Themes - Twenty Nineteen - en to gl_ES translation catalogue (105 entries)

note: Description of the theme
en: Our 2019 default theme is designed to show off the power of the block editor. It features custom styles for all the default blocks, and is built so that what you see in the editor looks like what you'll see on your website. Twenty Nineteen is designed to be adaptable to a wide range of websites, whether you’re running a photo blog, launching a new business, or supporting a non-profit. Featuring ample whitespace and modern sans-serif headlines paired with classic serif body text, it's built to be beautiful on all screen sizes.
gl_ES: O noso tema por defecto 2019 está deseñado para amosar o poder do editor de bloques. Ofrece estilos personalizados para tódolos bloques predeterminados e está construído para que o que vexas no editor sexa o que vexas no teu sitio web. Twenty Nineteen está deseñado para ser adaptable a unha gran variedade de sitios web, tanto se estás a executar un blog de fotos, como iniciar un novo negocio ou apoiar unha asociación sen ánimo de lucro. Con amplos espazos en branco e titulares sans-serif combinados con texto clásico corpo serif, está construído para ser fermoso en tódolos tamaños de pantalla.

en: We help companies communicate with their customers.
gl_ES: Axudamos ás empresas a comunicarse cos seus clientes.

en: Spark interest on social media
gl_ES: Despertar o interese nos medios sociais

en: We help businesses grow.
gl_ES: Axudamos ás empresas a crecer.

en: Activate new customers
gl_ES: Activar novos clientes

en: We help startups define (or refine) a clear brand identity.
gl_ES: Axudamos ás empresas emerxentes a definir (ou refinar) unha clara identidade de marca.

en: Redefine brands
gl_ES: Redefinir as marcas

en: What We Do
gl_ES: O que facemos

en: Oddly enough, Doug Watson also grew up working alongside his parents at a family-owned restaurant in Queens, NY. He &nbsp;worked on digital campaigns for Fortune 500 Companies before joining Eva Green Consulting.
gl_ES: Curiosamente, Doug Watson tamén creceu traballando xunto aos seus pais nun restaurante familiar en Queens, NY. Traballou en campañas dixitais para empresas da lista Fortune 500 antes de unirse a Eva Green Consulting.

en: Eva Young grew up working alongside her parents at their restaurant in Queens, NY. She opened Eva Young Consulting in 2014 to help small businesses like her parents’ restaurant adapt to the digital age.
gl_ES: Eva Young creceu traballando xunto aos seus pais no seu restaurante en Queens, NY. Abriu Eva Young Consulting en 2014 para axudar ás pequenas empresas como o restaurante dos seus pais a adaptarse á era dixital.

en: Team
gl_ES: Equipo

en: Content Strategy
gl_ES: Estratexia de contido

en: Copywriting
gl_ES: Redacción

en: Marketing
gl_ES: Márketing

en: Social Media
gl_ES: Medios sociais

en: Mobile
gl_ES: Móbil

en: Website Design
gl_ES: Deseño web

en: Gradient
gl_ES: Degradado

en: Services
gl_ES: Servizos

en: Contact Us
gl_ES: Contacta con nós

en: example@example.com
gl_ES: exemplo@exemplo.com

en: New York, New York 10023
gl_ES: Nova York, Nova York 10023

en: 20 Cooper Avenue
gl_ES: Avenida Cooper, 20

en: Get In Touch
gl_ES: Ponte en contacto

en: Learn More
gl_ES: Aprender máis

en: Eva Young Consulting was founded in 2014 to meet the needs of small businesses in the San Francisco Bay Area. We help startups define a clear brand identity and digital strategy that will carry them through their financing rounds and scale as their business grows. Discover how we can boost your brand with a unique and powerful digital marketing strategy.
gl_ES: Eva Young Consulting foi fundada en 2014 para satisfacer as necesidades dos pequenos negocios na área da bahía de San Francisco. Axudamos ás empresas emerxentes a definir unha clara identidade de marca e unha estratexia dixital que as levará a través das súas rondas de financiación e a escalar a medida que o seu negocio creza. Descubre como podemos impulsar a túa marca cunha estratexia de marketing digital única e potente.

en: Advocating for Businesses and Entrepreneurs since 2014
gl_ES: Avogando polos negocios e os emprendedores desde 2014

en: About
gl_ES: Acerca de

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
gl_ES: O teu comentario está pendente de moderación. Isto é unha vista previa; o teu comentario será visible despois de que se aprobe.

en: Dark Blue
gl_ES: Azul escuro

en: Blue
gl_ES: Azul

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
gl_ES: <span class="meta-nav">Publicado en</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
gl_ES: <span class="meta-nav">Publicado en </span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
gl_ES: Destacado

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
gl_ES: Twenty Nineteen require a versión 4.7 de WordPress. Estás executando a versión %s. Por favor, actualiza e volve a intentalo.

en: Back
gl_ES: Voltar

en: More
gl_ES: Máis

en: Apply a filter to featured images using the primary color
gl_ES: Aplica un filtro ás imaxes destacadas usando a cor primaria

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
gl_ES: Aplica un color personalizado para botóns, ligazóns, imaxes destacadas, etc.

[ctx: primary color]
en: Custom
gl_ES: Personalizado

[ctx: primary color]
en: Default
gl_ES: Por defecto

en: White
gl_ES: Branco

en: Light Gray
gl_ES: Gris claro

en: Dark Gray
gl_ES: Gris escuro

en: Huge
gl_ES: Enorme

en: Large
gl_ES: Grande

en: Normal
gl_ES: Pequeno

en: Small
gl_ES: Pequeno

en: Footer Menu
gl_ES: Menú do pé de páxina

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
gl_ES: Tamaño completo

en: Page
gl_ES: Páxina

en: Add widgets here to appear in your footer.
gl_ES: Engade aquí os widgets que queres que aparezan no teu pé de páxina.

en: Footer
gl_ES: Pé de páxina

en: Primary Color
gl_ES: Cor primaria

en: No comments
gl_ES: Sen comentarios

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
gl_ES[0]: %d comentario
gl_ES[1]: %d comentarios

en: View more posts
gl_ES: Ver máis entradas

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
gl_ES: Publicado por %s

en: Top Menu
gl_ES: Menú superior

note: translators: %s: Post title. translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
gl_ES: Continuar lendo<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
gl_ES: Paxinas:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
gl_ES: Asemella que non podemos atopar o que estás buscando. Tal vez a busca póidalle axudar.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
gl_ES: Sentímolo, pero non hai nada que corresponda aos seus criterios de busca. Por favor, ténteo de novo con palabras distintas.

note: translators: %s: Link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
gl_ES: Listo para publicar a túa primeira entrada? <a href="%s">Empeza aquí</a>.

en: Nothing Found
gl_ES: Non se atopou nada

en: Previous post:
gl_ES: Publicación anterior:

en: Previous Post
gl_ES: Artigo anterior

en: Next post:
gl_ES: Seguinte publicación:

en: Next Post
gl_ES: Seguinte entrada

en: Search results for:
gl_ES: Resultados da busca para:

en: Older posts
gl_ES: Contidos mais antigos

en: Newer posts
gl_ES: Publicacións máis recentes

en: Tags:
gl_ES: Etiquetas:

en: Posted in
gl_ES: Publicado en

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
gl_ES: Deixa un comentario<span class="screen-reader-text"> en %s</span>

en: Posted by
gl_ES: Publicado por

en: Archives:
gl_ES: Arquivos:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
gl_ES: %s arquivos:

en: Post Type Archives:
gl_ES: Arquivos de tipo de entrada:

en: Daily Archives:
gl_ES: Arquivos diarios:

en: Monthly Archives:
gl_ES: Arquivos mensuais:

en: Yearly Archives:
gl_ES: Arquivos anuais:

en: Author Archives:
gl_ES: Arquivos de autor:

en: Tag Archives:
gl_ES: Arquivos de etiqueta:

en: Category Archives:
gl_ES: Arquivo de categoría:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
gl_ES: Editar <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Skip to content
gl_ES: Ir o contido

en: Social Links Menu
gl_ES: Menú de Conexións sociais

en: Primary
gl_ES: Principal

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
gl_ES: Funciona grazas a %s.

en: Comments are closed.
gl_ES: Comentarios pechados.

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Comments
gl_ES: Comentarios

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[0]: %1$s resposta en &ldquo;%2$s&rdquo;
gl_ES[1]: %1$s respostas en &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
gl_ES: Unha resposta en &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
gl_ES: Deixar un comentario

en: Join the Conversation
gl_ES: Unirse á conversa

en: Your comment is awaiting moderation.
gl_ES: O teu comentario está a espera de ser moderado.

en: Edit
gl_ES: Editar

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
gl_ES: %1$s ás %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
gl_ES: %s <span class="screen-reader-text says">dice:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
gl_ES: Parece que non hai nada nesa ubicacion ¿queres probar a buscar?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
gl_ES: Oops! Esta páxina non se pode atopar.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
gl_ES: O equipo WordPress
