ES: Amosa información adicional proporcionada por extensións de terceiros para o pedido actual.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
gl_ES: Mostra unha insignia de «rebaixado» se o produto está en oferta.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
gl_ES: Mostra o SKU dun produto.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
gl_ES: Mostra o contido dunha valoración de produto.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
gl_ES: Mostra a descrición da categoría actual.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
gl_ES: Mostra o título actual da categoría e permite aos usuarios autorizados editalo.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
gl_ES: Mostra a data en que se publicou a valoración.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
gl_ES: Amosar a descrición dun produto.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
gl_ES: Mostra a descrición da variación seleccionada.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
gl_ES: Mostra o nome do autor da valoración.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
gl_ES: Mostra a ligazón á páxina de valoracións do seguinte produto.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
gl_ES: Mostra o ligazón á páxina de valoracións do produto anterior.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
gl_ES: Mostra a puntuación dunha valoración de produto.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
gl_ES: Permitir aos clientes cambiar a orde dos produtos.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
gl_ES: Permite aos clientes filtrar a colección de produtos por puntuación.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
gl_ES: Permite aos clientes filtrar a colección de produtos seleccionando un ou máis termos de taxonomía, como categorías, marcas ou etiquetas.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
gl_ES: Permite aos clientes filtrar a cuadrícula de produtos elixindo un rango de prezos.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
gl_ES: Permite aos clientes filtrar a cuadrícula de produtos por valoración.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
gl_ES: Permite aos clientes filtrar a cuadrícula de produtos seleccionando un ou máis atributos, como a cor.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
gl_ES: Permite aos clientes filtrar a cuadrícula de produtos polo estado das existencias.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
gl_ES: Permite aos clientes levar un seguimento da súa localización dentro da tenda e navegar de volta a páxinas superiores.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
gl_ES: Asegúrate de que os clientes aceptan os teus termos e condicións e a política de privacidade.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
gl_ES: Dá formato ao nome dun atributo asociado a un produto variable.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
gl_ES: Destaca un produto ou variación.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
gl_ES: Permite aos compradores filtrar produtos elixindo un rango de prezos.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
gl_ES: Permite aos compradores filtrar produtos elixíndoos polo estado do inventario.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
gl_ES: Permite aos compradores filtrar os produtos que aparecen na páxina.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
gl_ES: Informa aos compradores cando os produtos están esgotados ou pendentes de pedido. Este bloque ocúltase cando hai existencias.

[ctx: block description]
en: Notice description
gl_ES: Descrición do aviso

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
gl_ES: Opcións de pagoo para a túa tenda.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
gl_ES: Renderiza campos adicionais na ubicación «Información adicional».

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
gl_ES: Amosa os shortcodes clásicos de WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
gl_ES: Selecciona entre envío ou recollida local.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
gl_ES: Mostra unha lista de todas as valoracións de produtos.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
gl_ES: Mostra as túas categorías de produtos nunha lista ou menú despregable.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
gl_ES: Mostra aos clientes un resumo do seu pedido.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
gl_ES: Mostrando as valoracións de produtos de categorías específicas.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
gl_ES: Amosa os teus produtos con imaxes e medios relevantes.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
gl_ES: Mostra os elementos do carriño de compra.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
gl_ES: Amosa as opcións de recollida local.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
gl_ES: Mostra o bloque de vendas cruzadas.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
gl_ES: Mostra as vendas cruzadas de produtos.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
gl_ES: Mostra o formulario de aplicación do cupón.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
gl_ES: Mostra a liña de desconto do carriño de compra.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
gl_ES: Mostra a liña de cargos do carriño de compra.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
gl_ES: Mostra a liña de envío do carriño de compra.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
gl_ES: Mostra a liña de subtotal do carriño de compra.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
gl_ES: Mostra a liña de impostos do carriño de compra.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
gl_ES: Mostra a liña de encabezado.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
gl_ES: Mostra o subtotal, cotas, descontos, envíos e impostos.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
gl_ES: Cantidade mínima de xestión de inventario.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
gl_ES: O contido deste bloque mostrarase cando non se encontre ningún produto.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
gl_ES: A lista de produtos enlazados.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
gl_ES: Os atributos do produto.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
gl_ES: A cantidade dispoñible do produto.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
gl_ES: O conmutador dos campos personalizados do produto.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
gl_ES: Os campos personalizados do produto.

[ctx: block description]
en: The product description.
gl_ES: A descrición do produto.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
gl_ES: A descrición da sección de detalles do produto.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
gl_ES: As descargas do produto.

[ctx: block description]
en: The product images.
gl_ES: As imaxes do produto.

[ctx: block description]
en: The product list.
gl_ES: A lista de produtos.

[ctx: block description]
en: The product name.
gl_ES: O nome do produto.

[ctx: block description]
en: The product radio.
gl_ES: O botón de opción do produto.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
gl_ES: Os campos para as vendas programadas do produto.

[ctx: block description]
en: The product section description.
gl_ES: A descrición da sección do produto.

[ctx: block description]
en: The product section.
gl_ES: A sección Produto.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
gl_ES: Os campos de tarifa de envío do produto.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
gl_ES: Os campos das dimensións de envío do produto.

[ctx: block description]
en: The product sku.
gl_ES: O SKU do produto.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
gl_ES: A descrición da subsección do produto.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
gl_ES: A subsección do produto.

[ctx: block description]
en: The product summary.
gl_ES: O resumo do produto.

[ctx: block description]
en: The product tab.
gl_ES: A pestana Produto.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
gl_ES: O botón de opción do produto.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
gl_ES: Os elementos das variacións do produto.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
gl_ES: As opcións das variacións do produto.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
gl_ES: Utiliza bloques para crear unha área de «Engadir ao carriño» personalizada para diferentes tipos de produtos, como variables e agrupados.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
gl_ES: Destaca visualmente unha categoría de produtos e anima a realizar unha acción.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
gl_ES: Produtos elixidos manualmente

[ctx: block keyword]
en: My Account
gl_ES: A miña conta

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
gl_ES: Colección de produtos

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
gl_ES: Produtos (Beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
gl_ES: información adicional

[ctx: block keyword]
en: all products
gl_ES: todos os produtos

[ctx: block keyword]
en: attributes
gl_ES: atributos

[ctx: block keyword]
en: by attribute
gl_ES: por atributo

[ctx: block keyword]
en: by category
gl_ES: por categoría

[ctx: block keyword]
en: by tag
gl_ES: por etiqueta

[ctx: block keyword]
en: catalog
gl_ES: catálogo

[ctx: block keyword]
en: checkbox
gl_ES: recadro de verificación

[ctx: block keyword]
en: class
gl_ES: pista

[ctx: block keyword]
en: clear filters
gl_ES: baleirar filtros

[ctx: block keyword]
en: custom
gl_ES: personalizado

[ctx: block keyword]
en: description
gl_ES: descrición

[ctx: block keyword]
en: dimensions
gl_ES: dimensións

[ctx: block keyword]
en: downloads
gl_ES: descargas

[ctx: block keyword]
en: email
gl_ES: correo electrónico

[ctx: block keyword]
en: excerpt
gl_ES: extracto

[ctx: block keyword]
en: fields
gl_ES: campos

[ctx: block keyword]
en: gallery
gl_ES: galería

[ctx: block keyword]
en: group
gl_ES: grupo

[ctx: block keyword]
en: image
gl_ES: imaxe

[ctx: block keyword]
en: images
gl_ES: imaxes

[ctx: block keyword]
en: input
gl_ES: entrada

[ctx: block keyword]
en: inventory
gl_ES: inventario

[ctx: block keyword]
en: linked
gl_ES: enlazado

[ctx: block keyword]
en: list
gl_ES: lista

[ctx: block keyword]
en: minimum
gl_ES: mínimo

[ctx: block keyword]
en: name
gl_ES: nome

[ctx: block keyword]
en: notice
gl_ES: aviso

[ctx: block keyword]
en: number
gl_ES: número

[ctx: block keyword]
en: password
gl_ES: contrasinal

[ctx: block keyword]
en: payment methods
gl_ES: métodos de pagamento

[ctx: block keyword]
en: payments
gl_ES: pagamentos

[ctx: block keyword]
en: price
gl_ES: prezo

[ctx: block keyword]
en: products
gl_ES: produtos

[ctx: block keyword]
en: quantity
gl_ES: cantidade

[ctx: block keyword]
en: radio
gl_ES: botón de opción

[ctx: block keyword]
en: sale
gl_ES: venda

[ctx: block keyword]
en: schedule
gl_ES: programar

[ctx: block keyword]
en: section
gl_ES: sección

[ctx: block keyword]
en: select
gl_ES: seleccionar

[ctx: block keyword]
en: shipping
gl_ES: envío

[ctx: block keyword]
en: single product
gl_ES: produto único

[ctx: block keyword]
en: subsection
gl_ES: subsección

[ctx: block keyword]
en: summary
gl_ES: resumo

[ctx: block keyword]
en: tab
gl_ES: pestana

[ctx: block keyword]
en: tag
gl_ES: tarifa

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
gl_ES: taxonomía

[ctx: block keyword]
en: text
gl_ES: texto

[ctx: block keyword]
en: textarea
gl_ES: área de texto

[ctx: block keyword]
en: title
gl_ES: título

[ctx: block keyword]
en: variations
gl_ES: variacións

[ctx: block keyword]
en: weight
gl_ES: peso

[ctx: block style label]
en: Fill
gl_ES: Recheo

[ctx: block style label]
en: Outline
gl_ES: Contorno

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
gl_ES: Métodos de pago aceptados

[ctx: block title]
en: Accordion
gl_ES: Acordeón

[ctx: block title]
en: Accordion Group
gl_ES: Grupo do acordeón

[ctx: block title]
en: Accordion Header
gl_ES: Cabeceira do acordeón

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
gl_ES: Panel do acordeón

[ctx: block title]
en: Account Creation
gl_ES: Creación de conta

[ctx: block title]
en: Actions
gl_ES: Accións

[ctx: block title]
en: Active Filters
gl_ES: Filtros activos

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
gl_ES: Controis de filtros activos

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
gl_ES: Engadir ao carriño + opcións (beta)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
gl_ES: Formulario de engadir ao carriño

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
gl_ES: Engadir ao carriño con opcións

[ctx: block title]
en: Additional Field List
gl_ES: Lista de campos adicionais

[ctx: block title]
en: Additional Fields
gl_ES: Campos adicionais

[ctx: block title]
en: Additional Information
gl_ES: Información adicional

[ctx: block title]
en: Additional information
gl_ES: Información adicional

[ctx: block title]
en: All Products
gl_ES: Todos os produtos

[ctx: block title]
en: All Reviews
gl_ES: Todas as valoracións

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
gl_ES: Filtro de atributo

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
gl_ES: Produtos máis vendidos

[ctx: block title]
en: Billing Address
gl_ES: Enderezo de facturación

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
gl_ES: Sección de dirección de facturación

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
gl_ES: Vendas cruzadas no carriño

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
gl_ES: Vendas cruzadas de produtos do carriño

[ctx: block title]
en: Cart Items
gl_ES: Elementos do carriño de compra

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
gl_ES: Liñas de artigos do carriño

[ctx: block title]
en: Cart Link
gl_ES: Ligazón ao carriño

[ctx: block title]
en: Cart Totals
gl_ES: Totais do carriño

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
gl_ES: Orde do catálogo

[ctx: block title]
en: Checkout
gl_ES: Finalizar compra

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
gl_ES: Campos de «Finalizar compra»

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
gl_ES: Totais do pago

[ctx: block title]
en: Chips
gl_ES: Fichas

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
gl_ES: Shortcode clásico

[ctx: block title]
en: Clear filters
gl_ES: Baleirar filtros

[ctx: block title]
en: Collapsible
gl_ES: Pregable

[ctx: block title]
en: Coming Soon
gl_ES: Proximamente

[ctx: block title]
en: Conditional
gl_ES: Condicional

[ctx: block title]
en: Contact Information
gl_ES: Información de contacto

[ctx: block title]
en: Coupon Form
gl_ES: Formulario para cupóns

[ctx: block title]
en: Customer account
gl_ES: Conta de cliente

[ctx: block title]
en: Delivery
gl_ES: Entrega

[ctx: block title]
en: Discount
gl_ES: Desconto

[ctx: block title]
en: Downloads Section
gl_ES: Sección de descargas

[ctx: block title]
en: Email Content
gl_ES: Contido do correo electrónico

[ctx: block title]
en: Empty Cart
gl_ES: Carriño baleiro

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
gl_ES: Vista do mini carriño baleiro

[ctx: block title]
en: Express Checkout
gl_ES: Pago rápido

[ctx: block title]
en: Featured Category
gl_ES: Categoría destacada

[ctx: block title]
en: Featured Product
gl_ES: Produto destacado

[ctx: block title]
en: Fees
gl_ES: Cargos

[ctx: block title]
en: Filled Cart
gl_ES: Carriño cheo

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
gl_ES: Vista do mini carriño cheo

[ctx: block title]
en: Filter Block
gl_ES: Filtrar por inventario

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
gl_ES: Filtrar por controis do atributo

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
gl_ES: Filtrar por controis de prezo

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
gl_ES: Filtrar por controis de valoración

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
gl_ES: Filtrar por controis de inventario

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
gl_ES: Selector de produtos agrupados (beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
gl_ES: Produto agrupado: Etiqueta do artigo (beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
gl_ES: Produto agrupado: Selector de artigos (beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
gl_ES: Produto agrupado: modelo (beta)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
gl_ES: Produtos elixidos manualmente

[ctx: block title]
en: Heading
gl_ES: Título

[ctx: block title]
en: Large Image
gl_ES: Imaxe grande

[ctx: block title]
en: Linked product list
gl_ES: Lista de produtos enlazados

[ctx: block title]
en: List
gl_ES: Lista

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
gl_ES: Mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
gl_ES: Contido do minicarriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
gl_ES: Pé de páxina do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
gl_ES: Artigos do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
gl_ES: Botón Proceder ao pago do minicarriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
gl_ES: Táboa de produtos do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
gl_ES: Botón de compra do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
gl_ES: Título do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
gl_ES: Contador de elementos do título do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
gl_ES: Etiqueta de título do mini carriño

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
gl_ES: Botón Ver carriño do minicarriño

[ctx: block title]
en: Newest Products
gl_ES: Produtos máis recentes

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
gl_ES: Botóns seguinte e anterior

[ctx: block title]
en: No results
gl_ES: Sen resultados

[ctx: block title]
en: Notice
gl_ES: Aviso

[ctx: block title]
en: On Sale Products
gl_ES: Produtos rebaixados

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
gl_ES: Insignia «En oferta»

[ctx: block title]
en: Order Downloads
gl_ES: Descargas do pedido

[ctx: block title]
en: Order Note
gl_ES: Nota do pedido

[ctx: block title]
en: Order Status
gl_ES: Estado do pedido

[ctx: block title]
en: Order Summary
gl_ES: Resumo do pedido

[ctx: block title]
en: Order Totals
gl_ES: Totais do pedido

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
gl_ES: Sección dos totais do pedido

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
gl_ES: Iconas de métodos de pago

[ctx: block title]
en: Payment Options
gl_ES: Opcións de pago

[ctx: block title]
en: Pickup Method
gl_ES: Método de recollida

[ctx: block title]
en: Price Filter
gl_ES: Filtro por prezo

[ctx: block title]
en: Price Slider
gl_ES: Control escorregadizo de prezos

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
gl_ES: Proceder ao pago

[ctx: block title]
en: Product
gl_ES: Produto

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
gl_ES: Valoración media do produto (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
gl_ES: Lista de categorías de produtos

[ctx: block title]
en: Product Category Description
gl_ES: Descrición da categoría do produto

[ctx: block title]
en: Product Category Title
gl_ES: Título da categoría do produto

[ctx: block title]
en: Product Collection
gl_ES: Colección de produtos

[ctx: block title]
en: Product Description
gl_ES: Descrición do produto

[ctx: block title]
en: Product Details
gl_ES: Detalles do produto

[ctx: block title]
en: Product Filters
gl_ES: Filtros de produto

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
gl_ES: Galería de produtos (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Image
gl_ES: Imaxe do produto

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
gl_ES: Galería de imaxes do produto

[ctx: block title]
en: Product Meta
gl_ES: Metadatos do produto

[ctx: block title]
en: Product Price
gl_ES: Prezo do produto

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
gl_ES: Cantidade do producto (beta)

[ctx: block title]
en: Product Rating
gl_ES: Puntuación do produto

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
gl_ES: Contador de valoracións de produto

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
gl_ES: Estrelas de valoración de produtos

[ctx: block title]
en: Product Results Count
gl_ES: Contador de resultados de produtos

[ctx: block title]
en: Product Reviews
gl_ES: Valoracións do produto

[ctx: block title]
en: Product SKU
gl_ES: SKU do produto

[ctx: block title]
en: Product Specifications
gl_ES: Especificacións do produto

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
gl_ES: Indicador do inventario do produto

[ctx: block title]
en: Product Summary
gl_ES: Resumo do produto

[ctx: block title]
en: Product Tag
gl_ES: Etiqueta do produto

[ctx: block title]
en: Product Template
gl_ES: Modelo de produto

[ctx: block title]
en: Product Title
gl_ES: Título do produto

[ctx: block title]
en: Product attributes
gl_ES: Atributos do produto

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
gl_ES: Visibilidade do produto no catálogo

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
gl_ES: Control do recadro de verificación do produto

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
gl_ES: Control dos campos personalizados do produto

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
gl_ES: Control de conmutación dos campos personalizados do produto

[ctx: block title]
en: Product description
gl_ES: Descrición do produto

[ctx: block title]
en: Product details section description
gl_ES: Descrición da sección de detalles do produto

[ctx: block title]
en: Product downloads
gl_ES: Descargas do produto

[ctx: block title]
en: Product images
gl_ES: Imaxes do produto

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
gl_ES: Cantidade de inventario dispoñible do produto

[ctx: block title]
en: Product list
gl_ES: Lista de produtos

[ctx: block title]
en: Product name
gl_ES: Nome do produto

[ctx: block title]
en: Product notice field
gl_ES: Campo de aviso no produto

[ctx: block title]
en: Product number control
gl_ES: Control do nome do produto

[ctx: block title]
en: Product password
gl_ES: Contrasinal do produto

[ctx: block title]
en: Product pricing
gl_ES: Prezos dos produtos

[ctx: block title]
en: Product radio control
gl_ES: Control do botón de opción do produto

[ctx: block title]
en: Product regular price
gl_ES: Prezo normal do produto

[ctx: block title]
en: Product sale price
gl_ES: Prezo de oferta do produto

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
gl_ES: Campos para as vendas programadas do produto

[ctx: block title]
en: Product section
gl_ES: Sección Produto

[ctx: block title]
en: Product section description
gl_ES: Descrición de sección do produto

[ctx: block title]
en: Product select field
gl_ES: Campo de selección de produto

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
gl_ES: Campos de tarifa de envío do produto

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
gl_ES: Campos das dimensións de envío do produto

[ctx: block title]
en: Product subsection
gl_ES: Subsección de produto

[ctx: block title]
en: Product subsection description
gl_ES: Descrición da subsección do produto

[ctx: block title]
en: Product summary
gl_ES: Resumo do produto

[ctx: block title]
en: Product tab
gl_ES: Pestana Produto

[ctx: block title]
en: Product text control
gl_ES: Control de texto do produto

[ctx: block title]
en: Product text field
gl_ES: Campo de texto de produtos

[ctx: block title]
en: Product textarea block
gl_ES: Bloque da área de texto do produto

[ctx: block title]
en: Product toggle control
gl_ES: Control do botón de opción do produto

[ctx: block title]
en: Product variations items
gl_ES: Elementos das variacións do produto

[ctx: block title]
en: Product variations options
gl_ES: Opcións das variacións do produto

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
gl_ES: Produtos por atributo

[ctx: block title]
en: Products by Category
gl_ES: Produtos por categoría

[ctx: block title]
en: Products by Tag
gl_ES: Produtos por etiqueta

[ctx: block title]
en: Rating Filter
gl_ES: Filtro por valoración

[ctx: block title]
en: Related Products
gl_ES: Produtos relacionados

[ctx: block title]
en: Review Author Name
gl_ES: Nome do autor da valoración

[ctx: block title]
en: Review Content
gl_ES: Contido da recensión

[ctx: block title]
en: Review Date
gl_ES: Data da recensión

[ctx: block title]
en: Review Rating
gl_ES: Puntuación da recensión

[ctx: block title]
en: Reviews Form
gl_ES: Formulario de recensións

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
gl_ES: Páxina seguinte de valoracións

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
gl_ES: Números de páxina de valoracións

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
gl_ES: Paxinación de valoracións

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
gl_ES: Páxina anterior de valoracións

[ctx: block title]
en: Reviews Template
gl_ES: Modelo de valoracións

[ctx: block title]
en: Reviews Title
gl_ES: Título das valoracións

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
gl_ES: Valoracións por categoría

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
gl_ES: Valoracións por produto

[ctx: block title]
en: Shipping
gl_ES: Envío

[ctx: block title]
en: Shipping Address
gl_ES: Enderezo de envío:

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
gl_ES: Sección de dirección de envío

[ctx: block title]
en: Shipping Options
gl_ES: Opcións de envío

[ctx: block title]
en: Status Filter
gl_ES: Filtro de estado

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
gl_ES: Limiar de nivel de inventario

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
gl_ES: Faragullas de pan da tenda

[ctx: block title]
en: Store Notices
gl_ES: Avisos da tenda

[ctx: block title]
en: Taxes
gl_ES: Impostos

[ctx: block title]
en: Taxonomy
gl_ES: Taxonomía

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
gl_ES: Filtro de taxonomía

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
gl_ES: Termos e condicións

[ctx: block title]
en: Thumbnails
gl_ES: Miniaturas

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
gl_ES: Produtos mellor valorados

[ctx: block title]
en: Totals
gl_ES: Totais

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
gl_ES: Descrición da variación (beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
gl_ES: Selector de variacións (beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
gl_ES: Nome do atributo do selector de variación (beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
gl_ES: Opcións do atributo do selector de variación (beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
gl_ES: Selector de variacións: modelo (beta)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
gl_ES: Páxina de WooCommerce.

en: brand
gl_ES: marca

[ctx: breadcrumb]
en: Home
gl_ES: Inicio

[ctx: button label of product search block]
en: Search
gl_ES: Buscar

en: by %s
gl_ES: por %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
gl_ES: cURL está instalado pero non puidemos obter a versión.

en: cURL version
gl_ES: Versión cURL

en: cURL version.
gl_ES: Versión cURL

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
gl_ES: Facturación %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
gl_ES: Envío %s

[ctx: column name]
en: Review
gl_ES: Valoración

[ctx: column name]
en: Submitted on
gl_ES: Enviada o

[ctx: column_name]
en: Notification
gl_ES: Notificación

[ctx: column_name]
en: Product
gl_ES: Produto

[ctx: column_name]
en: Signed Up
gl_ES: Subscrito

[ctx: column_name]
en: Status
gl_ES: Estado

[ctx: column_name]
en: User/Email
gl_ES: Usuario/Correo electrónico

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
gl_ES: DD-MM-AAAA

en: customer orders
gl_ES: pedidos dos clientes

[ctx: database error]
en: unknown
gl_ES: descoñecido

en: days
gl_ES: días

[ctx: default-slug]
en: product
gl_ES: produto

[ctx: default-slug]
en: shop
gl_ES: tenda

en: discounted shipping labels
gl_ES: etiquetas de envío con desconto

[ctx: district]
en: Belgrade
gl_ES: Belgrado

[ctx: district]
en: Central Banat
gl_ES: Banat Central

[ctx: district]
en: Danube
gl_ES: Danubio

[ctx: district]
en: North Banat
gl_ES: Banat norte

[ctx: district]
en: North Bačka
gl_ES: Bačka Norte

[ctx: district]
en: South Banat
gl_ES: Banat sur

[ctx: district]
en: South Bačka
gl_ES: Bačka Sul

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
gl_ES: p.ex. para artigos pesados que requiran un franqueo superior

en: e.g. Free shipping
gl_ES: p.ex.: Envío gratuíto

en: e.g. Heavy
gl_ES: p.ex.: Pesados

en: e.g. Local pickup
gl_ES: p.ex.: Recollida local

en: e.g. Standard national
gl_ES: p.ex.: Nacional estándar

en: e.g. heavy-packages
gl_ES: p.ex.: paquetes-pesados

en: e.g. length or weight
gl_ES: por exemplo, a lonxitude ou o peso

en: eCheck ending in %1$s
gl_ES: eCheque finalizado en %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
gl_ES: facturación

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
gl_ES: Envío

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
gl_ES: Error o cargar

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
gl_ES: Cargando máis resultados&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
gl_ES: Non se atoparon coincidencias

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
gl_ES: Por favor borra %qty% caracteres

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
gl_ES: Por favor, borra 1 carácter.

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
gl_ES: Por favor escribe %qty% ou máis caracteres

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
gl_ES: Por favor, introduce 1 ou máis caracteres

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
gl_ES: Buscando&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
gl_ES: So podes seleccionar %qty% artículos

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
gl_ES: So podes seleccionar 1 artículo

en: fields cannot be empty.
gl_ES: os campos non poden estar baleiros.

en: fields must be an array of strings or a comma-separated string.
gl_ES: os campos deben ser un array de cadeas ou unha cadea separada por comas.

en: five star
gl_ES: cinco estrelas

en: for %s
gl_ES: para %s

en: g:i a
gl_ES: G:i

en: guest orders
gl_ES: pedidos dos invitados

[ctx: held stock note]
en: - %1$s &times; %2$d
gl_ES: - %1$s × %2$d

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
gl_ES[0]: - ...e %d elemento máis.
gl_ES[1]: - ...e %d elementos máis.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
gl_ES: Mantemento en inventario durante %1$s minutos aplicado a: %2$s

en: l jS \o\f F Y, h:ia
gl_ES: l j \d\e F \d\e Y, h:i

[ctx: min_price]
en: From:
gl_ES: Desde:

en: new users
gl_ES: novos usuarios

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
gl_ES: Xestionar notificacións

[ctx: notice action]
en: Resend verification
gl_ES: Reenviar verificación

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
gl_ES[0]: %s notificación eliminada.
gl_ES[1]: %s notificacións eliminadas.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
gl_ES[0]: %s notificación actualizada.
gl_ES[1]: %s notificacións actualizadas.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Activa <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Activas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Total <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Total <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Cancelada <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Canceladas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Pendente <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Pendentes <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Enviada <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Enviadas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: number of pages]
en: of
gl_ES: de

en: of
gl_ES: de

en: optional
gl_ES: opcional

en: orders | orders
gl_ES[0]: pedidos

en: payment setup
gl_ES: configuración do método de pago

en: payment setup and automated taxes
gl_ES: configuración de pagos e impostos automáticos

en: payment setup and discounted shipping labels
gl_ES: configuración de pagos e etiquetas de envío con desconto

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
gl_ES: configuración de pagos, tarifas en tempo real e etiquetas de envío con desconto

[ctx: placeholder]
en: Buy product
gl_ES: Comprar produto

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
gl_ES: Dende&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
gl_ES: Ata&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
gl_ES: Buscar produtos...

[ctx: post]
en: Failed
gl_ES: Fallou

[ctx: post]
en: In-Progress
gl_ES: En curso

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Todo <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Todos <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
gl_ES: Páxina de privacidade

en: privacy policy
gl_ES: política de privacidade

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Todas <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Todas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Aprobada <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Aprobadas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Pendente <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Pendentes <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[0]: Papeleira <span class="count">(%s)</span>
gl_ES[1]: Papeleira <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
gl_ES: O parámetro product_includes necesita especificar exactamente un produto ao segmentar por variación.

en: required
gl_ES: obrigatorio

[ctx: review]
en: Mark as spam
gl_ES: Marcar como spam

[ctx: review]
en: Not Spam
gl_ES: Non é spam

[ctx: review]
en: Not spam
gl_ES: Non é spam

[ctx: review type]
en: Type
gl_ES: Tipo

en: reviewed by %s
gl_ES: revisado por %s

en: scheduled action
gl_ES: acción programada

en: scheduled actions
gl_ES: accións programadas

en: shipping address
gl_ES: enderezo de envío

[ctx: shipping country prefix]
en: to
gl_ES: a

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
gl_ES: ao

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
gl_ES: Envío %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
gl_ES: Envío 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
gl_ES: Envío

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
gl_ES: Envío %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
gl_ES: Pedido

[ctx: slug]
en: brand
gl_ES: marca

[ctx: slug]
en: product
gl_ES: produto

[ctx: slug]
en: product-category
gl_ES: categoria-produto

[ctx: slug]
en: product-tag
gl_ES: etiqueta-produto

[ctx: slug]
en: uncategorized
gl_ES: sen categorizar

[ctx: status labels]
en: All
gl_ES: Todo

[ctx: status labels]
en: Past-due
gl_ES: Vencido

[ctx: stock notification status]
en: Active
gl_ES: Activa

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
gl_ES: Cancelado

[ctx: stock notification status]
en: Pending
gl_ES: Pendente

[ctx: stock notification status]
en: Sent
gl_ES: Enviado

[ctx: submit button]
en: Search
gl_ES: Buscar

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
gl_ES: %s engadida

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
gl_ES: %s borrada

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
gl_ES: %s non engadida

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
gl_ES: %s non actualizada

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
gl_ES: %s actualizada

en: terms and conditions
gl_ES: termos e condicións

en: the
gl_ES: o/a/os

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
gl_ES: apagado inesperado: Erro fatal de PHP %1$s en %2$s na liña %3$s

en: unknown
gl_ES: descoñecido

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
gl_ES: preme aquí

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
gl_ES: preme aquí

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
gl_ES[0]: O usuario #%1$s %2$s creou %3$d gancho de WooCommerce.
gl_ES[1]: O usuario #%1$s %2$s creou %3$d ganchos de WooCommerce.

[ctx: verb]
en: Spam
gl_ES: Marcar como spam

[ctx: verb]
en: Trash
gl_ES: Enviar á papeleira

en: verified owner
gl_ES: propietario verificado

en: via %s
gl_ES: vía %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
gl_ES[0]: Amosando %1$d&ndash;%2$d de %3$d resultado
gl_ES[1]: Amosando %1$d&ndash;%2$d de %3$d resultados

en: Åland Islands
gl_ES: Islas Åland

en: İstanbul
gl_ES: Estambul

en: Šibenik-Knin County
gl_ES: Condado de Šibenik-Knin

en: — No Change —
gl_ES: - Sen cambios -

en: — No change —
gl_ES: — Sen cambios —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
gl_ES: ℹ️ WooCommerce instalou e activou <a href="%1$s">o plugin Legacy REST API</a> porque este sitio ten <a href="%2$s">a API REST herdada activada</a> ou ten <a href="%3$s">webhooks herdados definidos</a>. <a href="%4$s">Máis información</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
gl_ES: ℹ️️ A extensión da API REST de WooCommerce Legacy está instalada e activa.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
gl_ES: ⚠ Detectado 1 plugin incompatible (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
gl_ES: ⚠ Detectados 2 plugins incompatibles (%1$s e %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
gl_ES: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">O plugin Legacy REST API</a> está instalado e activo neste sitio.</b> Ten en conta que a API REST herdada de WooCommerce <b>non</b> é compatible con HPOS.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
gl_ES: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">A API REST</a> herdada está activa neste sitio.</b> Ten en conta que a API REST herdada de WooCommerce <b>non</b> é compatible con HPOS.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
gl_ES[0]: ⚠ Detectados plugins incompatibles (%1$s, %2$s e %3$d máis).
gl_ES[1]: ⚠ Detectados plugins incompatibles (%1$s e %2$s e %3$d máis).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
gl_ES: ⚠ Este plugin é incompatible coa característica activa de WooCommerce «%s». Non debería estar activado.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
gl_ES: ⚠ Este plugin é incompatible coas características activas de WooCommerce «%1$s» e «%2$s». Non debería estar activado.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
gl_ES: ⚠ Este plugin é incompatible coas características activas de WooCommerce «%1$s», «%2$s» e %3$d máis. Non debería estar activado.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
gl_ES: ⚠ O seguimento de uso debe estar habilitado para usar o rexistro remoto.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
gl_ES: ⚠️ Só se poden buscar %s arquivos cada vez. Proba a filtrar a lista de arquivos antes de buscar.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
gl_ES: ⚠️ A API REST herdada de WooCommerce moveuse a <a target="_blank” href="%1$s">unha extensión dedicada</a>. <b><a  target="_blank" href="%2$s">Máis información sobre este cambio</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
gl_ES: ⚠️ A API REST herdada de WooCommerce eliminouse de WooCommerce e isto provocará que <a href="%1$s">os webhooks deste sitio que estean configurados para utilizar a API REST herdada</a> deixen de funcionar. <a target="_blank" href="%2$s">Unha extensión independente de WooCommerce está dispoñible</a> para permitir que estes webhooks sigan utilizando a API REST herdada sen interrupción. Tamén podes editar estes webhooks para que utilicen a versión actual da API REST para xerar a carga útil. <b><a target="_blank" href="%3$s">Obtén máis información sobre este cambio.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
gl_ES: ⚠️ A conexión do sistema de arquivos non se puido inicializar.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
gl_ES: ⚠️ O sistema de arquivos non está configurado para escribir directamente nel. Isto podería ocasionar problema para o rexistro.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
gl_ES: ⚠️ Este directorio non parece ser de escritura.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
gl_ES: ⚠️ WooCommerce intentou instalar <a href="%1$s">o plugin Legacy REST API</a> porque este sitio ten <a href="%2$s">a API REST herdada activada</a> ou ten <a href="%3$s">webhooks herdados definidos</a>, pero non puido completar a instalación (podes ver os detalles do erro nos <a href="%4$s">rexistros de WooCommerce</a>). Instala e activa o plugin de forma manual. <a href="%5$s">Máis información</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
gl_ES: ⚠️ WooCommerce instalou <a href="%1$s">o plugin Legacy REST API</a> porque este sitio ten <a href="%2$s">a API REST herdada habilitada</a> ou ten <a href="%3$s">webhooks herdados definidos</a>, pero non puido activalo (podes ver os detalles do erro nos <a href="%4$s">rexistros de WooCommerce</a>). Vai á <a href="%5$s">páxina de plugins</a> e actívao de forma manual. <a href="%6$s">Máis información</a>

en: ✅ Ready
gl_ES: ✅ Listo

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
gl_ES: 🎉 Parabéns por ter engadido o teu primeiro produto!
