Plugins - Yoast Duplicate Post - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (118 entries)

note: translators: %1$s and %2$s are replaced by opening and closing anchor tags.
en: Yoast respects your privacy. Read %1$sour privacy policy%2$s on how we handle your personal information.
gl_ES: Yoast respeta a túa privacidade. Le %1$sa nosa política de privacidade%2$s para saber como xestionamos a túa información personal.

en: Welcome notice
gl_ES: Aviso de benvida

en: Show welcome notice
gl_ES: Mostrar o aviso de benvida

note: translators: %s: Yoast Duplicate Post.
en: You've successfully installed %s!
gl_ES: Instalaches %s correctamente!

en: You have successfully subscribed to the newsletter. Please check your inbox.
gl_ES: Subscribícheste correctamente ao boletín. Por favor, revisa a túa bandexa de entrada.

en: Please enter valid e-mail address.
gl_ES: Por favor, introduce un enderezo de correo electrónico válido.

en: Something went wrong. Please try again later.
gl_ES: Algo saíu mal. Por favor, inténtao de novo máis tarde.

en: Added
gl_ES: Engadido

en: Removed
gl_ES: Eliminado

en: An error occurred while deleting the Rewrite & Republish copy.
gl_ES: Ocorreu un erro ao borrar a copia reescrita e volta a publicar.

note: Description of the plugin
en: The go-to tool for cloning posts and pages, including the powerful Rewrite & Republish feature.
gl_ES: A ferramenta a elixir para clonar entradas e páxinas, incluíndo a potente característica para reescribir e volver a publicar.

note: translators: 1: The page title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten page %1$s is now scheduled to replace the original page. It will be published on %2$s.
gl_ES: Esta páxina reescrita %1$s agora está programada para substituír á páxina orixinal. Publicarase o %2$s.

note: translators: 1: The post title with a link to the frontend page, 2: The scheduled date and time.
en: This rewritten post %1$s is now scheduled to replace the original post. It will be published on %2$s.
gl_ES: Esta entrada reescrita %1$s agora está programada para substituír á entrada orixinal. Publicarase o %2$s.

en: Schedule republish
gl_ES: Programar re-publicación

note: translators: %s: Date on which the post is to be republished.
en: Republish on: %s
gl_ES: Re-publicar o: %s

en: Compare
gl_ES: Comparar

en: Do you want to compare your changes with the original version before merging? Please save any changes first.
gl_ES: Queres comparar os teus cambios coas versión orixinal antes de fusionalas? Por favor, garda primeiro calquera cambio.

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Rewrite & Republish of %s
gl_ES: Reescribir e re-publicar %s

[ctx: verb]
en: Rewrite & Republish
gl_ES: Reescribir e re-publicar

note: translators: %s: Post title.
en: Rewrite & Republish &#8220;%s&#8221;
gl_ES: Reescribe e re-publica &#8220;%s&#8221;

en: Show these links
gl_ES: Amosar estes enlaces

en: Warning: users will be able to copy, rewrite and republish all posts, even those of other users.
gl_ES: Advertencia: os usuarios poderán copiar, reescribir e re-publicar todas as entradas, incluso as doutros usuarios.

en: Rewrite & Republish
gl_ES: Reescribir e re-publicar

en: In a metabox in the Edit screen
gl_ES: Nnha caixa meta da pantalla do editor

en: Post format
gl_ES: Formato de entrada

en: The original post has been edited in the meantime. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
gl_ES: Mentres tanto editouse a entrada orixinal. Se fas clic en «Re-publicar», esa entrada re-publicada reemplazará a entrada orixinal.

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s post duplicated. You can now start rewriting your post in the duplicate of the original post. Once you choose to republish it your changes will be merged back into the original post. | %s posts duplicated. You can now start rewriting your posts in the duplicates of the original posts. Once you choose to republish them your changes will be merged back into the original post.
gl_ES[0]: %s entrada publicada. Agora podes empezar a reescribir a túa entrada no duplicado da entrada orixinal. Unha vez elixas re-publicala, os teus cambios fusionaranse de novo na entrada orixinal.
gl_ES[1]: %s entradas publicadas. Agora podes empezar a reescribir as túas entradas nos duplicados das entradas orixinais. Unha vez elixas re-publicarlas, os teus cambios fusionaranse de novo nas entradas orixinais.

en: Your original post has been replaced with the rewritten post. You are now viewing the (rewritten) original post.
gl_ES: A túa entrada orixinal substituíuse coa entrada reescrita. Agora estás  vendo a entrada (reescrita) orixinal.

note: translators: %1$s: scheduled date of the copy, %2$s: scheduled time of the copy.
en: A duplicate of this post was made, which is scheduled to replace this post on %1$s at %2$s.
gl_ES: Creouse un duplicado desta entrada, que está programada para substituír esta entrada o %1$s ás %2$s.

en: A duplicate of this post was made. Please note that any changes you make to this post will be replaced when the duplicated version is republished.
gl_ES: Creouse un duplicado desta entrada. Por favor, ten en conta que calquera cambio que fagas a esta entrada reemplazarase cando se re-publique a versión duplicada.

en: You can only make one Rewrite & Republish duplicate at a time, and a duplicate of this post already exists in the trash. Permanently delete it if you want to make a new duplicate.
gl_ES: Só podes facer un duplicado de reescribir e re-publicar á vez, e xa existe un duplicado desta entrada na papeleira. Bórrao permanentemente se queres facer un novo duplicado.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", this rewritten post will replace the original post.
gl_ES: Agora podes empezar a reescribir a túa entrada neste duplicado da entrada orixinal. Se fas clic en «Re-publicar», esta entrada reescrita reemplazará a entrada orixinal.

en: You can now start rewriting your post in this duplicate of the original post. If you click "Republish", your changes will be merged into the original post and you’ll be redirected there.
gl_ES: Agora podes empezar a reescribir a túa entrada no duplicado da entrada orixinal. Se fas clic en «Re-publicar», os teus cambios fusionaranse de novo na entrada orixinal e serás redirixido aí.

en: An error occurred while republishing the post.
gl_ES: Produciuse un erro ao re-publicar a entrada.

en: Republish
gl_ES: Re-publicar

en: You cannot create a copy for Rewrite & Republish if the original is not published or if it already has a copy.
gl_ES: Non podes crear unha copia para reescribir e re-publicar se o orixinal non está publicado ou se xa ten unha copia.

en: Copy creation failed, could not create a copy.
gl_ES: Fallou a creación da copia, non se puido crear unha copia.

en: You cannot create a copy of a post which is intended for Rewrite & Republish.
gl_ES: Non podes crear unha copia dunha copia que se está utilizando para reescribir e re-publciar.

en: &larr; Return to editor
gl_ES: &larr; Volver ao editor

note: translators: %s: original item link (to view or edit) or title.
en: Compare changes of duplicated post with the original (&#8220;%s&#8221;)
gl_ES: Comparar cambios da entrada duplicada co orixinal (&#8220;%s&#8221;)

en: Changes overview failed, could not find original post.
gl_ES: Fallou o resumo dos cambios, non se puido encontrar a entrada orixinal.

note: translators: %s: post ID.
en: Changes overview failed, could not find post with ID %s.
gl_ES: Fallou o resumo dos cambios, non se puido encontrar unha entrada co ID %s.

en: No post has been supplied!
gl_ES: Non se proporcionou ningunha entrada!

en: You aren't allowed to duplicate this post
gl_ES: Non tes permisos para duplicar esta entrada

en: Subscribe
gl_ES: Subscríbete

note: translators: 1: Code start tag, 2: Code closing tag, 3: Link start tag to the template tag documentation, 4: Link closing tag.
en: You can also use the template tag %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMore info on the template tag%4$s.
gl_ES: Tamén podes usar a etiqueta de modelo %1$sduplicate_post_clone_post_link( $link, $before, $after, $id )%2$s. %3$sMáis información sobre a etiqueta de modelo%4$s.

note: translators: %s: Post title.
en: New draft of &#8220;%s&#8221;
gl_ES: Borrador novo de «%s»

[ctx: verb]
en: Clone
gl_ES: Clonar

note: translators: %s: post title
en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>
gl_ES: O elemento orixinal do que se copiou este é: <span class="duplicate_post_original_item_title_span">%s</span>

en: The original item this was copied from is: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>
gl_ES: O elemento orixinal do que se copiou este é: <span class="duplicate_post_original_item_title_span"></span>

en: Delete reference to original item.
gl_ES: Borrar referencia ao elemento orixinal.

en: Email address
gl_ES: Dirección de correo electrónico

note: translators: 1: Yoast
en: If you want to stay up to date about all the exciting developments around Duplicate Post, subscribe to the %1$s newsletter!
gl_ES: Se queres estar ao día sobre todos os emocionantes desenvolvementos de Duplicate Post, subscríbete ao boletín de %1$s!

note: translators: %s: Post title.
en: Clone &#8220;%s&#8221;
gl_ES: Clonar &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: Original item link (to view or edit) or title.
en: Original: %s
gl_ES: Orixinal: %s

en: Original item
gl_ES: Elemento orixinal

en: After the title in the Post list
gl_ES: Despois do título na lista de entradas

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox in Quick Edit
gl_ES: Tamén poderás borrar a referencia ao elemento orixinal cun recadro de verificación na edición rápida

en: In a column in the Post list
gl_ES: Nunha columna na lista de entradas

en: You'll also be able to delete the reference to the original item with a checkbox
gl_ES: Tamén poderás borrar a referencia ao elemento orixinal cun recadro de verificación

en: Show original item:
gl_ES: Amosar elemento orixinal:

en: Settings sections
gl_ES: Seccións de axustes

en: Settings for Duplicate Post
gl_ES: Axustes de Duplicate Post

note: translators: %s: post title
en: View &#8220;%s&#8221;
gl_ES: Ver &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Preview &#8220;%s&#8221;
gl_ES: Vista previa &#8220;%s&#8221;

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221;
gl_ES: Editar &#8220;%s&#8221;

en: Current user is not allowed to copy posts.
gl_ES: O usuario actual non ten permisos para copiar entradas.

en: you probably want this unchecked, unless you have very special requirements
gl_ES: probablemente queiras isto desmarcado, a menos que teñas requisitos moi especiais

en: Documentation
gl_ES: Documentación

en: Bulk Actions
gl_ES: Accións masivas

en: You can use * to match zero or more alphanumeric characters or underscores: e.g. field*
gl_ES: Podes usar * para facer coincidir cero o máis caracteres alfanuméricos ou guións baixos: p. ex. campo*

en: Menu order
gl_ES: Orde do menú

en: Author
gl_ES: Autor

en: Template
gl_ES: Modelo

en: Featured Image
gl_ES: Imaxe destacada

note: translators: %s: Number of posts copied.
en: %s item copied. | %s items copied.
gl_ES[0]: %s elemento copiado.
gl_ES[1]: %s elementos copiados.

en: Whether the links are displayed for custom post types registered by themes or plugins depends on their use of standard WordPress UI elements.
gl_ES: Que os enlaces se mostren para os tipos de contido personalizados rexistrados por temas ou plugins depende do uso que lle dean aos elementos da interface estándar de WordPress.

en: Select the post types you want the plugin to be enabled for.
gl_ES: Selecciona os tipos de contido para os que queres que o plugin estea activado.

en: Enable for these post types
gl_ES: Activo para estes tipos de contidos

en: Passwords and contents of password-protected posts may become visible to undesired users and visitors.
gl_ES: As contrasinais e os contidos de entradas protexidas con contrasinal poden converterse en visibles para usuarios non desexados e visitantes.

en: Show/hide private taxonomies
gl_ES: Mostrar/ocultar taxonomías privadas

en: Add this number to the original menu order (blank or zero to retain the value)
gl_ES: Engadir este número á orde do menú orixinal (baleiro ou cero para manter o valor)

en: Increase menu order by
gl_ES: Subir a orde do menú en

en: except pingbacks and trackbacks
gl_ES: salvo pingbacks e trackbacks

en: Comments
gl_ES: Comentarios

en: Children
gl_ES: Fillos

en: Attachments
gl_ES: Adxuntos

en: Password
gl_ES: Contrasinal

en: Content
gl_ES: Contido

en: Excerpt
gl_ES: Extracto

en: Status
gl_ES: Estado

en: Date
gl_ES: Data

en: Title
gl_ES: Título

en: Post/page elements to copy
gl_ES: Elementos da páxina ou entrada a copiar

en: Display
gl_ES: Visualización

en: Permissions
gl_ES: Permisos

en: What to copy
gl_ES: Que copiar

en: Copy features for this post type are not enabled in options page
gl_ES: A copia de características para este tipo de entrada non se encontra activa na páxina de opcións

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Save changes
gl_ES: Gardar cambios

en: Admin bar
gl_ES: Barra de administración

en: Edit screen
gl_ES: Pantalla de edición

en: Post list
gl_ES: Lista de entradas

en: Show links in
gl_ES: Mostrar enlaces en

en: Roles allowed to copy
gl_ES: Perfís aos que se permite facer copias

en: Suffix to be added after the title, e.g. "(dup)" (blank for no suffix)
gl_ES: Sufixo a engadir despois do título orixinal, p.ex. “(dupl.)” (deixar en branco para non engadir sufixo)

en: Title suffix
gl_ES: Sufixo do título

en: Prefix to be added before the title, e.g. "Copy of" (blank for no prefix)
gl_ES: Prefixo a engadir antes do título original, p.ex. "Copia de" (deixar en branco para non engadir sufixo)

en: Title prefix
gl_ES: Prefixo do título

en: Do not copy these taxonomies
gl_ES: Non copiar estas taxonomías

en: Comma-separated list of meta fields that must not be copied.
gl_ES: Lista separada por comas dos campos meta que non deben copiarse.

en: Do not copy these fields
gl_ES: Non copiar estes campos

en: Duplicate Post Options
gl_ES: Opcións de Duplicate Post

en: Copy creation failed, could not find original:
gl_ES: Fallou a creación da copia. Non se encontrou o orixinal:

en: No post to duplicate has been supplied!
gl_ES: Non se proporcionou ningunha entrada para duplicar!

en: New Draft
gl_ES: Novo borrador

en: Copy to a new draft
gl_ES: Copiar nun borrador novo

en: Clone
gl_ES: Clonar
