Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to eu_ES translation catalogue (4526 entries)

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
eu_ES[0]: 
    %%C%1$d%%n plugin betaragarri aurkitu da%2$s
eu_ES[1]: 
    %%C%1$d%%n plugin betaragarri aurkitu dira%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
eu_ES[0]: 
    %%C%1$d%%n plugin bateraezin aurkitu da%2$s
eu_ES[1]: 
    %%C%1$d%%n plugin bateraezin aurkitu dira%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
eu_ES[0]: 
    %%C%1$d%%n plugin ezezagun aurkitu da%2$s
eu_ES[1]: 
    %%C%1$d%%n plugin ezezagun aurkitu dira%2$s

en:  (%s ago)
eu_ES:  (duela %s)

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
eu_ES:  Ez daukazu harpidetzarik, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">harpidetu</a> eguneratzeko.

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
eu_ES: "%1$s"saskitik ezabatu da. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
eu_ES: "%1$s" eskaritik kendu da. %2$s

en: "%s" shipping class cost
eu_ES: "%s" Bidalketa klasearen kostua

en: "%s" tax rates
eu_ES: Zerga-tasak: "%s"

en: "From" address
eu_ES: "Nork" helbidea

en: "From" name
eu_ES: "Nork" izena

en: "Reply-to" address
eu_ES: "Erantzun-honi" helbidea

en: "Reply-to" name
eu_ES: "Erantzun-honi" izena

en: "{product_name}" is back in stock!
eu_ES: "{product_name}" berriro eskuragarri!

en: #%s is an invalid image ID.
eu_ES: %s irudiaren ID baligabea da.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
eu_ES[0]: %2$s ekintza %1$d programatuta.
eu_ES[1]: %1$d %2$s ekintza programatuta.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
eu_ES[0]: %2$s ekintza %1$d
eu_ES[1]: %1$d %2$s ekintza

en: %1$s &ndash; %2$s
eu_ES: %1$s(e)tik %2$s(e)ra

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
eu_ES[0]: %1$s (%2$d produktu)
eu_ES[1]: %1$s (%2$d produktu)

en: %1$s - Image %2$d
eu_ES: %1$s - Irudia %2$d

en: %1$s - Image %2$s
eu_ES: %1$s - Irudia %2$s

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
eu_ES: %1$s - MySQL gutxienez 5.6 bertsioa izatea gomendatzen dugu. Ikusi: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
eu_ES: %1$s - Memoria gutxienez 64MB izatea gomendatzen dugu. Ikusi: %2$s

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
eu_ES: %1$s ekintza (%2$d) programatuta.

en: %1$s at %2$s
eu_ES: %1$s, %2$s

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
eu_ES[0]: %1$s (elementu %2$s)
eu_ES[1]: %1$s (%2$s elementu)

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
eu_ES: %1$s ez da zenbaki balio egokia. Onartutako karaktereak zenbakiak eta milako (%2$s) zein hamarreko (%3$s) bereizgarriak dira.

en: %1$s is not of type %2$s
eu_ES: %1$s ez da  %2$s motakoa

en: %1$s is not of type %2$s.
eu_ES: %1$s ez da %2$s motakoa.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
eu_ES: %1$s ez da zuzena. Mesedez, sartu hauetako bat: %2$s

en: %1$s order number %2$s
eu_ES: %1$s %2$s eskari zenbakia

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
eu_ES[0]: %1$s berrikuspena%2$s
eu_ES[1]: %1$s berrikuspenetarako%2$s

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
eu_ES: %1$s hilabete honetan gehien saldu duena (%2$d saldu ditu)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
eu_ES: %1$s unitate eskatu dira %2$s produktuarentzat #%3$s eskarian.

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
eu_ES: %1$s, %2$s, %3$s edo %4$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
eu_ES[0]: Akats %2$d.
eu_ES[1]: %2$d akats.

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
eu_ES[0]: 5etik %d izar
eu_ES[1]: 5etik %d izar

en: %d product | %d products
eu_ES[0]: Produktu %d
eu_ES[1]: %d produktu

en: %d transients rows cleared
eu_ES: %d errenkada iragankor garbitu dira

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
eu_ES[0]: webhook %d behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %d webhook behin betiko ezabatu dira.

en: %qty% variations
eu_ES: %qty% aldaera

en: %s (Copy)
eu_ES: %s (Kopia)

en: %s (default)
eu_ES: %s (lehenetsia)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
eu_ES: Duela %s

en: %s actions
eu_ES: %s ekintza

en: %s ago
eu_ES: duela %s

en: %s average gross daily sales
eu_ES: %s batez besteko eguneroko salmenta gordina

en: %s average gross monthly sales
eu_ES: %s batez besteko hilabeteko salmenta gordina

en: %s average net daily sales
eu_ES: %s batez besteko egunereko salmenta garbia

en: %s average net monthly sales
eu_ES: %s batez besteko hilabeteko salmenta garbia

en: %s charged for shipping
eu_ES: Bidalketengatik %s kobratu dira

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
eu_ES[0]: kupoi %s zakarrontzira mugitu da
eu_ES[1]: %s kupoi zakarrontzira mugitu dira

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: kupoi %s ez da eguneratu, norbait une honetan editatzen ari delako.
eu_ES[1]: %s kupoi ez dira eguneratu, norbait une honetan hauetako bat editatzen ari delako

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
eu_ES[0]: %s kupoia behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s behin betirako ezabatua

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
eu_ES[0]: kupoi %s zakarrontzitik berreskuratu da
eu_ES[1]: %s kupoi zakarrontzitik berreskuratu dira

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
eu_ES[0]: %s kupoia eguneratu da.
eu_ES[1]: Kupoi hau iraungituta dago.

en: %s coupons used in total
eu_ES: %s kupoi erabili dira guztira

en: %s customer review | %s customer reviews
eu_ES[0]: Erabiltzaileen iritzi %s
eu_ES[1]: %s erabiltzaileen iritzi

en: %s data
eu_ES: %s datuak

en: %s day | %s days
eu_ES[0]: Egun %s
eu_ES[1]: %s egun

en: %s discounts in total
eu_ES: %s deskontu guztira

en: %s download remaining | %s downloads remaining
eu_ES[0]: Jaitsiera %s geratzen zaizu
eu_ES[1]: %s jaitsiera geratzen zaizkizu

en: %s gross sales in this period
eu_ES: %s salmenta gordin epe honetan

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
eu_ES[0]: %s zure saskira gehitu da.
eu_ES[1]: %s zure saskira gehitu dira.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
eu_ES: %s produktua saskitik kendu da, une honetan ez dagoelako salgai. Laguntza behar izanez gero, jarri gurekin harremanetan.

en: %s has taken over and is currently editing.
eu_ES: %s(e)k kontrola hartu du eta bera ari da editatzen.

en: %s hour | %s hours
eu_ES[0]: Ordu %s
eu_ES[1]: %s ordu

en: %s in stock
eu_ES: %s stockean

en: %s is a required field | %s are required fields
eu_ES[0]: %s beharrezko atalak dira
eu_ES[1]: %s beharrezkoak dira

en: %s is a required field.
eu_ES: %s ezinbesteko eremua da.

en: %s is available
eu_ES: %s eskuragarri dago

en: %s is not a valid URL.
eu_ES: %s ez da baleko URLa.

en: %s is not a valid email address.
eu_ES: %s ez da e-posta helbide zuzen bat.

en: %s is not a valid numeric value.
eu_ES: %s ez da zenbaki balio egokia

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
eu_ES: %s ez da zenbaki balio egokia: hamarreko bereizgarri bakarra egon behar da eta milakoen bereizgarriaren ondoren jarri behar da.

en: %s is not a valid phone number.
eu_ES: %s ez da telefono zenbaki zuzen bat.

en: %s is not a valid template for this order.
eu_ES: %s ez da eskari honentzat txantiloi egokia.

en: %s is not supported in the selected business location.
eu_ES: %s ez da onartzen hautatutako negozio kokalekuan.

en: %s is out of stock.
eu_ES: %s ez dago stockean

en: %s is required
eu_ES: %s beharrezkoa da

en: %s item | %s items
eu_ES[0]: elementu %s
eu_ES[1]: %s elementu

en: %s items
eu_ES: %s elementu

en: %s items purchased
eu_ES: %s artikulu erosi dira

en: %s minute | %s minutes
eu_ES[0]: Minutu %s
eu_ES[1]: %s minutu

en: %s month | %s months
eu_ES[0]: Hilabete %s
eu_ES[1]: %s hilabete

en: %s net sales in this period
eu_ES: %s salmenta garbi epe honetan

en: %s notes
eu_ES: %s ohar

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
eu_ES[0]: eskari %s zakarrontzira mugitu da.
eu_ES[1]: %s eskari zakarrontzira mugitu dira

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: eskari %s ez da eguneratu, norbait une honetan editatzen ari delako.
eu_ES[1]: %s eskari ez dira eguneratu, norbait une honetan hauetako bat editatzen ari delako.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
eu_ES[0]: %s eskaria behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s behin betirako ezabatua

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
eu_ES[0]: eskari %s zakarrontzik berreskuratu da
eu_ES[1]: %s eskari zakarrontzitik berreskuratu dira

en: %s order updated. | %s orders updated.
eu_ES[0]: %s eskaria eguneratu da.
eu_ES[1]: Saskia eguneratua

en: %s orders placed
eu_ES: %s eskari egin dira

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
eu_ES[0]: Aurreko eskari %s estekatu da
eu_ES[1]: Aurreko %s eskari estekatu dira

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
eu_ES[0]: %s produktua zakarrontzira mugitu da.
eu_ES[1]: Ez da Produkturik aurkitu zabor ontzian

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
eu_ES[0]: produktu %1s ez da eguneratu, norbait une honetan editatzen ari delako.
eu_ES[1]: %s produktu ez dira eguneratu, norbait une honetan hauetako bat editatzen ari delako.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
eu_ES[0]: %s produktua behin betiko ezabatu da.
eu_ES[1]: %s behin betirako ezabatua

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
eu_ES[0]: produktu %s zakarrontzitik berreskuratu da.
eu_ES[1]: %s produktu zakarrontzitik berreskuratu dira.

en: %s product updated. | %s products updated.
eu_ES[0]: produktu %s eguneratu da.
eu_ES[1]: %s produktu eguneratu dira.

en: %s purchases for the selected items
eu_ES: aukeratutako artikuluek %s erosketa eduki dituzte

en: %s rates
eu_ES: %s tasak

en: %s removed.
eu_ES: %s ezabatu da.

en: %s sales for the selected items
eu_ES: aukeratutako artikuluek %s salmenta eduki dituzte

en: %s second | %s seconds
eu_ES[0]: Segundu %s
eu_ES[1]: %s segundu

en: %s signups in this period
eu_ES: %s izen emate epe honetan

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
eu_ES: %s-k zure etxea eraldatzen du gure etxeko dekorazioa bilduma onduarekin, inspirazioa eta estiloa txoko guztietara eramanez.

en: %s week | %s weeks
eu_ES[0]: Aste %s
eu_ES[1]: %s aste

en: %s worth of coupons used
eu_ES: %s erabili dira kupoietan

en: %s would like to connect to your store
eu_ES: %s zure dendara konektatu nahi du

en: %s year | %s years
eu_ES[0]: Urte %s
eu_ES[1]: %s urte

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
eu_ES: &#8220;%s&#8221; (Aldatu)

en: &larr; Go to Brands
eu_ES: &larr; Joan Marketara

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; zure saskira gehitu da

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; zure saskitik kendu da

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
eu_ES: &mdash;&nbsp;edo&nbsp;&mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
eu_ES: &nbsp;&ndash; Orria %s

en: &uarr; Top
eu_ES: &uarr; Goian

en: (Not available)
eu_ES: (Ez dago eskuragarri)

en: (Public)
eu_ES: (Publikoa)

en: (can be backordered)
eu_ES: (berriro ere eska daiteke)

en: (ex. VAT)
eu_ES: (BEZ-a kenduta)

en: (ex. tax)
eu_ES: (zergak kanpo)

en: (incl. VAT)
eu_ES: (BEZ barne)

en: (incl. tax)
eu_ES: (tasak gehituta)

en: (includes %s)
eu_ES: (%s barne)

en: (items: %d)
eu_ES: (elementuak: %d)

en: + Add account
eu_ES: + Kontua gehitu

en: . Authorization ID: %1$s not found. Please log into your %2$sPayPal account%3$s to capture the payment
eu_ES: . Baimen identifikatzailea: %1$s ez da aurkitu. Mesedez, hasi saioa zure %2$sPayPal kontuan%3$s ordainketa harrapatzeko

en: . PayPal debug ID: %s
eu_ES: . PayPal arazketa IDa: %s

en: 1 of 5 stars
eu_ES: 5etik 1 izar

en: 2 of 5 stars
eu_ES: 5etik 2 izar

en: 3 of 5 stars
eu_ES: 5etik 3 izar

en: 4 of 5 stars
eu_ES: 5etik 4 izar

en: 5 minutes
eu_ES: 5 minutu

en: 5 of 5 stars
eu_ES: 5etik 5 izar

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
eu_ES: <b>%1$s bidalketa</b> <b>%2$s</b>an bidali zen

en: <b>To</b>: %s
eu_ES: <b>Nori</b>: %s

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
eu_ES[0]: <strong>eskari %s</strong> prozesatzeko zain dago
eu_ES[1]: <strong>%s eskari</strong> prozesatzeko zain daude

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
eu_ES[0]: <strong>eskari %s</strong> zain dago
eu_ES[1]: <strong>%s eskari</strong> zain daude

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
eu_ES[0]: <strong>produktu batek</strong> stock gutxi dauka
eu_ES[1]: <strong>%s produktuk</strong> stock gutxi dute

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
eu_ES[0]: <strong>produktu baten</strong> stocka agortu da
eu_ES[1]: <strong>%s produkturen</strong> stocka agortu da

en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
eu_ES: <strong>Segurtasun-esparru modua gaituta</strong>. Segurtasun-esparru kontuak bakarrik erabili daitezke. Ikusi <a href="%s">PayPal segurtasun-esparruan Probak Egiteko Gida</a> xehetasun gehiagorako.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
eu_ES: <strong>Ongietorri WooCommerce-era</strong> &#8211; laister saltzen hasteko prest egongo zara :)

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
eu_ES: 2 digituko herrialde kode bat, adib. US. Hutsik utzi guztiei aplikatzeko.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
eu_ES: 2 karaktereko estatu kodea, AL, adib. Hutsik utzi guztietan aplikatzeko.

en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
eu_ES: Produktu eta bezero berdinaren <a href="%s">jakinarazpena</a> badago lehendik gure datu-basean.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
eu_ES: 25 herrialde baino gehiagotan eta hainbat monetekin ordainketa egitea onartzea ahalbidetzen duen europa mailako ordainketa irtenbidea.

en: A collection of email content layouts.
eu_ES: E-posta eduki txantiloi bilduuma

en: A description of the purpose of the email template.
eu_ES: E-posta txantiloiaren helburu deskripzioa.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
eu_ES: Zure gunean kapsulatutako ordainketa esperientzia osoa, ordainketa modu ezagunenak barne hartzen dituena (Ordaindu Orain, Ordaindu Beranduago, Finantzaketa, plazoak).

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
eu_ES: Guztiz kapsulatutako ordainketa, ordainketa metodo ezagunenekin, salmenta gehiagorako eta bertan behera utzitako erosketa saski gutxiagorako.

en: A general template for emails.
eu_ES: E-posten txantiloi orokorra.

en: A human-readable description of the resource.
eu_ES: Baliabidearen deskripzio irakurgarria.

en: A link to a product.
eu_ES: Produktura esteka.

en: A list of line items (products) within this order.
eu_ES: Eskariko elementu lerroen (produktuak) zerrenda.

en: A list of plugins to install
eu_ES: Instalatzeko pluginen zerrenda

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
eu_ES: Eskari/produktu egoerei lotuta erabili daitezkeen taxonomia terminoen zerrenda.

en: A list or dropdown of product categories.
eu_ES: Produktu kategorien zerrenda edo menu zabalgarri bat.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
eu_ES: Ordenazio ordena adierazten duten hornitzaile identifikatzaileen zenbakizko balioetarako mapaketa.

en: A message indicating that the action completed successfully.
eu_ES: Ekintza ondo osatu dela adierazten duen mezua.

en: A minimum order amount AND a coupon
eu_ES: Eskari kantitate minimoa ETA kupoi bat

en: A minimum order amount OR a coupon
eu_ES: Eskari kantitate minimoa EDO kupoi bat

en: A note has been added to your order
eu_ES: Ohar bat gehitu zaio zure eskari bati

en: A note has been added to your order from {site_title}
eu_ES: {site_title} atariko zure eskarian oharra gehitu da

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko emaila bidali da zure kontuan zehaztutako e-postara, baina minutu batzuk eraman ditzake heldu bitartean. Itxaron itzazu 10 minutu pasahitzaren eskaera berria egin aurretik.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
eu_ES: Ordainketa hornitzailea Ordainketa Ezarpenen orrialdeko lehenengo zerrendaren kontestuan.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
eu_ES: {site_title} atariko {order_number} eskariaren bidalketa bertan behera utzi da

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
eu_ES: {site_title} atariko {order_number} eskariaren bidalketa eguneratu da

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
eu_ES: Emandako e-posta motaren gaia iragazkiak aplikatu eta leku-markak ordezkatu ondoren.

en: A suggestion category.
eu_ES: Iradokizun kategoria.

en: A suggestion with full details.
eu_ES: Iradokizuna xehetasun guztiekin.

en: A test account is already set up.
eu_ES: Proba kontua lehendik ezarrita dago.

en: A unique ID string for the email template.
eu_ES: E-posta txantiloiarentzat identifikatzaile bakarra.

en: A valid free shipping coupon
eu_ES: Baliozko doako bidalketa kupoia

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
eu_ES: Esperientzia "ederra" :-)

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
eu_ES: MCP bidezko AI-irisgarri WooCommerce operazioak

en: AND
eu_ES: ETA

en: API Key updated successfully.
eu_ES: API gakoa ondo eguneratu da.

en: API Version
eu_ES: APIaren bertsioa

en: API credentials
eu_ES: API egiaztagiria

en: API docs
eu_ES: API Dokumentuak

en: API key
eu_ES: API gakoa

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
eu_ES: API erantzunak beharrezko elementuak falta ditu, edo formatu okerrean daude.

en: ASC
eu_ES: GOR

en: About
eu_ES: Honi buruz

en: About WooCommerce
eu_ES: WooCommerce-ri buruz

en: Accent
eu_ES: Azentua

en: Accept COD if the order is virtual
eu_ES: Jasotzean ordaintzea onartu eskaria birtuala bada

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
eu_ES: Onartu Txartelak, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal eta beste ordainketa moduak zure dendak.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
eu_ES: Onartu Zordunketa Zuzena, ACH Pull eta banku irekiko ordainketak.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
eu_ES: Onartu ordainketa modu erabilienak Finlandiako B2C eta B2B bezeroentzak

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
eu_ES: Onartu kreditu eta zordunketa txartelak zure WooCommerce dendan, funtzio aurreratuekin, hala nola itzulketa partzialak, kaptazio osoak/partzialak eta 3D segurtasun Segurua.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
eu_ES: Onartu debitu eta kreditu txartelak 135+ dibisatan, Alipay bezalako metodoak, eta ukitu bakarreko ordainketa Apple Pay-ekin. <a href="%s" target="_blank">Argibide gehiago</a>.

en: Accept for virtual orders
eu_ES: Eskari birtualentzako onartu

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
eu_ES: Onartu lineaz kanpoko ordainketak modu ezberdin anitz erabiliz. Hau erosketak probatzeko ere erabili daiteke.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
eu_ES: Onartu ordainketak zure WooCommerce dendan modu seguruan.

en: Accept payments with Woo
eu_ES: Onartu ordainketak Woo bidez

en: Access denied
eu_ES: Azipena ukatu da

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
eu_ES: Eskuratu bidalketa tasa murriztuak USPS, UPS eta DHL-rekin.

en: Access expires
eu_ES: Atzipenaren iraungitzea

en: Access restriction
eu_ES: Atzipen murr

en: Account and Privacy
eu_ES: Kontua eta Pribatutasuna

en: Account at index %d must be an object.
eu_ES: %d indizeko kontua objektua izan behar da.

en: Account created
eu_ES: Kontua sortuta

en: Account creation
eu_ES: Kontu sorkuntza

en: Account creation options
eu_ES: Kontua sortzeko aukerak

en: Account details
eu_ES: Kontuaren Xehetasunak

en: Account details changed successfully.
eu_ES: Kontuaren xehetasunak ondo aldatu dira.

en: Account details must be an array.
eu_ES: Kontu xehetasunak matrizea izan behar dira.

en: Account details:
eu_ES: Kontuaren xehetasunak:

en: Account name
eu_ES: Kontuaren Izena

en: Account number
eu_ES: Kontuaren Izena

en: Account pages
eu_ES: Kontu orrialdeak

en: Account password reset
eu_ES: Kontu pasahitza berrezarrita

en: Account username
eu_ES: Kontuaren erabiltzaile izena

en: Accounts
eu_ES: Kontuak

en: Accounts & Privacy
eu_ES: Kontuak eta Pribatutasuna

en: Accounts &amp; Privacy
eu_ES: Kontuak &amp; Pribatutasuna

en: Acre
eu_ES: Akre

en: Action
eu_ES: Ekintza

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
eu_ES: Ekintza Programatzailea hurrengo kokalekutik kargatzen hari da une honetan. Hau arazketan erabilgarri izan daiteke edo laguntza taldeak eskatuz gero.

en: Action event
eu_ES: Ekintza Gertaera

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
eu_ES: Ekintzak huts egin du. Mesedez orrialdea freskatu eta berriz saiatu.

en: Action needed
eu_ES: Ekintza beharrezkoa

en: Action to authorize the WPCOM connection.
eu_ES: WPCOM konexioa onartzeko ekintza.

en: Action to check the step status.
eu_ES: Pausu egoera egiaztatzeko ekintza.

en: Action to clean the step progress.
eu_ES: Urrats aurrerapena garbitzeko ekintza.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
eu_ES: Kapsulatutako KYC saioa sortu edo berrabiarazteko ekintza.

en: Action to disable the test account currently in use
eu_ES: Uneko proba kontua desgaitzeko ekintza

en: Action to finish an embedded KYC session.
eu_ES: Kapsulatutako KYC saioa amaitzeko ekintza.

en: Action to initialize a test account.
eu_ES: Proba kontua abiarazteko ekintza.

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
eu_ES: Martxan jartzea berrezartzeko ekintza, partzialki, urrats jakin batentzat edo osorik.

en: Action to save step information in the database.
eu_ES: Pausu informazioa datu-basean gordetzeko ekintza.

en: Action to signal the step completion.
eu_ES: Urrats osatze seinalea bidaltzeko ekintza.

en: Action to signal the step start.
eu_ES: Pausu hasiera seinalea bidaltzeko ekintza.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
eu_ES: KYC kapsulatuarekin erroreak daudenean alternatiba gisa erabiliko den ekintza.

en: Actions
eu_ES: Ekintzak

en: Activate
eu_ES: Aktibatu

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
eu_ES: Gaitu berehala BNPL WooPayments-en

en: Active
eu_ES: Aktibo

en: Active filters
eu_ES: Iragazki aktiboak

en: Active plugins
eu_ES: Gaitutako pluginak

en: Active plugins.
eu_ES: Plugin aktiboak.

en: Add
eu_ES: Gehitu

en: Add "Reply-to" email
eu_ES: Gehitu "Erantzun-honi" e-posta

en: Add %s
eu_ES: Gehitu %s

en: Add Custom Field
eu_ES: Gehitu pertsonalizatutako eremua

en: Add Email
eu_ES: Gehitu E-posta

en: Add File
eu_ES: Fitxategia gehitu

en: Add New
eu_ES: Berria gehitu

en: Add New Brand
eu_ES: Gehitu Marka Berria

en: Add New Custom Field:
eu_ES: Gehitu pertsonalizatutako eremu berria:

en: Add Notification
eu_ES: Gehitu Jakinarazpena

en: Add a different email address to receive replies.
eu_ES: Gehitu e-posta helbide ezberdin bat erantzunak jasotzeko.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
eu_ES: Zuretzako ohar bat gehitu, edo bezero ohar bat gehitu (erabiltzailea jakinaraziko da).

en: Add a review
eu_ES: Zure iritzia eman

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
eu_ES: Eman xarma eta erosotasun ukitu bat oporraldi honetan eskuz hautatutako apaingarrien aukeraketa zabal batekin — loreontzi minimalistaetatik hasi eta diseinatzaile-altzarietaraino.

en: Add attribute
eu_ES: Atributu bat gehitu

en: Add coupon
eu_ES: Kupoiak gehitu

en: Add fee
eu_ES: Komisio/kuota gehitu

en: Add images to product gallery
eu_ES: Irudiak gehitu produktuaren galeriara

en: Add item(s)
eu_ES: Gehitu elementua(k)

en: Add key
eu_ES: Gakoa Gehitu

en: Add manually
eu_ES: Gehitu eskuz

en: Add new
eu_ES: Berria gehitu

en: Add new %s
eu_ES: %s berri bat gehitu

en: Add new attribute
eu_ES: Atributu berria gehitu

en: Add new category
eu_ES: Gehitu kategoria berria

en: Add new coupon
eu_ES: Kupoi berria gehitu

en: Add new order
eu_ES: Eskaera berria gehitu

en: Add new product
eu_ES: Produktu berri bat gehitu

en: Add new shipping class
eu_ES: Bidalketa mota berri bat gehitu

en: Add new tag
eu_ES: Gehitu etiketa berria

en: Add note
eu_ES: Oharra gehitu

en: Add or remove tags
eu_ES: Gehitu edo kendu etiketak

en: Add order
eu_ES: Eskaria gehitu

en: Add payment method
eu_ES: Ordainketa Metodoa gehitu

en: Add product gallery images
eu_ES: Produktu galeria irudiak gehitu

en: Add product(s)
eu_ES: Produktua(k) gehitu

en: Add products
eu_ES: Produktuak gehitu

en: Add shipping
eu_ES: Gehitu bidalketa

en: Add tax
eu_ES: Zerga gehitu

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
eu_ES: Gehitu produktu hau erosi edo egiteko kostuaren zenbatekoa.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
eu_ES: Gehitu produktu hau erosi edo egiteko kostuaren zenbatekoa. Hutsik utzi "Orokorra" lehenetsitako balioa erabiltzeko.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
eu_ES: Gehitu produktu hau erosi edo egiteko kostuaren zenbatekoa. Hau aldaeren lehenetsitako balio moduan erabiliko da.

en: Add to Cart + Options
eu_ES: Saskira Gehitu + Aukerak

en: Add to cart
eu_ES: Saskira gehitu

en: Add to cart behaviour
eu_ES: Saskira gehitu portaera

en: Add to cart description.
eu_ES: Gehitu saski deskripziora.

en: Add to cart details.
eu_ES: Gehitu saski xehetasunetara.

en: Add to cart single text.
eu_ES: Gehitu saskira testu bakana.

en: Add to cart text.
eu_ES: Gehitu saski testura.

en: Add to gallery
eu_ES: Galeriara gehitu

en: Add to menu
eu_ES: Menura gehitu

en: Add webhook
eu_ES: Webhook-a gehitu

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
eu_ES: Gehitu zure logoa zure WooCommerce e-posta guztiei. Ez bada logorik igotzen, zure gunearen izenburua erabiliko da.

en: Add&nbsp;meta
eu_ES: Metadatuak gehitu

en: Added to cart
eu_ES: Saskira gehituta

en: Additional fields related to the order.
eu_ES: Eskariarekin lotutako eremu gehigarriak.

en: Additional information
eu_ES: Informazio gehigarria

en: Additional rates
eu_ES: Tasa gehigarriak

en: Additional tax classes
eu_ES: Zerga klase gehigarriak

en: Address | Addresses
eu_ES[0]: Helbidea

en: Address Line 2
eu_ES: Helbide Lerroa 2

en: Address autocomplete
eu_ES: Helbide auto osatzailea

en: Address changed successfully.
eu_ES: Helbidea zuzen aldatua da.

en: Address line 1
eu_ES: Helbidearen 1. lerroa

en: Address line 1.
eu_ES: Helbidearen 1. lerroa

en: Address line 2
eu_ES: Helbidearen 2. lerroa

en: Address line 2.
eu_ES: Helbidearen 2. lerroa

en: Address override
eu_ES: Helbidea gainidatzia

en: Address:
eu_ES: Helbidea:

en: Addresses
eu_ES: Helbideak

en: Adjusted stock: %s.
eu_ES: Stocka egokituta: %s.

en: Admin Order Note
eu_ES: Administratzailearen Eskari Oharra

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
eu_ES: Kategoriak

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
eu_ES: Kupoiak

[ctx: Admin menu name]
en: Home
eu_ES: Hasiera

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
eu_ES: Eskariak

[ctx: Admin menu name]
en: Products
eu_ES: Produktuak

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
eu_ES: Bidalketa klaseak

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
eu_ES: Etiketak

en: Advanced
eu_ES: Aukera aurreratuak

en: Advanced options
eu_ES: Aukera aurreratuak

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
eu_ES: Affirm-en neurrira egindako Buy Now Pay Later programek prezioa oztopo gisa kentzen dute, nabigatzaileak erosle bihurtuz, batez besteko eskaeraren balioa handituz eta bezeroaren oinarria zabalduz.

en: Afghan afghani
eu_ES: Afganistango afhania

en: Afghanistan
eu_ES: Afganistan

en: Africa
eu_ES: Afrika

en: After checkout (recommended)
eu_ES: Ordainketa ondoren (gomendatua)

en: After pre-tax discounts.
eu_ES: Zerga aurreko deskontuen ondoren.

en: Agentic Checkout API
eu_ES: Agente Ordainketa API

en: Agentic Commerce
eu_ES: Merkataritza Agentea

en: Agentic Commerce Protocol: Order created or updated
eu_ES: Merkataritza Protokoloea Agenteekin: Eskaria sortuta edo eguneratuta

en: Agentic commerce
eu_ES: Merkataritza agentea

en: Agusan del Norte
eu_ES: Iparraldeko Agusan

en: Agusan del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Agusan

en: Albanian lek
eu_ES: Albaniako leka

en: Alert
eu_ES: Alerta

en: Algerian dinar
eu_ES: Algeriako dinarea

en: Algiers
eu_ES: Aljer

en: Alicante
eu_ES: Alacant

en: All
eu_ES: Dena

en: All %s
eu_ES: %s guztiak

en: All Brands
eu_ES: Marka denak

en: All Products
eu_ES: Produktu guztiak

en: All Products ( new )
eu_ES: Produktu Guztiak ( berriak )

en: All allowed countries
eu_ES: Posible diren herrialde guztiak

en: All categories
eu_ES: Kategoria guztiak

en: All coupons
eu_ES: Kupoi guztiak

en: All dates
eu_ES: Data guztiak

en: All done!
eu_ES: Dena eginda!

en: All products
eu_ES: Produktu guztiak

en: All shipping classes
eu_ES: Bidalketa mota guztiak

en: All types
eu_ES: Mota guztiak

en: Allow
eu_ES: Baimendu

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
eu_ES: Onartu WooCommerce errore log-ak eta datu diagnostiko ez-sentikorrak bidaltzera WooCommerce hobetzen laguntzeko. Ezaugarri honek %1$serabilera trazeoa%2$s gaituta egotea behar du.

en: Allow backorders?
eu_ES: Erreserbak egitea baimendu?

en: Allow customers to create an account
eu_ES: Onartu bezeroek kontua sortzea

en: Allow free shipping
eu_ES: Doako bidalketa baimendu

en: Allow products to be visible by default to the AI agents you integrate with. Can be overridden per product.
eu_ES: Onartu produktuak integrazioak dituzun IA agenteentzat modu lehenetsian ikusgai egotea. Produktu bakoitzeko gainidatzi daiteke.

en: Allow reviews.
eu_ES: Balorazioak onartu.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
eu_ES: Baimendu erosleei bizkor ordaintzea Apple Pay eta Google Pay bezalako aukera azkarrak erabiliz.

en: Allow sign-ups
eu_ES: Onartu izen emateak

en: Allow, but notify customer
eu_ES: Ahalbideratu, baina bezeroari berri eman

en: Allowed ZIP/post codes
eu_ES: Posta kode onargarriak

en: Allows customers to checkout without an account.
eu_ES: Erosketa kontu bat sortu gabe burutzea baimentzen du.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
eu_ES: Onartu produktuentzat salgaien gastu informazioa sartzea.

en: Ambiguous shipping providers list.
eu_ES: Bidalketa-hornitzaileen zerrenda anbiguoa.

en: American Samoa
eu_ES: Ameriketako Samoa

en: Amount
eu_ES: Zenbatekoa

en: Amount already refunded
eu_ES: Dagoeneko itzulitako kantitatea

en: Amount in cents.
eu_ES: Zenbateako zentimotan.

en: Amount of reviews that the product have.
eu_ES: Produktuak dituen balorazioen kopurua.

en: Amount of sales.
eu_ES: Salmenta kopurua.

en: Amount refunded for this tax.
eu_ES: Itzulitako zergaren zenbatekoa.

en: Amount that was refunded. This is calculated from the line items if not provided.
eu_ES: Itzulitako zenbatekoa. Ematen ez bada elementu lerroen arabera kalkulatzen da.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
eu_ES: Kontu bat aurretiaz izena emanda dago %s erabiliz. Mesedez, saioa hasi edo erabili e-posta helbide ezberdin bat.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
eu_ES: Kontu bat jada erregistratuta dago erabiltzaile izen horrekin. Mesedez aukeratu beste bat.

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
eu_ES: Kontua lehendik ezarrita dago. Berrabiarazi martxan jarzea lehenik.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
eu_ES: Baliabidearen identifikatzaile alfanumerikoa.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
eu_ES: Eskaeran errore bat egon da eta une horretan kontsumitzaile datuak ezin izan dira bidali

en: An error occurred while processing your request.
eu_ES: Errore bat gertatu da zure eskaria prozesatzean.

en: An error occurred while saving account details: %s
eu_ES: Errore bat gertatu da kontu xehetasunak ezabatzean: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
eu_ES: Errorea gertatu da helbide xehetasunak gordetzerakoan: %s

en: An invalid order status slug was supplied.
eu_ES: Egoera slug baliogabea eman da.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
eu_ES: {site_title} atariko {order_number} eskariaren elementu bat osatu da!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
eu_ES: Jada eskaintzen ez dugun produktu bat saskitik kendu da.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
eu_ES: Zuretzako eskaria sortua izan da %1$s gunean. Zure eskariaren xehetasunak behean daude, prest zaudenean ordainketa egiteko estekarekin: %2$s

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
eu_ES: Ustekabeko errorea gertatu da KYC saioa sortzean.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
eu_ES: Ustekabeko errorea gertatu da proba kontua desgaitzerakoan.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
eu_ES: Ustekabeko errorea gertatu da KYC saioa amaitzen saiatzean.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
eu_ES: Ustekabeko errorea gertatu da proba kontua martxan jartzean.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
eu_ES: Ustekabeko errorea gertatu da martxan jartzea berrezartzean.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
eu_ES: Ustekabeko errore bat gertatu da itzulketa sortzerakoan.

en: An unknown error occurred
eu_ES: Errore ezezaguna gertatu da

en: Analytics
eu_ES: Analitika

en: Andaman and Nicobar Islands
eu_ES: Andaman eta Nicobar Uharteak

en: Angolan kwanza
eu_ES: Angolako Kwanza

en: Anguilla
eu_ES: Angila

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
eu_ES: Martxan jartzeko beste prozesu bat dago lehendik. Mesedez, itxaron amaitu arte.

en: Antarctica
eu_ES: Antartika

en: Antigua and Barbuda
eu_ES: Antigua eta Barbuda

en: Any %s
eu_ES: Edozein %s

en: Any %s&hellip;
eu_ES: %s edozein&hellip;

en: Any Brand
eu_ES: Edozein Marka

en: Any brand
eu_ES: Edozein marka

en: Any category
eu_ES: Edozein kategoria

en: Apartment, suite, etc.
eu_ES: Apartamentua, gela, eta abarrekoak.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
eu_ES: Apartamentua, gela, eta abarrekoak. (aukerakoa)

en: Apartment, suite, unit, etc.
eu_ES: Apartamentua, gela, unitatea, eta abar. (aukerakoa)

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
eu_ES: Apartamentua, gela, unitatea, eta abar. (aukerakoa)

en: Application authentication request
eu_ES: Aplikazio autentifikazio eskaera

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
eu_ES: Aldaerei bakarrik aplikatzen dio. Egia bada, benetako balioa, guraso produktuaren oinarri balioa gehi zehaztutako balioa da; ezezkoa bada, zehaztutako balioa da benetako balioa.

en: Apply
eu_ES: Aplikatu

en: Apply coupon
eu_ES: Kupoia erabili

en: Approve
eu_ES: Onartu

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
eu_ES: Desgaitu guztia

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
eu_ES: Gaitu guztia

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
eu_ES: Gaituta

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
eu_ES: URLa

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Desgaituta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> desgaituta

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> gaituta
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> gaituta

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
eu_ES: Ziur zaude zaharrera itzuli nahi duzula? Ekintza honek zure e-posta txantiloietan egindako edozein aldaketa ezabatuko du eta zure aurreko e-posta diseinua berrezarriko du.

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude aldaera guztiak ezabatu nahi dituzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
eu_ES: Ziur zaude atributu hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to delete this template file?
eu_ES: Ziur zaude txantiloi fitxategi hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to remove this variation?
eu_ES: Ziur zaude aldera hau kendu nahi duzula?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
eu_ES: Ziur zaude jaitsiera honetarako atzipena ezeztatu nahi duzula?

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude itzultze hau ezabatu nahi duzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude zerga zutabe hau ezabatu nahi duzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
eu_ES: Ziur zaude itzultze hau prozesatu nahi duzula? Ekintza hau ezin da desegin.

en: Argentine peso
eu_ES: Argentinako pesoa

en: Armed Forces (AA)
eu_ES: Indar Armatuak (AA)

en: Armed Forces (AE)
eu_ES: Indar Armatuak (AE)

en: Armed Forces (AP)
eu_ES: Indar Armatuak (AP)

en: Armenian dram
eu_ES: Armeniako drama

en: Array of locations for this zone. Can be empty array but must be explicitly provided.
eu_ES: Eremu honetako kokalekuen matriza. Matriz hutsa izan daiteke baina esplizituki eman behar da.

en: Array of the response headers from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzaile jasotzailetik jasotako izenburuen erantzun mazua.

en: Aruban florin
eu_ES: Arubako florina

en: As a reminder, here are your order details:
eu_ES: Oroigarri gisa, hementxe zure eskariaren xehetasunak:

en: As a single total
eu_ES: Guztizko bakar bat

en: Attribute
eu_ES: Atributua

en: Attribute name.
eu_ES: Atributuaren izena.

en: Attribute position.
eu_ES: Atributuen kokalekua.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
eu_ES: Atributu terminoak produktu eta aldaeretara esleitu daitezke. <br/><br/><b>Oharra</b>: termino bat ezabatzean produktu eta aldaera guztietatik kenduko da. Termino bat berriz sortzeak ez du produktuetara automatikoki berriz esleituko.

en: Attribute updated successfully
eu_ES: Atributua ondo eguneratu da

en: Attributes
eu_ES: Atributuak

en: Audio
eu_ES: Audioa

en: Australian Capital Territory
eu_ES: Australiako Hiriburuaren Lurraldea

en: Australian dollar
eu_ES: Australiako dolarra

en: Authentication failed.
eu_ES: Egiaztaketak huts egin du.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
eu_ES: Egiaztaketak huts egin du. Mesedez, saiatu berriru minutu batzuk barru. Arazoak jarraitzen badu, deskonektatu zure denda WooCommerce.com-etik eta berriro konektatu.

en: Author
eu_ES: Autorea

en: Author URL
eu_ES: Egilearen URLa

en: Author: %s
eu_ES: Egilea: %s

en: Authorization Token
eu_ES: Autorizazio Tokena

en: Authorize
eu_ES: Baimendu

en: Auto-sync with theme
eu_ES: Automatikoki sinkronizatu itxurarekin

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
eu_ES: Automatizatu Facebook eta Instagram marketina Kliken erabiliz. Jaurti iragarkiak eta programatu hileko bidalketak 5 minututan—lehenengo 5ak doan! Planak 20$/hil hasten dira.

en: Automatically update email styles when theme styles change
eu_ES: Automatikoki eguneratu e-posta estiloak itxura estiloak aldatzen direnean

en: Availability
eu_ES: Eskuragarritasuna

en: Available downloads
eu_ES: Jaisteko eskuragarri

en: Available fulfillment options.
eu_ES: Eskuragarri dauden prozesamendu aukerak.

en: Available offline payment methods.
eu_ES: Eskuragarri dauden lineaz kanpoko ordainketa moduak.

en: Available on backorder
eu_ES: Aurre-eskaria egiteko aukera

en: Available options for select/multiselect fields.
eu_ES: Hautapen/hautapen anitzeko eremuaren aukera eskuragarriak.

en: Available options for select/radio fields.
eu_ES: Select/radio eremuetarako eskuragarri dauden aukerak.

en: Available options for selectable fields.
eu_ES: Eskuragarri dauden aukerak eremu hautagarrientzat.

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
eu_ES: Avatar URLa %d pixeleko tamainako irudiarekin.

en: Avatar URL.
eu_ES: Avatarraren URLa.

en: Average
eu_ES: Normala

en: Average gross sales amount
eu_ES: Salmenta gordin batez besteko zenbatekoa

en: Average net sales amount
eu_ES: Salmenta garbi batez besteko zenbatekoa

en: Average rating
eu_ES: Batez besteko kalifikazioa

en: Awaiting BACS payment.
eu_ES: BACS ordainketaren zain.

en: Azerbaijani manat
eu_ES: Azerbajango manata

en: Back
eu_ES: Itzuli

en: Back in stock notification
eu_ES: Berriro eskuragarri jakinarazpena

en: Back in stock sign-up confirmation
eu_ES: Itzuli dendara izen emate baieztatzerako

en: Back in stock sign-up verification
eu_ES: Itzuli dendara izen emate baieztapenerako

en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
eu_ES: Produktu honentzat berriro-eskuragarri jakinarazpenak prozesatzen. Harpidetutako erosleek e-posta hauek jasoko dituzte datozen minutu gutxitan. <a href="%s">Eskuragarritasun Jakinarazpen orrian</a> harpidetza soilak monitorizatu edo kudeatu ditzakezu.

en: Backordered
eu_ES: Berriz eskatua

en: Backorders?
eu_ES: Erreserbak?

en: Bahamas
eu_ES: Bahamak

en: Bahamian dollar
eu_ES: Bahametako dolarea

en: Bahia
eu_ES: Bahía

en: Bahraini dinar
eu_ES: Bahraingo dinarea

en: Baja California
eu_ES: Kalifornia Behea

en: Baja California Sur
eu_ES: Hegoaldeko Kalifornia Behea

en: Baleares
eu_ES: Balear uharteak

en: Bangladeshi taka
eu_ES: Bangladeshko taka

en: Bank account details for direct bank transfer.
eu_ES: Banku kontu xehetasunak banku transferentzia zuzenetarako.

en: Bank code
eu_ES: Banku Kodea

en: Bank name
eu_ES: Banku Izena

en: Bank transit number
eu_ES: Bank transakzio zenbakia

en: Barbadian dollar
eu_ES: Barbadosetako dolarea

en: Barcelona
eu_ES: Bartzelona

en: Base amount in cents.
eu_ES: Oinarri zenbatekoa zentimotan.

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
eu_ES: E-posta editorean erabiltzeko WooCommerce transakzio e-postentzat oinarrizko itxura.

en: Bay of Plenty
eu_ES: Pientyko Badia

en: Bcc(s)
eu_ES: Bcc(k)

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Izan zaitez lehena "%s"-ri buruzko iritzia ematen

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
eu_ES: Zure inportatze fitxategia igo baino lehen, ondoko errorea zuzendu behar duzu:

en: Belarus
eu_ES: Bielorrusia

en: Belarusian ruble
eu_ES: Bielorusiako rublea

en: Belau
eu_ES: Palau

en: Belgium
eu_ES: Belgika

en: Belize dollar
eu_ES: Belizeko dolarea

en: Benguet
eu_ES: Benget

en: Bermudian dollar
eu_ES: Bermudetako dolarea

en: Bestsellers
eu_ES: Salduenak

en: Bhutanese ngultrum
eu_ES: Bhutango ngultruma

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
eu_ES: Billie hornitzaile liderra da B2B dendetarako Erosi Orain, Ordaindu Beranduago ordainketa moduetan.

en: Billing
eu_ES: Fakturazioa

en: Billing &amp; Shipping
eu_ES: Fakturazioa eta Bidalketa

en: Billing Address
eu_ES: Fakturazio Helbidea

en: Billing Address 2
eu_ES: Fakturazio helbidea 2

en: Billing address
eu_ES: Fakturazio helbidea

en: Billing address.
eu_ES: Fakturazioa helbidea.

en: Billing details
eu_ES: Fakturazio xehetasunak

en: Billing email
eu_ES: Fakturazio posta-elektronikoa

en: Billing email updated to %s.
eu_ES: Fakturazio e-posta %sra eguneratuta.

en: Biscay
eu_ES: Bizkaia

en: Block Email Editor (alpha)
eu_ES: Bloke E-posta Editorea (alpha)

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
eu_ES: E-posta Edukiak

en: Block theme
eu_ES: Bloke itxura

en: Blueprint imports are disabled
eu_ES: Blueprint inportazioak desgaituta daude

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
eu_ES: Blueprint pausu definizioak gehienezko %s MB muga gainditzen du

en: Bolivian boliviano
eu_ES: Boliviako bolivianoa

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
eu_ES: Bonaire, San Eustakio eta Saba

en: Bosnia and Herzegovina
eu_ES: Bosnia-Herzegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
eu_ES: Bosnia-Herzegovinako marko aldagarria

en: Both
eu_ES: Biak

en: Botswana pula
eu_ES: Botswanako pula

en: Bouvet Island
eu_ES: Bouvet uhartea

en: Branch code
eu_ES: Adar Kodea

en: Branch sort
eu_ES: Adar bidez

en: Brand
eu_ES: Marka

en: Brand ID
eu_ES: Marka identifikatzailea

en: Brand ID.
eu_ES: Marka identifikatzailea.

en: Brand URL.
eu_ES: Marka URL

en: Brand image.
eu_ES: Marka irudia.

en: Brand link
eu_ES: Marka esteka

en: Brand name
eu_ES: Marka izena

en: Brand name.
eu_ES: Marka izena.

en: Brand slug
eu_ES: Marka slug

en: Brand slug.
eu_ES: Marka Sluga.

en: Brands
eu_ES: Markak

en: Brands Archives
eu_ES: Marka Artxiboak

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
eu_ES: Markak pantaila honetan gehitu eta kudeatu daitezke. Marka irudi bat igotzeko aukera daukazu, marka widget eta markaren artxiboetan erakusteko.

en: Brands:
eu_ES: Markak:

en: Brazil
eu_ES: Brasil

en: Brazilian real
eu_ES: Brasilgo erreala

en: Brief statement that will appear on the receipts.
eu_ES: Ordainagirietan agertuko den testu laburra.

en: British Columbia
eu_ES: Columbia Britainiarra

en: British Indian Ocean Territory
eu_ES: Indiako Ozeanoko Britainiar Lurraldea

en: Browse
eu_ES: Arakatu

en: Browse products
eu_ES: Produktuak arakatu

en: Brunei dollar
eu_ES: Bruneiko dolarea

en: Bulacan
eu_ES: Bulakan

en: Bulgarian lev
eu_ES: Bulgariako lev

en: Burmese kyat
eu_ES: Burmasako kyata

en: Burundian franc
eu_ES: Burundiako frankoa

en: Business choice.
eu_ES: Negozio aukera.

en: Button text
eu_ES: Botoiaren testua

en: Button text in the single product page.
eu_ES: Produktu orrialdeko botoiaren testua.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Erosi &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy Now, Pay Later
eu_ES: Erosi Orain, Ordaindu Gero

en: Buy now
eu_ES: Orain erosi

en: Buy one of %1$s for %2$s
eu_ES: Erosi %1$s %2$sgatik

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
eu_ES: Erosi %1$s merkealdian %2$sgatik, bere hasierako prezioa %3$s zen

en: Buyer information.
eu_ES: Erosle informazioa.

en: CFP franc
eu_ES: Frankoa

en: Cagayan
eu_ES: Kagaian

en: Cairo
eu_ES: Kairo

en: Calculate coupon discounts sequentially
eu_ES: Kupoi deskontuak sekuentzialki kalkulatu

en: Calculate shipping
eu_ES: Bidalketa gastuak kalkulatu

en: Calculate tax based on
eu_ES: Zergak honen arabera kalkulatu

en: Calculation type
eu_ES: Kalkulu mota

en: Calculations
eu_ES: Kalkuluak

en: California
eu_ES: Kalifornia

en: Camarines Norte
eu_ES: Ipar Kamarines

en: Camarines Sur
eu_ES: Hego Kamarines

en: Cambodia
eu_ES: Kanbodia

en: Cambodian riel
eu_ES: Kanboiako riela

en: Cameroon
eu_ES: Kamerun

en: Camiguin
eu_ES: Kamigin

en: Canada
eu_ES: Kanada

en: Canadian dollar
eu_ES: Kanadako dolarra

en: Cancel
eu_ES: Utzi

en: Cancel order %s
eu_ES: Utzi %s eskaria

en: Cancel schedule
eu_ES: Antolaketa ezeztatu

en: Canceled
eu_ES: Ezeztatuta

en: Canceled order
eu_ES: Eskaria utzita

en: Canceled order: #%s,
eu_ES: Eskaria utzita: #%s,

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
eu_ES: Erabiltzaileari utzitako eskari mezuak beraien eskariak utzita moduan markatzean bidaltzen dira (aurretiaz prozesatzen edo geldirik bazeuden)

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
eu_ES: Ezin da ezabatutako eskari bati meta gehitu.

en: Cannot change locations of "Rest of the World" zone.
eu_ES: Ezin dira "Munduko gainontzeko lekuak" eremuko kokalekuak aldatu.

en: Cannot change name of "Rest of the World" zone.
eu_ES: Ezin da "Munduko gainontzeko lekuak" eremuaren izena aldatu.

en: Cannot change order of "Rest of the World" zone.
eu_ES: Ezin dira "Munduko gainontzeko lekuak" eremuaren ordena aldatu.

en: Cannot create existing %s.
eu_ES: Ezin da dagoeneko existitzen den %s sortu.

en: Cannot create order refund.
eu_ES: Ezin izan da eskari itzulketa sortu.

en: Cannot create resource.
eu_ES: Ezin da baliabidea sortu.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
eu_ES: Ezin da ezabatutako eskari baten meta ezabatu.

en: Cannot delete resource.
eu_ES: Ezin da baliabidea ezabatu.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
eu_ES: Ezin da eskaria jarri, zure saskia hutsik dago.

en: Cannot trash resource.
eu_ES: Ezin da baliabidea zakarrontzira bota.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
eu_ES: Ezin da ezabatutako eskari baten meta eguneratu.

en: Cannot update resource.
eu_ES: Ezin da baliabidea eguneratu.

en: Cantabria
eu_ES: Kantabria

en: Canton
eu_ES: Kanton

en: Capabilities
eu_ES: Gaitasunak

en: Cape Verde
eu_ES: Cabo Verde

en: Cape Verdean escudo
eu_ES: Cabo Verdeko eskudoa

en: Capiz
eu_ES: Kapiz

en: Capture
eu_ES: Jaso

en: Card code
eu_ES: Txartel Kodea

en: Card number
eu_ES: Txartel zenbakia

en: Carrier name.
eu_ES: Garraiatzaile izena.

en: Cart
eu_ES: Saskia

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
eu_ES: Saskia ez dago eskuragarri. Honek adierazi dezake funtzioari woocommerce_init aurretik edo administrazio ingurunean deitu zaiola.

en: Cart page
eu_ES: Saski orrialdea

en: Cart totals
eu_ES: Guztira

en: Cart updated.
eu_ES: Saskia eguneratua

en: Cash on delivery
eu_ES: Jasotzean ordaintzeko

en: Catalog
eu_ES: Katalogoa

en: Catalog &amp; search
eu_ES: Katalogoa eta bilaketa

en: Catalog visibility:
eu_ES: Katalogoaren ikuspena:

en: Catamarca
eu_ES: Katamarka

en: Catanduanes
eu_ES: Katanduanes

en: Categories
eu_ES: Kategoriak

en: Categories deleted.
eu_ES: Kategoriak ezabatuta.

en: Category | Categories
eu_ES[0]: Kategoria
eu_ES[1]: Atalak

en: Category added.
eu_ES: Kategoria gehitu da.

en: Category archive display type.
eu_ES: Kategoria artxiboaren erakusketa modua.

en: Category deleted.
eu_ES: Kategoria ezabatuta.

en: Category not added.
eu_ES: Kategoria ez da gehitu.

en: Category not updated.
eu_ES: Kategoria ez da eguneratu.

en: Category order
eu_ES: Kategoria ordena

en: Category slug.
eu_ES: Kategoria slug-a.

en: Category updated.
eu_ES: Kategoria eguneratuta.

en: Category: | Categories:
eu_ES[0]: Kategoria
eu_ES[1]: Kategoriak:

en: Cavite
eu_ES: Kabite

en: Cayman Islands
eu_ES: Kaiman uharteak

en: Cayman Islands dollar
eu_ES: Kaiman uharteetako dolarea

en: Cc(s)
eu_ES: Cc(k)

en: Cebu
eu_ES: Zebu

en: Center
eu_ES: Erdian

en: Central African CFA franc
eu_ES: Afrika zentraleko frankoa

en: Central African Republic
eu_ES: Afrika Erdiko Errepublika

en: Chaco
eu_ES: Txako

en: Chad
eu_ES: Txad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
eu_ES: Chaharmahal eta Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change address
eu_ES: Aldatu Helbidea

en: Change due:
eu_ES: Aldaketa zain:

en: Change order status to on-hold
eu_ES: Aldatu eskariaren egoera zain-era

en: Change status:
eu_ES: Aldatu egoera:

en: Change to:
eu_ES: Honetara aldatu:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
eu_ES: Kutxa hau markatu kupoia beste kupoiekin batera erabili ezin bada.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
eu_ES: Kutxa hau markatu kupoiak doako bidalketa izateko eskubidea ematen badu. <a href="%s">doako bidalketa metodoa</a> gaituta egon behar da eta "baliozko doako bidalketa kupoi" bat eskatzeko konfiguratuta egon behar da (ikusi "Doako bidalketaren eskakizunak" ezarpena).

en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

en: Checkout Page
eu_ES: Erosketa burutze orrialdea

en: Checkout endpoints
eu_ES: Erosketa burutu amaierak

en: Checkout page
eu_ES: Erosketa burutze orrialdea

en: Checkout session cannot be updated. Current status: %1$s. Allowed statuses: %2$s
eu_ES: Ordainketa saioa ezin da eguneratu. Uneko egoera: %1$s. Onartutako egoerak: %2$s

en: Checkout session is not ready for payment. Current status: %s
eu_ES: Ordainketa saioa ez dago ordaintzeko prest. Uneko egoera: %s

en: Chiapas
eu_ES: Txiapas

en: Child theme
eu_ES: Itxura umea

en: Chile
eu_ES: Txile

en: Chilean peso
eu_ES: Txileko pesoa

en: China
eu_ES: Txina

en: Chinese yuan
eu_ES: Txinako yuana

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
eu_ES: Hautatu zure mezuetako eduki eremuaren atzeko planoko kolorea. Lehenetsia %s.

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
eu_ES: Hautatu kolorea zure bigarren mailako testuarentzat, oineko edukia adibidez. Lehenetsia %s.

en: Choose a currency&hellip;
eu_ES: Dibisa bat aukeratu&hellip;

en: Choose a file from your computer:
eu_ES: Zure konputagailuko fitxategi bat aukeratu:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
eu_ES: Zerga tasa honentzako lehentasun bat aukeratu. Lehentasun bakoitzeko, bat datorren tasa bat bakarrik erabiliko da. Eremu bakar batentzat hainbat zerga tasa definitzeko tasa bakoitzeko lehentasun desberdin bat zehaztu behar duzu.

en: Choose a state&hellip;
eu_ES: Aukeratu estatua&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
eu_ES: Produktu honentzako zerga klase bat aukeratu. Zerga klaseak produktu mota desberdinei zerga-tasa desberdinak aplikatzeko erabiltzen dira.

en: Choose an action...
eu_ES: Aukeratu ekintza bat...

en: Choose an image
eu_ES: Irudi bat aukeratu

en: Choose an option
eu_ES: Hautatu aukera bat

en: Choose coupons&hellip;
eu_ES: Kupoiak aukeratu&hellip;

en: Choose file
eu_ES: Fitxategia aukeratu

en: Choose from the most used tags
eu_ES: Aukeratu gehien erabilitako etiketen artean

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
eu_ES: Aukeratu zein bidalketa modu gehitu nahi duzun. Zonaldeak onartzen dituzten bidalketa moduak soilik agertuko dira.

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
eu_ES: Hautatu marka deskripzioa erakusteko artxibo orrialdean. Aldiz, desgaitu hau deskripzio widgeta erabiltzeko asmoa baduzu. Kontuz oharra: deskripzioa erakusten ez duten itxurentzat bakarrik da hau.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
eu_ES: Tasa hau konposatua den aukeratu. Zerga tasa konposatuak beste zerga tasez gain aplikatzen dira.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
eu_ES: Zerga tasa hau bidalketari aplikatzen zaion aukeratu.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
eu_ES: Aukeratu diruak berehala jaso nahi dituzun ala ordainketa soilik ahalbideratu.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
eu_ES: Zein herrialdetara bidali nahi duzun aukeratu, edo saltzen duzun leku guztietara bidaltzea aukeratu.

en: Choose which format of email to send.
eu_ES: Aukeratu zein email formatua bidali.

en: Christmas Island
eu_ES: Christmas uhartea

en: Chubut
eu_ES: Txubut

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
eu_ES: Erregela honentzako hiriak. Punto-koma erabili (;) balio anitz bereizteko. Hutsik utzi hiri guztiei aplikatzeko.

en: City
eu_ES: Herria

en: City name.
eu_ES: Herriaren izena.

en: City:
eu_ES: Hiria:

en: Classic theme
eu_ES: Itxura Klasikoa

en: Clear
eu_ES: Garbitu

en: Clear Customer Sessions When Empty
eu_ES: Garbitu Erabiltzaile Saioak Hutsik Daudenean

en: Clear WooCommerce.com cache
eu_ES: Garbitu WooCommerc.com katxea

en: Clear options
eu_ES: Garbitu aukerak

en: Clear system status theme info cache
eu_ES: Garbitu sistemako itxuraren egoera informazio katxea

en: Clear transients
eu_ES: Iragankorrak garbitu

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
eu_ES: Clearplay erabiliz erosleak produktuak berehala jaso ditzake eta erosketa lau kuotetan ordaindu, beti interesik gabe.

en: Click here to enter your code
eu_ES: Egin klik hemen kodea sartzeko

en: Click here to login
eu_ES: Egin klik hemen saioa hasteko

en: Click here to reset your password
eu_ES: Egin klik hemen pasahitza berrezartzeko

en: Click here to set your new password.
eu_ES: Hemen sakatu pasahitz berria ezartzeko.

en: Click to toggle
eu_ES: Egin klik aldatzeko

en: Close
eu_ES: Itxi

en: Cocos (Keeling) Islands
eu_ES: Cocosak (Keeling uharteak)

en: Code
eu_ES: Kodea

en: Collection of setting groups.
eu_ES: Talde ezarpenen bilduma.

en: Colombia
eu_ES: Kolonbia

en: Colombian peso
eu_ES: Kolonbiako pesoa

en: Color
eu_ES: Kolorea

en: Color palette
eu_ES: Kolore paleta

en: Columns
eu_ES: Zutabeak

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
eu_ES: Egon konektatuta.

en: Coming soon
eu_ES: Laster martxan

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
eu_ES: bat,gara,dira,bezain,izan,com,nondik,nola,in,da,edo,hau,hori,hura,zen,ziren,nintzen,zer,noiz,non,nor,nork,www

en: Committed to a greener lifestyle
eu_ES: Hartu bizimodu berdeago baten aldeko konpromisoa

en: Community forum
eu_ES: Komunitate foroa

en: Comorian franc
eu_ES: Komoriako frankoa

en: Comoros
eu_ES: Komoreak

en: Company
eu_ES: Enpresa

en: Company name
eu_ES: Enpresaren izena

en: Company name.
eu_ES: Enpresaren izena.

en: Complete
eu_ES: Burututa

en: Completed
eu_ES: Eginda

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Burutua <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Completed <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
eu_ES: Eskaria gauzatua

en: Compostela Valley
eu_ES: Compostela Bailara

en: Compound
eu_ES: Konposatua

en: Configuration Required
eu_ES: Konfigurazioa Beharrezkoa

en: Configure Permalinks
eu_ES: Konfiguratu Esteka iraunkorrak

en: Configure settings to allow AI agents to purchase from your store.
eu_ES: Konfiguratu ezarpenak IA agenteek zure dendan erosketa egitea ahalbidetzeko.

en: Configure terms
eu_ES: Terminoak konfiguratu

en: Configure your Privacy Policy page in <a href="%s">Settings &gt; Privacy</a>.
eu_ES: Konfiguratu zure Pribatutasun Politika orria <a href="%s">Ezarpenak &gt; Pribatutasuna</a>n.

en: Configure your Terms and Conditions page in <a href="%s">WooCommerce &gt; Settings &gt; Advanced &gt; Page setup</a>.
eu_ES: Konfiguratu zure Termino eta Baldintzen orria <a href="%s">WooCommerce &gt; Ezarpenak &gt; Aurreratua &gt; Orrialdearen konfigurazioa</a>n.

en: Confirm new password
eu_ES: Baieztatu pasahitz berria

en: Confirm sign-up
eu_ES: Berretsi izen ematea

en: Congo (Brazzaville)
eu_ES: Kongoko Errepublika (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
eu_ES: Kongoko Errepublika (Kinshasa)

en: Congolese franc
eu_ES: Kongoko frankoa

en: Congratulations on the sale!
eu_ES: Zorionak salmentagatik!

en: Connect
eu_ES: Konektatu

en: Consumer key
eu_ES: Kontsumitzaile gakoa

en: Consumer key ending in
eu_ES: Amaiera hau duen kontsumitzaile gakoa:

en: Consumer secret
eu_ES: Kontsumitzaile sekretua

en: Consumer secret is invalid.
eu_ES: Consumer Secret-a ez da zuzena

en: Content background
eu_ES: Atzeko planoko edukia

en: Content type
eu_ES: Eduki Mota

en: Content type.
eu_ES: Eduki mota.

en: Content…
eu_ES: Edukia...

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
eu_ES: Pizgarria baztertzeko kontestu identifikatzailea.

en: Continue
eu_ES: Jarraitu

en: Continue shopping
eu_ES: Erosten jarraitu

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
eu_ES: Baieztatu gabeko izen emateak, pluginak datu basean zenbat denboran gordeko dituen kontrolatzen du. Sartu zero edo hutsik utzi iraungitako izen emateak betirako gorde nahi badituzu.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
eu_ES: Apartamentu eremuaren (address_2) bistaratzea kontrolatzen du ordainketan.

en: Controls the display of the company field in checkout.
eu_ES: Enpresa eremuaren bistaratzea kontrolatzen du ordainketan.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
eu_ES: Telefono eremuaren bistaratzea kontrolatzen du ordainketan.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
eu_ES: Webgunean produktua "eskuragarri" edo "agortuta" bezela zerrendatzen den kontrolatzen du.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
eu_ES: Webgunean bariazioa "eskuragarri" edo "agortuta" bezela zerrendatzen den kontrolatzen du.

en: Cook Islands
eu_ES: Cook uharteak

en: Copied!
eu_ES: Kopiatuta!

en: Copy
eu_ES: Kopiatu

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
eu_ES: Fakturazio informazioa bidalketa informaziora kopiatu? Honek une honetan idatzita dagoen bidalketa informazioa kenduko du.

en: Copy file to theme
eu_ES: Fitxategia itxurara kopiatu

en: Copy for support
eu_ES: Euskarrirako kopia

en: Copy link
eu_ES: Kopiatu esteka

en: Copy to a new draft
eu_ES: Zirriborro berri batera kopiatu

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
eu_ES: Arbelean kopiatzeak huts egin du. Sakatu Ctrl/Cmd+C kopiatzeko, mesedez.

en: Corrientes
eu_ES: Korrientes

en: Cost
eu_ES: Kostua

en: Cost (%s)
eu_ES: Kostua (%s)

en: Cost Total
eu_ES: Guztirako Kostua

en: Cost of Goods Sold
eu_ES: Saldutako Ondasunen Kostua

en: Cost of Goods Sold data.
eu_ES: Saldutako Ondasunen Informazioa.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
eu_ES: Ondasunen Kostuaren informazioa. Produktu lerro elementuentzat bakarrik.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
eu_ES: Salgaien Kostuaren informazioa. Produktu itzultze lerro elementuetan bakarrik agertzen da.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
eu_ES: Produktuaren Saldutako Ondasunen Kostu balioak.

en: Cost of goods
eu_ES: Ondasunen kostua

en: Cost per unit: %s
eu_ES: Kostua unitateko: %s

en: Cost value
eu_ES: Kostu balioa

en: Costa Rican col&oacute;n
eu_ES: Kosta Ricako  col&oacute;n

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
eu_ES: Ezin izan da atzipenik eman - baliteke erabiltzaileak fitxategi honentzat dagoeneko baimena izatea edo fakturazioko posta elektronikoa zehaztu gabe egotea. Ziurtatu fakturazioko posta elektronikoa zehaztu dela eta eskaria gorde dela.

en: Could not mark the order as paid.
eu_ES: Ezin da eskaria ordainduta zehaztu.

en: Could not update shipping method.
eu_ES: Ezin da bidalketa modua eguneratu.

en: Could not write to template file.
eu_ES: Txantiloiaren fitxategia ez da idaztea posible izan

en: Count
eu_ES: Kopurua

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
eu_ES: Zenbatu deskargak fitxategiaren zati bat bakarrik eskuratzen denean ere.

en: Count partial downloads
eu_ES: Zenbatu deskarga partzialak

en: Country / Region
eu_ES: Herrialdea / Eskualdea

en: Country ISO 3166 code.
eu_ES: Herrialde  ISO 3166-1 kodea.

en: Country code
eu_ES: Herrialde kodea

en: Country code (ISO 3166-1 alpha-2).
eu_ES: Herrialde kodea (ISO 3166-1 alpha-2).

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
eu_ES: Herrialdearen kodea ISO 3166-1 alpha-2 formatuan.

en: Country code to retrieve offline payment methods for.
eu_ES: Linez kanpoko ordainketa moduak eskuratu nahi diren herrialdearen kodea.

en: Country code.
eu_ES: Herrialde kodea.

en: Country&nbsp;code
eu_ES: Herrialde&nbsp;kodea

en: Country/Region
eu_ES: Estatua

en: Country/Region (optional)
eu_ES: Estatua (aukerakoa)

en: County
eu_ES: Konderri

en: Coupon | Coupons
eu_ES[0]: Kupoia

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
eu_ES: "%s" kupoia ezin da aplikatu ez delako existitzen.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
eu_ES: "%s" kupoia ezin da aplikatu ez delako egokia.

en: Coupon "%s" has expired.
eu_ES: "%s" kupoia iraungi egin da.

en: Coupon amount
eu_ES: Kupoiaren zenbatekoa

en: Coupon code
eu_ES: Kupoi kodea

en: Coupon code "%s" already applied!
eu_ES: "%s" kupoia aurretiaz aplikatua izan da!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
eu_ES: Kupoi kodea hori dagoeneko existitzen da - erabiltzaileek kode hori duen kupoi berriena erabiliko dute.

en: Coupon code applied successfully.
eu_ES: Kupoia zuzen aplikatua izan da.

en: Coupon code removed successfully.
eu_ES: Kupoia zuzen ezabatua izan da.

en: Coupon code.
eu_ES: Kupoi kodea.

en: Coupon created
eu_ES: Kupoia sortu da

en: Coupon data
eu_ES: Kupoiaren datuak

en: Coupon deleted
eu_ES: Kupoia ezabatu da

en: Coupon does not exist.
eu_ES: Kupoi hau ez da existitzen!

en: Coupon draft updated.
eu_ES: Kupoi zirriborroa eguneratu da.

en: Coupon expiry date
eu_ES: Kupoiaren iraungitze data

en: Coupon has been removed.
eu_ES: Kupoia ezabatu egin da.

en: Coupon is not valid.
eu_ES: Kupoia ez da zuzena.

en: Coupon restored
eu_ES: Kupoa zaharberritu da

en: Coupon saved.
eu_ES: Kupoia gorde da.

en: Coupon scheduled for: %s.
eu_ES: Kupoan aurreikusitakoa:%s.

en: Coupon submitted.
eu_ES: Kupoia bidali da.

en: Coupon type
eu_ES: Kupoi mota

en: Coupon type name.
eu_ES: Kupoi motaren izena.

en: Coupon updated
eu_ES: Kupoia eguneratu da

en: Coupon updated.
eu_ES: Kupoia eguneratu da.

en: Coupon(s)
eu_ES: Kupoia(k)

en: Coupon(s):
eu_ES: Kupoia(k):

en: Coupon:
eu_ES: Kupoia:

en: Coupon: %s
eu_ES: Kupoia: %s

en: Coupons
eu_ES: Kupoiak

en: Coupons by date
eu_ES: Kupoiak dataren arabera

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
eu_ES: Kupoiak saski eta erosketa-burutze orrialdeetatik aplikatu daitezke.

en: Coupons line data.
eu_ES: Kupoiaren lerro data.

en: Coupons list
eu_ES: Kupoi zerrenda

en: Coupons lookup table
eu_ES: Kupoien bilaketa taula

en: Coupons lookup table does not exist.
eu_ES: Kupoiak bilatzeko taula ez da existitzen.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
eu_ES: Deskontu zenbatekoa zero duten kupoiak bilatzeko taulako sarrerak ondo zuzendu dira. %1$d sarrera prozesatu dira %2$d errorerekin.

en: Coupons navigation
eu_ES: Kupoien nabigazioa

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
eu_ES: Kristal lodi eta erresistentez egina, pitxer honek kalitate iraunkorra bermatzen du, eguneroko erabilerarako aproposa bihurtuz, xarma vintage ukitu batekin.

en: Create
eu_ES: Sortu

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
eu_ES: Sortu COGS zutabeak produktu meta ikusteko taulan

en: Create Order
eu_ES: Sortu Eskaria

en: Create a new order with customer information, line items, shipping details, and payment information.
eu_ES: Sortu eskari berria erosle informazio, lerro elementu, bidalketa informazio eta ordainketa informazioarekin.

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
eu_ES: Sortu WooCommerce produktu berria, izen, prezio, deskripzio eta beste produktu atributuekin.

en: Create account password
eu_ES: Kontuarentzako pasahitza sortu

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
eu_ES: Sortu kontua konbidatuak izena ematean eskuragarritasun jakinarazpenetan.

en: Create an account with %s
eu_ES: Sortu kontua %srekin

en: Create an account?
eu_ES: Kontu bat sortu?

en: Create anything
eu_ES: Sortu edozer

en: Create columns
eu_ES: Sortu zutabeak

en: Create coupons
eu_ES: Kupoiak sortu

en: Create customers
eu_ES: Bezeroak sortu

en: Create fulfillment response.
eu_ES: Sortu eskariaren erantzuna.

en: Create new brand
eu_ES: Sortu marka berria

en: Create orders
eu_ES: Eskariak sortu

en: Create products
eu_ES: Produktuak sortu

en: Create webhooks
eu_ES: Webhook-ak sortu

en: Created
eu_ES: Sortua

en: Created at
eu_ES: Noiz sortua

en: Creating %d action | Creating %d actions
eu_ES[0]: Ekintza %d sortzen
eu_ES[1]: %d ekintza sortzen

en: Credit card
eu_ES: Kreditu txartela

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
eu_ES: Kreditu/debitu txartelak, Apple Pay, Google Pay eta gehiago.

en: Croatia
eu_ES: Kroazia

en: Croatian kuna
eu_ES: Kuna kroaziarra

en: Cross-sells
eu_ES: Salmenta Gurutzatuak

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
eu_ES: Salmenta gurutzatuak uneko produktuan oinarrituta saskian promozionatzen dituzun produktuak dira.

en: Crypto Payments
eu_ES: Cripto Ordainketak

en: Cuba
eu_ES: Kuba

en: Cuban convertible peso
eu_ES: Kubako peso aldagarria

en: Cuban peso
eu_ES: Kubako pesoa

en: Cumilla
eu_ES: Comilla

en: Cura&ccedil;ao
eu_ES: Cura&Ccedil;ao

en: Currency
eu_ES: Dibisa

en: Currency code (ISO 4217).
eu_ES: Moneta kodea (ISO 4217).

en: Currency options
eu_ES: Dibisa aukerak

en: Currency position
eu_ES: Dibisaren posizioa

en: Currency position.
eu_ES: Dibisaren posizioa.

en: Currency symbol.
eu_ES: Moneta-ikurra.

en: Currency the refund was created with, in ISO format.
eu_ES: Itzulketa sortzeko erabilitako moneta, ISO formatuan.

en: Currency.
eu_ES: Dibisa.

en: Current enabled state for all payment methods.
eu_ES: Uneko gaitze egoera ordainketa modu guztientzat.

en: Current page
eu_ES: Uneko orrialdea

en: Current page of the collection.
eu_ES: Kolezioko bistan dagoen orrialdea.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
eu_ES: Uneko pasahitza (ez baduzu aldatu nahi, hutsik utzi)

en: Current plugin version.
eu_ES: Uneko pluginaren bertsioa.

en: Current state configuration of the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren uneko konfigurazio egoera.

en: Current variation price.
eu_ES: Bariazioaren prezioa.

en: Custom
eu_ES: Pertsonalizatua

en: Custom Email Styles
eu_ES: E-posta Estilo Pertsonalizatuak

en: Custom Fields
eu_ES: Pertsonalizatutako eremuak

en: Custom Link
eu_ES: Pertsonalizatutako lotura

en: Custom base
eu_ES: Oinarri pertsonalizatua

en: Custom field deleted.
eu_ES: Eremu pertsonalizatua ezabatu da.

en: Custom field updated.
eu_ES: Eremu pertsonalizatua eguneratu da.

en: Custom fonts
eu_ES: Letra-tipo pertsonalizatuak

en: Custom ordering
eu_ES: Ordenatze pertsonalizatua

en: Custom ordering position.
eu_ES: Ordena pertsonalizatuaren posizioa.

en: Custom:
eu_ES: Pertsonalizatua:

en: Customer
eu_ES: Bezeroa

en: Customer Country
eu_ES: Bezero Herrialdea

en: Customer First Name
eu_ES: Bezeroaren Izena

en: Customer Full Name
eu_ES: Bezeroaren Izen Osoa

en: Customer ID.
eu_ES: Bezeroaren IPa

en: Customer IP: %s
eu_ES: Bezeroaren IPa: %s

en: Customer Last Name
eu_ES: Bezeroaren Abizena

en: Customer Name
eu_ES: Bezeroaren izena

en: Customer Username
eu_ES: Bezero Erabiltzaile-izena

en: Customer billing address
eu_ES: Bezeroaren fakturazio helbidea

en: Customer created
eu_ES: Bezeroa sortu da

en: Customer deleted
eu_ES: Bezeroa ezabatu da

en: Customer details
eu_ES: Bezeroaren xehetasunak

en: Customer list
eu_ES: Bezero zerrenda

en: Customer note
eu_ES: Bezero nota

en: Customer note added
eu_ES: Bezero oharra gehituta

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
eu_ES: Bezeroei ohar emaila bidaltzen zaie eskari bati ohar bat gehitzen diozunean.

en: Customer orders
eu_ES: Bezeroen eskariak

en: Customer password for new accounts, if applicable.
eu_ES: Bezero pasahitza kontu berriarentzat, aplikagarria bada.

en: Customer password.
eu_ES: Bezeroaren pasahitza.

en: Customer payment page &rarr;
eu_ES: Bezeroaren ordainketa orria →;

en: Customer provided note
eu_ES: Bezeroaren oharra

en: Customer role.
eu_ES: Bezeroen salmentak

en: Customer shipping address
eu_ES: Bezeroaren bidalketa helbidea

en: Customer stock notifications
eu_ES: Bezero eskuragarri jakinarazpenak

en: Customer updated
eu_ES: Bezeroa eguneratu da

en: Customer's IP address.
eu_ES: Bezeroaren IP helbidea.

en: Customer:
eu_ES: Bezeroa:

en: Customers
eu_ES: Bezeroak

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
eu_ES: Bezeroek kontua sortu dezakete ordainketa egin ondoren. Pertsonalizatu mezua %1$shemen%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
eu_ES: Bezeroek eskaria egin aurretik kontua sortu dezakete.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
eu_ES: Bezeroak saioa hasita eduki behar du eskuragarritasun jakinarazpenetan izena emateko.

en: Customers vs. guests
eu_ES: Bezeroak vs. Bisitariak

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
eu_ES: Pertsonalizatu zure botoi eta esteken kolorea. Lehenetsia %s.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
eu_ES: Pertsonalizatu zure jakinarazpen e-posten itxura eta funtzionaltasuna.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
eu_ES: Pertsonalizatu zure WooCommerce e-posta txantiloia eta aurreikusi hemen.

en: Customize your emails
eu_ES: Pertsonalizatu zure e-postak

en: Cyprus
eu_ES: Zipre

en: Czech Republic
eu_ES: Txekia

en: Czech koruna
eu_ES: Txekiar koroa

en: DESC
eu_ES: BEHE

en: Dadra and Nagar Haveli
eu_ES: Dadar eta Nagar Haveli

en: Daman and Diu
eu_ES: Daman eta Diu

en: Danish krone
eu_ES: Daniar koroa

en: Dashboard
eu_ES: Arbela

en: Database
eu_ES: Datubasea

en: Database information:
eu_ES: Datu-basearen informazioa:

en: Database prefix
eu_ES: Datu-basearen aurrizkia

en: Database.
eu_ES: Datu-base.

en: Date
eu_ES: Data

en: Date:
eu_ES: Data:

en: Davao Occidental
eu_ES: Mendebaldeko Davao

en: Davao Oriental
eu_ES: Ekialdeko Davao

en: Davao del Norte
eu_ES: Iparraldeko Davao

en: Davao del Sur
eu_ES: Helgoaldeko Davao

en: Day(s)
eu_ES: Egun(ak)

en: Debug
eu_ES: Araztu

en: Debug log
eu_ES: Debug Loga

en: Decimal separator
eu_ES: Dezimalen bereizlea

en: Decimal separator.
eu_ES: Dezimalen bereizlea.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
eu_ES: Prezio arrunta beheratu (kantitate finkoa edo %):

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Ohiko prezioak txikitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Beherapen prezioak txikitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Default
eu_ES: Lehenetsia

en: Default Form Values
eu_ES: Inprimakiaren balio lehenetsiak

en: Default block content
eu_ES: Lehenetsitako bloke edukia

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
eu_ES: Sailkatu gabea

en: Default product category cannot be deleted.
eu_ES: Lehenetsitako produktuen kategoria ezin da ezabatu.

en: Default product sorting
eu_ES: Lehenetsitako produktu ordena

en: Default sort order
eu_ES: Lehenetsitako ordena

en: Default sort order.
eu_ES: Lehenetsitako ordena.

en: Default sorting
eu_ES: Lehenetsitako ordena

en: Default sorting (custom ordering + name)
eu_ES: Lehenetsitako ordena (orden pertsonalizatua + izena)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
eu_ES: Lehenetsitako ordu zona %s da - UTC izan beharko luke

en: Default timezone is UTC
eu_ES: Lehenetsitako ordu-zona UTC da

en: Defaults variation attributes.
eu_ES: Defektuz datozen atributuaren bariazioak.

en: Define if the attribute can be used as variation.
eu_ES: Definitu ia atributua bariazio bezala erabili daitekeen.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
eu_ES: Zure produktuen prezioaren ondoren erakutsiko den testua definitu. Zure prezioa azaltzeko mezu bat izan daiteke, "zerga barne", adibidez. Prezioak ordezkatzeko aukera ere baduzu hautako bat erabiliz: {prezioa_zerga_barne}, {prezioa_zerga_gabe}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
eu_ES: Definitu bidalketa kostua bakarrik edo produktu osoa zergaperagarria den ala ez.

en: Defined cost value.
eu_ES: Zehaztutako kostu balioa.

en: Delete
eu_ES: Ezabatu

en: Delete Permanently
eu_ES: Ezabatu behin betiko

en: Delete Product
eu_ES: Ezabatu Produktua

en: Delete WooCommerce tax rates
eu_ES: WooCommerce zerga tarifa guztiak ezabatu

en: Delete all variations
eu_ES: Aldaera guztiak ezabatu

en: Delete an Inbox Notification
eu_ES: Ezabatu Sarrera Jakinarazpena

en: Delete fee
eu_ES: Ezabatu kuota

en: Delete fulfillment meta data response.
eu_ES: Ezabatu eskariaren metadata erantzuna.

en: Delete fulfillment response.
eu_ES: Ezabatu eskariaren erantzuna.

en: Delete image
eu_ES: Irudia ezabatu

en: Delete item
eu_ES: Ezabatu elementua

en: Delete log
eu_ES: Txostena ezabatu

en: Delete note
eu_ES: Ezabatu oharra

en: Delete payment method
eu_ES: Ezabatu ordainketa metodoa

en: Delete permanently
eu_ES: Behin betiko ezabatu

en: Delete shipping
eu_ES: Ezabatu bidalketa

en: Delete template file
eu_ES: Ezabatu txantioloi fitxategia

en: Delete the selected notifications permanently?
eu_ES: Ezabatu hautatutako jakinarazpenak betirako?

en: Delete this notification permanently?
eu_ES: Ezabatu jakinarazpen hau betirako?

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
eu_ES: Ezabatu baieztatu gabeko izen emateak hau ondoren (egunetan)

en: Deleted
eu_ES: Ezabatuta

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
eu_ES[0]: Ekintza %1$d ezabatuta
eu_ES[1]: %1$d ekintza ezabatuta

en: Deleted %s
eu_ES: Ezabatu %s

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
eu_ES[0]: Ekintza %d ezabatzen
eu_ES[1]: %d ekintza ezabatzen

en: Delimiter
eu_ES: Bereizlea

en: Delivery URL
eu_ES: Jasotze URLa

en: Delivery fee
eu_ES: Bidalketa Zerga

en: Denmark
eu_ES: Danimarka

en: Deny
eu_ES: Ukatu

en: Description
eu_ES: Deskribapena

en: Description (optional)
eu_ES: Deskribapena (aukerazkoa)

en: Description for the setting field.
eu_ES: Ezarpen eremuaren deskripzioa.

en: Description is missing.
eu_ES: Deskribapena falta da.

en: Description of the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren deskripzioa.

en: Description of the settings group.
eu_ES: Ezarpen taldearen deskripzioa.

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
eu_ES: Erregistratutako iturrien informazio xehatua ez dago eskuragarri.

en: Details
eu_ES: Xehetasunak

en: Details about the store that are shown in email receipts.
eu_ES: Mezu ordainagirietan agertzen den dendaren informazioa.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
eu_ES: Ez dago erosle honen gaineko xehetasunik, erabiltzaile hau ez da existitzen uneko atarian.

en: Details for order #%s,
eu_ES: #%s eskariaren xehetasunak,

en: Determines the display order of payment gateways during checkout.
eu_ES: Ordainketa garaian ordainketa pasabideen bistaratze ordena erabakitzen du.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
eu_ES: Webguneko dendako produktu orrialdeetako terminoen ordena determinatzen du. Ordena pertsonalizatua erabiliz gero, terminoak atributu honetan arrastatu eta jaregin ditzakezu.

en: Dimensions
eu_ES: Tamaina

en: Dimensions (%s)
eu_ES: Neurriak (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
eu_ES: Tamaina (S&times;Z&times;A) (%s)

en: Dimensions unit
eu_ES: Tamaina Unitatea

en: Dinagat Islands
eu_ES: Dinagat Uharteak

en: Direct bank transfer
eu_ES: Banku bidezko transferentzia zuzena

en: Direct updates
eu_ES: Zuzeneko eguneraketak

en: Disable
eu_ES: Desgaitu

en: Disable rule
eu_ES: Desgaitu erregela

en: Disabled
eu_ES: Desgaituta

en: Disconnect
eu_ES: Deskonktatu

en: Discount amount
eu_ES: Deskontuaren zenbatekoa

en: Discount amount in cents.
eu_ES: Deskontu zenbatekoa zentimotan.

en: Discount total tax.
eu_ES: Deskontuaren zerga totala.

en: Discount total.
eu_ES: Deskontua guztira.

en: Discount type
eu_ES: Deskontu mota

en: Discount:
eu_ES: Deskontua:

en: Discounts calculated at checkout.
eu_ES: Deskontua ordainketak kalkulatzen da.

en: Dismiss
eu_ES: Kendu

en: Dismiss this notice
eu_ES: Baztertu ohar hau

en: Dismiss this notice.
eu_ES: Ohar hau baztertu.

en: Display Type:
eu_ES: Bistaratze Mota:

en: Display name
eu_ES: Bistaratzeko izena

en: Display order for the group.
eu_ES: Taldearen bistaratze ordenazioa.

en: Display prices during cart and checkout
eu_ES: Erosketa saskian eta erosketa burutzerakoan prezioak honela bistaratu:

en: Display prices in the shop
eu_ES: Dendan prezioak honela bistaratu:

en: Display tax totals
eu_ES: Zergen guztizkoa bistaratu:

en: Display text.
eu_ES: Bistaratu testua.

en: Display type
eu_ES: Erakusketa modua

en: Displays products filtered by a brand.
eu_ES: Bistaratu produktuak markaren arabera iragazita.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
eu_ES: WordPress arazketa moduan dagoen ala ez bistaratzen du.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
eu_ES: Uneko itxura aktiboak WooCommerce bateragarritasuna adierazten duen edo ez bistaratzen du.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
eu_ES: Uneko itxura itxura umea den ala ez bistaratzen du.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
eu_ES: Ea uneko itxura aktiboa blokekako itxura edo itxura klasikoa den bistaratzen du.

en: District
eu_ES: Distritua

en: District of Columbia
eu_ES: Columbiako Barrutia

en: Distrito Federal
eu_ES: Barruti Federala

en: Djibouti
eu_ES: Djibuti

en: Djiboutian franc
eu_ES: Djiboutiango frankoa

en: Do not allow
eu_ES: Ez ahalbideratu

en: Dobrich
eu_ES: Dobritx

en: Docs
eu_ES: Dokumentuak

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
eu_ES: Zure webguneak transakzioak egiteko SSL ziurtagiri bat derrigortzen du?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
eu_ES: Zure guneak Legacy REST API gaituta dauka?

en: Dominica
eu_ES: Dominika

en: Dominican Republic
eu_ES: Dominikar Errepublika

en: Dominican peso
eu_ES: Peso dominikarra

en: Done!
eu_ES: Eginda!

en: Download | Downloads
eu_ES[0]: Jaitsi

en: Download %d
eu_ES: Jaitsi %d

en: Download expiry
eu_ES: Jaitsieraren iraungitzea

en: Download for support
eu_ES: Deskargatu euskarrirako

en: Download limit
eu_ES: Jaitsiera limitea

en: Download permissions
eu_ES: Deskargatu baimenak

en: Download permissions were reset manually.
eu_ES: Deskargatu eskuz berrezarritako baimenak.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
eu_ES: Jaitsiera mota bat aukeratu - honek eskema kontrolatzen du.

en: Downloadable
eu_ES: Jaitsigarria

en: Downloadable files
eu_ES: Jaitsi daitezkeen fitxategiak

en: Downloadable product permissions
eu_ES: Jaitsi daitekeen Produktuaren Baimenak

en: Downloadable products
eu_ES: Jaitsi daitezkeen produktuak

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
eu_ES: Produktu jaitsigarri bat erosterakoan bezeroak fitxategi bat atzitzeko baimena izango du.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
eu_ES[0]: Behin jaitsi da
eu_ES[1]: %s aldiz jaitsi da

en: Downloads
eu_ES: Deskargak

en: Downloads remaining
eu_ES: Geratzen diren jaitsierak

en: Downloads require login
eu_ES: Jaitsierek saioa hastea eskatzen dute

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
eu_ES: Arrastatu eta jaregin, edo klik egin admin aldaera ordena zehazteko

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
eu_ES: Bultzatu salmentak %1$sGoogle for Woocommerce%2$s-ekin

en: Drive sales with Google for WooCommerce
eu_ES: Bultzatu salmentak Google for Woocommerce-ekin

en: Dummy Downloadable Product
eu_ES: Gezurretazko Produktu Deskargagarri

en: Dummy Product
eu_ES: Gezurretako Produktua

en: Dummy Product Variation
eu_ES: Gezurretako Produktu Aldaera

en: Duplicate
eu_ES: Kopia

en: Durable glass
eu_ES: Beira iraunkorra

en: During checkout
eu_ES: Ordainketa prozesuan

en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
eu_ES: Dādra eta Nagar Haveli eta Damān eta Diu

en: Earliest delivery time (ISO 8601).
eu_ES: Lehenengo bidalketa ordua (ISO 8601).

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
eu_ES: Ekiadelko Azarbaijan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
eu_ES: Ekialdeko Karibeko dolarea

en: Eastern Samar
eu_ES: Ekialdeko Samar

en: Eclectic finds, ethical delights
eu_ES: Aurkikuntza eklektikoak, gozamen etikoak

en: Ecuador
eu_ES: Ekuador

en: Edit
eu_ES: Aldatu

en: Edit %s
eu_ES: Editatu %s

en: Edit Brand
eu_ES: Editatu Marka

en: Edit Coupon
eu_ES: Kupoia editatu

en: Edit Email
eu_ES: Editatu E-posta

en: Edit Notification
eu_ES: Editatu Jakinarazpena

en: Edit Order
eu_ES: Editatu eskaria

en: Edit account
eu_ES: Kontua Editatu

en: Edit attribute
eu_ES: Atributua editatu

en: Edit coupon
eu_ES: Kupoia editatu

en: Edit fee
eu_ES: Editatu kuota

en: Edit item
eu_ES: Editatu elementua

en: Edit order
eu_ES: Eskaria editatu

en: Edit page
eu_ES: Editatu orrialdea

en: Edit product
eu_ES: Produktua editatu

en: Edit shipping
eu_ES: Editatu bidalketa

en: Edit shipping class
eu_ES: Bidalketa mota aldatu

en: Edit this order
eu_ES: Editatu eskari hau

en: Effective monetary cost value.
eu_ES: Diru kostu efektiboaren balioa.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
eu_ES: Ahaleginik gabe onartu kriptografia-moneta ordainketak zure dendan.

en: Egypt
eu_ES: Egipto

en: Egyptian pound
eu_ES: Libra egipziarra

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
eu_ES: Altxatu zure mahaia 330 ml-ko beirazko pitxer retro batekin, diseinu klasikoa eta beira gogortu iraunkorra uztartuz.

en: Email Address
eu_ES: Posta-elektronikoa

en: Email Settings
eu_ES: Email ezarpenak

en: Email Template
eu_ES: E-posta Txantiloia

en: Email address
eu_ES: Posta-elektronikoa

en: Email address to send the email preview to.
eu_ES: E-posta aurrebista bidaltzeko e-posta helbidea.

en: Email address to send the order details to.
eu_ES: Eskariaren xehetasunak bidaltzeko e-posta helbidea.

en: Email address.
eu_ES: Email helbidea.

en: Email background
eu_ES: E-posta atzeko planoa

en: Email content
eu_ES: E-posta edukia

en: Email description.
eu_ES: E-posta deskripzioa.

en: Email design
eu_ES: E-posta diseinua

en: Email group identifier.
eu_ES: E-posta talde identifikatzailea.

en: Email group title.
eu_ES: E-posta talde izenburua.

en: Email heading
eu_ES: Emailaren burukoa

en: Email heading (paid)
eu_ES: Posta elektronikoaren goiburua (ordainduta)

en: Email improvements
eu_ES: E-posta hobekuntzak

en: Email improvements button
eu_ES: E-posta hobekuntzen botoia

en: Email notification
eu_ES: E-posta jakinarazpena

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
eu_ES: Erosi Orain

en: Email notifications
eu_ES: Email jakinarazpenak

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
eu_ES: WooCommerce-k bidaltzen dituen e-posta jakinarazpenak azpian zerrendatzen dira. E-posta batean sakatu konfiguratzeko.<br>%s

en: Email options
eu_ES: Email aukerak

en: Email post generated for %s.
eu_ES: %s-rentzat e-posta bidalketa sortuta.

en: Email preview
eu_ES: E-posta aurrebista

en: Email sender name cannot be empty.
eu_ES: E-posta bidaltzailea ezin da hutsik gelditu.

en: Email sender options
eu_ES: Postaren bidaltzaile aukerak

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
eu_ES: Izen ematea ongi osatu ondoren erosleei bidaliko zaien mezua.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
eu_ES: Mezua bidaltzen da izena emandako erosleei produktua berriro eskuragarri dagoenean.

en: Email template
eu_ES: Email txantiloia

en: Email template "%1$s" sent to %2$s.
eu_ES: "%1$s" e-posta txantiloia %2$sri bidalita.

en: Email template ID.
eu_ES: E-posta txantiloi identifikatzailea.

en: Email template not found.
eu_ES: E-posta txantiloia ez da aurkitu.

en: Email title.
eu_ES: E-posta izenburua.

en: Email type
eu_ES: Email mota

en: Email you used during checkout.
eu_ES: Erosketan ibili zenuen posta-elektronikoa.

en: Emails
eu_ES: Emailak

en: Emergency
eu_ES: Emergentzia

en: Empty Spam
eu_ES: Hustu zaborra

en: Enable
eu_ES: Gaitu

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
eu_ES: Artxiboetan AJAX saskira gehitu botoiak gaitu

en: Enable Archives?
eu_ES: Artxiboak gaitu?

en: Enable PayPal Buttons
eu_ES: Gaitu PayPal Botoiak

en: Enable PayPal Standard
eu_ES: Gaitu PayPal estandarra

en: Enable PayPal buttons to offer PayPal, Venmo and Pay Later as express checkout options on product, cart, and checkout pages.
eu_ES: Gaitu PayPal botoia, produktu, saski eta ordainketa orrietan, PayPal, Venmo eta Pay Later erosketa azkar aukeretan eskaintzeko.

en: Enable PayPal sandbox
eu_ES: Gaitu PayPal sandboxa

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
eu_ES: Gaitu PayU-ren WooCommerce-rako plugin esklusiboa Indian eskuragarri dauden 100+ ordainketa metodoetan ordainketak onartzen hasteko, kreditu txartelak, zordunketa txartelak, UPI, eta gehiago!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
eu_ES: Gaitu Salmenta Puntua funtzionalitatea WooCommerce mugikor aplikazioetan.

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
eu_ES: Gaitu WooCommerce MCP (Model Context Protocol) IA bidezko denda operazioentzat. IA bidez sortutako emaitza eta ekintzak ezin dira aurreikusi -  mesedez, berrikusi zure dendan exekutatu aurretik.

en: Enable an account creation method to use this feature.
eu_ES: Gaitu kontua sortzeko metodoa ezaugarri hau erabiltzeko.

en: Enable bank transfer
eu_ES: Banku transferentziak gaitu

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
eu_ES: Gaitu blueprint ezarpenak multzoka inportatu eta esportatzeko.

en: Enable cash on delivery
eu_ES: Jasotzean ordaintzea gaitu

en: Enable check payments
eu_ES: Gaitu Txeke bidezko ordainketak

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
eu_ES: Gaitu bateragarritasun modua (Sinkronizatu eskariak Errendimendu-handiko eskari biltegiratze eta WordPress bidalketa biltegiratzeen artean).

en: Enable coupons
eu_ES: Kupoiak gaitu

en: Enable for shipping methods
eu_ES: Gaitu bidalketa aukeretan

en: Enable guest checkout (recommended)
eu_ES: Gaitu gonbidatu moduan ordaintzea (gomendatuta)

en: Enable guest checkout to use this feature.
eu_ES: Gaitu gonbidatu erosketa ezaugarri hau erabiltzeko.

en: Enable log-in during checkout
eu_ES: Gaitu saioa hastea ordainketa prozesuan

en: Enable logging
eu_ES: Logginga gaitu

en: Enable low stock notifications
eu_ES: Stock gutxiko jakinarazpenak gaitu

en: Enable modern email design for transactional emails
eu_ES: Gaitu e-posta diseinu modernoa transakzio e-postetarako.

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage and is recommended for stores using object caching.
eu_ES: Gaitu eskari informazio katxeoa datu-biltegian. Ezaugarri hau errendimendu handiko eskari biltegiratzearekin bakarrik dabil eta objektu katxeoa erabiltzen duten dendentzat gomendatzen da.

en: Enable out of stock notifications
eu_ES: Stock agortze jakinarazpenak gaitu

en: Enable predictive address search
eu_ES: Gaitu aurreikuspen helbide bilaketa

en: Enable product visibility
eu_ES: Gaitu produktu ikusgaitasuna

en: Enable push notifications for the WooCommerce mobile apps to receive order notifications and store updates.
eu_ES: Gaitu push jakinarazpenak WooCommerce mugikor aplikazioentzat eskari jakinarazpen eta denda eguneraketak jasotzeko.

en: Enable reviews
eu_ES: Iritziak gaitu

en: Enable rule
eu_ES: Gaitu erregela

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
eu_ES: Aktibatu bidalketetarako depurazio modua bidalketa zonaldeak erakusteko eta bidalketa tasaren katxea saltatzeko.

en: Enable stock management
eu_ES: Stock kudeaketa gaitu

en: Enable taxes
eu_ES: Zergak gaitu

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
eu_ES: Gaitu zergak eta kupoiak eta konfiguratu nola kalkulatzen diren.

en: Enable the Agentic Checkout API for AI-powered checkout experiences (e.g., ChatGPT). This adds REST API endpoints that allow AI agents to create and manage checkout sessions.
eu_ES: Gaitu Agentic Checkout API IAk-indartutako ordainketa esperientzietarako (adb. ChatGPT). Honek REST API helburuak gehitzen ditu IA agenteei ordainketa saioak sortu eta kudeatzen uzteko.

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
eu_ES: Gaitu Eskari osatuen funtzionalitatea eskarien amaiera eta bidalketa kudeatu ahal izateko.

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
eu_ES: Gaitu blokeetan oinarritutako e-posta editorea transakzio e-postetarako.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
eu_ES: Bidalketa kalkulagailua gaitu saski orrialdean

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
eu_ES: Gaitu gune ikusgarritasun txapa WordPress administratzaile barran

en: Enable the use of coupon codes
eu_ES: Kupoi kodeen erabilera gaitu

en: Enable this email notification
eu_ES: Posta elektroniko jakinarazpen hau gaitu

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
eu_ES: Aukera hau gaitu atributu honek zure dendan produktu artxiboak izatea nahi baduzu.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
eu_ES: Aukera hau gaitu produktu hau bidaltzen ez bada edo bidalketa kosturik ez badago

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
eu_ES: Aukera hau gaitu fitxategi jaitsigarrira atzipena produktua erosterakoan ematen bada

en: Enable this option to enable stock management at variation level
eu_ES: Aukera hau gaitu stock kudeaketa aldaera mailan gaitzeko

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
eu_ES: Aukera hau gaitu jaitsietara atzipena eskariak "prozesatzen" ari direnean emateko, "osatuta" daudenean eman ordez.

en: Enable this payment gateway
eu_ES: Gaitu ordainketa pasabide hau.

en: Enable/Disable
eu_ES: Gaitu/Desgaitu

en: Enable/Disable attribute archives.
eu_ES: Atributuen artxiboa onartu/deuseztatu.

en: Enabled
eu_ES: Gaituta

en: Enabled features.
eu_ES: Gaitutako ezaugarriak.

en: Enabled features:
eu_ES: Gaitutako ezaugarriak:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
eu_ES: Gaitu maiztasun muga ordainketa amaitzean eta Dendaren /checkout API helburuan. Hau gehiago kontrolatzeko, <a href="%s" target="_blank">maiztasun muga dokumentazioa</a> ikusi.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
eu_ES: Erosketa burutu &rarr; Ordainketa metodoa gehitu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
eu_ES: Erosketa burutu &rarr; Eskaria jaso da orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
eu_ES: Erosketa burutu &rarr; Ordaindu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Helbidea editatu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Kontua editatu orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Pasahitza ahaztua orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
eu_ES: Nire kontua &rarr; Eskaria ikusi orrialdearen amaiera

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
eu_ES: Saio amaiera eragiteko amaiera. Zure menuetara esteka pertsonalizatu bat erabilita gehitu dezakezu: zurewebgunea.net/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
eu_ES: Amaierak zure orrialde URLetara erosketa burutze prozesuko ekintza konkretu batzuetaz arduratzeko gehitzen dira. Bakarrak izan behar dira.

en: Enhance your store with extensions
eu_ES: Zabaldu zure denda hedapenekin

en: Ensure result set excludes specific IDs.
eu_ES: Ziurtatu emaitzetatik kanpo geratzen direla ID zehatzak.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
eu_ES: Sartu e-posta honen Bcc jasotzaileak (komaz bereizita)

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
eu_ES: Sartu e-posta honen Cc jasotzaileak (komaz bereizita)

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
eu_ES: Kostu bat (zergarik gabe) edo batura bat sartu, <code>10.00 * [kop]</code>, adibidez.

en: Enter a different address
eu_ES: Sartu helbide ezberdin bat

en: Enter a name for the new attribute term:
eu_ES: Atributu termino berriarentzat izen bat sartu:

en: Enter a name for this tax rate.
eu_ES: Zerga-tasa honentzako izen bat sartu.

en: Enter a new password below.
eu_ES: Sartu pasahitz berria.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
eu_ES: 4 hamartarreko zehaztasuna duen zerga-tasa (ehuneko) bat sartu.

en: Enter a username or email address.
eu_ES: Sartu erabiltzaile izena edo email helbide bat.

en: Enter a value
eu_ES: Balio bat sartu

en: Enter a value (fixed or %)
eu_ES: Balio bat sartu (finkoa edo %)

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
eu_ES: Erosketa egin ondoren bezeroari bidaltzeko aukerazko ohar bat sartu

en: Enter cost value (%s)
eu_ES: Sartu kostu balioa (%s)

en: Enter customer e-mail&hellip;
eu_ES: Sartu bezero e-posta&hellip;

en: Enter new
eu_ES: Sartu berria

en: Enter price (%s)
eu_ES: Prezioa sartu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
eu_ES: Posta elektroniko honen hartzaileak sartu (komaz bereizita). Balio lehenetsia %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
eu_ES: Sartu jakinarazpen hau jasoko duten hartzaileak (komaz bereizita).

en: Enter sale price (%s)
eu_ES: Merkealdi prezioa sartu (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
eu_ES: Sartu testuren bat, edo (|) bidez bereizitako atributu batzuk.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
eu_ES: Webhook hau abiaraziko duen Ekintza sartu.

en: Enter the external URL to the product.
eu_ES: Produktuarentzako kanpoko URLa sartu.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
eu_ES: Jaitsiera esteka iraungitu baino lehen igaro behar den egun kopurua sartu, edo hutsik utzi.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
eu_ES: Sartu zure PayPal API baimenak itzuliketak PayPal bidez gauzatzeko. Ikasi nola lor ditzakezun zure <a href="%s">PayPal API-aren baimenak</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
eu_ES: Sartu zure helbidea bidalketa aukerak ikusteko.

en: Enter your coupon code
eu_ES: Sartu zure kupoi kodea

en: Environment.
eu_ES: Ingurunea.

en: Equatorial Guinea
eu_ES: Ekuatore Ginea

en: Eritrean nakfa
eu_ES: Eitreango nakfa

en: Error
eu_ES: Errorea

en: Error 404
eu_ES: 404 errorea

en: Error generating email post. Error: %s.
eu_ES: E-posta bidalketa sortzean errorea. Errorea: %s.

en: Error saving transient. Please try again.
eu_ES: Errorea trantsizioa gordetzean. Saiatu berriro mesedez.

en: Error sending test email. Please try again.
eu_ES: Errorea proba mezua bidaltzean. Saiatu berriro mesedez.

en: Error unable to generate email post.
eu_ES: Errorea, ezin izan da e-posta bidalketa sortu.

en: Error:
eu_ES: Errorea

en: Error: %s
eu_ES: Errorea: %s

en: Error: %s.
eu_ES: Errorea: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
eu_ES: Errorea: Jasotze URLa ez dago eskuragarri: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
eu_ES: Errorea: Jasotze URLak erantzun kode hau itzuli du: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
eu_ES: Errorea: existitzen ez den atributu IDa.

en: Errors list for the step.
eu_ES: Errore zerrenda pausuarentzat.

en: Ethiopia
eu_ES: Etiopia

en: Ethiopian birr
eu_ES: Etiopiako birra

en: Euro
eu_ES: Euroa

en: Europe
eu_ES: Europa

en: Every %d minutes
eu_ES: %d minutuero

en: Every %s
eu_ES: %s(e)ro

en: Every minute
eu_ES: Minuturo

en: Everywhere
eu_ES: Edonon

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
eu_ES: Zapore bikainak, aukera jasangarriak. Kafetera eta osagarrien bilduma zainduak estilo eta gustuaren paradisu bihurtu zuen nire sukaldea.

en: Exclude brands
eu_ES: Utzi markak kanpoan

en: Exclude categories
eu_ES: Kategoriak baztertu

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
eu_ES: Utzi kanpoan emaitzetako edozein egoera daukan produktu aldaera.

en: Exclude products
eu_ES: Produktuak baztertu

en: Exclude products that belong to specific product category IDs.
eu_ES: Utzi zehaztutako produktu kategoria identifikatzailea duten produktuak kanpoan.

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
eu_ES: Utzi kanpoak emaitzako edozein egoera daukaten produktuak.

en: Exclude products with any of the types from result set.
eu_ES: Utzi kanpoan emaitzako edozein mota daukaten produktuak.

en: Exclude sale items
eu_ES: Beherapen elementuak baztertu

en: Exclude:
eu_ES: Baztertu:

en: Excluding selected countries
eu_ES: Aukeratutako herrialdeak salbu

en: Excluding tax
eu_ES: Zergarik gabe

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
eu_ES[0]: Ekintza %d exekutatuta
eu_ES[1]: %d ekintza exekutatuta

en: Executing %d action | Executing %d actions
eu_ES[0]: Ekintza %d exekutatzen
eu_ES[1]: %d ekintza exekutatzen

en: Expand
eu_ES: Zabaldu

en: Expected Delivery
eu_ES: Entrega espero da

en: Expected an array of country codes.
eu_ES: Herrialde kode matriza espero da.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
eu_ES: Gozatu zure musika inoiz ez bezala gure azken belaunaldiko goi-fidelitateko entzungailuekin.

en: Expired
eu_ES: Iraunginduta

en: Expired :(
eu_ES: Iraunginduta :(

en: Expired transients
eu_ES: Iraungitutako iragankorrak

en: Expires
eu_ES: Iraunitzen da

en: Expiry (MM/YY)
eu_ES: Iraungitze data (HH/UU)

en: Expiry date
eu_ES: Iraungitze data

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
eu_ES: Arakatu gure eguzkitako betaurrekoen bilduma esklusiboa, zure itxura hobetzeko eta zure begiak babesteko egina. Aurkitu zure betaurreko perfektua eta ikusi mundua lente berri baten bidez.

en: Export
eu_ES: Esportatu

en: Export %d selected
eu_ES: Esportatu hautatutako %d

en: Export CSV
eu_ES: CSV Esportatu

en: Export all products
eu_ES: Esportatu produktu guztiak

en: Extensions
eu_ES: Luzapenak

en: External URL
eu_ES: Kanpo URLa

en: External/Affiliate product
eu_ES: Kanpoko/afiliazio produktua

en: FTS index recreated.
eu_ES: FTS indizea berreraikita.

en: Failed
eu_ES: Hutseginda

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Akatsdun <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Akatsdunak <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
eu_ES: Huts egindako eskaria

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
eu_ES: Huts eign du eskari helbide taulan FTS indizea sortzeak. Mesedez, joan WooCommerce > Egoera > Tresnak eta jaurti "Birsortu Eskari Helbide FTP indizea" tresna.

en: Failed to create fulfillment status column: %s
eu_ES: Huts egin du betetze egoera zutabea sortzeak: %s

en: Failed to delete fulfillment.
eu_ES: Huts egin du eskaria ezabatzean.

en: Failed to disable the test account.
eu_ES: Huts egin du proba kontua desgaitzean.

en: Failed to finish the KYC session.
eu_ES: Huts egin du KYC saioa amaitzean.

en: Failed to generate catalog file.
eu_ES: Huts egin du katalogo fitxategia sortzeak.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
eu_ES: Huts egin du WooCommerce ereduak eskuratzean PTKtik: "%s"

en: Failed to get onboarding fields data.
eu_ES: Huts egin du eremu informazioa martxan jartzeak.

en: Failed to get the KYC session data.
eu_ES: Huts egin du KYC saioko informazioa eskuratzean.

en: Failed to initialize the test account.
eu_ES: Huts egin du proba kontua hasieratzeak.

en: Failed to insert fulfillment meta.
eu_ES: Huts egin du eskariaren meta txertatzean.

en: Failed to insert fulfillment.
eu_ES: Huts egin du eskaria txertatzean.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
eu_ES: Huts egin du FTS indizea aldatzeak. Mesedez, joan WooCommerce > Egoera > Tresnak eta jaurti "Birsortu Eskari Helbide FTP indizea" tresna.

en: Failed to read fulfillment data.
eu_ES: Huts egin du eskari informazioa irakurtzean.

en: Failed to reset onboarding.
eu_ES: Martxan jartzea berrezartzeak huts egin du.

en: Failed to retrieve updated email settings.
eu_ES: Eguneratutako e-posta ezarpenak eskuratzeak huts egin du.

en: Failed to save settings: %s
eu_ES: Huts egin du ezarpenak gordetzean: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
eu_ES: Ezin izan da jakinarazpena bidali. Ziurtatu zerrendatutako produktua eskuragarri dagoela.

en: Failed to sign up. Please try again.
eu_ES: Izen emateak huts egin du. Saiatu berriro mesedez.

en: Failed to update fulfillment meta.
eu_ES: Huts egin du eskariaren meta eguneratzean.

en: Failed to update fulfillment.
eu_ES: Huts egin du eskaria eguneratzean.

en: Failed to update order fulfillment status. Please check the database logs for errors.
eu_ES: Huts egin du eskari osaketa egoera eguneratzean. Mesedez, egiaztatu datu-base logak errore bila.

en: Falkland Islands
eu_ES: Falklandak

en: Falkland Islands pound
eu_ES: Falklandako libra

en: Faroe Islands
eu_ES: Faroeak

en: Faster future purchases
eu_ES: Etorkizuneko erosketa azkarragoak

en: Featured
eu_ES: Nabarmendua

en: Featured Selling
eu_ES: Nabarmendutako Salmenta

en: Featured product.
eu_ES: Nabarmendutako produktua.

en: Featured products
eu_ES: Produktu bereziak

en: Features
eu_ES: Ezaugarriak

en: Features that are currently enabled.
eu_ES: Une honetan gaituta dauden ezaugarriak.

en: Fee
eu_ES: Tarifa

en: Fee lines data.
eu_ES: Kuotaren lerro data.

en: Fee name
eu_ES: Komisio/kuota izena

en: Fee type
eu_ES: Zerga mota

en: Fiji
eu_ES: Fiji Uharteak

en: Fijian dollar
eu_ES: Fijietako dolarea

en: File
eu_ES: Fitxategia

en: File %d
eu_ES: %d fitxategia

en: File URL
eu_ES: Fitxategiaren URLa

en: File URL.
eu_ES: Fitxategiaren URLa.

en: File details.
eu_ES: Fitxategiaren xehetasunak.

en: File does not exist
eu_ES: Fitxategia ez da existitzen

en: File download method
eu_ES: Fitxategi jaitsiera metodoa

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
eu_ES: Fitxategia hutsik dago. Igo ezazu fundamentuzko zerbait. Errore hau php.ini fitxategian igoerak desgaituta daudelako ere izan daiteke, edo post_max_size parametroaren balioa upload_max_size parametroarena baino txikiagoa delako ere bai.

en: File name
eu_ES: Fitxategi Izena

en: File name.
eu_ES: Fitxategi izena:

en: File not found
eu_ES: Fitxategia ez da aurkitu

en: File path is not a valid upload path.
eu_ES: Fitxategiaren bidea ez da igotzeko bide egokia.

en: File path provided for import is invalid.
eu_ES: Inportaziorako emandako fitxategi helbidea baliogabea da.

en: File was not found.
eu_ES: Fitxategia ez da aurkitu

en: Filter
eu_ES: Iragazkia

en: Filter by
eu_ES: Iragazi honela

en: Filter by brand
eu_ES: Iragazi markaren arabera

en: Filter by category
eu_ES: Kategoriaren araberako filtroa

en: Filter by coupon
eu_ES: Kupoiaren arabera iragazi

en: Filter by date
eu_ES: Iragazi dataren arabera

en: Filter by fulfillment
eu_ES: Iragazi eskariaren arabera

en: Filter by price
eu_ES: Prezioaren arabera iragazi

en: Filter by template post ID.
eu_ES: Iragazi e-posta bidalketa identifikatzailearen arabera.

en: Filter coupons
eu_ES: Kupoiak filtratu

en: Filter orders
eu_ES: Eskaerak filtratu

en: Filter products
eu_ES: Produktuen filtroak

en: Filter refunds by order ID.
eu_ES: Iragazki itzulketa eskari identifikatzailearen arabera.

en: Find your shade
eu_ES: Bilatu zure itzala

en: Finish checkout
eu_ES: Amaitu ordainketa

en: Finland
eu_ES: Finlandia

en: First name
eu_ES: Izena

en: First name.
eu_ES: Izena.

en: First page
eu_ES: Lehenengo orrialdea

en: Fixed amount
eu_ES: Zehaztutako kantitatea

en: Fixed amount per product
eu_ES: Zehaztutako kantitatea produktuko

en: Flat key-value mapping of all setting field values.
eu_ES: Eguneratzeko ezarpen eremua guztien gako-balio mapaketa.

en: Flat rate
eu_ES: Salneurri laua

en: Fluid columns:
eu_ES: Zutabe jariakorrak:

en: Font family
eu_ES: Letra tipo familia

[ctx: Font size name]
en: extra-large
eu_ES: oso handia

[ctx: Font size name]
en: large
eu_ES: handia

[ctx: Font size name]
en: medium
eu_ES: ertaina

[ctx: Font size name]
en: small
eu_ES: txikia

en: Footer text
eu_ES: Oineko testua

en: For example:
eu_ES: Adibidez:

en: For more information:
eu_ES: Informazio gehiago ikusteko:

en: Force HTTP when leaving the checkout
eu_ES: Erosketa burutzetik ateratzerakoan HTTP derrigortu

en: Force SSL
eu_ES: SSL Derrigortu

en: Force downloads
eu_ES: Jaitsierak derrigortu

en: Force secure checkout
eu_ES: Erosketa burutze segurua derrigortu

en: Found a bug?
eu_ES: Programazio errore bat aurkitu duzu?

en: Found in your order confirmation email.
eu_ES: Aurkitu zure konfirmazio mezuan.

en: France
eu_ES: Frantzia

en: Free
eu_ES: Doan

en: Free Shipping
eu_ES: Doako bidalketa

en: Free State
eu_ES: Estatu librea

en: Free shipping coupon
eu_ES: Doako bidalketa kupoia

en: Free shipping requires...
eu_ES: Doako bidalketarako beharrezkoa da...

en: Free!
eu_ES: Doan!

en: French Guiana
eu_ES: Guyana Frantsesa

en: French Polynesia
eu_ES: Polinesia Frantsesa

en: French Southern Territories
eu_ES: Frantziaren lurralde austral eta antartikoak

en: Friendly name for identifying this key.
eu_ES: Gako hau identifikatzeko izen atsegina.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
eu_ES: Webhook hau identifikatzeko izen esanguratsua, izen lehenetsia &quot;%s-n sortutako webhook&quot; da.

en: From %1$s to %2$s
eu_ES: %1$s-tik %2$s-ra

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
eu_ES: Estanpa ausartetatik hasi eta xehetasun korapilatsuetaraino, gure produktuak estiloaren eta funtzionaltasunaren konbinazio perfektua dira.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
eu_ES: Jatorri jasangarriko teetatik hasi eta loreontzi dotoreetaraino, denda hau altxor bat da. Maite dut jakitea nire erosketek planeta berdeago baten alde egiten dutela.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
eu_ES: Zure kontuaren arbeletik <a href="%1$s">azken eskariak</a>, <a href="%2$s">fakturazio eta bidalketa helbideak</a>, eta <a href="%3$s">zure pasahitza eta kontuaren xehetasunak</a> editatu ditzakezu.

en: Fulfilled
eu_ES: Osatuta

en: Fulfillment Status
eu_ES: Eskari Egoera

en: Fulfillment created
eu_ES: Eskaria sortuta

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
eu_ES: Eskaria sortu dela mezuak bezeroari bidaltzen zaizkio saltzaileak eskariaren bidalketa sortu eta osatuta moduan markatzen duenean. Jakinarazpena ez da bidaltzen zirriborro egoeran dauden eskarietan.

en: Fulfillment deleted
eu_ES: Eskaria ezabatuta

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
eu_ES: Eskaria bertan behera utzita mezua bezeroari bidaltzen zaio saltzaileak aurretiaz osatutako eskaria utzita bezala markatzen duenean. Jakinarazpena ez da bidaltzen zirriborro egoeran dauden eskarientzat.

en: Fulfillment deleted successfully.
eu_ES: Eskaria ondo ezabatu da.

en: Fulfillment not found.
eu_ES: Eskaria ez da aurkitu.

en: Fulfillment option ID.
eu_ES: Prozesamendu aukera identifikatzailea.

en: Fulfillment summary
eu_ES: Eskari laburpena

en: Fulfillment type.
eu_ES: Prozesamendu mota.

en: Fulfillment updated
eu_ES: Eskaria eguneratuta

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
eu_ES: Eskari eguneraketa mezuak bezeroari bidaltzen zaizkio saltzaileak eskariaren bidalketa eguneratzen duenean. Jakinarazpena ez da bidaltzen zirriborro egoeran dauden eskarientzat.

en: Fulfillment/shipping address.
eu_ES: Prozesatze/bidalketa helbidea.

en: Full name.
eu_ES: Izen osoa.

en: Full refund email heading
eu_ES: Diru-itzulpen osoaren posta elektronikoaren goiburua

en: Full refund subject
eu_ES: Diru itzultze osoaren gaia

en: Full screen image
eu_ES: Pantaila osoko irudia

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
eu_ES: GTIN, UPC, EAN edo ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
eu_ES: GTIN, UPC, EAN, edo ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
eu_ES: GZip (gzopen) MaxMind-eko GEOIP datubasea irekitzeko erabiltzen da.

en: Gambian dalasi
eu_ES: Ganbiako dalasia

en: Gateway disabled
eu_ES: Pasabidea desgaitua

en: General
eu_ES: Orokorra

en: General Email
eu_ES: E-posta Orokorra

en: General options
eu_ES: Aukera orokorrak

en: Generate API key
eu_ES: API gakoa sortu

en: Geolocate
eu_ES: Geokokatu

en: Geolocate (with page caching support)
eu_ES: Geokokatu (orrialde katxe euskarriarekin)

en: Georgian lari
eu_ES: Georgiako laria

en: Germany
eu_ES: Alemania

en: Get Order
eu_ES: Eskuratu Eskaria

en: Get Product
eu_ES: Eskuratu Produktua

en: Get backups
eu_ES: Lortu segurtasun kopiak

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
eu_ES: Get cart funtzioa ezin da erabili wp_loaded akzioa baino lehen.

en: Get fulfillment meta data response.
eu_ES: Eskuratu eskariaren metadata erantzuna.

en: Get fulfillment response.
eu_ES: Eskuratu eskariaren erantzuna.

en: Get fulfillments response.
eu_ES: Eskuratu eskarien erantzunak.

en: Get started
eu_ES: Hasi zaitez

en: Get system report
eu_ES: Sistemari buruzko txostena lortu

en: Get your API credentials from PayPal.
eu_ES: Lortu zure API baimenak PayPal-etik.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
eu_ES: Eskuratu zure binilo gogokoena prezio errekorrean.

en: Ghana cedi
eu_ES: Ghanako cedia

en: Gibraltar pound
eu_ES: Gibraltarlgo libra

en: GitHub project
eu_ES: Github Proiektua

en: Give your shoppers additional ways to pay.
eu_ES: Eman zure erosleei ordaintzeko aparteko bide gehiago.

en: Go
eu_ES: Joan

en: Go back
eu_ES: Atzera joan

en: Go to checkout
eu_ES: Ordainketa-orrira joan

en: Go to the first page
eu_ES: Lehenengo orrialdera joan

en: Go to the last page
eu_ES: Azkeneko orrialdera joan

en: Go to the next page
eu_ES: Hurrengo orrialdera joan

en: Go to the previous page
eu_ES: Aurreko orrialdera joan

en: Good
eu_ES: Ona

en: Good things are heading your way!
eu_ES: Gauza onak zure burua bideratzen ari dira!

en: Grand total.
eu_ES: Guztira nagusia.

en: Grant access
eu_ES: Atzipena Eman

en: Grant access to downloadable products after payment
eu_ES: Produktu jaitsigarrietarako atzipena ordainketaren ondoren eman

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
eu_ES: Berri onak: "{product_name}" erosteko eskuragarri dago.

en: Great things are coming soon
eu_ES: Gauza handiak datoz

en: Greece
eu_ES: Grezia

en: Greenland
eu_ES: Groenlandia

en: Gross sales amount
eu_ES: Salmenta gordin zenbatekoa

en: Gross sales in the period.
eu_ES: Salmenta gordin epe honetan.

en: Group
eu_ES: Taldea

en: Group description.
eu_ES: Talde deskripzioa.

en: Group title.
eu_ES: Talde izenburua.

en: Group type.
eu_ES: Talde-mota.

en: Grouped product
eu_ES: Taldekatutako produktua

en: Grouped settings for offline payment methods.
eu_ES: Lineaz kanpoko ordainketa moduen ezarpen taldekatuak.

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
eu_ES: Handitu eta mantendu erosleak eposta, SMS, automatizazioak eta bezeroen interakzioen ikuspegi bateratuarekin.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
eu_ES: Hazi zure negozioa Facebook eta Instagramekin

en: Guadeloupe
eu_ES: Guadalupe

en: Guatemalan quetzal
eu_ES: Guatemalako quetzala

en: Guernsey
eu_ES: Guernesey

en: Guernsey pound
eu_ES: Guerneseyko libra

en: Guest
eu_ES: Bisitaria

en: Guest orders
eu_ES: Bisitarien eskariak

en: Guest sales
eu_ES: Bisitarien salmentak

en: Guest sign-up
eu_ES: Gonbidatu izen ematea

en: Guinea
eu_ES: Ginea

en: Guinea-Bissau
eu_ES: Ginea Bissau

en: Guinean franc
eu_ES: Guineako frankoa

en: Guyanese dollar
eu_ES: Guyanako dolarea

en: HTML description of the resource.
eu_ES: Baliabidearen HTML deskripzioa.

en: HTML template
eu_ES: HTML txantiloia

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
eu_ES: HTML/Multipart posta elektronikoek DOMDocument erabiltzen dute txantiloietako lerro-tarteko CSS sortzeko.

en: HTTPS is required for MCP requests.
eu_ES: MCP eskarian egiteko HTTPS beharrezkoa da.

en: Haitian gourde
eu_ES: Haitiko gourdea

en: Handmade gifts
eu_ES: Eskuz egindako opariak

en: Hard crop?
eu_ES: Mozketa gogorra?

en: Have a coupon?
eu_ES: Kupoiren bat daukazu?

en: Header alignment
eu_ES: Izenburuaren lerrokatzea

en: Heading & text
eu_ES: Izenburu eta testua

en: Heard Island and McDonald Islands
eu_ES: Heard eta McDonald uharteak

en: Height
eu_ES: Altuera

en: Height (%s)
eu_ES: Altuera (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
eu_ES: Kaixo %1$s (ez zara %1$s? <a href="%2$s">Saioa itxi</a>)

en: Helper cache cleared.
eu_ES: Laguntza katxea garbitu da.

en: Here are the details of your order placed on %s:
eu_ES: Hemen daude %san egindako zure eskariaren xehetasunak:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
eu_ES: Hemen dago erosi duzunaren gogorarazpena:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
eu_ES: Hemen dago eskatu duzunaren gogorarazpena:

en: Here’s the latest info we have:
eu_ES: Hemen dago daukagun azkeneko informazioa:

en: Hi %s,
eu_ES: Aupa %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
eu_ES: Kaixo! Zerga-tasak dituen CSV fitxategi bat igo bere edukiak zure dendan inportazeko. Igoko den .csv fitxategia aukeratu eta ondoren "Fitxategia igo eta inportatu" sakatu.

en: Hi,
eu_ES: Kaixo,

en: Hidden
eu_ES: Ezkutukoa

en: Hide Price
eu_ES: Ezkutatu Prezioa

en: Hide empty brands:
eu_ES: Ezkutatu marka hutsak:

en: Hide empty categories
eu_ES: Kategoria hutsak ezkutatu

en: Hide free products
eu_ES: Ezkutatu doako produktuak

en: Hide from search results
eu_ES: Ezkutatu bilaketa emaitzetatik

en: Hide if cart is empty
eu_ES: Ez erakutsi saskia hutsik dagoenean

en: Hide out of stock items from the catalog
eu_ES: Stock gabeko artikuluak katalogoan ez azaldu

en: Hide password
eu_ES: Ezkutatu pasahitza

en: Hide shipping costs until an address is entered
eu_ES: Bidalketa kostuak ezkutatu helbide bat sartu arte

en: Hide shipping rates when free shipping is available
eu_ES: Ezkutatu bidalketa gastuak doako bidalketa eskuragarri dagoenean.

en: Hide template
eu_ES: Ezkutatu txantiloia

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
eu_ES: Stocka (ordaindu gabeko eskarientzat) mantendu x minutuz. Muga hau iristean, zain dagoen eskaria ezeztatu egingo da. Hutsik utzi desgaitzeko.

en: Hold stock (minutes)
eu_ES: Stocka mantendu (minutuak)

en: Holiday Sale
eu_ES: Beherapenak

en: Home
eu_ES: Hasiera

en: Home URL.
eu_ES: Etxeko URL.

en: Home decor
eu_ES: Etxeko dekorazioa

en: Homepage
eu_ES: Hasiera orria

en: Homepage URL
eu_ES: Hasierako Orrialde URLa

en: Honduran lempira
eu_ES: Hoduretako lempira

en: Hong Kong Island
eu_ES: Hong Kong Uhartea

en: Hong Kong dollar
eu_ES: Hong Kong dolarra

en: House number and street name
eu_ES: Zenbakia eta kalearen izena

en: How many times this coupon can be used before it is void.
eu_ES: Kupoi hau baliogabetu aurretik zenbat aldiz erabili daiteke.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
eu_ES: Kupoi hau banako erabiltzaile batek zenbat aldiz erabili dezakeen. Fakturazio posta elektronikoa erabili bisitarientzat eta erabiltzaile IDa saioa hasi duten erabiltzaileentzat.

en: How to calculate delivery charges
eu_ES: Nola kalkulatu bidalketa gastuak

en: Hungarian forint
eu_ES: Forint hungariarra

en: Hungary
eu_ES: Hungaria

en: I have read and agree to the website %s
eu_ES: Irakurri dut eta ados nago webgune honetako %s

en: ID
eu_ES: IDa

en: ID is invalid.
eu_ES: ID-a baliogabea da.

en: ID of the original line item.
eu_ES: Jatorrizko elementu lerroaren identifikatzailea.

en: ID of the refund line item. This is not the ID of the original line item.
eu_ES: Itzulitako lerroaren identifikatzailea. Hau ez da elementu lerroaren jatorrizko identifikatzailea.

en: ID: %d
eu_ES: IDa: %d

en: IP Address
eu_ES: IP helbidea

en: IP address
eu_ES: IP helbidea

en: IPN payment completed
eu_ES: IPN ordainketa burutua

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
eu_ES: ISO3166 alpha-2 herrialde kodea. Defektuz WooCommerce oinarri kokaleku herrialdea.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
eu_ES: ISO3166 alpha-2 herrialde kodea. Defektuzko balioa hornitzaile negozioaren kokalekuko herrialde kodea da.

en: Iceland
eu_ES: Islandia

en: Icon URL for the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren ikono URLa.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
eu_ES: COD egoera konkretu batzuetan bakarrik bada posible erabiltzea, hemen adierazi. Hutsik utzi metodo guztietarako gaitzeko.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
eu_ES: Zerbait lekuz kanpo dagoela uste baduzu edo galderaren bat baduzu, jarri harremanetan laguntza taldearekin.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
eu_ES: Stock-a kudeatzen bada, honek erreserbak permititzen diren edo ez kontrolatzen du.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
eu_ES: Stocka kudeatzen bada, honek erreserbak onartzen diren ala ez kontrolatzen du. Gaituta badago, stock kopurua 0-tik jaitsi daiteke.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
eu_ES: Eskatzen bada, bilduman produktuentzat taxonomia termino kopurua kalkulatzen du.

en: If the product is downloadable.
eu_ES: Ia deskargatzeko produktua den erakusten du.

en: If the product is virtual.
eu_ES: Ia produktua birtuala den erakusten du.

en: If the variation is downloadable.
eu_ES: Ia deskargatzeko bariazioa den erakusten du.

en: If the variation is virtual.
eu_ES: Ia bariazioa birtuala den erakusten du.

en: If the variation is visible.
eu_ES: Ia Bariazioa ikusgarri den erakusten du.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
eu_ES: Egia bada, benetako balioa, guraso produktuaren oinarri balioa gehi zehaztutako balioa da; ezezkoa bada, zehaztutako balioa da benetako balioa.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
eu_ES: Gaituta badago, pizgarri baztertzeari ez zaio kasurik egingo trazeoan.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
eu_ES: Baiezkoa bada, oharra bezeroari erakutsiko zaio. Ezezkoa bada, oharra administratzailearentzat bakarrik izango da.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
eu_ES: Markatu gabe badago, bezeroek erabiltzaile-izena ezarri beharko dute kontua sortzerakoan.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
eu_ES: WooCommerce zuk eraiki ez duzun guraso itxura batean aldatzen ari bazara, itxura ume bat erabiltzea gomendatzen dizugu. Ikusi: <a href="%s" target="_blank">Itxura ume bat nola sortu</a>

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
eu_ES: "Terminoak" orrialde bat definitzen baduzu bezeroari erosketa burutzerakoan hauek onartzen dituen galdetuko zaio.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
eu_ES: Eskaera zuk egin ez baduzu, baztertu e-posta hau. Honekin aurrera egin nahi baduzu:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
eu_ES: Eskari hau ez baduzu zuk egin, besterik gabe ez egin kasurik mezu honi. Aurrera jarraitu nahi baduzu, berrezarri zure pasahitza hurrengo estekaren bidez:

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
eu_ES: Galderaren bat baduzu edo ustekabeko zerbait somatu baduzu, izan libre gure laguntza taldearekin harremanetan jartzeko zure kontutik edo mezu honi erantzunez.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
eu_ES: Zure eskariarekin edozein laguntza beharko bazenu, mesedez, jarri gurekin harremanetan %s helbidean

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
eu_ES: Zure eskariaren edozein laguntza beharko bazenu, mesedez, jarri gurekin harremanetan: %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
eu_ES: Zure eskariarekin laguntza behar baduzu, jarri harremanetan {store_email} helbidean mesedez.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
eu_ES: Instalatzeko morroia berriz abiatzeko, mesedez azpiko botoian sakatu.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
eu_ES: Zure erosketarekin jarraitu nahi baduzu, mesedez, itzuli %sra eta saiatu ordainketa modu desberdin batekin.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
eu_ES: Zure PayPal email nagusiak behean sartutako PayPal emailaren desberdina bada, txertatu zure PayPal kontuaren email nagusia ondoren. IPN eskariak baliotzeko erabiliko da

en: Ilocos Norte
eu_ES: Ipar Ilocos

en: Ilocos Sur
eu_ES: Hego Ilocos

en: Image
eu_ES: Irudia

en: Image ID.
eu_ES: Irudiaren IDa.

en: Image URL.
eu_ES: Irudiaren URL-a.

en: Image alternative text.
eu_ES: Irudiaren testu alternatiboa.

en: Image data.
eu_ES: Irudiaren data.

en: Image name.
eu_ES: Irudiaren izena.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
eu_ES: Irudiaren kokalekua. 0 badago, irudia destakatua dela esan nahi du.

en: Images
eu_ES: Irudiak

en: Import
eu_ES: Inportatu

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
eu_ES: <strong>Zerga tarifak</strong> zure dendan CSV fitxategi bat erabiliz inportatu.

en: Import CSV
eu_ES: CSV inportatu

en: Import complete!
eu_ES: Inportatzea osatu da!

en: Import tax rates
eu_ES: Zerga-tasak inportatu

en: In progress
eu_ES: Lanean

en: In reply to %s.
eu_ES: %s-(r)i erantzuten.

en: In stock
eu_ES: Eskuragarri

en: In stock?
eu_ES: Eskuragarri?

en: Inactive
eu_ES: Ez-aktibo

en: Inactive plugins.
eu_ES: Plugin ez-aktiboak

en: Inbox notification has been deleted
eu_ES: Sarrerako jakinarazpena ezabatua izan da

en: Inbox notification not found
eu_ES: Sarrerako jakinarazpena aurkitu da

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Kontua eta Pribatutasuna ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Aurreratua ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | E-postak ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Orokorra ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Integrazio ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Ordainketak ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Produktu ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Bidalketa ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Zerga ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak | Ikusgarritasun ezarpen guztiak barne hartzen ditu.

en: Includes all the installed plugins.
eu_ES: Instalatutako plugin guztiak hartzen ditu barne.

en: Includes all the installed themes.
eu_ES: Instalatutako itxura denak hartzen ditu barne.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
eu_ES: WooCommerce | Ezarpenak ataleko nabarmendutako elementu denak hartzen ditu barne

en: Includes onboarding configuration options
eu_ES: Martxan jartzeko konfigurazio aukerak hartzen ditu barne

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
eu_ES: WooCommerce ataza konfigurazioak hartzen ditu barne.

en: Including tax
eu_ES: Zergak barne

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Ohiko prezioak handitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
eu_ES: Beherapen prezioak handitu (kantitate finkoa edo ehunekoa)

en: Increasing memory allocated to PHP
eu_ES: PHPri esleitutako memoria gehitzen

en: Indian rupee
eu_ES: Rupee indiarra

en: Indicates the order that will appear in queries.
eu_ES: Eskaeretan zein ordenetan agertuko den adierazten du.

en: Individual use only
eu_ES: Banakako erabilera soilik

en: Indonesian rupiah
eu_ES: Ruphia indoniarra

en: Info
eu_ES: Informazioa

en: Information about the operating system your server is running.
eu_ES: Zure zerbitzarian dabilen sistema eragilearen gaineko informazioa.

en: Information about the product's availability.
eu_ES: Produktuaren eskuragarritasunaren gaineko informazioa.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
eu_ES: Zure webgunea ostatzen ari den web zerbitzariari buruzko informazioa.

en: Insert file URL
eu_ES: Fitxategi URLa txertatu

en: Insert into product
eu_ES: Produktuan txertatu

en: Insert row
eu_ES: Errenkada txertatu

en: Installed
eu_ES: Instalatuta

en: Instructions
eu_ES: Argibideak

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
eu_ES: Eskerrik asko orrialdean eta emailetan gehituko diren argibideak.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
eu_ES: Eskerrik asko orrialdean gehituko diren azalpenak.

en: Integration
eu_ES: Integrazioa

en: Integrations
eu_ES: Integrazioak

en: Invalid ID.
eu_ES: ID baliogabea

en: Invalid URL %s.
eu_ES: Baliogabeko  URLa %s.

en: Invalid authorization.
eu_ES: Baimen baliogabea.

en: Invalid billing email address
eu_ES: E-posta ez da baliozkoa

en: Invalid brand ID.
eu_ES: Marka ID baliogabea.

en: Invalid brand slug.
eu_ES: Marka eslug baliogabea.

en: Invalid country code in list.
eu_ES: Baliogabeko herrialde-kodea zerrendan.

en: Invalid country code.
eu_ES: Herrialde kode baliogabea.

en: Invalid country/state format.
eu_ES: Estatu/herrialde formatu baliogabea.

en: Invalid coupon code
eu_ES: Kupoi kode baliogabea

en: Invalid coupon.
eu_ES: Kupoi baliogabea.

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
eu_ES: Kupoi baliogabeak eskaritik kendu dira: "%s"

en: Invalid customer.
eu_ES: Bezeroaren datu baliogabeak.

en: Invalid date provided.
eu_ES: Data baliogabea eman da.

en: Invalid dimension unit. Valid units are: m, cm, mm, in, yd.
eu_ES: Dimentsio unitate baliogabea. Balio egokiak dira: m, cm, mm, in, yd.

en: Invalid download link.
eu_ES: Deskargarako esteka okerra.

en: Invalid email
eu_ES: E-posta baliogabea

en: Invalid email address
eu_ES: E-posta ez da baliozkoa

en: Invalid email address provided for sender settings
eu_ES: E-posta helbide baliogabea eman da bidaltzaile ezarpenetan

en: Invalid email address restriction.
eu_ES: E-posta helbidea ez da egokia.

en: Invalid email address.
eu_ES: E-posta helbide baliogabea.

en: Invalid email format for %s.
eu_ES: %srentzat e-posta formatu baliogabea.

en: Invalid email type.
eu_ES: Irudi mota baliogabea.

en: Invalid entity ID.
eu_ES: Entitate identifikatzaile baliogabea.

en: Invalid entity type.
eu_ES: Entitate mota baliogabea.

en: Invalid error object provided.
eu_ES: Errore objektu baliogabea eman da.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
eu_ES: Baliogabeko eskuratzaile klasea %1$s plataformarako. %2$s klasea ez da existitzen.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
eu_ES: Baliogabeko eskuratzaile klasea %1$s plataformarako. %2$s klaseak ez du %3$s inplementatzen.

en: Invalid fetcher class for platform %s. Fetcher must be a non-empty string.
eu_ES: Baliogabeko eskuratzaile klasea %s plataformarako. Eskuratzailea kate ez hutsa izan behar da.

en: Invalid field.
eu_ES: Eremu baliogabea.

en: Invalid file type for a CSV import.
eu_ES: Fitxategi mota baliogabea CSV inportaziorako.

en: Invalid fulfillment ID.
eu_ES: Eskari identifikatzaile baliogabea.

en: Invalid fulfillment or meta.
eu_ES: Eskari edo meta baliogabea.

en: Invalid fulfillment status.
eu_ES: Eskari egoera baliogabea.

en: Invalid fulfillment.
eu_ES: Eskari baliogabea.

en: Invalid item.
eu_ES: Elementu baliogabea

en: Invalid line items type.
eu_ES: Elementu lerro mota baliogabea.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
eu_ES: Baliogabeko mapatzaile klasea %1$s plataformarako. %2$s klasea ez da existitzen.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
eu_ES: Baliogabeko mapatzaile klasea %1$s plataformarako. %2$s klaseak ez du %3$s inplementatzen.

en: Invalid mapper class for platform %s. Mapper must be a non-empty string.
eu_ES: Baliogabeko mapatzaile klasea %s plataformarako. Mapatzailea kate ez huts bat izan behar da.

en: Invalid maximum spend value.
eu_ES: Gehienezko gastu balio baliogabea.

en: Invalid nonce verification
eu_ES: Nonce egiaztapen baliaezina

en: Invalid nonce.
eu_ES: Nonce baliogabea.

en: Invalid onboarding step ID.
eu_ES: Martxan jartzeko pausu ID baliogabea.

en: Invalid onboarding step data.
eu_ES: Martxan jartzeko pausu informazio baliogabea.

en: Invalid option "%2$s" for %1$s.
eu_ES: %1$srentzat %2$s aukera baliogabea.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
eu_ES: GTIN, UPC, EAN edo ISBN baliogabe edo bikoiztua.

en: Invalid or empty request body.
eu_ES: Eskari gorputz baliogabe edo hutsa.

en: Invalid or expired checkout session ID.
eu_ES: Ordainketa saio identifikatzailea baliogabea edo iraungita.

en: Invalid order
eu_ES: Eskaera baliogabea

en: Invalid order.
eu_ES: Eskari okerra.

en: Invalid parameter(s): %s
eu_ES: Parametro baliogabea(k): %s

en: Invalid parameter.
eu_ES: Parametro baliogabea.

en: Invalid payment gateway ID.
eu_ES: Ordainketa pasabide identifikatzaile baliogabea.

en: Invalid payment method.
eu_ES: Ordainketa metodo baliogabea.

en: Invalid payment methods data received.
eu_ES: Ordainketa modu informazio baliogabea jaso da.

en: Invalid post
eu_ES: Bidalketa baliogabea

en: Invalid post ID.
eu_ES: Bidalketaren IDa baliogabea da.

en: Invalid product ID.
eu_ES: Produktu ID baliogabea.

en: Invalid product object.
eu_ES: Produktu objektu baliogabea.

en: Invalid product selected.
eu_ES: Produktu baliogabea hautatu da.

en: Invalid product.
eu_ES: Produktu baliogabea

en: Invalid refund amount
eu_ES: Itzultze kantitate baliogabea

en: Invalid request object.
eu_ES: Eskari objektu baliogabea.

en: Invalid scope %s
eu_ES: %s esparru baliaezina

en: Invalid selling location option.
eu_ES: Salmenta kokaleku aukera baliogabea.

en: Invalid shipping location option.
eu_ES: Bidalketa kokaleku aukera baliogabea.

en: Invalid shipping method type.
eu_ES: Bidalketa modu mota baliogabea.

en: Invalid shipping method!
eu_ES: Bidalketa mota ez da baliozkoa!

en: Invalid shipping zone ID.
eu_ES: Bidalketa eremu identifikatzaile baliogabea.

en: Invalid slug.
eu_ES: Slug Baliogabea.

en: Invalid suggestion ID.
eu_ES: Iradokizun identifikatzailea baliogabea.

en: Invalid taxonomy: %s.
eu_ES: Taxonomia baliogabea: %s.

en: Invalid user ID.
eu_ES: Erabiltzaile identifikatzaile baliogabea.

en: Invalid user.
eu_ES: Erabiltzaile baliogabea.

en: Invalid username or email.
eu_ES: Erabiltzaile izen edo email baliogabea.

en: Invalid value for "%1$s". Allowed values: %2$s.
eu_ES: "%1$s"rentzat balio baliogabea. Onartutako balioak: %2$s.

en: Invalid value for %1$s. Valid options: %2$s
eu_ES: %1$srentzat balio baliogabea. Onartutako aukerak: %2$s

en: Invalid weight unit. Valid units are: kg, g, lbs, oz.
eu_ES: Pisu unitate baliogabea. Balio egokiak dira: kg, g, lbs, oz.

en: Inventory
eu_ES: Inbentarioa

en: Invoice prefix
eu_ES: Faktura aurrizkia

en: Iranian rial
eu_ES: Irango riala

en: Iraq
eu_ES: Irak

en: Iraqi dinar
eu_ES: Irakeko dinarea

en: Is SUHOSIN installed?
eu_ES: SUHOSIN gaituta?

en: Is this theme a block theme?
eu_ES: Itxura hau blokekako itxura da?

en: Isle of Man
eu_ES: Man Uhartea

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
eu_ES: Ez dauka <mark class="fulfillment-status">eskaririk</mark> oraindik.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
eu_ES: <mark class="fulfillment-status">Osatu</mark> da.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
eu_ES: Une honetan <mark class="fulfillment-status">Partzialki osatuta</mark> dago.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
eu_ES: Une honetan <mark class="fulfillment-status">Osatu gabe</mark> dago.

en: It's back in stock!
eu_ES: Berriro eskuragarri dago!

en: Italy
eu_ES: Italia

en: Item
eu_ES: Produktua

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
eu_ES: #%1$s artikuluaren stocka handitua izan da %2$s-tik %3$s-ra.

en: Item name.
eu_ES: Elementu izena.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
eu_ES: Elementu prezioa. Guztira / kopurua kalkulua eginda.

en: Itemized
eu_ES: Elementukatuta

en: Items
eu_ES: Elementuak

en: Items Base Amount
eu_ES: Elementuen Oinarri Zenbatekoa

en: Items Discount
eu_ES: Elementu Deskontuak

en: Items sold
eu_ES: Elementu salduta

en: Ivory Coast
eu_ES: Boli Kosta

en: JSON path to the related field.
eu_ES: Erlazionatutako eremuaren JSON helbidea.

en: Jamaica
eu_ES: Jamaika

en: Jamaican dollar
eu_ES: Jamaikako dolarea

en: Jammu and Kashmir
eu_ES: Jammu eta Kashmir

en: Japan
eu_ES: Japonia

en: Japanese yen
eu_ES: Yen japoniarra

en: Jersey pound
eu_ES: Jerseyko libra

en: Join the "{product_name}" waitlist.
eu_ES: Batu "{product_name}" itxaron zerrendara.

en: Jordan
eu_ES: Jordania

en: Jordanian dinar
eu_ES: Jordaniako dinarea

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
eu_ES: Zuk jakiteko besterik gabe &mdash; zure #%s eskaria jaso dugula eta prozesatzen dagoela:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
eu_ES: Zuk jakiteko besterik gabe &mdash; zure eskaria jaso dugu, eta prozesatzen dago.

en: Kazakhstani tenge
eu_ES: Kazakhstango tengea

en: Keep dry with 50% off rain jackets
eu_ES: Mantendu lehor euri jaken %50eko beherapenarekin

en: Keep legacy template
eu_ES: Utzi txantiloi zaharra

en: Keep your store online with full security and backups
eu_ES: Mantendu zure denda sarean segurtasun eta babeskopia osoarekin.

en: Kenyan shilling
eu_ES: Keniako txelina

en: Key
eu_ES: Gakoa

en: Key details
eu_ES: Gako xehetasunak

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
eu_ES: Kohgiluyeh eta BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kosovo
eu_ES: Kosobo

en: Kuwaiti dinar
eu_ES: Kuwaitko dinarea

en: Kyrgyzstan
eu_ES: Kirgizistan

en: Kyrgyzstani som
eu_ES: Kyrgyzstango som-a

en: L/W/H
eu_ES: S/Z/A

en: LOCAL LOVE
eu_ES: TOKIKO MAITASUNA

en: La Rioja
eu_ES: Errioxa

en: Lakshadweep
eu_ES: Lakshadeep

en: Lanao del Norte
eu_ES: Iparraldeko Lanao

en: Lanao del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Lanao

en: Language
eu_ES: Hizkuntza

en: Lao kip
eu_ES: Kip laotarra

en: Last 7 days
eu_ES: Azken astea

en: Last Active
eu_ES: Azken aktiboa

en: Last access
eu_ES: Azken atzipena

en: Last month
eu_ES: Azken hilabetea

en: Last name
eu_ES: Abizena

en: Last name.
eu_ES: Abizena.

en: Last order
eu_ES: Azken eskaria

en: Last order ID.
eu_ES: Azken eskariaren IDa.

en: Last page
eu_ES: Azkeneko orrialdea

en: Last warning, are you sure?
eu_ES: Azkeneko abisua, ziur zaude?

en: Latest
eu_ES: Azkenak

en: Latest available plugin version.
eu_ES: Eskuragarri dagoen pluginaren azkeneko bertsioa.

en: Latest delivery time (ISO 8601).
eu_ES: Azkeneko bidalketa ordua (ISO 8601).

en: Latvia
eu_ES: Letonia

en: Learn More
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Learn more
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Learn more about orders
eu_ES: Ikasi gehiago eskaeren inguruan

en: Learn more about templates
eu_ES: Txantiloiei buruz gehiago ikasi

en: Leave a Reply to %s
eu_ES: Erantzun %s erabiltzaileari

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
eu_ES: Hutsik utzi mugarik gabe berriz jaisten uzteko.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
eu_ES: Utzi kutxa hau hautatu gabe ez badituzu WooCommerce.com ataritik hedapenen iradokizunak jaso nahi.

en: Lebanese pound
eu_ES: Libanoko libra

en: Lebanon
eu_ES: Libano

en: Left
eu_ES: Ezkerrean

en: Left with space
eu_ES: Ezkerrean hutsune batekin

en: Legacy API enabled
eu_ES: Legacy API gaituta

en: Legacy REST API enabled?
eu_ES: Legacy REST API gaituta?

en: Length
eu_ES: Sakonera

en: Length (%s)
eu_ES: Sakonera (%s)

en: Lesotho loti
eu_ES: Lesothoko lotia

en: Let customers know once their POS order is complete.
eu_ES: Jakinarazi bezeroa bere POS eskaria osatzean.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
eu_ES: Jakinarazi bezeroa bere POS eskari osoaren edo zati baten itzulketa osatze bidean dagoenean.

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
eu_ES: Onartu bezeroek izena ematea produktuak berriro eskuragarri daudenean jakinarazpenak jasotzeko.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
eu_ES: Utzi bezeroei produktu hau berriro eskuragarri dagoenean jakinarazteko izena ematen

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
eu_ES: Adierazi zure bezeroei zure gunea edo gunearen zati bat eraikitzen ari dela.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
eu_ES: Baimendo erosleek jasotzean ordaintzea — eskudirutan edo beste ordainketa moduekin.

en: Let's go
eu_ES: Goazen

en: Let's go!
eu_ES: Aurrera!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
eu_ES: Zerga tasa finkoa kobratzea ahalbidetzen du bidalketan.

en: Level
eu_ES: Maila

en: Liberian dollar
eu_ES: Liberiako dolarea

en: Libya
eu_ES: Libia

en: Libyan dinar
eu_ES: Libiako dinarea

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
eu_ES: Mugatu emaitzak guraso ID jakin batekoak ez diren elementuetara.

en: Limit result set to downloadable product variations.
eu_ES: Mugatu emaitzak produktu aldaera deskargagarrietara.

en: Limit result set to downloadable products.
eu_ES: Mugatu emaitzak produktu deskargagarrietara.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
eu_ES: Mugatu eskarien emaitza taldea jatorri jakin batzuetara (adb. oraindaketa, administrazioa).

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
eu_ES: Mugatu emaitza egoera osatze jakin bat daukaten eskarietara.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
eu_ES: Mugatu emaitz multzoa guztizko jakin bat daukaten eskarietara. Eragileen artean den kasuan, zerrendatu bi balio.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
eu_ES: Mugatu emaitza egoera hauetako edozein daukaten produktu aldaeretara.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
eu_ES: Mugatu emaitzak komaz bereizitako marka ID edo slug multzo bat esleituta daukaten produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
eu_ES: Mugatu emaitzak komaz bereizitako kategoria ID edo slug multzo bat esleituta daukaten produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
eu_ES: Mugatu emaitzak komaz bereizitako etiketa ID edo slug multzo bat esleituta daukaten produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
eu_ES: Mugatu emaitzak komaz bereizitako taxonomia ID edo slug multzo bat esleituta daukaten produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
eu_ES: Mugatu emaitzak marka identifikatzaile jakin bat esleituta daukaten produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
eu_ES: Emaitzak mugatu estatus espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
eu_ES: Emaitzak mugatu mota espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
eu_ES: Emaitzak mugatu SKU edo erreferentzia espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with a specific attribute.
eu_ES: Emaitzak mugatu atributu espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with a specific slug.
eu_ES: Emaitzak mugatu slug espezifiko batera asignaturiko produktuetara.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
eu_ES: Mugatu emaitza egoeretako bat daukaten produktuetara.

en: Limit result set to products with any of the types.
eu_ES: Mugatu emaitza motetako bat daukaten produktuetara.

en: Limit result set to specific IDs.
eu_ES: Emaitzak ID espezifikoak erakutsiko ditu.

en: Limit result set to virtual product variations.
eu_ES: Mugatu emaitzak produktu aldaera birtualetara.

en: Limit result set to virtual products.
eu_ES: Mugatu emaitzak produktu birtualetara.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
eu_ES: Emaitzak mugatu estatus espezifiko batera asignaturiko Webhooketara.

en: Limit result to customer notes or private notes.
eu_ES: Mugatu emaitza bezeroaren ohar edo ohar pribatuetara.

en: Limit results to those matching a string.
eu_ES: Katean adieraxten diren emaitzetara mugatu.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
eu_ES: Mugatu emaitza izena edo SKUa partzialki katearekin bat datorrenetara. Argumentu honek 'sku' gainean lehentasuna du.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
eu_ES: Mugatu emaitza izena edo SKUa partzialki katearekin bat datorrenetara. Argumentu honek 'bilatu', 'sku' eta 'search_sku' gainean lehentasuna du.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
eu_ES: Mugatu bilaketa eremu jakin batzuetara bilaketa parametroarekin erabiltzerakoan. Eskuragarri dauden eremuak: name, sku, global_unique, description, short_description. Argumentu honek gainontzeko bilaketa parametroen gaineko lehentasuna dauka.

en: Limit usage to X items
eu_ES: Erabilpena X elementutara mugatu

en: Line item ID.
eu_ES: Lerro elementu identifikatzailea.

en: Line item image, if available.
eu_ES: Lerro elementu irudia, eskuragarri badago.

en: Line item is not a product, fee, or shipping line.
eu_ES: Elementu lerroa ez da produktu, tasa edo bidalketa lerroa.

en: Line item meta data.
eu_ES: Lerroko produktuaren meta datuak.

en: Line item not found.
eu_ES: Elementu lerroa ez da aurkitu.

en: Line item quantity cannot be greater than the item quantity (%s).
eu_ES: Lerro elementu kopurua ezin da izan elementu kopurua (%s) baino handiagoa.

en: Line item tax not found. Must be: %s.
eu_ES: Elementu lerroaren zerga ez da aurkitu. Hau behar luke: %s.

en: Line items data.
eu_ES: Lerroko Produktuen data.

en: Line items in the checkout session.
eu_ES: Ordainketa saioko elementu lerroak.

en: Line items to add to the cart.
eu_ES: Saskira gehitzeko lerro elementuak.

en: Line taxes.
eu_ES: Lerroko zergak.

en: Line total (after discounts).
eu_ES: Lerroko Totala (deskontuak eta gero)

en: Link previous orders
eu_ES: Aurreko eskariak estekatu

en: Link to template editor.
eu_ES: Txantiloi editorearen esteka.

en: Link type.
eu_ES: Esteka mota.

en: Linked Products
eu_ES: Lotutako produktuak

en: Links for the provider.
eu_ES: Hornitzailearen estekak.

en: List
eu_ES: Zerrenda

en: List Orders
eu_ES: Zerrendatu Eskariak

en: List Products
eu_ES: Zerrendatu Produktuak

en: List of attributes.
eu_ES: Atributu zerrenda.

en: List of available term names of the attribute.
eu_ES: Atributuaren termino izenen zerrenda.

en: List of brands, if applicable.
eu_ES: Marka zerrenda, aplikagarria bada

en: List of brands.
eu_ES: Marka zerrenda.

en: List of downloadable files.
eu_ES: Deskargatu daitezkeen artxiboen zerrenda.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
eu_ES: Taldekatutako produktu identifikatzaileen zerrenda, aplikagarria bada.

en: List of grouped product ids.
eu_ES: Taldekatutako produktu identifikatzaileen zerrenda.

en: List of grouped products ID.
eu_ES: Taldekatutako produktuen IDen zerrenda.

en: List of images.
eu_ES: Irudi zerrenda.

en: List of refunds.
eu_ES: Itzulpenen zerrenda.

en: List of related products IDs.
eu_ES: Antzeko produktuen ID zerrenda.

en: List of sales reports.
eu_ES: Salmenta Txostenen zerrenda.

en: List of supported payment methods.
eu_ES: Onartutako ordainketa moduen zerrenda.

en: List of top sellers products.
eu_ES: Gehien saldu dituztenen zerrenda.

en: List of up-sell products IDs.
eu_ES: Zuzendutako salmenten produktuen IDen zerrenda.

en: List of variations.
eu_ES: Barioazioen zerrenda.

en: Listen on Mixcloud
eu_ES: Entzun Mixclouden

en: Listen on Pocket Casts
eu_ES: Entzun Pocket Casts-en

en: Listen on ReverbNation
eu_ES: Entzun ReverbNationen

en: Listen on SoundCloud
eu_ES: Entzun SoundClouden

en: Listen on Spotify
eu_ES: Entzun Spotifyn

en: Listen to the audio
eu_ES: Entzun audioa

en: Lithuania
eu_ES: Lituania

en: Load billing address
eu_ES: Fakturazio helbidea kargatu

en: Load shipping address
eu_ES: Bidalketa helbidea kargatu

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
eu_ES: Bezeroaren fakturazio informazioa kargatu nahi duzu? Honek une honetan idatzita dagoen fakturazio informazioa kenduko du.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
eu_ES: Bezeroaren bidalketa informazioa kargatu nahi duzu? Honek une honetan idatzita dagoen bidalketa informazioa kenduko du.

en: Loading status data...
eu_ES: Egoera informazioa kargatzen...

en: Loading&hellip;
eu_ES: Kargatzen&hellip;

en: Local delivery
eu_ES: Bertako Bidalketa

en: Local pickup
eu_ES: Bertan Jasotzea

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
eu_ES: Bertan jaso: Kudeatu bertan jaso kokalekuak <a href="%s">Bertan jaso ezarpenen orrialdean</a>.

en: Location
eu_ES: Lekua

en: Log directory writable
eu_ES: Log direktorioa idazgarri

en: Log directory.
eu_ES: Txosten-direktorioa

en: Log in
eu_ES: Saioa hasi

en: Log in to Download Files
eu_ES: Saioa hasi deskargatutako fitxategitean

en: Log out
eu_ES: Irten

en: Logged in as %s
eu_ES: Saioa %s bezala hasi da

en: Login
eu_ES: Saioa hasi

en: Logo
eu_ES: Logotipoa

en: Logo width (px)
eu_ES: Logotipo zabalera (px)

en: Logout
eu_ES: Saioa amaitu

en: Logs
eu_ES: Logak

en: Lost password
eu_ES: Pasahitza galdua

en: Lost your password?
eu_ES: Pasahitza ahaztu zaizu?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
eu_ES: Pasahitza ahaztu zaizu? Mesedez, idatzi zure erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa. Email bidez pasahitza aldatzeko esteka bidaliko zaizu.

en: Low in stock
eu_ES: Stock gutxi

en: Low stock threshold
eu_ES: Stock gutxiko atalasea

en: Luxembourg
eu_ES: Luxenburgo

en: LxWxH in decimal form
eu_ES: SxZxA forma hamartarrean

en: M j, Y
eu_ES: Y M j

en: M j, Y @ G:i
eu_ES: M j, Y &ndash; G:i

en: MM / YY
eu_ES: HH / UU

en: Macanese pataca
eu_ES: Makaniako pataka

en: Macao
eu_ES: Makao

en: Macedonian denar
eu_ES: Mazedoniako dinarea

en: Madagascar
eu_ES: Madagaskar

en: Madrid
eu_ES: Madril

en: Maguindanao
eu_ES: Magindanao

en: Make a duplicate from this product
eu_ES: Produktu honen kopia bat egin

en: Make your house feel like home
eu_ES: Egin zure etxeak etxe bat bezala sentiaraztea

en: Malacca (Melaka)
eu_ES: Malaka (Melaka)

en: Malagasy ariary
eu_ES: Malagasyko ariarya

en: Malaysian ringgit
eu_ES: Ringgits malasiarra

en: Maldives
eu_ES: Maldivak

en: Maldivian rufiyaa
eu_ES: Maldivetako rufiyaa

en: Manage
eu_ES: Kudeatu

en: Manage offline payment methods available for your store.
eu_ES: Kudeatu zure dendarentzat eskuragarri dauden lineaz kanpoko ordainketa moduak.

en: Manage product settings including dimensions, weight units, and display options.
eu_ES: Kudeatu produktu ezarpenak, neurriak, pisu unitateak eta bistaratze aukerak barne.

en: Manage stock
eu_ES: Stocka Kudeatu

en: Manage stock?
eu_ES: Stocka kudeatu?

en: Manage your store’s tax setup.
eu_ES: Kudeatu zure dendaren zerga ezarpenak.

en: Management links for the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren kudeaketa estekak.

en: Management options for the payment method.
eu_ES: Ordainketa pasabidearen kudeaketa aukerak.

en: Manawatu-Whanganui
eu_ES: Manawatu-Wanganui

en: Manual
eu_ES: Eskuz

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
eu_ES: Bidali eskuz e-posta zure bezeroei beraien eskariaren informazio eta ordainketa estekekin.

en: Manually send customers an email to review their order and complete payment.
eu_ES: Eskuz bidali bezeroari e-posta bere eskaria gainbegiratu eta ordainketa osatzeko.

en: Manually sent
eu_ES: Eskuz bidaltzen da

en: Manx pound
eu_ES: Manxko libra

en: Marinduque
eu_ES: Marinduke

en: Mark as fulfilled
eu_ES: Markatu osatuta

en: Marketing
eu_ES: Marketina

en: Marks the order as paid. Updates the order status and reduces line item stock if necessary.
eu_ES: Zehaztu eskaria ordainduta. Eskari egoera eguneratzen du eta elementu lerro stock-a murrizten du beharrezkoa bada.

en: Marshall Islands
eu_ES: Marshall uharteak

en: Martinique
eu_ES: Martinika

en: Mato Grosso do Sul
eu_ES: Hegoaldeko Mato Grosso

en: Mauritanian ouguiya
eu_ES: Mauritaniako ouguiya

en: Mauritian rupee
eu_ES: Mauritaniako rupia

en: Mauritius
eu_ES: Maurizio

en: Max price
eu_ES: Prezio maximoa

en: Max upload size
eu_ES: Igoera tamaina maximoa

en: Max upload size.
eu_ES: Igoera tamaina maximoa.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
eu_ES: Erantzun gisa emango diren produktuen kopurua.

en: Maximum size: %s
eu_ES: Tamaina maximoa: %s

en: Maximum spend
eu_ES: Gastu maximoa

en: Measurements
eu_ES: Neurriak

en: Meet us
eu_ES: Ezagutu gaitzazu

en: Memberships
eu_ES: Kidetzak

en: Menu order
eu_ES: Menuaren ordena

en: Message
eu_ES: Mezua

en: Message content.
eu_ES: Mezuaren edukia.

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
eu_ES: Zure aukerekin bat egiten duen produkturik ez da aurkitu.

en: Message to show the user.
eu_ES: Erabiltzaileari erakusteko mezua.

en: Message type.
eu_ES: Mezu mota.

en: Messages (info, warnings, errors).
eu_ES: Mezuak (informazioa, abisua, errorea).

en: Meta data for the fulfillment.
eu_ES: Eskariaren metadata

en: Meta key.
eu_ES: Meta gakoa.

en: Meta label.
eu_ES: Meta etiketa.

en: Method
eu_ES: Metodoa

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
eu_ES: %1$s metodoa ez dago inplementatuta. has_cogs gainidazten duten klaseek metodo hau ere gainidatzi behar dute.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
eu_ES: '%s' metodoa ez dago inplementatuta. Azpiklasean gainidatzi behar da.

en: Method availability
eu_ES: Metodo honen eskuragarritasuna

en: Method title
eu_ES: Metodo Izenburua

en: Mexican peso
eu_ES: Peso mexikarra

en: Mexico
eu_ES: Mexiko

en: Micronesia
eu_ES: Mikronesia

en: Min price
eu_ES: Prezio minimoa

en: Minimum order amount
eu_ES: Eskari Kantitate Minimoa

en: Minimum spend
eu_ES: Gastu minimoa

en: Misamis Occidental
eu_ES: Mendebaldeko Misamis

en: Misamis Oriental
eu_ES: Ekialdeko Misamis

en: Missing attributes for variable product.
eu_ES: Produktu aldagarriaren atributuak falta dira.

en: Missing parameter %s
eu_ES: %s parametroak faltan

en: Missing parameter(s): values
eu_ES: Falta diren parametroak: balioak

en: Missing required data
eu_ES: Beharrezko data falta da

en: Moldova
eu_ES: Moldavia

en: Moldovan leu
eu_ES: Moldabiako leua

en: Monaco
eu_ES: Monako

en: Money spent
eu_ES: Gastatutako dirua

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
eu_ES: Mongoliako  t&ouml;gr&ouml;g

en: Month(s)
eu_ES: Hilabete(ak)

en: Monthly
eu_ES: Hilabetero

en: Moroccan dirham
eu_ES: Marokoko dirham-a

en: Morocco
eu_ES: Maroko

en: Most discount
eu_ES: Deskontu handiena

en: Most popular
eu_ES: Gehien saldutakoak

en: Mountain Province
eu_ES: Mendiko Probintzia

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
eu_ES: Mugitu &#8220;%s&#8221; zakarrontzira

en: Move to Trash
eu_ES: Zakarrontzira mugitu

en: Mozambican metical
eu_ES: Mozanbikeko metikala

en: Mozambique
eu_ES: Mozambike

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
eu_ES: Multibyte String (mbstring) karaktere kodeketa bihurketa egiteko erabiltzen da, posta elektronikoentzako edo karaktereak minuskuletara bihurtzeko.

en: Multipart
eu_ES: Multi-atala

en: Multiple providers
eu_ES: Hornitzaile anitz

en: Multiple trackings
eu_ES: Jarraipen anitz

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
eu_ES: Lima

en: Municipality
eu_ES: Herria

en: Murcia
eu_ES: Murtzia

en: Must Use Plugins
eu_ES: Erabili beharreko pluginak

en: My Account URL
eu_ES: Nire Kontu URLa

en: My account
eu_ES: Nire kontua

en: My account page
eu_ES: Nire Kontua orrialdea

en: MySQL version
eu_ES: MySQL bertsioa

en: MySQL version.
eu_ES: MySQL bertsioa.

en: N/A
eu_ES: E/E

en: Name
eu_ES: Izena

en: Name (Last, First)
eu_ES: Izen osoa (Abizena, Izena)

en: Name (numeric)
eu_ES: Izena (zenbakizkoa)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
eu_ES: Atributuaren izena (aurreko planoko webgunean azalduko da).

en: Name of the plugin.
eu_ES: Pluginaren izena.

en: Namibian dollar
eu_ES: Namibiako dolarea

en: Navarra
eu_ES: Nafarroa

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
eu_ES: Bizitzaren ehun korapilatsuan nabigatuz, aukerek bideak irekitzen dituzte apartekorako, sormen, jakin-min eta ausardia zorrotzerako, bidaia benetan betegarri baterako.

en: Negros Occidental
eu_ES: Mendebaldeko Negros

en: Negros Oriental
eu_ES: Ekialdeko Negros

en: Nepalese rupee
eu_ES: Nepalgo rupia

en: Net Sales
eu_ES: Salmenta Garbiak

en: Net profit
eu_ES: Etekin netoa

en: Net sales amount
eu_ES: Salmenta garbi zenbatekoa

en: Net sales in the period.
eu_ES: Salmenta garbi epe honetan.

en: Netherlands
eu_ES: Herbeherak

en: Network enabled
eu_ES: Sarea gaituta

en: Never
eu_ES: Inoiz

en: New %s
eu_ES: %s berria

en: New Brand Name
eu_ES: Marka Berriaren Izena

en: New Brunswick
eu_ES: Brunswick Berria

en: New Caledonia
eu_ES: Kaledonia berria

en: New Email
eu_ES: E-posta Berria

en: New In
eu_ES: Berria honetan

en: New Mexico
eu_ES: Mexiko Berria

en: New Order: #{order_number}
eu_ES: Eskaera berria: #{order_number}

en: New Territories
eu_ES: Lurralde berriak

en: New Zealand
eu_ES: Zelanda Berria

en: New Zealand dollar
eu_ES: Zelanda Berriko dolarra

en: New account
eu_ES: Kontu berria

en: New category name
eu_ES: Kategoria berriaren izena

en: New coupon
eu_ES: Kupoi berria

en: New in store
eu_ES: Berriena gure dendan

en: New order
eu_ES: Eskaera berria

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
eu_ES: Eskari berri bat jasotzen denean aukeratutako hartzaileei eskari berri posta elektronikoak bidaltzen dira.

en: New order: #%s,
eu_ES: Eskari berria: #%s,

en: New order: #{order_number}
eu_ES: Eskari berria: #{order_number}

en: New password
eu_ES: Pasahitz berria

en: New password (leave blank to leave unchanged)
eu_ES: Pasahitz berria (ez baduzu aldatu nahi, hutsik utzi)

en: New passwords do not match.
eu_ES: Pasahitz berriak ez datoz bat.

en: New product
eu_ES: Produktu berria

en: New shipping class Name
eu_ES: Bidalketa mota berriaren izena

en: New user password.
eu_ES: Erabiltzailearen pasahitza.

en: New users receive an email to set up their password.
eu_ES: Erabiltzaile berriek beraien pasahitza ezartzeko mezu bat jasotzen dute.

en: New:
eu_ES: Berria:

en: New: Retro Glass Jug
eu_ES: Berria: Kristalezko Pitxar Retroa

en: Newer Reviews
eu_ES: Hurrengo Iruzkinak

en: Newfoundland and Labrador
eu_ES: Newfoundland eta Labrador

en: Nexi Checkout
eu_ES: Nexi Ordainketa

en: Next
eu_ES: Hurrengoa

en: Next page
eu_ES: Hurrengo orrialdea

en: Next products
eu_ES: Hurrengo produktuak

en: Next step
eu_ES: Hurrengo urratsa

en: Nicaragua
eu_ES: Nikaragua

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
eu_ES: Nikaraguako kordoba

en: Nigerian naira
eu_ES: Naira nigeriarra

en: No
eu_ES: Ez

en: No &quot;%s&quot; found
eu_ES: Ez da &quot;%s&quot; aurkitu

en: No Brands Found
eu_ES: Ez da Markarik Aurkitu

en: No Notifications found
eu_ES: Ez da Jakinarazpenik aurkitu

en: No agentic-supported payment gateway available.
eu_ES: Ez dago agentic-onartutako ordainketa pasabiderik eskuragarri.

en: No attributes currently exist.
eu_ES: Oraindik ez da atributurik existitzen.

en: No billing address set.
eu_ES: Ez da fakturazio helbiderik zehaztu.

en: No billing email provided.
eu_ES: Ez da fakturazio e-posta eman.

en: No brands
eu_ES: Markarik ez

en: No categories
eu_ES: Kategoriarik ez

en: No categories found
eu_ES: Ez da kategoriarik aurkitu

en: No coupons found
eu_ES: Ez da kupoirik aurkitu

en: No coupons found in range
eu_ES: Ez da tarte honetan kupoirik aurkitu

en: No coupons found in trash
eu_ES: Ez da kupoirik aurkitu zakarrontzian

en: No customer selected
eu_ES: Ez da bezerorik aukeratu

en: No customers found.
eu_ES: Ez da bezerorik aurkitu.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
eu_ES: Oraingoz ez dago eroslerik izena emanda zugandik eskuragarri jakinarazpenak jasotzeko.

en: No default %s&hellip;
eu_ES: Ez da%s lehenetsi&hellip;

en: No downloads available yet.
eu_ES: Oraindik ez dago deskargarik eskuragarri.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
eu_ES: Ez da deskontu zenbatekoa zero duten sarrerarik aurkitu. Kupoiak bilatzeko taula eguneratuta dago.

en: No file defined
eu_ES: Fitxategia definitu gabea

en: No fulfillments
eu_ES: Ez dago eskaririk

en: No inbox notification selected
eu_ES: Ez da sarrera jakinarazpenik hautatu

en: No low in stock products found.
eu_ES: Ez da stock gutxi duen produkturik aurkitu.

en: No matching tax rates found.
eu_ES: Ez da bat datorren zerga-tasarik aurkitu.

en: No maximum
eu_ES: Maximorik ez

en: No minimum
eu_ES: Minimorik ez

en: No order has been made yet.
eu_ES: Oraindik ez da eskaririk egin.

en: No orders found
eu_ES: Ez da eskaririk aurkitu

en: No orders found in trash
eu_ES: Ez da Eskaririk aurkitu zaborrontzian

en: No out of stock products found.
eu_ES: Ez da stock gabeko produkturik aurkitu.

en: No payment gateway available.
eu_ES: Ez dago ordainketa pasabiderik eskuragarri.

en: No product categories exist.
eu_ES: Ez da produktu kategoriarik existitzen.

en: No product to duplicate has been supplied!
eu_ES: Kopiatu behar den produktua ez da adierazi!

en: No products found
eu_ES: Ez da Produkturik aurkitu

en: No products found in range
eu_ES: Ez da produkturik aurkitu tartean

en: No products found in trash
eu_ES: Ez da Produkturik aurkitu zabor ontzian

en: No products found.
eu_ES: Ez da produkturik aurkitu.

en: No products in the cart.
eu_ES: Ez duzu produkturik saskian.

en: No products were found matching your selection.
eu_ES: Zure aukerekin bat egiten duen produkturik ez da aurkitu.

en: No restrictions
eu_ES: Murrizketarik ez

en: No row(s) selected
eu_ES: Ez da errenkadarik aukeratu

en: No saved methods found.
eu_ES: Ez da gordetzeko modurik aurkitu.

en: No shipping address set.
eu_ES: Ez da bidalketa helbiderik zehaztu.

en: No shipping class
eu_ES: Bidalketa klaserik ez

en: No shipping class cost
eu_ES: Bidalketa klase kosturik ez

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
eu_ES: Ez da bidalketa motarik hautatu. Mesedez egiaztatu zure helbidea edo harremanetan jarri gurekin.

en: No shipping method selected.
eu_ES: Ez da bidalketa modurik hautatu.

en: No shipping methods offered to this zone.
eu_ES: Ez dago bidalketa motarik eskuragarri eremu honetarako.

en: No shipping options were found for %s.
eu_ES: Ez zen bidalketa aukerarik aurkitu %s(r)entzat

en: No taxes found in this period
eu_ES: Ez da epe honetan zergarik aurkitu

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
eu_ES: Ez dago jarraipen informaziorik eskari honentzat une honetan.

en: No tracking number available
eu_ES: Ez dago trazo zenbakirik eskuragarri

en: No used coupons found
eu_ES: Ez da erabilitako kupoirik aurkitu

en: No webhooks found.
eu_ES: Webhook-ik ez da aurkitu.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
eu_ES: Ez, sartzen ditudan prezioek zergak barne ez dituzte

en: None
eu_ES: Bat ere ez

en: Norfolk Island
eu_ES: Norfolk irla

en: North America
eu_ES: Ipar Amerika

en: North Carolina
eu_ES: Ipar Carolina

en: North Dakota
eu_ES: Ipar Dakota

en: North Korea
eu_ES: Ipar Korea

en: North Korean won
eu_ES: Ipar koreago won-a

en: Northern Mariana Islands
eu_ES: Ipar Mariana uharteak

en: Northern Samar
eu_ES: Iparraldeko Samar

en: Northern Territory
eu_ES: Iparraldeko Lurraldea

en: Northwest Territories
eu_ES: Ipar-mendebaldeko Lurraldeak

en: Norway
eu_ES: Norbegia

en: Norwegian krone
eu_ES: Krone norbegiarra

en: Not declared
eu_ES: Ez du adierazten

en: Not right now
eu_ES: Une honetan ez

en: Not that bad
eu_ES: Erdipurdikoa

en: Note
eu_ES: Oharra

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
eu_ES: Oharra gehitua izan da zure {site_title} eskaria {order_date}-etik

en: Note to customer
eu_ES: Bezeroarentzako oharra

en: Note:
eu_ES: Oharra:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
eu_ES: Oharra: eskari artikuluentzako baimenak automatikoki emango dira eskariaren egoera prozesatzen/osatuta egoerara aldatzen denean.

en: Notes
eu_ES: Oharrak

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
eu_ES: Zure eskariari buruzko oharrak. Bidalketarako ohar bereziak, adibidez.

en: Notification #%d details
eu_ES: #%d jakinarazpen xehetasunak

en: Notification actions
eu_ES: Jakinarazpen ekintzak

en: Notification created.
eu_ES: Jakinarazpena sortuta.

en: Notification deleted.
eu_ES: Jakinarazpena ezabatuta.

en: Notification details
eu_ES: Jakinarazpen xehetasunak

en: Notification not found.
eu_ES: Jakinarazpena ez da aurkitu.

en: Notification recipient(s)
eu_ES: Jakinarazpenen hartzailea(k)

en: Notification sent to "%s".
eu_ES: Jakinarazpena bidali zaio "%s"ri.

en: Notification updated.
eu_ES: Jakinarazpena eguneratuta.

en: Notifications
eu_ES: Jakinarazpenak

en: Notifications per page
eu_ES: Jakinarazpen orriko

en: Notifies admins when a new order has been placed.
eu_ES: Jakinarazi administratzaileak eskari berri bat dagoenean.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has been canceled.
eu_ES: Jakinarazi administratzailea prozesatzen edo geldik zegoen eskaria uztean.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has failed.
eu_ES: Jakinarazi administratzaileak prozesatzen zegoen eskari bat geldik edo huts eginda jartzean.

en: Notifies customers when a full or partial refund has been issued for their in-person (POS) order.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien aurrez-aurreko (POS) eskariaren itzulketa partzial edo osoa ematen denean.

en: Notifies customers when their account has been created.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien kontua sortzerakoan.

en: Notifies customers when their in-person (POS) order has been completed.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien aurrez-aurreko (POS) eskaria osatzen denean.

en: Notifies customers when their order has been cancelled.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskaria uztean.

en: Notifies customers when their order has been partially or fully refunded.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskaria erdizka edo osorik itzultzerakoan.

en: Notifies customers when their order has been placed on hold.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskaria zain jartzean.

en: Notifies customers when their order has been received and is being processed.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskaria jaso eta prozesatzen jartzean.

en: Notifies customers when their order has been shipped.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskaria bidaltzean.

en: Notifies customers when their order has failed.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskaria huts eginda jartzean.

en: Notifies customers when their password has been reset.
eu_ES: Jakinarazi bezeroa bere pasahitza berrezartzen denean.

en: Notifies customers when you’ve added a note to their order.
eu_ES: Jakinarazi bezeroak beraien eskarian zuk ohar bate gehitzean.

en: Notify me
eu_ES: Jakinarazi ni

en: Nova Scotia
eu_ES: Eskozia Berria

en: Now!
eu_ES: Orain!

en: Nueva Ecija
eu_ES: Ezija Berria

en: Nueva Vizcaya
eu_ES: Bizkaia Berria

en: Number of coupons used
eu_ES: Erabilitako kupoi kopurua

en: Number of decimals
eu_ES: Dezimal kopurua

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
eu_ES: Hamartar kopurua 0 eta 10 artekoa izan behar da.

en: Number of decimals.
eu_ES: Dezimal kopurua.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
eu_ES: Saskiko elementu kopurua: %1$d. %2$sko guztirako prezioa

en: Number of items in the cart: %d
eu_ES: Saskiko elementu kopurua: %d

en: Number of items sold
eu_ES: Saldutako elementu kopurua

en: Number of orders
eu_ES: Eskari kopurua

en: Number of orders.
eu_ES: Eskari kopurua.

en: Number of products to show
eu_ES: Erakusteko produktu zenbakia

en: Number of published products for the resource.
eu_ES: Baliabiderako publikatu diren produktuen kopurua.

en: Number of reviews for products of this brand.
eu_ES: Marka honetako produktuen iruzkin kopurua.

en: Number of reviews to show
eu_ES: Erakusteko iritzi kopurua

en: Number:
eu_ES: Zenbakia:

en: OK
eu_ES: Ados

en: OR
eu_ES: EDO

en: OR enter path to file:
eu_ES: EDO fitxategi baten bide-izena sartu:

en: Occidental Mindoro
eu_ES: Mendebaldeko Mindoro

en: Oceania
eu_ES: Ozeania

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
eu_ES: Eskeini kriptografia moneta ordainketa aukerak zure erosleei.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
eu_ES: Eskeini ordainketa aukera malguak zure erosleei.

en: Official extensions
eu_ES: Luzapen Ofizialak

en: Offline Payment Methods
eu_ES: Lineaz Kanpoko Ordainketa Moduak

en: Offline Payments
eu_ES: Lineaz kanpoko Ordainketak

en: Offset the result set by a specific number of items.
eu_ES: Desplazatu emaitzak elementu kopuru zehatz bat.

en: Older Reviews
eu_ES: Aurreko Iruzkinak

en: Omani rial
eu_ES: Omango riala

en: On "My account" page
eu_ES: "Nire kontua" orrialdean

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zain <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
eu_ES: Zain

en: On-sale products
eu_ES: Beherapenetan diren Produktuak

en: Onboarding Configuration
eu_ES: Martxan jartze Konfigurazioa

en: Onboarding step requirements are not met.
eu_ES: Martxan jartzeko eskakizunak ez dira betetzen.

en: Onboarding-related details for the provider.
eu_ES: Martxan jartze prozesuari lotutako xehetasunak hornitzailearentzat.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
eu_ES: Behin desaktibatuta, método hau ez da berriz eskuragarri izango.

en: One of your shipments has been removed
eu_ES: Zure bidalketetako bat kendu da

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
eu_ES: E-posta BCC helbide bat edo batzuk baliogabeak dira: "%s". Mesedez, sartu e-posta helbide egokiak komaz bananduta.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
eu_ES: E-posta BCC helbide bat edo batzuk baliogabeak dira: "%s". Mesedez, sartu e-posta helbide egokiak komaz bananduta.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
eu_ES: E-posta BCC helbide bat edo batzuk baliogabeak dira: "%s". Mesedez, sartu e-posta helbide egokiak komaz bananduta.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
eu_ES: Bat lerroko: Aukera Izena | Kostu gehigarria [+-Portzentajeak] | Kostu Mota bakoitzeko (eskari, klase, edo artikulu) Adibidez:  <code>Lehentasunezko Bidalketa | 6.95 [+ 0.2%] | eskaria</code>.

en: One review
eu_ES: Iruzkin bat

en: One review for %s
eu_ES: Iritzi bat %s-rentzat

en: Only %s left in stock
eu_ES: Stockean %s soilik geratzen dira

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
eu_ES: Produktu hau erosi duten bezeroek bakarrik eman dezakete honen inguruko iritzia.

en: Only show children of the current category
eu_ES: Uneko kategoriaren umeak bakarrik erakutsi

en: Operator to compare product brand terms.
eu_ES: Produktu marka terminoak alderatzeko operadorea.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
eu_ES: Produktu taxonomia terminoak alderatzeko operadorea.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
eu_ES: Aukera Izena | Kostu gehigarria [+-Portzentajeak] | Kostu Mota bakoitzeko (eskari, klase, edo artikulu)

en: Optional
eu_ES: Aukerakoa

en: Optional cost for local pickup.
eu_ES: Jasotze lokalaren aukerako kostua.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
eu_ES: Aukeran bidalketak zein zerga klase duen kontrolatu, edo bidalketa zergak saskian dauden artikuluetan oinarritzea utzi.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
eu_ES: Aukeran "Ordainketa Datu Transferentzia" (Profila > Profila eta Ezarpenak > Nire salmenta tresnak > Webgune Hobespenak) gaitu eta ondoren zure nortasun tokena hemen kopiatu. Aukera honek ordainketak PayPal IPN gabe egiaztatzea baimentzen du.

en: Options
eu_ES: Aukerak

en: Or, enter tax rate ID:
eu_ES: Edo, sartu zerga-tasa IDa:

en: Order | Orders
eu_ES[0]: Eskaria

en: Order #
eu_ES: Eskaria #

en: Order #%1$s (%2$s)
eu_ES: #%1$s eskaria (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
eu_ES: #%1$s eskaria diru-itzuli bezala markatu da - PayPal-en arrazoi kodea: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
eu_ES: #%1$s eskaria zain bezala markatu da alderanzketa baten ondorioz - PayPal-en arrazoi kodea: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
eu_ES: #%1$s eskariak itzulketa kantzelatua izan da. Mesedez begiratu ordainketaren egoera eta eguneratu eskariaren egoera honen arabera: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
eu_ES: #%1$s eskaria %2$san egin zen eta %3$s dago.

en: Order #%s
eu_ES: Eskaria #%s

en: Order #:
eu_ES: Eskaria #:

en: Order &ndash; %s
eu_ES: Eskaria &ndash; %s

en: Order Actions
eu_ES: Eskari Ekintzak

en: Order Admin URL
eu_ES: Eskaria Kudeatzeko Helbidea

en: Order Billing Address
eu_ES: Eskari Fakturazio Helbidea

en: Order Cancelled: #%s
eu_ES: Ezkaria Utzita: #%s

en: Order Custom Field
eu_ES: Eskari Eremu Pertsonalizatua

en: Order Date
eu_ES: Eskariaren data

en: Order Discount
eu_ES: Eskari Beherapena

en: Order Fulfillments
eu_ES: Osatutako Eskariak

en: Order ID
eu_ES: Eskariaren IDa

en: Order ID is required.
eu_ES: Eskariaren identifikatzailea beharrezkoa da.

en: Order ID the note belongs to.
eu_ES: Oharrari dagokion eskariaren identifikatzailea.

en: Order ID.
eu_ES: Eskaera IDa

en: Order Items
eu_ES: Eskaera Elementuak

en: Order Number
eu_ES: Eskari zenbakia

en: Order Number.
eu_ES: Eskari zenbakia.

en: Order Refunded: {order_number}
eu_ES: Eskaria itzuli da: {order_number}

en: Order Shipping
eu_ES: Eskari Bidalketa

en: Order Shipping Address
eu_ES: Eskari Bidalketa Helbidea

en: Order Shipping Method
eu_ES: Eskari Bidalketa Modua

en: Order Status
eu_ES: Eskariaren egoera

en: Order Subtotal
eu_ES: Eskari Azpitotala

en: Order Tax
eu_ES: Eskaera Zerga

en: Order Transaction ID
eu_ES: Eskari Transakzio Identifikatzailea

en: Order View URL
eu_ES: Eskaria Ikusteko Helbidea

en: Order again
eu_ES: Berriz erosi

en: Order already has a billing email.
eu_ES: Eskariak badu aurretik fakturazio e-posta.

en: Order by
eu_ES: Ordenatuta

en: Order by:
eu_ES: Ordenazio irizpidea:

en: Order cancelled
eu_ES: Eskaria utzita

en: Order cancelled by customer.
eu_ES: Eskaria kantzelatua bezeroak esanda.

en: Order cancelled: #{order_number}
eu_ES: Eskaria utzita: #{order_number}

en: Order changes
eu_ES: Eskari aldaketak

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
eu_ES: Eskaria osatze mezuan bezeroari bidaltzen zaizkio bere POS eskaria osatuta bezala markatzen denean.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
eu_ES: Eskaria beteta izan dela dioen emaila bezeroei bidaltzen zaie eskariak burututa bezala markatzen direnean eta normalean eskariak bidaliak izan direla adierazteko erabiltzen da.

en: Order completed
eu_ES: Eskaria osatuta

en: Order confirmation email
eu_ES: Eskari berrespen e-posta

en: Order created
eu_ES: Eskaria sortu da

en: Order deleted
eu_ES: Eskaria ezabatu da

en: Order details
eu_ES: Eskariaren xehetasunak

en: Order details sent to %s.
eu_ES: Eskari xehetasunak %sri bidalita.

en: Order does not have an email address.
eu_ES: Eskariak ez dauka e-posta helbidea.

en: Order draft updated.
eu_ES: Eskari zirriborroa eguneratu da.

en: Order failed
eu_ES: Eskariak huts egin du

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
eu_ES: Eskariak huts egin duela e-posta mezuak eskariak huts eginda moduan zehaztean bidaltzen zaizkie bezeroiei.

en: Order failed: #%s,
eu_ES: Eskariak huts egin du: #%s,

en: Order failed: #{order_number}
eu_ES: Eskariak huts egin du: #{order_number}

en: Order fulfilled
eu_ES: Eskaria osatuta

en: Order fully refunded
eu_ES: Eskariaren diru-itzulera osoa egin da

en: Order fully refunded.
eu_ES: Eskaria guztia itzuli da.

en: Order is invalid
eu_ES: Eskaria baliogabea da

en: Order key.
eu_ES: Eskariaren gakoa.

en: Order note.
eu_ES: Eskariaren oharra.

en: Order notes
eu_ES: Eskariari buruzko notak

en: Order notes.
eu_ES: Ordenatu oharrak.

en: Order number.
eu_ES: Erosketa zenbakia.

en: Order number:
eu_ES: Eskari Zenbakia:

en: Order on hold
eu_ES: Eskaria zain

en: Order on-hold
eu_ES: Eskaria zain

en: Order received
eu_ES: Eskaria jaso da

en: Order refunded
eu_ES: Eskaria itzulita

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
eu_ES: Eskaria itzultze mezuan bezeroari bidaltzen zaizkio bere POS eskariak itzultzen direnean.

en: Order refunded: %s
eu_ES: Eskaria itzulita: %s

en: Order refunded: {order_number}
eu_ES: Eskaria itzulita: {order_number}

en: Order saved.
eu_ES: Eskaria gorde da.

en: Order sort attribute ascending or descending.
eu_ES: Ordenatu atributua gorazko edo beherazko hurrenkeran.

en: Order sort items ascending or descending.
eu_ES: Ordenatu elementuak goranzko edo beheranzko eran.

[ctx: Order status]
en: Completed
eu_ES: Ongi bukatua

[ctx: Order status]
en: Draft
eu_ES: Zirriborroa

[ctx: Order status]
en: Failed
eu_ES: Huts egindakoa

[ctx: Order status]
en: On hold
eu_ES: Zain

[ctx: Order status]
en: Pending payment
eu_ES: Ordainketaren zain

[ctx: Order status]
en: Processing
eu_ES: Prozesatzen

[ctx: Order status]
en: Refunded
eu_ES: Dirua itzulia

en: Order status changed by bulk edit:
eu_ES: Multzokako edizioak eskariaren egoera aldatu du:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
eu_ES: Eskariaren egoera %1$s-tik %2$s-ra aldatu da.

en: Order status slug.
eu_ES: Eskari egoera slug-a.

en: Order status.
eu_ES: Eskariaren egoera.

en: Order statuses not found
eu_ES: Eskari egoerak ez dira aurkitu

en: Order submitted.
eu_ES: Eskaria bidali da.

en: Order summary
eu_ES: Eskari laburpena

en: Order totals breakdown.
eu_ES: Eskari guztizkoen banaketa.

en: Order updated
eu_ES: Eskaria eguneratu da

en: Order updated.
eu_ES: Eskaria eguneratu da.

en: Order updates
eu_ES: Erosketaren eguneraketak

en: Orders
eu_ES: Eskariak

en: Orders (page %d)
eu_ES: Eskerak (orrialdea %d)

en: Orders list
eu_ES: Eskarien zerrenda

en: Orders navigation
eu_ES: Eskarien nabigazioa

en: Oriental Mindoro
eu_ES: Ekialdeko Mindoro

en: Other
eu_ES: Bestelakoa

en: Our bank details
eu_ES: Gure Banku xehetasunak

en: Our latest and greatest
eu_ES: Gure azkena eta onena

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
eu_ES: Gure pasioa tokiko produktu organiko eta jasangarriekin une kontzienteak sortzea da. Denda bat baino gehiago gara; kalitate gorena hartzen duen komunitateak bultzatutako bizimodu ekologiko eta ekologiko baterako bidea gara.

en: Our services
eu_ES: Gure zerbitzuak

en: Out of stock
eu_ES: Agortuta

en: Out of stock threshold
eu_ES: Stock agortuko atalasea

en: Out of stock visibility
eu_ES: Stock agortuaren ikuspena

en: Overrides
eu_ES: Gainidazketak

en: Overview
eu_ES: Aurkezpena

en: Owner of these keys.
eu_ES: Gako hauen jabea.

en: PDT payment completed
eu_ES: PDT ordainketa burutua

en: PHP max input vars
eu_ES: PHP sarrera parametroen muga

en: PHP post max size
eu_ES: PHP post tamaina maximoa

en: PHP time limit
eu_ES: PHP denbora muga

en: PHP version
eu_ES: PHP Bertsioa

en: PHP version.
eu_ES: PHP bertsioa.

en: POS completed order
eu_ES: Osatutako POS eskaria

en: POS order complete
eu_ES: POS eskaria osatuta

en: POS order refunded
eu_ES: POS eskaria itzulita

en: POS refunded order
eu_ES: Itzulitako POS eskaria

en: Page
eu_ES: Orrialdea

en: Page %d
eu_ES: %d orrialdea

en: Page does not contain the %s shortcode.
eu_ES: Orrialdeak ez du %s laburkodea.

en: Page not set
eu_ES: Orrialdea ez da zehaztu

[ctx: Page setting]
en: Cart
eu_ES: Saskia

[ctx: Page setting]
en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

[ctx: Page setting]
en: My account
eu_ES: Nire kontua

[ctx: Page setting]
en: Shop base
eu_ES: Dendaren oinarria

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
eu_ES: Terminoak eta Baldintzak

en: Page setup
eu_ES: Orrialde Konfigurazioa

[ctx: Page slug]
en: cart
eu_ES: saskia

[ctx: Page slug]
en: checkout
eu_ES: erosketa-burutu

[ctx: Page slug]
en: my-account
eu_ES: nire-kontua

[ctx: Page slug]
en: shop
eu_ES: denda

[ctx: Page title]
en: Cart
eu_ES: Saskia

[ctx: Page title]
en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

[ctx: Page title]
en: My account
eu_ES: Nire kontua

[ctx: Page title]
en: Shop
eu_ES: Denda

en: Paid
eu_ES: Ordainduta

en: Pakistani rupee
eu_ES: Pakistaneko Rupia

en: Palencia
eu_ES: Palentzia

en: Palestinian Territory
eu_ES: Pakistaneko lurraldea

en: Panamanian balboa
eu_ES: Panamako balboa

en: Papua New Guinea
eu_ES: Papua Ginea Berria

en: Papua New Guinean kina
eu_ES: Papua Ginea Berriako kina

en: Paraguayan guaran&iacute;
eu_ES: Paraguaiko guarania;

en: Parent
eu_ES: Gurasoa

en: Parent %s
eu_ES: %s guraso

en: Parent %s:
eu_ES: %s guraso:

en: Parent Brand
eu_ES: Marka Gurasoa

en: Parent Brand:
eu_ES: Marka gurasoa:

en: Parent category:
eu_ES: Guraso kategoria:

en: Parent coupon
eu_ES: Kupoi guraso

en: Parent orders
eu_ES: Eskarien gurasoa

en: Parent product
eu_ES: Produktuaren gurasoa

en: Parent shipping class
eu_ES: Bidalketa motaren gurasoa

en: Parent shipping class:
eu_ES: Bidalketa motaren gurasoa:

en: Parent theme author URL
eu_ES: Itxura gurasoaren egilearen URLa

en: Parent theme author URL.
eu_ES: Guraso itxuraren egilearen URLa.

en: Parent theme name
eu_ES: Itxura gurasoaren izena

en: Parent theme name.
eu_ES: Guraso itxuraren izena.

en: Parent theme version
eu_ES: Itxura gurasoaren bertsioa

en: Parent theme version.
eu_ES: Guraso itxuraren bertsioa.

en: Partial Refund: Order {order_number}
eu_ES: Itzulketa partziala: {order_number} eskaria

en: Partial refund email heading
eu_ES: Diru-itzulpen partzialaren posta elektronikoaren goiburua

en: Partial refund subject
eu_ES: Diru-itzulpen partzialaren gaia

en: Partial refund: Order {order_number}
eu_ES: Erdizkako itzulketa: Eskaera {order_number}

en: Partially fulfilled
eu_ES: Partzialki osatuta

en: Password
eu_ES: Pasahitza

en: Password Reset Request
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko eskaera

en: Password Reset Request for {site_title}
eu_ES: {site_title} - Pasahitza berrezartzeko eskaera

en: Password change
eu_ES: Pasahitza aldatu

en: Password must be at least 8 characters.
eu_ES: Pasahitzak gutxienez 8 karaktere izan behar ditu.

en: Password reset email has been sent.
eu_ES: Pasahitza berrezartzeko e-posta bidali da.

en: Password reset is not allowed for this user
eu_ES: Pasahitza berreskuratzea ez dago baimendua erabiltzaile honentzat

en: Passwords do not match.
eu_ES: Pasahitzak ez dira berdinak.

en: Paused
eu_ES: Pausatuta

en: Pay
eu_ES: Ordaindu

en: Pay for order
eu_ES: Ordaindu erosketa

en: Pay for order %s
eu_ES: Ordaindu %s eskaria

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
eu_ES: PayPal bidez ordaindu; zure kreditu txartelarekin ordain dezakezu ez baduzu PayPal konturik.

en: Pay with cash upon delivery.
eu_ES: Jasotzean ordaintzeko

en: PayPal
eu_ES: Paypal

en: PayPal %1$s payment failed. PayPal Order ID: %2$s
eu_ES: PayPal %1$s ordainketak huts egin du. PayPal Eskari IDa: %2$s

en: PayPal Account Restricted
eu_ES: PayPal Kontu Mugatua

en: PayPal Buttons
eu_ES: PayPal Botoiak

en: PayPal Payments
eu_ES: PayPal Ordainketak

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
eu_ES: PayPal Payments-ek PayPal, Venmo (EEUU bakarrik), Pay Later aukerak eta gehiago eskaintzea ahalbidetzen dizu.

en: PayPal Standard
eu_ES: PayPal arrunta

en: PayPal Standard does not support your store currency (%s).
eu_ES: PayPal estandarrak ez du zure dendaren moneta (%s) onartzen.

en: PayPal acceptance mark
eu_ES: PayPal onartze marka

en: PayPal capture authorized payment failed
eu_ES: PayPal ordainketa autorizazio harrapatzeak huts egin du

en: PayPal email
eu_ES: PayPal Emaila

en: PayPal email address
eu_ES: PayPal Email Helbidea

en: PayPal identity token
eu_ES: PayPal identitate Tokena

en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
eu_ES: PayPal eskari sortzeak huts egin du. PayPal arazketa IDa: %1$s

en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
eu_ES: PayPal ordainketa onarpenak huts egin du. PayPal Eskari IDa: %1$s. Egoera: %2$s

en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
eu_ES: PayPal ordainketa onartzeak huts egin du. PayPal Eskari IDa: %1$s

en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
eu_ES: PayPal ordainketa onartuta. Transakzio IDa: %1$s. Aldatu ordainketa prozesatzen edo osatuta egoerara funtsak jasotzeko.

en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
eu_ES: PayPal ordainketa harrapatuta. Transakzio IDa: %1$s.

en: PayPal sandbox
eu_ES: PayPal Sandbox

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
eu_ES: PayPal komunikazio hau erabiltzen du transakzioari buruzko informazioa itzultzerakoan.

en: Payment
eu_ES: Ordainketa

en: Payment %s via IPN.
eu_ES: Ordainketa %s IPN bidez.

en: Payment Providers
eu_ES: Ordainketa Hornitzaileak

en: Payment URL
eu_ES: Ordainketa URLa

en: Payment action
eu_ES: Ordainketa akzioa

en: Payment complete.
eu_ES: Ordainketa osatuta.

en: Payment data including token and provider.
eu_ES: Token eta hornitzailea barne duen ordainketa informazioa

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
eu_ES: #%1$s eskarirako %2$s erabiltzaileak egin zuen ordainketak huts egin du. Eskariaren xehetasunak:

en: Payment for order %s refunded
eu_ES: %s. eskariaren ordainketa itzuli da

en: Payment for order %s reversed
eu_ES: %s. eskariaren ordainketa alderantzikatu da

en: Payment gateway
eu_ES: Ordainketa atebidea

en: Payment gateway field values to update.
eu_ES: Eguneratzeko ordainketa pasabide eremu balioak.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
eu_ES: Ordainketa atebideek cURL erabili dezakete ordainketak autorizatzen dituzten urruneko zerbitzariekin komunikatzeko. Beste plugin batzuek urruneko zerbitzuekin komunikatzeko erabili dezakete.

en: Payment method ID.
eu_ES: Ordainketa metodoaren IDa.

en: Payment method deleted.
eu_ES: Ordainketa modua ezabatu da.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
eu_ES: Bezeroak ordainketa egiterakoan ikusiko duen ordainketa metodo deskr

en: Payment method description that the customer will see on your website.
eu_ES: Bezeroak zure webgunean ikusiko duen ordainketa metodoaren deskribapena.

en: Payment method title.
eu_ES: Ordainketa metodoaren izenburua.

en: Payment method:
eu_ES: Ordainketa Metodoa:

en: Payment methods
eu_ES: Ordainketa metodoak

en: Payment pending (%s).
eu_ES: Ordainketa egiteko: %s

en: Payment pending (reason: %s).
eu_ES: Ordainketaren zain (zergaitia: %s).

en: Payment provider identifier.
eu_ES: Ordainketa hornitzaile identifikatzailea.

en: Payment provider information.
eu_ES: Ordainketa hornitzaile informazioa.

en: Payment request
eu_ES: Ordainketa eskaera

en: Payment status
eu_ES: Ordainketaren egoera

en: Payment to be made upon delivery.
eu_ES: Bidalketarako egin beharreko ordainketa.

en: Payment token from the payment provider.
eu_ES: Ordainketa hornitzailearen ordainketa tokena.

en: Payment via %1$s (%2$s).
eu_ES: %1$s bidez ordainduta (%2$s).

en: Payment via %s
eu_ES: Ordainketa %s bidez.

en: Payment was declined.
eu_ES: Ordainketa baztertu da.

en: Payment:
eu_ES: Ordainketa:

en: Payments
eu_ES: Ordainketak

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
eu_ES: Ordainketak erraz eginda - WooPay barne, ordainketa azkar ezaugarri berria.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
eu_ES: Ordainketak erraz eginda, hileko kuotarik gabe - WooCommerce dendetarako soilik diseinatuta. Onartu kreditu-txartelak, zordunketa-txartelak eta beste ordainketa metodo ezagun batzuk.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
eu_ES: Paymob Ekialde Hurbilean eta Afrikan ordainketa pasabide nagusia da. Onartu ordainketak online eta dendetan Paymob-ekin.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
eu_ES: Payoneer Checkout ordainketak prozesatzeko plataformen hurrengo belaunaldia da, mundu osoko merkatariei egungo merkatu global hiperlehiakorrean arrakasta izateko behar dituzten irtenbideak eta norabidea emanez.

en: Pending
eu_ES: Zain

en: Pending items
eu_ES: Elementuak zain

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Ordainketaren zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Ordainketaren zain <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
eu_ES: Klaseko: bidalketa klase bakoitzeko bidalketa banaka kobratu

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
eu_ES: Eskariko: Bidalketa klase garestienaren bidalketa kobratu

en: Percentage of cart total
eu_ES: Saskiaren guztizkoaren ehunekoa

en: Perfect
eu_ES: Bikaina

en: Period
eu_ES: Epea

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
eu_ES: Ezabatu betirako produktua dendatik. Ekintza hau ezin da desegin.

en: Permissions
eu_ES: Baimenak

en: Permissions is missing.
eu_ES: Baimenak falta dira.

en: Philippine peso
eu_ES: Peso filipiniarrak

en: Philippines
eu_ES: Filipinak

en: Phone
eu_ES: Telefonoa

en: Phone (optional)
eu_ES: Telefonoa (aukerakoa)

en: Phone Number
eu_ES: Telefono zenbakia

en: Phone number
eu_ES: Telefono zenbakia

en: Phone number.
eu_ES: Telefono zenbakia.

en: Physical address
eu_ES: Helbide fisikoa

en: Pickup cost: %s
eu_ES: Hartu kostua: %s

en: Place order
eu_ES: Eskaria egin

en: Placeholder
eu_ES: Posizio marka

en: Plain text
eu_ES: Testu laua

en: Plain text template
eu_ES: Textu plano txantiloia

en: Platform %s not found.
eu_ES: %s plataforma ez da aurkitu.

en: Play
eu_ES: Hasi

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
eu_ES: Mesedez hautatu produktu bat saskira gehitzeko&hellip;

en: Please choose product options for %1$s.
eu_ES: Mesedez, hautatu %1$s produktu aukerak.

en: Please choose product options&hellip;
eu_ES: Mesedez aukeratu produktua options&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
eu_ES: Mesedez hautatu saskira gehitu nahi duzun kopurua&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
eu_ES: Euskarriarekin harremanetan jartzean informazio hau zure txartelan kopiatu eta itsatsi:

en: Please create a password for your account.
eu_ES: Mesedez, sortu pasahitza zure kontuarentzat.

en: Please enter a coupon code.
eu_ES: Mesedez txertatu kupoiaren kodea.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
eu_ES: Mesedez jarri zure faktura zenbakientzako aurrizki bat. PayPal kontu bat erabiltzen baduzu denda bat baino gehiagotarako ziurtatu aurrizki hau bakarra dela PayPal-ek ez baitizu ahalbideratuko zenbaki bereko fakturarik.

en: Please enter a stronger password.
eu_ES: Mesedez pasahitz sendoago bat sartu.

en: Please enter a valid email address
eu_ES: Mesedez sartu e-posta zuzena

en: Please enter a valid email address.
eu_ES: Sartu balizko email helbide bat, mesedez.

en: Please enter a valid number.
eu_ES: Mesedez sartu zenbaki zuzena.

en: Please enter a valid order ID
eu_ES: Mesedez sartu eskari ID baliodun bat

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
eu_ES: Mesedez sartu posta kode / ZIP zuzena.

en: Please enter a valid reply-to email address.
eu_ES: Mesedez, sartu erantzun-honi e-posta helbide egokia.

en: Please enter an address to continue.
eu_ES: Mesedez, sartu helbide bat jarraitzeko.

en: Please enter in a value less than the regular price.
eu_ES: Prezio arrunta baino merkeagoa den balio bat sartu, mesedez.

en: Please enter in country code with two capital letters.
eu_ES: Herrialde kodea bi letra larri erabiliz sartu, mesedez.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
eu_ES: Mesedez, sartu zenbaki eta marratxoak (-) bakarrik.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
eu_ES: Mesedez txertatu zure PayPal email helbidea; beharrezkoa da ordainketa burutzeko.

en: Please enter your current password.
eu_ES: Mesedez txertatu zure egungo pasahitza.

en: Please enter your password.
eu_ES: Mesedez adierazi zure pasahitza.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
eu_ES: Mesedez bete zure datuak ondoren ikusteko ordainketa modu baliagarriak.

en: Please fill out all password fields.
eu_ES: Mesedez bete pasahitzaren atal guztiak.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
eu_ES: Mesedez, jarraitu hurrengo esteka zure izen ematea osatu eta "{product_name}" itxaron zerrendan sartzeko.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
eu_ES: Izan kontutan banatzaileek denbora tarte bat behar izatea bidalketaren informazio berrituena emateko.

en: Please provide a valid %s
eu_ES: Mesedez, eman %s egokia

en: Please provide a valid account username.
eu_ES: Mesedez, idatzi kontu erabiltzaile-izen zuzen bat.

en: Please provide a valid email address.
eu_ES: Mesedez email helbide zuzen bat jarri.

en: Please rate the product.
eu_ES: Mesedez baloratu produktua.

en: Please re-enter your password.
eu_ES: Mesedez idatzi berriro zure pasahitza.

en: Please select a customer.
eu_ES: Mesedez, hautatu bezeroa.

en: Please select a product.
eu_ES: Mesedez, hautatu produktua.

en: Please select a rating
eu_ES: Mesedez, hautatu puntuazio bat

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
eu_ES: Mesedez, hatutatu baliozko kopurua saskira gehitzeko.

en: Please select product attributes before adding to cart.
eu_ES: Mesedez, hautatu produktu atributua saskiratu aurretik.

en: Please select some items.
eu_ES: Mesedez elementu batzuk aukeratu.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
eu_ES: Produktua saskira gehitu baino lehen produktuaren aukerak hautatu.

en: Please select some products to add to the cart.
eu_ES: Mesedez, hautatu produkturen bat saskira gehitzeko.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
eu_ES: Mesedez bidali zure txekea Denda Izena, Denda Helbidea, Denda Herria, Denda Estatua / Kondadua, Denda posta kodea.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
eu_ES: Mesedez, zehaztu uzteko kako eta/edo ekintza taldea.

en: Please specify hook of action to cancel.
eu_ES: Mesedez, zehaztu uzteko kako ekintza.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
eu_ES: Mesedez, {login_link} eskuragarritasun jakinrazpenetan izena emateko.

en: Plugin
eu_ES: Plugina

en: Plugin Activation Error
eu_ES: Plugina Aktibatzean Errorea

en: Plugin URL.
eu_ES: Plugin URLa.

en: Plugin author URL.
eu_ES: Plugin egilearen URLa.-

en: Plugin author name.
eu_ES: Plugin egilearen izena.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
eu_ES: Pluginaren oinarri izena. Pluginaren fitxategi nagusiaren helbidea, pluginen karpetarekiko erlatiboa.

en: Point of Sale
eu_ES: Salmenta Puntua

en: Poland
eu_ES: Polonia

en: Polish z&#x142;oty
eu_ES: Poliniako z&#x142;otya

en: Popular tags
eu_ES: Etiketa erabilienak

en: Popularity (sales)
eu_ES: Salmenten arabera

en: Position
eu_ES: Kokalekua

en: Postal code
eu_ES: Posta Kodea

en: Postal code.
eu_ES: Posta Kodea

en: Postal/ZIP code.
eu_ES: Posta kodea.

en: Postcode
eu_ES: Posta kodea

en: Postcode / ZIP
eu_ES: Posta kodea

en: Postcode / ZIP.
eu_ES: Posta Kodea / ZIP.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; etiketa duten postak

en: Pound sterling
eu_ES: Libra esterlinak

en: Prefecture
eu_ES: Prefetura

en: Preferred address autocomplete provider
eu_ES: Hobetsitako helbide auto osatzaile hornitzailea

en: Preheader
eu_ES: Aurre-goiburua

en: Premium support
eu_ES: Premium Laguntza

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
eu_ES: Bezeroak bidalketa helbidea aldatzea ekiditen du.

en: Preview
eu_ES: Aurrebista

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
eu_ES: Aurreikusi zure e-posta txantiloia. Dispositibo ezberdinetan probatu eta zure buruari proba mezu bat bidaltzea daukazu.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
eu_ES: Txantiloi diseinu berrien aurrebista. Zure e-postak pertsonalizatu eta probatu ditzakezu eta txantiloi berrira aldatu prest zaudenean.

en: Previous
eu_ES: Aurrekoa

en: Previous page
eu_ES: Aurreko orrialdea

en: Previous products
eu_ES: Aurreko produktuak

en: Price
eu_ES: Zenbatekoa

en: Price display suffix
eu_ES: Prezio bistaratze atzizkia:

en: Price formatted in HTML.
eu_ES: Prezioa HTML formatuan.

en: Price range: %1$s through %2$s
eu_ES: Prezio tartea: %1$stik %2$sra

en: Price:
eu_ES: Prezioa:

en: Price: %1$s - %2$s
eu_ES: Prezioa: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
eu_ES: Prezioa: %s hasita

en: Price: From {{min}}
eu_ES: Prezioa: {{min}} hasita

en: Price: Up to %s
eu_ES: Price: %s arte

en: Price: Up to {{max}}
eu_ES: Prezioa: {{max}} arte

en: Price: {{min}} - {{max}}
eu_ES: Prezioa: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
eu_ES: Prezioak zergekin sartzen dira

en: Pricing
eu_ES: Prezioa

en: Prince Edward Island
eu_ES: Edward Printzipea Irla

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
eu_ES: Inprimatu USPS, UPS eta DHL deskontu etiketak

en: Priority
eu_ES: Lehentasuna

en: Privacy Policy URL
eu_ES: Pribatutasun Politika URLa

en: Private note
eu_ES: Ohar pribatua

en: Proceed to PayPal
eu_ES: PayPal-era joan

en: Proceed to checkout
eu_ES: Erosketa burutu

en: Processing
eu_ES: Prozesatzen

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Prozesuan <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Prozesuan <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
eu_ES: Eskaria prozesatzen

en: Product | Products
eu_ES[0]: Produktua

en: Product Categories
eu_ES: Produktu Kategoriak

en: Product Details
eu_ES: Produktuaren xehetasunak

en: Product ID is required.
eu_ES: Produktu IDa beharrezkoa.

en: Product ID must be numeric.
eu_ES: Produktu identifikatzailea zenbakia izan behar da.

en: Product ID.
eu_ES: Produktuaren IDa.

en: Product IDs
eu_ES: Produktu IDak

en: Product Link
eu_ES: Produktu esteka

en: Product Pagination
eu_ES: Produktu Orrikatzea

en: Product SKU.
eu_ES: Produktuaren SKU.

en: Product Type
eu_ES: Produktu mota

en: Product URL
eu_ES: Produktuaren URLa

en: Product attribute base
eu_ES: Produktu atributuaren oinarria

en: Product backorder
eu_ES: Produktu hau eska daiteke

en: Product brand base
eu_ES: Produktu oinarri marka

en: Product brands
eu_ES: Produktu markak

en: Product categories
eu_ES: Produktu kategoriak

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
eu_ES: Zure dendako produktu kategoriak hemen kudeatu daitezke. Webgunean azalduko den kategoria ordena aldatzeko kategoriak arrastatu eta jaregin ditzakezu. Kategoria gehiago zerrendatu nahi badituzu, orrialdearen goikaldean dagoen "pantaila aukerak" esteka sakatu.

en: Product category base
eu_ES: Produktu kategorien oinarria

en: Product created
eu_ES: Produktua sortu da

en: Product creation failed, could not find original product: %s
eu_ES: Produktu sorkuntzak huts egin du, ezin da jatorrizko produktua aurkitu: %s

en: Product data
eu_ES: Produktuaren datuak

en: Product data this item is linked to.
eu_ES: Elementu honen produktu informazioa honi estekatuta dago.

en: Product deleted
eu_ES: Produktua ezabatu da

en: Product description
eu_ES: Produktuaren deskribapena

en: Product description.
eu_ES: Produktuaren deskribapena.

en: Product dimensions.
eu_ES: Produktuaren tamaina.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
eu_ES: Ezabatu behin betiko

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
eu_ES: Editatu

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
eu_ES: Produktu zirriborroa eguneratu da. <a target="_blank" href="%s">Produktua aurreikusi</a>

en: Product external button text. Only for external products.
eu_ES: Kanpoko produktura estekatzen duen botoian testua.

en: Product gallery
eu_ES: Produktuaren galeria

en: Product global unique ID.
eu_ES: Produktuaren ID orokor bakarra.

en: Product image
eu_ES: Produktuaren irudia

en: Product is downloadable.
eu_ES: Produktua deskargagarria da.

en: Product is virtual.
eu_ES: Produktua birtuala da.

en: Product item details.
eu_ES: Produktu elementu xehetasunak.

en: Product low in stock
eu_ES: Produktu hau stock baxuarekin

en: Product maximum price.
eu_ES: Produktuaren gehienezko prezioa.

en: Product minimum price.
eu_ES: Produktuaren gutxieneko prezioa.

en: Product name
eu_ES: Produktuaren izena

en: Product name.
eu_ES: Produktuaren izena.

en: Product needs shipping.
eu_ES: Produktuak bidalketa behar du.

en: Product not found.
eu_ES: Produktua ez da aurkitu.

en: Product or variation ID.
eu_ES: Produktu edo aldaera identifikatzailea.

en: Product out of stock
eu_ES: Produktu hau ez dago stockean

en: Product parent ID.
eu_ES: Produktuaren aitaren ID erreferentzia.

en: Product permalink.
eu_ES: Produktuaren esteka iraunkorra.

en: Product permalinks
eu_ES: Produktuen esteka iraunkorrak

en: Product price.
eu_ES: Produktu prezioa

en: Product published. %1$sView Product%2$s
eu_ES: Produktua argitaratu da. %1$sProduktua ikusi%2$s

en: Product ratings
eu_ES: Produktu kalifikazioak

en: Product saved.
eu_ES: Produktua gorde da.

en: Product search
eu_ES: Produktua bilatu

en: Product short description
eu_ES: Produktuaren deskribapen laburra

en: Product slug.
eu_ES: Produktuaren Slug-a.

en: Product status (post status).
eu_ES: Produktuaren estatusa (sarreraren estatusa).

en: Product stock
eu_ES: Produktu stock-a

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
eu_ES: Produktua bidali da. <a target="_blank" href="%s">Produktua aurreikusi</a>

en: Product tag base
eu_ES: Produktu etiketaren oinarria

en: Product tags
eu_ES: Produktu Etiketak

en: Product transients cleared
eu_ES: Produktu iragankortasunak garbitu dira

en: Product type.
eu_ES: Produktu mota.

en: Product updated
eu_ES: Produktua eguneratu da

en: Product updated.
eu_ES: Produktua eguneratu da.

en: Product weight (%s).
eu_ES: Produktuaren pisua (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
eu_ES: "%s" identifikatzailea daukan produktua ez da aurkitu eta ezin izan da saskira gehitu.

en: Product(s)
eu_ES: Produktua(k)

en: Product/variation fields to include in the catalog. Can be an array or comma-separated string.
eu_ES: Katalogoan sartzeko produktu/aldaera eremuak. Matrizea edo komaz bereizitako katea izan daiteke.

en: Products
eu_ES: Produktuak

en: Products catalog file URL. Null when catalog is not ready.
eu_ES: Produktu katalogo fitxategi URLa. Hutsa katalogoa ez dagoenean prest.

en: Products catalog generation status.
eu_ES: Produktuen katalogo sortze egoera.

en: Products in cart
eu_ES: Produktuak saskian

en: Products list
eu_ES: Produktu zerrenda

en: Products navigation
eu_ES: Produktuen nabigazioa

en: Products sold
eu_ES: Produktu salduta

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; etiketa duten produktuak

en: Profile &rarr;
eu_ES: Profila &rarr;

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
eu_ES: Babestu zure denda eta bezeroak Jetpack erabiliz

en: Province
eu_ES: Probintzia

en: Published
eu_ES: Argitaratuta

en: Purchase
eu_ES: Erosi

en: Purchase note
eu_ES: Erosketa oharra

en: Push Notifications
eu_ES: Push Jakinarazpenak

en: QRCode
eu_ES: QR kodea

en: Qatari riyal
eu_ES: Qatargo riyala

en: Qty
eu_ES: Kantitatea

en: Quality Materials
eu_ES: Kalitatezko Materialak

en: Quantity
eu_ES: Kantitatea

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
eu_ES: Stocka

en: Quantity ordered.
eu_ES: Eskatutako kopurua.

en: Quantity refunded.
eu_ES: Itzulitako zenbatekoa.

en: Quantity.
eu_ES: Kopurua.

en: Query type
eu_ES: Eskari mota

en: Quick Edit
eu_ES: Edizio azkarra

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
eu_ES: REST API eragiketak WooCommerce baliabideentzat, produktuak, eskariak eta gordetako beste informazioa barne.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
eu_ES: REST %1$s GET eskaerak huts egin du honekin: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
eu_ES: REST %1$s POST eskaerak huts egin du honekin: (%2$s) %3$s

en: Random
eu_ES: Ausazko

en: Rate
eu_ES: Tasa

en: Rate %
eu_ES: Tasa %

en: Rate code
eu_ES: Tasa kodea

en: Rate limit Checkout
eu_ES: Ordainketa maiztasun muga

en: Rate name
eu_ES: Tasa izena

en: Rate&hellip;
eu_ES: Kalifikatu&hellip;

en: Rate&nbsp;%
eu_ES: Kalifikatu&nbsp;%

en: Rated %s out of 5
eu_ES: 5etik %s-eko puntuazioa

en: Rating
eu_ES: Kalifikazioa

en: Rating: Rated %d out of 5
eu_ES: Balorazioa: 5etik %dko balorazioa

en: Rating: {{label}}
eu_ES: Balorazioa: {{label}}

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
eu_ES: Bidalketa metodo ezarpen gordinak erabiltzaile-interfaze prozesamendurako.

en: Re-create Order Address FTS index
eu_ES: Birsortu Eskari Helbide FTS indizea

en: Re-enter new password
eu_ES: Sartu berriz pasahitz berria

en: Read
eu_ES: Irakurri

en: Read more
eu_ES: Info gehiago

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: Irakurri gehiago &ldquo;%s&rdquo;(r)i buruz

en: Read/Write
eu_ES: Irakurri/Idatzi

en: Ready to start selling something awesome?
eu_ES: Prest al zaude gauza izugarriak saltzen hasteko?

en: Ready!
eu_ES: Prest!

en: Reason for refund (optional):
eu_ES: Diru-itzulpenaren arrazoia (aukerakoa)

en: Reason for the refund.
eu_ES: Itzulketaren zergaitia.

en: Recalculate
eu_ES: Birkalkulatu

en: Receive an email notification every time a new order is placed
eu_ES: Jaso mezu jakinarazpen bat eskari berri bat dagoen aldiro

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
eu_ES: Jaso mezu jakinarazpen bat prozesatzen edo geldirik dagoen eskari batek huts egitean.

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
eu_ES: Bidali mezu jakinarazpena prozesatzen edo geldirik zegoen eskari bat bertan behera uztean

en: Received an unexpected response from the platform.
eu_ES: Ustekabeko erantzun bat jaso da plataformatik.

en: Receiver email
eu_ES: Email jasolea

en: Recent orders
eu_ES: Duela gutxi egindako erosketak

en: Recent reviews
eu_ES: Azkeneko iritziak

en: Recently Viewed Products
eu_ES: Duela gutxi ikusi diren produktuak

en: Recipient(s)
eu_ES: Hartzailea(k)

en: Recommended
eu_ES: Gomendatua

en: Recount terms
eu_ES: Terminoak zenbatu

en: Recreate index
eu_ES: Birsortu indizea

en: Recurrence
eu_ES: Errepikapena

en: Red
eu_ES: Gorria

en: Redirect only
eu_ES: Berbideraketa bakarrik

en: Redirect to the cart page after successful addition
eu_ES: Ondo gehitu ondoren erosketa saskira berbideratu

en: Refresh Remote Inbox Notifications
eu_ES: Berritu Hurruneko Sarrera Jakinarazpenak

en: Refresh stats
eu_ES: Estatistikak freskatu

en: Refreshed stats for %s
eu_ES: %s estatistikak freskatu dira

en: Refund
eu_ES: Itzultzea

en: Refund & Returns Policy
eu_ES: Itzulketa eta diru-itzulketa politika

en: Refund &ndash; %s
eu_ES: Itzulketa &ndash; %s

en: Refund amount
eu_ES: Itzultzearen zenbatekoa

en: Refund failed.
eu_ES: Itzulketak huts egin du.

en: Refund reason.
eu_ES: Itzulpenaren arrazoia.

en: Refund tax total cannot be greater than the line item tax total (%s).
eu_ES: Itzulitako zerga ezin da elementu lerroaren guztirako zerga (%s) baino handiago izan.

en: Refund total cannot be greater than the line item total (%s).
eu_ES: Itzulketaren guztizkoa ezin da izan elementu lerroaren guztizkoa (%s) baino handiagoa.

en: Refund total must be greater than zero.
eu_ES: Itzulketaren guztizkoa zero baino handiagoa izan behar da.

en: Refund total.
eu_ES: Itzulpen totala.

en: Refunded
eu_ES: Dirua itzulia

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
eu_ES: Itzulketa %1$s - Itzulketa ID-a: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Itzulketa <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Itzulketa <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded line items. This can include products, fees, and shipping lines, combined into a single array.
eu_ES: Itzulitako elementu lerroak. Honek produktuak, tasak eta bidalketa-lerroak barne har ditzake, matrize bakarrean konbinatuta.

en: Refunded order
eu_ES: Eskariaren dirua itzuli da

en: Refunds
eu_ES: Itzulketak

en: Regenerate
eu_ES: Birsortu

en: Regenerate download permissions
eu_ES: Jaitsiera baimenak sortu

en: Regenerate order fulfillment status for Analytics
eu_ES: Birsortu eskari prozesamendu egoera Analyticsentzat

en: Region
eu_ES: Lurraldea

en: Register
eu_ES: Izena eman

en: Regular price
eu_ES: Ohiko Prezioa:

en: Related links.
eu_ES: Erlazionatutako estekak.

en: Related products
eu_ES: Antzeko produktuak

en: Remember me
eu_ES: Gogora nazazu

en: Remote Logging
eu_ES: Urruneko Saio Hasiera

en: Remote get
eu_ES: Urruneko get

en: Remote inbox notifications have been refreshed
eu_ES: Hurruneko sarrera jakinarazpenak eguneratu dira

en: Remote post
eu_ES: Remote Post

en: Remove
eu_ES: Kendu

en: Remove %s coupon
eu_ES: Kendu %s kupoia

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
eu_ES: Kendu COGS zutabeak produktu meta ikusteko taulatik

en: Remove columns
eu_ES: Kendu zutabeak

en: Remove custom costs
eu_ES: Kendu pertsonalizatutako kostuak

en: Remove filter
eu_ES: Iragazkia ezabatu

en: Remove filter: %s
eu_ES: Kendu iragazkia: %s

en: Remove filter: {{label}}
eu_ES: Ezabatu iragazkia: {{label}}

en: Remove image
eu_ES: Irudia kendu

en: Remove item
eu_ES: Elementua ezabatu

en: Remove product image
eu_ES: Produktuaren irudia kendu

en: Remove selected account(s)
eu_ES: Ezabatu aukeratutako kontua(k)

en: Remove selected row(s)
eu_ES: Aukeratutako errenkada(k) ezabatu

en: Remove this image
eu_ES: Irudi hau kendu

en: Remove this item meta?
eu_ES: Elementu honen metadatuak kendu?

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
eu_ES: %d produktuarentzat berriro-eskuragarri jakinarazpenak kenduta

en: Renew
eu_ES: Berritu

en: Repair
eu_ES: Zuzendu

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
eu_ES: Arrazoizko denbora tarte batean egindako errepikatutako eskuratzeak (modu lehenetsian, 30 minutu) ez dira bi aldiz zenbatuko. Oro har, arrazoizko modua da urruneko eskaeren deskarga mugak betearazteko. %1$sIkasi gehiago.%2$s

en: Replies
eu_ES: Erantzunak

en: Reply
eu_ES: Erantzun

en: Reply-to enabled must be a boolean value.
eu_ES: Erantzun-honi gaitu boolear balioa izan behar da.

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
eu_ES: Erantzun-honi izena ezin da hutsik egon erantzun-honi gaituta dagoenean.

en: Report a bug
eu_ES: Programazio errore baten berri eman

en: Report period.
eu_ES: Txostenetarako epea.

en: Reports
eu_ES: Txostenak

en: Request body.
eu_ES: Gorputza eskatu.

en: Request headers.
eu_ES: Izenburuak eskatu.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
eu_ES: Programatutako ekintza uzteko eskaera osatu da.

en: Require double opt-in to sign up
eu_ES: Izena emateko bi pausutako baieztapena eskatu

en: Required
eu_ES: Beharrezkoa

en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
eu_ES: Helbide bilaketa prediktiboa daukan plugina behar du (adb. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).

en: Resend verification email
eu_ES: Birbidali egiaztatze mezua

en: Reset
eu_ES: Leheneratu

en: Reset capabilities
eu_ES: Gaitasunak leheneratu

en: Reset password
eu_ES: Pasahitza berreskuratu

en: Reset your password
eu_ES: Berrezarri zure pasahitza.

en: Reset your password for {site_title}
eu_ES: Berrezarri {site_title} atariko zure pasahitza

en: Resets any download permissions linked to the order.
eu_ES: Eskariari estekatutako edozein deskarga baimen berrazarri.

en: Resource already exists.
eu_ES: Baliabidea badago dagoeneko.

en: Resource cannot be created. Check for validation errors or server logs for details.
eu_ES: Baliabidea ezin da sortu. Egiaztatu balidazio erroreak edo zerbitzariko log-ak xehetasunetarako.

en: Restock refunded items
eu_ES: Itzulitako artikuluak berriz stockan sartu

en: Restore
eu_ES: Leheneratu

en: Resume
eu_ES: Jarraitu

en: Retain inactive accounts
eu_ES: Kontu ez-aktiboak mantendu

en: Retain pending orders
eu_ES: Zain dauden aginduak mantendu

en: Retain refunded orders
eu_ES: Itzulitako eskariak mantendu

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
eu_ES: Gorde itzulitako eskariak zehaztutako denbora batez, datu pertsonalak anonimo bihurtu aurretik.

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
eu_ES: Eskuratu orrikatutako eskari zerrenda, egoera, erabiltzaile, data tarte edo beste irizpide batzuen hautazko iragazkiekin.

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
eu_ES: Eskuratu orrikatutako produktu zerrenda, egoera, kategoria, prezio tarte edo beste atributu batzuen hautazko iragazkiekin.

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
eu_ES: Eskuratu bere identifikatzailearekin eskari baten informazio xehatua, lerro elementu, erabiltzaile informazio eta ordainketa ifnormazioa barne.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
eu_ES: Eskuratu produktu baten informazio zehatza bere identifikatzailearekin, prezioa, deskripzioa, irudiak eta metadatuak barne.

en: Retro photography
eu_ES: Argazkilaritza retroa

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
eu_ES: Salmentak itzuliko ditu bukaerako data konkretu baterako. Data %s formatuan egon behar du.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
eu_ES: Salmentak itzuliko ditu hasierako data konkretu baterako. Data %s formatuan egon behar du.

en: Return to cart
eu_ES: Saskira itzuli

en: Return to shipping
eu_ES: Itzuli bidalketara

en: Return to shop
eu_ES: Dendara joan

en: Return to the Plugins page
eu_ES: Itzuli Pluginen orrialdera

en: Returning customer?
eu_ES: Bueltan den bezeroa?

en: Returns number of products within taxonomy terms.
eu_ES: Taxonomia termino batean dagoen produktu kopurua itzultzen du.

en: Reunion
eu_ES: Réunion

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
eu_ES: Laster martxan orrialdean sare sozial estekak bistaratzeko txantiloi zati berrerabilgarria.

en: Reversal cancelled for order #%s
eu_ES: #%s eskariaren itzulketa kantzelatua izan da

en: Revert to legacy template
eu_ES: Itzuli txantiloi zaharrera

en: Review for %s
eu_ES: %sren iruzkina

en: Review rating (0 to 5).
eu_ES: Balorazioaren puntuazioa (0tik 5era).

en: Review your orders
eu_ES: Berrikusi zure eskariak

en: Reviewer email.
eu_ES: Baloratzailearen emaila.

en: Reviewer name.
eu_ES: Baloratzailearen izena.

en: Reviews
eu_ES: Iritziak

en: Reviews (%d)
eu_ES: Iritziak (%d)

en: Reviews average rating.
eu_ES: Balorazioen puntuazio media.

en: Reviews for %s
eu_ES: %sren iruzkinak

en: Revoke
eu_ES: Ezeztatu

en: Revoke API key
eu_ES: API gakoa ezeztatu

en: Revoke access
eu_ES: Atzipena ezeztatu

en: Revoke key
eu_ES: Gakoa ezeztatu

en: Right
eu_ES: Eskubian

en: Right with space
eu_ES: Eskubian hutsune batekin

en: Rio Grande do Norte
eu_ES: Iparraldeko Rio Grande

en: Rio Grande do Sul
eu_ES: Hegoaldeko Rio Grande

en: Roles successfully reset
eu_ES: Rolak ondo leheneratu dira

en: Roma
eu_ES: Erroma

en: Romania
eu_ES: Errumania

en: Romanian leu
eu_ES: Leu errumaniarra

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
eu_ES: Zerga batura partzial mailan biribildu, lerroz-lerro biribildu ordez.

en: Rounding
eu_ES: Biribiltzea

en: Routing number
eu_ES: Routing Number

en: Rows per page
eu_ES: Errenkadak orriko:

en: Run
eu_ES: Ekin

en: Run the Setup Wizard
eu_ES: Instalatze morroia abiarazi

en: Russia
eu_ES: Errusia

en: Russian ruble
eu_ES: Ruble errusiarra

en: Rwandan franc
eu_ES: Ruandako frankoa

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
eu_ES: Sao Tome eta Principe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
eu_ES: Sao Tome eta Principe ko dobra

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
eu_ES: SKU Stock-kudeatze unitateari erreferentzia egiten dio. Erosi daitekeen produktu eta zerbitzu desberdin bakoitzeko identifikatzaile bakar bat.

en: SUHOSIN installed
eu_ES: SUHOSIN instalatuta dago

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
eu_ES: Ordainketa seguruak eta seguruak kreditu txartelak edo zure bezeroaren PayPal kontua erabiliz. <a href="%s" target="_blank">Argibide gehiago</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
eu_ES: Ordainketa seguru eta fidagarriak zure bezeroaren PayPal kontua erabiliz.

en: Saint Helena
eu_ES: Santa Helena

en: Saint Helena pound
eu_ES: Santa Helenako libra

en: Saint Kitts and Nevis
eu_ES: Saint Kitts eta Nevis

en: Saint Lucia
eu_ES: Santa Luzia

en: Saint Martin (Dutch part)
eu_ES: San Martin (Alemaniako zatia)

en: Saint Martin (French part)
eu_ES: San Martin (Frantziako zatia)

en: Saint Pierre and Miquelon
eu_ES: Saint-Pierre eta Mikelune

en: Saint Vincent and the Grenadines
eu_ES: Saint Vincent eta Grenadinak

en: Sale
eu_ES: Beherapena

en: Sale end date
eu_ES: Merkealdiaren amaiera data:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
eu_ES: Merkealdia amaiera data (erabili UUUU-HH-EE formatua edo hutsik utzi)

en: Sale price
eu_ES: Merkealdi Prezioa:

en: Sale price dates
eu_ES: Beherapen prezioaren datak

en: Sale start date
eu_ES: Merkealdiaren hasiera data:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
eu_ES: Merkealdia hasiera data (erabili UUUU-HH-EE formatua edo hutsik utzi)

en: Sale!
eu_ES: Beherapena!

en: Sales
eu_ES: Salmentak

en: Sales amount
eu_ES: Salmenten zenbatekoa

en: Sales by category
eu_ES: Salmentak kategoriaren arabera

en: Sales by date
eu_ES: Salmentak dataren arabera

en: Sales by product
eu_ES: Salmentak produktuaren arabera

en: Sales reports
eu_ES: Salmenta Txostenak

en: Same as parent
eu_ES: Gurasoaren berdina

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
eu_ES: Samoako t&#x101;l&#x101;

en: Sample Download File.pdf
eu_ES: Deskargatu Adibide Fitxategia.pdf

en: Santa Cruz de Tenerife
eu_ES: Santa Cruz Tenerifekoa

en: Saudi riyal
eu_ES: Saudiar Riyala

en: Save
eu_ES: Gorde

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
eu_ES: Gordetze ekintza ez da onartzen martxan jartzeko ID pausuan.

en: Save address
eu_ES: Gorde helbidea

en: Save attributes
eu_ES: Atributuak Gorde

en: Save changes
eu_ES: Aldaketak gorde

en: Save changes before changing page?
eu_ES: Aldaketak gorde orrialdez aldatu baino lehen?

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
eu_ES: Gorde bidaltzean WooCommerce Bidalketa bidez

en: Save to account
eu_ES: Kontuan gorde

en: Save webhook
eu_ES: Webhook gorde

en: Schedule
eu_ES: Antolatu

en: Scheduled
eu_ES: Programatuta

en: Scheduled action cancelled.
eu_ES: Programatutako ekintza bertan behera utzita.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
eu_ES: Eskaeraren hedapena: erantzuneko eremu ikusgarriak definitzen ditu.

en: Search
eu_ES: Bilatu

en: Search %s
eu_ES: Bilatu %s

en: Search Brands
eu_ES: Bilatu Markak

en: Search Emails
eu_ES: Bilatu E-postak

en: Search Notifications
eu_ES: Bilatu Jakinarazpenak

en: Search by user e-mail
eu_ES: Bilatu erabiltzaile e-postaren arabera

en: Search categories
eu_ES: Kategoriak bilatu

en: Search coupons
eu_ES: Bilatu Kupoiak

en: Search customers
eu_ES: Bezeroak bilatu

en: Search for a customer&hellip;
eu_ES: Bezero bat bilatu&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
eu_ES: Jaitsi daitekeen produktu bat bilatu&hellip;

en: Search for a product&hellip;
eu_ES: Produktu bat bilatu&hellip;

en: Search for a user&hellip;
eu_ES: Bilatu erabiltzailea&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
eu_ES: Bilatu sarrera jakinarazpenak&hellip;

en: Search for:
eu_ES: Bilatu beharrekoa:

en: Search key
eu_ES: Gakoa Bilatu

en: Search orders
eu_ES: Bilatu eskaria

en: Search products
eu_ES: Produktua bilatu

en: Search products&hellip;
eu_ES: Produktuak bilatu&hellip;

en: Search results for "%s"
eu_ES: "%s" bilaketaren emaitzak

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo; bilaketaren emaitzak

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: BIlaketa gakoa: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
eu_ES: Bidalketa klaseak bilatu

en: Search webhooks
eu_ES: Webhook-ak aurkitu

en: Search&hellip;
eu_ES: Bilatu&hellip;

en: Secondary text
eu_ES: Bigarren testua

en: Secret
eu_ES: Sekretua

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
eu_ES: Onartu modu seguruan kreditu eta zordunketa txartelak tarifa baxu batekin, ezusteko kuotarik gabe (tarifa pertsonalizatuak eskuragarri). Saldu dendan eta jarraitu salmentak eta inbentarioa leku batean.

en: Securely save payment info
eu_ES: Gorde modu seguruan ordainketa informazioa

en: Security
eu_ES: Segurtasuna

en: Security.
eu_ES: Segurtasuna.

en: Select
eu_ES: Aukeratu

en: Select %s
eu_ES: Aukeratu %s

en: Select Page
eu_ES: Orrialdea aukeratu

en: Select a category
eu_ES: Hautatu kategoria bat

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
eu_ES: Hautatu zure mezuen atzeko planoaren kolorea. Lehenetsia %s.

en: Select a page&hellip;
eu_ES: Orrialde bat aukeratu&hellip;

en: Select all
eu_ES: Dena hautatu

en: Select an inbox notification to delete:
eu_ES: Hautatu sarrera jakinarazpena ezabatzeko:

en: Select an option&hellip;
eu_ES: Aukeratu option&hellip;

en: Select categories&hellip;
eu_ES: Kategoriak aukeratu&hellip;

en: Select customer&hellip;
eu_ES: Hautatu bezeroa&hellip;

en: Select none
eu_ES: Ez hautatu bat ere

en: Select options
eu_ES: Produktua aukeratu

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
eu_ES: &ldquo;%s&rdquo;(r)entzat aukerak hautatu

en: Select product&hellip;
eu_ES: Hautatu produktua&hellip;

en: Select shipping methods
eu_ES: Bidalketa metodoak aukeratu

en: Select some countries
eu_ES: Aukeratu herrialde batzuk

en: Select the access type of these keys.
eu_ES: Gako hauen atzipen mota aukeratu.

en: Select when the webhook will fire.
eu_ES: Webhook-a noiz jaurtiko den aukeratu.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
eu_ES: Hautatu zein jakinarazi beharko litzatekeen aurretiaz prozesatzen edo geldik zegoen eskari batek huts egiten badu.

en: Selected attribute term name.
eu_ES: Aukeratutako atributuaren terminoaren izena.

en: Selected countries
eu_ES: Aukeratutako herrialdeak

en: Selected fulfillment option ID.
eu_ES: Hautatutako tramitazio aukeraren identifikatzailea.

en: Selected payment method for the order.
eu_ES: Erosketarentzat hautatutako ordainketa modua.

en: Sell to all countries
eu_ES: Herrialde guztietan saldu

en: Selling location(s)
eu_ES: Salmenta lekua(k)

en: Selling online answer.
eu_ES: Saltzailearen online erantzuna.

en: Selling platforms.
eu_ES: Salmenta plataformak.

en: Send
eu_ES: Bidali

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
eu_ES: Bidali mezua bezeroei beraien eskaria prozesatzen dagoela adieraziz

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
eu_ES: Bidali mezua bezeroari bere eskaera osatu eta bidali dela jakinaraziz.

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
eu_ES: Bidali mezua bezeroiei beraien pasahitza berrezarri dela adieraziz

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
eu_ES: Bidali mezua erosleari kontua sortu duela jakinaraziz

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
eu_ES: Bidali mezua bezeroei beraien eskaria osorik edo partzialki itzuli dela adieraziz

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
eu_ES: Bidali mezua bezeroari beraien eskaria utzi dela jakinaraziz

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
eu_ES: Bidali mezua bezeroari bere eskaria geldik jartzean

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
eu_ES: Bidali mezua erosleari eskarian ohar berria gehitu dela jakinaraziz

en: Send password setup link (recommended)
eu_ES: Bidali pasahitza ezartzeko esteka (gomendatuta)

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
eu_ES: Bidalketaren xehetasunak PayPal-era bidali fakturaziora bidali beharrean.

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
eu_ES: Kodeak koma bidez bereiztu. Komodinak onartu, adibidez <code>P*</code> aukerak PE30-ekin bat egingo du. Baita onartu patroiren bat, adibidez <code>NG1___</code> aukerak NG1 1AA-rekin bat egingo du baina ez NG10 1AA emaitzarekin

en: Separate tags with commas
eu_ES: Etiketak komaz banandu

en: Serbian dinar
eu_ES: Serbiako dinarea

en: Server architecture
eu_ES: Zerbitzari arkitektura

en: Server architecture.
eu_ES: Zerbitzari arkitektura.

en: Server environment
eu_ES: Zerbitzariaren ingurunea

en: Server info
eu_ES: Zerbitzariaren Informazioa

en: Server info.
eu_ES: Zerbitzariaren Informazioa

en: Service
eu_ES: Zerbitzua

en: Set options relating to customer accounts and data privacy.
eu_ES: Ezarri erosle kontu eta datu pribatutasun aukerak.

en: Set product image
eu_ES: Produktuaren irudia zehaztu

en: Set regular prices
eu_ES: Ohiko prezioak zehaztu

en: Set sale prices
eu_ES: Beherapen prezioak zehaztu

en: Set scheduled sale dates
eu_ES: Antolatutako merkealdi datak zehaztu

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
eu_ES: Ezarri zure izenburu eta testuen kolorea. Lehenetsia %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
eu_ES: Bidalitako mezuetan erabili nahi duzun izena eta e-posta helbidea ezarri.

en: Set variation image
eu_ES: Aldera irudia zehaztu

en: Set your new password.
eu_ES: Ezarri zure pasahitz berria.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
eu_ES: Ezarru zure dendaren helbide, ikusgarritasun, moneta, hizkuntza eta ordu-zona.

en: Setting field ID.
eu_ES: Ezarpen eremu identifikatzailea.

en: Setting field description.
eu_ES: Ezarpen eremu deskripzioa.

en: Setting field label.
eu_ES: Ezarpen eremu etiketa.

en: Setting field type.
eu_ES: Ezarpen eremu mota.

en: Setting field value.
eu_ES: Ezarpen eremu balioa.

en: Settings
eu_ES: Ezarpenak

en: Settings description.
eu_ES: Ezarpenen deskripzioa.

en: Settings fields.
eu_ES: Eremu ezarpenak.

en: Settings group.
eu_ES: Talde ezarpenak.

en: Settings must be an array.
eu_ES: Ezarpenak matriza izan behar dira.

en: Settings section.
eu_ES: Ezarpenak atala.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
eu_ES: Ordainketak

en: Settings tab.
eu_ES: Ezarpenak erlaitza.

en: Settings title.
eu_ES: Ezarpenen izenburua.

en: Settings.
eu_ES: Ezarpenak.

en: Setup wizard
eu_ES: Instalatzeko Morroia

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
eu_ES: Zenbait WooCommerce luzapenek arazoak araztea errazten duten logak idatzi ditzakete. Direktorioan idazketa baimenak behar dira horretarako.

en: Seychelles
eu_ES: Seychelleak

en: Seychellois rupee
eu_ES: Rupee Seychelloiarra

en: Share
eu_ES: Partekatu

en: Ship to
eu_ES: Nora bidali

en: Ship to a different address?
eu_ES: Beste helbide batetara bidali behar da?

en: Ship to all countries
eu_ES: Herrialde guztietara igorri

en: Ship to all countries you sell to
eu_ES: Saltzen duzun herrialde guztietara bidali

en: Ship to specific countries only
eu_ES: Herrialde konkretuetara soilik bidali

en: Shipment %s
eu_ES: %s bidalketa

en: Shipment Provider
eu_ES: Bidalketa Hornitzailea

en: Shipment Tracking
eu_ES: Bidalketaren jarraipena

en: Shipping
eu_ES: Bidalketa

en: Shipping Address
eu_ES: Bidalketa Helbidea

en: Shipping Address 2
eu_ES: Bidalketa helbidea 2

en: Shipping Label
eu_ES: Bidalketa etiketa

en: Shipping address
eu_ES: Bidalketa helbidea

en: Shipping address required.
eu_ES: Bidalketa helbidea beharrezkoa da.

en: Shipping address.
eu_ES: Bidalketa helbidea.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
eu_ES: Bidalketa helbidea: hau sartzeko eskatuko dizugu, horrela eskaria egin aurretik bidalketaren estimazioa egin ahal izango dugu eta eskaria bidali!

en: Shipping amount
eu_ES: Bidalketaren zenbatekoa

en: Shipping and discounts calculated at checkout.
eu_ES: Bidalketa eta deskontua ordainketak kalkulatzen da.

en: Shipping and taxes calculated at checkout.
eu_ES: Bidalketa eta zergak ordainketan kalkulatzen dira.

en: Shipping calculated at checkout.
eu_ES: Bidalketa ordainketan kalkulatzen da.

en: Shipping class
eu_ES: Bidalketa klasea

en: Shipping class ID.
eu_ES: Bidalketa klasearen IDa.

en: Shipping class costs
eu_ES: Bidalketa klasearen kostuak

en: Shipping class slug.
eu_ES: Bidalketa klaseaen slug-a.

en: Shipping classes
eu_ES: Bidalketa klaseak

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
eu_ES: Bidalketa metodo konkretu batzuek bidalketa klaseak erabiltzen dituzte antzeko produktuak multzokatzeko.

en: Shipping costs updated.
eu_ES: Bidalketa gastuak ongi eguneratu dira.

en: Shipping destination
eu_ES: Bidalketa helmuga

en: Shipping details
eu_ES: Bidalketaren xehetasunak

en: Shipping method
eu_ES: Bidalketa Metodoa

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
eu_ES: Bidalketa metodo IDa (adb., flat_rate, free_shipping)

en: Shipping method ID.
eu_ES: Bidalketa Metodoaren ID.

en: Shipping method does not belong to the specified zone.
eu_ES: Bidalketa modua ez dagokio zehaztutako eremuari.

en: Shipping method name.
eu_ES: Bidalketa moduaren izena.

en: Shipping method settings including title and configuration.
eu_ES: Bidalketa modu ezarpenak, izenburu eta konfigurazioa barne.

en: Shipping method(s)
eu_ES: Bidalketa metodoa(k)

en: Shipping methods
eu_ES: Bidalketa metodoak

en: Shipping methods for this zone.
eu_ES: Zona honentzako bidalketa moduak.

en: Shipping name
eu_ES: Bidalketa Izena

en: Shipping only
eu_ES: Bidalketa soilik

en: Shipping tax amount
eu_ES: Bidalketa zergen zenbatekoa

en: Shipping tax class
eu_ES: Bidalketa zerga klasea:

en: Shipping tax class based on cart items
eu_ES: Bidalketa zerga klasea saskiko artikuluetan oinarritu

en: Shipping to %s.
eu_ES: %s(e)ra bidaltzea.

en: Shipping via %s
eu_ES: Bidali honela: %s

en: Shipping zone ID.
eu_ES: Bidalketa zona identifikatzailea.

en: Shipping zone location name (readonly, auto-generated from code).
eu_ES: Bidalketa eremuaren kokaleku izena (irakurri bakarrik, kodetik automatikoki sortua).

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
eu_ES: Bidalketa gastuak, zergak eta deskontuak erosketa amaitzean kalkulatzen dira.

en: Shipping:
eu_ES: Bidalketa:

en: Shop
eu_ES: Denda

en: Shop and search results
eu_ES: Denda eta bilaketa emaitzetan

en: Shop base
eu_ES: Dendaren oinarria

en: Shop base address
eu_ES: Dendaren helbidea

en: Shop base with category
eu_ES: Dendaren oinarria kategoriarekin

en: Shop chairs
eu_ES: Dendako aulkiak

en: Shop home decor
eu_ES: Etxeko dekorazioa erosi

en: Shop new arrivals
eu_ES: Berrienak erosi

en: Shop now
eu_ES: Erosi orain

en: Shop page
eu_ES: Denda orrialdea

en: Shop page display
eu_ES: Denda Orrialdeko Bistaratzea

en: Shop vinyl records
eu_ES: Erosi binilozko diskoak

en: Show
eu_ES: Erakutsi

en: Show Price
eu_ES: Erakutsi Prezioa

en: Show a grid of brand thumbnails.
eu_ES: Bistaratu marken koadro-txiki saretxoa.

en: Show all types
eu_ES: Mota guztiak erakutsi

en: Show as dropdown
eu_ES: Menu zabalgarri gisa erakutsi

en: Show categories
eu_ES: Erakutsi kategoriak

en: Show hidden products
eu_ES: Erakutsi ezkutatutako produktuak

en: Show hierarchy
eu_ES: Hierarkia erakutsi

en: Show if is a compound tax rate.
eu_ES: Zerga tasa konposatua den ala ez erakutsi.

en: Show more details
eu_ES: Xehetasun gehiago ikusi

en: Show more…
eu_ES: Erakutsi gehiago…

en: Show password
eu_ES: Erakutsi pasahitza

en: Show product counts
eu_ES: Produktu kopuruak erakutsi

en: Show products
eu_ES: Produktuak erakutsi

en: Show subcategories
eu_ES: Azpikategoriak erakutsi

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
eu_ES[0]: Emaitza guzti %1$d erakusten
eu_ES[1]: %1$d emaitzak erakusten

en: Showing reports for:
eu_ES: Honentzako txostenak eraskuten:

en: Showing the single result
eu_ES: Emaitza bakarra erakusten

en: Shown as a preview in the Inbox, next to the subject line. (Max 150 characters).
eu_ES: Erakutsi aurrebista moduan sarrera-ontzian, gai lerroaren ondoan. (Gehienez 150 karaktere).

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
eu_ES: Erakutsi markak widget batean, produktuak ikustean produktuen zerrenda murrizteko aukera emanez.

en: Shows if backorders are allowed.
eu_ES: Erreserbak ahalbidetzen diren edo ez erakusten du.

en: Shows if the product can be bought.
eu_ES: Produktua erosi daitekeen edo ez erakusten du.

en: Shows if the product is on backordered.
eu_ES: Produktua erreserbatuta dagoen edo ez erakusten du.

en: Shows if the product is on sale.
eu_ES: Produktua beheratuta dagoen ala ez erakusten du.

en: Shows if the product need to be shipped.
eu_ES: Produktua bidaltzea behar den ala ez erakusten du.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
eu_ES: Baloratzaileak produktua erosi duen edo ez erakusten du.

en: Shows if the variation can be bought.
eu_ES: Bariazioa erosi daitekeen edo ez erakusten du.

en: Shows if the variation is on backordered.
eu_ES: Bariazioa erreserbatuta dagoen edo ez erakusten du.

en: Shows if the variation is on sale.
eu_ES: Bariazioa beheratuta dagoen ala ez erakusten du.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
eu_ES: Produktuaren bidalketa zergapean dagoen ala ez adierazten du.

en: Shumen
eu_ES: Xumen

en: Sierra Leone
eu_ES: Sierra Leona

en: Sierra Leonean leone
eu_ES: Sierra Leonako Leonea

en: Sign-up successful
eu_ES: Izen emate arrakastatsua

en: Signed up
eu_ES: Izena emanda

en: Signed-up customers
eu_ES: Izena emandako bezeroak

en: Signups
eu_ES: Izen emateak

en: Simple product
eu_ES: Produktu sinplea

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
eu_ES: Zure nabigatzaileak JavaScript ahalbidetzen ez duenez, edo desgaitua duzunez, mesedez ziurtatu %1$sEguneratu Guztira%2$s botoia klikatu duzula eskariarekin aurrera egin aurretik. Bestela, goian adierazitako kopurua baino gehiago kobra lekizuke.

en: Singapore
eu_ES: Singapur

en: Singapore dollar
eu_ES: Singapurreko dolarra

en: Sip, Shop, Savor
eu_ES: Edan, erosi, dastatu

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
eu_ES: Sistan eta Baluchestan (سیستان و بلوچستان)

en: Sit back and relax
eu_ES: Eseri eta erlaxatu

en: Site
eu_ES: Gunea

en: Site Title
eu_ES: Gune Izenburua

en: Site URL.
eu_ES: Gunearen URLa.

en: Site Visibility
eu_ES: Gune Ikusgarritasuna

en: Site visibility badge
eu_ES: Gune ikusgarritasun txapa

en: Size
eu_ES: Tamaina

en: Skip setup
eu_ES: Instalazioa saltatu

en: Skip this step
eu_ES: Urrats hau saltatu

en: Slovakia
eu_ES: Eslovakia

en: Slovenia
eu_ES: Eslovenia

en: Slug
eu_ES: Slug-a

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
eu_ES: "%s" slug-a dagoeneko erabili da. Aldatu ezazu, mesedez.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
eu_ES: "%s" slug-a ez da onargarria termino erreserbatu bat delako. Aldatu ezazu, mesedez.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
eu_ES: "%s" slug-a luzeegia da (maximoa 28 karaktere dira). Laburtu ezazu, mesedez.

en: Small
eu_ES: Txikia

en: Social Media
eu_ES: Sare Sozialak

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
eu_ES[0]: Elementu %1$d saldu da azken %2$d egunetan
eu_ES[1]: %1$d elementu saldu dira azken %2$d egunetan

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
eu_ES: Salmentetan %1$s lortu dira azkeneko %2$d egunetan

en: Sold individually
eu_ES: Banakako salmenta

en: Sold individually?
eu_ES: Banaka saltzen da?

en: Solomon Islands
eu_ES: Solomon Irlak

en: Solomon Islands dollar
eu_ES: Solomon uharteetako dolarra

en: Somali shilling
eu_ES: Somaliako txelina

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
eu_ES: Zure bidalketaren hainbat xehetasun azken aldian eguneratu dira. Jarraipen informazioa, elementu edukiak edo entrega egoera izan daitezke.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
eu_ES: Zenbait harpidetza informazio tenporalki ez dago eskuragarri. Mesedez, freskatu orrialdea minutu batzuk barru eta saiatu berriro.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
eu_ES: Web zerbitzu batzuk, bidalketa zerbitzuak kasu, SOAP erabiltzen dute urruneko zerbitzarietatik informazioa eskuratzeko. FedEx-en zuzeneko bidalketa aurrekontuek SOAP instalatuta egotea behar dute, adibidez.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
eu_ES: Norbaitek pasahitz berria eskatu du hurrengo kontu honentzako %s gunean:

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
eu_ES: Zerbait handia sortzen ari da! Gure denda martxan dago - Laster abiaraziko dugu!

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
eu_ES: Barkatu, arazo bat izan da kupoi hau ezabatzerakoan.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
eu_ES: Barkatu, "%s" produktua agortuta dago. Mesedez, eguneratu zure saskia eta saiatu berriz. Sentitzen ditugu sortutako eragozpenak.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
eu_ES: Barkatu, %2$s rola daukan erabiltzailearen %1$s ezin da helbide helburu hau erabiliz eguneratu.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
eu_ES: Barkatu, "%1$s" kupoia ez da bateragarria hurrengo kategoriekin: %2$s

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
eu_ES: Barkatu, "%1$s" kupoia ez da bateragarria hurrengo produktuekin: %2$s

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
eu_ES: Barkatu, "%s" kupoia dagoeneko erabilia izan da eta ez da posible beste kupoiekin batera erabiltzea.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
eu_ES: Sentitzen dugu, "%s" kupoia ez da bateragarria zure saskiko edukiekin.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
eu_ES: Barkatu, "%s" kupoia da erabilgarria beherapena duten produktuetan.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
eu_ES: Barkatu, badirudi ez dagoela ordainketa modu baliagarririk zure kokalekuan. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu edo bestelako moduren bat erabili nahiko bazenu.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
eu_ES: Barkatu, badirudi "%s" kupoia ez dela zuzena - ezabatua izan da zure eskaritik.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
eu_ES: Barkatu, aukeraketarekin bat datorren produkturik ez dago. Mesedez aukeratu bestelako konbinazioren bat.

en: Sorry, there has been an error.
eu_ES: Barkatu, errore bat egon da.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
eu_ES: Barkatu, kupoi hau ez da hautatutako produktuen markekin bateragarria.

en: Sorry, this download has expired
eu_ES: Barkatu, deskarga hau iraungitua izan da

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
eu_ES: Barkatu, eskari hau baliogabea da eta ezin da ordaindua izan.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
eu_ES: Barkatu, produktu hau ezin daiteke erosi

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
eu_ES: Barkatu, produktu hau ez dago eskuragarri. Mesedez aukeratu bestelako konbinazio bat.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
eu_ES: Barkatu, %1$s rola daukaten erabiltzaileak ezin dira helbide helburu honen bidez ezabatu. Onartutako rolak: %2$s

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
eu_ES: Barkatu baina ez dugu "%1$s" produkturako eskaria burutzeko stock nahikorik (%2$s eskuragarri). Sentitzen dugu sortutako arazoengatik.

en: Sorry, you are not allowed to access account settings.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu kontu ezarpenetara sartu.

en: Sorry, you are not allowed to access email settings.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu e-posta ezarpenetara sartu.

en: Sorry, you are not allowed to access general settings.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu sarbide ezarpen orokorretara sartu.

en: Sorry, you are not allowed to access product settings.
eu_ES: Barkatu, ez duzu produktu ezarpenetara sartzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
eu_ES: Barkatu, ez duzu iruzkin mota aldatzeko baimenik.

en: Sorry, you are not allowed to edit account settings.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu kontu ezarpenak editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit email settings.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu e-posta ezarpenak editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit general settings.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu ezarpen orokorrak editatu.

en: Sorry, you are not allowed to edit product settings.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu produktu ezarpenak editatu.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
eu_ES: Barkatu, ezin duzu gune honetan itxurarik instalatu.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
eu_ES: Barkatu, ez daukazu ekintza hau burutzeko baimenik.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu WooCommerce Blueprints-ak esportatu.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu WooCommerce Blueprints-ak inportatu.

en: Sorry, you cannot update resources.
eu_ES: Barkatu, ezin dituzu balioabideak eguneratu.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
eu_ES: Barkatu, fitxategi hau jaisteko limitera iritsi zara

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
eu_ES: Barkatu, %1$sko zure eskaria ez da arrakastatsua izan. Zure eskariaren xehetasunak ondoren daude, zure ordainketa berriro egiten saiatzeko estekarekin: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
eu_ES: Barkatu, zure eskaria ez da ongi osatu

en: Sorry, your session has expired.
eu_ES: Barkatu, zure saioa iraungitu da.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
eu_ES: Barkatu, saioa amaitua izan da. <a href="%s" class="wc-backward">Sarrerara itzuli</a>

en: Sort by
eu_ES: Ordenatu honela

en: Sort by average rating
eu_ES: Puntuazioaren arabera

en: Sort by latest
eu_ES: Berrienaren arabera

en: Sort by most recent
eu_ES: Berrienak lehenengo

en: Sort by popularity
eu_ES: Ospearen arabera

en: Sort by price (asc)
eu_ES: Prezioaren arabera (goranzkoa)

en: Sort by price (desc)
eu_ES: Prezioaren arabera (beheranzkoa)

en: Sort by price: high to low
eu_ES: Prezioaren arabera: garestitik merkera

en: Sort by price: low to high
eu_ES: Prezioaren arabera: merketik garestira

en: Sort by tax class.
eu_ES: Zerga motaren arabera ordenatua.

en: Sort by:
eu_ES: Hurrenkera:

en: Sort code
eu_ES: Erakunde kodea

en: Sort collection by object attribute.
eu_ES: Ordenatu bilduma objektu atributuaren arabera.

en: Sort order for the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren ordenazioa.

en: Sorted by average rating
eu_ES: Batez besteko balorazioaren arabera ordenatuta

en: Sorted by latest
eu_ES: Berrienaren arabera

en: Sorted by popularity
eu_ES: Ospearen arabera ordenatuta

en: Sorted by price: high to low
eu_ES: Prezioaren arabera: handienetik txikienera

en: Sorted by price: low to high
eu_ES: Prezioaren arabera: txikienetik handienera

[ctx: Sorting order]
en: Order
eu_ES: Ordena

en: Sound like no other
eu_ES: Beste inork ez bezalako soinua

en: Source
eu_ES: Iturria

en: South Africa
eu_ES: Hego Afrika

en: South African rand
eu_ES: Rand hego afrikarra

en: South America
eu_ES: Hego Amerika

en: South Australia
eu_ES: Australia hegoaldea

en: South Carolina
eu_ES: Hego Carolina

en: South Cotabato
eu_ES: Hego Cotabato

en: South Dakota
eu_ES: Hego Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
eu_ES: Hegoaldeko Georgiak/Sandwitch Irlak

en: South Korea
eu_ES: Hego Korea

en: South Korean won
eu_ES: Won hego korearra

en: South Sudan
eu_ES: Sudan Hegoaldea

en: South Sudanese pound
eu_ES: Hego Sudaneko libra

en: Southern Leyte
eu_ES: Hegoaldeko Leyte

en: Spain
eu_ES: Espainia

en: Specific Countries
eu_ES: Herrialde espezifikoak

en: Specified file failed upload test.
eu_ES: Zehaztutako fitxategiak igoera-froga ez du gainditu.

en: Sri Lankan rupee
eu_ES: Sri Lankako rupia

en: Staff picks
eu_ES: Lantaldeak hautatuak

en: Standard
eu_ES: Estandarra

en: Standard fonts
eu_ES: Letra-tipo estandarrak

en: Standard rate
eu_ES: Tasa estandarra

en: Standard rates
eu_ES: Tarifa estandarrak

en: Start shopping
eu_ES: Erosten hasi

en: State
eu_ES: Estatua

en: State / County
eu_ES: Estatua / Herrialdea

en: State / County or state code
eu_ES: Estatu/Konderri edo estatu kodea

en: State / Zone
eu_ES: Estatua / Zonaldea

en: State code
eu_ES: Estatu kodea

en: State/County
eu_ES: Estatu/Konderria

en: State/province.
eu_ES: Estatua/probintzia.

en: Stats about groups of customers.
eu_ES: Bezero taldeen inguruko estatistikak.

en: Status
eu_ES: Egoera

en: Status of the checkout session.
eu_ES: Ordainketa saioaren egoera.

en: Status:
eu_ES: Egoera:

en: Status: %s
eu_ES: Egoera: %s

en: Status: {{label}}
eu_ES: Egoera: {{label}}

en: Stay in the loop
eu_ES: Egon eguneratuta

en: Step
eu_ES: pausu

en: Stock
eu_ES: Stocka

en: Stock Keeping Unit
eu_ES: Stock jarraipen unitatea

en: Stock Keeping Unit.
eu_ES: Stockak Mantentzeko Unitatea.

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
eu_ES: Berretsi

en: Stock Notifications
eu_ES: Eskuragarritasun Jakinarazpenak

en: Stock availability class.
eu_ES: Stock erabilgarritasun klasea.

en: Stock availability text.
eu_ES: Stock erabilgarritasun testua.

en: Stock display format
eu_ES: Stocka bistaratzeko formatua

en: Stock management
eu_ES: Stock kudeaketa

en: Stock management at variation level.
eu_ES: Aukera hau gaitu stock kudeaketa bariazio mailan gaitzeko.

en: Stock notifications
eu_ES: Eskuragarritasun jakinarazpenak

en: Stock qty
eu_ES: Stock kop.

en: Stock quantity
eu_ES: Stock kopurua

en: Stock quantity.
eu_ES: Stock kopurua.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
eu_ES: Stock kopurua. Hau produktu aldagarri bat bada, balio hau aldaera guztien stocka kontrolatzeko erabiliko da, aldaera mailako stocka definitu ezean.

en: Stock status
eu_ES: Stockaren egoera

en: Store
eu_ES: Denda

en: Store Address
eu_ES: Dendaren helbidea

en: Store Email
eu_ES: Denda E-posta

en: Store Information
eu_ES: Denda Informazioa

en: Store Name
eu_ES: Denda Izena

en: Store URL
eu_ES: Denda URLa

en: Store emails have had an upgrade!
eu_ES: Dendako e-postak bertsio-berritu dira!

en: Store name
eu_ES: Denda izena

en: Store notice
eu_ES: Dendaren oharra

en: Store policies
eu_ES: Denda gidalerroak

en: Street address
eu_ES: Helbidea

en: Subcategories
eu_ES: Azpikategoriak

en: Subject
eu_ES: Gaia

en: Submit
eu_ES: Bidali

en: Subtitle.
eu_ES: Aspititulua.

en: Subtotal
eu_ES: Batura partziala

en: Subtotal in cents.
eu_ES: Azpitotala zentimotan.

en: Subtotal:
eu_ES: Guztizko partziala:

en: Suburb
eu_ES: Aldiri

en: Success
eu_ES: Arrakasta

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
eu_ES: <b>%s</b>ra ondo konektatuta.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
eu_ES: <b>%1$s</b>tik ondo deskonektatuta.

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
eu_ES: Ondo kendu da %1$s harpidetza. Ez duzu jakinarazpenik jasoko "%2$s" berriro eskuragarri dagoenean.

en: Successfully updated fulfillment status for %d orders.
eu_ES: %d eskariren osaketa egoera ondo eguneratu da.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
eu_ES: "%s" eskuragarri jakinarazpena ongi egiaztatu da.

en: Sudanese pound
eu_ES: Sudango libra

en: Suggest full addresses to customers as they type.
eu_ES: Iradoki helbide osoa bezeroari idazten ari diren heinean.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
eu_ES: Suhosin PHP instalazioetarako babespen sistema aurreratu bat da. Zure zerbitzariak alde batetik PHP aplikazioetan ezagunak diren zenbait arazoren aurka eta bestetik aplikazio hauetan eta PHP nukleoan bertan egon daitezkeen ahultasun ezezagunen aurka babesteko diseinatu zen. Zure zerbitzarian aktibatuta badago, Suhosin datu bidalketa limiteak inkrementatzeko konfiguratu behar izatea gerta daiteke.

en: Sum of all taxes.
eu_ES: Zerga guztien batuketa.

en: Sum of line item taxes only.
eu_ES: Soilik lerroko produktuen tasen batuketa.

en: Summary
eu_ES: Laburpena

en: Supported features for this provider.
eu_ES: Hornitzailearen onartutako ezaugarriak.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
eu_ES: Ondoko ordezkapen adierazpenak onartzen ditu: <code>[kop]</code> = artikulu kopurua, <code>[kostua]</code> = artikuluen kostua, <code>[tasa ehuneko="10" tasa_minimoa="20"]</code> = ehunekoan oinarritutako tasa.

en: Surigao del Norte
eu_ES: Iparraldeko Surigao

en: Surigao del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Surigao

en: Suriname
eu_ES: Surinam

en: Surinamese dollar
eu_ES: Dolare Surinamesea

en: Svalbard and Jan Mayen
eu_ES: Svalbard eta Jan Mayen

en: Swazi lilangeni
eu_ES: Swaziko lilangenia

en: Sweden
eu_ES: Suedia

en: Swedish krona
eu_ES: Krona suediarra

en: Swiss franc
eu_ES: Suitzako frankoa

en: Switch to new template
eu_ES: Aldatu txantiloi berrira

en: Switzerland
eu_ES: Suitza

en: Sync with theme
eu_ES: Sinkronizatu itxurarekin

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
eu_ES: Sinkronizatu zure dendaren katalogoa, ezarri pixel trazeoa eta egin zuzendutako iragarki kanpainak.

en: Syria
eu_ES: Siria

en: Syrian pound
eu_ES: Siriako libra

en: System status
eu_ES: Sistemaren Egoera

en: System status theme info cache cleared.
eu_ES: Sistemako itxuraren egoera informazio katxea garbituta.

en: Table cell format.
eu_ES: Taularen gelaxka formatua.

en: Table does not exist
eu_ES: Taula ez da existitzen

en: Tag
eu_ES: Etiketa

en: Tag ID.
eu_ES: Etiketa IDa.

en: Tag added.
eu_ES: Etiketa gehituta.

en: Tag associated with the provider.
eu_ES: Hornitzailearekin lotutako etiketa.

en: Tag deleted.
eu_ES: Etiketa ezabatuta.

en: Tag name.
eu_ES: Etiketa-izena.

en: Tag not added.
eu_ES: Etiketa ez da gehitu.

en: Tag not updated.
eu_ES: Etiketa ez da eguneratu.

en: Tag slug.
eu_ES: Etiketa slug-a.

en: Tag updated.
eu_ES: Etiketa eguneratuta.

en: Tag: | Tags:
eu_ES[0]: Etiketa:
eu_ES[1]: Etiketak:

en: Tags
eu_ES: Etiketak

en: Tags deleted.
eu_ES: Etiketak ezabatuta.

en: Tajikistani somoni
eu_ES: Tajikistango somonia

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
eu_ES: Onartu kreditu txartel ordainketak modu seguruan Eway bidez bezeroak zure atarian mantenduz.

en: Take offline payments
eu_ES: Hartu lineaz kanpoko ordainketak

en: Take over
eu_ES: Hartu kontrola

en: Tanzanian shilling
eu_ES: Tanzaniako txelina

en: Tarlac
eu_ES: Tarlak

en: Task Configurations
eu_ES: Ataza Konfigurazioak

en: Tax
eu_ES: Zerga

en: Tax ID.
eu_ES: Zerga identifikatzailea.

en: Tax amount
eu_ES: Zergen zenbatekoa

en: Tax amount in cents.
eu_ES: Zerga zenbatekoa zentimotan.

en: Tax class
eu_ES: Zerga klasea

en: Tax class already exists
eu_ES: Zerga klase hori dagoeneko existitzen da

en: Tax class name.
eu_ES: Zerga klasearen izena.

en: Tax class of fee.
eu_ES: Kuotaren zerga klasea.

en: Tax class.
eu_ES: Zerga klasea.

en: Tax id and refund_total are required.
eu_ES: Zerga id eta refund_total beharrezkoak dira.

en: Tax in cents.
eu_ES: Zergak zentimotan.

en: Tax lines data.
eu_ES: Zerga lerroen data.

en: Tax name
eu_ES: Zerga izena

en: Tax options
eu_ES: Zerga aukerak

en: Tax priority.
eu_ES: Zergaren lehentasuna.

en: Tax rate ID: %s
eu_ES: Zerga-tasa IDa: %s

en: Tax rate code.
eu_ES: Zerga tasen kodea.

en: Tax rate label.
eu_ES: Zerga tasen etiketa.

en: Tax rate name.
eu_ES: Zerga tasaren izena.

en: Tax rates successfully deleted
eu_ES: Zerga-tasak ondo ezabatu dira

en: Tax status
eu_ES: Zerga egoera

[ctx: Tax status]
en: None
eu_ES: Bat ere ez

en: Tax status of fee.
eu_ES: Kuotaren zerga estatusa.

en: Tax status.
eu_ES: Zerga egoera.

en: Tax subtotal.
eu_ES: Zerga subtotala.

en: Tax total (not including shipping taxes).
eu_ES: Zerga totala (bidalketa zergak gehitu Gabe)

en: Taxable
eu_ES: Zergapeko

en: Taxes
eu_ES: Zergak

en: Taxes and coupons
eu_ES: Zergak eta kupoiak

en: Taxes and discounts calculated at checkout.
eu_ES: Zergak eta deskontuak ordainketan kalkulatzen dira.

en: Taxes by code
eu_ES: Zergak kodearen arabera

en: Taxes by date
eu_ES: Zergak dataren arabera

en: Taxes calculated at checkout.
eu_ES: Zergak ordainketan kalkulatzen dira.

en: Taxes do not support trashing.
eu_ES: Zergak ezin dezakete ezabatu.

en: Taxes refunded for this item.
eu_ES: Elementu honentzat itzulitako zergak.

en: Template file copied to theme.
eu_ES: Txantiloi fitxategia konposiziora gehitua

en: Template file deleted from theme.
eu_ES: Txantiloi fitxategia ezabatua izan da konposiziotik

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
eu_ES: Laster orriko lotura sozialak

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
eu_ES: Kanpoko Produktuen Saskira gehitu + aukerak

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
eu_ES: Taldekatutako Produktuen Saskira gehitu + aukerak

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
eu_ES: Produktuak Markaren arabera

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
eu_ES: Produktu Aldagarria Gehitu saskira + aukerak

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
eu_ES: Produktu Aldagarria Gehitu saskira + Aukerak

en: Template post ID.
eu_ES: Txantiloi bidalketa identifikatzailea.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
eu_ES: Kanpoko Produktuentzat Gehitu saskira + Aukerak inprimakia bistaratzeko erabilitako txantiloia.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
eu_ES: Taldekatutako Produktuentzat Gehitu saskira + Aukerak inprimakia bistaratzeko erabilitako txantiloia.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
eu_ES: Produktu Sinplearentzat Gehitu saskira + Aukerak inprimakia bistaratzeko erabilitako txantiloia.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
eu_ES: Produktu Aldagarrientzat Gehitu saskira + Aukerak inprimakia bistaratzeko erabilitako txantiloia.

en: Templates
eu_ES: Txantiloiak

en: Term ID
eu_ES: Terminoaren IDa

en: Term counts
eu_ES: Termino kopuruak

en: Term name.
eu_ES: Termino izena.

en: Terms
eu_ES: Terminoak

en: Terms and Conditions URL
eu_ES: Termino eta Baldintzen URLa

en: Terms and conditions
eu_ES: Terminoak eta Baldintzak

en: Terms in the product visibility taxonomy.
eu_ES: Baldintzak produktuaren ikusgarritasun taxonomian.

en: Terms successfully recounted
eu_ES: Terminoak ondo birkontatu dira

en: Test account
eu_ES: Proba kontua

en: Test email sent to %s.
eu_ES: Mezua %sri bidalita.

en: Text to appear below the main e-mail header.
eu_ES: E-posta goiburuaren behean azaltzeko testua.

en: Thai baht
eu_ES: Thaiko baht

en: Thailand
eu_ES: Tailandia

en: Thank you for selling with WooCommerce.
eu_ES: Eskerrik asko WooCommerce erabiliz saltzeagatik.

en: Thank you for your in-store purchase
eu_ES: Mila esker zure dendan egindako erosketagatik

en: Thank you for your order
eu_ES: Eskerrik asko zure eskaria egin izanagatik.

en: Thank you. Your order has been received.
eu_ES: Eskerrik asko. Zure eskaria jaso egin da.

en: Thanks :)
eu_ES: Eskerrik asko :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
eu_ES: Mila esker berriro! Zure eskariarekin edozein laguntza beharko bazenu, mesedez, jarri gurekin harremanetan: %s

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
eu_ES: Mila esker berriro! Zure eskariarekin edozein laguntza beharko bazenu, mesedez, jarri harremanetan gurekin: %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
eu_ES: Mila esker berriro! Zure eskariarekin laguntza behar baduzu, jarri harremanetan {store_email} helbidean mesedez.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
eu_ES: Eskerrik asko kontu bat sortzeagatik %1$s gunean. Zure erabiltzaile-izena %2$s da. Zure kontura sar zaitezke eskariak ikusi, pasahitza aldatu eta bestelako gauzetarako: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
eu_ES: Mila esker %sn kontua sortzeagatik. Hemen dago zure erabiltzaile xehetasunen kopia.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
eu_ES: Mila esker itxaron zerrendara batzeagatik! Gure aditzera izango duzu "{product_name}" berriro eskuragarri dagoenean.

en: Thanks for reading.
eu_ES: Eskerrik asko.

en: Thanks for shopping with us
eu_ES: Eskerrik asko gurean erosteagatik.

en: Thanks for shopping with us.
eu_ES: Eskerrik asko gurean erosteagatik.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
eu_ES: Mila ezker izena emateagatik! Kontu bat sortu da zuretzat. Mesedez, osatu izen emate prozesua zure e-postara bidalitako egiaztapen esteka jarraituz.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
eu_ES: Mila ezker izena emateagatik! Mesedez, osatu izen emate prozesua zure e-postara bidalitako egiaztapen esteka jarraituz.

en: Thanks for using {site_url}!
eu_ES: Eskerrik asko {site_url} erabiltzeagatik!

en: Thanks!
eu_ES: Eskerrik asko!

en: The %s extension is not active.
eu_ES: %s hedapena ez dago gaituta.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
eu_ES: %s hedapena ez dago eguneratuta. Mesedez, eguneratu azkeneko bertsiora eta saiatu berriro.

en: The %s is not a valid URL
eu_ES: %s ez da baliozko URL bat

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
eu_ES: Saskira Gehitu + Aukerak txantiloiak produktu mota bakoitzerako diseinu ezberdin bat zehaztea ahalbidetzen du.

en: The CSV is invalid.
eu_ES: CSVa baliaezina da.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
eu_ES: Profilatzaile Muinaren pausua osatuta moduan zehazteko.

en: The HTTP response code from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzaile jasotzailetik jasotako HTTP erantzun kodea.

en: The HTTP response message from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzaile jasotzailetik jasotako HTTP erantzun mazua.

en: The ID of the order that was refunded.
eu_ES: Itzuli den eskariaren identifikatzailea.

en: The ID of the template to use for sending the email.
eu_ES: E-posta bidaltzeko erabilitako txantiloiaren IDa.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
eu_ES: Uneko erabiltzailearentzat gordetzeko ISO3166 alpha-2 herrialde kodea.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
eu_ES: WooCommerce-rako Payfast hedapenak Credit Card eta EFT bidezko ordainketak gaitzen ditu, Hegoafrikako ordainketa-pasabide ezagunenetako baten bidez. Ez du ezartze kostu edo hileko abonu kosturik. Hedapen hau hautatuta, zure denda konfiguratuko da Hegoafrikako randak hautatutako moneta gisa erabiltzeko.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
eu_ES: Retro Glass Jug-en silueta klasikoak edozein girorekin bat egiten du ahaleginik gabe, edariak estiloz eta ukitu bereziz zerbitzatzeko aukera aproposa bihurtuz.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
eu_ES: Ikonoaren URLa (aspektu-erlazio karratua).

en: The URL of the image.
eu_ES: Irudiaren URLa.

en: The URL of the link.
eu_ES: Estekaren URLa.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
eu_ES: Ordainketa metodo ikonoaren URLa edo base64-encoded SVG irudia.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
eu_ES: Hornitzaile ikonoaren URLa (aspektu-erlazio karratua - 72px * 72px)

en: The URL of the provider image.
eu_ES: Hornitzaile irudiaren URLa.

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasabidearen proba kontua desgaitzeko Bidalketaren URL helbidea.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
eu_ES: Hornitzaile martxan jartzea berrezartzeko bidalketaren URL helbidea.

en: The URL to attach the suggestion.
eu_ES: Iradokizuna atxikitzeko URLa.

en: The URL to dismiss the incentive.
eu_ES: Pizgarria baztertzeko URLa.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasarela martxan jartzeko aurrekarga egiteko URLa.

en: The URL to hide the suggestion.
eu_ES: Iradokizuna ezkutatzeko URLa.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasabidea martxan jartzea hasi/jarraitzeko URLa.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasabidearen ezarpen orrialdearen URLa.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
eu_ES: Pizgarriaren termino eta baldintzetarako URLa.

en: The URL to use for the action.
eu_ES: Ekintzarentzat erabiliko den URLa.

en: The action type to determine how to use the URL.
eu_ES: URLa nola erabili erabakitzeko ekintza mota.

en: The active incentive for the provider.
eu_ES: Hornitzailearen pizgarri aktiboa.

en: The admin note type prop is deprecated.
eu_ES: Administratzaile ohar mota propietatea zaharkituta dago.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
eu_ES: Zure webguneak eragiketa bakar bat prozesatzen eman dezakeen denbora maximoa (segundutan) kale egin baino lehen (zerbitzaria blokeatzea ekiditzeko).

en: The available actions for the step.
eu_ES: Pausuarentzat eskuragarri dauden ekintzak.

en: The badge label for the incentive.
eu_ES: Pizgarriaren txapa etiketa.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
eu_ES: Oinarri orrialdea zure <a href="%s">produktu esteka iraunkorretan</a> ere erabili daiteke.

en: The bearer token that ChatGPT uses to authenticate checkout requests.
eu_ES: ChatGPTk ordainketa eskariak egiaztatzeko erabiltzen duen eramailearen tokena.

en: The call to action label for the incentive.
eu_ES: Pizgarriarentzat ekintza dei etiketa.

en: The callback_url needs to be over SSL
eu_ES: SSL erabili behar du callback_url-ak

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
eu_ES: Saskia aurreko erosketa bateko produktuekin bete da.

en: The category of the suggestion.
eu_ES: Iradokizunaren kategoria.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
eu_ES: Orrialde honetatik alde egiten baduzu egin dituzun aldaketak galdu egingo dira.

en: The checkout session ID (Cart-Token JWT).
eu_ES: Ordainketa saio identifikatzailea (Saski-Token JWT)

en: The comment has already been trashed.
eu_ES: Iruzkina dagoeneko zakarrontzian dago.

en: The comparison operator to use for total filtering.
eu_ES: Iragazketa osoa egiteko erabiliko den konparazio-operadorea.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
eu_ES: Pizgarria baztertzeko kontestu identifikatzailea. Ez bada zehazten, kontestu guztietako pizgarria baztertuko da.

en: The corresponding plugin details of the provider.
eu_ES: Hornitzaileari dagokion pluginaren xehetasunak.

en: The coupon code already exists
eu_ES: Kupoi kodea dagoeneko existitzen da

en: The current language used by WordPress. Default = English
eu_ES: Une honetan WordPress erabiltzen ari den hizkuntza. Lehenetsita = Ingelesa

en: The current status of the step.
eu_ES: Pausuaren uneko egoera.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
eu_ES: Saldutako ondare kostuaren pertsonalizazioa beraien lehenetsitako balioetara alderantzizkatuko da aldaera guztientzat. Jarraitu nahi duzu?

en: The date the fulfillment was deleted.
eu_ES: Eskariaren data ezabatua izan da.

en: The date the fulfillment was last updated.
eu_ES: Eskaria azkeneko aldiz eguneratua izan zen data.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
eu_ES: Irudia sortu zeneko da, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Irudia editatu zeneko azken data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
eu_ES: Produktua sortu zeneko data, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Produktua azken aldiz editatu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the refund was created, as GMT.
eu_ES: Itzulketa sortutako data, GMT formatuan.

en: The date the refund was created, in the site's timezone.
eu_ES: Itzulketa sortutako data, atariaren ordu-zonan.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
eu_ES: Balorazioa sortu zeneko data, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
eu_ES: Bariazioa sortu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Bariazioa azken aldiz editatu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
eu_ES: Webhook bidalketa logeatu zeneko data, webgunearen dataren arabera.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
eu_ES: Webhooka sortu zeneko data, webgunearen ordutegiaren arabera.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
eu_ES: Webhooka azken aldiz editatu zeneko data, webgunearen dataren konfigurazioaren arabera.

en: The decimal separator of displayed prices.
eu_ES: Bistaratzen diren prezioen dezimalen bereizlea.

en: The default timezone for your server.
eu_ES: Zure zerbitzariko lehenetsitako ordu-zona.

en: The delivery duration, in seconds.
eu_ES: Bidalketaren iraupena, segundutan.

en: The description of the category.
eu_ES: Kategoriaren deskripzioa.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
eu_ES: Ordainketa moduaren deskripzioa. Oinarrizko HTMLa eduki dezake.

en: The description of the provider.
eu_ES: Hornitzailearen deskripzioa.

en: The description of the suggestion.
eu_ES: Iradokizunaren deskripzioa.

en: The details for a recommended payment method.
eu_ES: Gomendatutako ordainketa moduaren xehetasunak.

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
eu_ES: Pizgarriaren baztertze zerrenda. Baztertze sarrera bakoitzak kontestua eta denbora-zigilua barne hartzen du. `denak` sarrerak pizgarria kontestu guztietarako baztertu dela esan nahi du.

en: The display name of the email template.
eu_ES: E-posta txantiloiaren bistaratze izena.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
eu_ES: %1$s fitxategi jaitsigarria ezin da erabili fitxategi mota onargarri bat ez duelako. Onartutako motak hauek dira: %2$s

en: The email ID to recreate the post for.
eu_ES: Bidalketa birsortzeko e-posta identifikatzailea.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
eu_ES: Emandako e-posta helbidea ez dator bat eskariko e-posta helbidearekin.

en: The email type to get subject for.
eu_ES: Gaia lortzeko e-posta mota.

en: The email type to preview.
eu_ES: Aurrebistarako e-posta mota.

en: The entity ID is required.
eu_ES: Entitate identifikatzailea beharrezkoa da.

en: The entity type must be "order".
eu_ES: Entitate mota "eskaria" izan behar da.

en: The file does not exist, please try again.
eu_ES: Fitxategia ez da existitzen, mesedez berriz saiatu.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
eu_ES: Ondorengo helbidea erosketa burutzerakoan lehenetsita agertuko da.

en: The following note has been added to your order:
eu_ES: Ondoko oharra zure eskarira gehitu da:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
eu_ES: Aukera hauek webguneko prezioen bistaratze moduan eragiten dute.

en: The fulfillment items should be an array.
eu_ES: Eskari elementuak matrizea izan behar dira.

en: The fulfillment should contain at least one item.
eu_ES: Eskariak gutxienez elementu bat izan behar du.

en: The fulfillment status of the order.
eu_ES: Eskariaren betetze egoera.

en: The general state of the onboarding process.
eu_ES: Martxan jartze prozesuaren egoera orokorra.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
eu_ES: Bere ordainketa prozesuan eragiten duen hornitzailearen egoera orokorra.

en: The group of order note.
eu_ES: Eskari oharraren taldea.

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
eu_ES: Pizgarriaren deskripzioa. HTML estiloa barne hartu dezake.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
eu_ES: Pizgarri promozio identifikatzailea. Identifikatzaile hau martxan jartze prozesura sartu behar da.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
eu_ES: Pizgarri izenburua. HTML estiloa barne hartu dezake.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
eu_ES: Pizgarri promozio identifikatzailea. Identifikatzaile hau pizgarriak baztertzeko erabili behar da.

en: The installed version of the current active theme.
eu_ES: Une honetan aktibo dagoen itxuraren bertsioa.

en: The installed version of the parent theme.
eu_ES: Instalatutako itxura gurasoaren bertsioa.

en: The key of the meta data.
eu_ES: Meta datuaren gakoa.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
eu_ES: Post bakar batek eduki dezakeen fitxategi tamaina handiena.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
eu_ES: Zure WordPress plataforman igo daitekeen fitxategi tamaina handiena.

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasabidearen proba kontua desgaitzeko esteka.

en: The link to dismiss the incentive.
eu_ES: Pizgarria baztertzeko esteka.

en: The link to hide the suggestion.
eu_ES: Iradokizuna ezkutatzeko esteka.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
eu_ES: Iradokizuna atxikita adierazteko esteka. Hedapena instalatzerakoan deitu beharko litzateke.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
eu_ES: Hornitzailearen egoera/kontua berrezarri eta martxan jartzea berrabiarazteko esteka.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasabidearen ezarpen orriraren esteka.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
eu_ES: Gomendatutako ordainketa moduen zerrenda xehetasunak ordainketa pasabidearentzat.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
eu_ES: Iradokizunen zerrenda, hornitzaile zerrendaren parte direnak kenduta.

en: The location argument must be a string.
eu_ES: Kokaleku argumentua katea izan behar da.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
eu_ES: Kokaleku argumentua ISO3166 alpha-2 herrialde kode egokia izan behar da.

en: The management details of the provider.
eu_ES: Hornitzailearen kudeaketa xehetasunak.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
eu_ES: Une konkretu batean zure webgunean erabili dezakeen memoria (RAM) kopuru maximoa.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
eu_ES: Produktu deskontuak erabiltzean kupoi hau gehienez zenbat banako artikulutan aplikatu daitekeen. Hutsik utzi baldintzak betetzen dituzten saskiko artikulu guztiei aplikatzeko.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
eu_ES: Funtzio bakar baterako zure zerbitzariak erabili dezakeen parametro kopuru maximoa, gainkargak ekiditzeko.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
eu_ES: &quot;%1$s&quot;en onartutako gehienezko kopurua saskian %2$s da

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
eu_ES: "%1$s" kupoiaren gehienezko gastua %2$s da.

en: The meta data array.
eu_ES: Metadata matrizea.

en: The meta data object.
eu_ES: Metadata objektua.

en: The meta key to delete.
eu_ES: Ezabatzeko meta gakoa.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
eu_ES: &quot;%1$s&quot;en onartutako gutxienezko kopurua saskian %2$s da

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
eu_ES: "%1$s" kupoiaren gutxieneko gastua %2$s da.

en: The name of the current active theme.
eu_ES: Une honetan aktibo dagoen itxuraren izena.

en: The name of the parent theme.
eu_ES: Itxura gurasoaren izena.

en: The name of your physical store.
eu_ES: Zure denda fisikoaren izena.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
eu_ES: Bistaratzen diren prezioetan azalduko den dezimal kopurua.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasarela martxan jartzeko aurrekargaren esteka.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
eu_ES: Martxan jartzeko pausuaren identifikatzailea baliogabea da: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
eu_ES: Martxan jartzeko pausuan beharrezko sarrerak falta dira: %s

en: The onboarding steps in case this provider supports native in-context onboarding.
eu_ES: Martxan jartzearen pausuak hornitzaile honek bertako kontestuan martxan jartzea onartzen duen kasurako.

en: The onboarding steps.
eu_ES: Martxan jartzeko pausuak.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
eu_ES: Aukerak &quot;Aktibo&quot; (datuak entregatzen ditu), &quot;Etenda&quot; (ez du ezer entregatzen) edo &quot;Desgaituta&quot; (erroreen ondorioz ez du ezer entregatzen) dira.

en: The order ID is required.
eu_ES: Eskari identifatzailea beharrezkoa da.

en: The order ID that notes belong to.
eu_ES: Oharrari dagokion eskariaren identifikatzailea.

en: The order ID.
eu_ES: Eskariaren IDa.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
eu_ES: Eskariaren batura eguneratua izan da. Mesedez baieztatu zure eskaria Eskaria Burutu botoia sakatuta orrialdearen beheko aldean.

en: The order value must be an integer.
eu_ES: Ordenazio balioa zenbakia izan behar da.

en: The ordered offline payment methods providers list.
eu_ES: Lineaz kanpoko ordainketa modu hornitzaileen zerrenda ordenatua.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
eu_ES: Ordenatutako hornitzaile zerrenda. Honek erregistratutako ordainketa pasabideak, iradokizunak eta lineaz kanpoko ordainketa modu talde sarreran barne hartzen ditu. Banakako lineaz kanpoko ordainketa moduan aparte daude.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
eu_ES: Ordenazio argumentua hornitzaile IDa gako moduan eta zenbaki balioak balio moduan dituen objektua izan behar da.

en: The ordering argument must be an object.
eu_ES: Ordenazio argumentua objektua izan behar da.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
eu_ES: Kafe ale organikoak errebelazio bat dira. Trago bakoitza bidaia bat bezala sentitzen da. Ederki landutako osagarriek dotorezia ukitu bat ematen diote nire etxeari.

en: The parent theme developers URL.
eu_ES: Itxura gurasoaren garatzaileen URLa.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
eu_ES: Zure harpidetzarako plugina ezin izan da gaitu.

en: The plugin for your subscription has been activated.
eu_ES: Zure harpidetzarako plugina gaitu da.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
eu_ES: Pluginaren fitxategi nagusia. Plugin karpetaren helbide erlatiboa da hau.

en: The position of the currency symbol.
eu_ES: Dibisa sinboloaren posizioa.

en: The post ID of the generated email post.
eu_ES: Sortutako e-posta bidalketaren bidalketa identifikatzailea.

en: The priority of the category.
eu_ES: Kategoriaren lehentasuna.

en: The priority of the suggestion.
eu_ES: Iradokizunaren lehentasuna.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
eu_ES: Txertatu nahian ari zaren SKU (%1$s) daukan produktua, lehendik ere bilaketa taulan dago.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
eu_ES: Emandako ordainketa esteka iraungita dago edo baliogabea da. Ez da produkturik gehitu saskira.

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
eu_ES: Emandako identifikatzailea ASCII letra, digitu, azpimarra eta marratxoz bakarrik osatutako esaldia izan behar da.

en: The provider class for gateway ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
eu_ES: "%s" identifikatzailedun ordainketa hedapenarentzat emandako klaseak PaymentGateway klasea hedatu behar du.

en: The provider class for payment extension suggestion ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
eu_ES: "%s" identifikatzailedun ordainketa hedapen iradokizunarentzat emandako klaseak PaymentGateway klasea hedatu behar du.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
eu_ES: &quot;%1$s&quot;ren kopurua ezin da aldatu

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
eu_ES: &quot;%1$s&quot;ren kopurua %2$sren multiploa izan behar da

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
eu_ES: Erabiltzaile-interfaze nabigazioan erabiltzeko pausuaren bide erlatiboa.

en: The response body from the receiving server.
eu_ES: Zerbitzari hartzailetik jasotako erantzunaren gorputza.

en: The response message.
eu_ES: Erantzun mezua.

en: The root URL of your site.
eu_ES: Zure webgunearen erro URLa

en: The selected product is invalid.
eu_ES: Hautatuko produktua baliogabea da.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
eu_ES: Irudi tamaina honen ezarpenak desgaitu egin dira bere balioak iragazki batek gainidatzi dituelako.

en: The shipping provider.
eu_ES: Bidalketa hornitzailea.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
eu_ES: Pizgarriaren deskripzio laburra. HTML estiloa barne hartu dezake.

en: The slug of the containing entity.
eu_ES: Barne entitatearen slug-a.

en: The slug of the plugin.
eu_ES: Pluginaren slug-a.

en: The sort order of the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren ordenazio ordena.

en: The sort order of the provider.
eu_ES: Hornitzailearen ordenazio ordena.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
eu_ES: Ordainketa pasabidea martxan jartzea hasi/jarraitzeko esteka.

en: The state of the onboarding process.
eu_ES: Martxan jartze prozesuaren egoera.

en: The status of the containing entity.
eu_ES: Barne entitatearen egoera.

en: The status of the fulfillment.
eu_ES: Eskariaren egoera.

en: The status of the plugin.
eu_ES: Pluginaren egoera.

en: The step definition to import
eu_ES: Inportaziorako pausu definizioa

en: The steps that are required to be completed before this step.
eu_ES: Pausu honen aurretik betetzea beharrezkoak diren pausuak.

en: The suggestion ID matching this provider.
eu_ES: Hornitzaile honekin bat egiten duen iradokizun identifikatzailea.

en: The suggestion categories.
eu_ES: Iradokizun kategoriak.

en: The tags associated with the provider.
eu_ES: Hornitzailearekin lotutako etiketak.

en: The tags associated with the suggestion.
eu_ES: Iradokizunarekin erlazionatutako etiketak.

en: The theme developers URL.
eu_ES: Itxuraren garatzaileen URLa.

en: The thousand separator of displayed prices.
eu_ES: Bistaratzen diren prezioen milakoen bereizlea.

en: The title of the category.
eu_ES: Kategoriaren izenburua.

en: The title of the order note group.
eu_ES: Eskari ohar taldearen izenburua.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
eu_ES: Ordainketa moduaren izenburua. Ez du HTML etiketarik barne hartzen.

en: The title of the provider.
eu_ES: Hornitzailearen izenburua.

en: The title of the suggestion.
eu_ES: Iradokizunaren izenburua.

en: The tracking URL.
eu_ES: Jarraipen URL helbidea.

en: The tracking number details response.
eu_ES: Jarraipen zenbaki xehetasunen erantzuna.

en: The tracking number to look up.
eu_ES: Begiratzeko jarraipen kodea.

en: The tracking number.
eu_ES: Jarraipen kodea.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
eu_ES: Eskaria sortzeko entitate mota.

en: The type of entity for which the fulfillment is created. Must be "order".
eu_ES: Betetzea sortu den entitatearen mota. "Eskaria" izan behar du.

en: The type of onboarding process the provider supports.
eu_ES: Hornitzaileak martxan jartzeko onartzen duen prozesu mota.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
eu_ES: Hornitzaile ordainketa mota. Erabili hau zerrendako elementu ezberdinen artean bereizteko eta bere barne erabilera zehazteko.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
eu_ES: Barne biltegiaren mota. Orokorki hau ohiko plugina izan ohi da baina itxura bezalako entitate ez estandar bat izan daiteke edo erabiltzaile ezinbesteko plugina.

en: The type of the link.
eu_ES: Estekaren mota.

en: The type of the plugin.
eu_ES: Pluginaren mota.

en: The type of the suggestion.
eu_ES: Iradokizunaren mota.

en: The unique identifier for the category.
eu_ES: Kategoriaren identifikatzaile bakarra.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
eu_ES: Meta datauren identifikatzaile bakarra. Ezarri `0` erregistro berrientzat.

en: The unique identifier for the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren identifikatzaile bakarra.

en: The unique identifier for the provider.
eu_ES: Hornitzailearen identifikatzaile bakarra.

en: The unique identifier for the step.
eu_ES: Pausuaren identifikatzaile bakarra.

en: The unique identifier for the suggestion.
eu_ES: Iradokizunaren identifikatzaile bakarra.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
eu_ES: Merkatariak martxan jartze prozesuan sartzean ziurrenik erabilitako sarbide puntua.

en: The user associated with this API key no longer exists.
eu_ES: API gako honekin lotuta erabiltzailea ez da existitzen.

en: The value of the meta data.
eu_ES: Meta datuaren balioa.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
eu_ES: Zure ostatu-emate  zerbitzarian instalatuta dagoen MySQL bertsioa.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
eu_ES: Zure ostatu-emate zerbitzarian instalatuta dagoen PHP bertsioa.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
eu_ES: Zure webgunean instalatuta dagoen WooCommerce bertsioa.

en: The version of WordPress installed on your site.
eu_ES: Zure webgunean instalatutako WordPress bertsioa.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
eu_ES: Munduko arrakastatsuena orain, geroago ordaintzeko aukerak eta askoz gehiago eskura dituzu WooPayments-ekin — guztiak kontrol-paneletik, luzapen eta saio-hasiera anitz beharrik gabe.

en: Theme
eu_ES: Itxura

en: Theme author URL.
eu_ES: Gaiaren egilearen URla

en: Theme name.
eu_ES: Gaiaren izena.

en: Theme type
eu_ES: Itxura mota

en: Theme version.
eu_ES: Gaiaren bertsioa.

en: Theme.
eu_ES: Itxura.

en: There are currently no logs to view.
eu_ES: Oraindik ez dago logik.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
eu_ES: Prozesua blokeatzen duten ingurune edo denda ezarpen arazoak daude. Mesedez, konpondu aurrera jarraitzeko.

en: There are no notes yet.
eu_ES: Oraindik ez dago oharrik.

en: There are no product reviews yet.
eu_ES: Oraindik ez da produktu honi buruzko iritzirik jaso.

en: There are no reviews yet.
eu_ES: Oraindik ez da iritzirik jaso.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
eu_ES: Ez dago bidalketa aukerarik eskuragarri. Mesedez ziurtatu zure helbidea zuzena dela edo gurekin jarri harremanatean.

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
eu_ES: Arazo bat gertatu da eskatutako plugin batzuk aktibatzean.

en: There was a problem with the provided billing address: %s
eu_ES: Araza bat egon da emandako bidalketa helbidearekin: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
eu_ES: Emandako bidalketa helbidearen arazoa egon da: %s

en: There was an error activating this plugin.
eu_ES: Errorea gertatu da plugina aktibatzerakoan.

en: There was an error activating this theme.
eu_ES: Errorea gertatu da itxura hau aktibatzerakoan.

en: There was an error calling %s
eu_ES: Errore bat egon da %s deitzerakoan

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
eu_ES: Errorea gertatu da %1$s bertan behera uztean: %2$s

en: There was an error creating the scheduled action: %s
eu_ES: Errore bat gertatu da programatutako ekintza sortzean: %s

en: There was an error rendering an email preview.
eu_ES: E-posta aurrebista renderitzatzean errorea gertatu da.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
eu_ES: Errorea gertatu da edukiaren leku-marka e-posta editorean errendatzean.

en: There was an error rendering the email preview.
eu_ES: Arazo bat egon da e-postaren aurrebista errendatzean.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
eu_ES: Arazo bat egon da e-postaren aurrebista errendatzean. Honek ez dio eragiten oraingo e-posta bidalketan. Mesedez, jarri harremanetan hedapenaren egilearekin laguntza eskatzeko.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
eu_ES: Kostu hauek aukeran gehitu daitezke <a href="%s">produktuaren bidalketa klasean</a> oinarrituta.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
eu_ES: Orrialde hauek WooCommerce-ek erabiltzaileak erosketa burutzeko nora bidali jakin dezan zehaztu behar dira.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
eu_ES: Tasa hauek kostu gehigarria duten bidalketa aukera gehigarriak dira (tasa lauan oinarrituak).

en: This controls the description which the user sees during checkout.
eu_ES: Honek bezeroak erosketa egiterakoan ikusten duen deskripzioa kontrolatzen du.

en: This controls the position of the currency symbol.
eu_ES: Honek dibisa sinboloaren kokapena kontrolatzen du.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
eu_ES: Honek erabitzaileak ordainketa egiterakoan ikusten duen izenburua kontrolatzen du

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
eu_ES: Honek katalogoan zein dibisa prezio zerrendatzen diren eta ordainketak zein dibisa atebidetan egin daitezkeen kontrolatzen du.

en: This controls what unit you will define lengths in.
eu_ES: Honek tamainak sartzeko zein unitate erabiliko duzun kontrolatzen du.

en: This controls what unit you will define weights in.
eu_ES: Honek pisuak sartzeko zein unitate erabiliko duzun kontrolatzen du.

en: This controls which shipping address is used by default.
eu_ES: Lehenetsitako bidalketa helbidea zein den kudeatzen du honek.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
eu_ES: Kupoi hau pasahitz bidez babestuta dago. WooCommerce-ek ez ditu onartzen pasahitzez babestutako kupoiak. Denbora baterako eskutatu dezakezu kupoia pribatu moduan markatuz. Bestela, erabilera muga eta murrizketak behean konfiguratu daitezke.

en: This email address is already registered.
eu_ES: Email helbide hau dagoeneko erregistratua dago.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
eu_ES: Ezaugarri hau ez dago eskuragarri <a href="%s">Saski eta ordainketa blokeak</a> erabiltzean. Bidalketaren kalkulua ordainketa orrian egingo da.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
eu_ES: Ezaugarri hau Saski & Ordainketa blokeekin bakarrik dago eskuragarri. %1$sIkasi gehiago%2$s.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
eu_ES: Funtzio hau ez litzateke erabili beharko woocommerce_init baino lehenago.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
eu_ES: Hau erosle oharra da. Erosleak bere eskariari oharra gehitu diezaioke ordainketan
    
    Lerro anitz eduki ditzake. Ez badago oharrik, atal hau ezkutuan dago.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
eu_ES: Hau probak egiteko demo denda da  &mdash; ez litzateke eskaririk bete beharko.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
eu_ES: Bezeroari bidaltzen zaion eskari notifikazioa da non eskariarek xehetasunak erakusten diren behin ordainketa eginda.

en: This is not your download link.
eu_ES: Hau ez da zure deskargarako esteka.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
eu_ES: Bezeroek atzituko duten fitxategiaren URLa edo bide-izen absolutua. Hemen sartzen diren URLak dagoeneko kodetuta egon behar dira.

en: This is the name of the download shown to the customer.
eu_ES: Bezeroari erakutsiko zaion jaitsieraren izena.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko "Zerga errenkadak" bidalketa zerga kantitatearen batura da hau.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko "Zerga errenkadak" zerga kantitatearen batura da hau.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko 'Eskariaren guztizkoa' eremuaren batura da hau.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
eu_ES: Zure eskarien barneko 'Bidalketaren guztizkoa' eremuaren batura da hau.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
eu_ES: Hau eskarien guztizkoen batura da diru-itzulpenen ondoren baina bidalketa eta zergarik gabe.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
eu_ES: Hau eskarien guztizkoen batura da diru-itzulpenen ondoren eta bidalketa eta zergak barne.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
eu_ES: Tasa honen guztizko zerga (bidalketa zerga + produktu zerga) da hau.

en: This is where store orders are stored.
eu_ES: Hau da dendako eskariak gordetzen diren lekua.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
eu_ES: Hemen gehi ditzakezu bezeroek erabilti ahalko dituzten deskontu kupoiak.

en: This item is not available for purchase.
eu_ES: Elementu hau ez dago erosketa eskuragarri.

en: This link will remain active for %s.
eu_ES: Esteka hau %s aktibo egongo da.

en: This month
eu_ES: Hilabete hau

en: This option determines which address is used to calculate tax.
eu_ES: Aukera honek zergak kalkulatzeko zein helbide erabiltzen den determinatzen du.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
eu_ES: Aukera hau garrantzitsua da, prezio-sartzean eragina baitu. Aukera aldatzeak ez ditu dagoeneko dituzun produktuak eguneratuko.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
eu_ES: Aukera honek zein herrialdetara saldu nahi duzun mugatzen uzten dizu.

en: This order is already linked to a user account.
eu_ES: Eskari hau lehendik erabiltzaile kontu bati lotuta dago.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
eu_ES: Eskari honen egoera &ldquo;%s&rdquo;&mdash da; ezin da ordainketa egin. Mesedez jarri kontaktuan gurekin laguntza behar baduzu.

en: This payment method was successfully set as your default.
eu_ES: Ordainketa modu predeterminatu gisa konfiguratu da.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
eu_ES: Plugin hau ezin da gehiago aktibatu bere funtzionalitatea orain <strong>WooCommerce</strong> barnean txertatuta dagoelako. <strong>Ezabatzea</strong> gomendatzen da.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
eu_ES: Plugin hau ezin da aktibatu bere funtzionalitatea orain WooCommerce muinaren barne delako.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
eu_ES: Une honetan produktu hau ez dago salgai.

en: This product is protected and cannot be purchased.
eu_ES: Produktua babestua da eta ezin da erosi.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
eu_ES: Atal honek WooCommerce-ko lehenetsitako txantiloi orrialdeak gainidazten dituzten fitxategiak erakusten ditu.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
eu_ES: Honek zure dendaren oinarri orrialdea ezartzen du - zure produktu artxiboa bertan egongo da.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
eu_ES: Honek erakusten diren prezioen hamartarren bereizlea ezartzen du.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
eu_ES: Honek erakusten diren prezioetan azalduko den hamartar kopurua ezartzen du.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
eu_ES: Honek erakusten diren prezioen milakoen bereizlea ezartzen du.

en: This setting does not apply to guest purchases.
eu_ES: Aukera hau ez zaie bisitariek egindako erosketei aplikatzen.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
eu_ES: Txantiloi hau zure itxurak gainidatzi du eta hemen aurki daiteke: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
eu_ES: Testu hau zure WooCommerce e-posta guztien orri-oinean agertuko da.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
eu_ES: Kanpoko produktura estekatzen duen botoian testu hau azalduko da.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
eu_ES: Tresna honek, hautatutako produktuekin osatutako CSV fitxategia sortu eta deskargatzea ahalbidetzen dizu.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
eu_ES: Tresna honek WordPress-eko iraungitutako iragankor GUZTIAK garbituko ditu.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
eu_ES: Tresna honek produktu/denda iragankorren katxea garbituko du.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
eu_ES: Tresna honek WooCommerce.com katxea hustuko du, WooCommerce Hedapenetan erabiltzen dena.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
eu_ES: Tresna honek sistema itxuraren egoera informazio katzea garbitzen du.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
eu_ES: Tresna honek Saldutako Ondasunen Kostuarekin (SOK) lotutako beharrezko zutabeak sortuko ditu meta bilatzeko taulan, eta existitzen diren produktu datuekin beteko ditu.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
eu_ES: Tresna honek produktuen terminoak birkontatuko ditu - hobespenen aldaketen ondorioz produktuak katalogotik ezkutatzen diren kasuetan erabilgarria.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
eu_ES: Tresna honek eskari helbideen testu oso bilaketa indizea berreraikiko du. Indizea ez bada existitzen, sortu egingo du.

en: This tool will regenerate the order fulfillment status for all orders and update the Analytics data using a direct SQL query.
eu_ES: Tresna honek eskari guztientzat prozesamendu egoera birsortu eta Analytics informazioa eguneratuko du zuzeneko SQL kontsultak erabiliz.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
eu_ES: Tresna honek Saldutako Produktuen Kostuarekin (COGS) erlazionatutako zutabeak ezabatuko ditu produktu meta bilatzeko taulatik. COGSek lanean jarraituko du (ezaugarria gaituta badago) baina zenbait funtzionalitate ez dira eskuragarri egongo.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
eu_ES: Tresna honek kupoiak bilatzeko taula zuzenduko du deskontu zenbatekoak galduz. Prozesu honek denbora iraun dezake.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
eu_ES: Tresna honek administratzaile, bezero eta denda_kudeatzaile rolak berrezarriko ditu. Zure erabiltzaileek WooCommerce-ko administrazio orrialde guztiak atzitu ezin badituzte erabili.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
eu_ES: Horrela erakutsiko da zure izena kontuko atalean eta balorazioetan

en: This will delete an inbox notification by slug
eu_ES: Honek slug-aren arabera ezabatuko du sarrera jakinarazpena

en: This will refresh the remote inbox notifications
eu_ES: Honek hurruneko sarrera jakinarazpenak eguneratuko ditu

en: Thousand separator
eu_ES: Milakoen bereizlea

en: Thousand separator.
eu_ES: Milakoen bereizlea.

en: Thumbnail
eu_ES: Iruditxoa

en: Time of payment:
eu_ES: Ordainketa ordua:

en: Timeless elegance
eu_ES: Betirako dotorezioa

en: Title
eu_ES: Izenburua

en: Title of the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren izenburua.

en: Title of the settings group.
eu_ES: Ezarpen taldearen izenburua.

en: Title.
eu_ES: Izenburua.

en: Title:
eu_ES: Izenburua:

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
eu_ES: Izen ematea osatzeko, bezeroak izena eman ondoren bere e-postara bidalitako baieztapen esteka jarraitu beharko du.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
eu_ES: %1$s-ra konektatzeko saioa hasi behar duzu. Zure dendan saioa hasi, edo <a href="%2$s">utzi eta %1$s-ra itzuli</a>

en: To get started, <a href="%s" target="_blank">apply to ChatGPT</a>. Once approved, ChatGPT will provide the credentials below.
eu_ES: Martxan jartzeko, <a href="%s" target="_blank">eskatu ChatGPT</a>. Behin onartuta, ChatGPTk hurrengo kredentzialak eskeiniko dizkizu.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
eu_ES: Zure jakinarazpenak kudeatzeko, zure kontuan saioa hasteko %s.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
eu_ES: Bertan jaso eskaintzeko, <a href='%s'>bertan jaso ezarpenak</a> orrian konfiguratu jasotzeko kokalekuak.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
eu_ES: Jarraitzeko, onartu zure e-posta erabiliz kontu berri bat sortzea mesedez.

en: To set your password, visit the following address:
eu_ES: Zure pasahitza ezartzeko, bisitatu hurrengo helbidea:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
eu_ES: Mezu hauek jasotzeari uzteko, harpidetza uzteko %s.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
eu_ES: Zure erosketa jarraitzeko, sartu zure erosketaren IDa eta sakatu "Jarraitu" botoia. Identifikazio hori ordainagirian eta konfirmazio mezuan  aurkitu dezakezu.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
eu_ES: "Jaitsigarria" kommutatu

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
eu_ES: "Gaituta" kommutatu

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
eu_ES: "Stocka kudeatu" kommutatu

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
eu_ES: "Birtuala" kommutatu

en: Toggle featured
eu_ES: Nabarmenduak gaitu

en: Tokyo
eu_ES: Tokio

en: Tongan pa&#x2bb;anga
eu_ES: Tonganko pa&#x2bb;anga

en: Tools
eu_ES: Tresnak

en: Top earners
eu_ES: Gehien irabazi dutenak

en: Top freebies
eu_ES: Doako garrantzitsuenak

en: Top rated products
eu_ES: Kalifikazio hoberena duten produktuak

en: Top sellers
eu_ES: Gehien saltzen dutenak

en: Topic
eu_ES: Gaia

en: Total
eu_ES: Guztira

en: Total amount in cents.
eu_ES: Guztizko zenbatekoa zentimotan.

en: Total available to refund
eu_ES: Itzultzeko eskura dagoen guztizkoa

en: Total charged for shipping.
eu_ES: Bidalketetan kobratutako totala.

en: Total charged for taxes.
eu_ES: Zergatan kobratutako totala.

en: Total discount amount for the order.
eu_ES: Eskariaren deskontu kantitate totala.

en: Total in cents.
eu_ES: Guztirakoa zentimotan.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
eu_ES: Produktuaren Saldutako Ondasunen Kostuaren guztizko diru balioa (balio efektibo guztien batura).

en: Total number of purchases.
eu_ES: Erosketa kopuru totala.

en: Total of coupons used.
eu_ES: Erabilitako kupoien totala.

en: Total of items purchased.
eu_ES: Erosi diren produktu guztien totala.

en: Total of orders placed.
eu_ES: Egin den eskari kopuru totala.

en: Total of refunded orders.
eu_ES: Itzulitako eskarien totala.

en: Total of shipping.
eu_ES: Bidalketa guztira.

en: Total refund amount for the order.
eu_ES: Eskaria guztira itzulitako kopurua.

en: Total refund tax amount for the order.
eu_ES: Eskarian guztira itzulitako zerga kopurua.

en: Total refunded for this item.
eu_ES: Elementu honentzat itzulitako guztizkoa.

en: Total sales
eu_ES: Salmentak guztira

en: Total sales minus shipping and tax.
eu_ES: Salmentak guztira bidalketa eta tasak kenduta.

en: Total shipping
eu_ES: Bidalketa guztira

en: Total tax
eu_ES: Zergak guztira

en: Total type.
eu_ES: Guztirako mota

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
eu_ES: Balio totala eragileen artean zehazki 2 zenbaki dituen matrizea izan behar da.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
eu_ES: Eskariaren Ondasunen Kostuaren balio osoa.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
eu_ES: Itzulketako salgaien kostu totala.

en: Total:
eu_ES: Guztizkoa:

en: Totals
eu_ES: Guztizkoak

en: Totals.
eu_ES: Guztirakoak.

en: Town / City
eu_ES: Herria

en: Town / District
eu_ES: Herri / Hiri / Distritua

en: Track
eu_ES: Jarraitu

en: Track orders &amp; view shopping history
eu_ES: Trazeatu eskariak eta ikusi erosketa historiala

en: Track your shipment
eu_ES: Trazeatu zure bidalketa

en: Tracking Number
eu_ES: Jarraipen Zenbakia

en: Tracking URL
eu_ES: Jarraipen URL helbidea

en: Tracking number is required.
eu_ES: Jarraipen zenbakia beharrezkoa da.

en: Transaction ID
eu_ES: Transakzioaren IDa

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
eu_ES: Nire eguneroko errutina eraldatu dut altxor paregabe eta ekologikoekin. Kalitate eta zerbitzu bikaina. Harro nago nire balioekin bat datorren denda bat babesteaz.

en: Transient saved for key %s.
eu_ES: %s gakoarentzat trantsizioa gordeta.

en: Transnistrian ruble
eu_ES: Ruble Transnistrianoa

en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

en: Trash not supported.
eu_ES: Zakarrontiza ez dago onartuta.

en: Trinidad and Tobago
eu_ES: Trinidad eta Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
eu_ES: Trinidad eta Tobagoko dolareak

en: Try new templates
eu_ES: Probatu txantiloi berriak

en: Try our new email templates!
eu_ES: Probatu gure e-posta txantiloi berriak!

en: Try the new templates
eu_ES: Probatu txantiloi berriak

en: Tunisian dinar
eu_ES: Tunezgo dinarea

en: Turkish lira
eu_ES: Lira turkiarra

en: Turkmenistan manat
eu_ES: Turkmenistango manat-a

en: Turks and Caicos Islands
eu_ES: Turks eta Caicos Irlak

en: Type
eu_ES: Mota

en: Type of attribute.
eu_ES: Atributu mota.

en: Type of setting.
eu_ES: Ezarpen mota.

en: Türkiye
eu_ES: Turkia

en: URL for the management link.
eu_ES: Kudeaketa estekaren URLa.

en: URL where the webhook payload is delivered.
eu_ES: Webhook-aren datuak jasoko dituen URLa.

en: Ugandan shilling
eu_ES: Ugandako txelina

en: Ukraine
eu_ES: Ukrania

en: Ukrainian hryvnia
eu_ES: Hryvnia ukraniarra

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
eu_ES: Ezin izan da programatutako ekintza utzi: egiaztatu log-ak.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
eu_ES: Ezin izan dira sinkronizaziorako HPOS taulak sortu.

en: Unable to create a scheduled action.
eu_ES: Ezin izan da programatutako ekintza sortu.

en: Unable to create account. Please try again.
eu_ES: Ezin izan da kontua sortu. Mesedez, saiatu berriro.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
eu_ES: Ezin izan da zerbitzari egitua zehaztu.   Mesedez, galdetu zure ostatatze hornitzaileari informazio honen inguruan.

en: Unable to retrieve action %d.
eu_ES: Ezin izan da %d ekintza eskuratu.

en: Unapprove
eu_ES: Gaitzetsi

en: Understanding the status report
eu_ES: Egoera txostena ulertzen

en: Undo
eu_ES: Desegin

en: Undo?
eu_ES: Desegin?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
eu_ES: Zoritxarrez ez dugu %s helbidera bidalketarik egiten. Mesedez, adierazi beste  aukera bat.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
eu_ES: Zoritxarrez zure eskaria ezin da prozesatu banku/merkatariak zure transakzioa errefuxatu duelako. Erosketa berriz egiten saiatu, mesedez.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
eu_ES: Zoritxarrez, %2$sko #%1$s eskariaren ordainketak huts egin du. Eskaria horrelakoa zen:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
eu_ES: Zoritxarrez, ezin izan dugu zure eskaria osatu ordainketa moduarekin gertatutako arazo baten ondorioz.

en: Unfulfilled
eu_ES: Osatu gabe

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
eu_ES: %s ekintza identifikatu gabea: ez gara gai izan ekintza hau bertan behera uzteko. Baliteke beste prozesu batek ezabatu izana.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
eu_ES: %s ekintza identifikatu gabea: ez gara gai izan ekintza hau ezabatzeko. Baliteke beste prozesu batek ezabatu izana.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
eu_ES: %s ekintza identifikatu gabea: ez gara gai izan ekintza honen data zehazteko. Baliteke beste prozesu batek ezabatu izana.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
eu_ES: %s ekintza identifikatu gabea: ez gara gai izan ekintza hau osatua moduan zehazteko. Baliteke beste prozesu batek ezabatu izana.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
eu_ES: %s ekintza identifikatu gabea: ez gara gai izan ekintza hau huts eginda moduan zehazteko. Baliteke beste prozesu batek ezabatu izana.

en: Unique design
eu_ES: Diseinu bakarra

en: Unique identifier for the checkout session.
eu_ES: Identifikatzaile bakarra ordainketa saiorako.

en: Unique identifier for the entity.
eu_ES: Entitatearen identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the fulfillment.
eu_ES: Eskariaren identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the object.
eu_ES: Objekturako bakarra den identifikatzailea.

en: Unique identifier for the order.
eu_ES: Eskariaren identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the payment method.
eu_ES: Ordainketa moduaren identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the refund.
eu_ES: Itzulketaren identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the resource
eu_ES: Baliabidearen identifikatzaile bakara

en: Unique identifier for the settings group.
eu_ES: Ezarpen taldearentzat identifikatzaile bakarra.

en: Unique identifier for the shipping zone.
eu_ES: Bidalketa zonarentzat identifikatzaile bakarra.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
eu_ES: Atributuarentzako slug/erreferentzia esklusiboa; 28 karaktere baino laburragoa izan behar da.

en: United Arab Emirates
eu_ES: Arabiar Emirerri Batuak

en: United Arab Emirates dirham
eu_ES: Arabiar Emirerri Batuetako dirhama

en: United Kingdom (UK)
eu_ES: Erresuma Batua (EB)

en: United States (US)
eu_ES: Estatu Batuak (EEBB)

en: Units in stock
eu_ES: Stockan dauden unitateak

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
eu_ES: Pizgarria baztertu zen unea adierazten duen Unix denbora-zigilua.

en: Unknown
eu_ES: Ezezaguna

en: Unknown database error occurred while adding fulfillment_status column.
eu_ES: Datu-base errore ezezaguna gertatu da fulfillment_status zutabea gehitzean.

en: Unlimited
eu_ES: Mugarik gabe

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
eu_ES: Ordaindu gabeko eskaria kantzelatua - gehienezko denbora pasa da.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
eu_ES: Debekatuta dago klase honetako instantziak deserializatzea.

en: Up to 60% off
eu_ES: %60a arte

en: Update
eu_ES: Eguneratu

en: Update %s
eu_ES: Eguneratu %s

en: Update Available
eu_ES: Eguneraketa eskuragarri

en: Update Brand
eu_ES: Eguneratu Marka

en: Update Order
eu_ES: Eguneratu Eskaria

en: Update Product
eu_ES: Eguneratu Produktua

en: Update an existing order by modifying status, customer information, line items, or other order details.
eu_ES: Eguneratu existitzen den eskaria, bere egoera, erosle informazioa, lerro elementuak, edo beste ezaugarriren bat aldatuz.

en: Update an existing product by modifying its attributes such as price, stock, description, or metadata.
eu_ES: Eguneratu existitzen den produktu bat bere prezio, stock, deskripzio edo metadatu atributuak aldatuz.

en: Update cart
eu_ES: Saskia eguneratu

en: Update database
eu_ES: Datu-basea eguneratu

en: Update fulfillment meta data response.
eu_ES: Eguneratu eskariaren metadata erantzuna.

en: Update fulfillment response.
eu_ES: Eguneratu eskariaren erantzuna.

en: Update now
eu_ES: Eguneratu orain

en: Update shipping class
eu_ES: Bidalketa mota eguneratu

en: Update totals
eu_ES: Eguneratu totala

en: Updated at
eu_ES: Noiz eguneratua

en: Upgrade
eu_ES: Harpidetza hobetu

en: Upload an image
eu_ES: Irudi bat igo

en: Upload file and import
eu_ES: Fitxategia igo eta inportatu

en: Upload/Add image
eu_ES: Irudia igo/gehitu

en: Uploaded to this product
eu_ES: Produktu honetara igo da

en: Upsells
eu_ES: Goranzko-salmentak

en: Uruguayan peso
eu_ES: Uruguayko pesoa

en: Usage / Limit
eu_ES: Erabilpena / Limitea

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
eu_ES: "%s" kupoia erabilera mugara iritsi da.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
eu_ES: "%s" kupoia erabilera mugara iritsi da. Mesedez, saiatu beranduago edo jarri gurekin harremanetan laguntza lortzeko.

en: Usage limit per coupon
eu_ES: Erabilpen muga kupoi bakoitzeko

en: Usage limit per user
eu_ES: Erabilpen muga erabiltzaileko

en: Usage limits
eu_ES: Erabilpen Limiteak

en: Usage restriction
eu_ES: Erabilpen Murrizketa

en: Usage tracking activated
eu_ES: Erabilera trazeoa aktibatuta

en: Use a new payment method
eu_ES: Ordainketa modu berri bat gehitu.

en: Use as product image
eu_ES: Produktuaren irudi bezala erabili

en: Use email address as account login (recommended)
eu_ES: Erabili e-posta helbidea saio hasteko (gomendatuta)

en: Use image
eu_ES: Irudia erabili

en: Used for variations
eu_ES: Aldaeretarako erabiltzen da

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
eu_ES: Amets errepikakorrak hegan hasten diren lekua.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
eu_ES: laster martxan

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
eu_ES: Esperientzia maila guztietako txirrindularientzat kalitate goreneko bizikletak, osagarriak eta aholku adituak eskaintzen ditugu. Egon adi.

en: User
eu_ES: Erabiltzailea

en: User Email is invalid.
eu_ES: Erabiltzailea E-posta baliogabea.

en: User ID or User Email is required.
eu_ES: Erabiltzailea ID edo Erabiltzailea E-posta beharrezkoa da.

en: User agent of the customer.
eu_ES: Erabiltzaile agentea.

en: User is missing.
eu_ES: Erabiltzailea falta da.

[ctx: User role]
en: Customer
eu_ES: Bezeroa

en: Username
eu_ES: Erabiltzaile izena

en: Username is required.
eu_ES: Erabiltzaile izena beharrezkoa da.

en: Username isn't editable.
eu_ES: Erabiltzaile-izena ez da editagarria.

en: Username or email
eu_ES: Erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa

en: Username or email address
eu_ES: Erabiltzaile-izena edo posta-elektronikoa

en: Username: %s
eu_ES: Erabiltzailea: %s

en: Username: %s.
eu_ES: Erabiltzaile-izena: %s.

en: Username: <b>%s</b>
eu_ES: Erabiltzaile-izena: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
eu_ES: Doako bidalketa ibili ahal izateko, zenbateko hau baino gehiago gastatu beharko du bezeroak

en: Uzbekistani som
eu_ES: Uzbekistango som-a

en: VAT
eu_ES: BEZ

en: Valencia
eu_ES: Valentzia

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal IPN erantzuna beste email helbide batetatik (%s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal kantitateak ez du bat egiten (kantitatea %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal kantitateak ez du bat egiten (%s gordin)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
eu_ES: Baliotze errorea: PayPal-eko txanponak ez du bat egiten (%s kodea)

en: Validation failed.
eu_ES: Balidazioak huts egin du.

en: Valle
eu_ES: Arana

en: Value
eu_ES: Balioa

en: Value (required)
eu_ES: Balioa (beharrezkoa)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
eu_ES: Eskariko elementaren salgaien kostuaren balioa.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
eu_ES: Itzulitako elementuko salgaien kostuaren balioa.

en: Value of the coupon.
eu_ES: Kupoiaren balioa.

en: Value(s)
eu_ES: Balioa(k)

en: Vanuatu vatu
eu_ES: Vanuatuko vatua

en: Variable product
eu_ES: Produktu aldakorra

en: Variation #%1$s of %2$s
eu_ES: %1$s. aldaketa %2$s(e)tik

en: Variation ID, if applicable.
eu_ES: ID bariablea, aplikagarria bada.

en: Variation ID:
eu_ES: Aldaeraren IDa:

en: Variation URL.
eu_ES: Bariazioaren URLa.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
eu_ES: Bariazioa ezin da inportatu: Produktu gurasoa ezin da izan produktu bariazioa.

en: Variation description.
eu_ES: Aldaeraren deskribapena

en: Variation image data.
eu_ES: Bariazioaren irudiaren data.

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
eu_ES: Aldaera menuaren ordena (aldaera zerrendan kokapena determinatzen du)

en: Variation price (required)
eu_ES: Aldaera prezioa (beharrezkoa)

en: Variation regular price.
eu_ES: Bariazioaren precio ohikoa.

en: Variation sale price.
eu_ES: Bariazioaren merkealdi prezioa.

en: Variation system generated attribute name.
eu_ES: Aldaera sistemak atributu izena sortu du.

en: Variations
eu_ES: Aldaketak

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
eu_ES: Martxan jartze prozesuan erabiliko diren hainbat testuinguru-datu.

en: Various contextual data for the step to use.
eu_ES: Pausuan erabiliko diren hainbat testuinguru-datu.

en: Various messages to possibly show the user.
eu_ES: Erabiltzaileari erakutsi ahal izango diren mezu ezberdinak.

en: Vatican
eu_ES: Vatikanoa

en: Venezuelan bol&iacute;var
eu_ES: Venezuelako Bolivarra

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
eu_ES: Baieztatze mezua erosleei bidalita, bi pausotako izen emate prozesuaren barne.

en: Verification email sent to "%s".
eu_ES: Baieztatze mezua bidali zaio "%s"ri.

en: Versatile charm
eu_ES: Xarma polifazetikoa

en: Version
eu_ES: Bertsioa

en: Version:
eu_ES: Bertsioa:

en: Very poor
eu_ES: Txarra

en: Vientiane
eu_ES: Vientian

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
eu_ES: Vietnamgo &#x111;&#x1ed3;ng

en: View
eu_ES: Ikusi

en: View All
eu_ES: Ikusi Denak

en: View Email
eu_ES: Ikusi E-posta

en: View Fulfillments
eu_ES: Ikusi Eskariak

en: View WooCommerce API docs
eu_ES: Ikusi WooCommerce-n API Dokumentuak

en: View WooCommerce documentation
eu_ES: Ikusi WooCommerce-n Dokumentazioa

en: View WooCommerce settings
eu_ES: Ikusi WooCommerce aukerak

en: View and manage coupons
eu_ES: Kupoiak ikusi eta kudeatu

en: View and manage customers
eu_ES: Bezeroak ikusi eta kudeatu

en: View and manage orders and sales reports
eu_ES: Eskari eta salmenta txostenak ikusi eta kudeatu

en: View and manage products
eu_ES: Produktuak ikusi eta kudeatu

en: View cart
eu_ES: Saskia ikusi

en: View coupon
eu_ES: Kupoia ikusi

en: View coupons
eu_ES: Kupoiak ikusi

en: View customers
eu_ES: Bezeroak ikusi

en: View full-screen image gallery
eu_ES: Ikusi leiho-osoko irudi galeria

en: View my cart
eu_ES: Nire saskia ikusi

en: View notifications &rarr;
eu_ES: Ikusi jakinarazpenak %rarr;

en: View order
eu_ES: Eskaria ikusi

en: View order %s
eu_ES: Ikusi %s eskaria

en: View order: %s
eu_ES: Ikusi erosketa: %s

en: View orders
eu_ES: Eskariak ikusi

en: View orders and sales reports
eu_ES: Eskari eta salmenta txostenak ikusi

en: View other orders &rarr;
eu_ES: Ikusi beste aginduak →;

en: View product
eu_ES: Produktua ikusi

en: View products
eu_ES: Produktuak ikusi

en: View profile &rarr;
eu_ES: Ikusi profila &rarr;

en: View progress &rarr;
eu_ES: Ikusi aurrerapena &rarr;

en: View tax rates
eu_ES: Zerga-tasak ikusi

en: View template
eu_ES: Ikusi txantiloia

en: View/Edit
eu_ES: Ikusi/Editatu

en: Views
eu_ES: Ikustaldi

en: Virtual
eu_ES: Birtuala

en: Visa Acceptance Solutions
eu_ES: Visa Onartzeko Irtenbideak

en: Visibility
eu_ES: Ikuspena

en: Visible on the product page
eu_ES: Produktu orrialdean ikusgai

en: Visit Dashboard
eu_ES: Arbela bisitatu

en: Visit Store
eu_ES: Denda Bisitatu

en: Visit plugin homepage
eu_ES: Pluginaren webgunea bisitatu

en: Visitors
eu_ES: Bisitariak

en: WC database version.
eu_ES: WC datubase bertsioa.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
eu_ES: WC_Session ez dago eskuragarri, erosle informazioa ezin da saioan gorde.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
eu_ES: WP CLI aginduak eskuragarri daude: exekutatu %1$s, agindu zerrenda eskuratzeko.

en: Waiting
eu_ES: Itxaroten

en: Wallets & Express checkouts
eu_ES: Wallets & Express erosketak

en: Wallis and Futuna
eu_ES: Wallis eta Futuna

en: Want to be notified when this product is back in stock?
eu_ES: Nahi duzu abisatzea produktu hau berriro eskuragarri dagoenean?

en: Warning
eu_ES: Kontuz!

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
eu_ES: Adi: Eskaintza prezioak kenduko dira berezko prezioak baino txikiagoak ez badira.

en: Watch on YouTube
eu_ES: Ikusi YouTuben

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
eu_ES: Ezin izan dugu zure PayPal ordainketa prozesatu une honetan. Saiatu berriro mesedez edo erabili beste ordainketa modu bat.

en: We couldn't find a preview for this product.
eu_ES: Ezin izan dugu produktu honen aurrebista aurkitu.

en: We have finished processing your order.
eu_ES: Zure eskaera prozesatzen bukatu dugu.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
eu_ES: Espero dugu laster bueltan izango direla! Irakurri gehiago <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">huts egindako ordainketen konponketaren</a> inguruan.

en: We hope to see you again soon.
eu_ES: Espero dugu zu berriz laster ikustea.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
eu_ES: Zure eskaria azkar burutzea espero dugu.

en: We look forward to seeing you soon.
eu_ES: Laster gurean espero zaitugu.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
eu_ES: Jakinarazten dizugu zure eskariaren aurretiaz osatutako bidalketa bat gure sistematik kendu dela. Hau eskariaren erregistoren zuzenketa edo eguneraketa baten ondorioz izan daiteke. Ez kezkatu — honek ez dio eragiten lehendik jasota dituzun elementuei.

en: We were unable to process your order, please try again.
eu_ES: Ez gara gai zure eskaria gauzatzeko, mesedez saiatu berriro ere.

en: Webhook actions
eu_ES: Webhook ekintzak

en: Webhook created on %s
eu_ES: Webhook-a sortu da %s-n

en: Webhook created successfully.
eu_ES: Webhook-a ondo sortu da.

en: Webhook data
eu_ES: Webhook datuak

en: Webhook event.
eu_ES: Webhook ekitaldia.

en: Webhook resource.
eu_ES: Webhook baliabidea.

en: Webhook status.
eu_ES: Webhook estatusa.

en: Webhook topic.
eu_ES: Webhook Gaia.

en: Webhook updated successfully.
eu_ES: Webhook-a ondo eguneratu da.

en: Week(s)
eu_ES: Aste(ak)

en: Weight
eu_ES: Pisua

en: Weight (%s)
eu_ES: Pisua (%s)

en: Weight in decimal form
eu_ES: Pisua forma hamartarrean

en: Weight unit
eu_ES: Pisu Unitatea

en: Welcome to %s
eu_ES:  Ongi etorri %s(e)ra

en: Welcome to {site_title}
eu_ES: Ongi etorri {site_title} webgunera

en: West African CFA franc
eu_ES: Hego afrikako frankoa

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
eu_ES: Mendebaldeko Azarbaijan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
eu_ES: Mendebaldeko Bengal

en: Western Australia
eu_ES: Australia mendebaldea

en: Western Sahara
eu_ES: Sahara Mendebaldea

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
eu_ES: Harremanetan jartzen gara %2$sko #%1$s eskaria bertan behera utzi dela adierazteko.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
eu_ES: Zurekin harremanetan jartzen gara zure #%1$s eskaria bertan behera utzi dela jakinarazteko.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
eu_ES: Arazoak ditugu WooCommerc.com atariarekin konektatzeko

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
eu_ES: Sentitzen dugu zure #%1$s eskaera bertan behera utzi dela jakinaraztea.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
eu_ES: Gure e-posta txantiloietan hobekuntza zirraragarri batzuk burutu ditugu, diseinu moderno eta erosleentzat egokiekin eta pertsonalizazio aukera berriekin.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
eu_ES: Gure e-posta txantiloietan hobekuntza zirraragarri batzuk burutu ditugu, diseinu moderno eta erosleentzat egokiekin eta pertsonalizazio aukera berriekin. Eta blokekako itxura bat erabiltzen ari bazara, automatikoki sinkronizatu ditzakezu zure itxura estiloak! Joan zure e-posta ezarpenetara aldaketa berriak aztertzeko.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
eu_ES: Zure eskaria jaso dugu eta geldirik daukagu zure ordainketa bideratu dela berretsi bitartean.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
eu_ES: Zein ZIP/posta kodetan egin daiteke lekuan bertako entregatzea?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
eu_ES: Zein ZIP/posta kodetan egin daiteke lekuan bertako jasotzea?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
eu_ES: Katalogoan zein dibisa prezio zerrendatzen diren eta ordainketak zein dibisa atebidek hartuko dituen.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
eu_ES: Zein zerga nahi duzu gehitu bertako bidalketetan, ez kontutan izan doakoa bada. Utzi bete gabe ez gaitzeko.

en: What is PayPal?
eu_ES: Zer da PayPal?

en: What our customers say
eu_ES: Zer dioten gure bezeroek

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
eu_ES: Hainbat kupoi aplikatzerakoan, lehenengo kupoia prezio osoari aplikatu, bigarrena beheratutako prezioari aplikatu, etab.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
eu_ES: Gaituta dagoenean, ordainketa formularioan emandako helbidea erabiliko du PayPalek, eta bezeroak PayPal ordainketa orrian aldatzea eragotziko du. Desgaitu hau bezeroari bere PayPal kontutik bidalketa helbidea aukeratzen uzteko. PayPalek helbideak egiaztatzen ditu eta ondorioz ezarpen honek erroreak eragin ditzake (desgaituta mantentzea gomendatzen dugu).

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
eu_ES: Gaituta dagoenean, gonbidatuak saioa hasteko orrialdera bideratuko dira izen emate prozesua osatzeko.

en: When the customer was last active in the site's timezone.
eu_ES: Eroslea azkenekoz aktibo noiz egon den atariaren ordu-eremuan.

en: When the customer was last active, as GMT.
eu_ES: Eroslea azkenekoz aktibo noiz egon den, GMT moduan.

en: When true, the payment gateway API is used to perform the refund. If the payment gateway does not support refunds, the refund will fail.
eu_ES: Egia denean, ordainketa pasabidearen APIa erabiliko da itzulketa egiteko. Ordainketa pasabideak ez baditu itzulketak onartzen, itzulketak huts egingo du.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
eu_ES: Markaren artxiboa ikustean, erakutsi uneko markaren deskripzioa.

en: When you receive a new order, it will appear here.
eu_ES: Eskaera berria jasotzen duzunean, hemen agertuko da

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
eu_ES: Martxan jartzeko prozesuren eskaria nondik jaurti zen.

en: Where is your store based?
eu_ES: Zein tokitan dago zure denda?

en: Whether WooPayments is in dev mode.
eu_ES: Ea WooPayments ordainketak garapen moduan dauden.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
eu_ES: Ea blueprint inportazioak une honetan onartzen diren

en: Whether onboarding is supported.
eu_ES: Ea martxan jartzea onartzen den.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
eu_ES: WordPress Multisite gaituta duzun ala ez.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
eu_ES: Eskaria noiz osatu zen.

en: Whether the onboarding process is completed.
eu_ES: Ea martxan jartze prozesua osatu ote den.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
eu_ES: Ea martxan jartze prozesua proba moduan dagoen.

en: Whether the onboarding process is started.
eu_ES: Ea martxan jartze prozesua hasi ote den.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
eu_ES: Ea ordainketa modua gaituta gomendatu behar den edo ez.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
eu_ES: Ea ordainketa moduak beharrezkoa izan behar duen (eta gaitzea behartu behar den) edo ez.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
eu_ES: Ea plugina sare guztiarentzat aktibatu daiteken.

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
eu_ES: Ea hornitzaileak ordainketak prozesatzeko kontua lotuta daukan.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
eu_ES: Ea hornitzailea ordainketan erabiltzeko gaituta dagoen.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
eu_ES: Ea hornitzailea garapen moduan dagoen. Hau egia izateak normalean proba-ordainketak behartzea eragiten du.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
eu_ES: Ea hornitzailea ordainketak prozesatzeko proba moduan dagoen.

en: Whether the provider needs setup.
eu_ES: Ea hornitzaileak ezarpenak behar dituen.

en: Whether the shipping method is enabled.
eu_ES: Ea bidalketa metodoa gaituta dagoen.

en: Whether this is a customer email.
eu_ES: Ea erosle e-posta den.

en: Whether this is sent only manually.
eu_ES: Ea eskuz bakarrik bidaltzen den.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
eu_ES: Ea zakarrontzia saltatu eta ezabaketa behartu nahi den.

en: Whether to generate a new catalog file regardless of whether a catalog file already exists.
eu_ES: Lehendik katalogo fitxategia egonda ere ea katalogo fitxategi berria sortu behar den.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
eu_ES: Ea eskariaren eguneraketez bezeroa jakinarazi behar den.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
eu_ES: Ea eskariaren fakturazio e-posta eguneratu behar den, aurretik bat edukita ere.

en: Width
eu_ES: Zabalera

en: Width (%s)
eu_ES: Zabalera (%s)

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
eu_ES: Zure bizi-espazioa handitzeko diseinuzko aulkien aukera zabalarekin.

en: Woo Email Content Pattern
eu_ES: Woo E-posta Eduki Eredua

en: Woo Email Template
eu_ES: Woo E-posta Txantiloia

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
eu_ES: Ondo! Eskatu dituzun hainbat elementu osatu dira. Hurrengo informazioa baliatu dezakezu zure bidalketa jarraitzeko:

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
eu_ES: WooCommerce &rsaquo; Instalazio morroia

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
eu_ES: WooCommerce APIa. Erabiltzaile izen eremuan kontsumitzaile gako bat erabili eta pasahitz eremuan kontsumitzaile sekretu bat

en: WooCommerce Brand Description
eu_ES: WooCommerce Marka Deskripzioa

en: WooCommerce Brand Layered Nav
eu_ES: WooCommerce Marka Geruzen Nabigazioa

en: WooCommerce Brand Thumbnails
eu_ES: WooCommerce Marka Koadro-txikiak

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
eu_ES: WooCommerce Erosleen Eskuragarritasun Jakinarazpenak

en: WooCommerce Extensions
eu_ES: Woocommerce luzapenak

en: WooCommerce MCP Server
eu_ES: WooCommerce MCP Zerbitzaria

en: WooCommerce Recent Reviews
eu_ES: WooCommerce azken iritziak

en: WooCommerce Settings
eu_ES: WooCommerce Ezarpenak

en: WooCommerce Shipping
eu_ES: WooCommerce bidalketak

en: WooCommerce Tax
eu_ES: WooCommerce inpostuak

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
eu_ES: Woocommerce akzio izenak, Webhookarekin lotuak.

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
eu_ES: WooCommerce datuen eguneraketa burutu da. Eskerrik asko azkeneko bertsiora eguneratzeagatik!

en: WooCommerce endpoints
eu_ES: WooCommerce amaierak

en: WooCommerce has upgraded your PayPal integration from PayPal Standard to PayPal Payments (PPCP), for a more reliable and modern checkout experience. If you do not prefer the upgraded integration in WooCommerce, we recommend switching to %1$sPayPal Payments%2$s extension.
eu_ES: WooCommercek zure PayPal integrazioa PayPal Standardetik PayPal Paymentsera (PPCP) bertsio-berritu du, erosketa prozesu sinesgarri eta modernoago baterako. Ez baduzu bertsio-berritutako WooCommerce integrazioa nahi, %1$sPaypal Payments%2$s hedapenera aldatzea gomendatzen dizugu.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
eu_ES: WooCommerce kontu berriak pasahitzak sortu gabe sortzeko <a href="%s">konfiguratuta</a> dago. Eskuragarritasun jakinarazpenak jasotzeko izena eman duen gonbidatuak, bere pasahitza berrezarri beharko du sortutako kontu berrian saioa hasi ahal izateko.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
eu_ES: WooCommerce une honetan eskuragarri ez dauden produktuak zure katalogotik ezkutatzeko <a href="%s">konfiguratuta</a> dago. Bezeroek ezingo dute izena eman eskuragarri jakinarazpenetan aukera hau aktibo ez dagoen bitartean.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
eu_ES: WooCommerce pluginek komunikazio metodo hau erabili dezakete plugin eguneraketak dauden konprobatzerakoan.

en: WooCommerce settings
eu_ES: WooCommerce ezarpenak

en: WooCommerce status
eu_ES: WooCommerce egoera

en: WooCommerce support
eu_ES: WooCommerce laguntza

en: WooCommerce tax rates (CSV)
eu_ES: WooCommerce zerga-tasak (CSV)

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
eu_ES: WooCommerce.com APIak %d HTTP egoera kodea itzuli du.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
eu_ES: WooCommerce.com APIak erantzun baliogabea itzuli du.

en: WordPress environment
eu_ES: WordPress ingurunea

en: WordPress permalinks must be set to anything other than "Plain" for MCP to work.
eu_ES: WordPress esteka iraunkorrak "Planoa" ez den beste edozein balio eduki behar du MCP ibili dadin.

en: WordPress.org project
eu_ES: WordPress.org Proiektua

en: Write
eu_ES: Idatzi

en: Write title…
eu_ES: Izenburua idatzi

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
eu_ES: X-MCP-API-Key goiburua beharrezkoa. Formatua: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
eu_ES: X-MCP-API-Key consumer_key:consumer_secret formatuan egon behar da.

en: Year
eu_ES: Urtea

en: Year(s)
eu_ES: Urte(ak)

en: Yemeni rial
eu_ES: Yemengo riala

en: Yes
eu_ES: Bai

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
eu_ES: Bai, sartzen ditudan prezioek zergak barne dituzte

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
eu_ES[0]: Produktu %1$d esportatzera zoaz. Produktu guztiak esportazeko, <a href="%2$s">garbitu zure hautaketa</a>.
eu_ES[1]: %1$d produktu esportatzera zoaz. Produktu guztiak esportazeko, <a href="%2$s">garbitu zure hautaketa</a>.

en: You are not allowed to make this request.
eu_ES: Ez daukazu eskaera hau egiteko baimenik.

en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
eu_ES: Zure eskariaren xehetasun gehiago ikusi ditzakezu <a href="%s" target="_blank">Nire Kontua > Eskariak</a> atala bisitatu eta entregaren azken egoera ikusi nahi duzun eskaria hautatuz.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
eu_ES: Zure eskariaren xehetasun gehiago ikusi ditzakezu Nire Kontua > Eskariak atala bisitatu eta entregaren azken egoera ikusi nahi duzun eskaria hautatuz.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
eu_ES: Zure kontuaren eremura sartu zaitezke eskariak ikusteko, pasahitza aldatzeko eta gehiago hurrengo estekaren bidez:

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
eu_ES: Orain %1$szure azkeneko eskariak ikusi%4$s, zure %2$sbidalketa eta fakturazio helbideak%4$s kudeatu eta zure %3$spasahitz eta kontuaren xehetasunak%4$s editatu ditzakezu.

en: You can only have 1 %s in your cart.
eu_ES: %s bakarra izan dezakezu saskian.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
eu_ES: Aldaera guztientzat <a href="#" class="switch-to-general-tab">lehenetsitako balioa</a> zehaztu dezakezu.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
eu_ES: Ezin da &quot;%s&quot; gehitu, ez delako alerik geratzen.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
eu_ES: Ezin duzu 0 edo gutxiagoko kopuru batekin &quot;%s&quot; gehitu.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
eu_ES: Ezin da &quot;%1$s&quot; produktuaren kopuru hori gehitu ez dagoelako nahikoa stock nahikoa (%2$s geratzen dira).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
eu_ES: Ezin da kopuru hori gehitu &mdash; %1$s bakarrik ditugu salgai eta jada %2$s dituzu saskian.

en: You cannot add the same tax rate twice!
eu_ES: Ezin duzu zerga bera bi aldiz gehitu!

en: You do not have permission to access this page
eu_ES: Ez duzu orrialde hau atzitzeko baimenik

en: You do not have permission to edit Webhooks
eu_ES: Ez duzu Webhook-ak editatzeko baimenik

en: You do not have permission to save settings.
eu_ES: Ez daukazu baimenik ezarpenak gordetzeko.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
eu_ES: Ez daukazu harpidetzarik <strong>%1$s</strong>entzat. Harpidetu eguneraketak zein laguntza arrazionala jasotzeko.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
eu_ES: Ez daukazu <strong>%1$s Woo hedapenak</strong>erako harpidetzarik. Harpidetu eguneraketak zein laguntza arrazionala jasotzeko.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
eu_ES: Itxan ilaran zaude lehendik ere! Klikatu {manage_account_link} zure jakinarazpenak kudeatzeko.

en: You have already joined this waitlist.
eu_ES: Itxaron ilara honetan zaude lehendik ere.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
eu_ES: Itxaron ilara honetan zaude lehendik ere. Mesedez, osatu izen emate prozesua zure e-postara bidalitako egiaztapen esteka jarraituz.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
eu_ES: Aurretiaz gehiegitan eman duzu iada izena. Saiatu beranduago mesedez.

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
eu_ES: Eskaera muga gainditu duzu. Mesedez, saiatu berriro minutu batzuk barru.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
eu_ES: "{product_name}" itxaron ilarara batu zara.

en: You have not set up this type of address yet.
eu_ES: Oraindik ez duzu mota horretako helbiderik zehaztu.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
eu_ES: Mezu hau jaso duzu zure e-posta helbidea gure dendan eskuragarritasun jakinarazpenak jasotzeko izena eman delako.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
eu_ES: Mezu hau jaso duzu zure e-posta helbidea eskuragarritasun abisuetan altan eman delako gure dendan. Ez zara zu izan? Mesedez, jarri harremanetan gurekin mezu hauek jasotzen jarraitu nahiko bazenu.

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
eu_ES: Zure izen ematea arrakastas osatu da eta "%s" berriro eskuragarri dagoenean jakinaraziko zaizu! Kontutan izan kontu berri bat sortu dela zuretzat; mesedez, egiaztatu zure e-posta informazio gehiagorako.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
eu_ES: Izen ematea osatu duzu! "%s" berriro ere eskuragarri dagoenean jakinaraziko zaizu.

en: You may also like&hellip;
eu_ES: Baliteke hau ere gustuko izatea&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
eu_ES: Baliteke hauek ere interesatzea&hellip;

en: You must be logged in to checkout.
eu_ES: Erosketa burutzeko saioa hasi behar duzu.

en: You must be logged in to download files.
eu_ES: Beharrezkoa zaizu deskargatutako fitxategietan saioa hastea.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
eu_ES: Hau erabili ondoren, diru-itzulpena eskuz egin bhearko duzu, zure ordainketa atebidetik.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
eu_ES: Zure %1$s #%2$s eskaria erdizka itzuli da

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
eu_ES: Zure %1$s #%2$s eskaria itzuli da

en: Your PayPal account has been restricted by PayPal. This may prevent customers from completing payments. Please %1$scontact PayPal support%2$s to resolve this issue and restore full functionality to your account.
eu_ES: Zure PayPal kontua PayPalek mugatu du. Honek erosleak ordainketak osatzea eragotzi diezaieke. Mesedez, %1$sPayPal laguntza kontaktatu%2$s arazo hau zuzentzeko eta zure kontuaren funtzionalitate osoa berreskuratzeko.

en: Your account has been successfully created
eu_ES: Zure kontua ondo sortu da

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
eu_ES: Zure %s kontua aldi baterako pasahitza erabiltzen ari da. Pasahitza aldatzeko esteka bidali dizugu mezu bidez.

en: Your cart is currently empty!
eu_ES: Zure saskia hutsik dago!

en: Your cart is currently empty.
eu_ES: Zure saskia hutsik dago.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
eu_ES: Zure datu aldaketak galdu egingo dira orrialde honetatik gorde gabe alde egiten baduzu.

en: Your changes have been saved.
eu_ES: Zure aldaketak gorde egin dira.

en: Your current password is incorrect.
eu_ES: Zure pasahitza ez da zuzena.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
eu_ES: Zure %2$sn egindako #%1$s eskaria

en: Your item is on the way!
eu_ES: Zure elementua bidean da!

en: Your order
eu_ES: Zure eskaria

en: Your order #%s has been cancelled.
eu_ES: Zure #%s eskaria bertan behera utzi da.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
eu_ES: {site_title} atariko zure eskaria ez da ongi osatu

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
eu_ES: Zure eskaria jada ez da posible kantzelatzea. Mesedez jarri gurekin kontaktuan laguntzaren bat beharko bazenu.

en: Your order details are as follows:
eu_ES: Hauek dira zure eskariaren xehetasunak:

en: Your order from %s has been partially refunded.
eu_ES: %sko zure eskaria erdizka itzuli da.

en: Your order from %s has been refunded.
eu_ES: %sko zure eskaria itzuli da

en: Your order from {site_title} is on its way!
eu_ES: {site_title} atariko zure eskaria martxan dago!

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
eu_ES: Zure %s guneko eskaria partzialki itzuli da. Erreferentzia bezala azpian dituzu xehetasun gehiago:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
eu_ES: Zure %s guneko eskaria itzuli da. Erreferentzia bezala azpian dituzu xehetasun gehiago:

en: Your order was cancelled.
eu_ES: Zure eskaria kantzelatua izanda.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
eu_ES: Zure datu pertsonalak eskaera prozesatzeko, webguneko esperinetzia hobetzeko eta gure %s-n azaldutako beste helburu batzuetarako erabiliko dira.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
eu_ES: Zure datu pertsonalak webguneko esperinetzia hobetzeko, zure kontua kudeatzeko eta eta gure %s-n azaldutako beste helburu batzuetarako erabiliko dira.

en: Your rating
eu_ES: Zure kalifikazioa

en: Your review
eu_ES: Zure iruzkina

en: Your review is awaiting approval
eu_ES: Zure iruzkina onespenaren zain dago

en: Your review is awaiting moderation.
eu_ES: Zure iruzkina moderatzeko zain dago.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
eu_ES: Zure iruzkina moderazioaren zain dago. Hau aurrebista bat da; zure iruzkina ikusgai egongo da onartu ondoren.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
eu_ES: Zure hautaketa berrezarri da. Mesedez, hautatu produktu aukeraren bat produktua zure saskira gehitu aurretik.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
eu_ES: Zure zerbitzariak ez du fsockopen edo cURL gaituta - PayPal IPN eta beste zerbitzariekin komunikatzen diren script-ak ez dute funtzionatuko. Zure ostatu-emate hornitzailearekin harremanetan jarri.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
eu_ES: Zure zerbitzariak %s klasea gaitu gabe dauka - HTML/Multipart posta elektronikoak eta beste luzapen batzuk ez dute DOMDocument gabe funtzionatuko.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
eu_ES: Zure zerbitzariak %s klasea gaitu gabe dauka - SOAP erabiltzen duten atebide plugin batzuk espero bezala ez funtzionatzea gertatu daiteke.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
eu_ES: Zure zerbitzariak ez du %s funtzioentzako euskarririk - hau beharrezkoa da karaktere kodeketa hobea izan dadin. Honen ordez ordezkapen funtzio batzuk erabiliko dira.

en: Your settings have been saved.
eu_ES: Zure ezarpenak gorde egin dira.

en: Your shipment has been updated
eu_ES: Zure bidalketa eguneratu da.

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
eu_ES: Zure gunea une honetan <b>%1$s</b> erabiliz WooCommerce.com-era konektatuta dago, baina atariaren uneko helbidea <b>%2$s</b> da. Hau zuzentzeko, birkonektatu zure ataria <b>WooCommerce.com</b>-era mesedez, dena ongi dabilela ziurtatzeko.

en: Your store contact email.
eu_ES: Zure denda kontaktu e-posta

en: Your store emails have had an upgrade!
eu_ES: Zure dendako e-postak bertsio berritu dira!

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
eu_ES: Zure denda kode-labur ordainketa erabiltzen ari da. Erabili Ordainketa blokeak aukera hau aktibatzeko.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
eu_ES: Zure ordainketa bazkide fidagarria Asian eta munduan zehar.

en: Your {site_title} account has been created!
eu_ES: Zure {site_title} kontua ondo sortu da!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
eu_ES: Zure {site_title}(e)ko #{order_number} eskariaren diruaren zati bat itzuli da

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
eu_ES: Zure {site_title}(e)ko #{order_number} eskariaren dirua itzuli da

en: Your {site_title} order has been received!
eu_ES: Zure {site_title} eskaria ondo jaso dugu!

en: Your {site_title} order is now complete
eu_ES: Zure {site_title} eskaera burutua dago jada

en: You’ve received a new order from %s
eu_ES: %stik eskari berri bat jaso duzu

en: You’ve received a new order from %s:
eu_ES: %stik eskari berri bat jaso duzu:

en: You’ve received the following order from %s:
eu_ES: %s erabiltzailearen eskaria jaso duzu:

en: Yukon Territory
eu_ES: Yukon Lurraldea

en: Zamboanga del Norte
eu_ES: Iparraldeko Zamboanga

en: Zamboanga del Sur
eu_ES: Hegoaldeko Zamboanga

en: Zone name cannot be empty.
eu_ES: Eremu izena ezin da hutsik egon.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
eu_ES: [#%1$s eskaria] (%2$s)

en: [Order #%s]
eu_ES: [#%s eskaera]

en: [Performance] Removes session cookies for non-logged in customers when session data is empty, improving page caching performance. May cause compatibility issues with extensions that depend on the session cookie without using session data.
eu_ES: [Errendimendua] Saioa hasi gabeko erosleen saio cookiak ezabatzen ditu saioa informazioa hutsik dagoenean, orrialde katxe errendimendua hobetuz. Saio informazioa ibili gabe saio cookian oinarritzen diren hedapenekin bateragarritasun arazoak eragin ditzake.

en: [Remove]
eu_ES: [Kendu]

en: [deleted]
eu_ES: [ezabatuta]

en: [product description rendering halted]
eu_ES: [produktu deskripzio errendatzea geldituta]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
eu_ES: [{site_title}] Eskaera berria ({order_number})

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
eu_ES: [{site_title}]: Eskari berria daukazu: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
eu_ES: [{site_title}]: Zure #{order_number} eskaria bertan behera geratu da

en: action failed: %s
eu_ES: ekintzak huts egin du : %s

en: added on %1$s at %2$s
eu_ES: Gehitze data: %1$s &ndash; %2$s

en: and
eu_ES: eta

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
eu_ES: Produktua berriro eskuragarri dagoela abisatzeko e-posta helbidea

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
eu_ES: Sartu zure e-posta

[ctx: back in stock form]
en: here
eu_ES: hemen

[ctx: back in stock form]
en: log in
eu_ES: saioa hasi

en: billing address
eu_ES: kobraketa helbidea

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
eu_ES: Goiburu taldea eta lotutako eduki luzagarria.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
eu_ES: Taldekatutako Produktu Hautatzaile bloke barruko azpi produktu bat irudikatzen duen zerrenda-elementuaren txantiloia.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
eu_ES: Produktu editorean erabiltzeko ohar eremua.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
eu_ES: E-posta edukiarentzat leku-marka blokea.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
eu_ES: Goiburua eta luzatu daitekeen edukia bistaratzen dituen oinarrizko akordeoi bat.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
eu_ES: Erosleei prezio-tarte bat aukeratzea laguntzen dien dispositiba-aurkezlea.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
eu_ES: Atributuak dituzten produktu aldagarri guztiei aplikatzeko atributu izen eta aukera txantiloia.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
eu_ES: Akordeoi Panela

[ctx: block description]
en: Accordion header.
eu_ES: Akordeoi goiburua.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
eu_ES: Gehitu Taldekatutako Produktu bloke bateko, produktu semea hautatzeko bidea.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
eu_ES: Utzi erosleari kontua sortzen erosketa egin ondoren.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
eu_ES: Produktu iruzkin bat bistaratzeko erabiltzen diren bloke-elementuak ditu, hala nola izenburua, egilea, data, balorazioa eta abar.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
eu_ES: Bistaratu Saski Txiki widgeta.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
eu_ES: Bezeroari bere saskira produktua gehitzea ahalbidetuko dion botoia bistaratu. Erabili gehitutako aukerak produktu mota ezberdinak fintzeko.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
eu_ES: Bistaratu egun salgai dauden produktuen saretxoa.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
eu_ES: Bistaratu saskiratu daitezkeen produktuen taldea.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
eu_ES: Bistaratu saskirako esteka.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
eu_ES: Bistaratu iragazki aukeren zerrenda.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
eu_ES: Bistaratu produktu deskripzioa, atributuak eta iruzkinak

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
eu_ES: Bistaratu produktu balorazioak

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
eu_ES: Bistaratu produktu balorazio inprimakia.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
eu_ES: Bistaratu produktuaren inguruko deskripzio laburra.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
eu_ES: Bistaratu zure aukerako produktu bakarra bere aurkezpenaren gaineko erabateko kontrolarekin.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
eu_ES: Onartutako ordainketa-metodoak erakutsi.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
eu_ES: Bistaratu sarrera eremua erosleak saskiratu nahi duen produktuaren kopurua hautatu ahal izateko.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
eu_ES: Bistaratu eskuragarri dagoen edozein produktu aldaera, saskira gehitu hautaketan.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
eu_ES: Bistaratu iragazki aukerak fitxa moduan.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
eu_ES: Bistaratu ikonoak eskuragarri dauden ordainketa moduentzat.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
eu_ES: Bistaratu produktu pisu, neurri eta atributuak.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
eu_ES: Iragazki aktibo ezabagarriak fitxa gisa erakusten ditu.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
eu_ES: Bistarau zure produktuen iruzkinak.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
eu_ES: Bistaratu produktu aldagarri bati lotutako atributu aukerak.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
eu_ES: Bistaratu produktuaren irudi nagusia.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
eu_ES: Bistaratu produktuaren prezioa.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
eu_ES: Bistaratu produktu izenburua etiketa edo paragrafo moduan.

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
eu_ES: Bistaratu produktuaren izenburua.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
eu_ES: Bistaratu orrialde zenbaki zerrenda produktu iruzkin orrikapenerako.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
eu_ES: Hurrengo/aurreko produktu-iruzkin multzorako orrikatutako-nabigazio bat bistaratzen du, horretarako aukera dagoenean.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
eu_ES: Bistaratu izenburua iruzkin kopuruarekin.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
eu_ES: Eskaintza txapa bistaratzen du produktua eskaintzan badago.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
eu_ES: Bistaratu produktuaren SKUa.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
eu_ES: Bistaratu produktu balorazioaren edukia.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
eu_ES: Bistaratu uneko kategoriaren deskripzioa.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
eu_ES: Bistaratu uneko kategoria izenburua eta ahalbidetu erabiltzaileak editatzea.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
eu_ES: Bistaratu balorazioa argitaratu zen data.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
eu_ES: Bistaratu produktuaren deskripzioa.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
eu_ES: Hautatutako aldaeraren deskripzioa bistaratzen du.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
eu_ES: Bistaratu balorazio egitearen izena.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
eu_ES: Bistaratu hurrengo produktu iritzirako orrialde esteka.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
eu_ES: Bistaratu aurreko produktu iruzkinerako orrialde esteka.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
eu_ES: Bistaratu produktu iruzkin balorazioa.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
eu_ES: Gaitu bezeroak produktu bildumak iragaztea taxonomia termino bat edo gehiago erabiliz, hala nola kategoriak, markak edo etiketak.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
eu_ES: Produktu aldagarri bati lotutako atributu izenari formatua eman.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
eu_ES: Baimendu erosleek produktuak iragaztea prezio-tarte bat aukeratuz.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
eu_ES: Onartu erosleek produktuak stock egoera aukeratuz iragaztea.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
eu_ES: Jakinarazi erosleak produktuak stock gabe edo eskariaren zain daudenean. Bloke hau produktuak stock-ean daudenean ezkutatu egiten da.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
eu_ES: Erakutsi produktu balorazio guztien zerrenda.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
eu_ES: Bistaratu kategoria zehatz batzuetako produktuen iruzkinak.

[ctx: block description]
en: The product images.
eu_ES: Produktuaren irudiak.

[ctx: block description]
en: The product name.
eu_ES: Produktuaren izena.

[ctx: block description]
en: The product tab.
eu_ES: Produktuaren erlaitza.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
eu_ES: Erabili blokeak produktu mota bakoitzerako, aldagarria eta taldekatzea adibidez, pertsonalizatutako "Saskira gehitu" eremua sortzeko.

[ctx: block keyword]
en: additional information
eu_ES: informazio gehigarria

[ctx: block keyword]
en: all products
eu_ES: produktu guztiak

[ctx: block keyword]
en: by attribute
eu_ES: atributuaren arabera

[ctx: block keyword]
en: by tag
eu_ES: etiketaren arabera

[ctx: block keyword]
en: clear filters
eu_ES: garbitu iragazkiak

[ctx: block keyword]
en: description
eu_ES: deskribapena

[ctx: block keyword]
en: dimensions
eu_ES: neurriak

[ctx: block keyword]
en: email
eu_ES: e-posta

[ctx: block keyword]
en: excerpt
eu_ES: laburpena

[ctx: block keyword]
en: gallery
eu_ES: galeria

[ctx: block keyword]
en: group
eu_ES: taldea

[ctx: block keyword]
en: image
eu_ES: irudia

[ctx: block keyword]
en: images
eu_ES: irudiak

[ctx: block keyword]
en: inventory
eu_ES: inbentarioa

[ctx: block keyword]
en: minimum
eu_ES: minimoa

[ctx: block keyword]
en: name
eu_ES: izena

[ctx: block keyword]
en: number
eu_ES: zenbakia

[ctx: block keyword]
en: password
eu_ES: pasahitza

[ctx: block keyword]
en: payment methods
eu_ES: ordainketa moduak

[ctx: block keyword]
en: payments
eu_ES: ordainketak

[ctx: block keyword]
en: products
eu_ES: produktuak

[ctx: block keyword]
en: section
eu_ES: atala

[ctx: block keyword]
en: shipping
eu_ES: bidalketa

[ctx: block keyword]
en: single product
eu_ES: produktu bakarra

[ctx: block keyword]
en: tab
eu_ES: erlaitza

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
eu_ES: taxonomia

[ctx: block keyword]
en: title
eu_ES: izenburua

[ctx: block keyword]
en: weight
eu_ES: pisua

[ctx: block style label]
en: Fill
eu_ES: Bete

[ctx: block style label]
en: Outline
eu_ES: Lineaz kanpo

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
eu_ES: Onartutako ordainketa-metodoak

[ctx: block title]
en: Accordion
eu_ES: Akordeoia

[ctx: block title]
en: Accordion Group
eu_ES: Akordeoi Taldea

[ctx: block title]
en: Accordion Header
eu_ES: Akordeoi Goiburua

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
eu_ES: Akordeoi Panela

[ctx: block title]
en: Account Creation
eu_ES: Kontua Sortzea

[ctx: block title]
en: Actions
eu_ES: Ekintzak

[ctx: block title]
en: Active Filters
eu_ES: Gaitutako Iragazkiak

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
eu_ES: Saskira gehitu + Aukerak (Beta)

[ctx: block title]
en: All Products
eu_ES: Produktu guztiak

[ctx: block title]
en: All Reviews
eu_ES: Balorazio Guztiak

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
eu_ES: Atributu Iragazkia

[ctx: block title]
en: Billing Address
eu_ES: Fakturazio helbidea

[ctx: block title]
en: Cart Items
eu_ES: Saskiko elementuak

[ctx: block title]
en: Cart Link
eu_ES: Saski Esteka

[ctx: block title]
en: Cart Totals
eu_ES: Saskia guztira

[ctx: block title]
en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

[ctx: block title]
en: Chips
eu_ES: Fitxak

[ctx: block title]
en: Clear filters
eu_ES: Garbitu iragazkiak

[ctx: block title]
en: Contact Information
eu_ES: Kontakturako informazioa

[ctx: block title]
en: Discount
eu_ES: Deskontua

[ctx: block title]
en: Email Content
eu_ES: E-posta Edukia

[ctx: block title]
en: Featured Category
eu_ES: Nabarmendutako kategoria

[ctx: block title]
en: Featured Product
eu_ES: Nabarmendutako produktua

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
eu_ES: Taldekatutako Produktu Hautatzailea (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
eu_ES: Taldekatutako Produktua: Elementu Etiketa (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
eu_ES: Taldekatutako Produktua: Elementu Hautatzailea (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
eu_ES: Taldekatutako Produktua: Txantiloia (Beta)

[ctx: block title]
en: Heading
eu_ES: Izenburua

[ctx: block title]
en: List
eu_ES: Zerrenda

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
eu_ES: Saski Txiki Edukiak

[ctx: block title]
en: Newest Products
eu_ES: Produktu berrienak

[ctx: block title]
en: On Sale Products
eu_ES: Eskaintza Produktuak

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
eu_ES: Eskaintza Txapa

[ctx: block title]
en: Order Note
eu_ES: Eskari oharra

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
eu_ES: Ordainketa Modu Ikonoak

[ctx: block title]
en: Payment Options
eu_ES: Ordainketa aukerak

[ctx: block title]
en: Price Filter
eu_ES: Prezioa Iragazkia

[ctx: block title]
en: Price Slider
eu_ES: Prezio Diapositiba-aurkezlea

[ctx: block title]
en: Product
eu_ES: Produktua

[ctx: block title]
en: Product Category Description
eu_ES: Produktu Kategoria Deskripzioa

[ctx: block title]
en: Product Description
eu_ES: Produktu Deskripzioa

[ctx: block title]
en: Product Filters
eu_ES: Produktu Iragazkiak

[ctx: block title]
en: Product Image
eu_ES: Produktu irudia

[ctx: block title]
en: Product SKU
eu_ES: Produktu SKUa

[ctx: block title]
en: Product Specifications
eu_ES: Produktu Xehetasunak

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
eu_ES: Produktu Stock Adierazlea

[ctx: block title]
en: Product Summary
eu_ES: Produktu Laburpena

[ctx: block title]
en: Product Tag
eu_ES: Produktu etiketa

[ctx: block title]
en: Product Title
eu_ES: Produktu Izenburua

[ctx: block title]
en: Product description
eu_ES: Produktuaren deskribapena

[ctx: block title]
en: Product images
eu_ES: Produktu irudiak

[ctx: block title]
en: Product name
eu_ES: Produktu izena

[ctx: block title]
en: Product notice field
eu_ES: Produktu ohar eremua

[ctx: block title]
en: Rating Filter
eu_ES: Balorazio Iragazkia

[ctx: block title]
en: Review Author Name
eu_ES: Balorazio Egile Izena

[ctx: block title]
en: Review Content
eu_ES: Berrikuste Edukia

[ctx: block title]
en: Review Date
eu_ES: Berrikuste Data

[ctx: block title]
en: Review Rating
eu_ES: Iruzkin Balorazioa

[ctx: block title]
en: Reviews Form
eu_ES: Balorazio Inprimakia

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
eu_ES: Iruzkin Hurrengo Orrialdea

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
eu_ES: Iruzken Orrialde Zenbakiak

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
eu_ES: Iruzkinen Orrikatzea

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
eu_ES: Iruzkinen Aurreko Orrialdea

[ctx: block title]
en: Reviews Template
eu_ES: Iritzi Txantiloia

[ctx: block title]
en: Reviews Title
eu_ES: Iruzkin Izenburua

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
eu_ES: Iruzinak Kategoriaka

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
eu_ES: Produktu Iruzkinak

[ctx: block title]
en: Shipping
eu_ES: Bidalketa

[ctx: block title]
en: Shipping Address
eu_ES: Bidalketa helbidea

[ctx: block title]
en: Shipping Options
eu_ES: Bidalketa aukerak

[ctx: block title]
en: Status Filter
eu_ES: Egoera Iragazkia

[ctx: block title]
en: Subtotal
eu_ES: Azpitotala

[ctx: block title]
en: Taxes
eu_ES: Zergak

[ctx: block title]
en: Taxonomy
eu_ES: Taxonomia

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
eu_ES: Taxonomia Iragazkia

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
eu_ES: Terminoak eta baldintzak

[ctx: block title]
en: Thumbnails
eu_ES: Iruditxoak

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
eu_ES: Aldaera Deskripzioa (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
eu_ES: Aldaera Hautatzailea (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
eu_ES: Aldakera Hautatzailea: Atributu Izena (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
eu_ES: Aldakera Hautatzailea: Atributu Aukerak (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
eu_ES: Aldaera Hautatzeailea: Txantiloia (Beta)

en: brand
eu_ES: marka

[ctx: breadcrumb]
en: Home
eu_ES: Hasiera

en: by %s
eu_ES: Egilea: %s

en: cURL version
eu_ES: cURL bertsioa

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
eu_ES: Fakturazioa %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
eu_ES: Bidalketa %s

[ctx: column name]
en: Submitted on
eu_ES: Noiz bidalia

[ctx: column_name]
en: Notification
eu_ES: Jakinarazpena

[ctx: column_name]
en: Product
eu_ES: Produktua

[ctx: column_name]
en: Signed Up
eu_ES: Izena Emanda

[ctx: column_name]
en: Status
eu_ES: Egoera

[ctx: column_name]
en: User/Email
eu_ES: Erabiltzailea/E-posta

en: customer orders
eu_ES: bezero eskari

[ctx: database error]
en: unknown
eu_ES: ezezaguna

[ctx: default-slug]
en: product
eu_ES: produktua

[ctx: default-slug]
en: shop
eu_ES: denda

[ctx: district]
en: Belgrade
eu_ES: Belgrado

en: e.g. length or weight
eu_ES: adb. luzera edo pisua

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
eu_ES: fakturazioa

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
eu_ES: bidalketa

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
eu_ES: Errorea kargatzean

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
eu_ES: Emaitza gehiago kargatzen&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
eu_ES: Ez da emaitzarik aurkitu

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
eu_ES: Mesedez ezabatu %qty% karaktere

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
eu_ES: Mesedez ezabatu karaktere bat

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
eu_ES: Mesedez gehitu %qty% karaktere

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
eu_ES: Mesedez gehitu karaktere bat

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
eu_ES: Bilatzen&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
eu_ES: %qty% artikulu bakarrik hauta ditzakezu

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
eu_ES: Artikulu bakarra hautatu dezakezu

en: fields cannot be empty.
eu_ES: eremuak ezin dira hutsik egon.

en: fields must be an array of strings or a comma-separated string.
eu_ES: eremuak kate matrizeak edo komaz bereizitako kateak izan behar dira.

en: guest orders
eu_ES: bisitari eskari

en: h
eu_ES: a

en: kg
eu_ES: Kg

en: l jS \o\f F Y, h:ia
eu_ES: Y(e)ko F(r)en j-a, l, h:ia

[ctx: min_price]
en: From:
eu_ES: Igorlea:

en: new users
eu_ES: erabiltzaile berri

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
eu_ES: Kudeatu jakinarazpenak

[ctx: notice action]
en: Resend verification
eu_ES: Birbidali egiaztapena

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
eu_ES[0]: Jakinarazpen %s ezabatuta.
eu_ES[1]: %s jakinarazpen ezabatuta.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
eu_ES[0]: Jakinarazpen %s eguneratuta.
eu_ES[1]: %s jakinarazpen eguneratuta.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> aktibo
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> aktibo

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> dena
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> denak

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> utzita
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> utzita

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> zain
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> zain

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: <span class="count">(%s)</span> bidalita
eu_ES[1]: <span class="count">(%s)</span> bidalita

[ctx: number of pages]
en: of
eu_ES: /

en: optional
eu_ES: aukerakoa

en: orders | orders
eu_ES[0]: eskariak

[ctx: placeholder]
en: Buy product
eu_ES: Produktua erosi

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
eu_ES: Nork&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
eu_ES: Nori&hellip;

[ctx: post]
en: Failed
eu_ES: Hutseginda

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Guztiak <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Onartuta <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Onartuta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zain <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zain <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zaborra <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zaborra <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[0]: Zakarrontzian <span class="count">(%s)</span>
eu_ES[1]: Zakarrontzian <span class="count">(%s)</span>

en: required
eu_ES: beharrezkoa

[ctx: review]
en: Mark as spam
eu_ES: Zabor gisa markatu

[ctx: review]
en: Not Spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: review]
en: Not spam
eu_ES: Ez da zaborra

[ctx: review type]
en: Type
eu_ES: Mota

en: scheduled action
eu_ES: programatutako ekintza

en: scheduled actions
eu_ES: programatutako ekintzak

en: shipping address
eu_ES: bidalketa helbidea

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
eu_ES: Bidalketa

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
eu_ES: Bidalketa %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
eu_ES: Eskaria

[ctx: slug]
en: brand
eu_ES: marka

[ctx: slug]
en: product
eu_ES: produktua

[ctx: slug]
en: product-category
eu_ES: produktu-kategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
eu_ES: produktu-etiketa

[ctx: slug]
en: uncategorized
eu_ES: kategoria-gabea

[ctx: status labels]
en: All
eu_ES: Dena

[ctx: stock notification status]
en: Active
eu_ES: Gaituta

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
eu_ES: Utzita

[ctx: stock notification status]
en: Pending
eu_ES: Zain

[ctx: stock notification status]
en: Sent
eu_ES: Bidalita

[ctx: submit button]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
eu_ES: %s gehitua

en: terms and conditions
eu_ES: termino eta balditzekin

en: the
eu_ES: hau

en: unknown
eu_ES: Ezezaguna

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
eu_ES: klikatu hemen

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
eu_ES: klikatu hemen

[ctx: verb]
en: Spam
eu_ES: Zaborra

[ctx: verb]
en: Trash
eu_ES: Zakarrontzia

en: verified owner
eu_ES: egiaztatutako jabea

en: via %s
eu_ES: %s bidez

en: — No Change —
eu_ES: — Aldaketarik ez —

en: — No change —
eu_ES: — Aldaketarik gabe —

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
eu_ES: ⚠ Erabilera trazeoa gaitu behar da urruneko saio hasiera erabiltzeko.
