Themes - Twenty Twenty-Five - en to gl_ES translation catalogue (423 entries)

en: #stories
gl_ES: #historias

en: %s is a flower delivery and subscription business. Based in the EU, our mission is not only to deliver stunning flower arrangements across but also foster knowledge and enthusiasm on the beautiful gift of nature: flowers.
gl_ES: %s é unha empresa de envío e subscrición de flores. Con sede na UE, a nosa misión non é só entregar impresionantes arreglos florais en todo o mundo, senón tamén fomentar o coñecemento e o entusiasmo sobre este fermoso regalo da natureza: as flores.

en: 123 Example St. Manhattan, NY 10300 United States
gl_ES: Praza da Catedral s/n. 27740 Mondoñedo, Lugo

en: 20€/month
gl_ES: 20€/mes

[ctx: 404 error message]
en: Page not found
gl_ES: Páxina non encontrada

[ctx: 404 error message]
en: The page you are looking for doesn't exist, or it has been moved. Please try searching using the form below.
gl_ES: A páxina que buscas non existe o moveuse. Intenta buscala utilizando o seguinte formulario.

en: A collection of full page layouts.
gl_ES: Unha colección de deseños de páxina completos.

en: A collection of post format patterns.
gl_ES: Unha colección de padróns de formato de publicación.

en: About
gl_ES: Acerca de

en: About Us
gl_ES: Sobre nós

en: About the book
gl_ES: Sobre o libro

en: About the event
gl_ES: Sobre o evento

en: Acoma Pueblo, in New Mexico, stands as a testament to the resilience and cultural heritage of the Acoma people
gl_ES: Mondoñedo, en Lugo, é unha testemuña da resistencia e do patrimonio cultural do pobo galego

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
gl_ES: Engade o texto ou os bloques que se mostrarán cando unha consulta non devolva ningún resultado.

en: Agenda
gl_ES: Axenda

[ctx: Alt text for cover image.]
en: Picture of a flower
gl_ES: Foto dunha flor

[ctx: Alt text for hero image.]
en: Picture of a person
gl_ES: Foto dunha persoa

[ctx: Alt text for intro picture.]
en: Picture of a flower
gl_ES: Foto dunha flor

[ctx: Alt text for testimonial image.]
en: Picture of a person
gl_ES: Foto dunha persoa

[ctx: Alt text for testimonial image.]
en: Picture of a person typing on a typewriter.
gl_ES: Imaxe dunha persoa tecleando nunha máquina de escribir.

en: An elegant addition of home decor collection.
gl_ES: Un complemento elegante da colección de decoracións do fogar.

en: An introduction to African dialects
gl_ES: Introdución aos dialectos africanos

en: Ancient buildings and symbols
gl_ES: Edificios e símbolos antigos

[ctx: Answer in the FAQs pattern.]
en: This exquisite compilation showcases a diverse array of photographs that capture the essence of different eras and cultures, reflecting the unique styles and perspectives of each artist.
gl_ES: Esta exquisita compilación amosa un conxunto diverso de fotografías que capturan a esencia de diferentes épocas e culturas, reflectindo os estilos e perspectivas únicas de cada artista.

en: Anthuriums
gl_ES: Lirio flamingo

en: Architecture
gl_ES: Arquitectura

en: Assemble
gl_ES: Ensamblador

en: Atlanta, GA, USA
gl_ES: Atlanta, GA, EE.UU.

en: Authors
gl_ES: Autores

en: Birds on a lake.
gl_ES: Páxaros nun lago.

en: Black and white flower
gl_ES: Flor branca e negra

en: Black and white photo focusing on a woman and a child from afar.
gl_ES: Foto en branco e negro enfocando a unha muller e a un neno desde lonxe.

en: Black and white photo of an African woman.
gl_ES: Foto en branco e negro dunha muller africana.

en: Black and white photography close up of a flower.
gl_ES: Fotografía en branco e negro cun primeiro plano dunha flor.

en: Book Image
gl_ES: Imaxe do libro

en: Book Store
gl_ES: Tenda de libros

en: Botany flowers
gl_ES: Flores botánicas

en: Brazil
gl_ES: Brasil

[ctx: Button text of intro section.]
en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

[ctx: Button text, refers to joining a community. Verb.]
en: Join
gl_ES: Unirse

[ctx: Button text. Verb.]
en: Search
gl_ES: Buscar

en: Buy Tickets
gl_ES: Comprar billetes

en: Buy your copy of The Stories Book
gl_ES: Compra o teu exemplar de «O libro das historias»

[ctx: CTA text of the hero section.]
en: Available for pre-order now.
gl_ES: Xa dispoñible para pedido anticipado.

en: Canada
gl_ES: Canadá

en: Cancel anytime
gl_ES: Cancela cando queiras

en: Cancel or pause anytime.
gl_ES: Cancela ou pausa en calquera momento.

en: Checkmark
gl_ES: Marca de comprobación

en: Choose your membership
gl_ES: Elixe a túa membresía

en: Close up of a red anthurium.
gl_ES: Primeiro plano dun lirio flamingo vermello.

en: Close up of two flowers on a dark background.
gl_ES: Primeiro plano de dúas flores sobre fondo escuro.

en: Close up photo of white flowers on a grey background
gl_ES: Foto de cerca de flores brancas sobre fondo gris

en: Closeup of plantlife in the Malibu Canyon area
gl_ES: Detalle da flora da zona da Serra do Xistral

en: Collect
gl_ES: Recollida

[ctx: Color name]
en: Accent 1
gl_ES: Énfase 1

[ctx: Color name]
en: Accent 2
gl_ES: Énfase 2

[ctx: Color name]
en: Accent 3
gl_ES: Énfase 3

[ctx: Color name]
en: Accent 4
gl_ES: Énfase 4

[ctx: Color name]
en: Accent 5
gl_ES: Énfase 5

[ctx: Color name]
en: Accent 6
gl_ES: Énfase 6

[ctx: Color name]
en: Contrast
gl_ES: Contraste

en: Comments
gl_ES: Comentarios

[ctx: Content of the hero section.]
en: A fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno.
gl_ES: Unha excelente colección de momentos no tempo con fotografías de Luis Casado, Antón Beiras e Pepe de Pernas.

[ctx: Custom template name]
en: Page No Title
gl_ES: Páxina sen título

en: Deliver
gl_ES: Entrega

en: Delivered every week
gl_ES: Entregado cada semana

en: Designed with %s
gl_ES: Deseñado con %s

[ctx: Duotone name]
en: Midnight filter
gl_ES: Filtro de medianoite

en: Email
gl_ES: Correo electrónico

en: Episode 1: Acoma Pueblo with Prof. Fiona Presley
gl_ES: Episodio 1: Os castrexos coa profesora Ada Cunqueiro

en: Event
gl_ES: Evento

[ctx: Event Overview Text.]
en: Held over a weekend, the event is structured around a series of exhibitions, workshops, and panel discussions. The exhibitions showcase a curated selection of photographs that tell compelling stories from various corners of the globe, each image accompanied by detailed narratives that provide context and deeper insight into the historical significance of the scenes depicted. These photographs are drawn from the archives of renowned photographers, as well as emerging talents, ensuring a blend of both classical and contemporary perspectives.
gl_ES: Celebrado durante un fin de semana, o evento estrutúrase en torno a unha serie de exposicións, talleres e mesas redondas. As exposicións mostran unha coidada selección de fotografías que narran historias apaixoantes de diversos rincóns do planeta, cada imaxe está acompañada de narracións detalladas que proporcionan un contexto e unha visión máis profunda da importancia histórica das escenas representadas. Estas fotografías proceden dos arquivos de fotógrafos de renome, así como de talentos emerxentes, o que garante unha mistura de perspectivas clásicas e contemporáneas.

en: Event details
gl_ES: Detalles do evento

en: Event image
gl_ES: Imaxe do evento

en: Events
gl_ES: Eventos

[ctx: Example event date in pattern.]
en: Aug 08—10 2025
gl_ES: 08-10 de agosto de 2025

[ctx: Example event date in pattern.]
en: Mon, Jan 1
gl_ES: Lun, 1 Xan

[ctx: Example heading in pattern.]
en: Hey,
gl_ES: Ola,

[ctx: Example username for social media account.]
en: @example
gl_ES: @exemplo

en: Explore the episodes
gl_ES: Explora os episodios

en: Fauna from North America and its characteristics
gl_ES: Fauna da Serra do Xistral e as súas características

en: Featured
gl_ES: Destacado

en: Flora of Akaka Falls State Park
gl_ES: Flora do Parque Natural Serra da Enciña da Lastra

[ctx: Font size name]
en: Extra Extra Large
gl_ES: Extra extra grande

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
gl_ES: Extra grande

[ctx: Font size name]
en: Large
gl_ES: Grande

[ctx: Font size name]
en: Medium
gl_ES: Media

[ctx: Font size name]
en: Small
gl_ES: Pequena

en: Free
gl_ES: Libre

en: Free Workshop
gl_ES: Taller gratuíto

en: Free shipping
gl_ES: Envío gratis

en: Fuego Bar, Mexico City
gl_ES: Bar O Valeco, Mondoñedo

en: Get a free tote bag.
gl_ES: Consigue unha bolsa de asas gratis.

en: Get access to a curated collection of moments in time featuring photographs from historical relevance.
gl_ES: Accede a unha colección de momentos seleccionados no tempo con fotografías destacadas de relevancia histórica.

en: Get access to our free articles and weekly newsletter.
gl_ES: Accede aos nosos artigos gratuítos e ao boletín semanal.

en: Get access to our paid articles and weekly newsletter.
gl_ES: Accede aos nosos artigos de pago e ao boletín semanal.

en: Get access to our paid newsletter and a limited pass for one event.
gl_ES: Consigue acceso ao noso boletín de pago e un pase limitado para un evento.

en: Get access to our paid newsletter and an unlimited pass.
gl_ES: Consigue acceso ao noso boletín de pago e a un pase ilimitado.

en: Get directions
gl_ES: Obter indicacións

[ctx: Heading for banner pattern.]
en: New arrivals
gl_ES: Novidades

[ctx: Heading of the Contact social link pattern]
en: Got questions? <br><a href="#" rel="nofollow">Feel free to reach out.</a>
gl_ES: Tes preguntas? <br><a href="#" rel="nofollow">Non dubides en pórte en contacto con nós.</a>

[ctx: Heading of the FAQs pattern.]
en: Frequently Asked Questions
gl_ES: Preguntas frecuentes

[ctx: Heading of the hero section.]
en: The Stories Book
gl_ES: Libro das historias

[ctx: Hero - Overlapped book cover pattern headline text]
en: The Stories Book
gl_ES: Libro das historias

[ctx: Hero - Overlapped book cover pattern subline text]
en: A fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno.
gl_ES: Unha excelente colección de momentos no tempo con fotografías destacadas de Luis Casado, Antón Beiras e Pepe de Pernas.

en: How to get in touch with us
gl_ES: Como pórte en contacto con nós

en: Image for service
gl_ES: Imaxe para o servizo

en: Image of a book
gl_ES: Imaxe dun libro

en: Image of the book
gl_ES: Imaxe do libro

en: International editions
gl_ES: Edicións internacionais

en: I’m Asahachi Kōno, a Japanese photographer, a member of Los Angeles’s Japanese Camera Pictorialists of California. Before returning to Japan, I worked as a photo retoucher.
gl_ES: Son Luis Casado, fotógrafo picheleiro, membro do Seminario de Estudos Galegos e da Agrupación Fotográfica Galega. Antes de regresar a Santiago, tiven un estudo en Vigo.

en: Japan
gl_ES: Xapón

en: Join our IRL events.
gl_ES: Únete aos nosos eventos presenciais.

en: Join our forums.
gl_ES: Únete aos nosos foros.

[ctx: Label for the block binding placeholder in the editor]
en: Post format name
gl_ES: Nome do formato de publicación

en: Learn more
gl_ES: Aprender máis

en: Let’s hear them.
gl_ES: Escoitémolos.

en: Lewis W. Hine studied sociology before moving to New York in 1901 to work at the Ethical Culture School, where he took up photography to enhance his teaching practices
gl_ES: Álvaro Cunqueiro estudou Filosofía e Letras antes de trasladarse a Vigo en 1960 para traballar no xornal Faro de Vigo, onde se aficionou á fotografía para mellorar o xornal que dirixiu.

en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience
gl_ES: Como as flores que florecen en lugares inesperados, cada historia desenvólvese con beleza e resiliencia

en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
gl_ES: Como as flores que florecen en lugares inesperados, cada historia desprégase con beleza e resiliencia, revelando marabillas ocultas.

[ctx: Link to a page with information about what the person is working on right now.]
en: Now
gl_ES: Agora

en: Man in hat, standing in front of a building.
gl_ES: Home con sombreiro, de pé diante dun edificio.

[ctx: Message explaining that there are no results returned from a search.]
en: Sorry, but nothing was found. Please try a search with different keywords.
gl_ES: Sentímolo, non se atopou nada. Por favor, intenta buscar con outras palabras clave.

en: Mexico City, Mexico
gl_ES: Mondoñedo, Lugo

en: Month
gl_ES: Mes

en: More posts
gl_ES: Máis entradas

en: My name is Anna Möller and these are some of my photo projects.
gl_ES: Chámome Noa Cunqueiro e estes son algúns dos meus proxectos fotográficos.

[ctx: Name of membership package.]
en: Expert
gl_ES: Experto

[ctx: Name of membership package.]
en: Single
gl_ES: Individual

en: New York
gl_ES: Nova Iorque

en: New Zealand
gl_ES: Nova Zelandia

en: Newer Posts
gl_ES: Entradas máis recentes

en: Next Photo
gl_ES: Foto seguinte

en: Older Posts
gl_ES: Entradas anteriores

en: Other Posts
gl_ES: Outras entradas

en: Our online store.
gl_ES: A nosa tenda en liña.

en: Our services
gl_ES: Os nosos servizos

en: Our small team is a group of driven, detail-oriented people who are passionate about their customers.
gl_ES: O noso pequeno equipo é un grupo de persoas motivadas, orientadas ao detalle e apasionadas polos seus clientes.

en: Pages
gl_ES: Páxinas

[ctx: Pattern description]
en: A FAQs section with a FAQ heading and list of questions and answers.
gl_ES: Unha sección de FAQs cun título de FAQ e unha lista de preguntas e respostas.

[ctx: Pattern description]
en: A Intro pattern with Short heading, paragraph and image on the left.
gl_ES: Un padrón de introdución con encabezado curto, parágrafo e imaxe á esquerda.

[ctx: Pattern description]
en: A banner with a short paragraph, and two images displayed in a grid layout.
gl_ES: Un banner cun parágrafo curto e dúas imaxes mostradas nun deseño de cuadrícula.

[ctx: Pattern description]
en: A business homepage pattern.
gl_ES: Un padrón de páxina de inicio empresarial.

[ctx: Pattern description]
en: A call to action featuring product images.
gl_ES: Unha chamada á acción con imaxes de produtos.

[ctx: Pattern description]
en: A call to action section with links to get the book in different websites.
gl_ES: Unha sección de chamada á acción con ligazóns para conseguir o libro en diferentes webs.

[ctx: Pattern description]
en: A call to action section with links to get the book in the most popular locations.
gl_ES: Unha sección de chamada á acción con ligazóns para conseguir o libro nos lugares máis populares.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width cover banner that can be applied to a page or it can work as a single landing page.
gl_ES: Un banner de portada de ancho completo que pode aplicarse a unha páxina ou pode funcionar como páxina de inicio única.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width cover section with a large background image and an oversized heading.
gl_ES: Unha sección de portada de ancho completo cunha gran imaxe de fondo e un encabezado sobredimensionado.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width, full-height link in bio section with an image, a paragraph and social links.
gl_ES: Un ligazón de ancho completo e altura completa na sección bio cunha imaxe, un parágrafo e ligazóns sociais.

[ctx: Pattern description]
en: A grid section with different categories.
gl_ES: Unha sección cuadriculada con diferentes categorías.

[ctx: Pattern description]
en: A grid section with photos and a link to an Instagram profile.
gl_ES: Unha sección de cuadrícula con fotos e unha ligazón a un perfil de Instagram.

[ctx: Pattern description]
en: A grid with videos.
gl_ES: Unha cuadrícula con vídeos.

[ctx: Pattern description]
en: A header with title and text and three columns that show 3 events with their images and titles.
gl_ES: Unha cabeceira con título e texto e tres columnas que mostran 3 eventos coas súas imaxes e títulos.

[ctx: Pattern description]
en: A hero section for the book with a description and pre-order link.
gl_ES: Unha sección Hero para o libro cunha descrición e un ligazón de pedido anticipado.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with a centered heading, paragraph and button.
gl_ES: Un heroe cun encabezamento, un parágrafo e un botón centrados.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with a full width image, heading, short paragraph and button.
gl_ES: Unha sección Hero cunha imaxe de ancho completo, un encabezamento, un parágrafo curto e un botón.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with an overlapped book cover and links.
gl_ES: Unha sección Hero cunha cuberta de libro superposta e ligazóns.

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the book with a hero section, pre-order links, locations, FAQs and newsletter signup.
gl_ES: Unha páxina de destino para o libro cunha sección Hero, ligazóns para pedidos anticipados, localizacións, preguntas frecuentes e subscrición ao boletín.

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the event with a hero section, description, FAQs and call to action.
gl_ES: Unha páxina de destino para o evento cunha sección hero, descrición, preguntas frecuentes e chamada á acción.

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the podcast with a hero section, description, logos, grid with videos and newsletter signup.
gl_ES: Unha páxina de destino para o podcast cunha sección hero, descrición, logotipos, e unha cuadrícula con vídeos e subscrición ao boletín.

[ctx: Pattern description]
en: A large left-aligned heading with a brand name emphasized in bold.
gl_ES: Un encabezado grande aliñado á esquerda co nome da marca resaltado en grosa.

[ctx: Pattern description]
en: A link in bio landing page with a heading, paragraph, links and a full height image.
gl_ES: Unha ligazón na páxina de destino da biografía cun encabezado, un parágrafo, ligazóns e unha imaxe a alto completo.

[ctx: Pattern description]
en: A link in bio landing page with social links, a profile photo and a brief description.
gl_ES: Unha ligazón na páxina de destino da biografía con ligazóns sociais, unha foto de perfil e unha breve descrición.

[ctx: Pattern description]
en: A link post format with a description and an emphasized link for key content.
gl_ES: Un formato de ligazón á entrada cunha descrición e unha ligazón destacada para o contido clave.

[ctx: Pattern description]
en: A list of events with call to action.
gl_ES: Unha lista de eventos con chamada á acción.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 1 column, with featured image and post date.
gl_ES: Unha lista de entradas, 1 columna, con imaxe destacada e data de entrada.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 3 columns, with only featured images.
gl_ES: Unha lista de entradas, a 3 columnas, só con imaxes destacadas.

[ctx: Pattern description]
en: A pattern for a CV/Bio landing page.
gl_ES: Un padrón para unha páxina de inicio de CV/Bio.

[ctx: Pattern description]
en: A portfolio homepage pattern.
gl_ES: Un padrón de páxina de inicio de porfolio.

[ctx: Pattern description]
en: A section that can be used as a banner or a landing page to announce an event.
gl_ES: Unha sección que pode utilizarse como banner ou páxina de destino para anunciar un evento.

[ctx: Pattern description]
en: A section with overlapping images, and a description.
gl_ES: Unha sección con imaxes superpostas e unha descrición.

[ctx: Pattern description]
en: A section with specified dates and times for an event.
gl_ES: Unha sección con datas e horas especificadas para un evento.

[ctx: Pattern description]
en: A section with three columns and two rows, each containing a testimonial and citation.
gl_ES: Unha sección con tres columnas e dúas filas, cada unha das cales contén unha recomendación e unha cita.

[ctx: Pattern description]
en: A shop homepage pattern.
gl_ES: Un padrón de páxina de inicio de tenda.

[ctx: Pattern description]
en: A subscriber-only section highlighting exclusive services and offerings.
gl_ES: Unha sección só para subscritores na que se destacan servizos e ofertas exclusivos.

[ctx: Pattern description]
en: A testimonial with a large image on the right.
gl_ES: Unha recomendación cunha imaxe grande á dereita.

[ctx: Pattern description]
en: A three-column boxed pricing table designed to showcase services, descriptions, and pricing options.
gl_ES: Unha táboa de prezos en recadro de tres columnas deseñada para amosar servizos, descricións e opcións de prezos.

[ctx: Pattern description]
en: A two-column section with a heading and paragraph on the left, and an image on the right.
gl_ES: Unha sección a dúas columnas cun encabezamento e un parágrafo á esquerda, e unha imaxe á dereita.

[ctx: Pattern description]
en: An audio post format with an image, title, audio player, and description.
gl_ES: Un formato de entrada de audio cunha imaxe, un título, un reprodutor de audio e unha descrición.

[ctx: Pattern description]
en: Banner with book description and accompanying image for promotion.
gl_ES: Banner con descrición do libro e imaxe adxunta para promoción.

[ctx: Pattern description]
en: Centered contact section with a prominent message and social media links.
gl_ES: Sección de contacto centrada cunha mensaxe destacada e ligazóns a redes sociais.

[ctx: Pattern description]
en: Comments area with comments list, pagination, and comment form.
gl_ES: Área de comentarios con lista de comentarios, paxinación e formulario de comentarios.

[ctx: Pattern description]
en: Contact section with a location address, a directions link, and an image of the location.
gl_ES: Sección de contacto co enderezo do lugar, un ligazón coa dirección e unha imaxe do lugar.

[ctx: Pattern description]
en: Contact section with social media links, email, and multiple location details.
gl_ES: Sección de contacto con ligazóns a redes sociais, correo electrónico e detalles de varias localizacións.

[ctx: Pattern description]
en: Display team photos in a services section with grid layout.
gl_ES: Mostra as fotos do equipo nunha sección de servizos con deseño de cuadrícula.

[ctx: Pattern description]
en: Displays a list of posts with title and date.
gl_ES: Mostra unha lista de entradas con título e data.

[ctx: Pattern description]
en: Footer columns with logo, title, tagline and links.
gl_ES: Columnas no pé de páxina con logotipo, título, descrición curta e ligazóns.

[ctx: Pattern description]
en: Footer columns with title, tagline and links.
gl_ES: Pé de páxina con columnas con título, descrición curta e ligazóns.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with centered site title and social links.
gl_ES: Pé de páxina co título do sitio centrado e ligazóns sociais.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with centered site title and tagline.
gl_ES: Pé de páxina co título do sitio centrado e a descrición curta.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with large site title and newsletter signup.
gl_ES: Pé de páxina con título grande do sitio e inscripción ao boletín.

[ctx: Pattern description]
en: Header with centered site title and navigation.
gl_ES: Cabeceira co título do sitio e a navegación centrados.

[ctx: Pattern description]
en: Header with large site title and right-aligned navigation.
gl_ES: Cabeceira con título grande do sitio e navegación aliñada á dereita.

[ctx: Pattern description]
en: Header with site title and navigation in columns.
gl_ES: Cabeceira con título do sitio e navegación en columnas.

[ctx: Pattern description]
en: Header with site title and navigation.
gl_ES: Cabeceira con título do sitio e navegación.

[ctx: Pattern description]
en: Hidden heading for the home page and index template.
gl_ES: Encabezado oculto para a páxina de inicio e o modelo de índice.

[ctx: Pattern description]
en: Large heading with a search form for quick navigation.
gl_ES: Encabezado grande cun formulario de busca para unha navegación rápida.

[ctx: Pattern description]
en: Next and previous post links.
gl_ES: Ligazóns ás entradas seguinte e anterior.

[ctx: Pattern description]
en: Pricing section with two columns, pricing plan, description, and call-to-action buttons.
gl_ES: Sección de prezos con dúas columnas, plan de prezos, descrición e botóns de chamada á acción.

[ctx: Pattern description]
en: Prints the name of the post format with the help of the Block Bindings API.
gl_ES: Imprime o nome do formato de entrada coa axuda da API de ligazóns de bloque.

[ctx: Pattern description]
en: RSVP for an upcoming event with a cover image and event details.
gl_ES: RSVP para un evento próximo cunha imaxe de portada e detalles do evento.

[ctx: Pattern description]
en: Showcasing the podcast's clients with a heading and a series of client logos.
gl_ES: Mostra os clientes do podcast cun encabezado e unha serie de logotipos de clientes.

[ctx: Pattern description]
en: Three columns with images and text to showcase services.
gl_ES: Tres columnas con imaxes e texto para amosar os servizos.

[ctx: Pattern description]
en: Two columns with testimonials and avatars.
gl_ES: Dúas columnas con testemuñas e avatares.

[ctx: Pattern description]
en: Vertical Header with site title and navigation
gl_ES: Cabeceira vertical con título do sitio e navegación

[ctx: Pattern placeholder text with link.]
en: Lecture by <a href="#">Prof. Fiona Presley</a>
gl_ES: Conferencia da <a href="#">Prof. Ada Cunqueiro</a>

[ctx: Pattern placeholder text with link.]
en: Outside Europe? View <a href="#" rel="nofollow">international editions</a>.
gl_ES: Estás fóra de Europa? Ver as <a href="#" rel="nofollow">edicións internacionais</a>.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: I’m Nora, a dedicated public interest attorney based in Denver. I’m a graduate of Stanford University.
gl_ES: Son Noa, unha avogada adicado ao interese público residente en Mondoñedo. Son licenciada pola Universidade de Santiago de Compostela.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: My name is Nora Winslow Keene, and I’m a committed public interest attorney. Living in Denver, Colorado, I’ve spent years championing the rights of underrepresented workers. A graduate of Stanford University, I played a key role in securing critical protections for agricultural laborers, ensuring better wages and access to healthcare. My work has focused on advocating for environmental justice and improving the quality of life for rural communities. Every case I take on is driven by the belief that everyone deserves dignity and fair treatment in the workplace.
gl_ES: Chámome Ada Cunqueiro Pulpeiro e son unha avogada comprometida co interese xeral. Vivo en Mondoñedo, Lugo, e levo anos defendendo os dereitos dos traballadores infrarrepresentados. Licenciada pola Universidade de Santiago de Compostela, desempeñei un papel clave na consecución de proteccións fundamentais para os traballadores agrícolas, garantindo mellores salarios e acceso á asistencia sanitaria. O meu traballo centrouse en defender a xusticia medioambiental e mellorar a calidade de vida das comunidades rurais. Todos os casos que asumo están impulsados pola creencia de que todo o mundo merece dignidade e un trato xusto no lugar de traballo.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: This exquisite compilation showcases a diverse array of photographs that capture the essence of different eras and cultures, reflecting the unique styles and perspectives of each artist. Fleckenstein’s evocative imagery, Strand’s groundbreaking modernist approach, and Kōno’s meticulous documentation of Japanese life come together in a harmonious blend that celebrates the art of photography. Each image in “The Stories Book” is accompanied by insightful commentary, providing historical context and revealing the stories behind the photographs. This collection is not only a visual feast but also a tribute to the power of photography to preserve and narrate the multifaceted experiences of humanity.
gl_ES: Esta exquisita recompilación mostra un conxunto diverso de fotografías que captan a esencia de distintas épocas e culturas, reflectindo os estilos e perspectivas únicos de cada artista. As evocadoras imaxes de Beiras, o innovador enfoque modernista de Casado e a meticulosa documentación da vida galega de Pernas únense nunha harmoniosa mistura que celebra a arte da fotografía. Cada imaxe de «O libro das historias» vai acompañada dun comentario perspicaz, que proporciona un contexto histórico e revela as historias que hai detrás das fotografías. Esta colección non é só un festín visual, senón tamén un tributo ao poder da fotografía para preservar e narrar as polifacéticas experiencias da humanidade.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: We're %s, our mission is to deliver exquisite flower arrangements that not only adorn living spaces but also inspire a deeper appreciation for natural beauty.
gl_ES: Somos %s, a nosa misión é ofrecer exquisitos arreglos florais que non só adornen os espazos vitais, senón que tamén inspiren un aprecio máis profundo pola beleza natural.

[ctx: Pattern title]
en: 2 columns with avatar
gl_ES: 2 columnas con avatar

[ctx: Pattern title]
en: 3 column layout with 6 testimonials
gl_ES: Deseño en 3 columnas con 6 recomendacións

[ctx: Pattern title]
en: Archive for the right-aligned blog
gl_ES: Arquivo do blog aliñado á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Audio format
gl_ES: Formato de audio

[ctx: Pattern title]
en: Banner with book description
gl_ES: Banner coa descrición do libro

[ctx: Pattern title]
en: Banner with description and images grid
gl_ES: Banner con descrición e cuadrícula de imaxes

[ctx: Pattern title]
en: Business homepage
gl_ES: Páxina de inicio empresarial

[ctx: Pattern title]
en: CV/bio
gl_ES: CV/biografía

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with book links
gl_ES: Chamada á acción con ligazóns a libros

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with grid layout with products and link
gl_ES: Chamada á acción con deseño de cuadrícula con produtos e ligazón

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with locations
gl_ES: Chamada á acción con localizacións

[ctx: Pattern title]
en: Centered footer
gl_ES: Pé de páxina centrado

[ctx: Pattern title]
en: Centered footer with social links
gl_ES: Pé de páxina centrado con ligazóns a redes sociais

[ctx: Pattern title]
en: Centered header
gl_ES: Cabeceira centrada

[ctx: Pattern title]
en: Centered heading
gl_ES: Encabezamento centrado

[ctx: Pattern title]
en: Centered link and social links
gl_ES: Ligazón centrada e ligazóns sociais

[ctx: Pattern title]
en: Coming soon
gl_ES: Proximamente

[ctx: Pattern title]
en: Comments
gl_ES: Comentarios

[ctx: Pattern title]
en: Contact location and link
gl_ES: Localización e ligazón de contacto

[ctx: Pattern title]
en: Contact, info and locations
gl_ES: Contacto, información e localización

[ctx: Pattern title]
en: Cover with big heading
gl_ES: Portada con encabezado grande

[ctx: Pattern title]
en: Event RSVP
gl_ES: RSVP no evento

[ctx: Pattern title]
en: Event schedule
gl_ES: Programa de eventos

[ctx: Pattern title]
en: Events list
gl_ES: Lista de eventos

[ctx: Pattern title]
en: Events, 3 columns with event images and titles
gl_ES: Eventos, 3 columnas con imaxes e títulos dos eventos

[ctx: Pattern title]
en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

[ctx: Pattern title]
en: Footer with columns
gl_ES: Pé de páxina con columnas

[ctx: Pattern title]
en: Footer with newsletter signup
gl_ES: Pé de páxina con subscrición ao boletín

[ctx: Pattern title]
en: Grid with categories
gl_ES: Cuadrícula con categorías

[ctx: Pattern title]
en: Grid with videos
gl_ES: Cuadrícula con vídeos

[ctx: Pattern title]
en: Header
gl_ES: Cabeceira

[ctx: Pattern title]
en: Header with columns
gl_ES: Cabeceira con columnas

[ctx: Pattern title]
en: Header with large title
gl_ES: Cabeceira con título grande

[ctx: Pattern title]
en: Heading and paragraph with image on the right
gl_ES: Encabezado e parágrafo con imaxe á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Heading and search form
gl_ES: Encabezado e formulario de busca

[ctx: Pattern title]
en: Hero book
gl_ES: Sección Hero para libro

[ctx: Pattern title]
en: Hero podcast
gl_ES: Sección Hero para podcast

[ctx: Pattern title]
en: Hero, full width image
gl_ES: Sección Hero, imaxe a ancho completo

[ctx: Pattern title]
en: Hero, overlapped book cover with links
gl_ES: Sección Hero, cuberta de libro superposta con ligazóns

[ctx: Pattern title]
en: Hidden blog heading
gl_ES: Encabezado oculto do blog

[ctx: Pattern title]
en: Homepage for right-aligned blog
gl_ES: Páxina de inicio para blog aliñado á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Instagram grid
gl_ES: Cuadrícula de Instagram

[ctx: Pattern title]
en: Intro with left-aligned description
gl_ES: Intro con descrición aliñada á esquerda

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for book
gl_ES: Páxina de inicio do libro

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for event
gl_ES: Páxina de destino para o evento

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for podcast
gl_ES: Páxina de destino para podcast

[ctx: Pattern title]
en: Link format
gl_ES: Formato da ligazón

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio heading, paragraph, links and full-height image
gl_ES: Ligazón no encabezado da bio, parágrafo, ligazóns e imaxe a toda altura

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio with profile, links and wide margins
gl_ES: Ligazón en bio con perfil, ligazóns e marxes amplos

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio with tight margins
gl_ES: Ligazón en bio con marxes estreitos

[ctx: Pattern title]
en: List of posts, 1 column
gl_ES: Lista de entradas, 1 columna

[ctx: Pattern title]
en: Logos
gl_ES: Logotipos

[ctx: Pattern title]
en: More posts
gl_ES: Máis entradas

[ctx: Pattern title]
en: News blog archive
gl_ES: Arquivo de blog de noticias

[ctx: Pattern title]
en: News blog home
gl_ES: Páxina de inicio do blog de noticias

[ctx: Pattern title]
en: News blog query loop
gl_ES: Bucle de consulta do blog de noticias

[ctx: Pattern title]
en: News blog search results
gl_ES: Resultados da busca en blogs de noticias

[ctx: Pattern title]
en: News blog single post with sidebar
gl_ES: Entrada simple de blog de noticias con barrra latertal

[ctx: Pattern title]
en: News blog with featured posts grid
gl_ES: Blog de noticias con cuadrícula de entradas destacadas

[ctx: Pattern title]
en: News blog with sidebar
gl_ES: Blog de noticias con barra lateral

[ctx: Pattern title]
en: Newsletter sign-up
gl_ES: Subscrición ao boletín informativo

[ctx: Pattern title]
en: Offset post without featured image
gl_ES: Post desprazado sen imaxe destacada

[ctx: Pattern title]
en: Overlapping images and paragraph on right
gl_ES: Imaxes superpostas e parágrafo á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Page template for the right-aligned blog
gl_ES: Modelo de páxina para o blog aliñado á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog archive
gl_ES: Arquivo do foto blog

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog home
gl_ES: Inicio do foto blog

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog page
gl_ES: Páxina do foto blog

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog posts
gl_ES: Entradas do foto blog

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog search results
gl_ES: Resultados da busca no foto blog

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog single post
gl_ES: Entrada única do foto blog

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio homepage
gl_ES: Páxina de inicio do porfolio

[ctx: Pattern title]
en: Post format name
gl_ES: Nome do formato de publicación

[ctx: Pattern title]
en: Post navigation
gl_ES: Navegación de entradas

[ctx: Pattern title]
en: Post with left-aligned content
gl_ES: Entrada con contido aliñado á esquerda

[ctx: Pattern title]
en: Poster-like section
gl_ES: Sección tipo póster

[ctx: Pattern title]
en: Pricing, 2 columns
gl_ES: Prezos, 2 columnas

[ctx: Pattern title]
en: Pricing, 3 columns
gl_ES: Prezos, 3 columnas

[ctx: Pattern title]
en: Review with large image on right
gl_ES: Revisión con imaxe grande á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned blog, 404
gl_ES: Blog aliñado á dereita, 404

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned blog, search
gl_ES: Blog aliñado á dereita, busca

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned posts
gl_ES: Entradas aliñadas á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned single post
gl_ES: Entrada única aliñada á dereita

[ctx: Pattern title]
en: Search
gl_ES: Buscar

[ctx: Pattern title]
en: Services, 3 columns
gl_ES: Servizos, 3 columnas

[ctx: Pattern title]
en: Services, subscriber only section
gl_ES: Servizos, sección só para abonados

[ctx: Pattern title]
en: Services, team photos
gl_ES: Servizos, fotos do equipo

[ctx: Pattern title]
en: Shop homepage
gl_ES: Páxina de inicio da tenda

[ctx: Pattern title]
en: Short heading and paragraph and image on the left
gl_ES: Encabezado curto e parágrafo con imaxe á esquerda

[ctx: Pattern title]
en: Sidebar
gl_ES: Barra lateral

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, archive
gl_ES: Blog de só texto, arquivo

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, home
gl_ES: Blog de só texto, inicio

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, posts
gl_ES: Blog de só texto, entradas

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, search
gl_ES: Blog de só texto, busca

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, single post
gl_ES: Blog de só texto, entrada única

[ctx: Pattern title]
en: Vertical header
gl_ES: Cabeceira vertical

[ctx: Pattern title]
en: Written by
gl_ES: Escrito por

en: Patterns
gl_ES: Padróns

[ctx: Phone number.]
en: +1 555 349 1806
gl_ES: +34 982 524 003

en: Photo of a field full of flowers, a blue sky and a tree.
gl_ES: Foto dun campo cheo de flores, un ceo azul e unha árbore.

en: Photo of a woman worker.
gl_ES: Foto dunha traballadora.

en: Photography close up of a red flower.
gl_ES: Primeiro plano fotográfico dunha flor vermella.

en: Picture of a historical building in ruins.
gl_ES: Imaxe dun edificio histórico en ruínas.

en: Picture of a person typing on a typewriter.
gl_ES: Imaxe dunha persoa tecleando nunha máquina de escribir.

[ctx: Placeholder heading in four languages.]
en: “Stories, <span lang="es">historias</span>, <span lang="uk">iсторії</span>, <span lang="el">iστορίες</span>”
gl_ES: «Stories, <span lang="gl">historias</span>, <span lang="uk">iсторії</span>, <span lang="el">iστορίες</span>»

[ctx: Podcast description]
en: Storytelling, expert analysis, and vivid descriptions. The Stories Podcast brings history to life, making it accessible and engaging for a global audience.
gl_ES: Narración de historias, análise de expertos e descricións vívidas. O Podcast Historias dá vida á historia, facéndoa accesible e atractiva para un público global.

en: Portrait of a nurse
gl_ES: Retrato dunha enfermeira

en: Portrait of an African Woman dressed in traditional costume, wearing decorative jewelry.
gl_ES: Retrato dunha muller africana vestida con traxes tradicionais e xoias decorativas.

en: Post formats
gl_ES: Formato de entrada

en: Post navigation
gl_ES: Navegación de entradas

[ctx: Prefix before one or more categories. The categories are displayed in a separate block on the next line.]
en: Categories:
gl_ES: Categorías:

[ctx: Prefix before one or more tags. The tags are displayed in a separate block on the next line.]
en: Tagged:
gl_ES: Etiquetado:

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block on the next line.]
en: Posted by
gl_ES: Publicado por

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block.]
en: Written by
gl_ES: Escrito por

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block.]
en: by
gl_ES: por

[ctx: Prefix before the post date block.]
en: Published on
gl_ES: Publicado o

en: Previous Photo
gl_ES: Foto anterior

en: Pricing
gl_ES: Prezos

en: Profile portrait of a native person.
gl_ES: Retrato de perfil dunha persoa nativa.

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: Are signed copies available?
gl_ES: Hai exemplares asinados dispoñibles?

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: How much does The Stories Book cost?
gl_ES: Canto custa «O libro das historias»?

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: What is The Stories Book about?
gl_ES: De que trata «O libro das historias»?

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: When will The Stories Book be released?
gl_ES: Cando sairá á venda «O libro das historias»?

en: Receive our articles in your inbox.
gl_ES: Recibe os nosos artigos na túa bandexa de entrada.

[ctx: Sample description for banner with flower.]
en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
gl_ES: Como as flores que florecen en lugares inesperados, cada historia desprégase con beleza e resiliencia, revelando marabillas ocultas.

[ctx: Sample hero button]
en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

[ctx: Sample hero heading]
en: Tell your story
gl_ES: Conta a túa historia

[ctx: Sample hero paragraph]
en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
gl_ES: Como as flores que florecen en lugares inesperados, cada historia desprégase con beleza e resiliencia, revelando marabillas ocultas.

[ctx: Sample testimonial citation.]
en: Jo Mulligan <br /><sub>Atlanta, GA</sub>
gl_ES: Emilio Amieiro <br /><sub>Mondoñedo, Lugo</sub>

[ctx: Sample testimonial citation.]
en: Otto Reid <br><sub>Springfield, IL</sub>
gl_ES: Esther Becerra <br><sub>Mondoñedo, Lugo</sub>

[ctx: Sample testimonial.]
en: “Amazing quality and care. I love all your products.”
gl_ES: «Calidade e atención incribles. Encántanme todos os vosos produtos».

[ctx: Sample testimonial.]
en: “Superb product and customer service!”
gl_ES: «Produto e servizo ao cliente magníficos!»

[ctx: Search form label.]
en: Search
gl_ES: Buscar

[ctx: Search input field placeholder text.]
en: Type here...
gl_ES: Escribe aquí...

en: Shop
gl_ES: Tenda

en: Shop now
gl_ES: Mercar agora

en: Sign up to get daily stories
gl_ES: Rexístrate para recibir historias diariamente

en: Smartphones capturing a scenic wildflower meadow with trees
gl_ES: Teléfonos captando un prado pintoresco de flores silvestres con árbores

en: Social media
gl_ES: Redes sociais

en: Something great is coming soon
gl_ES: Pronto chegará algo grande

[ctx: Space size name]
en: Large
gl_ES: Grande

[ctx: Space size name]
en: Regular
gl_ES: Normal

[ctx: Space size name]
en: Small
gl_ES: Pequeno

[ctx: Space size name]
en: Tiny
gl_ES: Diminuto

[ctx: Space size name]
en: X-Large
gl_ES: X-grande

[ctx: Space size name]
en: X-Small
gl_ES: X-pequeno

[ctx: Space size name]
en: XX-Large
gl_ES: XX-Grande

en: Starting at%s/month
gl_ES: A partir de %s/mes

en: Stories
gl_ES: Historias

[ctx: Style variation name]
en: Afternoon
gl_ES: Tarde

[ctx: Style variation name]
en: Annotation
gl_ES: Notas

[ctx: Style variation name]
en: Display
gl_ES: Decorativo

[ctx: Style variation name]
en: Dusk
gl_ES: Atardecer

[ctx: Style variation name]
en: Evening
gl_ES: Noite

[ctx: Style variation name]
en: Midnight
gl_ES: Medianoite

[ctx: Style variation name]
en: Morning
gl_ES: Mañá

[ctx: Style variation name]
en: Noon
gl_ES: Mediodía

[ctx: Style variation name]
en: Pill shaped
gl_ES: Forma de pílula

[ctx: Style variation name]
en: Style 1
gl_ES: Estilo 1

[ctx: Style variation name]
en: Style 2
gl_ES: Estilo 2

[ctx: Style variation name]
en: Style 3
gl_ES: Estilo 3

[ctx: Style variation name]
en: Style 4
gl_ES: Estilo 4

[ctx: Style variation name]
en: Style 5
gl_ES: Estilo 5

[ctx: Style variation name]
en: Subtitle
gl_ES: Subtítulo

[ctx: Style variation name]
en: Sunrise
gl_ES: Amencer

[ctx: Style variation name]
en: Twilight
gl_ES: Crepúsculo

en: Subscribe
gl_ES: Subscríbete

en: Subscribe on your favorite platform
gl_ES: Subscríbete na túa plataforma favorita

en: Subscribe to get notified when our website is ready.
gl_ES: Subscríbete para que te avisemos cando o noso sitio web estea listo.

en: Subscribe to get unlimited access
gl_ES: Subscríbete para ter acceso ilimitado

en: Sunflowers
gl_ES: Xirasois

en: Switzerland
gl_ES: Suíza

en: Tailored to your needs
gl_ES: Á medida das túas necesidades

en: Tell your story
gl_ES: Conta a túa historia

[ctx: Template part name]
en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

[ctx: Template part name]
en: Footer Columns
gl_ES: Columnas do pé de páxina

[ctx: Template part name]
en: Footer Newsletter
gl_ES: Boletín do pé de páxina

[ctx: Template part name]
en: Header
gl_ES: Cabeceira

[ctx: Template part name]
en: Header with large title
gl_ES: Cabeceira con título grande

[ctx: Template part name]
en: Sidebar
gl_ES: Barra lateral

[ctx: Template part name]
en: Vertical Header
gl_ES: Cabeceira vertical

[ctx: Testimonial heading.]
en: What people are saying
gl_ES: O que di a xente

[ctx: Testimonial section heading.]
en: What people are saying
gl_ES: O que di a xente

en: The Acropolis of Athens.
gl_ES: A Acrópole de Atenas.

en: The Latest
gl_ES: O último

en: The Stories Book will be available from these international retailers.
gl_ES: O libro de historias estará dispoñible nestes distribuidores internacionais.

en: The Stories Book, a fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno, is available for pre-order
gl_ES: O «Libro das historias», unha excelente colección de momentos no tempo con fotografías de Luis Casado, Antón Beiras e Pepe de Pernas, está dispoñible para pedido anticipado.

en: The Stories Podcast
gl_ES: O podcast Historias

en: The Stories Podcast is sponsored by
gl_ES: O podcast Historias está patrocinado por

en: The business location
gl_ES: A ubicación da empresa

en: Themes
gl_ES: Temas

en: These are some of the upcoming events
gl_ES: Estes son algúns dos próximos acontecementos

en: These are some of the upcoming events.
gl_ES: Estes son algúns dos próximos acontecementos.

en: Things you didn’t know about the deep ocean
gl_ES: Cousas que non sabías sobre as profundidades oceánicas

en: This immersive event celebrates the universal human experience through the lenses of history and ancestry, featuring a diverse array of photographers whose works capture the essence of different cultures and historical moments.
gl_ES: Este evento inmersivo celebra a experiencia humana universal a través das lentes da historia e a ascendencia, presentando unha diversa gama de fotógrafos cuxas obras captan a esencia de diferentes culturas e momentos históricos.

en: Thornville, OH, USA
gl_ES: Mondoñedo, Lugo, Galicia

en: Top Categories
gl_ES: Categorías principais

en: Twenty Twenty-Five emphasizes simplicity and adaptability. It offers flexible design options, supported by a variety of patterns for different page types, such as services and landing pages, making it ideal for building personal blogs, professional portfolios, online magazines, or business websites. Its templates cater to various blog styles, from text-focused to image-heavy layouts. Additionally, it supports international typography and diverse color palettes, ensuring accessibility and customization for users worldwide.
gl_ES: Twenty Twenty-Five fai fincapé na sinxeleza e na adaptabilidade. Ofrece opcións de deseño flexibles, respaldados por unha variedade de padróns para distintos tipos de páxinas, como páxinas de servizos e de destino, polo que é ideal para crear blogs persoais, porfolios profesionais, revistas dixitais ou sitios web empresariais. Os seus modelos adáptanse a varios estilos de blog, desde deseños centrados no texto a outros con moitas imaxes. Ademais, admite tipografía internacional e diversas paletas de cores, o que garante a accesibilidade e personalización para usuarios de todo o mundo.

en: United Kingdom
gl_ES: Reino Unido

en: United States
gl_ES: Estados Unidos

en: Upcoming events
gl_ES: Próximos eventos

en: View of the deep ocean.
gl_ES: Vista das profundidades oceánicas.

en: View plans
gl_ES: Ver plans

en: Visit us at 123 Example St. Manhattan, NY 10300, United States
gl_ES: Visítanos na Praza da Catedral s/n. 27740 Mondoñedo, Lugo

en: What are you looking for?
gl_ES: Que estás buscando?

en: Woman on beach, splashing water.
gl_ES: Muller na plaia, chapuzando na agua.

en: Written by
gl_ES: Escrito por

en: email@example.com
gl_ES: correoelectronico@exemplo.com

en: example@example.com
gl_ES: exemplo@exemplo.com

en: https://wordpress.org
gl_ES: https://gl.wordpress.org

[ctx: image description]
en: Small totara tree on ridge above Long Point
gl_ES: Pequena totara na cresta sobre a Toxiza

en: in
gl_ES: en

en: the WordPress team
gl_ES: o equipo WordPress
