Themes - Twenty Twenty-Five - en to eu_ES translation catalogue (408 entries)

note: Description of the theme
en: Twenty Twenty-Five emphasizes simplicity and adaptability. It offers flexible design options, supported by a variety of patterns for different page types, such as services and landing pages, making it ideal for building personal blogs, professional portfolios, online magazines, or business websites. Its templates cater to various blog styles, from text-focused to image-heavy layouts. Additionally, it supports international typography and diverse color palettes, ensuring accessibility and customization for users worldwide.
eu_ES: Twenty Twenty-Five-ek sinpletasun eta adaptazioan fokua jartzen du. Diseinu-aukera malguak eskaintzen ditu, orrialde-mota desberdinetarako eredu anitzek onartuta, hala nola helmugako zerbitzu eta orrialdeetarako, eta, beraz, ezin hobea da blog pertsonalak, portafolio profesionalak, lineako aldizkariak edo webgune komertzialak sortzeko.
    Bere txantiloiak blog estilo ezberdinetara adaptatzen dira, textuan oinarritutakoetatik hasi eta argazki pisutsudun diseinuetaraino. Hortaz gain, nazioarteko tipografia ezberdinak onartzen ditu, eta baita kolore paleten aniztasuna ere, erabiltzailean, pertsonalizazioa eta eskuragarritasuna eskieiniz.

[ctx: Answer in the FAQs pattern.]
en: This exquisite compilation showcases a diverse array of photographs that capture the essence of different eras and cultures, reflecting the unique styles and perspectives of each artist.
eu_ES: Bilduma bikain honek garai eta kultura ezberdinen esentzia jasotzen duen argazki-sorta bat erakusten du, artista bakoitzaren estilo eta ikuspegi bakarrak islatuz.

[ctx: Template part name]
en: Footer
eu_ES: Orri-oina

[ctx: Template part name]
en: Header
eu_ES: Goiburua

[ctx: Color name]
en: Base
eu_ES: Oinarrizkoa

[ctx: Color name]
en: Contrast
eu_ES: Kontrastea

[ctx: Font size name]
en: Medium
eu_ES: Ertaina

[ctx: Font size name]
en: Large
eu_ES: Handia

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
eu_ES: Oso Handia

[ctx: Template part name]
en: Sidebar
eu_ES: Albo-barra

[ctx: Custom template name]
en: Page No Title
eu_ES: Izenbururik gabeko orrialdea

[ctx: Template part name]
en: Header with large title
eu_ES: Izenburu handidun goiburua

[ctx: Space size name]
en: Small
eu_ES: Txikia

[ctx: Font family name]
en: Ysabeau Office
eu_ES: Ysebeau Office

[ctx: Style variation name]
en: Display
eu_ES: Bistaratu

en: Pages
eu_ES: Orrialdeak

[ctx: Template part name]
en: Vertical Header
eu_ES: Goiburu Bertikala

en: Woman on beach, splashing water.
eu_ES: Emakumea hondartzan, ura zipriztintzen.

[ctx: Link to a page with information about what the person is working on right now.]
en: Now
eu_ES: Orain

[ctx: Style variation name]
en: Style 1
eu_ES: 1 Estiloa

[ctx: Example heading in pattern.]
en: Hey,
eu_ES: Aupa,

en: Events
eu_ES: Ekitaldiak

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: I’m Nora, a dedicated public interest attorney based in Denver. I’m a graduate of Stanford University.
eu_ES: Nora naiz, interes publikoko abokatua, Denverren bizi dena. Stanfordeko Unibertsitatean graduatua naiz.

en: Delivered every week
eu_ES: Astero entregatzen da

[ctx: Pattern description]
en: A pattern for a CV/Bio landing page.
eu_ES: Lurreratze orrialde baterako CV/Bio eredua.

[ctx: Pattern title]
en: CV/bio
eu_ES: CV/Bio

en: About Us
eu_ES: Guri buruz

en: Black and white flower
eu_ES: Lore zuri-beltza

en: Social media
eu_ES: Multimedia sarea

en: Learn more
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Free
eu_ES: Dohainik

en: Our online store.
eu_ES: Gure online denda.

en: Newer Posts
eu_ES: Bidalketa berrienak

[ctx: Pattern title]
en: Banner with book description
eu_ES: Liburu deskripzioa duen Banner

en: Tell your story
eu_ES: Kontatu zure istorioa

en: A collection of full page layouts.
eu_ES: Orri osoko diseinu bilduma

en: Close up photo of white flowers on a grey background
eu_ES: Lore txuriko gertuko argazkia atzeko plano gris batean

en: Subscribe to get notified when our website is ready.
eu_ES: Harpidetu gure webgunea prest dagoenean jakinarazia izateko.

en: How to get in touch with us
eu_ES: Nola jarri harremanetan gurekin

[ctx: Style variation name]
en: Subtitle
eu_ES: Azpititulatu

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block.]
en: Written by
eu_ES: Nork idatzia

[ctx: Pattern description]
en: A call to action featuring product images.
eu_ES: Produktuaren irudiak erakusten dituen ekintzarako deia.

[ctx: Pattern description]
en: Two columns with testimonials and avatars.
eu_ES: Bi zutabe testigantza eta abatarrekin.

[ctx: Label for the block binding placeholder in the editor]
en: Post format name
eu_ES: Bidalketaren formatu izena

[ctx: Space size name]
en: XX-Large
eu_ES: XX-Handia

en: Join our IRL events.
eu_ES: Parte hartu gure IRL ekitaldietan.

en: Something great is coming soon
eu_ES: Zerbait handia dator laster

[ctx: Space size name]
en: X-Large
eu_ES: X-Handia

[ctx: Space size name]
en: Large
eu_ES: Handia

en: Event
eu_ES: Ekitaldia

[ctx: Style variation name]
en: Style 5
eu_ES: 5 Estiloa

[ctx: Style variation name]
en: Style 4
eu_ES: 4 Estiloa

[ctx: Style variation name]
en: Style 3
eu_ES: 3 Estiloa

[ctx: Pattern title]
en: Banner with description and images grid
eu_ES: Deskribapena eta saretxo irudiak dituen bannerra

[ctx: Pattern title]
en: Page template for the right-aligned blog
eu_ES: Orrialdeen txantiloia eskuinera lerrokatutako blogerako

en: Checkmark
eu_ES: Seinalea

en: International editions
eu_ES: Nazioarteko edizioak

[ctx: Alt text for testimonial image.]
en: Picture of a person
eu_ES: Pertsona baten irudia

en: The Latest
eu_ES: Azkena

[ctx: Pattern description]
en: Contact section with social media links, email, and multiple location details.
eu_ES: Kontaktuen atala sare sozialetako estekekin, posta elektronikoarekin eta kokapenari buruzko hainbat datu.

[ctx: Pattern description]
en: A full-width cover banner that can be applied to a page or it can work as a single landing page.
eu_ES: Orri bati aplika dakiokeen edo lurreratze-orri bakar gisa funtziona dezakeen zabalera osoko iragarki-banda bat.

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog archive
eu_ES: Blog argazkien artxiboa

[ctx: Space size name]
en: Regular
eu_ES: Erregularra

en: A collection of post format patterns.
eu_ES: Argitalpen formatu patroi bilduma

en: Photo of a woman worker.
eu_ES: Emakume langile baten argazkia.

[ctx: Pattern title]
en: 2 columns with avatar
eu_ES: Bi zutabe abatarrarekin

[ctx: Duotone name]
en: Midnight filter
eu_ES: Gauerdiko iragazkia

[ctx: Pattern title]
en: News blog archive
eu_ES: Blog artxibo berria

[ctx: Pattern title]
en: News blog with sidebar
eu_ES: Blog berriak albo-barrarekin

[ctx: Sample hero paragraph]
en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
eu_ES: Ezusteko lekuetan loratzen diren loreak bezala, istorio bakoitza edertasunez eta sendotasunez garatzen da, ezkutuko mirariak agerian utziz.

[ctx: Pattern title]
en: Coming soon
eu_ES: Laster

[ctx: Style variation name]
en: Midnight
eu_ES: Gauerdi

en: Book Store
eu_ES: Liburu denda

[ctx: Style variation name]
en: Sunrise
eu_ES: Egunsenti

[ctx: Pattern title]
en: Intro with left-aligned description
eu_ES: Ezkerrean lerrokatutako deskripzioa duen introa

[ctx: Style variation name]
en: Annotation
eu_ES: Oharra

en: Cactus
eu_ES: Kaktus

[ctx: Alt text for cover image.]
en: Picture of a flower
eu_ES: Lore baten irudia

[ctx: Abbreviation for "Please respond".]
en: RSVP
eu_ES: Mesedez erantzun

[ctx: Style variation name]
en: Morning
eu_ES: Goiz

[ctx: Button text of intro section.]
en: Learn More
eu_ES: Ikusi gehiago

[ctx: Pattern title]
en: Contact, info and locations
eu_ES: Kontaktua, informazio eta kokalekuak

[ctx: Pattern title]
en: Homepage for right-aligned blog
eu_ES: Hasierako orria eskuinera lerrokatutako blogetarako

[ctx: Pattern title]
en: Hero, full width image
eu_ES: Heroia, zabalera osoko irudia

en: Botany flowers
eu_ES: Lore botanikoak

en: Subscribe on your favorite platform
eu_ES: Harpidetu zaitez zure gustoko plataforman

[ctx: Pattern description]
en: Next and previous post links.
eu_ES: Hurrengo eta aurreko argitaraketa estekak

[ctx: CTA text of the hero section.]
en: Available for pre-order now.
eu_ES: Aurrez erreserbatzeko eskuragarri dago orain.

en: Let’s hear them.
eu_ES: Haiek entzun diezaiegun

[ctx: Style variation name]
en: Twilight
eu_ES: Ilunabar

en: Cancel anytime
eu_ES: Ezeztatu edozein unetan

[ctx: Style variation name]
en: Afternoon
eu_ES: Arratsalde

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, home
eu_ES: Soilik testua duten blogak, etxea

en: New Zealand
eu_ES: Zeelanda Berria

[ctx: Font size name]
en: Small
eu_ES: Txikia

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with locations
eu_ES: Lokalizazioekin jarduteko deia.

en: Architecture
eu_ES: Arkitektura

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned single post
eu_ES: Eskuinera lerrokatutako bidalketa indibiduala

en: Fuego Bar, Mexico City
eu_ES: Fuego taberna, Mexiko hiria

en: 20€/month
eu_ES: 20 €/hilabetero

[ctx: Pattern title]
en: Business homepage
eu_ES: Negozio baten hasiera-orrialdea.

en: Switzerland
eu_ES: Suitza

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio with tight margins
eu_ES: Esteka biografian bazter estuekin

[ctx: Sample description for banner with flower.]
en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
eu_ES: Ustekabeko lekuetan loratzen diren loreak bezala, istorio bakoitza edertasunez eta erresilentziaz zabaltzen da, mirari ezkutuak agertuz.

[ctx: Pattern description]
en: A business homepage pattern.
eu_ES: Negozio baten hasiera-orrialdearen eredua.

[ctx: Name of membership package.]
en: Single
eu_ES: Bakarrik

en: What are you looking for?
eu_ES: Zer bilatzen duzu?

[ctx: Sample hero heading]
en: Tell your story
eu_ES: Kontatu zure istorioa

en: Nora Winslow Keene
eu_ES: Nora Etxeberria Zubizarreta

[ctx: Pattern description]
en: A hero with a full width image, heading, short paragraph and button.
eu_ES: Zabalera osoko irudia, goiburua, paragrafo laburra eta botoia dituen heroia.

[ctx: Podcast description]
en: Storytelling, expert analysis, and vivid descriptions. The Stories Podcast brings history to life, making it accessible and engaging for a global audience.
eu_ES: Storytelling, analisi aditua eta deskribapen biziak. Historias Podcast-ek historia biziarazten du, publiko global batentzat eskuragarri eta iradokitzaile bihurtuz.

en: Buy your copy of The Stories Book
eu_ES: Erosi The Stories Booken kopia

[ctx: Pattern description]
en: A section with overlapping images, and a description.
eu_ES: Irudi gainjarriak dituen atala, eta deskribapena.

en: Man in hat, standing in front of a building.
eu_ES: Kapeladun gizona, eraikin baten aurrean.

en: This immersive event celebrates the universal human experience through the lenses of history and ancestry, featuring a diverse array of photographers whose works capture the essence of different cultures and historical moments.
eu_ES: Ekitaldi murgiltzaile honek giza esperientzia unibertsala ospatzen du historiaren eta arbasoen lenteen bitartez, argazkilari multzo ezberdin bat agertuz, hauen lanek kultura eta une historiko ezberdinen esentzia jasotzen dutelarik.

[ctx: Pattern title]
en: News blog with featured posts grid
eu_ES: Blog berria, posta sare nabarmenekin.

en: Image of a book
eu_ES: Liburu bateko irudia

[ctx: Search input field placeholder text.]
en: Type here...
eu_ES: Idatzi hemen

[ctx: Content of the hero section.]
en: A fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno.
eu_ES: Louis Fleckenstein, Paul Strand eta Asahachi Kōnoren argazkiak biltzen dituen denboraren uneen bilduma bikaina.

[ctx: Style variation name]
en: Noon
eu_ES: Eguerdi

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, single post
eu_ES: Testua soilik duen bloga, post indibiduala

en: Picture of a person typing on a typewriter.
eu_ES: Pertsona baten irudia idazmakina batean idazten.

en: Sunflowers
eu_ES: Eguzki-loreak

[ctx: Style variation name]
en: Style 2
eu_ES: 2 Estiloa

en: Image of the book
eu_ES: Liburuaren irudia

en: Mexico City, Mexico
eu_ES: Mexiko Hiria, Mexiko

[ctx: Alt text for hero image.]
en: Picture of a person
eu_ES: Pertsona baten irudia

[ctx: Heading for banner pattern.]
en: New arrivals
eu_ES: Iritsiera berriak

en: The business location
eu_ES: Negozioen kokalekua

en: Portrait of a nurse
eu_ES: Erizain baten erretratua

en: Buy Tickets
eu_ES: Sarrerak erosi

en: Get directions
eu_ES: Hartu norabideak

[ctx: Example event date in pattern.]
en: Aug 08—10 2025
eu_ES: Abustua, 2025ko urriaren zortzi

en: Event details
eu_ES: Ekitaldiako xehetasunak

en: Event image
eu_ES: Ekitaldiako argazkia

en: Free shipping
eu_ES: Bidalketa dohanik

en: These are some of the upcoming events.
eu_ES: Hauek dira hurrengo ekitaldiak

en: United States
eu_ES: Estatu Batuak

en: Join our forums.
eu_ES: Batu gure foruetara.

[ctx: Font size name]
en: Extra Extra Large
eu_ES: Oso oso handia

en: United Kingdom
eu_ES: Erresuma Batua

[ctx: Prefix before one or more categories. The categories are displayed in a separate block on the next line.]
en: Categories:
eu_ES: Kategoriak

en: Picture of a historical building in ruins.
eu_ES: Hondakinetan dagoen eraikin historiko baten irudia

[ctx: Pattern description]
en: A link in bio landing page with social links, a profile photo and a brief description.
eu_ES: Esteka biografiaren sarrera orrialdea harremanetarako esteka, profileko argazki eta deskripzio laburrarekin.

[ctx: Pattern description]
en: A hero section for the book with a description and pre-order link.
eu_ES: Liburuaren heroien atala deskribapena eta eskatzeko esteka dituena.

[ctx: Pattern title]
en: News blog query loop
eu_ES: Blogaren kontsulta-begizta

[ctx: Pattern title]
en: Hero book
eu_ES: Heroi liburua

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog page
eu_ES: Blog irudi orrialdea

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block on the next line.]
en: Posted by
eu_ES: Bidalketaren egilea

[ctx: Hero - Overlapped book cover pattern subline text]
en: A fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno.
eu_ES: Louis Fleckenstein, Paul Strand eta Asahachi Kōno-ren argazkien bilduma ederra.

[ctx: Pattern placeholder text.]
en: My name is Nora Winslow Keene, and I’m a committed public interest attorney. Living in Denver, Colorado, I’ve spent years championing the rights of underrepresented workers. A graduate of Stanford University, I played a key role in securing critical protections for agricultural laborers, ensuring better wages and access to healthcare. My work has focused on advocating for environmental justice and improving the quality of life for rural communities. Every case I take on is driven by the belief that everyone deserves dignity and fair treatment in the workplace.
eu_ES: Nora Winslow Keene dut izena, eta interes publikoko abokatu konprometitua naiz. Denverren bizi naiz, Coloradon. Urteak eman ditut ordezkaririk gabeko langileen eskubideak eztabaidatzen. Stanfordeko Unibertsitatean graduatu nintzen, eta funtsezko lana egin nuen laborarientzako babes kritikoak eta soldata hobeak bermatzeko eta osasuna eskuratzeko. Nire lana izan da ingurumenaren aldeko justizia defendatzea eta landa-komunitatetako bizi-kalitatea bermatzea. Nire gain hartzen dudan kasu bakoitza da sinestea denek merezi dutela duintasuna eta bidezko tratua lantokian.

[ctx: Pattern title]
en: Archive for the right-aligned blog
eu_ES: Eskuineko lerroko blogaren artxiboa

[ctx: Pattern title]
en: Heading and search form
eu_ES: Goiburua eta bilaketa-formularioa

[ctx: Pattern description]
en: A hero with an overlapped book cover and links.
eu_ES: Hero bat, liburu-azala eta estekak gainjarrita dituena.

en: Tailored to your needs
eu_ES: Zure beharretara egokitua

en: Our small team is a group of driven, detail-oriented people who are passionate about their customers.
eu_ES: Gure talde txikia pertsona talde bat da, motibatuak eta orientatuak, bezeroen zale amorratuak.

[ctx: Pattern title]
en: Hero, overlapped book cover with links
eu_ES: Hero, liburu azala estekaz josita.

[ctx: Sample hero button]
en: Learn More
eu_ES: Irakurri gehiago

[ctx: Pattern description]
en: Display team photos in a services section with grid layout.
eu_ES: Taldeko argazkiak erakutsi zerbitzu sail batean, sare bidezko maketazioarekin.

[ctx: Event Overview Text.]
en: Held over a weekend, the event is structured around a series of exhibitions, workshops, and panel discussions. The exhibitions showcase a curated selection of photographs that tell compelling stories from various corners of the globe, each image accompanied by detailed narratives that provide context and deeper insight into the historical significance of the scenes depicted. These photographs are drawn from the archives of renowned photographers, as well as emerging talents, ensuring a blend of both classical and contemporary perspectives.
eu_ES: Asteburuan zehar antolatutako ekitaldia erakusketa, tailer eta mahai-inguru batzuen inguruan egituratzen da. Erakusketetan, munduko hainbat txokotako istorio erakargarriak kontatzen dituzten argazkien aukeraketa komisario bat erakusten dute, irudi bakoitza narrazio zehatzez lagunduta, irudikatutako eszenen esanahi historikoaren testuingurua eta ikuspegi sakonagoa eskaintzen dutenak. Argazki hauek argazkilari ospetsuen artxiboetatik atera dira, baita sortzen ari diren talentuetatik ere, ikuspegi klasikoaren eta garaikidearen arteko nahasketa bermatuz.

en: About the event
eu_ES: Ekitaldiari buruz

[ctx: Pattern description]
en: A two-column section with a heading and paragraph on the left, and an image on the right.
eu_ES: Bi zutabeko atala, goiburua eta paragrafoa ezkerrean, eta irudia eskuinean.

[ctx: Pattern title]
en: Services, team photos
eu_ES: Zerbitzuak, taldeen argazkiak

en: Close up of a red anthurium.
eu_ES: Anthurium gorri baten planoa.

en: Top Categories
eu_ES: Kategoria nagusiak

[ctx: Pattern description]
en: An audio post format with an image, title, audio player, and description.
eu_ES: Irudia, izenburua, audio erreproduzitzailea eta deskribapena dituen audio mezu formatua.

[ctx: Pattern title]
en: Audio format
eu_ES: Audio formatua

en: Explore the episodes
eu_ES: Aztertu pasarteak

[ctx: Pattern description]
en: Footer columns with logo, title, tagline and links.
eu_ES: Oin-oineko zutabeak, logotipoa, izenburua, lema eta estekekin.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with centered site title and social links.
eu_ES: Gunearen izenburua eta esteka sozialak dituen orri-oina.

[ctx: Pattern title]
en: Centered footer with social links
eu_ES: Zentratutako orri-oina esteka sozialekin

en: Receive our articles in your inbox.
eu_ES: Jaso gure artikuluak zure sarrera-ontzian.

[ctx: Pattern description]
en: Footer with large site title and newsletter signup.
eu_ES: Gunearen izenburu handiarekin eta buletinean erregistratzeko orria.

[ctx: Pattern description]
en: A header with title and text and three columns that show 3 events with their images and titles.
eu_ES: Goiburu bat, izenburua eta testua dituena, eta hiru zutabe hiru ekitaldi erakusten situztenak, hauen argazkiekin eta izenburuekin

en: Patterns
eu_ES: Ereduak

[ctx: Pattern description]
en: A link post format with a description and an emphasized link for key content.
eu_ES: Link post formatu bat deskribapen batekin eta azpimarratutako esteka bat funtsezko edukietarako.

[ctx: Pattern title]
en: Link format
eu_ES: Esteka formatua

en: Shop
eu_ES: Denda

en: Acoma Pueblo, in New Mexico, stands as a testament to the resilience and cultural heritage of the Acoma people
eu_ES: Acoma Pueblo, Mexiko Berrian, Acoma herriaren erresilientziaren eta ondare kulturalaren lekuko da.

en: Featured
eu_ES: Nabarmena

en: Authors
eu_ES: Egileak

[ctx: Pattern title]
en: Events, 3 columns with event images and titles
eu_ES: Ekitaldiak, hiru zutabe ekitaldi argazkiekin eta izenburuekin

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog single post
eu_ES: Argazki blogeko bidalketa indibiudala

en: Blog
eu_ES: Bloga

en: Subscribe
eu_ES: Izena ematea

[ctx: Style variation name]
en: Dusk
eu_ES: Iluntasun

[ctx: Pattern description]
en: Large heading with a search form for quick navigation.
eu_ES: Goiburu handia, azkar nabigatzeko bilaketa-formulario batekin.

[ctx: Pattern description]
en: Pricing section with two columns, pricing plan, description, and call-to-action buttons.
eu_ES: Prezioen sekzioa bi zutaberekin, prezio-planoa, deskribapena eta botoiak.

[ctx: Example event time in pattern.]
en: 9 AM — 11 AM
eu_ES: 09:00-11:00

en: Get access to our paid articles and weekly newsletter.
eu_ES: Gure ordainketa artikuluetan eta asteroko buletinean sartu.

[ctx: Color name]
en: Accent 1
eu_ES: 1 Azentua

[ctx: Example event date in pattern.]
en: Mon, Jan 1
eu_ES: Urt, 1 al

en: Pricing
eu_ES: Prezioa

[ctx: Color name]
en: Accent 2
eu_ES: 2 Azentua

[ctx: Color name]
en: Accent 3
eu_ES: 3 Azentua

en: Get access to a curated collection of moments in time featuring photographs from historical relevance.
eu_ES: Unean uneko bilduma ondu baterako sarbidea izatea, garrantzi historikoko argazkiak erakutsiz.

[ctx: Style variation name]
en: Evening
eu_ES: Arratsaldea

[ctx: Name of membership package.]
en: Expert
eu_ES: Aditua

[ctx: Color name]
en: Accent 4
eu_ES: 4 Azentua

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio with profile, links and wide margins
eu_ES: Esteka biografian profil, esteka eta bazter zabalekin.

en: View plans
eu_ES: Ikusi planoak

en: Flora of Akaka Falls State Park
eu_ES: Akaka Falls parke estataleko flora

en: Month
eu_ES: Hilabetea

[ctx: Pattern description]
en: Vertical Header with site title and navigation
eu_ES: Goiburu bertikala, gunearen izenburuarekin eta nabigazioarekin

[ctx: Color name]
en: Accent 5
eu_ES: 5 Azentua

en: New York
eu_ES: New york

[ctx: Pattern title]
en: Vertical header
eu_ES: Goiburu bertikala

en: Sign up to get daily stories
eu_ES: Eman izena eguneroko istorioak jasotzeko

[ctx: Pattern description]
en: Showcasing the podcast's clients with a heading and a series of client logos.
eu_ES: Podcasteko bezeroak erakustea, goiburu batekin eta bezeroen logotipo batzuekin.

[ctx: Color name]
en: Accent 6
eu_ES: 6 Azentua

[ctx: Space size name]
en: X-Small
eu_ES: X-Txikia

[ctx: Pattern title]
en: Services, 3 columns
eu_ES: Zerbitzuak, 3 zutabe

en: Subscribe to get unlimited access
eu_ES: Harpidetu sarbide mugagabea lortzeko.

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: Are signed copies available?
eu_ES: Kopiak sinatuak daude?

en: Get a free tote bag.
eu_ES: Lortu dohainik eskuko poltsa bat.

en: These are some of the upcoming events
eu_ES: Hauek dira hurrengo ekitaldietako batzuk.

[ctx: Pattern description]
en: A subscriber-only section highlighting exclusive services and offerings.
eu_ES: Harpidetza atal bakarra, zerbitzu eta eskaintza esklusiboak nabarmentzen dituena.

[ctx: Pattern title]
en: Logos
eu_ES: Logoak

[ctx: Prefix before the post date block.]
en: Published on
eu_ES: -n  argitaratua

[ctx: Pattern title]
en: Pricing, 2 columns
eu_ES: Prezioak, 2 zutabe

[ctx: Button text, refers to joining a community. Verb.]
en: Join
eu_ES: Batu

en: Upcoming events
eu_ES: Hurrengo ekitaldiak

[ctx: Pattern description]
en: Three columns with images and text to showcase services.
eu_ES: Irudi eta testudun 3 zutabe, zerbitzuak erakusteko

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: When will The Stories Book be released?
eu_ES: Noiz argitaratuko da "Ipuin liburua"?

en: in
eu_ES: barne

en: Our services
eu_ES: Gure zerbitzuak

[ctx: Style variation name]
en: Vollkorn & Fira Code
eu_ES: Vollkorn eta Fira Kodea

en: Collect
eu_ES: Bildu

en: Email
eu_ES: Posta elektronikoa

[ctx: Pattern title]
en: Pricing, 3 columns
eu_ES: Prezioak, 3 zutabe

en: Written by
eu_ES: -k idatzia.

[ctx: Pattern title]
en: Events list
eu_ES: Ekitaldietako zerrenda

[ctx: Pattern description]
en: A shop homepage pattern.
eu_ES: Denda baten hasierako orrialdearen eredua

[ctx: Pattern title]
en: Cover with big heading
eu_ES: Izenburu handi batekin bete

en: Assemble
eu_ES: Elkartu

[ctx: Pattern description]
en: A section that can be used as a banner or a landing page to announce an event.
eu_ES: Ekitaldi bat iragartzeko, banner bat  edo lurreratze-orria modukoa erabil daitekeen atala

[ctx: Pattern title]
en: Shop homepage
eu_ES: Dendaren hasierako orrialdea

en: Deliver
eu_ES: Entregatu

[ctx: Sample testimonial.]
en: “Superb product and customer service!”
eu_ES: "Produktu eta bezeroenganako zerbitzu bikaina!"

[ctx: Pattern title]
en: Services, subscriber only section
eu_ES: Zerbitzuak, harpidedunak bakarrik.

[ctx: Heading of the FAQs pattern.]
en: Frequently Asked Questions
eu_ES: Maiz egiten diren galderak

en: Choose your membership
eu_ES: Zure kidetasuna aukeratu.

en: Photo of a field full of flowers, a blue sky and a tree.
eu_ES: Zelai baten argazkia, lorez beteta, zeru urdina eta zuhaitz bat

[ctx: Pattern description]
en: A FAQs section with a FAQ heading and list of questions and answers.
eu_ES: Galdera-sorta bat galdera-sortarekin eta galdera-erantzunen zerrendarekin.

[ctx: Example brand name.]
en: Fleurs
eu_ES: Loreak

[ctx: Pattern description]
en: A list of events with call to action.
eu_ES: Ekitaldietako deia duten gertaeren zerrenda.

[ctx: Prefix before one or more tags. The tags are displayed in a separate block on the next line.]
en: Tagged:
eu_ES: Etiketatua

[ctx: Pattern title]
en: FAQs
eu_ES: Maiz egiten diren galderak

en: Get access to our free articles and weekly newsletter.
eu_ES: Eskura itzazu gure dohainiko artikuluak eta asteroko bilduma.

note: translators: %s: Starting price, split into three rows using HTML <br> tags. The price value has a font size set.
en: Starting at%s/month
eu_ES: Hileko %s-tik aurrera

en: About the book
eu_ES: Liburuari buruz

[ctx: Pattern title]
en: Offset post without featured image
eu_ES: Nabarmendutako irudirik gabeko desplazatutako argitalpena

[ctx: Message explaining that there are no results returned from a search.]
en: Sorry, but nothing was found. Please try a search with different keywords.
eu_ES: Barkatu, baina ez da ezer aurkitu. Mesedez, saiatu bilaketa bat hitz-gako desberdinekin.

[ctx: Pattern description]
en: A three-column boxed pricing table designed to showcase services, descriptions, and pricing options.
eu_ES: Prezioak finkatzeko hiru zutabeko mahai bat, zerbitzuak, deskribapenak eta prezioak erakusteko.

[ctx: Pattern title]
en: News blog single post with sidebar
eu_ES: Blogeko post bakarra albo-barrarekin

[ctx: Separator between date and categories.]
en: ·
eu_ES: .

en: My name is Anna Möller and these are some of my photo projects.
eu_ES: Nire izena Ane Möller eta hauek dira nire proiektuen zenbait argazki.

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
eu_ES: Kontsulta batek emaitzarik ematen ez duenean agertuko diren testuak edo blokeak gehitu.

en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience
eu_ES: Ustekabeko lekuetan loratzen diren loreak bezala, istorio bakoitza edertasunez eta erresilentziaz zabaltzen da, mirari ezkutuak agertuz.

en: Other Posts
eu_ES: Beste bidalketak

[ctx: Pattern description]
en: A portfolio homepage pattern.
eu_ES: Portfolio baten hasierako orrialde eredua.

en: Get access to our paid newsletter and an unlimited pass.
eu_ES: Eskuratu gure buletin ordaindua eta mugarik gabeko pasea.

[ctx: Pattern title]
en: Sidebar
eu_ES: Albo-barra

en: Get access to our paid newsletter and a limited pass for one event.
eu_ES: Eskuratu gure buletin ordaindua eta ekitaldi baterako sarrera mugatua.

[ctx: Pattern title]
en: Post with left-aligned content
eu_ES: Ezkerreko lerroko edukia duen posta.

en: Image for service
eu_ES: Zerbitzuaren irudia

[ctx: Pattern title]
en: Portfolio homepage
eu_ES: Portfolio hasierako orrialdea.

[ctx: Button text. Verb.]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: Pattern title]
en: Search
eu_ES: Bilatu

[ctx: Pattern description]
en: Contact section with a location address, a directions link, and an image of the location.
eu_ES: Kontaktu-sekzioa helbidearekin , helbide-estekarekin eta kokapenaren irudi batekin.

[ctx: Alt text for testimonial image.]
en: Picture of a person typing on a typewriter.
eu_ES: Pertsona baten irudia idazmakina batean idazten.

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, archive
eu_ES: Testua soilik duen bloga, fitxategia

[ctx: Pattern title]
en: Poster-like section
eu_ES: Posterra sekzio moduan

[ctx: Testimonial heading.]
en: What people are saying
eu_ES: Jendeak esaten duena.

[ctx: Pattern description]
en: A testimonial with a large image on the right.
eu_ES: Testigantza bat, eskuinean irudi handi bat duena.

[ctx: Pattern description]
en: A hero with a centered heading, paragraph and button.
eu_ES: Heroi bat, burua, paragrafoa eta botoia izenburua zentratuta dituena

[ctx: Pattern title]
en: Review with large image on right
eu_ES: Begiratu eskuinaldeko irudi zabalarekin.

en: Cancel or pause anytime.
eu_ES: Bertan behera utzi edo pausatu edonoiz.

[ctx: Testimonial section heading.]
en: What people are saying
eu_ES: Jendeak esaten duena.

[ctx: Pattern title]
en: Contact location and link
eu_ES: Kontaktuen kokapena eta link-a

[ctx: Pattern title]
en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

[ctx: Pattern description]
en: Hidden heading for the home page and index template.
eu_ES: Ezkutatutako izenburua hasierako orrialderako eta aurkibidearen txantiloia.

en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

[ctx: Prefix before the author name. The post author name is displayed in a separate block.]
en: by
eu_ES: egilea

[ctx: Pattern title]
en: Hidden blog heading
eu_ES: Ezkutatutako blogaren izenburua

[ctx: Pattern description]
en: A large left-aligned heading with a brand name emphasized in bold.
eu_ES: Ezkerrean lerrokatuta  letra lodiz azpimarratutako izenburua

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned blog, search
eu_ES: Eskuinera lerrokatutako bloga, bilatu

[ctx: Pattern description]
en: A section with three columns and two rows, each containing a testimonial and citation.
eu_ES: Sekzio bat, hiru zutabe eta bi ilararekin, bakoitzak lekukotasun bat eta aipu bat zituena.

[ctx: Pattern description]
en: Banner with book description and accompanying image for promotion.
eu_ES: Liburuaren deskribapena eta sustapenerako irudi osagarria duen banner

[ctx: Pattern title]
en: 3 column layout with 6 testimonials
eu_ES: 3 zutabeko diseinua, 6 lekukotzarekin.

en: Lewis W. Hine studied sociology before moving to New York in 1901 to work at the Ethical Culture School, where he took up photography to enhance his teaching practices
eu_ES: Jon Artola Bengoetxeak soziologia ikasi zuen New York-era mugitu baino lehen 1901ean Kultura Etikoaren Eskolan lan egitera, non argazkilaritza hartu zuen bere irakasketa prozesua hobetzeko.

en: Smartphones capturing a scenic wildflower meadow with trees
eu_ES: Zuhaitzdun belardi ikusgarri bati argazkia ateratzen ari diren telefono adimendunak

en: Black and white photo focusing on a woman and a child from afar.
eu_ES: Urrutitik emakume eta ume bat erakusten duen argazkia zuri-beltzean.

en: Lewis Hine
eu_ES: Jon Artola

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, search
eu_ES: Textu soileko bloga bilatu

en: Photography close up of a red flower.
eu_ES: Lore gorri baten gertuko argazkia

[ctx: Pattern title]
en: More posts
eu_ES: Bidalketa gehiago

en: More posts
eu_ES: Bidalketa gehiago

[ctx: Sample testimonial.]
en: “Amazing quality and care. I love all your products.”
eu_ES: “Kalitate eta arreta harrigarria. Zuen produktu guztiak maite ditut.”

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog search results
eu_ES: Argazki-blogaren bilaketaren emaitzak

en: Close up of two flowers on a dark background.
eu_ES: Bi loreen lehen plano handia ondo ilun baten.

[ctx: Pattern description]
en: Displays a list of posts with title and date.
eu_ES: Izenburuaren eta bidalketen zerrenda bistaratzen du.

[ctx: Alt text for intro picture.]
en: Picture of a flower
eu_ES: Lore baten irudia

en: Portrait of an African Woman dressed in traditional costume, wearing decorative jewelry.
eu_ES: Emakume afrikar baten erretratua, jantzi tradizionalez jantzia, bitxi apaingarriekin.

[ctx: Example username for social media account.]
en: @example
eu_ES: @adibidea

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 3 columns, with only featured images.
eu_ES: Bidalketen zerrenda, 3 zutabe, bakarrik nabarmendutako irudiekin

[ctx: Pattern description]
en: A link in bio landing page with a heading, paragraph, links and a full height image.
eu_ES: Esteka biografiaren sarrera orrialdean izenburu, parrafo, esteka eta garaiera osoko irudiarekin.

[ctx: Pattern title]
en: Overlapping images and paragraph on right
eu_ES: Gainjarritako irudiak eta eskuineko paragrafoa.

[ctx: Pattern title]
en: News blog search results
eu_ES: Blogen bilaketaren emaitzak

en: Profile portrait of a native person.
eu_ES: Bertako pertsona baten profileko erretratua.

[ctx: Pattern description]
en: A list of posts, 1 column, with featured image and post date.
eu_ES: Bidalketa zerrenda bat, zutabe bat, nabarmendutako irudia eta bidalketaren datarekin.

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog posts
eu_ES: Argazkien blogeko sarrerak

[ctx: Pattern title]
en: Text-only blog, posts
eu_ES: Testua soilik duen bloga, bidalketak

en: An introduction to African dialects
eu_ES: Afrikar dialektoen sarrera

[ctx: Heading of the Contact social link pattern]
en: Got questions? <br><a href="#" rel="nofollow">Feel free to reach out.</a>
eu_ES: Galderarik? <br><a href="#" rel="nofollow">Gurekin komunikatzeko zalantzarik ez izan</a>

[ctx: Pattern title]
en: List of posts, 1 column
eu_ES: Posten zerrenda, 1. zutabea

en: #stories
eu_ES: #istorioak

[ctx: Pattern description]
en: A grid section with photos and a link to an Instagram profile.
eu_ES: Argazkiak dituen saretxo atal bat eta Instagrameko profil baterako esteka bat.

[ctx: Pattern title]
en: Instagram grid
eu_ES: Instragrameko saretxoa

en: The Stories Podcast is sponsored by
eu_ES: The Stories Podcast-ek babesten du.

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned posts
eu_ES: Eskuinera lerrokatutako posta

[ctx: 404 error message]
en: Page not found
eu_ES: Orrialde ez aurkitua.

[ctx: 404 error message]
en: The page you are looking for doesn't exist, or it has been moved. Please try searching using the form below.
eu_ES: Bilatzen ari zaren orria ez da existitzen, edo lekuz aldatu dute. Mesedez, saiatu bilatzen beheko inprimakia erabiliz.

en: An elegant addition of home decor collection.
eu_ES: Etxeko dekorazio bildumaren gehigarri dotorea.

[ctx: Pattern description]
en: A Intro pattern with Short heading, paragraph and image on the left.
eu_ES: Arrerako patroia, goiburu motza, paragrafoa eta ezkerreko irudia ditu.

en: I’m Asahachi Kōno, a Japanese photographer, a member of Los Angeles’s Japanese Camera Pictorialists of California. Before returning to Japan, I worked as a photo retoucher.
eu_ES: Asahachi Kōno naiz, argazkilari japoniarra, Los Angeleseko Japanese Camera Pictorialists of California taldeko kidea. Japoniara itzuli aurretik, argazki-erretokitzaile lanetan aritu nintzen.

[ctx: Pattern title]
en: Centered link and social links
eu_ES: Esteka zentratua eta esteka sozialak

en: Black and white photography close up of a flower.
eu_ES: Lore baten alboko zuri-beltza argazkia

[ctx: Pattern title]
en: Link in bio heading, paragraph, links and full-height image
eu_ES: Goiburuko bioko esteka, paragrafoa, estekak eta alturea osoko irudia

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the podcast with a hero section, description, logos, grid with videos and newsletter signup.
eu_ES: Podcasterako helmuga-orria hero atal batekin, deskribapen, logotipoa, kuadrikula bideoekin eta buletinen izen-ematea.

[ctx: Pattern title]
en: Header
eu_ES: Goiburu

[ctx: Pattern title]
en: Header with large title
eu_ES: Izenburu handidun goiburua

[ctx: Pattern title]
en: Header with columns
eu_ES: Goiburua zutabeekin

[ctx: Pattern title]
en: Centered header
eu_ES: Zentratutako goiburua

[ctx: Pattern description]
en: Footer with centered site title and tagline.
eu_ES: Gune-izenburu zentratudun orri-oina eta leloa.

[ctx: Pattern title]
en: Centered footer
eu_ES: Zentratutako orri-oina

[ctx: Pattern title]
en: Footer with columns
eu_ES: Orri-oina zutabeekin

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the event with a hero section, description, FAQs and call to action.
eu_ES: Lurreratze orri bat ekitaldirako, heroi sekzio batekin, deskribapena, galderak eta ekintzarako deia dituena.

[ctx: Pattern description]
en: Footer columns with title, tagline and links.
eu_ES: Zutabedun orri-oina izenburua, leloa eta estekekin.

en: Black and white photo of an African woman.
eu_ES: Emakume amerikar baten argazkia zuri-beltzean.

[ctx: Pattern description]
en: Header with centered site title and navigation.
eu_ES: Gune-izenburu  eta nabigazio zentratuko goiburua.

[ctx: Pattern title]
en: Call to action with book links
eu_ES: Liburu-estekekin ekintzarako deia

[ctx: Pattern title]
en: Heading and paragraph with image on the right
eu_ES: Goiburua eta eskuineko aldean irudia duen paragrafoa

[ctx: Pattern description]
en: Centered contact section with a prominent message and social media links.
eu_ES: Mezu nabarmen batekin eta sare sozialetako estekekin zentratutako Kontaktu atala

note: translators: Designed with WordPress. %s: WordPress link.
en: Designed with %s
eu_ES: -(r)e)kin diseinatua

en: View of the deep ocean.
eu_ES: Ozeako sakonaren ikuspegia.

en: Birds on a lake.
eu_ES: Txoriak laku batean.

[ctx: Pattern title]
en: Event schedule
eu_ES: Ekitaldi ordutegia

en: Ancient buildings and symbols
eu_ES: Eraikuntza eta sinbolo zaharrak.

en: Fauna from North America and its characteristics
eu_ES: Ipar ameriketako fauna eta haren ezaugarriak

en: Like flowers that bloom in unexpected places, every story unfolds with beauty and resilience, revealing hidden wonders.
eu_ES: Ezusteko lekuetan loratzen diren loreak bezala, istorio bakoitza edertasunez eta sendotasunez garatzen da, ezkutuko mirariak agerian utziz.

en: The Acropolis of Athens.
eu_ES: Atenaseko Akropolia

en: Things you didn’t know about the deep ocean
eu_ES: Ozeano sakonari buruz ez dakizkizun gauzak

en: Anthuriums
eu_ES: Anthuriumak

[ctx: Pattern placeholder text with link.]
en: Lecture by <a href="#">Prof. Fiona Presley</a>
eu_ES: <a href="#">Prof. Fiona Presley</a>-(r)en hitzaldia

[ctx: Pattern description]
en: A landing page for the book with a hero section, pre-order links, locations, FAQs and newsletter signup.
eu_ES: Liburuaren helmuga-orria hero atal batekin, erreserbarako estekak, kokapenak, FAQ-ak eta buletinen izen-ematea.

en: Book Image
eu_ES: Liburu baten argazkia

en: About
eu_ES: Honi buruz

[ctx: Pattern description]
en: Header with large site title and right-aligned navigation.
eu_ES: Izenburu handiko goiburua eta eskuinera lerrokatutako nabigazioa.

[ctx: Search form label.]
en: Search
eu_ES: Bilatu

en: Shop now
eu_ES: Erosi orain

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for event
eu_ES: Gertaerarako heltze orria

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for book
eu_ES: Liburuaren heltze orria

[ctx: image description]
en: Small totara tree on ridge above Long Point
eu_ES: Totara zuhaitz txikia Long Point gaineko mendilerroan

[ctx: Pattern title]
en: Newsletter sign-up
eu_ES: Buletinen izena ematea

en: Free Workshop
eu_ES: Dohaineko tailerra

[ctx: Pattern title]
en: Event RSVP
eu_ES: Ekitaldiaren erantzuna

[ctx: Space size name]
en: Tiny
eu_ES: Txiki-txikia

[ctx: Template part name]
en: Footer Columns
eu_ES: Orri-oin zutabeak

[ctx: Template part name]
en: Footer Newsletter
eu_ES: Orri-oin buletina

en: Atlanta, GA, USA
eu_ES: Atlanta, GA, EEBB

en: Next Photo
eu_ES: Hurrengo argazkia

en: Previous Photo
eu_ES: Aurreko argazkia

[ctx: Pattern title]
en: News blog home
eu_ES: Berrien blog hasierako orria

[ctx: Pattern description]
en: A full-width, full-height link in bio section with an image, a paragraph and social links.
eu_ES: Irudi baten bio atalean zabalera eta altuera osoko esteka, paragrafo bat eta esteka sozialak.

[ctx: Style variation name]
en: Pill shaped
eu_ES: Pilula itxura

en: Post formats
eu_ES: Bidalketen formatuak

[ctx: Pattern title]
en: Centered heading
eu_ES: Izenburu zentratua

en: Post navigation
eu_ES: Bidalketaren nabigazioa

en: example@example.com
eu_ES: adibide@adibide.eus

[ctx: Pattern title]
en: Footer
eu_ES: Orri-oina

en: https://example.com
eu_ES: https://adibide.eus

en: Themes
eu_ES: Itxurak

[ctx: Pattern title]
en: Landing page for podcast
eu_ES: Podcasterako helmuga orria

en: 123 Example St. Manhattan, NY 10300 United States
eu_ES: 123 Adibide Kalea. Manhattan, NY 10300 Estatu Batuak

en: email@example.com
eu_ES: eposta@adibide.com

[ctx: Pattern title]
en: Post format name
eu_ES: Bidalketen formatuaren izena

[ctx: Pattern title]
en: Right-aligned blog, 404
eu_ES: Eskuinera lerrokatutako bloga, 404

[ctx: Pattern title]
en: Post navigation
eu_ES: Bidaketen nabigazioa

[ctx: Pattern title]
en: Written by
eu_ES: Egileak idatzia

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: What is The Stories Book about?
eu_ES: Zeri buruz doa "Ipuin Liburua"?

en: The Stories Book will be available from these international retailers.
eu_ES: "Ipuin Liburua" nazioarteko txikizkari hauen eskuragarri egongo da.

en: Visit us at 123 Example St. Manhattan, NY 10300, United States
eu_ES: Guri bisitatu 123 St. Manhattan, NY 10300, Estatu Batuetan

[ctx: Question in the FAQs pattern.]
en: How much does The Stories Book cost?
eu_ES: Zenbat balio du "Ipuin Liburua"-k?

en: FAQs
eu_ES: Maiz egiten diren galderak

en: Episode 1: Acoma Pueblo with Prof. Fiona Presley
eu_ES: 1. atala: Acoma Pueblo Prof. Fiona Presley-rekin

[ctx: Hero - Overlapped book cover pattern headline text]
en: The Stories Book
eu_ES: "Istorioen liburua"

[ctx: Heading of the hero section.]
en: The Stories Book
eu_ES: "Ipuinen liburua"

en: Older Posts
eu_ES: Bidalketa zaharragoak

[ctx: Pattern title]
en: Footer with newsletter signup
eu_ES: Orri-oina buletinen izena ematekoarekin

[ctx: Pattern title]
en: Grid with videos
eu_ES: Kategoriak dituen saretxoa

[ctx: Pattern description]
en: A grid with videos.
eu_ES: Saretxo bat bideoekin

[ctx: Pattern title]
en: Grid with categories
eu_ES: Saretxoa kategoriekin

[ctx: Pattern description]
en: A grid section with different categories.
eu_ES: Saretxo atal bat kategoria desberdinekin.

en: The Stories Book, a fine collection of moments in time featuring photographs from Louis Fleckenstein, Paul Strand and Asahachi Kōno, is available for pre-order
eu_ES: "Istorio liburua", Louis Fleckenstein, Paul Strand eta Asahachi Kōno-ren argazkien bilduma bikaina.

[ctx: Pattern title]
en: Photo blog home
eu_ES: Argazki blog hasierako orria

note: Author of the theme
en: the WordPress team
eu_ES: WordPress taldea

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org
eu_ES: https://eu.wordpress.org
